نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• اقایی که میگه اسمتون نمی گفتید اسم مارو پرو فایلمون هستش بعد هم
      اسم اکانت هم انوایی که باهاشون سرکار داشتیم میدونستن
      سوم این که ما نخواستیم زیاد تو چشم بریم حتی مجبور شدیم از تاپ تن هم بیایم بیرون
      چهارم اینکه منون بابت همر که زدید کلی خندیدیم با نژاد توتن گل کاشتی واقعا :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      و این متحد شدن به دستامون تبریک میگ مخصوصا میلاد میلاد اخرش خوب شد نه
    • H_MAN wrote:

یه سایدی هست اسم نمیبرم حالا شمال غربه :دی از بچه هاشون اسم میپرسیدیم جهت دوست یابی میگفتن اجازه نداریم بگیم :)
      حالا میاد میگه ما دوستایی نیز داریم :thumbsup: :thumbsup:

یه خورده فاز چگووارا برداشتن بعد دیدن حرکت خیاری عه اومدن میگن دوست داریم . ما هم دوستون داریم :love: :whistling:

پیر شین به پای هم .

داداش اونی که شما به نام دوست یابی نام میبری اسم درستش اکانت خریدنه متاسفانه تو شمال شرق یه تعدادی بازیکن بودن که به هر دلیلی گولتونو خوردن و اومدن لاک پشته که حرف میزنه رو ببینن اما تو شمال غرب بوی کباب میاد عزیزم ولی فقط بوشه مواظب باش

miladfans wrote:

سلام دوستان
      وقت زیادی میشه پست نذاشتم

تازه سرور داره یه جذابیت هایی پیدا میکنه
      اول اینکه بی نصیبتون نکنم از اتک معروف 8 موج و تحدیدشون برای متای اجباری :

من خودم به شخصه فک میکردم این همر باید دو برابر این باشه ، شایدم تو رید بوده :S :thumbsup:
      ممنون از همر زیباتون ...

مورد بعدی : روزای قبل کتیبه جنجال هایی داریم ، امیدوارم نیرویی بمونه بتونیم بعد مید گیم ادامه بدیم :thumbsup: :thumbsup:

پ ن : هر عملی عکس العملی
      راستش منم توقع بیشتری داشتم اما بازم خوبه زحمت کشیده به هر حال و ممنونم ازش که خودش کمش کرد :)
    • با این جمله اخر ت حال کردم هرعملی عکس العملی داره ما هم امادیم :thumbup:

تازه اینا همش حرف هستش یکم عمل کینید قابل توجه بچه های se

الانم به حرف لیدرها گوش میدیم الان بگن بزن میزنیم

پس مواظبت کنید از خودتون خخخخخخ

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط norollah ()

• سلام دوستان.
      یه سری هستند که سیاستشون اینه که یکی به نعل بزنن و یکی به میخ!این افراد انسانهای ترسو و ناپایداری هستند.
      یه سری هم هستند که سیاستشون اینه که با همه رفیق باشند و با همه ببندن که اینها هم همون خصوصیات رو دارند و دوست دارند بدون سختی بازی رو ببرن. :D

البته اگر بشه اسمش رو سیاست گذاشت!

پ.ن:شب میگن ما با شما نپ می بندیم صبحش با رقیب متا می کنن :thumbsup:
      الله اکبر از این سیاست.
      پ.ن:ما که بخیل نیستیم و برامون چیز عجیبی نیست متای ۳ به ۱.امیدوارم موفق باشید.
      پ.ن:از امیر علی و مازیار بابت همرشون تشکر می کنم.ماموریت موفق بود. :D
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • یعنی جنوب شرق با تعداد پلیر کمتر از دوتا ساید اینقدر ترس داشت که برید روز 80 متا سه به یک بکنید ؟ :))))

به شخصه تاسف میخورم برای لیدر های ج.غ و ش.ش که درگیر همچین سیاستی شدن و بهشون بگم قطعا دیگه شما برنده ی سرور نخواهید بود :)

برید چند صفحه قبل تر ببینید من این صحبتو کجا کردم و گفتم چه سیاستی داره اجرا میشه!!

آفرین سرباز پیاده های عزیز،به جد پشیمون میشید

کسی توی جنوب شرق این حرکتو فراموش نمیکنه!

و البته تلاشهای ما روبیشتر میکنه :)

هرچی تا دیروز از جنوب شرق میترسیدید ، از فردا بیشتر ازش بترسید :))
    • بعد از مدت ها مجدد تراوین را شروع کردم تو هفت هشت سالی که جنوب شرق بازی کردم اکثر مواقع سه به یک جنگیندم و موفق بودیم خوشحالم و افتخار میکنم به سایدم

جنوب شرق قدرتی داره که ضعیفا رو وادار میکنه سه به یک بجنگن .ولی یه مقدار عجله کردین به اصطلاح بازی بلد ها هه :D همین الان براتون پیشبینی متایی پر از زیر و رو کشی و خیانت به همدیگه را میکنم دوست دارم ببینم کدوم ساید زود تر میاد و میخواد به جنوب شرق ملحق بشه , برای ساید دیگه میزنه :D
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط mamad tarantula ()

• سایدای دیگه بعد از دیدن همر هولی موتورز تو فروم:
      +انتظار دیگه ای داشتیم از ایشون خیلی قوی نبود همرشون.
      -اره منم فکر میکردم دو برابر این داشته باشه این چیه دیگه.
      سایدای دیگه بعد از دیدن همر هولی موتورز تو پی ویاشون:
      +اقا این چی بود دیگه زدن به ما بیاین متا ببندیم ناموسا !!
      -اره باید به شمال شرقم هم بگیم که با ما باشن وگرنه کاری نمیتونیم بکنیم :(
      جمع کنین بابا :))))) خودشون نصف این همر کلا تو دهاشون گندم خور نیست میان حرف میزنن که انتظار 2برابر داشتیم :))) برین با ناتارا متا کنین شانستون بیشتر شه :* بوس
    • عزیزان جنوب شرق در خصوص سیاست که خوب به قول خودتون همه اول سرور علاقه مند بودن با شما دوست شن پس اگر الان همه دشمن شدن معنیش این نیست سیاست بقیه خوب بوده نشون میده سیاست شما بد بوده بخصوص وقتی اقدام به خرید اکانت از ساید دیگه میکنید و یه ساید دیگهرو هم با تهدید میخواید متا کنید بعدم به افراد مورد احترامشون توهین و مسخرشون میکنید این نشون میده شما بلد نبودین دوست پیدا کنید

اما در مورد قدرت شما و ضعف سه ساید دیگه و اصلا سیاست کثیف بقیه یه بیت شعر هست که خوبه اونم اینه
      ای شیخ من هر چه تو گویی هستم آیا تو آنچه می نمایی هستی؟

حالا شما میگید قدرت و فلان و فیسال بسم الله انقدر عصبانیت نداره شما هنوزم بلد نشدین درست و با احترام حرف بزنید و به سایدهای شمال شرق و جنوب غرب و به تجربه افرادش توهین میکنید و بهشون سرباز پیاده میگیدو میگید تفرقه می افته و تلاشتون برای ایجاد نفاق هست قطعا اگر شمالغرب به قول شما سیاست کثیف رو پیاده کرده اگر شما برخوردتون و روش بازیتون مردانه و محترمانه بود این چیزی که شما بهش میگید سیاست کثیف و ما معتقدیم فقط با همه دوستانه و مردانه برخورد کردیم پیروز نمیشد.

ما از هر دو ساید دیگه احترام و مردانه بازی کردنرو دیدیم و ماهم همین روش رو متقابلا انجام دادیم و این نتیجش اتحاد سه ساید شد حالا هم شما هر کار که بلدین انجام بدید و فکر میکنم پلیرهای خوبی هستید و بتونید کارایی بکنید اما کارتون خیلی سخته چون هرکدام از سه ساید اینور پیروز شه در واقع هر سه پیروز شدن

موفق باشید خدا قوت
    • ali021 wrote:

سایدای دیگه بعد از دیدن همر هولی موتورز تو فروم:
      جمع کنین بابا :))))) خودشون نصف این همر کلا تو دهاشون گندم خور نیست میان حرف میزنن که انتظار 2برابر داشتیم :))) برین با ناتارا متا کنین شانستون بیشتر شه :* بوس
      در مورد گندم خور هامر دوست بزرگوار موتور مقدس به سخنی از یکی از بزگان ساید بزرگ جنوب غرب اکتفا میکنم.بعضی ها وقتی 50 k گندمخور هامرشون میشه فکر میکنن آرنولد هستن و میکوبن به این ور اون ور
    • اطلاعات شما بسیار سطحی و دور از حقیقت هست و در جهت تشویش اذهان عموم دارید مجهولات ذهنیتون رو القا می کنید به بقیه دوستان!

شورای لیدری جنوب شرق هر گونه توهین و بی احترامی و تهدیدی رو تکذیب می کنه و حتی اتکی که روی جنوب غرب لانچ شد هدفی جز تهدید برای متا داشت که خود تهدید برای متا کردن یک ساید هم به نوبه خود مطلب خنده دار و مضحکی هست.
      ما فقط به صورت رسمی با جنوب غرب جلسه ای رو برای نپ داشتیم که اون هم با پیش گذاشتن خودشون بوده که دیروز یه بنده خدایی با صدای رسا اعلام کردند که ما با جنوب شرق نپ می کنیم که مشخص شد منشا صحبت ایشون کجا بود.
      اتک لانچ شده هم قبل از رسمی شدن نپ خیالی بود و به نظرم جای بحثی دیگه نداره این مورد.

از دوستان تقاضا دارم اینقدر با افتخار از ۳ به ۱ شدن و سیاست حرفی نزنند که این عین بی سیاستی هست!
      کسایی که از بیرون بحث رو دنبال می کنن شاید یکم به این سیاست قبطه بخورند.

در هر صورت ملالی نیست اگر تونستید به شکلی دوستانه با ناتارها هم متا کنید ما نه ناراحت میشیم و نه عصبانی.

پ.ن:ممد ترانتولا همون که می خواستی شد.

به امید پیروزی جنوب شرق بزرگ.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • frozenman wrote:

عزیزان جنوب شرق در خصوص سیاست که خوب به قول خودتون همه اول سرور علاقه مند بودن با شما دوست شن پس اگر الان همه دشمن شدن معنیش این نیست سیاست بقیه خوب بوده نشون میده سیاست شما بد بوده بخصوص وقتی اقدام به خرید اکانت از ساید دیگه میکنید و یه ساید دیگهرو هم با تهدید میخواید متا کنید بعدم به افراد مورد احترامشون توهین و مسخرشون میکنید این نشون میده شما بلد نبودین دوست پیدا کنید

اما در مورد قدرت شما و ضعف سه ساید دیگه و اصلا سیاست کثیف بقیه یه بیت شعر هست که خوبه اونم اینه

حالا شما میگید قدرت و فلان و فیسال بسم الله انقدر عصبانیت نداره شما هنوزم بلد نشدین درست و با احترام حرف بزنید و به سایدهای شمال شرق و جنوب غرب و به تجربه افرادش توهین میکنید و بهشون سرباز پیاده میگیدو میگید تفرقه می افته و تلاشتون برای ایجاد نفاق هست قطعا اگر شمالغرب به قول شما سیاست کثیف رو پیاده کرده اگر شما برخوردتون و روش بازیتون مردانه و محترمانه بود این چیزی که شما بهش میگید سیاست کثیف و ما معتقدیم فقط با همه دوستانه و مردانه برخورد کردیم پیروز نمیشد.

ما از هر دو ساید دیگه احترام و مردانه بازی کردنرو دیدیم و ماهم همین روش رو متقابلا انجام دادیم و این نتیجش اتحاد سه ساید شد حالا هم شما هر کار که بلدین انجام بدید و فکر میکنم پلیرهای خوبی هستید و بتونید کارایی بکنید اما کارتون خیلی سخته چون هرکدام از سه ساید اینور پیروز شه در واقع هر سه پیروز شدن

موفق باشید خدا قوت
      شما که دم از احترام می زنی بدون هیچ سندو مدرکی میگی ما اکانت خریدیم لااقل اینو باید لیدر محترم ne اعلام کنه :دی شما کجای پیازی!!؟ <X شما سند رو کن از خرید اکانت نامه ای چیزی از لیدران ما بنده حذف خواهم کرد :love: ...در ضمن شما فک کردی Ne و Sw رو میندازی جلو درگیر جنگشون میکنیو تمام ... هههه .زرشک چیییی دارهه؟؟چیییی دارهههه؟مزه داره :huh: اره افرین درست حدس زدی؛ راستی شما از لیدرت اجازه گرفتی پست گذاشتی؟ 8| اخخخخ حواسم نبود لیدری خودت اخه تا دیروز نبودی ؛تا دیروز صداتون در نمی مد نه حرفی نه چیزی الان متا ۳ به یک کردی زبون در اوردی :P شاهنامه آخرش خوش است... :whistling: افتخار میکنم به سایدی که از ترسش شب رو صبح نکنید... :saint:
    • frozenman wrote:

عزیزان جنوب شرق در خصوص سیاست که خوب به قول خودتون همه اول سرور علاقه مند بودن با شما دوست شن پس اگر الان همه دشمن شدن معنیش این نیست سیاست بقیه خوب بوده نشون میده سیاست شما بد بوده بخصوص وقتی اقدام به خرید اکانت از ساید دیگه میکنید و یه ساید دیگهرو هم با تهدید میخواید متا کنید بعدم به افراد مورد احترامشون توهین و مسخرشون میکنید این نشون میده شما بلد نبودین دوست پیدا کنید

موفق باشید خدا قوت
      یه جوری حرف میزنی انگار شما قدیسین اونجا نشستین و چقدر هوادار و دلسوز جنوب غرب و شمال شرقید!

چند هفته پیش تو همین فروم اعلام کردم دنبال سه به یکین! اما نمیدونستم ایتقد کوته بین هستن لیدرای دو تا ساید دیگه!

حرفا و حرکات ما زنندس چون حقیقته و حقیقت همیشه تلخه! مث شما حرف خوشگلو اینا نمیزنیم

شما که خیالتون راحته دور نشتین دو تا ساید هم مرز ما هم میوفتیم به جون هم،

خیالتون هم اینه که
      ته سرور هم یه شمال غرب میمونه و سه تا ساید جنگ زده مثه هلو 100 میکنین! فکر قشنگیه و اینکه دو تا ساید درگیر فکر خام شما شدن و حتی به اند گیم و تبعات این تصمیم گیریشون تو روند بازی فک نکردن واقعا نشون از بی تجربیگیشون و منفعت طلبیشونه،الانم سعی کنید بهترین چیزی که تو چنته دارید رو کنید چون اگه خدایی نکرده سه به یک از روز 80 ! زورتون نرسه خیلی خفت و سرشکستی بزرگی میشه براتون :)

حرفی هم که از دهنت در میاد اول قرقره کن بعد بیان کن! اگه میگی اکانت خریدی بیا مدرک بزار مرد حسابی!

من 10 سال دیگه هم اسم سامان بدبوی رو بشنوم میزنم زیر خنده . تو کاسه ی داغ تر از آش نشو .

پ.ن: هرکدام پیروز بشن و اینا نیست عزیزم :)) واندر هرجا 100 شه میگن اونجا100 کرد . داری بچه گول میزنی؟
    • Amirali.mf wrote:

پ.ن: هرکدام پیروز بشن و اینا نیست عزیزم :)) واندر هرجا 100 شه میگن اونجا100 کرد . داری بچه گول میزنی؟

دقیقاً
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      با همه چیز در آمیز و با همه چیز آمیخته مشو / در انزوا پاک بودن نه سخت است و نه با ارزش
      (دکتر شریعتی)
    • دوستانی که از متای 3 به 1 اینقد عصبانی ان یادشون رفته خودشون باعث این اتحاد شدن :whistling: ^^
      شما که اینقدر استاد دشمن سازی هستین دیگه از چی گله دارین؟ میاین میگین با هم آشنا شیم بعد اسکات میزنین میگیم چرا اسکات میزنین میگن رو اعضامون کنترل نداریم بیاین نپ ببندیم
      :thumbsup:
      بعد ساعت 5 و نیم صبح لیدرشون رو لیدر ما همر 8 موجه میاد
      دنبال نپ زوری ان بعد دم از احترام و اینا میزنن. اگه دنبال مقصرین به رفتار خودتون نگاه کنید
      هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه دیگه اعصاب خوردی نداره که گلم ;) ^^ 8)
      خوشحالم که موتور سوار جنوب شرق در حال مطالعه کتاب 1001 روش دفاعیه واقعا به آینده ی سطح معلومات جنوب شرق امیدوار شدم
      ضمنن اگه هنوزم احساس سوزش میکنین میتونین از پماد زیر استفاده کنید. نحوه ی استعمالشم به این صورته که یه بار قبل اسکات یه بار قبل لانچ و یک بار هم قبل از باز کردن لینک گزارش ها یه مقدار مناسب روی محل سوزش قرار میدید
      :saint: :saint: :saint:

ضمننننننن خدمت اون دوستی که گفت هرکی واندر 100 کنه اون ساید برنده اس. خوب دیگه قشنگ معلومه شما با این طرز فکر هیچ دوستی نمیتونی پیدا کنی. یه مسلمون پیدا نمیشه بیاد متا رو تعریف کنه؟
      Images
      • 144655_228417028.jpg

108.22 kB, 800×484, viewed 4 times
    • سلام به همه بخصوص عزیزان جنوب شرق

کوتاه میگم سعی میکنم جواب همه رو بدم .
      در خصوص

B a y G o s h wrote:

اطلاعات شما بسیار سطحی و دور از حقیقت هست و در جهت تشویش اذهان عموم دارید مجهولات ذهنیتون رو القا می کنید به بقیه دوستان!

شورای لیدری جنوب شرق هر گونه توهین و بی احترامی و تهدیدی رو تکذیب می کنه و حتی اتکی که روی جنوب غرب لانچ شد هدفی جز تهدید برای متا داشت که خود تهدید برای متا کردن یک ساید هم به نوبه خود مطلب خنده دار و مضحکی هست.
      ما فقط به صورت رسمی با جنوب غرب جلسه ای رو برای نپ داشتیم که اون هم با پیش گذاشتن خودشون بوده که دیروز یه بنده خدایی با صدای رسا اعلام کردند که ما با جنوب شرق نپ می کنیم که مشخص شد منشا صحبت ایشون کجا بود.
      اتک لانچ شده هم قبل از رسمی شدن نپ خیالی بود و به نظرم جای بحثی دیگه نداره این مورد.

از دوستان تقاضا دارم اینقدر با افتخار از ۳ به ۱ شدن و سیاست حرفی نزنند که این عین بی سیاستی هست!
      کسایی که از بیرون بحث رو دنبال می کنن شاید یکم به این سیاست قبطه بخورند.

در هر صورت ملالی نیست اگر تونستید به شکلی دوستانه با ناتارها هم متا کنید ما نه ناراحت میشیم و نه عصبانی.

پ.ن:ممد ترانتولا همون که می خواستی شد.

به امید پیروزی جنوب شرق بزرگ.
      عزیزم ما به شمال شرق نگفتیم ببین جنوب شرق ازت اکانت خریده بیا با ما متا شو دوستان شمالشرق خودشون متوجه شدن در مورد جنوب غرب هم شما باهاشون نپ کردین صبحش با ما متا کردن؟ خوب این باید مارو ناراحت کنه شما چرا ناراحتید؟ شما زدید لیدر سایدشونو بعدش حق نداره بهتون اطمینان نداشته باشه؟
      متای 3 به 1 هم بده باشه نمیگیم ولی برای ما این که دوتا ساید دوست داریم افتخاره .

Armin Dinamit wrote:

frozenman wrote:

موفق باشید خدا قوت
      شما که دم از احترام می زنی بدون هیچ سندو مدرکی میگی ما اکانت خریدیم لااقل اینو باید لیدر محترم ne اعلام کنه :دی شما کجای پیازی!!؟ <X شما سند رو کن از خرید اکانت نامه ای چیزی از لیدران ما بنده حذف خواهم کرد :love: ...در ضمن شما فک کردی Ne و Sw رو میندازی جلو درگیر جنگشون میکنیو تمام ... هههه .زرشک چیییی دارهه؟؟چیییی دارهههه؟مزه داره :huh: اره افرین درست حدس زدی؛ راستی شما از لیدرت اجازه گرفتی پست گذاشتی؟ 8| اخخخخ حواسم نبود لیدری خودت اخه تا دیروز نبودی ؛تا دیروز صداتون در نمی مد نه حرفی نه چیزی الان متا ۳ به یک کردی زبون در اوردی :P شاهنامه آخرش خوش است... :whistling: افتخار میکنم به سایدی که از ترسش شب رو صبح نکنید... :saint:
      شما که کلا راحتی داداش ما بهت خورده نمیگیریم وقتی امثال شما لیدرو شورای یه ساید هستند با این ادب و نوع برخورد مشخصه که وضعتون بهتر از این نباید باشه . در مورد لیدر بودن من هم همین حرفت برای اینکه نشون بده از لیدری چقدر شوت هستید کافیه من از روز اعلام شورای شمالغرب داخلش بودم قبل ترشم اعضای لیدری اتحاد خودمون بودم اما اصلا مهم نیست باشه من یه بازیکن عادیم اصلا از نظر شما مشکلی هست؟ در مورد زرشک هم خوب من این زرشکی که فرمودین رو نخورده بودم ببینم چی داره مثل اینکه شما قبلا میل کردین موفق باشید الانم قدرتی که ازش دم میزنید رو نمایش بدید .
      اما در مورد نبودن و حرف نزدن یه نکته جالب هست اونم اینه بدجوری توی جنوب شرق مورچه افتاده به تنتون به هم اجازه نمیدین پست بزارید یکی بعد اون یکی :))

Amirali.mf wrote:

frozenman wrote:

موفق باشید خدا قوت
      یه جوری حرف میزنی انگار شما قدیسین اونجا نشستین و چقدر هوادار و دلسوز جنوب غرب و شمال شرقید!
      چند هفته پیش تو همین فروم اعلام کردم دنبال سه به یکین! اما نمیدونستم ایتقد کوته بین هستن لیدرای دو تا ساید دیگه!

حرفا و حرکات ما زنندس چون حقیقته و حقیقت همیشه تلخه! مث شما حرف خوشگلو اینا نمیزنیم

شما که خیالتون راحته دور نشتین دو تا ساید هم مرز ما هم میوفتیم به جون هم،

خیالتون هم اینه که
      ته سرور هم یه شمال غرب میمونه و سه تا ساید جنگ زده مثه هلو 100 میکنین! فکر قشنگیه و اینکه دو تا ساید درگیر فکر خام شما شدن و حتی به اند گیم و تبعات این تصمیم گیریشون تو روند بازی فک نکردن واقعا نشون از بی تجربیگیشون و منفعت طلبیشونه،الانم سعی کنید بهترین چیزی که تو چنته دارید رو کنید چون اگه خدایی نکرده سه به یک از روز 80 ! زورتون نرسه خیلی خفت و سرشکستی بزرگی میشه براتون :)

حرفی هم که از دهنت در میاد اول قرقره کن بعد بیان کن! اگه میگی اکانت خریدی بیا مدرک بزار مرد حسابی!

من 10 سال دیگه هم اسم سامان بدبوی رو بشنوم میزنم زیر خنده . تو کاسه ی داغ تر از آش نشو .

درمورد حرف شما هم که خوب به قول همین دوست عزیز بالا دستیتون آرمین خان یکی دیگه داره گول میخوره شما چرا ناراحتی؟ شما چند سالته که فکر میکنی عقلت از عقل 10 تا آدم گنده و عاقل و بالغ توی سه ساید دیگه بیشتر میرسه و صلاح اونارو میگی.

در انتها در تایید حرف بهنام جان روزی که وقت پلن رفتن شه متوجه میشید کی چی کار میکنه و گزارشاتو با حس خوبی بخونید.

اینو میخوام بزارم تو امضام اگر ناراحت نمیشید هر وقت در مورد متا حرفی داشتید این شعر رو مطالعه بفرمایید.

اي شيخ هر آنچه گويي هستم
      آيا تو هر آنچه مي نمايي هستي...؟!!

آخرین حرف اینکه با توجه به ادب و نوع حرف زدن دوستان جنوب شرق ترجیح بنده و احتمالا شمال غرب مجددا سکوت است و دوباره سکوت میکنیم .

موفق باشید
    • وای شما که این همه سنگ ساید seمیزنید به سینه کجاید تو بازی

بعد یارو 30کی گرزی زده هنر کرده کلی پز این میدید
      3به 1هم ایراد از خودتون هستش و این که بخواید اختلاف بندازید با حرفای الکی به جایی نمیرسید همجور که گفتن دوستان 3001راه دفاع بخونید چون با سه تا ساید طریفید

مورد بعدی انو دوستمون گفته از ترس شیب روز ندارید به ایشون بگم اقا جان من بذار بخوابیم معلومه که نتونستی بخوابی الکی یه چیزی میگی برای شما هم حذف اکانت توصیه میکنم

مورد بعد هم اینه با اون کرم بیشتر مشکلاتتون حل میشه حتما استفاده کنید خودتون متوجه تاثیر معجزش میشید

کلی بگم قبل نپ به ما نمیخوردید بعد نپ به هیشکی نمی خوریدخخخخخخخخخ

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط norollah ()

• درود مجدد به همه دوستان عزیزم در هر 4 ساید

فراموش نمی کنم که کل اتفاقات در هارد دیسک تراوین اتفاق میوفته و وجود خارجی نداره
      قطعا اگه الان در مقابل هم شاید روزی در کنار هم بازی کنیم ...

Amirali.mf wrote:

ممنونم از لطفی که نسبت به لیدر های مجموعه ما دارید
      سامان بدبوی لیدر مجموعه پانزر در سرور حضور نداره و هر گونه شایعه در مورد حضور ایشون در سرور تکذیب میشه...

برای من یک نفر فرقی نمی کنه کجا واندر 100 میشه ، اما تمام تلاشم رو میکنم برای سایدی که همیشه توش بازی کردم. و کسی که همر بلند میکنه روی ساید من حتی با کل سایدم هم مشکل داشته باشم دشمن(مجازی) من محسوب میشه ...

Amirali.mf wrote:

یعنی جنوب شرق با تعداد پلیر کمتر از دوتا ساید اینقدر ترس داشت که برید روز 80 متا سه به یک بکنید ؟ :))))

به شخصه تاسف میخورم برای لیدر های ج.غ و ش.ش که درگیر همچین سیاستی شدن و بهشون بگم قطعا دیگه شما برنده ی سرور نخواهید بود :)

برید چند صفحه قبل تر ببینید من این صحبتو کجا کردم و گفتم چه سیاستی داره اجرا میشه!!

آفرین سرباز پیاده های عزیز،به جد پشیمون میشید

کسی توی جنوب شرق این حرکتو فراموش نمیکنه!

و البته تلاشهای ما روبیشتر میکنه :)

هرچی تا دیروز از جنوب شرق میترسیدید ، از فردا بیشتر ازش بترسید :))
      بزرگترین مشکل این متا اینه فردا هر کی بزنه میگن سه نفره مارو زدن. یکیم بزنن میگن دیدی چطوری سه ساید با هم بودن رفتیم زدیم.
      ترس ؟ واقعا باید ترسید ؟ من تک نفره هم از سه ساید نمیترسم. هر کی هم مارو زد بهش تبریک میگم. دمشم گرم. خیلی وقته داره نمره های صفر ارائه دانشگاه برام رد میشه. میریم میچسبیم به همون. والوووو

ali021 wrote:

سایدای دیگه بعد از دیدن همر هولی موتورز تو فروم:
      پس تو انتظار نصف این همر رو بکش که دف کنی ؟

البته اگه نصفشم داشته باشیم.

پ.ن : چشاتون به تاپ باشه ببینید کی غارت استپ میشه :D :D :D :D :D