نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 28 تیر 1396 |

• nightstalker95 wrote:

نه کسی تو تاپ مدافعین بالا نیومد هیچ لینکی هم بیرون نیومد ایشون یکسره داره اینجوری میاد بدون اینکه درگیری خاصی با افرادی بشه

سرور خیلی ضایع اس همه دارن تو تاپ تن با پول بالا میان و همه چی پولکی شده و از مدیریت هم بابت این ممنونیم که جلوشون رو خیلی خوب میگیره
    • nightstalker95 wrote:

ibb.co/k0hyKv
      ظرف چن ساعت بعد ببینید چه اتفاقی می افته طرف اسمش تو ده تا هم نیست یک دفعه به این نتیجه که خواهدی دید میرسه
      ibb.co/jxH4sF
      و تا الان ببینید چی شده
      ibb.co/h7ZCev

ما که گوشمون دراز نیست ولی این رسمش نیست بازی داره ب لجن کشیده میشه دیگه بچه ها رمقی برای بازی ندارن وقتی میبنی یه عده با پول دارن عقده های خودشون رو به نمایش میزارن

تقریبا تو تمام سایدها چنین چیزی هست و منم اصلا موافق نیستم
      Com9(0098Travian),Com6(Anti Enemy),Com1(Anti Enemy),Com5(Anti Enemy),Com4(3men 10Chins),Com1(50Shades),Com1(Anti Enemy),Com1(oswaldCobblepot)2009-2017
    • اینجا شمال غرب

ایشونم از لیدرها final nw :D که این نامه رو داده به اتحاد viva nw

سلام با توجه مشکلات پیش اومده و مدارا کردن ما باز لیدرهای اتحاد شما با تک روی و خودخواهی و شخصی سازی و عدم حمایت از ساید وخود بینی باعث برهم زدن اتحاد شده
      اگر میخاهید با اتحاد منظم و متحد باشید و ساید رو تا آخر به ww برسونیم از اون اتحاد کناره گیری کنید و به اتحاد ما بیاید تا مرامی و معرفتی باهم کنار هم ساید رو تا اخر به جای که حقشه برسونیم ما تعریف از خودمون نمیکنیم سابقه و مراممون قابل اثباته

با تشکر پوریا کرجی

و حماسه ای که آفرید :D
      اونجا بهش می کن لیدر ، داداش ما بهت نوبم نمی گیم چون در حدش نیستی
    • mamrez wrote:

اینجا شمال غرب

ایشونم از لیدرها final nw :D که این نامه رو داده به اتحاد viva nw

سلام با توجه مشکلات پیش اومده و مدارا کردن ما باز لیدرهای اتحاد شما با تک روی و خودخواهی و شخصی سازی و عدم حمایت از ساید وخود بینی باعث برهم زدن اتحاد شده
      اگر میخاهید با اتحاد منظم و متحد باشید و ساید رو تا آخر به ww برسونیم از اون اتحاد کناره گیری کنید و به اتحاد ما بیاید تا مرامی و معرفتی باهم کنار هم ساید رو تا اخر به جای که حقشه برسونیم ما تعریف از خودمون نمیکنیم سابقه و مراممون قابل اثباته

با تشکر پوریا کرجی

و حماسه ای که آفرید :D
      اونجا بهش می کن لیدر ، داداش ما بهت نوبم نمی گیم چون در حدش نیستی

وقتی آرش نباشه همین میشه دیگ ... یه سری تازه وارد اومدن لیدر شدن برای مثال (1001 روش دفاعی ) ایشون حتی تا مید گیم هم نمیمونه هر سرور قبل از مید گیم حذف میکنه نمیدونم دوستان برای چی میان بهشون رای میدن خیلی جالبه واقعا ...
    • درود​ فراوان به دوستان گل سرور دو

فقط یه جمله دوست دارم برا شما دوستان بگم
      سالم بازی کنید این کارا زشت هستش اومدیم یه سرور درست بازی کنیم

اینم اولین و اخرین پست من داخل فروم هستش <3

• سلام
      جوان هستم مشاور اتحاد FINAL-NW

دو ساید ما رو زدن صفر کردن چند دونه پلیر که تعدادمون اندازه انگشت دست هم نیست!!
      اما واندر شون چیف شد.

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط NEVER ()

• سلام
      فهیمه هستم از اکانتDorika
      دوستای ما تو nw زیاد سعی کردن فینیشر بازی باشن ولی هیچوقت نمیتونن مقابل قدرت neاستادگی کنن
      ne دوتا موردو از دست داد ولی هردوشونو توی5ساعت پس گرفت
      اما دلم واسه nw میسوزه که هر چی داشتو از دست داد هیچوقتم نمیتونه پسش بگیره
      شاید اگه یکم بلند پروازی و ادعای کمتری میکردن میتونستن بیشتر تو بازی باشن ولی خب همیشه کسی که عجله داره باید کارشو زودتر انجام داد

البته خیلی چیزای دیگه هم رو از دست دادن مثل اخلاق که هیچ وقت بر نمیگرده

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Dorika ()

• آیدین کیست ؟؟؟

بزرگترین پلنر ، توتالیدر ، دفکوردینشر ، سیساست مدار 6 ماه اخیر تراوین ایران

این اوسطوره ماهای اخیر توانست با برنامه ریزی ها و تفکرات خود ساید nw را به مزرعه ای برای شخم زدن و تفرجگاه دیگر عزیزان در ساید های دیگر تبدیل کند.

وقتی با ایشان در باره لیدری nw صحبت می کریدم ، گفتم چگونه کتیبه بزینم ، ایشان فرمودن ما کتیبه نمی زنیم بلکه ساید های دیگر می زنن و ما زا آنها می آوریم ، از ایشان جویای علت این کار شدم ، ایشان فرمودن تلفات نمی دهیم .

پ.ن: وقتی بلد نیستی بشین حرف گوش، حتما باید قهوه ای می شدی ؟؟
      :D :D
    • ما سعی کردیم فینیشر باشیم؟ :)
      فهیمه خانوم وقتی چکمه کوچیک رو زدین از ما خوب طبیعیه زدن انبار بزرگتون!
      ادعا و بلند پروازی؟ :D
      من بجای لینک اتکهاتون عکس گذاشتم از نیم میلیون گندم خور دف شده این از هر لینکی جالب تره!
      بعد از زدن انبارتون اتک نزدیم دیگه! دلیلش رو نفهمیدید ؟ تا چهار تا دمپاییse زد که رفت با مخ تو دیوار
      وشما فریب خوردین و با تمام وجود زدین! تعداد فیک هاتون رو حساب کردم سر جمع اندازه یه دمپایی میشد!
      ما الان واسه خنده بازی میکنیم چون با این وضعیت se برنده سروره کاملا عقب افتادیم کپ ی نبود که صفر نکرده باشین

چه چیزی از دست دادیم؟کتیبه که امانته دستتون
      از بابت دف خیالتون راحت دف هم کاملا درست شده مثل روز اول همر هم که نزدیم بهتون!فقط یه تعداد کمی خفت شد و بعضی اک ها حذف کردن!!
      چه باور کنید چه نکنید پلن شما رو ریختم اما بخاطر مشغله کاری دوستان باید لانچمیکردن که... اصلا فکر نکنید دل رحم شدن دلیل نزدنتون هنوز در حاله ای از ابهامه!زدن ساید شما واسه ما مثل اب خوردنه
      اسم دهکده واندر تون فقط واسه تحقیر کردنتون بود ولا غیر
      نمی دونم چه بی اخلاقی هست ولا فقط محض خنده بود اگه می خواستیم دف تو سه ساعت ارسال میکردیم حالا حالا ها نمی نونستین پس بگیرید
      se ما دو ساید رو به جون هم انداخت بعد زدن باقی موندمون تو برنامه شونه و sw براش دیگه کاری نداره
      هنوز متوجه نشدید رکب خوردین؟