نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ali021 wrote:

miladfans wrote:

پ.ن : چشاتون به تاپ باشه ببینید کی غارت استپ میشه :D :D :D :D :D

استاپ نشداستاپش کردن :)))))))))))
      اخیییییییییییی
      نبینم برای نقض قوانین بن بشی ... گل من :D:D
      علی جان

این روش بازی کم ندیدیم
      میزنن از اتحاد بیرون بعد یهویی غارتشون میره بالا.یهویی هم بن میشن.
    • ali021 wrote:

miladfans wrote:

استاپ نشداستاپش کردن :)))))))))))
      اخیییییییییییی
      معمولا دوستان داور به اکانت من لطف زیادی دارن
      داستان خرید منابع نیرو که ساید های دیگه برا ما راه انداختن و بعد میان میگن فلان و فلون این کارو بات کردن که برا ما دشمن بتراشن کار جدیدی نیست
      داستان این سرور و دوستامون خیلی وقته تموم شده ، تا میتونید دف بسازید ، بر میگردیم
    • سلام به همه مخصوصاً بچه های جنوب شرق!!!!!!!!
      :P

چند روز بود که میخواستم در مورد این لینک صحبت کنم
      برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

واقعاً هدفتون از این حمله چی بود؟!
      ;)

حمله به 6 کراپی !!!! :/
      تعداد موجها هم جوری بود که مشخص بود ده رو نمیتونید 0 کنید.... :whistling:

پایتخت 15 کراپی با گندمزارهای بالا نبود که بگید میخواستیم کراپ لاک کنیم... :?:

دقیق نمیدونم که بعد از حمله چنج کپ انجام شده یا اینکه از اول پایتخت بوده
      به هر حال چیفری هم توی اتکها نبوده که بگید میخواستیم چیف کنیم... :!:
      و با توجه به اینکه حملات از یک دهکده انجام شده
      فرضیه چیف به کل رد هست... :huh: :huh: :huh: :huh:

اگر به اکانت من این حمله رو زده بودید
      دفاع هم نمیکردم 8o
      3 موج آخرش رو هم اینسرت میکردم...
      :thumbup:

دوستمون راست میگفت که تا گندمخور میزنه بالا
      جنبه ندارید و میزنیدش به در و دیوار...
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

کلاً فازتون چی بود؟!

8) 8) 8) 8) 8) 8)
      با همه چیز در آمیز و با همه چیز آمیخته مشو / در انزوا پاک بودن نه سخت است و نه با ارزش
      (دکتر شریعتی)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ChaSeR ()

• miladfans wrote:

ali021 wrote:

miladfans wrote:

استاپ نشداستاپش کردن :)))))))))))اخیییییییییییی
      معمولا دوستان داور به اکانت من لطف زیادی دارنداستان خرید منابع نیرو که ساید های دیگه برا ما راه انداختن و بعد میان میگن فلان و فلون این کارو بات کردن که برا ما دشمن بتراشن کار جدیدی نیست
      داستان این سرور و دوستامون خیلی وقته تموم شده ، تا میتونید دف بسازید ، بر میگردیم
      این لطف رو به اکثر اکانتهای جنوبغرب دارن :love: :love: :love: :love:

اکانت من و فرزاد هم همچنان بدون توضیح دادن بن هست :whistling: :whistling:

هیچکس هم پاسخگو نیست...

قبلاً هم گفته بودم
      وقتی نظارتی نباشه
      باید به کار مولتی هانتر شک کرد... X( X( X(

کسی که 2 کلاس سواد شبکه داشته باشه
      میدونه که خیلی از مشکلاتی که در حال حاضر بخاطرش اکانتها بن میشن
      بخاطر عدم استفاده از آی پی استاتیک
      و
      استفاده از سیستمهای یکسان(کافی نت، شرکتها)
      میتونه اتفاق بیفته بدون اینکه تعمدی وجود داشته باشه.... 8| 8|

و یا بازرسی از اکانتها
      همه میدونیم که اگر واقعاً بخوایم با جانشینی بازرسی انجام بشه
      روزها طول خواهد کشید :evil: :evil:

قبلاً یه پیام به مولتی هانتر میدادیم و بازرسی رو انجام میدادیم
      هیچوقت هم بن نمیشدیم ;) ;) ;) ;)

واقعیت ملاک بازداشت شدن
      نفع بردن از یه اکانت بود مثل
      غارت توافقی
      پارک کردن نیرو
      چیف توافقی
      ارسال منابع

دو تا اکانتی که از اول بازی چهار پیام به هم ندادن چه برسه به اینکه آی پی یکسان بخورن رو به جرم خرید و فروش بازداشت میکنن!!!!!!!!!
      وای به حال اکانتی که با پسوورد بخواد روی اکانتهای دیگه هم بره...

وقتی مولتی با یک پیام اکانت رو بازداشت میکنه
      فاتحه سرور رو باید خوند...

اول بازی یه اکانتی بود که 10 کیلو امتیاز دفاعش بود
      هیرو هم رسید به لول 19
      یک روز بازداشت بود و بدون پانیش خاصی آزاد شد...
      X/ X/ X/ X/

یکی مثل ما هم بیشتر از یک ماه هست که بازداشتیم و هنوز جواب ندادن
      حتی اکانت رو حذف نمیکنن تا بتونیم گلد رو انتقال بدیم...
      :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
      با همه چیز در آمیز و با همه چیز آمیخته مشو / در انزوا پاک بودن نه سخت است و نه با ارزش
      (دکتر شریعتی)
    • سلام
      یه چند روزی هست درگیر کمک به زلزله زدگانه غرب کشوریم دستو باله مون رو خدا بسته

دقیقا همون جمله اخرت فازمون همون بوده

ChaSeR wrote:

یه سرم خدمت شما و امثال شما بل بل زبان ها میرسه به اندازه کافی هست

اسمه اکانت شما چیه اشنایی ندارم با اکی به اسم chaser اسم اکتو هم بنویسی بدونیم بد نیست با تشکر

البته اتک دادن به بعضی فقط باعث میشه احساس کنن به حساب میان توی بازی . از حمله به کسانی که در حد تحدید هم نیستن معذوریم

تراوین این روزا فقط شده ادعا یعضی حال ندارن بعضی توان .این وسطم همچنان کسانی هستن که در تخیلاتشون احساس رستم بودن میکنن

آن به که نظر باشد و گفتار نباشد
      تا مدعی اندر پس دیوار نباشد
      با صاحب شمشیر مبادت سر و کاری
      الا به سر خویشتنت کار نباشد

پ . ن = dont speak ، just play
    • GLADM wrote:

سلام
      یه چند روزی هست درگیر کمک به زلزله زدگانه غرب کشوریم دستو باله مون رو خدا بسته

دقیقا همون جمله اخرت فازمون همون بوده

ChaSeR wrote:

یه سرم خدمت شما و امثال شما بل بل زبان ها میرسه به اندازه کافی هست
      اسمه اکانت شما چیه اشنایی ندارم با اکی به اسم chaser اسم اکتو هم بنویسی بدونیم بد نیست با تشکر

البته اتک دادن به بعضی فقط باعث میشه احساس کنن به حساب میان توی بازی . از حمله به کسانی که در حد تحدید هم نیستن معذوریم

تراوین این روزا فقط شده ادعا یعضی حال ندارن بعضی توان .این وسطم همچنان کسانی هستن که در تخیلاتشون احساس رستم بودن میکنن

آن به که نظر باشد و گفتار نباشد
      تا مدعی اندر پس دیوار نباشد
      با صاحب شمشیر مبادت سر و کاری
      الا به سر خویشتنت کار نباشد

پ . ن = dont speak ، just play
      اسم اکانت من Chaser هست
      تو بازی هم با همین نام هست
      مثل بعضی ها قایم موشک بازی در نمیارم

من از شما دلیل پرسیدم
      هدفتون از این حمله چی بود
      توضیح بدید بد نیست
      چیز جدید یاد بگیریم...

:/ :S :S :/

نکته دیگه اینکه حمله رو به اکانتهای قوی میزنن
      اگر اکانت حرفی برای گفتن نداشته باشه
      پس اتکی هم بهش زده نمیشه
      البته همه اینها در صورتی هست که پشت اتک هدف خاصی باشه
      نه مثل شما ....

:* :* :* :* :*

در مورد کمک به زلزله زدگان
      دمتون واقعاً گرم
      مردش هم هستی...

با توجه به اینکه کاربر جدید هستی :thumbsup:
      اون زمانی که ما بازی میکردیم رو احتمالاً یادت نیاد
      به هرحال
      s7 r2 اکانت 3zar
      تیم واندر هم بودیم روی اکانت tali
      برنده سرور هم جنوبغرب بود و همین اکانت tali

s6 r2 اکانت king majid

s7 r3 اکانت
      schizophrenia
      بقیه اکانتها حرفی برای گفتن نداشتن
      (دکتر شریعتی)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ChaSeR ()

• ChaSeR wrote:

من از شما دلیل پرسیدم
      هدفتون از این حمله چی بود
      سلام رفیق

یه دو نفر تو این فروم هستن که میشه جوابشونو داد! یعنی حداقل 4 تا حرفی که میزنن قبلش بهش فک کردن و منطق دارن!

والا خودتم گفتی تعداد موج ها میتونست بیشتر باشه و دهکده 0 بشه! اینزرت هم راحت میتونست بشه که نشد :)

دلیل بر اینکه چرا هدف 0 کردن نبوده رو میتونید بفهمید راحت! الان ساید جنوب شرق وضعیت خودشو میدونه! دلیل اتک خارج شدن از شک و شبهه بود ، سیاستی که سایدی با وجود اکثریت تعداد پلیر راه انداخت از چندین هفته قبل ! و بنده همین جا تو فروم اعلام کردم دنبال سه به یک هستن! و خوب شما فرض کنید جنوب غرب جواب درست و حسابی نمیداد و این وضعیت تا زمان کتیبه ها ادامه داشت! و ناگهان اون موقع اعلام متای سه به یک میشد!

اگه اون ده 0 نشد حتما نمیخواستیم این اتفاق بیوفته ! چون امید داشتیم که اون همر در آینده جهت منافع مشترک استفاده میشه! بهتر بگم برای رو شدن سیاست های پشت پرده بود که خدارو شکر جواب داد! و ما تکلیف خودمونو میدونیم!

همین که بر 3 به یک روز 80 علیه ما متا بستن خودش نشون میده جنوب شرق (در نوعی) پیروز میدان بوده، چون چه بخوریم از 3 تا ساید

چه بزنیم 3 تا سایدو از عملکرد خودمون راضی هستیم! چون بی سیاست و دروغ و بدون بازی کثیف جلو میریم!

پ.ن:میلاد فانس شما حرف منطقی تا به اینجای کار! خواهشا خرابش نکن،اگه بن شدی حتما دلیلی داشته! گردن بقیه ساید ها نندازید!

پ.ن: MOTOR به معنای موتور سیکلت نیست خوشگله، و ما صرفا پلیر سایدیم، نه لیدر

پ.ن: اخلاقیات و احترام به هزینه های وقت و مالی تمامی پلیر های هر چهار ساید حکم میکنه که شاهد انجام حرکات زشت و زننده مثل خرید و فروش همر و اکانت! بلند کردن همر از داخل یک ساید! خرید کتیبه و... نباشیم! و امیدوارم به جد همچین چیزایی مشاهده نشه!

• سلام
      دوست خوبم امیر علی نتونستید صفر کنید چرا فیلم بازی میکنید خدایی ما نخواستیم
      اقا اینا اتکدادن که به زور متا ببندن نتونستن همین
      شما خودت یه حرف منطقی بزن ما ببنیم باهات منطقی صحبت کنیم این همه دروغ بالا نوشتی بعد میگی منطق
      برای موتور هم فکر کنم تازه رفته سربازی موتور هستش خخخخخخخخخخخخخخخخخ
      شماها خودتون خرید منبع جر دادید برو از لیدرتون بپر من روی اکانت وار بودم ما دوستای قدیمی هستیم 4روز جانشینش بودم
      خالی نبندید بیشترتون داشتم میدیم
      حالا بیاید جواب بدید بیاید دیگه
    • norollah wrote:

سلام
      شما خودت یه حرف منطقی بزن ما ببنیم باهات منطقی صحبت کنیم این همه دروغ بالا نوشتی بعد میگی منطق
      شماها خودتون خرید منبع جر دادید برو از لیدرتون بپر من روی اکانت وار بودم ما دوستای قدیمی هستیم 4روز جانشینش بودم
      به به نورالله خان از شمالغرب

رفیق من نصف حرفات و جمله بندی هاتو اصلا متوجه نمیشم چه برسه بخوام جواب بدم اما

استاد میشه به من بگی چطوری من با 8 تا موج میخواستم برم پاپ 850 یه ده رو 0 کنم ؟:/

من چقد دروغ بالا نوشته بیدم ؟ :)) بیا یکم واضح تر دروغای منو نشون بده

آها من با وجود اینایی که 24 ساعت یکی یکی ریپورت میکنن اکانت مارو برم منبع بخرم؟ جلل الخالق!
    • میخواستید متازوری کنید اتک های شما برای همین بود :!: :!:

بعد چرا اتک دادی خب دلیلش چی بود :?: :?: خودت بگو
      وبرای شما دوست عزیز بله اجازی کتبی گرفتم از لیدرهامون :thumbsup: :thumbsup: شما هم برو اجازه صحبت بگیر بیا
      خب شما خودت معرفی کن ببینیم کی هستی :P :P :P

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط norollah ()

• norollah wrote:

سلام
      دمت گرم خدایی؛ ارزش جواب دادن من رو که ۱۰۰ درصد نداری ولی خواستم بهت بگم مرسی که هستی :D موجب شادی سروری قشنگ :love: :| باشششش ؛ فقط باش :)))) همین!
    • خخخخخخخخخخ
      برونفر بعدبیاد بالا ارزش جواب من نداری از اول باز ساکت بودی ساکت باشی کسی نمگی چیزی بلد نیستش ها
      دوم این که تورو اصلا به حساب نمیای برو بگوبزرگتربیاد اهان یادم نبود شما همه توهم گنده بودن دارید

من اگر توتن بودم که الان باید روش بازی میپرسیدی همین تراوین جدیدی به جای پلیر زیاد و همر زیاد ادعا های زیاد داره
      تو که خوب یادمه برای مدال خودتو میزدی خخخخخخخخ
      غارت زیبای این بازیکن با پوش منابع بود الان نگاه کردم چرا نیستش چیکار کردی حذفش کردی حیف شد
      دیگه هیسس تا بقیه پته هارو نریختم روی اب seهیس

شما هم از کرم بالا استفاده کنید هر 1ساعت یک بار برای شما انگار خیلی سوختگی بالا هستش

ناراحت نشی ها این فقط بازی هستش
      ناراحتم شدی به ... سوت بزن :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:
      حیف راه دور هستش فعلا انشالله برای بعد میبینمتون اقایون مثلا گنده شما فعلا دیس لایک کنیدخخخخخخخ

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط norollah ()

• درود به همگی

Amirali.mf wrote:

پ.ن:میلاد فانس شما حرف منطقی تا به اینجای کار! خواهشا خرابش نکن،اگه بن شدی حتما دلیلی داشته! گردن بقیه ساید ها نندازید!

امیر علی عزیز فارغ از رقابت در بازی من تا به امروز با اکثر بازیکان هر 4 ساید رابطه مستقیم داشتم و شما و تیم جنوب شرق هم از این قاعده مستثنی نبودید و قطعا جمله من حمله به شما که باتون صحبت کردم و از لحاظ شخصیتی تایید شده اید نبوده
      از اول بازی شاهد بن های مکرر اکانت خودمون به دلایل کاملا "غیر منطقی" و اما "درست" که هیچ کدام ربط مستقیم به پلیر های اکانت نداشته بودیم و اگر به پلیر های اکانت ما ربطی نداشته باشد قطعا پشت پرده ی ماجرا شخص سومی وجود داره میشه اشاره کرد
      اگه به نظر شما حرف من غیر منطقیه حتما من شیوه ی بیان درستی انتخاب نکردم

Amirali.mf wrote:

والا خودتم گفتی تعداد موج ها میتونست بیشتر باشه و دهکده 0 بشه! اینزرت هم راحت میتونست بشه که نشد :)

دلیل بر اینکه چرا هدف 0 کردن نبوده رو میتونید بفهمید راحت! الان ساید جنوب شرق وضعیت خودشو میدونه! دلیل اتک خارج شدن از شک و شبهه بود ، سیاستی که سایدی با وجود اکثریت تعداد پلیر راه انداخت از چندین هفته قبل ! و بنده همین جا تو فروم اعلام کردم دنبال سه به یک هستن! و خوب شما فرض کنید جنوب غرب جواب درست و حسابی نمیداد و این وضعیت تا زمان کتیبه ها ادامه داشت! و ناگهان اون موقع اعلام متای سه به یک میشد!

اگه اون ده 0 نشد حتما نمیخواستیم این اتفاق بیوفته ! چون امید داشتیم که اون همر در آینده جهت منافع مشترک استفاده میشه! بهتر بگم برای رو شدن سیاست های پشت پرده بود که خدارو شکر جواب داد! و ما تکلیف خودمونو میدونیم!

همین که بر 3 به یک روز 80 علیه ما متا بستن خودش نشون میده جنوب شرق (در نوعی) پیروز میدان بوده، چون چه بخوریم از 3 تا ساید

چه بزنیم 3 تا سایدو از عملکرد خودمون راضی هستیم! چون بی سیاست و دروغ و بدون بازی کثیف جلو میریم!

در مورد سیاست اتک شما کاملا متوجهیم که به عقیده من بزرگترین دلیل رو برای متای 3 به 1 بوجود اورد و با توجه به این موضوع سیاست درستی نبوده
      من به شخصه مخالف شماره یک متای قبل کتیبه ها با هر کدوم از ساید ها بودم
      و به طور کلی جز در شرایط خاص حتی بعد از کتیبه ها هم حاضر به متا با ساید خاصی نیستم (حتما که نباید با جایی متا کرد)
      جنوب غرب به دلیل بن شدن های متوالی ریزش پلیر زیادی داشت و حتی بعد گذشت مدت زیاد هنوز پرونده ی دو تا از بهترین اکانت های ساید (chaser و sigar) مشخص نشده تصمیم گرفته شده بود با هیچ سایدی درگیری ایجاد نکنه و از سایدی طرفداری نکنه اما حمله جنوب شرق به ما باعث شد دوستانی که قصد کمک به ما رو دارند رو با روی باز بپذیریم. حالا اینکه شما اینو سیاست بازی ساید خاصی اسم میبرید مشکلی وجود نداره و این قدرت سیاست اون ساید رو نشون میده که البته باید در این سیاست زیبایی که داشتند پوین های مثبتی بشون برسه (حتی به ضرر ما هم که باشه)

مورد دیگه اینکه ما اگه قرار باشه از اینکه دوستانمون در آینده قرار است بمون خیانت کنند دوستی پیدا نکنیم و از همه دوری کنیم به ضرر خودمون تموم میشه.

قال سامان بدبوی : ما تا به کسی اعتماد نکنیم که نمیتونیم بگیم بمون خیانت میکنن. گاهی باید اعتماد کرد تا افراد مورد اعتماد رو برای آینده پیدا کنیم.

پ ن : باز هم تکرار میکنیم ما همگی شاید در این سرور رقبایی باشیم ولی صد البته در جاهای دیگر ممکن است در کنار هم باشیم.

پ ن : من رو در مجازی باهام آشنا بودید ، میتونید در دنیای واقعی تر و روزمرگیم هم در کنارم باشید از طریق اینستاگرام :
      پیج اینستا : milad zafarpour

بدرود <3 <3 <3
    • احسنت میلاد نه به خاطر این که متا کردیم به خاطر این که حرفت درسته
      حالا هی بچه های se میان تیکه میندازن همی مخوان به هم بزن دیروز زمان گرفتم بالب مرزشون 6ساعت فاصله بود3 یا چهار ساعت بود
      الان لینک میزاشتم یارو :thumbsup: :thumbsup: 200هزار بیشتر خرج کرده فکر میکنه چه خبره :whistling: :whistling:
      اخرین حرف این که خودتون رو بیشتر از این از چشم ندازید 8) 8) 8)
    • New

این جا SE شما رو به آخرین اخبار دعوت میکنیم :
      بووووووووم! بوممممم!

در طی دیوار شدن بچه های SE توسط اساتید ۱۰۰۱ روش دیوار خجالت کشیده و هیچ وقت اون دیوار سابق نشد همچنین این نوید رو بهتون میدم که کلاسای آموزش به زودی برگزار میشه و میتونید ثبت نام کنید.. دیروز بکس انتحاری چاقو بدست SE تصمیم گرفتن دیوار بشن ..هههه
      در طی این اتک بنی جان میتونه از محصولات کرمشون روزی چند بار استفاده کنه همچنین به دوستاشم بده..گویا تو کاره کرم ضد سوزش هستند ..و البته دیوار .. ههه
      خب یه عکس هم از ۱۵ گندومی دوستمون
      king.ali رسیده در حال کاشت کلم

پ.ن:تارگت ما بسته به اعمال شما در فروم است کاری نکنید که کاری بشود :love:
      پ.ن:نورالله کجایییی :D :thumbsup:

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان
      Images
      • کلم.jpg

62.67 kB, 480×480, viewed 2 times

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط No MerC ()

• New

تراوین بازی زد و خورده.
      خوشحالم که جنوب شرق الان تو قسمت زدنش هست.انشالله تو قسمت خوردش هم سربلند باشیم.

دیروز طی یه پلن فی البداهه تصمیم گرفتیم یه کپ از جنوب غرب بپرونیم با کمترین تعداد اکانت و ساده ترین نوع پلن!که خوب به این مهم رسیدیم.تبریک به کسایی که در این پلن سهیم بودن و اجرا کردن.

پ.ن:بچه های جنوب غرب اگر دف ندارید چرا کل کل می کنید پس!هیچ کدوم از فیک تارگتهای ما دف نرفت روش :D

پ.ن:یه بنده خدایی از جنوب غرب از جاسوسی های ما شاکی بود و گفت جاسوسی نزنید!عزیزم دفعه دیگه برات گل می فرستم هههه

پ.ن:عزیزی که صاحب جمله ولکام تو وال هست رو نمی بینمش اینجا :D فکر کنم داره کرم ضد سوزش پخش می کنه تو جنوب غرب.

شاد باشید
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • New

درود بر دوستان در سرور 6 ایران
      من داخل این سرور نیستم و بازی نمی کنم.از اونجایی که فروم رو خوندو متوجه