دعوت از برترین بازیکنان ایران برای تست نسخه جدید بازی تراوین: آتش و شن

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• با سلام خدمت دوستان عزیز ،

نکته ای رو باید انتقال بدم، از امروز که مدیریت کل این تاپیکو باز کردن ،جهت دعوت بازیکن به سرور تست ، خیلی از بازیکن های قدیمی به من نامه ی خصوصی یا در تلگرام پیام دادن که کد ثبت نام برای اون هاهم ارسال بشه ، دوستان عزیز(با تمام احترامی که برای این اشخاص قایل هستم
      :o) باید تمام افراد اینجا درخواست گرفتن کد رو انجام بدن در غیر اینصورت کدی برای ثبت نام به اونا تعلق نمیگیره.
      اولویت با افرادی هست که در این تاپیک شرکت کردن و درخواست خودشونو کتبن اعلام کردن.

از ارسال پست های بی محتوا و نامرتبط نیز جدا خودداری کنید.

با ارزوی بهترین ها...
    • من هم از اولین سرورها قبل از فیلتر شدن حضور داشتم، ولی هیچوقت حوصلم نشده اونقدر جدی بازی کنم و وقت و پول نداشتم ولی زیر و بم بازی رو بلدم، منطقی ترین دلیل هم برای دعوتم به این سرور اینه که بلاخره این سرور فارم هم میخواد، نمیخواد، من حداقل در نقش فارم میتونم بازی کنم، ادمین این پست اسپم نیست، لطفا پاک نکن و بذار باشه.
    • سلام خدمت بازیکنان عزیز بازی تراوین
      در مورد سوال هایی که داشتید باید خدمت شما عرض کنم، لازمه که شما درخواست ارسال کنید و به میزان درخواست شما می تونیم کدهای بیشتری برای ایران دریافت کنیم، اگر درخواستی نباشه (فروم توسط مدیران رده بالا چک میشه) عملا هیچ کدی هم برای ایران اختصاص داده نمی شه، بهتره بازیکنان ایران و جامعه فعال تراوین بازان ایران، در بین بازیکنان بین المللی دیده بشن تا فرصت های شرکت در تورنومنت ها و رویداد های دیگه برای ایران فراهم بشه، فعال بودن شما باعث میشه بتونیم در آینده امتیازهای بیشتری برای سرورهای ایران و بازیکنان عزیز ایران بدست بیاریم.

پس دوستانی که خجالتی تر هستند و یا احساس میکنن این موضوع به نوعی بی احترامی بهشون محسوب میشه لطفا اینطور فکر نکنند و مثل باقی دوستان درخواست خودشون رو ارسال کنند، هم خودشون رو معرفی کنند تا بازیکنان جدیدتر حساب کارشون دستشون بیاد ;) و هم در رشد و فعال بودن جامعه تراوین ایران سهیم باشند.
      نسخه تست فعلی که در مرحله بتا است، در سالگرد بازی تراوین به عنوان یک نسخه رسمی در تمام کشورها منتشر خواهد شد، ولی فعلا برای بررسی بالانس، دیزاین، مسائل امنیتی و به طور کلی پایداری این نسخه لازمه در سروری کل قابلیت های جدید بازی تست شوند. پس شاید در بخش هایی شما شاهد باگ هایی باشید
      نکته بعدی اینکه این سرور تست برای کل بازیکنان تراوین در سراسر دنیا مشترک است و بر روی دامنه travian.com اجرا می شود، پس اگر به هر دلیلی نمی توانید از ابزارهای تغییر آی پی و **** شکن ;) استفاده کنید، عملا نمی توانید در این سرور بازی کنید چون برای آی پی های ایران سایت قابل دسترس نیست
      با توجه به اینکه تاپیک به طور کلی برای این نسخه از بازی ایجاد شده است، می توانید تجربه های خود از بازی را در همین تاپیک با کاربرانی که نمی توانند به سرور تست دسترسی پیدا کنند به اشتراک بگذارید، هیچ چیز هم مخفی نیست، پس می توانید با خیال راحت عکس ها و اطلاعات این سرور را در همین تاپیک منتشر کنید.
      نکته آخر، لطفا داخل بازی، به صورت خصوصی برای تیم مالتی هانتر، مدیران انجمن یا من، پیام در رابطه با این موضوع ارسال نکنید، کدها برای افرادی که در این تاپیک درخواست ارسال کنند اهدا خواهد شد
      با تشکر از همکاری شما
      سورنا
    • MeMoL wrote:

ضمن عرض سلام وخسته نباشید
      وحیدجان این دقیقا به این شکلی که شما میگید نبود
      برای پلیرهای سابقه دار دات کام یک ایمیل اومد برای ts8.com که اولین سرور تست این ورزن هست ونژاد هون و مصری روی پلتفرم سرور ROA با مپ جدید پلی میشه که توی ایمیل 2کد فعال سازی بود من خودم الان رجیستر کردم و دارم پلی میکنم البته بیشتر تسته
      این مطلب فقط جهت اطلاع رسانی بود
      ممنون

سلام
      بله در ابتدای ارسال کد ها برای یه تعداد بازیکن منتخب توسط خود آلمان کد های محدودی ارسال شد که بنده هم دوتا از همون کد ها رو دارم. اما بعد از اون با توجه به استقبال بازیکنان در تمام فروم ها تاپیک هایی مشابه همین تاپیک برقرار شده که بازیکن ها درخواست بدن برای کد. میتونید موارد مشابه رو در فروم های دیگه هم چک کنید
      به هرحال همونطور که ادمین هم توضیح دادن در حال حاضر تنها راه دسترسی به کد های ورود به بازی درخواست در همین تاپیک ها در فروم ایران و یا فروم های مشابه کشور های دیگست
      اينا همش فيكه...
      (دكتر شريعتي در حال دف كورديناتوري)
    • از همون اوایل تراوین دارم بازی می کنم. و چون تنها بازی می کنم معمولا مدال زیاد نمی گیرم! به چز اون اوایل همیشه رومن بودم و عشقم هم همر اول کتیبه ها است :). برای همین می خوام ببینم کدوم از این نیروها می توننند جانشین رومن نازنین بشه.
    • سلام حدودا از اسفند سال 88 مشغول بازی هستم

اکانتهای Iranian group 3x round 3

assefaltojar 3x round 4 3x

last king round 5 3x

awesome r2 s6

white jasmin - assefaltojar r6 3x

KING OF SE R7 3x

Return of KiNG R8 3x

jager m3ister r9 3x

تو سرور های ایران میتونید اسم اکانتها و سابقه رو چک کنید همیشه بین رنک 1 تا 10 بودم و سوپر همرامونم که باید به ارشیو سر بزنید

سرور های کام هم تجربه رنک 1 3x و واندر 100 کردن روی اکانت bear تابستون سال 93 رو دارم

KING OF SE

هدف از حضور در سرور تست شناسایی معایب و محاسن بازی و شناخت بیشتر نژادهاست

و همچنین کمک به بهبود و بالانس هرچه بهتر نژاد ها ( در مجموع ) و کمک به رفع باگ های موجود
      Here is Bottom oF The Earth

[SIGPIC][/SIGPIC]
    • در خواست تست نژاد جدید

سلام منم خیلی وقته با تراوین هستم
      از سال 87 آشنا شدم با این بازی و رو اکانت های مختلف بازی کردم
      خودم الان تو سرور 5 (mnjp219)هستم و قبل از فیلتر رو اکانت m&k تو سرور 3 و 9 بودم و یه بار هم تو دات کام اسپید بازی کردم به صورت تفریحی .
      تراوین رو با تجربه یاد گرفتم منظورم اینه زیاد خوردم ولی خب زیادم هم زدم .
      mojtaba
      m&k
    • سلام

درصورت امکان کد فعالسازی را برای بنده نیر ارسال فرمایید
      از تراوین 3.6 با این بازی آشنا شدم
      اکانت WolF(قبل از ، از دسترس خارج شدن تراوین ) ts2
      اکانت The BiG RoMaN (قبل از ، از دسترس خارج شدن تراوین ) ts7
      اکانت The KinG Wolf (روز 51 بازی ، اکانت واگذار شد) ts5
      اکانت RocK (در راند فعلی) ts2

هدف : آشنایی با اقوام جدید تراوین و عقب نماندن از رقبا در بازی با نژاد های جدید
    • برای این نفرستین این گول میخوره سریع فقط کافی یکی یه چیزی بگه بهش ...

Armin Dinamit wrote:

همه آشنان که این جا :D لطفا برای ما هم بفرستین با نزاد جدید اشنا شیم برای سرور های بعد ...

No mercy
      با مطالعه قوانین همراه همیشگی ما باشید.travianforum.ir/showthread.php…قوانین-انجمن-تراوین-ایران