نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• B a y G o s h wrote:

سلام دوستان.
      دیشب و در آستانه ظهور کتیبه ها در اتفاقی نادر شخصی کاندیدای توتالی جنوب شرق میشه و خودش رو توتال جدید ساید معرفی می کنه و علی رغم مخالفت بنده ،شورای لیدری جنوب شرق رو منحل می کنه و مقامات رو هم می گیره!
      در ادبیات سیاسی به این واقعه کودتا گفته میشه و به کسی که این کار رو انجام داده کودتا چی می گن.
      می پرسید اون شخص کیه؟!
      کسی نیست جز مازیار از اکانت هالی موتور.

شخصی که دفاع ساید رو می فرستاد روی اکانت خودش لیاقت توتالی ساید رو داره به نظرتون؟!در حالی که ما دنبال دفاع می گشتیم.
      دیگه اگر کسی ندونه من به خوبی از سابقه این شخص خبر دارم در سرور ۲ و سرور ۳ که در جای خودش باید مطرح بشه.

در کارهایی که به شما ربطی نداشت دخالت داشتید با وجود اینکه گفتم ارتباط با هیچ سایدی نگیرید.ما هر جا میرفتیم می گفتن جلوتر از ما هالی موتور رفته بود و حرف زده بود و برعکسش عمل کرده بود!اعتمادها رو از بین بردید.

و اما بریم سر موضوع متای ۳ به ۱:
      شکل گیری این متا قسمت زیادیش بر می گرده به زدن اکانت پخ که امیرعلی و مازیار و آرمین به شدت دنبالش بودند و سرانجام با اصرار های زیاد مجبور به پذیرشش شدیم.
      تزشون هم این بود که اگر اونها رو بزنیم میان سمت ما!

پ.ن:امیرعلی اون یه مقدار اعتباری هم که پیش من داشتی دیشب از بین رفت.

پ.ن:تشکر می کنم از بچه های دلسوزی که در این مدت به ساید کمک کردن.دانیال و بردیا و حسین و مهدی و ممد و بقیه دوستان.

این نیز بگذرد.
      سلام

ببخشید تو کاری که به من ربطی نداره دخالت می کنم ولی آقای به اصلاح شورای لیدری عزیز دل، هر حرفی رو نمیان تو فروم بزنن.
      متاسفانه تجربه سرور سه داره تکرار میشه و کسانی که لیاقت ندارن به خاطر بزرگ نمایی میان وامیستن شورا و توتال.
      پ. ن:دانیال عزیزم نگفتم بهت چی میشه؟
      پ. ن:متاسفانه وقت ندارم برای درست حسابی بازی کردن وگرنه یه بزن بزن حسابی داشتیم با سه ساید
      پ. ن:ج شرقیای عزیز به راه راست هدایت شوید تا در مناطق شمالی و غربی چغندر بکاریم.
      پ. ن:همیشه مقاوت بهتر از مذاکره بوده.
      پ. ن:سطح سرور خیلی ایزیه :دی
      کلنا عباسک یا زینب
    • B a y G o s h wrote:

سلام دوستان.
      دیشب و در آستانه ظهور کتیبه ها در اتفاقی نادر شخصی کاندیدای توتالی جنوب شرق میشه و خودش رو توتال جدید ساید معرفی می کنه و علی رغم مخالفت بنده ،شورای لیدری جنوب شرق رو منحل می کنه و مقامات رو هم می گیره!
      در ادبیات سیاسی به این واقعه کودتا گفته میشه و به کسی که این کار رو انجام داده کودتا چی می گن.
      می پرسید اون شخص کیه؟!

شخصی که دفاع ساید رو می فرستاد روی اکانت خودش لیاقت توتالی ساید رو داره به نظرتون؟!در حالی که ما دنبال دفاع می گشتیم.
      دیگه اگر کسی ندونه من به خوبی از سابقه این شخص خبر دارم در سرور ۲ و سرور ۳ که در جای خودش باید مطرح بشه.

در کارهایی که به شما ربطی نداشت دخالت داشتید با وجود اینکه گفتم ارتباط با هیچ سایدی نگیرید.ما هر جا میرفتیم می گفتن جلوتر از ما هالی موتور رفته بود و حرف زده بود و برعکسش عمل کرده بود!اعتمادها رو از بین بردید.

شکل گیری این متا قسمت زیادیش بر می گرده به زدن اکانت پخ که امیرعلی و مازیار و آرمین به شدت دنبالش بودند و سرانجام با اصرار های زیاد مجبور به پذیرشش شدیم.

پ.ن:تشکر می کنم از بچه های دلسوزی که در این مدت به ساید کمک کردن.دانیال و بردیا و حسین و مهدی و ممد و بقیه دوستان.

این نیز بگذرد.
      لطفا اگه ذره ای احترام برای ساید قایلید...
      نریزید کف فروم اینارو...

تمام مشکلات ریشه ای داره... و کاش امروز ما به جایی که انگشتمون رو به سمت مازیار ها و امیرعلی ها و ... دراز کنیم اشتباهمون رو میپذیرفتیم!
      که درست عمل نکردیم!
      که به هر دلیلی که مقصرش خودمون بودیم یه ساید رو در شرایط ناعادلانه و بدون آمادگی تو متای سه به یک انداختیم...
      من نمیام اینجا ریز بشم و بخوام خیلی چیزارو مطرح کنم که انتهاش ضررش به خود ساید میرسه!
      اما دفاع ساید رو میفرسته رو اکانت خودش؟ :) بیخیال! در این حد؟ توقع من خیلی بیشتر از اینا بود! حیف دلسوزی..

پ.ن:محمد جان شما رو "عرش" بودی وقتی گفتی با این "شخص" مشکل داری و رفتی رسیدی به "فرش"
      پ.ن:لطفا وضعیتو به 4 به 1 تغییر ندید :S و امیال درونیتونو نریزید تو فروم و بازی
    • Amirali.mf wrote:

B a y G o s h wrote:

سلام دوستان.
      می پرسید اون شخص کیه؟!

این نیز بگذرد.
      لطفا اگه ذره ای احترام برای ساید قایلید...نریزید کف فروم اینارو...

تمام مشکلات ریشه ای داره... و کاش امروز ما به جایی که انگشتمون رو به سمت مازیار ها و امیرعلی ها و ... دراز کنیم اشتباهمون رو میپذیرفتیم!
      که درست عمل نکردیم!
      که به هر دلیلی که مقصرش خودمون بودیم یه ساید رو در شرایط ناعادلانه و بدون آمادگی تو متای سه به یک انداختیم...
      من نمیام اینجا ریز بشم و بخوام خیلی چیزارو مطرح کنم که انتهاش ضررش به خود ساید میرسه!
      اما دفاع ساید رو میفرسته رو اکانت خودش؟ :) بیخیال! در این حد؟ توقع من خیلی بیشتر از اینا بود! حیف دلسوزی..

پ.ن:محمد جان شما رو "عرش" بودی وقتی گفتی با این "شخص" مشکل داری و رفتی رسیدی به "فرش"

بنده و سروش و تیمش و رینت و تیمش خیلی بزرگواریم که تو این بازه سرور مثل شما از روی جاه طلبی گند نمیزنیم به سایدمون و برای بازیکن های جنوب شرق احترام قائل هستیم مگرنه می تونستیم خیلی راحت کار را برای شما عشق مقام تمومو کنیم فقط حیف که ساید ضربه می خوره
      اما این موضوع باید عمومی بشه تا ابرویی برای تیم شما نمونه و برای سرور های بعدی بشناسنت. بار اولت هم نیست و نتیجش هم قبلا دیده شده

ریشه هرچی مشگل از شما بوده شما همر بلند کردی روی پخ شما همر بلند کردی روی لئوپارت بی طرف و .... شما بدون هماهنگی میرفتی جلو جلو تو مسائل ساید دخالت میکردی

بنده و اکانتم کاملا بی منت و بدون توقعی همرم در اختیار ساید بود و خودمم وقتم در اختیار اینسر و دفاع جمع کردن برای ساید بود با وجود اینکه تو خط مقدم حمله بودم حتی یک ام ام دفاعی برای کپم و همر داخلش که ارزشش از یک ده دیفالت شما بالاتره نکردم اما شما با هر اتک روی ده دیفالتت از اکانت ارمین و اکانت خودتت درخواست دف میکردی و من وقتی داخل اکانتی میرفتم تا از دفاعش برای اینسرت استفاده کنم میدیدم نیروش داره برای شما کمکی میره در حالی که قرار بود جابجایی دف با هماهنگی من باشه .همونجوری که از شما و تیمت انتقاد میکنم از سینا و حسین تشکر میکنم که با هم هماهنگ بودیم و بی منت کمک ساید کردیم .

یه نکته هم درباره اخرین لانچ همر اکانت bignoob بگم همر رو ارمین لانچ کرد و بسیار هم گشاد لانچ شد که اگه من بودم بعد لانچ حتما کنسلش میکردم چون خیلی راحت اینسرت میشد ولی ارمین کنسل نکرد و باز مثبت فکر میکنم ولی جای این سوال برم هست چرا چند ساعت مونده بود به تایم لندم مازیار ازم می خواد جانشینش کنم ؟ تا قبل از این داستان ها هیچ دید بدی نسبت به این موضوع نداشتم اما الان احساس میکنم ممکن اومده باشه رو اکم تا جای اینسرت شکن هارو ببینه و با شناختی که ازتون پیدا کردم احتمال همچین حرکات زشتی هم میره ازتون . ما از اینجا ضربه می خوریم چون فکر میکنیم جوجه های الان هم مثل مردای قدیم تراوین بازی میکنن

جنوب شرق فقط می تونم بگم از سر خودخواهی و جاه طلبی یه نفر ساید پلیر های دلسوز و بی ادعایی رو از دست داد و اینده تاریکی برای ساید میبینم اگاه باشید و بدانید

چجوری یک نفر میتونه خودش را برای توتالی پیشنهاد بده؟ و فقط خودش هم تو گزینه های توتالی باشه و خودش هم به خودش رای بده و اجراش کنه مگه ساید فقط یه مازیار و هالی موتور رو داره؟ خداوکیلی یاد کره شمالی افتادم وقتی متوجه موضوع شدم و ام امتون رو دیدم هه

مازیار امیر علی و کلا تیم هولی موتور این سرور برای اینکه سایدم متضرر نشه کوتاه ا مدیم و خدافظی میکنیم و مگرنه خودتون می دونید تو این وقت سرور چه گندی میتونستیم با این وضع همر و دفاع ساید بهتون بزنیم اما خداوکیلی دیگه تو جنوب شرق ثبت نام نکنید خب ساید های دیگه هم امتحان کنید چه ایرادی داره چندتا سرور باید جنوب شرق ضربه بخوره از شما
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • سلام خدمت دوستان

در جواب شما باید بگویم
      یکی از زشت‌ترین رفتارهای اجتماعی، تهمت، بهتان و افترا زدن به دیگری است. نگاه منفی به دیگری و بدگمانی، موجب می‌شود که فرد نسبت به دیگری چنین رفتاری داشته باشد و یک معضل و بلکه بیماری اجتماعی و ضد اخلاقی و ضد هنجاریست و ناشی از .... گذشته است.

و در ادبیات معرفتی هم به این کار که کسی بیاد داخل فروم همچین پستهایی رو بزاره بدون در نظر گرفتن منافع سایدش

میگن خیانت! و به کسی هم که این کارو انجام میده میگن خیانتکار!

و اگر قرار باشه کودتایی اتفاق افتاده باشه ، به گفته خودتون بر علیه شما بوده ( که 100% شما دچار توهمی اولا کوتایی نبوده ، بیشتر شبیه انقلابه )
      و این که شما با گذاشتن این پستوتن در داخل فروم خیانت رو نسبت به بچه های ساید انجام دادید .

و در اخر

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم****************جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
      عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است******کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
      رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم*******************سر حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم
      شاه اگر جرعه رندان نه به حرمت نوشد**********التفاتش به می صاف مروق نکنیم
      خوش برانیم جهان در نظر راهروان*************فکر اسب سیه و زین مغرق نکنیم
      آسمان کشتی ارباب هنر می‌شکند***************تکیه آن به که بر این بحر معلق نکنیم
      گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید************گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
      حافظ ار خصم خطا گفت نگیریم بر او***********ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم

مازیار G

پ . ن = دقیقا و کاملا با پست قبلی مشخص شد که چرا ما با ساید های دیگه در این وضعیت قرار گرفته بودیم و ماهیت شما چه طوریه

پ . ن = امیرعلی : پ.ن:لطفا وضعیتو به 4 به 1 تغییر ندید و امیال درونیتونو نریزید تو فروم و بازی

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط GLADM ()

• mamad tarantula wrote:

Amirali.mf wrote:

B a y G o s h wrote:

سلام دوستان.
      می پرسید اون شخص کیه؟!

این نیز بگذرد.
      لطفا اگه ذره ای احترام برای ساید قایلید...نریزید کف فروم اینارو...
      که درست عمل نکردیم!

بنده و سروش و تیمش و رینت و تیمش خیلی بزرگواریم که تو این بازه سرور مثل شما از روی جاه طلبی گند نمیزنیم به سایدمون و برای بازیکن های جنوب شرق احترام قائل هستیم مگرنه می تونستیم خیلی راحت کار را برای شما عشق مقام تمومو کنیم فقط حیف که ساید ضربه می خورهاما این موضوع باید عمومی بشه تا ابرویی برای تیم شما نمونه و برای سرور های بعدی بشناسنت. بار اولت هم نیست و نتیجش هم قبلا دیده شده

ریشه هرچی مشگل از شما بوده شما همر بلند کردی روی پخ شما همر بلند کردی روی لئوپارت بی طرف و .... شما بدون هماهنگی میرفتی جلو جلو تو مسائل ساید دخالت میکردی

بنده و اکانتم کاملا بی منت و بدون توقعی همرم در اختیار ساید بود و خودمم وقتم در اختیار اینسر و دفاع جمع کردن برای ساید بود با وجود اینکه تو خط مقدم حمله بودم حتی یک ام ام دفاعی برای کپم و همر داخلش که ارزشش از یک ده دیفالت شما بالاتره نکردم اما شما با هر اتک روی ده دیفالتت از اکانت ارمین و اکانت خودتت درخواست دف میکردی و من وقتی داخل اکانتی میرفتم تا از دفاعش برای اینسرت استفاده کنم میدیدم نیروش داره برای شما کمکی میره در حالی که قرار بود جابجایی دف با هماهنگی من باشه .همونجوری که از شما و تیمت انتقاد میکنم از سینا و حسین تشکر میکنم که با هم هماهنگ بودیم و بی منت کمک ساید کردیم .

یه نکته هم درباره اخرین لانچ همر اکانت bignoob بگم همر رو ارمین لانچ کرد و بسیار هم گشاد لانچ شد که اگه من بودم بعد لانچ حتما کنسلش میکردم چون خیلی راحت اینسرت میشد ولی ارمین کنسل نکرد و باز مثبت فکر میکنم ولی جای این سوال برم هست چرا چند ساعت مونده بود به تایم لندم مازیار ازم می خواد جانشینش کنم ؟ تا قبل از این داستان ها هیچ دید بدی نسبت به این موضوع نداشتم اما الان احساس میکنم ممکن اومده باشه رو اکم تا جای اینسرت شکن هارو ببینه و با شناختی که ازتون پیدا کردم احتمال همچین حرکات زشتی هم میره ازتون . ما از اینجا ضربه می خوریم چون فکر میکنیم جوجه های الان هم مثل مردای قدیم تراوین بازی میکنن

جنوب شرق فقط می تونم بگم از سر خودخواهی و جاه طلبی یه نفر ساید پلیر های دلسوز و بی ادعایی رو از دست داد و اینده تاریکی برای ساید میبینم اگاه باشید و بدانید

چجوری یک نفر میتونه خودش را برای توتالی پیشنهاد بده؟ و فقط خودش هم تو گزینه های توتالی باشه و خودش هم به خودش رای بده و اجراش کنه مگه ساید فقط یه مازیار و هالی موتور رو داره؟ خداوکیلی یاد کره شمالی افتادم وقتی متوجه موضوع شدم و ام امتون رو دیدم هه

مازیار امیر علی و کلا تیم هولی موتور این سرور برای اینکه سایدم متضرر نشه کوتاه ا مدیم و خدافظی میکنیم و مگرنه خودتون می دونید تو این وقت سرور چه گندی میتونستیم با این وضع همر و دفاع ساید بهتون بزنیم اما خداوکیلی دیگه تو جنوب شرق ثبت نام نکنید خب ساید های دیگه هم امتحان کنید چه ایرادی داره چندتا سرور باید جنوب شرق ضربه بخوره از شما
      فقط میتونم بگم متاسفم برات خجالت هم خوب چیزیه ناسلامتی نون و نمک خوردیم .. به احترام بقیه سکوت میکنم ؛ قانع و خویشتندار باش این یه بازیه!! شما از اول ساید کجا بودی که ساید رو جمع کردیم !! همچنین برای یاد آوری هرکاری انجام دادید یا شده وظیفه ای بوده که باید انجام میشده چه من یا شما یا هرکس دیگری باید برای منافع ساید بازی کنه ولی یاد گرفتیم فقط ادعا داشته باشیم از روز ۲۰-۳۰ بازی تا الان تقریبا ۷۰ روز ما مسول همه چیز بودیم فرقی نمیکنه الان هم یکی دیگی شده ساید همون سایده این جا ما دوستیم فرقی هم نمیکنه چه من باشم چه کس دیگری شما میگی کودتا بیخیال این سرورم تموم میشه فقط خاطرهاش و دوستی ها باقی میمونه از قدیم بازی کردی ولی هدف بازی کردن رو یاد نگرفتی. درباره ی لانچ هم گفتم بهت خودت لانچ کن یادت نمیاد؟!برو بخون نامه هارو . میخواستم دیوارت کنم جاهای بهتری میشه زد ..امیدوارم یکم به خودت بیاای و بیشتر از این خودت رو خراب نکنی جلو جمع!
    • سلام و درود خدمت اهالی هر 4 ساید

خب پس از حدود 100 روز پر زد و خورد و انتظار کشیدن بالاخره کتیبه ها اومدن و الان که من دارم این مطلب رو مینویسم حدود 30 ساعت از آزاد شدن کتیبه ها میگذره .

روند زدن کتیبه ها همونطور که انتظار داشتم در جنوب شرق خیلی زود و در ساید های متای دیگه خیلی آروم پیگیری شد و دلیلش هم این بود که ساید های متا با اطمینان کامل از اینکه کسی به سمت کتیبه هاشون دست درازی نمیکنه بدون استرس و خیلی شیک نشستن و مثل روزای عادی چند تا اتک لانچ کردن و تعدادی از کتیبه هاشون رو هم نگه داشتن برا روزای دیگه .

اما در این بین چون جنوب شرق میدونست که هر آن امکان دست درازی سایدهای دیگه به کتیبه هاش هست سریع اونا رو جمع کرد .
      حالا من چند تا سوال دارم از لیدرهایی که این متای خیلی عالی رو بستن و به اصطلاح صلح جهانی رو منهای یک کشور می خوان جواب بدن .
      1-تا کی می خوایید به این متایی که به نفع هیچکس نیست ادامه بدید و بازی رو تبدیل به سیمز کنید ؟

2-واندر رو هم با هم می گیرید ؟بعد آخر سرور میگید متا سه به یک زدیم ترکوندیمشون و واندرمون رو 100 کردیم؟(دممون گرم؟)

3-سوال مهم:اگه زمان واندر ها می خوایید بهم بزنید متا رو:اونوقت تکلیف سایدی که جنگ آموز کمتری داشته و نتونسته از ساید دیگه

بزنه و باالطبع واندرزن کمتری ام داره چی میشه؟

4-و نکته آخر اینکه شما دقیقا با کی جنگ دارید ؟اگه با شورای قبلی جنگ دارید که اوشون تشریف بردن کویت

پ.ن:وقت کمی دارم به عنوان دفساز در خدمت سایدم .

پ.ن2:بالاخره یه فکری باید بشه متا سه به یک ؟سیمز؟آمریکا؟ایران؟

شب خوش
      کلنا عباسک یا زینب
    • Montana wrote:

سلام و درود خدمت اهالی هر 4 ساید

خب پس از حدود 100 روز پر زد و خورد و انتظار کشیدن بالاخره کتیبه ها اومدن و الان که من دارم این مطلب رو مینویسم حدود 30 ساعت از آزاد شدن کتیبه ها میگذره .

روند زدن کتیبه ها همونطور که انتظار داشتم در جنوب شرق خیلی زود و در ساید های متای دیگه خیلی آروم پیگیری شد و دلیلش هم این بود که ساید های متا با اطمینان کامل از اینکه کسی به سمت کتیبه هاشون دست درازی نمیکنه بدون استرس و خیلی شیک نشستن و مثل روزای عادی چند تا اتک لانچ کردن و تعدادی از کتیبه هاشون رو هم نگه داشتن برا روزای دیگه .

اما در این بین چون جنوب شرق میدونست که هر آن امکان دست درازی سایدهای دیگه به کتیبه هاش هست سریع اونا رو جمع کرد .
      حالا من چند تا سوال دارم از لیدرهایی که این متای خیلی عالی رو بستن و به اصطلاح صلح جهانی رو منهای یک کشور می خوان جواب بدن .
      1-تا کی می خوایید به این متایی که به نفع هیچکس نیست ادامه بدید و بازی رو تبدیل به سیمز کنید ؟

2-واندر رو هم با هم می گیرید ؟بعد آخر سرور میگید متا سه به یک زدیم ترکوندیمشون و واندرمون رو 100 کردیم؟(دممون گرم؟)

3-سوال مهم:اگه زمان واندر ها می خوایید بهم بزنید متا رو:اونوقت تکلیف سایدی که جنگ آموز کمتری داشته و نتونسته از ساید دیگه

4-و نکته آخر اینکه شما دقیقا با کی جنگ دارید ؟اگه با شورای قبلی جنگ دارید که اوشون تشریف بردن کویت

شب خوش
      بازی تراوین زیباییش به همینه
      حتی خوده شما تو پست اول همین صفحه نوشتی همیشه مقاومت بهتر از مذاکرس ولی الان اومدی با این ادبیات میخوای برای سایدت وقت بخری :))
      لطفا سطح فروم رو با تحلیل های من دراوردی و پر حاشیه پایین تر نیارید

قبل از اینکه این متا شکل بگیره لیدر های 3 ساید به تمام ابعاد این متا فکر کرده بودن و برای تمام اون ها بند ها و قوانینی تعیین شده

و اینطوری نیس که یکی از مدرسه بیاد خونه متای بزرگ ساید رو به بازی های کامپیوتریش تشبیه کنه و لیدرای ساید بهشون بربخوره و متا از هم بپاشه:))

پ.ن:شما تا دیروز میگفتی تو خاک سه ساید چغندر میکاریم,چی شد؟:))(سیمز باز ها فریاد نمیزنند)

با ارزوی موفقیت برای همه ی ساید ها

باشد که یکی از زیبا ترین سرور های ایران رو بعد فیلترینگ تجربه کنیم.
      پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
      افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است
    • No MerC wrote:

mamad tarantula wrote:

Amirali.mf wrote:

B a y G o s h wrote:

می پرسید اون شخص کیه؟!

لطفا آدرس با پلاک و زنگم بگین که راحت تر بیان مهمونی

تقریبا تو اکثر سایدها این جور بازیکنها رو که میگید میزارن کنار تا به سیاستهای ساید لطمه نخوره . پس دو حالت داره یا با سیاستش مخالفت نداشتید یا که سیاست کل ساید همین بوده . در هر دوحالت دیگه جای گله تو فروم نیست تا بتونیم همه چیز رو سر یکنفر بشکونیم .
      لطفا اگه ذره ای احترام برای ساید قایلید...نریزید کف فروم اینارو...تمام مشکلات ریشه ای داره... و کاش امروز ما به جایی که انگشتمون رو به سمت مازیار ها و امیرعلی ها و ... دراز کنیم اشتباهمون رو میپذیرفتیم!
      که درست عمل نکردیم!

100% این موضوع درسته مقصر مشکلات و رهبر پیروزیها خودمونیم پس الان وظیفه میگه که باید ایستاد و پابرجا بود حالا چه با دیپلماسی چه با دفاع یا حمله . فرقی نداره . این روح این بازیه .

می تونستیم خیلی راحت کار را برای شما عشق مقام تمومو کنیم فقط حیف که ساید ضربه می خورهاما این موضوع باید عمومی بشه تا ابرویی برای تیم شما نمونه و برای سرور های بعدی بشناسنت. بار اولت هم نیست و نتیجش هم قبلا دیده شده

همین الانش با این حرفها به ساید ضربه خورده . در ضمن این جور حرفها آبرویه یک نفر یا یک تیم رو نمیبره ابرویه ساید رو میبره .
      ساید همون سایده این جا ما دوستیم فرقی هم نمیکنه چه من باشم چه کس دیگری شما میگی کودتا بیخیال این سرورم تموم میشه فقط خاطرهاش و دوستی ها باقی میمونه از قدیم بازی کردی ولی هدف بازی کردن رو یاد نگرفتی.

دقیقا امیدوارم کاری کنیم که ته بازی چند تا دوست برای هم باشیم نه اینکه با یه خاطره تلخ بازی رو تموم کنیم .
      یه شکست شیرین و شاد بهتر از یک پیروزیه با تلخی و قهره .

در آخر امیدوارم دوستان همینجا تمومش کنن این بحث رو و حتی دیگه توضیحی هم در این باره ندن
      سگان میغرند ، شیران زوزه میکشند ، روبهان مینگرند و مرغان نقشه میکشند .
      عجب روزگاری شده روزگار ما
    • alizkng wrote:

Montana wrote:

شب خوش
      بازی تراوین زیباییش به همینهحتی خوده شما تو پست اول همین صفحه نوشتی همیشه مقاومت بهتر از مذاکرس ولی الان اومدی با این ادبیات میخوای برای سایدت وقت بخری :))
      لطفا سطح فروم رو با تحلیل های من دراوردی و پر حاشیه پایین تر نیارید

قبل از اینکه این متا شکل بگیره لیدر های 3 ساید به تمام ابعاد این متا فکر کرده بودن و برای تمام اون ها بند ها و قوانینی تعیین شده

و اینطوری نیس که یکی از مدرسه بیاد خونه متای بزرگ ساید رو به بازی های کامپیوتریش تشبیه کنه و لیدرای ساید بهشون بربخوره و متا از هم بپاشه:))

پ.ن:شما تا دیروز میگفتی تو خاک سه ساید چغندر میکاریم,چی شد؟:))(سیمز باز ها فریاد نمیزنند)

کلا تا حالا فقط خوندم چون تصمیم گیرنده برای ساید se نبودم و نیستم و نمیشم . اما بازیکن همین سایدم و دلم میسوزه .
      الان چند روزه که لیدرهای عزیز ساید میگن تو فروم نرید و پست نزارید . جواب ندید بزارید هرچی میخوان بگن . اما دیگه دل طاقت نمیاره .
      در مورد مطلب اولی که بولد شده دوست عزیز الان چندین صفحه هست که داریم میخونم و میخونید اصلا کسی تحلیلی از بازی داشته که حالا میگید لطفا سطح فروم رو با تحلیلهای من در آوردی پایین نیارید .چشم من از طرف دوستمون montana از شما عذرخواهی میکنم و از شما خواهش میکنم که یک تحلیل کارشناسی و حرفهای 2 خطی از این 15 روز زد و خورد به ما بدید تا سطح تحلیلها بالا بره
      اما در مورد مطلب دوم که بولد شده یکی از دلایلی که شما روش مانور میدادید برای شروع این سیمزبازیها این بود که لیدرهای ما شمارو مورد تمسخر قرار میدادن اما تقریبا همونطور که گفتم 10 تا 15 روزی میشه که لیدرها میگن اصلا تو فروم پست نذارید یعنی از زمان اون نامه ای که از طرف یک بازیکن ناشناس به کل ساید se دادید (( که یک نفاق و شکاف رو داخل ساید ایجاد کنید که نگرفت و به جرات میگم که ترفند دومتونم که اون نامه رو انداختید گردن لیدرهای خودمون هم نگرفت )) اما تو همین تایم کار شماها شده فقط و فقط تمسخر و در این موضوع به یک نکته از خودتون بسنده میکنم که بگم و بولدش هم میکنم و میگم :
      ای شیخ هرچه تو گویی هستم . آیا تو آنچه مینمایی هستی؟

یک بار دیگه به اون قسمت اول که حرفهاتون که بولد کردم تاکید میکنم و میگم شما 2 خط از این 15 روز رو تحلیل کن تا ما هم بیایم یک صفحه براتون تحلیل کنیم . مطمئن باشید جواب سوت ، بوغه و جواب یک حرف ، جملست .
      در ضمن خاکستری کردم که بدونید نباید خاکستری صحبت کنید
      سگان میغرند ، شیران زوزه میکشند ، روبهان مینگرند و مرغان نقشه میکشند .
      عجب روزگاری شده روزگار ما
    • josion wrote:

alizkng wrote:

Montana wrote:

شب خوش
      بازی تراوین زیباییش به همینهحتی خوده شما تو پست اول همین صفحه نوشتی همیشه مقاومت بهتر از مذاکرس ولی الان اومدی با این ادبیات میخوای برای سایدت وقت بخری :))لطفا سطح فروم رو با تحلیل های من دراوردی و پر حاشیه پایین تر نیارید

کلا تا حالا فقط خوندم چون تصمیم گیرنده برای ساید se نبودم و نیستم و نمیشم . اما بازیکن همین سایدم و دلم میسوزه .الان چند روزه که لیدرهای عزیز ساید میگن تو فروم نرید و پست نزارید . جواب ندید بزارید هرچی میخوان بگن . اما دیگه دل طاقت نمیاره .
      در مورد مطلب اولی که بولد شده دوست عزیز الان چندین صفحه هست که داریم میخونم و میخونید اصلا کسی تحلیلی از بازی داشته که حالا میگید لطفا سطح فروم رو با تحلیلهای من در آوردی پایین نیارید .چشم من از طرف دوستمون montana از شما عذرخواهی میکنم و از شما خواهش میکنم که یک تحلیل کارشناسی و حرفهای 2 خطی از این 15 روز زد و خورد به ما بدید تا سطح تحلیلها بالا بره
      اما در مورد مطلب دوم که بولد شده یکی از دلایلی که شما روش مانور میدادید برای شروع این سیمزبازیها این بود که لیدرهای ما شمارو مورد تمسخر قرار میدادن اما تقریبا همونطور که گفتم 10 تا 15 روزی میشه که لیدرها میگن اصلا تو فروم پست نذارید یعنی از زمان اون نامه ای که از طرف یک بازیکن ناشناس به کل ساید se دادید (( که یک نفاق و شکاف رو داخل ساید ایجاد کنید که نگرفت و به جرات میگم که ترفند دومتونم که اون نامه رو انداختید گردن لیدرهای خودمون هم نگرفت )) اما تو همین تایم کار شماها شده فقط و فقط تمسخر و در این موضوع به یک نکته از خودتون بسنده میکنم که بگم و بولدش هم میکنم و میگم :
      ای شیخ هرچه تو گویی هستم . آیا تو آنچه مینمایی هستی؟

یک بار دیگه به اون قسمت اول که حرفهاتون که بولد کردم تاکید میکنم و میگم شما 2 خط از این 15 روز رو تحلیل کن تا ما هم بیایم یک صفحه براتون تحلیل کنیم . مطمئن باشید جواب سوت ، بوغه و جواب یک حرف ، جملست .
      در ضمن خاکستری کردم که بدونید نباید خاکستری صحبت کنید

همونطور که گفتم ترجیه میدم راجب این مورد صحبت نکنم

تحلیل های بنده و دوستان بنده در صفحه های قبل قابل رویت هستن(البته برای دوستانی که قصد دیدن داشته باشن نه با چشم بسته و فقط قصد تخریب)

به شما و دوستان عزیزتونم پیشنهاد میکنم با پست های زیباتر و تحلیلی تر سطح جذابیت فروم رو بیشتر کنید (حتی اگه ما نمیذاریم شما بذار ما یاد بگیریم-_- )

پیشنهاد دوستانه:

ساید جنوب شرق به اندازه ی کافی داخل سرور منفور هستش این میزان به حدی هست که سه ساید دیگر سرور حتی قبل از شروع بازی(اومدن کتیبه ها)با هم متا بستن و با جنوب شرق اعلان جنگ کردن

این منفوریت حتی با بازی کثیف و خرید دف و منبع و گلد در اکانت هایی که دوست ندارم اسمشونو ببرم بیشتر شده(مراجعه به صفحه 17 و 18 فروم)

الانم با اومدن کتیبه ها و نحوه ی تقسیمشون (سهم ساید جنوب شرق از جنگ اموزا فقط یک منحصر به فرد )و ایجاد دوگانگی و یا حتی به قول لیدراتون کودتا میشه حدس زد که حد اکثر تا یک ماه دیگه شما و دوستاتون تو ساید جنوب شرقی مهمون سرور6 نیستید

پس حداقل اگر قراره از ماه دیگه سرور رو از فروم دنبال کنید سعی کنید سطحشو بالاتر ببرید

و بنده تاکید میکنم که سطح فروم با تخریب همدیگه(ایجاد تفرقه بین ساید های متا و تخریب موجودیت متا) یا رنگی نوشتن پست ها بالا نمیره(خاکستری,قرمز,...)

و من از صمیم قلب امیدوارم که از امروز به بعد شاهد پست های تحلیلی بیشتر و زیباتری باشیم و اتفاقات زیبا و هیجان انگیز سرور 6 رو نه تنها برای کسانی که داخل اون بازی میکنن بلکه برای کسانی که حتی تو این سرور در خدمتشون نیستیم به تصویر بکشیم و اون هارم توی این لذت شریک کنیم

باز هم تاکید میکنم

• با سلام

لطفا یکی از دوستان یه توضیحی راجب پخش شدن کتیبه های این سرور و جمع آوریشون توسط ساید ها بزاره.
      فک کنم حدود 3 روزه کتیبه ها ازاد شده اما هنوز پستی در اینباره مشاهده نشده.

سپاس
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o
    • alizkng wrote:

josion wrote:

الانم با اومدن کتیبه ها و نحوه ی تقسیمشون (سهم ساید جنوب شرق از جنگ اموزا فقط یک منحصر به فرد )و ایجاد دوگانگی و یا حتی به قول لیدراتون کودتا میشه حدس زد که حد اکثر تا یک ماه دیگه شما و دوستاتون تو ساید جنوب شرقی مهمون سرور6 نیستید

پس حداقل اگر قراره از ماه دیگه سرور رو از فروم دنبال کنید سعی کنید سطحشو بالاتر ببرید

سلام
      بنده هم با شما موافقم یکم از این حواشی خارج شیم یکم واقع بینانه به اوضاع سرور نگاه کنیم ، بقول شما جنوب شرق نهایتن یکماه یا حداکثر دوماه مهمون این سرور هست ، اگر فرضیه شما درست از اب در بیاد خیلی علاقمندم بدونم روند سرور بعد این اتفاق به چه شکل خواهد بود ؟
      چند باری خوندم دوستان فرمودن تدابیری برای بعد این ماجرا اندیشیدن لیدر های محترم سه ساید ، در صورت امکان یه مختصر توضیحی راجعه به این مساله بدید حتی اگه امکان نداره جزیات و بگید یه اشاره به کلیات هم بکنید کفایت میکنه

و از سایر دوستان صاحب نظر یا کسایی که در گذشته تجربه ی مشابه این سرور و داشتن درخواست میکنم با در نظر گرفتن این فرض که دوستمون مطرح کردن یه نظر کارشناسی بدن تا یکم جون بگیره فروم البته خواهش میکنم حرکت های سیاسی و جانبدارانه نزنید و فارق از منفعت ساید خاص نظر بدید

موفق باشید
    • اعلان وضعیت کلی سرور و امار ساید ها و کتیبه ها:
      1.شمال غرب:
      وضعیت:
      یکپارچه
      کتیبه های کوچک:2x چکمه , 1xچشمان عقاب , 2x مرتاض , 1x جنگ اموز, 1x انبار ,2x احمق

کتیبه های بزرگ: 3xچکمه ,1x چشمان عقاب , 1x مرتاض , 1x جنگ اموز , 1x انبار

کتیبه های منحصر به فرد: احمق

در کل این ساید عملکرد خیلی خوبیو تو گرفتن کتیبه ها(مجموع 17 کتیبه) به خرج دادن که یکی از مهمترین عوامل اون دور بودن از درگیری ها و همر های دست نخورده و حرفه ای اون ها تا قبل از اومدن کتیبه ها بود

شمال غرب با داشتن 5x چکمه در مجموع ساید چکمه پوش سرور فلن شناخته میشه :))

شورای لیدریه ساید شمال غرب بسیار با سیاست عمل کرده تا الان و این نشون میده که شمال غرب و اعضای تری دات مصمم هستن که این سرور واندر 100 کنن

2.شمال شرق:

وضعیت: یکپارچه

کتیبه های کوچیک: 1xچکمه , 1x مرتاض , 2x جنگ اموز , 1x انبار , 2x احمق

کتیبه های بزرگ: 1x مرتاض , 1x جنگ اموز ,1x انبار

کتیبه های منحصر به فرد: راز های معماری , چکمه

ساید شمال شرق با اینکه اول سرور به خاطر یک سری از درگیری ها و حذف اکانت های خوبی ازون ساید نتونست با قدرت ظاهر بشه ولی با اومدن کتیبه ها تونستن خوب ظاهر بشن(مجموع12 کتیبه) و اینطور که مشاهده میشه تونستن تمام کتیبه های ساید خودشون رو تصاحب کنن و با گرفتن 3x جنگ اموز ساید شزن سرور فلن شناخته میشه :))

ساید شمال شرق بسیار نترس بازی کردن کردن تو این سرور حتی شاهد بودیم با وجود محدودیت اکانت و همر توی این ساید نسبت به بقیه ساید ها بچه های ساید شمال شرق خیلی شجاعانه همر هاشونو قبل از حتی اومدن کتیبه روی جنوب شرق لانچ کردن که حتی بعضی هم دیوار شد

3.جنوب غرب:

وضعیت: یکپارچه

کتیبه های کوچک: 1xچکمه ,1x مرتاض ,2x جنگ اموز , 1x انبار , 2x احمق

کتیبه های بزرگ:2xمرتاض ,1x جنگ اموز ,1x انبار
      کتیبه های منحصر به فرد:چشمان عقاب ,گیج کننده

ساید جنوب غرب هرچند درراند اول سرور در تاپ قدرتمند نمایش میداد در زمان ازاد شدن کتیبه ها و شروع راند دوم عملکرد نسبتا خوبی از خودش بروز داد (مجموع 13 کتیبه)

این ساید با وجود زدو خورد های طولانی (از زمان بسته شدن متا) با ساید جنوب شرقی و تضعیف هر دو ساید(ناقص شدن همر ها و خوردن خزانه ها درست یک روز مانده به امدن کتیبه ها )تونست که تمام کتیبه های ساید خودش رو به دست بیاره و با لانچ یک پلن حتی بتونه کتیبه ی مرتاض بزرگ از جنوب شرق به غنیمت بگیره

4.جنوب شرق:

وضعیت: دارای دو اتحاد مجزا (1.SE) (2.HoPE SE)

1.SE:

کتیبه های کوچک:1X چشمان عقاب ,1X انبار ,2X احمق
      کتیبه های بزرگ:این اتحاد موفق به گرفتن هیچ کتیبه بزرگی نشده

کتیبه های منحصر به فرد:این اتحاد موفق به گرفتن هیچ کتیبه ی منحصری نشده

2.HoPE SE:

کتیبه های کوچک: 2X چکمه, 2X مرتاض ,1X جنگ اموز ,1X انبار ,1X احمق

کتیبه های بزرگ: 1X چشمان عقاب, 1X جنگ اموز

کتیبه های منحصر به فرد: مرتاض , جنگ اموز

ساید جنوب شرق حدود بیست روز قبل از ازاد شدن کتیبه ها با سه ساید دیگر سرور وارد جنگ میشه که بیشترین درگیری ها با همسایه ی غربیش بوده با اینکه میزان قابل توجهی این ساید تحت فشار بوده و از هر 3 ساید روی اون ها همر بلند میشده با این حال تیم کتیبه گیری اون ها کارشونو خوب انجام دادن و تونستن تقریبا بیشتر کتیبه های سایدشون رو بگیرن(15X کتیبه SE:4 ,HoPE SE :11) با این همه باید نشست و منتظر موند ببینیم که در اینده این ساید چه سیاستی رو اتخاض میکنه و چه تصمیماتی راجب این ساید لحاظ میشه

تا اینجای کار به نظر بازی مساوی و پر هیجان میاد در هر 4 ساید بازی (بغیر از شمال غرب)

همونطور که گفتم حدس میزنم یکی از جذابترین سرور های ایران رو بعد از فیلترینگ تجربه کنیم

با ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط alizkng ()

• درود ...
      همه چی آره ؟ خرید جنگ آموزم آره ؟
      از تو توی ساید ما اتک رو خودمون بلند می کنید ؟

به نظرتون چی میشه ؟ از همین الان 100 شدن واندر رو به شمال غرب تبریک میگم و بدونید و آگاه باشید خبرا هایی خواهد رسید
      :thumbsup:

ایشالا بعد از خالی کردن همرهامون میریم رو حذف ...
    • با سلام،

ساید جنوب شرق هر گونه تهمتی مبنی بر خرید اکانت یا کتیبه روبه جد رد میکنه، نامه ای از پلیر مذکور جهت لانچ هیرو دریافت شد و ما هم صرفا هیرو فرستادیم.. روزانه پیام های زیادی از تقاضا پلیر ها برای فروش اکانتشون دریافت میکنیم و اگه قصد بازی ناجوانمردانه رو داشتیم چیزی باقی نمیموند ، مشابه این اتفاق هم افتاده، اکانتی از ساید شمالغرب نامه داد که بیاید مرتاض را ببرید. و اون نامه رو لیدر شمالغرب هم دید. حالا شما ببینید که چه کردید که اون پلیر بیچاره به این روز افتاده ..

الان هم امیدوارم بدو بدو طلب کمک از بزرگترهاتون نکنید و مثل مرد خودتون به میدون نبرد بیاید تا حداقل شاهد جنگ عادلانه و زیبای دو ساید جنوبی باشیم.

miladfans wrote:

به نظرتون چی میشه ؟ از همین الان 100 شدن واندر رو به شمال غرب تبریک میگم
      این صحبت شما دیگه تکراری شده ، حنای شما پیش ما دیگه رنگی نداره ، دیگه از سر ما گذشته این صحبت ها و شما از همون روز اول مشخص بود داری برای کجا بازی میکنی. (آدم خیس از باران نمی‌ترسد)

miladfans wrote:

این صحبتم این روزا از جانب شما تکراری شده . به اینم زیاد اعتباری نیست

پ. ن = «آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است// با دوستان مروت، با دشمنان مدارا.

مازیار G
    • GLADM wrote:

با سلام،

ساید جنوب شرق هر گونه تهمتی مبنی بر خرید اکانت یا کتیبه روبه جد رد میکنه، نامه ای از پلیر مذکور جهت لانچ هیرو دریافت شد و ما هم صرفا هیرو فرستادیم.. روزانه پیام های زیادی از تقاضا پلیر ها برای فروش اکانتشون دریافت میکنیم و اگه قصد بازی ناجوانمردانه رو داشتیم چیزی باقی نمیموند ، مشابه این اتفاق هم افتاده، اکانتی از ساید شمالغرب نامه داد که بیاید مرتاض را ببرید. و اون نامه رو لیدر شمالغرب هم دید. حالا شما ببینید که چه کردید که اون پلیر بیچاره به این روز افتاده ..

الان هم امیدوارم بدو بدو طلب کمک از بزرگترهاتون نکنید و مثل مرد خودتون به میدون نبرد بیاید تا حداقل شاهد جنگ عادلانه و زیبای دو ساید جنوبی باشیم.

miladfans wrote:

به نظرتون چی میشه ؟ از همین الان 100 شدن واندر رو به شمال غرب تبریک میگم
      این صحبت شما دیگه تکراری شده ، حنای شما پیش ما دیگه رنگی نداره ، دیگه از سر ما گذشته این صحبت ها و شما از همون روز اول مشخص بود داری برای کجا بازی میکنی. (آدم خیس از باران نمی‌ترسد)

miladfans wrote:

این صحبتم این روزا از جانب شما تکراری شده . به اینم زیاد اعتباری نیست

پ. ن = «آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است// با دوستان مروت، با دشمنان مدارا.

مازیار G
      ببین پسر خوب این مقلته ها خیلی قدیمیه

تو و سایدتم اگه میخواستین جنگ عادلانه ی سایدای جنوبیو ببینی میومدی همر لانچ میکردی با همرت کتیبرو میگرفتی میبردی

نه اینکه کتیبرو بخری قهرمان بفرستی بیاد ببره این حرفا قدیمیه

ولی اینا همش ارامش قبل از طوفانه

به زودی لینکای طوفانو میزارم اینجا که دیگه صدات در نیاد
    • سلام به همه ی عزیزان

خیلی نمیخوام حرف بزنم .
      در مورد تفسیرو تحلیل سایدها از دوستمون ممنونم و از تعریفی که از شورای لیدری شمالغرب کردند البته یه نکته اضافه میکنم که ما واقعا فقط به فکر لذت بازی و رفاقتامون هستیم نه واندر 100 کردن .
      بزارید یه چیزیو تو پرانتز خیلی کوچیک بگم :
      ما 10 سال پیش تو سرورای کلاسیک بازی میکردیم خیلی از دوستان و رفیقان اون موقع الان سر کارو زندگی هستن و دیگه بازی نمیکنن بعد 10 سال رفتیم سرور 1 (چی شد که رفتیم وکی گولمون زد بماند) رفتیم اونجا دیدیم خوب اوضاع بد نیست خوبه همه بازی میکردن موقع کتیبه ها هر چی به لیدر گفتیم داداش وضع اکانت ما خوبه نگاه کن گتیبه انبارو جنگ اموز لازم داریم گفت باشه اما آخرم نداد خلاصه کنم متوجه شدم دوستان با تیمشون اومده بودن و با تیمشون لیدر شده بودن وکتیبه میچرخوندنو آخرم با تیمشون فروختن و رفتن ما تصمیمون از بازی توی این سرور این بود که تو این سرور توسایدمون اون چیزا نباشه نذاریم کسی تیممو این مسخره بازیا راه بندازه و اینکه دوستان خودمونو پیدا کنیم برای سرورای بعد ماهم تنها نباشیمو با چندتا دوست بازی کنیم .
      فکر کنم تو حرفای بالا مشخص شده باشه چرا متا شد.

اما در مورد حرف آقا مازیار راجع به بردن کتیبه از جنوب غرب .آقا مازیار شما خودت خوب میدونی من برای همه از جمله شما احترام قائلم با اینکه دشمنیم .شما به من زنگ میزدین و میگفتید این شرایط 3-1 درست نیست بیاید یه صحبتی بکنیم بعد شبش فرداش یا شبش یکی میخورد بعد میگفتید بازیکنن دیگه در اختیار ما نیستن عیب نداره شما بیا سایدای دیگه رو راضی کن که من هم گفتم شما شدید چوپان دروغگو. کاری ندارم اما عزیزم شما که انقدر با غرور میگی یه تک هیرو فرستادیم چون طرف میخواست بفروشه و از سایدشون راضی نیست اول یه فلش بک بزنیم به قدیم روزی که همر توی شمالشرق خورد به لیدرشون هم همین حرف رو شنیدیم اونو میشه گفت شما نامردی نکردین میشه توجیه کرد خودش بوده اما کتیبه بردن چی؟ دیگه منار مسجدو بردین مگه میشه کسی نبینه؟بعد برگردیم جلوتر شما در مورد شمالغربم همین کارو کردی عزیزم شما وقتی میای میگی معرفت نیست مردونگی نیست شما 3-1 کردین مارو میزنین چطوری مردونگی و معرفت میدونی کتیبه ی یه سایدو که واسه یه اکانت نبوده از اون اکانت بگیری بگی از لیدراش راضی نبوده؟؟؟ اون اکانت نامرد ناراضی هرچی شما که معرفت داری میای میگی بپرسید سرور قبل ما چیکار کردیم که یه ساید ضعیف بیاد بالا چرا مردونه همر رو کتیبه بلند نکردی؟ رفتی کتیبه از طرف گرفتی و آوردی؟ سایدای دیگه 3-1 کردن درست اما کی همر خودتونو زدن به خودتون؟کی همچین نامردی بهتون کردن؟ شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.

شما خودتونو سیاستتون باعث 3-1 شده وهنوزم ادامش میدید و توقع معرفت و مردونگی از بقیه دارید شما برای بقیه چه کردین؟

ای شیخ هرچه توگویی هستم . آیا تو آنچه مینمایی هستی؟
    • frozenman wrote:

سلام به همه ی عزیزان

خیلی نمیخوام حرف بزنم .
      در مورد تفسیرو تحلیل سایدها از دوستمون ممنونم و از تعریفی که از شورای لیدری شمالغرب کردند البته یه نکته اضافه میکنم که ما واقعا فقط به فکر لذت بازی و رفاقتامون هستیم نه واندر 100 کردن .
      بزارید یه چیزیو تو پرانتز خیلی کوچیک بگم :
      ما 10 سال پیش تو سرورای کلاسیک بازی میکردیم خیلی از دوستان و رفیقان اون موقع الان سر کارو زندگی هستن و دیگه بازی نمیکنن بعد 10 سال رفتیم سرور 1 (چی شد که رفتیم وکی گولمون زد بماند) رفتیم اونجا دیدیم خوب اوضاع بد نیست خوبه همه بازی میکردن موقع کتیبه ها هر چی به لیدر گفتیم داداش وضع اکانت ما خوبه نگاه کن گتیبه انبارو جنگ اموز لازم داریم گفت باشه اما آخرم نداد خلاصه کنم متوجه شدم دوستان با تیمشون اومده بودن و با تیمشون لیدر شده بودن وکتیبه میچرخوندنو آخرم با تیمشون فروختن و رفتن ما تصمیمون از بازی توی این سرور این بود که تو این سرور توسایدمون اون چیزا نباشه نذاریم کسی تیممو این مسخره بازیا راه بندازه و اینکه دوستان خودمونو پیدا کنیم برای سرورای بعد ماهم تنها نباشیمو با چندتا دوست بازی کنیم .
      فکر کنم تو حرفای بالا مشخص شده باشه چرا متا شد.

اما در مورد حرف آقا مازیار راجع به بردن کتیبه از جنوب غرب .آقا مازیار شما خودت خوب میدونی من برای همه از جمله شما احترام قائلم با اینکه دشمنیم .شما به من زنگ میزدین و میگفتید این شرایط 3-1 درست نیست بیاید یه صحبتی بکنیم بعد شبش فرداش یا شبش یکی میخورد بعد میگفتید بازیکنن دیگه در اختیار ما نیستن عیب نداره شما بیا سایدای دیگه رو راضی کن که من هم گفتم شما شدید چوپان دروغگو. کاری ندارم اما عزیزم شما که انقدر با غرور میگی یه تک هیرو فرستادیم چون طرف میخواست بفروشه و از سایدشون راضی نیست اول یه فلش بک بزنیم به قدیم روزی که همر توی شمالشرق خورد به لیدرشون هم همین حرف رو شنیدیم اونو میشه گفت شما نامردی نکردین میشه توجیه کرد خودش بوده اما کتیبه بردن چی؟ دیگه منار مسجدو بردین مگه میشه کسی نبینه؟بعد برگردیم جلوتر شما در مورد شمالغربم همین کارو کردی عزیزم شما وقتی میای میگی معرفت نیست مردونگی نیست شما 3-1 کردین مارو میزنین چطوری مردونگی و معرفت میدونی کتیبه ی یه سایدو که واسه یه اکانت نبوده از اون اکانت بگیری بگی از لیدراش راضی نبوده؟؟؟ اون اکانت نامرد ناراضی هرچی شما که معرفت داری میای میگی بپرسید سرور قبل ما چیکار کردیم که یه ساید ضعیف بیاد بالا چرا مردونه همر رو کتیبه بلند نکردی؟ رفتی کتیبه از طرف گرفتی و آوردی؟ سایدای دیگه 3-1 کردن درست اما کی همر خودتونو زدن به خودتون؟کی همچین نامردی بهتون کردن؟ شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.

شما خودتونو سیاستتون باعث 3-1 شده وهنوزم ادامش میدید و توقع معرفت و مردونگی از بقیه دارید شما برای بقیه چه کردین؟

ای شیخ هرچه توگویی هستم . آیا تو آنچه مینمایی هستی؟
      خدمت شما برادر گرامی باید عرض کنم بنده دیگه هیچ تمایلی برای دونستن این که چرا 3ب1 شده و این حرفا ندارم ، جرا که به اندازه کافی بازیچه قرار گرفتیم .
      بارها گفته شده که این متای 3ب1 متای بدیست ( از طرف همه ) هم داخل فروم هم در تماس تلقنی ، و جالب تر اینه که هم شما و هم کسانی که از طرف ساید های دیگه در واقع سخنگوی اونها بودید طوری از این موضوع صحبت میکردید که ظاهرا از خود ما هم ناراضی تر به نظر میومدید و همش وعده صحبت ، وعده روزهای اینده ،رو میدادید اما اینها همش وعده سر خرمن بوده و در عمل هیچ اتفاقی رخ نداده. بعد از این همه مدت و بارها تکرار این صحبت دیگه برای ما ارزشی نداره

frozenman wrote:

اما در مورد حرف آقا مازیار راجع به بردن کتیبه از جنوب غرب .آقا مازیار شما خودت خوب میدونی من برای همه از جمله شما احترام قائلم با اینکه دشمنیم .شما به من زنگ میزدین و میگفتید این شرایط 3-1 درست نیست بیاید یه صحبتی بکنیم بعد شبش فرداش یا شبش یکی میخورد بعد میگفتید بازیکنن دیگه در اختیار ما نیستن عیب نداره شما بیا سایدای دیگه رو راضی کن که من هم گفتم شما شدید چوپان دروغگو.
      اولا اینو روشن کنم که بنده با شما تا حالا تلفنی صحبت نکردم و تا الان به کسی هم دروغی تحویل ندادم و نخواهم داد چرا که برای حرف خودم بیشتر از دهکده ام ، یه اتک و یا اکانتم ارزش قائل هستم این سرور تموم میشه و میره اما حرفی و عملی که انجام گرفته تو ذهن باقی میمونه
      در مورد صحبت کردن و به توافق رسیدن شاید در گذشته همچین اتفاقی افتاده باشه که یا اشتباه و یا از روی سوء تفاهم باشد ، اما از موقعی که بنده لیدریه جنوب شرق رو بر عهده گرفتم همچین اتفاقی رخ نداده که بخواد چوپان دروغگویی شده باشیم
      و یا یک حالت دیگر هست که :
      شما و دیگران که این سوء تفاهم برامون پیش اومده ، برداشتت از این حرف که : من میرم صحبت میکنم یا همچین حرفی با برداشتی که بنده دارم فرق داشته باشه ،
      برادر من صحبت کردن شما با دوستانت برای بنده به منزله توافقی نیست که باید به اون پایبند باشم ، بین ساید شما و ما جنگه و این یک واقعیته و حملاتی هم از جانب ما روی شما روانست و هم از شما روی ما ، طبیعی هست که در صورتی که به توافقی نرسیدیم و برای اون زمان مشخص نشده این حملات روند عادیش رو داره و امکان داره اتکی بعد از گفت گو بر روی اکانت های شما بشینه و با برعکس . یک مثال میزنم »
      ( بین روسیه و اوکراین جنگ بود اگه در جریان باشید و در حالی که سران مذاکره کننده در حال گفت گو بودند این جنگ همچنان ادامه داشت تا این که برای روز اتش بس به توافق رسیدند)
      این سخن شما(حداقل از زمان لیدری بنده ) دور از منطق و واقعیته که شما با این حرفی که به بنده میزنی در باره حرف زدن با دوستانت (اونم مشخص نیست که مورد قبول واقع بشه یا نه )
      از بنده انتظار اینو داشته باشی اتکهایی که تو راهه رو برگردونم (که اصلا امکان پذیر نیست) یا همون لحضه مانع فیک گذاشتن کسی بشم ،

frozenman wrote:

کاری ندارم اما عزیزم شما که انقدر با غرور میگی یه تک هیرو فرستادیم چون طرف میخواست بفروشه و از سایدشون راضی نیست
      دومأ
      این بنده خدایی که کتیبه رو از روی اکانتش اوردیم mr.joker اصلا و ابدا حرفی از فروش و پول این صحبت ها نکرد که شما در این پست و سایرین در پستهای قبل حرف فروش رو به میون میارید (که جو سازی بشه ؟ ) مدرک شما از این که طرف در ازای پول اکانتش رو به ما داده چیه ؟ چرا همیشه داخل تراوین بدون این که اگاهی کامل داشته باشیم داستان خودمونو تعریف میکنیم ؟
      برای شفاف سازی مکالماتش داخل فایل ضمیمه هست ( تا حدودی میشه فهمید که چه طور شد که این طوری شده)
      اما چرا همه چیز رو به هم متصل میکنین و با هم میبافید و رمان برای خودتون درست میکنید ؟! ایدی تلگرام صاحب اکانت هست میتونید برید بپرسید که چرا مرتکب این عمل شده بجای نسبت دادن حرفی به کسی که حتی نمیشناسیدش صرفا از روی یه سری باورهایی که دارید. ( این کار درست نیست )
      وهمچنین در مورد زدن کتیبه برادر من ساید ما با این ساید در حال جنگه و این که ساید حریف کتیبشو 2 دستی میخواد تقدیم کنه به بنده ربطی نداره ( درسته شاید عمل جالبی نباشه اما عمل مجرمانه ای نیست ) و در شرایط موجود امکان خود داری کردن از فرصت به وجود امده برای ساید ما نیست و همچنین باید فرق باشه بینه لیدری مثل بنده که شب و روز ( به خاطر شرایط موجود) در ارتباط با پلیرهاش برای توجیه کردن اونها برای جلوگیری از همچین اتفاقاتی ، (همین که پلیر روح تراوین و رفاقتی که توشه رو درک کنه دیگه دست به همچین حرکتی نخواهد زد)
      باشه با اونی که پلیرهاشو نشناخته و رفاقتش به افراد دورو ورش محدود شده و یا کوتاهی صورت گرفته .

frozenman wrote:

اول یه فلش بک بزنیم به قدیم روزی که همر توی شمالشرق خورد به لیدرشون هم همین حرف رو شنیدیم اونو میشه گفت شما نامردی نکردین میشه توجیه کرد
      و در مورد اتکی که در ابتدای بازی به لیدر شمال شرق خورده ، باید بگویم که هیچ عقل سلیمی اینو درک نمیکنه یه اتفاق اونم در اپتدایی ترین روزهای بازی با انجامش اونم روی لیدر یه ساید باعث ضربه زدن کاری ی به اون ساید یا اکانت بشه ، مگر این که کسی بخواد به این اتفاق سمت و سو بده و با رنگ و لعاب دادن بهش واقعیت رو طور دیگه جلوه بده
      بنده چون اطلاع دقیقی از او قضیه ندارم نمیتونم نظری در مورد چند چونش بدم ، اما اگر هنوز پلیرهای شمال شرق این امر رو از جانب ما برداشت کرده اند همینجا ازشون عذرخواهی میکنم صرفا برای این که حرکت خرید و فروش اکانت امر ناپسندی هست .

frozenman wrote:

بعد برگردیم جلوتر شما در مورد شمالغربم همین کارو کردی عزیزم شما وقتی میای میگی معرفت نیست مردونگی نیست شما 3-1 کردین مارو میزنین چطوری مردونگی و معرفت میدونی کتیبه ی یه سایدو که واسه یه اکانت نبوده از اون اکانت بگیری بگی از لیدراش راضی نبوده؟؟؟ اون اکانت نامرد ناراضی هرچی شما که معرفت داری میای میگی بپرسید سرور قبل ما چیکار کردیم که یه ساید ضعیف بیاد بالا چرا مردونه همر رو کتیبه بلند نکردی؟ رفتی کتیبه از طرف گرفتی و آوردی؟ سایدای دیگه 3-1 کردن درست اما کی همر خودتونو زدن به خودتون؟کی همچین نامردی بهتون کردن؟ شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.
      و دوباره باید به شما بگویم که زدن کتیبه با توافق طرف مقابل اونم در همچین شرایطی نه حرامه نه کاره خلافی هستش شاید عمل مکروه و توصیه نشده ای باشه اما تنها دلیلی که این اتفاق افتاده میزان مردانگی و معرفت طرف های مقابل باعثش بوده من بارها خواستم حسن نیت خودم رو نشون بدم اما با ، میشه گفت ناملایمتی طرف مقابل مواجه شدم
      حدود 1 ماه که سرور داخل متای 3ب1 هست شما و سایر دوستان اگه معرفتتون رو میخواستید نشون بدید توی این مدت برای ما محرز میشد ، اما متاسفانه ، همیشه با وعده و سرکار گذاشتن مواجه شدیم .
      اتفاقی افتاده بارها بابتش عذرخواهی شده حتی تیم لیدری ساید عوض شده و اگر شما پایبند به صحبت های خودتون مبنی بر طرز برخورد غلطی که با شما شده میبودید ، با اتفاق افتادن این تغییرات باید موضوع حل شده میبود اما باز هم شما سر خونه اولید .( اونم به دلیل منفعت طلبی )( تراوین همین یه سرور نیست)
      از همه مهم تر من در صحبتی که با شما در دیسکورد داشتم ( من voic دادم شما chat) با شما در مورد مشکلات صحبت کردم که امکان این وجود داره به دلیل فشار که بر روی پلیرهامون هست ، امکان داره حذف کنند ،

و در جواب شما گفتی دوستانی که باهاشون صحبت میکنید از این موضوع اگاه هستند و میگویند : میخواند حذف کنند ، بکنن ، بهتر
      شما چه طور انتظار داری منطق کسانی رو قبول کنم که اشتباه و خطای یک نفر رو به پای کل یک ساید مینویسند ، و کینه ی بچه گانه ای رو به دل میگیرند و اون رو تعمیم به کل ساید جنوب شرق میدهند .
      ساید جنوب شرق نه من نه اونی که در حق شما ظلم کردهست بلکه مجموعه ای از پلیرهاست که دارند تراوین بازی میکنند،
      این معرفتی هست که شما دارید ازش صحبت میکنید ؟

این عمل ( متای 3 ب 1 ناعادلانه ) نه در این سرور ، بلکه نتیجه و بازخوردش توی سرورهای دیگه هم ادامه خواهد داشت و این گامی هست که شما در راستای پایین بردن سطح بازی تراوین دارید برمیدارید.

و باز هم شما در بالا حرفی رو به میان اوردید و به ما تعمیم دادین که ... ( چرا ؟ )

برادر عزیز صاحب اکانت خودش تصمیم گرفته همرش رو لانچ کنه و اختیار و اراده اکانتش دست بنده نیست . به این صحبتی که شما میکنی میگن تهمت
      فایل ضمیمه داخل چت مشخصه ، صاحب اکانت مشخصه ایدی تلگرام صاحب اکانت هم هست میتونی برید بپرسید خیلی سادس.
      پس این شد ما همری رو رو کسی لانچ نکردیم خودش خواسته که اونو بزنه . شما یه حرف رو میاری وسط بارها باید تکرار بشه که این حرفت از ذهن خوانندگان پاک بشه .
      ( یه خورده فکر کنید که اگه اکانت رو در اختیار ما میگذاشت حتی ، این روش خوبی بود برای استفاده ازش ؟ )
      مشکل اینجاست که بنده صداقتم رو ترجیح میدم حتی اگر به ضرر من تمام بشه .

frozenman wrote:

شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.
      همچنین درباره مورد مشابهی که در شمال غرب بود . شما خوب میدونی سر چه مشکلی با اکانت at0 به مشکل برخوردی و خوب میدونی چرا اون پلیر به ما این پیشنهاد رو داده
      ربط دادن اون هم به خرید و فروشو این صحبت ها بسیار مزحک است.وپلیرهای شمالغرب و شمال شرق نیز در جریان هستند.
      وباز هم حرفای بالارو تکرار نمیکنم چون بسیار مشخصه

در مورد زدن مرتاض کوچیک شما باید به عرضتون برسونم اتک ما رو دهکده لانچ بود قبل از اتکهای شما هم روی دهکده at0 لند میشد و تنها به دلیل این که قبل از نشستن اتک (همون طور که اون دوستمون لیدر و یا سخن گوی شمال شرق در جریان هستند ) سطح خزانه از 10 به 9 کاهش یافت صرفا برای نشان دادن حسن نیتمون
      ودر اخرم توجهت رو جلب میکنم به نامه ای که بعد از متوجه شدن ماجرا توسط بچه های شما به اکانت at0 زده شده

سوم اینکه باشه ما شکست خوردیم اما اگر زدیم که زدیم و بردیم اما اگر به se دلت خوشه اکانت هالی موتور با من حرف زد گفت اون اکانت به من نامه داده میگه بیا ببر میخوای من با تک هیرو بزنم پست بدم ما اینجوری کتیبه نمیزنیم از شما .

این صحبتی هست که دوست شما داشته
      امیدوارم دروغگو مارو خطاب نکنی لیدر NE از صحت این صحبت با خبر هست و همون لحظه به ایشون منتقل شده

بنده هم برای روشن شدن ماجرا وبه خاطره احترامی که برای شما قائل هستم پست شمارو ریپلای کردم

و در اخرم دعوتون میکنم به خودن این شعر ، فکر کنم از مال شما بهتره

ویرایش شد

باشد که بی اندیشیم
      مازیار G

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام به همه ی عزیزان بخصوص آقا مازیار

عزیزم راستش من نصف مطالبتو خوندم ولی تا همونجاش کافی بود .خلاصه میگم .

شما داری خودتو گول میزنی یا بقیه رو ؟ الان میگی اکانتمو احترام به اکانتمو ارزش برای اکانتم. هی من میخوام چیزی نگم شما نمیزاری عزیزم امیرعلی چندبار به من زنگ زد؟ شما چندبار تلگرام و دیسکورد اومدی؟ به این نشون که گفتم عصر باهات حرف میزنم با دیسکورد الان سرکارم ولی عصرش نزدم چرا؟ چون شما اکانتی از شمالغرب رو برای بردن مرتاض کوچیک انتخاب کردید به روش ناجوانمردانه .

چی شده داداش یه جنگ کوچیک بردید اونم نه از راه درستش انقدر شاخ و شونه کشیدن نداره. ما تو جنگیمو حرف زدن با ما تعهد نمیاره نزنی؟؟؟؟ من به شما و امیرعلی نگفتم داداش شما صبح به من میگی برو حرف بزن شب بری یکو بزنی نمیشه معلومه شاکین ازت ؟ نگفتم شما باید حسن نیت بهشون نشون بدی؟ بعدشم وعده ی سر خرمن؟؟؟؟ من دارم اینجا تو فروم میگم که نماینده ی هر سه ساید متا هستند آقایون من 3 بار نگفتم جنوب شرق اومده میگه یکم استراحت بدید تو بازی ؟ یکم کوتاه بیاید؟ یکم صبر کنید ؟ داداش ما حرف از دهنمون میزنیم پاشم وا میسیم من به شما هم گفتم ما متاییم و متای ما بر اساس رفاقته اصلا هم تمایلی به شکستنش نداشتیم که داری باز سعی میکنی توطعه بکنی اما به من گفتی اینجوری اند گیم بی هیجان نمیشه؟ گفتم شاید بشه کجای این مفهوم تمایل به شکستن متارو داره؟

بعدشم شما از من وعده ی سرخرمن شنیدی؟؟؟ با بچه طرف نیستی عزیزم شما با هر سه ساید حرف زدید اونا هم بهتون گفتن که ازتون راضی نیستن حالا میخوای با این حرفا توطعه کنی به چی برسی؟ نه عزیزم این متا رفاقتونس نمیشکنه

یک کلام عزیزم مرد بودن شرایط نداره شما ادعای مردونگی داری نباید کتیبه با نامردی بزنی حتی اکر توی فشار زیادی چون اون کتیبه مال اون اکانت نبوده مال یه ساید بوده .
      ضمن اینکه برای چندمین بار مشخص شد که مولتی با شماست .

من راجع به بازیکنای هالی موتور فکر دیگه ای میکردم.

راستی آقا مازیار گل شنیدی میگن تلاش کنی به نتیجه میرسی اما نشنیدی بقیه هم تلاششونو میکنن؟؟
      سعیت برای شکستن متا به نامردی خیلی خنده داره این اصل اون نامه ایه که شما گذاشتی

بعدشم این نامه به این دلیل زده شد که طرف برگشت گفت من دارم میدم جنوب شرق ببره و تمومه دیگه نمیتونید پس بگیرید منم سعی کردم تو شک بندازمش که خزانه بسازه و دیوارتون کنه در تمام مذاکراتم هم شمال شرق نامه هامو میخوند .

اینم گواهش

ضمنا شما بدون هماهنگی ما لانچ کرده بودی و وقتی دیدی ما فهمیدیم سعی کردی کار دیگه ای کنی

متاسفم آقا مازیار واسه یه بازی خیلی خودتونو زشت کردین

یا علی

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: انتشاره نامه شخصی خلاف قوانین هست ()