نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• متاسفانه بنده وقت پیغوم پسغوم نوشتن ندارم
      تمام تلاش و وقتی که داشتمو برای روشن کردن واقعیاتی که موجود بود داخل نامه قبلی ذکر کردم

ای کاش دیگران هم برای گذاشتن پستی در اینجا و در دید عموم تامل کافی رو انجام بدن

ویرایش شد

GLADM wrote:

frozenman wrote:

سلام به همه ی عزیزان

خیلی نمیخوام حرف بزنم .
      در مورد تفسیرو تحلیل سایدها از دوستمون ممنونم و از تعریفی که از شورای لیدری شمالغرب کردند البته یه نکته اضافه میکنم که ما واقعا فقط به فکر لذت بازی و رفاقتامون هستیم نه واندر 100 کردن .
      بزارید یه چیزیو تو پرانتز خیلی کوچیک بگم :
      ما 10 سال پیش تو سرورای کلاسیک بازی میکردیم خیلی از دوستان و رفیقان اون موقع الان سر کارو زندگی هستن و دیگه بازی نمیکنن بعد 10 سال رفتیم سرور 1 (چی شد که رفتیم وکی گولمون زد بماند) رفتیم اونجا دیدیم خوب اوضاع بد نیست خوبه همه بازی میکردن موقع کتیبه ها هر چی به لیدر گفتیم داداش وضع اکانت ما خوبه نگاه کن گتیبه انبارو جنگ اموز لازم داریم گفت باشه اما آخرم نداد خلاصه کنم متوجه شدم دوستان با تیمشون اومده بودن و با تیمشون لیدر شده بودن وکتیبه میچرخوندنو آخرم با تیمشون فروختن و رفتن ما تصمیمون از بازی توی این سرور این بود که تو این سرور توسایدمون اون چیزا نباشه نذاریم کسی تیممو این مسخره بازیا راه بندازه و اینکه دوستان خودمونو پیدا کنیم برای سرورای بعد ماهم تنها نباشیمو با چندتا دوست بازی کنیم .
      فکر کنم تو حرفای بالا مشخص شده باشه چرا متا شد.

اما در مورد حرف آقا مازیار راجع به بردن کتیبه از جنوب غرب .آقا مازیار شما خودت خوب میدونی من برای همه از جمله شما احترام قائلم با اینکه دشمنیم .شما به من زنگ میزدین و میگفتید این شرایط 3-1 درست نیست بیاید یه صحبتی بکنیم بعد شبش فرداش یا شبش یکی میخورد بعد میگفتید بازیکنن دیگه در اختیار ما نیستن عیب نداره شما بیا سایدای دیگه رو راضی کن که من هم گفتم شما شدید چوپان دروغگو. کاری ندارم اما عزیزم شما که انقدر با غرور میگی یه تک هیرو فرستادیم چون طرف میخواست بفروشه و از سایدشون راضی نیست اول یه فلش بک بزنیم به قدیم روزی که همر توی شمالشرق خورد به لیدرشون هم همین حرف رو شنیدیم اونو میشه گفت شما نامردی نکردین میشه توجیه کرد خودش بوده اما کتیبه بردن چی؟ دیگه منار مسجدو بردین مگه میشه کسی نبینه؟بعد برگردیم جلوتر شما در مورد شمالغربم همین کارو کردی عزیزم شما وقتی میای میگی معرفت نیست مردونگی نیست شما 3-1 کردین مارو میزنین چطوری مردونگی و معرفت میدونی کتیبه ی یه سایدو که واسه یه اکانت نبوده از اون اکانت بگیری بگی از لیدراش راضی نبوده؟؟؟ اون اکانت نامرد ناراضی هرچی شما که معرفت داری میای میگی بپرسید سرور قبل ما چیکار کردیم که یه ساید ضعیف بیاد بالا چرا مردونه همر رو کتیبه بلند نکردی؟ رفتی کتیبه از طرف گرفتی و آوردی؟ سایدای دیگه 3-1 کردن درست اما کی همر خودتونو زدن به خودتون؟کی همچین نامردی بهتون کردن؟ شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.

شما خودتونو سیاستتون باعث 3-1 شده وهنوزم ادامش میدید و توقع معرفت و مردونگی از بقیه دارید شما برای بقیه چه کردین؟

ای شیخ هرچه توگویی هستم . آیا تو آنچه مینمایی هستی؟
      خدمت شما برادر گرامی باید عرض کنم بنده دیگه هیچ تمایلی برای دونستن این که چرا 3ب1 شده و این حرفا ندارم ، جرا که به اندازه کافی بازیچه قرار گرفتیم .بارها گفته شده که این متای 3ب1 متای بدیست ( از طرف همه ) هم داخل فروم هم در تماس تلقنی ، و جالب تر اینه که هم شما و هم کسانی که از طرف ساید های دیگه در واقع سخنگوی اونها بودید طوری از این موضوع صحبت میکردید که ظاهرا از خود ما هم ناراضی تر به نظر میومدید و همش وعده صحبت ، وعده روزهای اینده ،رو میدادید اما اینها همش وعده سر خرمن بوده و در عمل هیچ اتفاقی رخ نداده. بعد از این همه مدت و بارها تکرار این صحبت دیگه برای ما ارزشی نداره

frozenman wrote:

اما در مورد حرف آقا مازیار راجع به بردن کتیبه از جنوب غرب .آقا مازیار شما خودت خوب میدونی من برای همه از جمله شما احترام قائلم با اینکه دشمنیم .شما به من زنگ میزدین و میگفتید این شرایط 3-1 درست نیست بیاید یه صحبتی بکنیم بعد شبش فرداش یا شبش یکی میخورد بعد میگفتید بازیکنن دیگه در اختیار ما نیستن عیب نداره شما بیا سایدای دیگه رو راضی کن که من هم گفتم شما شدید چوپان دروغگو.
      اولا اینو روشن کنم که بنده با شما تا حالا تلفنی صحبت نکردم و تا الان به کسی هم دروغی تحویل ندادم و نخواهم داد چرا که برای حرف خودم بیشتر از دهکده ام ، یه اتک و یا اکانتم ارزش قائل هستم این سرور تموم میشه و میره اما حرفی و عملی که انجام گرفته تو ذهن باقی میمونهدر مورد صحبت کردن و به توافق رسیدن شاید در گذشته همچین اتفاقی افتاده باشه که یا اشتباه و یا از روی سوء تفاهم باشد ، اما از موقعی که بنده لیدریه جنوب شرق رو بر عهده گرفتم همچین اتفاقی رخ نداده که بخواد چوپان دروغگویی شده باشیم
      و یا یک حالت دیگر هست که :
      شما و دیگران که این سوء تفاهم برامون پیش اومده ، برداشتت از این حرف که : من میرم صحبت میکنم یا همچین حرفی با برداشتی که بنده دارم فرق داشته باشه ،
      برادر من صحبت کردن شما با دوستانت برای بنده به منزله توافقی نیست که باید به اون پایبند باشم ، بین ساید شما و ما جنگه و این یک واقعیته و حملاتی هم از جانب ما روی شما روانست و هم از شما روی ما ، طبیعی هست که در صورتی که به توافقی نرسیدیم و برای اون زمان مشخص نشده این حملات روند عادیش رو داره و امکان داره اتکی بعد از گفت گو بر روی اکانت های شما بشینه و با برعکس . یک مثال میزنم »
      ( بین روسیه و اوکراین جنگ بود اگه در جریان باشید و در حالی که سران مذاکره کننده در حال گفت گو بودند این جنگ همچنان ادامه داشت تا این که برای روز اتش بس به توافق رسیدند)
      این سخن شما(حداقل از زمان لیدری بنده ) دور از منطق و واقعیته که شما با این حرفی که به بنده میزنی در باره حرف زدن با دوستانت (اونم مشخص نیست که مورد قبول واقع بشه یا نه )
      از بنده انتظار اینو داشته باشی اتکهایی که تو راهه رو برگردونم (که اصلا امکان پذیر نیست) یا همون لحضه مانع فیک گذاشتن کسی بشم ،

frozenman wrote:

کاری ندارم اما عزیزم شما که انقدر با غرور میگی یه تک هیرو فرستادیم چون طرف میخواست بفروشه و از سایدشون راضی نیست
      دومأاین بنده خدایی که کتیبه رو از روی اکانتش اوردیم mr.joker اصلا و ابدا حرفی از فروش و پول این صحبت ها نکرد که شما در این پست و سایرین در پستهای قبل حرف فروش رو به میون میارید (که جو سازی بشه ؟ ) مدرک شما از این که طرف در ازای پول اکانتش رو به ما داده چیه ؟ چرا همیشه داخل تراوین بدون این که اگاهی کامل داشته باشیم داستان خودمونو تعریف میکنیم ؟
      برای شفاف سازی مکالماتش داخل فایل ضمیمه هست ( تا حدودی میشه فهمید که چه طور شد که این طوری شده)
      اما چرا همه چیز رو به هم متصل میکنین و با هم میبافید و رمان برای خودتون درست میکنید ؟! ایدی تلگرام صاحب اکانت هست میتونید برید بپرسید که چرا مرتکب این عمل شده بجای نسبت دادن حرفی به کسی که حتی نمیشناسیدش صرفا از روی یه سری باورهایی که دارید. ( این کار درست نیست )
      وهمچنین در مورد زدن کتیبه برادر من ساید ما با این ساید در حال جنگه و این که ساید حریف کتیبشو 2 دستی میخواد تقدیم کنه به بنده ربطی نداره ( درسته شاید عمل جالبی نباشه اما عمل مجرمانه ای نیست ) و در شرایط موجود امکان خود داری کردن از فرصت به وجود امده برای ساید ما نیست و همچنین باید فرق باشه بینه لیدری مثل بنده که شب و روز ( به خاطر شرایط موجود) در ارتباط با پلیرهاش برای توجیه کردن اونها برای جلوگیری از همچین اتفاقاتی ، (همین که پلیر روح تراوین و رفاقتی که توشه رو درک کنه دیگه دست به همچین حرکتی نخواهد زد)
      باشه با اونی که پلیرهاشو نشناخته و رفاقتش به افراد دورو ورش محدود شده و یا کوتاهی صورت گرفته .

frozenman wrote:

اول یه فلش بک بزنیم به قدیم روزی که همر توی شمالشرق خورد به لیدرشون هم همین حرف رو شنیدیم اونو میشه گفت شما نامردی نکردین میشه توجیه کرد
      و در مورد اتکی که در ابتدای بازی به لیدر شمال شرق خورده ، باید بگویم که هیچ عقل سلیمی اینو درک نمیکنه یه اتفاق اونم در اپتدایی ترین روزهای بازی با انجامش اونم روی لیدر یه ساید باعث ضربه زدن کاری ی به اون ساید یا اکانت بشه ، مگر این که کسی بخواد به این اتفاق سمت و سو بده و با رنگ و لعاب دادن بهش واقعیت رو طور دیگه جلوه بدهبنده چون اطلاع دقیقی از او قضیه ندارم نمیتونم نظری در مورد چند چونش بدم ، اما اگر هنوز پلیرهای شمال شرق این امر رو از جانب ما برداشت کرده اند همینجا ازشون عذرخواهی میکنم صرفا برای این که حرکت خرید و فروش اکانت امر ناپسندی هست .

frozenman wrote:

بعد برگردیم جلوتر شما در مورد شمالغربم همین کارو کردی عزیزم شما وقتی میای میگی معرفت نیست مردونگی نیست شما 3-1 کردین مارو میزنین چطوری مردونگی و معرفت میدونی کتیبه ی یه سایدو که واسه یه اکانت نبوده از اون اکانت بگیری بگی از لیدراش راضی نبوده؟؟؟ اون اکانت نامرد ناراضی هرچی شما که معرفت داری میای میگی بپرسید سرور قبل ما چیکار کردیم که یه ساید ضعیف بیاد بالا چرا مردونه همر رو کتیبه بلند نکردی؟ رفتی کتیبه از طرف گرفتی و آوردی؟ سایدای دیگه 3-1 کردن درست اما کی همر خودتونو زدن به خودتون؟کی همچین نامردی بهتون کردن؟ شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.
      و دوباره باید به شما بگویم که زدن کتیبه با توافق طرف مقابل اونم در همچین شرایطی نه حرامه نه کاره خلافی هستش شاید عمل مکروه و توصیه نشده ای باشه اما تنها دلیلی که این اتفاق افتاده میزان مردانگی و معرفت طرف های مقابل باعثش بوده من بارها خواستم حسن نیت خودم رو نشون بدم اما با ، میشه گفت ناملایمتی طرف مقابل مواجه شدم حدود 1 ماه که سرور داخل متای 3ب1 هست شما و سایر دوستان اگه معرفتتون رو میخواستید نشون بدید توی این مدت برای ما محرز میشد ، اما متاسفانه ، همیشه با وعده و سرکار گذاشتن مواجه شدیم .
      اتفاقی افتاده بارها بابتش عذرخواهی شده حتی تیم لیدری ساید عوض شده و اگر شما پایبند به صحبت های خودتون مبنی بر طرز برخورد غلطی که با شما شده میبودید ، با اتفاق افتادن این تغییرات باید موضوع حل شده میبود اما باز هم شما سر خونه اولید .( اونم به دلیل منفعت طلبی )( تراوین همین یه سرور نیست)
      از همه مهم تر من در صحبتی که با شما در دیسکورد داشتم ( من voic دادم شما chat) با شما در مورد مشکلات صحبت کردم که امکان این وجود داره به دلیل فشار که بر روی پلیرهامون هست ، امکان داره حذف کنند ،
      و در جواب شما گفتی دوستانی که باهاشون صحبت میکنید از این موضوع اگاه هستند و میگویند : میخواند حذف کنند ، بکنن ، بهتر
      شما چه طور انتظار داری منطق کسانی رو قبول کنم که اشتباه و خطای یک نفر رو به پای کل یک ساید مینویسند ، و کینه ی بچه گانه ای رو به دل میگیرند و اون رو تعمیم به کل ساید جنوب شرق میدهند .
      ساید جنوب شرق نه من نه اونی که در حق شما ظلم کردهست بلکه مجموعه ای از پلیرهاست که دارند تراوین بازی میکنند،
      این معرفتی هست که شما دارید ازش صحبت میکنید ؟

این عمل ( متای 3 ب 1 ناعادلانه ) نه در این سرور ، بلکه نتیجه و بازخوردش توی سرورهای دیگه هم ادامه خواهد داشت و این گامی هست که شما در راستای پایین بردن سطح بازی تراوین دارید برمیدارید.

و باز هم شما در بالا حرفی رو به میان اوردید و به ما تعمیم دادین که ... ( چرا ؟ )
      برادر عزیز صاحب اکانت خودش تصمیم گرفته همرش رو لانچ کنه و اختیار و اراده اکانتش دست بنده نیست . به این صحبتی که شما میکنی میگن تهمت
      فایل ضمیمه داخل چت مشخصه ، صاحب اکانت مشخصه ایدی تلگرام صاحب اکانت هم هست میتونی برید بپرسید خیلی سادس.
      پس این شد ما همری رو رو کسی لانچ نکردیم خودش خواسته که اونو بزنه . شما یه حرف رو میاری وسط بارها باید تکرار بشه که این حرفت از ذهن خوانندگان پاک بشه .
      ( یه خورده فکر کنید که اگه اکانت رو در اختیار ما میگذاشت حتی ، این روش خوبی بود برای استفاده ازش ؟ )
      مشکل اینجاست که بنده صداقتم رو ترجیح میدم حتی اگر به ضرر من تمام بشه .

frozenman wrote:

شما واسه مرتاض شمالغرب هم اقدام کردین که ببرید نشد که ببرید من هیچ نامه ای از اکانتی که میگید ندیدم . شما اگر معرفتو مردونگی رو سر لوحه قرار دادی باید به لیدر جنوب غرب میگفتی اقا ما دشمنیم اما درست نیست اینجوری ازت کتیبه بزنیم این طرف میخواد کتیبه رو بده ما بیا بگیر.
      همچنین درباره مورد مشابهی که در شمال غرب بود . شما خوب میدونی سر چه مشکلی با اکانت at0 به مشکل برخوردی و خوب میدونی چرا اون پلیر به ما این پیشنهاد رو داده ربط دادن اون هم به خرید و فروشو این صحبت ها بسیار مزحک است.وپلیرهای شمالغرب و شمال شرق نیز در جریان هستند.
      وباز هم حرفای بالارو تکرار نمیکنم چون بسیار مشخصه

در مورد زدن مرتاض کوچیک شما باید به عرضتون برسونم اتک ما رو دهکده لانچ بود قبل از اتکهای شما هم روی دهکده at0 لند میشد و تنها به دلیل این که قبل از نشستن اتک (همون طور که اون دوستمون لیدر و یا سخن گوی شمال شرق در جریان هستند ) سطح خزانه از 10 به 9 کاهش یافت صرفا برای نشان دادن حسن نیتمون
      ودر اخرم توجهت رو جلب میکنم به نامه ای که بعد از متوجه شدن ماجرا توسط بچه های شما به اکانت at0 زده شده

سوم اینکه باشه ما شکست خوردیم اما اگر زدیم که زدیم و بردیم اما اگر به se دلت خوشه اکانت هالی موتور با من حرف زد گفت اون اکانت به من نامه داده میگه بیا ببر میخوای من با تک هیرو بزنم پست بدم ما اینجوری کتیبه نمیزنیم از شما .

این صحبتی هست که دوست شما داشته
      امیدوارم دروغگو مارو خطاب نکنی لیدر NE از صحت این صحبت با خبر هست و همون لحظه به ایشون منتقل شده

بنده هم برای روشن شدن ماجرا وبه خاطره احترامی که برای شما قائل هستم پست شمارو ریپلای کردم

و در اخرم دعوتون میکنم به خودن این شعر ، فکر کنم از مال شما بهتره

باشد که بی اندیشیم
      مازیار G

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• چند روزی هست که می خوام پست بزارم اما متاسفانه دستم به نوشتن نمیاد و بیشتر خواننده هستم که متاسفانه چیزهای جالبی برای خوندن وجود نداره و هر لحظه بیشتر از جنوب شرق نا امید میشم.
      واقعا جنوب شرق بعد از فیلترینگ اصلا شباهتی نداره به جنوب شرق قدرتمند گذشته در هیچ کدوم از سرورهای قبل که دوتاش رو خودم شاهد بوده و هستم.

سیاست هایی که فقط تا نوک بینی رو نشون می ده و بیشتر از یک یا دو حرکت رو نمی تونه شبیه سازی کنه!
      سیاست هایی که هر کسی به خودش اجازه می ده اونها رو دستکاری کنه و طبق دیدگاه خودش تفسیر کنه!
      تزهایی بچه گانه که فقط احساسات افراد رو تحریک می کنه به دور از واقعیات سرور.رفتارهایی که بیشتر از سود ساید ضرر ساید رو به همراه داره.گفتاری که چنان بی محابا سر سبز رو بر باد می ده بدون ذره ای تفکر و تحلیل!
      مقامات و عناوین یک شبه که بازیچه دست عده ای شده تا دکون و دستگاهی برای خودشون به پا کنن به نام جنوب شرق و به کام خودشون.کسانی که خودشون عامل مشکل هستن و می خوان مشکل رو حل کنن.

دریغ از ذره ای تفکر به گذشته و قبول اشتباهات و سعی در تصحیح وضع موجود در جهت مثبت که همه ما باید داشته باشیم در هر شرایطی.

مسیر ما جداست و با اندک دوستان ادامه می دیم به بازی به دور از حاشیه و به دور از هر نتیجه ای که رقم بخوره و از کنار هم بودن لذت خواهیم برد و هر کسی که می خواد در مسیر غلط موجود بمونه بدونه که داره به ساید لطمه میزنه و به صورت نا خودآگاه وارد تسویه حساب های شخصی و حواشی میشه چیزی که در مطالب اخیر فروم قابل درک بود!بگردید و ببینید منفعت ساید رو کجای این مطالب می تونید پیدا کنید!

اینها رو گفتم برای عزیزانی که براشون ارزش قائل هستم و پیام می دن و درخواست صحبت مجدد و توافق دارند تا متوجه اصل مطلب باشند و بدونن که این ما نیستیم که باعث تفرقه در ساید شدیم.
      ما به راهمون ایمان داریم کما اینکه در گذشته هم اثبات کردیم.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • دیوار چین
      و درود بر سایدی که مظلومانه جنگید و سر خم نکرد
      جنوب شرق
      و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ ! این گونه دفاع کرد و حتی گزارش حملات هم به دست دشمنانش نرسید :)

پ . ن:

يا الذين لا يؤمنون؛باشد که ایمان آورید

[/size]

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• No MerC wrote:

دیوار چین

جنوب شرق
      و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ ! این گونه دفاع کرد و حتی گزارش حملات هم به دست دشمنانش نرسید :)

پ . ن:

يا الذين لا يؤمنون

[/size]
      سلام عزیزان دل و نهنگ های عزیز

قانون پایستگی خودکشی نهنگ ها:خودکشی نهنگ ها هیچگاه از بین نمی رود فقط از سایدی به ساید دیگر منتقل می شود .

این چی بود آخه ؟حضرت عباسی کی زده بود اینو ؟بچه ها یکی منو بگیره دارم از خنده غش می کنم .

لانچر ش غ بیاد خودشو معرفی کنه .نه اصلا خودتو معرفی نکن از همون بغل مغلا برو خونتون کسی نبینتت

پ.ن:اون کی بود اینجا شاخ و شونه می کشید ؟بدو بیا پست بزار عامو جون

پ.ن2:من که هیچ کاری نکردم ولی دم این بچه ها گرم واقعا پدر معنوی خودشونو روسفید کردن آفرین آفرین
      کلنا عباسک یا زینب

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام . خسته نباشید به دلاوران جنوب شرق :love: :thumbsup:

تشکر میکنم از لیدر قدرتمند و مقتدر حضرت ، اقا ،عالیجناب مازیار الدوله از اکانت جنرال هولی موتور :thumbup: :thumbsup: :thumbsup:

یکی از دوستان بود داشت کتاب روش های دفاعی تالیف میکرد . دوست عزیز میتونید با ذکر منبع ، گزارش دیوار شدن همر های خدابیامرز رو بزارید داخل کتاب .
    • جنوب شرق، جبهه ی مقاومت اندک همدلان جنوب شرقی مقابل متای 4 به 1
      تبریک میگم به شمالغرب بابت همر های زیبایی که ساخته بودن
      تبریک میگم به مازیار با همدلی تک تک اندک دوستان باقی مانده که طی یکی دو هفته از ویرانه ها و کارهایی که طی 100 روز انجام شده بود نتایج بیشتری کسب کرد و کارهای مثبتی که انجام داد
      همچنین تبریک میگم به ساید جنوب غرب دو بار با کم شانسی ما سر یکی دو کیلو نیرو اومدن و کراپلاک کردن. انشاا... که تجربه میشه

پ.ن: از دوستان جنوب شرقی خویشتن داری و عدم تحلیل پلن ها رو به علت جنبه آموزشی داشتن تقاضا میکنم

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Amirali.mf ()

• اول این که اگر دفاع نخریدین تبریک میگم.که این حجم از دف در این مقطع از بازی یکم سخت هست .به نظر بنده.البته احتمالا با سواره هامر ها دفاع کردین که اینم در ادامه بازی معلوم میشه.
      هامر زیاده در ادامه ببینیم کار به کجا میرسه.
    • Star army wrote:

اول این که اگر دفاع نخریدین تبریک میگم.که این حجم از دف در این مقطع از بازی یکم سخت هست .به نظر بنده.البته احتمالا با سواره هامر ها دفاع کردین که اینم در ادامه بازی معلوم میشه.
      هامر زیاده؟ مجید دلبندم هامر یه نوع ماشینه درستش همر هستش.
      شما فرض کن با هامر دف کردن :دی
      بازم بفرست بیاد هامر جلوش گذاشتن با بچه ها :دی

دوستان شمال غربی فقط بیان یه توضیحی بدن درباره خوردن راندهای کاتا قبل از اتک اصلی

هامر:دی
      کلنا عباسک یا زینب
    • حقیقتا گزارشات این لینک چشم نواز و زیبا بود .
      بعد چند روز کل کل های الکی و منم منم های بیخودی یه لینک زیبا اومد که 70% ش رو مدیون همدلی جنوب شرق هستیم .
      خسته نباشید پهلوانان . خداقوت دلاوران .

یه خسته نباشید هم میگیم به لانچر این حملات . بالاخره شما هم زحمت کشیدی و 30% زیبایی این گزارشات هم معطوف میشه به شما .
      s8:king_bahman(...nw
      ts1:king.bahman
      tx2:2TEN
      -ts1: -a3pik
      FINAL:WARRIOR.IR
    • Star army wrote:

همه چی به وقتش.تا اون موقع یکم صبر.
      SE تا الانش رو صبر کرده کرده . به بعدش رو هم صبر میکنه . البته بدونید یه دیوار بتونی هرچی بیشتر بمونه و بیشتر بهش باد و بارون بخوره محکمتر میشه .
      سگان میغرند ، شیران زوزه میکشند ، روبهان مینگرند و مرغان نقشه میکشند .
      عجب روزگاری شده روزگار ما
    • جنوب شرق همر ندارد
      یه چند کی گرزی مونده بود که اونارو گذاشتیم جلوی اتک های شما
      بقیشم که پریده بود
      چقد ما بی وسعیم
      جنوب شرق وقتی متای سه + یک روشه، وقتی لیدرش یک روز قبل از کتیبه ها عوض میشه
      وقتی تعداد پلیر هاش کمتر از یه دونه از زیرشاخه های موجود سه ساید + یک هست چطوری میتونه اینقد دف جمع کنه؟
      باشید و به خاطر بسپرید
      تا روزی که دست مازیار و آرمین شمشیر بدیم و بفرستیمشون تو گندم زار ها تا با گرزی های شما بجنگن مقاومت میکنیم
      جنوب شرق با شرایط ناعادلانه ای که داره تا همین جا هم پیروز محسوب میشه..
      حالا برید دلتون خوش باشه که شاید ، یک روزی با چهار به یک بتونید بزنید..

پ.ن: دوستان محترم جنوب شرقی علاوه بر عدم تحلیل ، عدم سوتی گرفتن هم ازتون خواستارم، چون گویا اون هم جنبه ی آموزشی داره ^^
    • Star army wrote:

اول این که اگر دفاع نخریدین تبریک میگم.که این حجم از دف در این مقطع از بازی یکم سخت هست .به نظر بنده.البته احتمالا با سواره هامر ها دفاع کردین که اینم در ادامه بازی معلوم میشه.
      تاپ 10 همه چیو نشون میده
      ولی به دور از این حرفا
      چه غمی تو پستاته :)))))))

Star army wrote:

Star army wrote:

فعلا شاد باشید.

Star army wrote:

No MerC wrote:

Star army wrote:

پسر خوب دفاع ها هنوز که سر جاشه ؛ حتی خطم نیوفتاده روشاون همر زیادایی هم که میگی تنگش پشت سر این ها میفرستادی بازم گزارش براتون نمی اومد !
      اره راست میگی 230ک نیرو کشته شده که خط نیست .گسل هست که ایجاد شد. :thumbsup: :thumbsup:

Star army wrote:

No MerC wrote:

Star army wrote:

فعلا شاد باشید.
      فعلا شما غمگین باش :دی تا بعد.. ;(
      چرا غمگین.نیرو برا زدن هست .ما هم شادیم که تلفات سنگینی وارد کردیم .دوستانمان در ساید های دیگر از این به بعد راحت تر در زمین جنوب شرق جولان خواهند داد
    • No MerC wrote:

دیوار چین
      جنوب شرق

پ . ن:

سلام
      آقا تبریک میگم برا این دفاع عالی.. چرا دروغ بگم انتظارشو نداشتم... اونایی هم ک منو میشناسن میدونن یه ذره هم از این بابت ناراحت نیستم ک ی دیوار خوشگل جلوهمرم بود.. در حقیقت کیف کردم
      اصل بازی اینه ک بزنی و بزنن.. برا همین اینجاییم..❤
      پس ممنون ک جذاب تر کردین بازیو برامون

و این متن هم تقدیم به دوستی ک علاقه ب کتاب خوندن داره انگار
      نو ممنون جان شما نخون کلمات اش سنگینه برات.. این متن برا هولی موترِ
      "
      بوسعيد رضي الله عنه - در نشابور بر نشسته بود و جمع متصوفه در خدمت او بودند و به بازار فرو می شدند. جمعی برنایان می آمدند برهنه، هر یک از ارپایی چرمین در پای کرده و یکی را بر گردن گرفته می آوردند. چون پیش شیخ رسیدند، شیخ پرسید: این کیست؟ گفتند: امیر مقامران است. شیخ او را گفت: این امیری به چه یافتی؟ گفت: ای شیخ به راست باختن و پاک باختن ... شیخ نعره ای بزد و بگفت:"راست باز باش و پاک باز باش و امیر باش" . اسرار التوحيد
      "
      پ.ن:
      ۱-یه دوستی از جنوبشرق قول مردونه برا پوش منابع داده بود.. ک انگار فقط از مردی حرف زدنشو یاد گرفته.. حاجی بفرست مردی :thumbsup:
      ۲-در مورد دفاع خط نیافتاده هم بگم شاید نیروی دفاعی هاشون واقعا خط نیافتاده... خدارو چ دیدی... از غیب کمکی شده یا این ۳۰۰ک دفی ک تلف شدن اصلا دف نبودن...
      در هر صورت چ همر جلو اتک گذاشته باشین چ تو این مدت با این وضعتون این همه دف جور کرده باشین باز بهتون تبریک میگم... :love:
      حاجی منتظر منابع هستیم ها... اگه اینجا نیست یکیتون بهش بگین بفرسته.. ممنون❤
      راستی
      حاجی عربی بلد نیستی یکم پرسو جو کن ببین چطوری باید بگی تا من نیام مسخره ات کنم :thumbsup:
      اینبار مسخره ات نمیکنم :whistling: بخاطر دفاع خوبتون :love:

عاخه لامصب یا الذین؟؟؟؟
      I am sin
    • Mr ARES wrote:

No MerC wrote:

دیوار چین
      جنوب شرق

پ . ن:

سلام
      آقا تبریک میگم برا این دفاع عالی.. چرا دروغ بگم انتظارشو نداشتم... اونایی هم ک منو میشناسن میدونن یه ذره هم از این بابت ناراحت نیستم ک ی دیوار خوشگل جلوهمرم بود.. در حقیقت کیف کردم

"
      بوسعيد رضي الله عنه - در نشابور بر نشسته بود و جمع متصوفه در خدمت او بودند و به بازار فرو می شدند. جمعی برنایان می آمدند برهنه، هر یک از ارپایی چرمین در پای کرده و یکی را بر گردن گرفته می آوردند. چون پیش شیخ رسیدند، شیخ پرسید: این کیست؟ گفتند: امیر مقامران است. شیخ او را گفت: این امیری به چه یافتی؟ گفت: ای شیخ به راست باختن و پاک باختن ... شیخ نعره ای بزد و بگفت:"راست باز باش و پاک باز باش و امیر باش" . اسرار التوحيد
      "
      پ.ن:
      ۱-یه دوستی از جنوبشرق قول مردونه برا پوش منابع داده بود.. ک انگار فقط از مردی حرف زدنشو یاد گرفته.. حاجی بفرست مردی :thumbsup:
      ۲-در مورد دفاع خط نیافتاده هم بگم شاید نیروی دفاعی هاشون واقعا خط نیافتاده... خدارو چ دیدی... از غیب کمکی شده یا این ۳۰۰ک دفی ک تلف شدن اصلا دف نبودن...
      در هر صورت چ همر جلو اتک گذاشته باشین چ تو این مدت با این وضعتون این همه دف جور کرده باشین باز بهتون تبریک میگم... :love:
      راستی
      حاجی عربی بلد نیستی یکم پرسو جو کن ببین چطوری باید بگی تا من نیام مسخره ات کنم :thumbsup:

عاخه لامصب یا الذین؟؟؟؟
      سلام . تشکر بابت تبریکتون .

یه سوال فقط داشتم . از خرسندی و خوشحالی دیواری که شدین الان بازیکن نو مرسی رو نو ممنون خطاب میکنین ؟ :دی

تو حراجی ها یه جنس هست به نام سطل . باهاش قهرمان رو زنده میکنن . شما از اون ها بخر ولی جور دیگه ای استفاده کن . :دی چراکه پماد دیگر جوابگو نیست :saint:
    • H_MAN wrote:

Mr ARES wrote:

No MerC wrote:

دیوار چین
      جنوب شرق

پ . ن:
      سلامآقا تبریک میگم برا این دفاع عالی.. چرا دروغ بگم انتظارشو نداشتم... اونایی هم ک منو میشناسن میدونن یه ذره هم از این بابت ناراحت نیستم ک ی دیوار خوشگل جلوهمرم بود.. در حقیقت کیف کردم

"
      "
      پ.ن:
      راستی

عاخه لامصب یا الذین؟؟؟؟
      یه سوال فقط داشتم . از خرسندی و خوشحالی دیواری که شدین الان بازیکن نو مرسی رو نو ممنون خطاب میکنین ؟ :دی

تو حراجی ها یه جنس هست به نام سطل . باهاش قهرمان رو زنده میکنن . شما از اون ها بخر ولی جور دیگه ای استفاده کن . :دی چراکه پماد دیگر جوابگو نیست :saint:
      حاجی چرا باید ناراحت باشم؟؟
      درکتون نمیکنم.. برای چی بازی میکنین؟؟؟
      من بازی میکنم برا همین چیزا و لذت میبرم .. من امروز فهمیدم شما میتونین حریف قدرتمندی باشین... حریفی ک اومده بازی کنه و به هر طریقی شده میخواد ببره.. این منو به وجد میاره و خوشحال میشم
      شما حتما شطرنج بازی نمیکنی ک بدونی من چی میگم...
      در مورد نو ممنون هم بگم که ایشون اسمشون اینه.. بی ادبی نکردم .. مگه اینجوری نیست.. چه بنویسی نو مرسی .. چه نو ممنون.. هردو یک معنیرو میده...
      نه این آخریو نوآوری کردی آفرین :thumbsup: ولی انگار شما هم اون متن رو نتونستی بخونی :whistling:
      I am sin
    • H_MAN wrote:

Mr ARES wrote:

No MerC wrote:

دیوار چین
      جنوب شرق

پ . ن:
      سلامآقا تبریک میگم برا این دفاع عالی.. چرا دروغ بگم انتظارشو نداشتم... اونایی هم ک منو میشناسن میدونن یه ذره هم از این بابت ناراحت نیستم ک ی دیوار خوشگل جلوهمرم بود.. در حقیقت کیف کردم

"
      "
      پ.ن:
      راستی

عاخه لامصب یا الذین؟؟؟؟

مثل این که شما از سطل جور دیگه استفاده میکنید .به ما هم توضیح بدین ممنون میشیم.عملی هم نشون بدید ممنون تر میشیم. :thumbsup:
    • No MerC wrote:

و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ !

ارمین یه توضیح شفاف و روشن در باره این قسمت از پستت بده ببینم ؟

راستی منظور از ویرانه های جنوب شرق چی بود ؟
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • Star army wrote:

H_MAN wrote:

Mr ARES wrote:

No MerC wrote:

دیوار چین
      جنوب شرق

پ . ن:
      سلامآقا تبریک میگم برا این دفاع عالی.. چرا دروغ بگم انتظارشو نداشتم... اونایی هم ک منو میشناسن میدونن یه ذره هم از این بابت ناراحت نیستم ک ی دیوار خوشگل جلوهمرم بود.. در حقیقت کیف کردماصل بازی اینه ک بزنی و بزنن.. برا همین اینجاییم..❤

"
      "
      پ.ن:
      راستی

عاخه لامصب یا الذین؟؟؟؟
      سلام . تشکر بابت تبریکتون .یه سوال فقط داشتم . از خرسندی و خوشحالی دیواری که شدین الان بازیکن نو مرسی رو نو ممنون خطاب میکنین ؟ :دی

مثل این که شما از سطل جور دیگه استفاده میکنید .به ما هم توضیح بدین ممنون میشیم.عملی هم نشون بدید ممنون تر میشیم. :thumbsup:
      دیگه لازم به توضیح بیشتر نیست . بالاخره یه فرقی بین نورالله و بقیه باید باشه دیگه :دی
      جای اینکه از بحث دور بشین به دفترچه ی مفاد متای سه به یک علیه اس ای سر بزنید و اون بندی که مربوط به اگر دیوار شدیم چکنیم رو مطالعه کنید تا زود تر خسارت وارده جبران شه :)
    • mamad tarantula wrote:

No MerC wrote:

و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ !

ارمین یه توضیح شفاف و روشن در باره این قسمت از پستت بده ببینم ؟
      راستی منظور از ویرانه های جنوب شرق چی بود ؟
      محمد جان از شما درخواست دف شد شما در جواب تایم لند خواستی برای لانچ اتکتون همراه دشمن!!(رجوع به تلگرام)

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط No MerC ()