دعوت از برترین بازیکنان ایران برای تست نسخه جدید بازی تراوین: آتش و شن

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• دعوت از برترین بازیکنان ایران برای تست نسخه جدید بازی تراوین: آتش و شن

سلام
      بازیکنان عزیز تراوین، همانطور که از ابتدای سال شمسی اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید بازی تراوین در سال جاری توضیحات مختصری خدمت شما ارائه کردیم، هم اکنون بخش زیادی از این قابلیت ها آماده شدند و فرآیند تست این قابلیت ها آغاز شده است.
      از بازیکنان قدیمی و فعال بازی تراوین که علاقه مند هستند، دعوت می کنیم که درخواست خود را همین جا برای ما ارسال کنند و اعلام کنند که چرا از بین همه درخواست ها باید کد فعال سازی به آنها اهدا شود.
      با توجه به محدود بودن کد فعال سازی در این سرور تت، لطفا اکانت های خود در سرورهای جاری و سابقه خود و اینکه هدف شما از تست نسخه جدید چیست را برای ما در ادامه این تاپیک ارسال کنید
      افرادی که انتخاب شود در خصوصی کد فعال سازی دریافت خواهند کرد و توضیحات لازم برای شرکت در تست این نسخه از بازی
      نسخه فعلی فعلا به صورت انگلیسی است و نسخه فارسی هم زمان با تمام کشورها در سالگرد بازی تراوین رونمایی خواهد شد.
      با احترام
      تیم تراوین

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Sourena ()

• سلام
      جالبه که اینجا باید درخواست بدیم! تیم قبلی برای پلیر های قدیمی وتاپ سرور ها دعوت نامه رو خودش ایمیل میکرد.
      در هر صورت... برای اشنایی بیشتر با نژاد و تسلط بیشتر ما هم درخواست میدیم.
      اسپید قبلی Warrior team
      از راند 3 به بعد هم به ترتیب
      Warrior
      WarriorُS
      Warrior tx3
      Warrior team
      TS9:warrior-ts9 TS1::confused: TS8::confused:
      X3:warrior
      TS11:warrior-ts9
      LOL:o
      Forever NE
    • سلام بازیکن قدیمی هستم به تازگی فهمیدم برگشته سایت الان تو سرور 1 هستم قدیم ۲ بار واندر ۱00 کردیم هدف هم از پیشتر چند تا ایده تو ذهنم بود و هم چند جا با یه سری از تغییرات میتونه خیلی بهتر بشه .

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط A A . . ()

• خب خیلی حرکت جالبی نبود که اینجا درخواست بدیم

ولی بهرحال

هدف که تست ورژن جدید و نژاد هون هست برای سرور بعدی
      از سال 86 یا 87 هم اسپید بازی میکنم و الان هم در اسپید با اکانت Number13 در حال بازی هستم
    • با سلام ، آشناییمون با تراوین برمیگرده به اولین سروری که تو ایران استارت خورد، تو هر سروری هم که جدی بازی کردیم تو تاپ غارت بودیم.
      اگر جاداشت برای ما هم ارسال کنید خوشحال میشیم ورژن جدید هم یه تست بزنیم.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Night_King ()

• سلام
      اکانت yohan و haregh هم رومن بازی کردم هم توتن
      تو NE اگه قدیمیا باشن میشناسن
      رو اینا از 10 سال پیش بازی میکردم تا اینکه به دلیل نیاوردن سرور از آلمان به ایران کلا بازی جمع شد و فیلتر شد.
      آخریر سرور هم تو roa بازی کردم اتحاد meta
      برای تست نژاد جدید درخواست دادم
      ممنون میشم برای منم ایمیل کنید.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط saeid_r672000 ()

• منم مهراد رابین هود هستم از سرور 1 راند 1 با اکانت 1artoor1(ابته تا 3 سرور اول artoor بود بعد تکامل پیدا کرد:) ) حدود 8 سال پیا پی با این اکانت بودیم از هر نوع مدال که بگید گرفتیم و از هر رنگش که بگید و تو هر تایمی که بگید ما داشتیم با این اکانت...

اکانت های دیگه که بازی میکردم بعد از فیلتر:

SoMeOnE s1 round 2(از این تیم خارج شدم و پایین اومدنش رو توی غارتگران از رنک 1 برای 6 هفته متوالی به رنک 4 و پایین تر همه شاهد بودن و هستن)

Sun s1 round 2( این اکانت رو برنامه دادم و الان رنک 2 غارت همون سرور هست البته با کمک محسن عزیز)

ArTooR s2 round 1

NEXUS s3 round 1(اگر با این اکانت 1 هفته تو مهاحمین نمیومدیم تعجب میکردن دوستان:D)

WarriorS 3x round 2( با اینکه نرمال باز بودم رفتم تا برای اولین بار تجربه کنم .. همره واندر زنه خوبی کشیدم اما متاسفانه به دلایلی دفاع کم رسید و صفر شد)

دیگه چی میخواین؟؟ از من بهترم مگه دارین؟:D

هدفم از تست این سرور اینه که میخوام نژاد هون رو تست کنم بخاطره سواره سفیدش که مثل شوالیه رومن هست و نصف هست هزینه ساختش

و میخوام ببینم آیا هون میتونه رو دسته توتن رو بزنه و بعد از سالیان دراز نژاد توتن رو توی غارت کنار بزنه.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط mehrad147 ()

• دوستان عزیز
      این روند درخواست برای ارسال کد برای سرور تست جدید یک روند کلیه و از طرف تیم تراوین در تمام فروم های بین المللی و محلی داره اجرا میشه
      در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی یا سوالی در مورد سرور جدید دارید در پیام خصوصی یا تاپیک های مرتبطی که بعدا فعال خواهد شد مطرح کنید.
      لطف کنید طبق همون قالبی که ادمین فرمودن پست های خودتون رو ارسال کنید و از فرستادن پست های پراکنده خودداری کنید. پست های نا مرتبط حذف خواهند شد و خود شما شانس بازی رو از دست خواهید داد
      با تشکر از همکاری همه عزیزان
      اينا همش فيكه...
      (دكتر شريعتي در حال دف كورديناتوري)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• سلام
      من 8 ساله تراوین بازی می کنم و همیشه از قابلیت های جدید بازی استقبال کردم در حال حاضر در سرور 4 ایران بازی می کنم تو سرور roa هم بودم که تمام شد
      خیلی دوست دار هر چه زودتر با نژاد های جدید بازی کنم
      و ببینم از بین این 5 نژاد کدام قوی تر هستش و به سبک بازی من نزدیک
      لطفا نژاد پارس رو هم به نژاد ها در آینده اضافه کنید.
      با تشکر mahdi01
    • سلام
      اعلام آمادگی میکنم
      سرورهایی که از نسخه 3.6 تا حالا بودیم همراه با اسم اکانت ها در امضاء موجوده
      هدف: آشنایی بیشتر با نژادهای جدید
      S5 :CHERCH111

S8: CHERCH111

TS3:Extra

TS1:Extra

TS2:Extra

TX3(Speed):Extra

TX3 round2 :Extra
    • به عنوان یکی از بازیکنای قدیمی تراوین داوطلب تست این ورژن از بازی هستم ( سابقه عضویتم در این انجمن هم کاملا مشخصه از سال 2009)
      تراوین سرور 9 ورژن 4 به حق چیزهای ندیده نشنیده !

امضام خیلی قدیمیه دلم نمیاد عوضش کنم :p:D
    • vahid wrote:

دوستان عزیز
      این روند درخواست برای ارسال کد برای سرور تست جدید یک روند کلیه و از طرف تیم تراوین در تمام فروم های بین المللی و محلی داره اجرا میشه
      در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی یا سوالی در مورد سرور جدید دارید در پیام خصوصی یا تاپیک های مرتبطی که بعدا فعال خواهد شد مطرح کنید.
      لطف کنید طبق همون قالبی که ادمین فرمودن پست های خودتون رو ارسال کنید و از فرستادن پست های پراکنده خودداری کنید. پست های نا مرتبط حذف خواهند شد و خود شما شانس بازی رو از دست خواهید داد
      با تشکر از همکاری همه عزیزان

با سلام و تشکر بخاطر پاک کردن پست بنده !!!

من نیستم هستم که پاک کردید یعنی اکانت بنده nistam هست که بسیاری از دوستان از جمله چند نفری که اینجا هم پست گذاشتند بنده رو میشناسند !!
      در بیشتر سرورهایی که جدیدا اجرا شده با همین نام بازی کردم ! و اکانت های قبلی هم که از روی ایمیلی که باهاش ثبت نام کردم مشخصه !

مورد بعدی برای دونستن سابقه کافیه از روی ایمی
    • سرور 1بودیم اکانت dianooshبه عنوان یکی از پلیرهای کوچیک اکانت
      سرور 2هم بودیم اکانتhulako_khan
      سرور 3هم که اکانت someoneبودیم که هم رنک 1سرور بودیم هم توغارت هم تومهاجمین
      قبل فیلتر شودن هم که4تا سرور بازی کردم
      میخوام پاپشو تست کنم ببینم براساپورت کردن که کمک کنه برای بقیه نژادها میرزه(از این لحاظ که میگن عمارت بیست بشه تاثیرش دوبرابر میشه)وغارتش وهجوم دفاعش چطوره
      وپیشنهادم اینه که کلا همه چیزهاشو ازار کنید طلا بدین به همه ببینم اشکالاشو خوبی هاشو ارزش داره ایا
    • سلام
      سرور 6 آخرین راند شاهنشاه
      بعد از بسته شدن تراویان 2 تا سرور .com
      الان هم سرور 1 rudeboy
      از فیس بوک تراویان برای سرور fire and sand اینترنشنال برای من 2تا کی ثبت نام اومده ولی بخاطر فیلتر بودن انگیزه ای برای بازی نیست
      اگر اینجا بفرستین مطمئنا فعالیت خواهیم داشت برای بهبودی تراویان
      قبل از فیلتر
      سرور 6 راند آخر شاهنشاه جنوب غرب
      بعد از فیلتر
      سرور 1 راند 2 rudeboy جنوب غرب تیم TheEnd برنده سرور
      عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
      عکس صفحه: ⁨برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان⁩
      سرور 29 scania وkharzoor شمال شرق تیم TheEnd برنده سرور
      عکس صفحه: ⁨Travian ir29⁩

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan

The End Team
    • سلام
      من قبل از فیلتر شدن تراوین حدود سه سال بازی کردم. اسم اکانتامو یادم نیس فقط یادمه ی سرور 7 با سرعت نرمال تو ساید شمال شرق با اکانت ss panzer بازی کرده بودم که همرش کاملا معروفه
      تو سرورای اخیر هم roa رو با اکانت leader تموم کردیم
      البته خیلیا از من با تجربه ترن ولی خب چون تو بازیهای استراتژیک زیادی جدا از تراوین احساس میکنم میتونم برای تست نژادهای جدید کمک کنم
    • vahid wrote:

دوستان عزیز
      لطف کنید طبق همون قالبی که ادمین فرمودن پست های خودتون رو ارسال کنید و از فرستادن پست های پراکنده خودداری کنید. پست های نا مرتبط حذف خواهند شد و خود شما شانس بازی

ضمن عرض سلام وخسته نباشید
      وحیدجان این دقیقا به این شکلی که شما میگید نبود
      برای پلیرهای سابقه دار دات کام یک ایمیل اومد برای ts8.com که اولین سرور تست این ورزن هست ونژاد هون و مصری روی پلتفرم سرور ROA با مپ جدید پلی میشه که توی ایمیل 2کد فعال سازی بود من خودم الان رجیستر کردم و دارم پلی میکنم البته بیشتر تسته
      این مطلب فقط جهت اطلاع رسانی بود
      ممنون