نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• No MerC wrote:

mamad tarantula wrote:

No MerC wrote:

و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ !
      ارمین یه توضیح شفاف و روشن در باره این قسمت از پستت بده ببینم ؟راستی منظور از ویرانه های جنوب شرق چی بود ؟
      محمد جان از شما درخواست دف شد شما در جواب تایم لند خواستی برای لانچ اتکتون همراه دشمن!!(رجوع به تلگرام)
      ارمین میدونی احساسم بهت چیه؟ مثل یه کودک که بهش یک وسیله ادم. بزرگ هارو دادن و از سر خوشی و بدون توجه به تبعات حرفاش میاد هرچی می خواد میگه و هرکاری می خواد بکنه
      اولا چجوری توقع داری من به هالی موتور دفاع بدم؟ تا حالا هالی موتور به من یا کسای دیگه دفاع داده؟ کلا دفش از اکش تکون نخورده
      دوما اون صحبت لانچ و تایم لند جنبه فان داشت ولی اینقدر دید سیاسیت پایینه که میای تو فروم موضوع چهار به یک رو مطرح میکنی و اگر من مثل شخص مازیار و پیشینه سرور دوش (که همر روی سایدش بلند کرد) بودم برانگیخته میشدم کاری میکردم که درک کنی متا چهار به یک یعنی چی
      اما افسوس که خیلی بزرگوارترم و اگه می خواستم مثل شما تصفیه حساب شخصی کنم همون دوروز قبل کتیبه ها با اون حرکت نادر و جاه طلبانتون میتونستم گند بزنم به بازیتون ولی افسوس دلم برای یک عده پلیر زحمت کش و بی گناه جنوب شرق می سوزه

راستی جریان چیه هروقت دفاع می خواید یا همر برای پاکسازی می خواید بلدین بیاین تلگرام من اما وقتی می خواد تصمیمات مهمی برای ساید بگیرید که تک تک بازیکن های ساید رو تحت تاثیر قرار میده مثل منحل کردن دیکتاتوری شورا و نصب دیکتاتوری توتال بلد نیستین تلگرام من بیاین همین سیاست و پست های بچه گانتون باعث متا سه به یک شد هنوزم درست نشدین و هی برید رو مخ ادم
      دلم برای جنوب شرق میسوزه برای خودم میسوزه که چند ماه وقت و هزینم رو کسایی مثل شما هدرش دادین
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • سلام چاکر رفقا

چه خبرا چقدر پیام میاد من هی بن میشم درجریان نیستم

اقا واقعا تبریک به دور از همه (چی جنگ و سیاست). دفاع خوبی و بود :saint: :saint: :saint: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ولی چند تا از پلیرهاتون اصلا بلد نیستن درست حرف بزنن و با ادب باشن نمیدونم من هرچی میگم بن میشم ولی شما چرا بن نمیشید بگذریم

یه سوال: روی دفاع ماخط نیفتاده یعنی چی؟ مگه میشه 5همر دیوار بشه و روی دفاع خط نیفته ؟؟؟؟؟؟داریم هم چین چیزی رو

البته داریم خط نیفتاده شاید.دور رنگ شده .یا ترکیده
      الان 5کامیون بزنن به یه پراید واقعا روی پراید خط نمیفته چون اصلا دیگه پرایدی نیستش
      مثال زیبا و جاداری بود
      مردونه چی فکر میکنید این حرفا رو میزنید :whistling: :whistling: :whistling:
    • متای ۴ به ۱ !

حرفهایی سبکسرانه و احساسی بعد از دفاع کردن با همرهای جنوب شرق!

حماقت در حرفها و رفتار شما موج میزنه.
      معنی متای ۳ به ۱ و دلایلش رو درک نکردید و حالا از متای ۴ به ۱ حرف میزنید!
      چرا اینقدر علاقه دارید همه رو مقابل خودتون قرار بدید؟!
      هر حرفی تبعات خودش رو داره و شما به تبعات حرفهاتون نمی تونید فکر کنید.

پ.ن: بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور کافی برای خاموش ماندن.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود *********مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
      با عرض سلام (با تآخیر)

و خسته نباشید به دست اندرکاران پلنهای روز گذشته،چه در SE , چه NW و تبریک به ، نه همه بلکه بخشی از جنوب شرق(به حز ساید گم شده) که با همکاریشون این برگ زرین و افتخار آمیز رو برای ساید خودشون به ارمغان اوردند و با نمایش دادن معنا و مفهوم اصلی بازی تراوین ، سربلندی سایدشون رو رقم زدند (برخلاف،کسانی که تراوین رو خلاصه کردند در پست ، مقام ، جایگاه ، اگر نباشد بازی معنی ندارد.)
      تشکر ویژه خدمت دوستانی که با ابراز لطف و عنایاتشون به بنده مارو شرمنده خودشون میکنن

مضمون اصلی این پست همین ابراز خرسندی از حرکت جانانه و واقعا بزرگ ، دوستان گلم هست و تبریک و تشکر ،
      و بدانید این حرکت همچنان عظمتش همان خواهد بود ، که در صحنه عمل اتفاق افتاده و با صحبت های برخی ... از عظمت اون کاسته نخواهد شد.

، و اما در باب حاشیهیه صحبت با اون دوست شمال غربیمون که توی پست نوشتی از دیوار شدن همرم خوشحالم ، نه برادر من هیچکس از دیوار شدن همرش خوشحال نمیشه و قطعا ناراحت خواهد شد (خوشحالی جای خودش ناراحتیم جای خودش) هرکسی حتی خود بنده بعد از دیوار شدن همرم ناراحت خواهم شد و این طبیعیه ، اما نکته اینجاست باید این ناراحتی گذرا باشه .
      (حالا این به این معنی نیست شما بیا تو فروم ابراز ناراحتی کنی ولی حد اقل ابراز خوشحالی نکن ، چون طبیعی نیست.) امیدوارم (همچون گذشته در تمامی صحبت ها ) بدبینانه به حرفام نگاه نندازید
      واگرم جایی در فروم صحبتی شده از جانب پلیرهای ما که محترمانه نبوده بنده ازتون عذرمیخوام.

ویه مطلبی رو روشن کنم که منظور از گفته شدن 4ب1 اینه که ما در این دفاع تنها و تنها بر دفاع خودمون تکیه کردیم (به حز ساید گم شده)و یک تنه در مقابل سیل این حملات استاده ایم ( با توجه به شرایط سرور و حملات گذشته) و این افتخار بزرگی است.
      (حالا کسی میخواد تفسیر کنه 1vs1vs1vs1vs1 یا 1vs2vs1vs1 یا هر احتمال دیگری به خودش مربوط است .( هرچند دوستان در گروه های دیگه ابراز دشمنیشون رو رسوندن)
      وهمچنین نشان دادن ناعادلانه بودن شرایط موجود که بارها و بارها برش تاکید شده که دوست خوب من امیرعلی به خوبی اشاره کرده به این مطلب که :
      Amirali.mf :(جنوب شرق با شرایط ناعادلانه ای که داره تا همین جا هم پیروز محسوب میشه..
      حالا برید دلتون خوش باشه که شاید ، یک روزی با چهار به یک بتونید بزنید..)

و بنده مشکلی در این نمیبینم که سایدی بیاد با شرح شرایط موجود ، از اقتدار سایدش صحبت کنه
      کما این که در متای مقابل هم این صحبت شنیده میشه نسبت به ساید ما
      (مگر این که شما میبودی بهتر دفاع میکردی. این بحثش جداس )

و یک نکته برای دشمنان،دوست نما
      افتخار ما اینه که دشمنان ما و ساید ما که به ما حمله میکنند، صحبتهای مارو نپسندن و تایید نکنند [b](به دلیل طبیعت قضیه) .
      اما افتخار شما این روزا شده گرفتن لایک وتاییدیه و مهر تایید زدن به صحبتاتون از طرف دشمنان جنوب شرق .
      گمراهی تا چه حد البته اینو موقعی متوجه میشن که ازش خارج بشن.
      (البته منظور از دشمنی صرفا اقتضای بازی)

[/b]

میان دو کس جنگ چون آتشست *****سخن چین بدبخت هیزم کشست
      میان دو تن آتش افروختن***********نه عقلست و خود در میان سوختن

پ . ن = از این به بعد به حواشی پرداخته نمیشه .

مازیارG
    • GLADM wrote:

نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود *********مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

با عرض سلام (با تآخیر)

و خسته نباشید به دست اندرکاران پلنهای روز گذشته،چه در SE , چه NW و تبریک به ، نه همه بلکه بخشی از جنوب شرق(به حز ساید گم شده) که با همکاریشون این برگ زرین و افتخار آمیز رو برای ساید خودشون به ارمغان اوردند و با نمایش دادن معنا و مفهوم اصلی بازی تراوین ، سربلندی سایدشون رو رقم زدند (برخلاف،کسانی که تراوین رو خلاصه کردند در پست ، مقام ، جایگاه ، اگر نباشد بازی معنی ندارد.)
      تشکر ویژه خدمت دوستانی که با ابراز لطف و عنایاتشون به بنده مارو شرمنده خودشون میکنن

مضمون اصلی این پست همین ابراز خرسندی از حرکت جانانه و واقعا بزرگ ، دوستان گلم هست و تبریک و تشکر ،
      و بدانید این حرکت همچنان عظمتش همان خواهد بود ، که در صحنه عمل اتفاق افتاده و با صحبت های برخی ... از عظمت اون کاسته نخواهد شد.

، و اما در باب حاشیهیه صحبت با اون دوست شمال غربیمون که توی پست نوشتی از دیوار شدن همرم خوشحالم ، نه برادر من هیچکس از دیوار شدن همرش خوشحال نمیشه و قطعا ناراحت خواهد شد (خوشحالی جای خودش ناراحتیم جای خودش) هرکسی حتی خود بنده بعد از دیوار شدن همرم ناراحت خواهم شد و این طبیعیه ، اما نکته اینجاست باید این ناراحتی گذرا باشه .
      (حالا این به این معنی نیست شما بیا تو فروم ابراز ناراحتی کنی ولی حد اقل ابراز خوشحالی نکن ، چون طبیعی نیست.) امیدوارم (همچون گذشته در تمامی صحبت ها ) بدبینانه به حرفام نگاه نندازید
      واگرم جایی در فروم صحبتی شده از جانب پلیرهای ما که محترمانه نبوده بنده ازتون عذرمیخوام.

ویه مطلبی رو روشن کنم که منظور از گفته شدن 4ب1 اینه که ما در این دفاع تنها و تنها بر دفاع خودمون تکیه کردیم (به حز ساید گم شده)و یک تنه در مقابل سیل این حملات استاده ایم ( با توجه به شرایط سرور و حملات گذشته) و این افتخار بزرگی است.
      (حالا کسی میخواد تفسیر کنه 1vs1vs1vs1vs1 یا 1vs2vs1vs1 یا هر احتمال دیگری به خودش مربوط است .( هرچند دوستان در گروه های دیگه ابراز دشمنیشون رو رسوندن)
      وهمچنین نشان دادن ناعادلانه بودن شرایط موجود که بارها و بارها برش تاکید شده که دوست خوب من امیرعلی به خوبی اشاره کرده به این مطلب که :
      Amirali.mf :(جنوب شرق با شرایط ناعادلانه ای که داره تا همین جا هم پیروز محسوب میشه..
      حالا برید دلتون خوش باشه که شاید ، یک روزی با چهار به یک بتونید بزنید..)

و بنده مشکلی در این نمیبینم که سایدی بیاد با شرح شرایط موجود ، از اقتدار سایدش صحبت کنه
      کما این که در متای مقابل هم این صحبت شنیده میشه نسبت به ساید ما
      (مگر این که شما میبودی بهتر دفاع میکردی. این بحثش جداس )

و یک نکته برای دشمنان،دوست نما
      افتخار ما اینه که دشمنان ما و ساید ما که به ما حمله میکنند، صحبتهای مارو نپسندن و تایید نکنند [b](به دلیل طبیعت قضیه) .
      اما افتخار شما این روزا شده گرفتن لایک وتاییدیه و مهر تایید زدن به صحبتاتون از طرف دشمنان جنوب شرق .
      گمراهی تا چه حد البته اینو موقعی متوجه میشن که ازش خارج بشن.
      (البته منظور از دشمنی صرفا اقتضای بازی)

[/b]

میان دو کس جنگ چون آتشست *****سخن چین بدبخت هیزم کشست
      میان دو تن آتش افروختن***********نه عقلست و خود در میان سوختن

پ . ن = از این به بعد به حواشی پرداخته نمیشه .

مازیارG
      نمیدونم چرا برای همه این موضوع نا ملموس، من برا دیوار شدن همر اَم پایکوبی نکردم... ولی ناراحت ام نشدم!! چون دلیلی برای ناراحتی نمیبینم
      بنده ۷۰ ک گندم خور فرستادم
      ۵۲ ک نیرو تلف کردن و تلف شدن... حالا شما آمار گندم خوری نیروهای تلف شده اتون بهتر میدونین... البته من از این منظر هیچوقت به موضوع نگاه نمیکنم.. اینو برا درک بهتر موضوع از نظر شما گفتم که اینجوری محسباتی ب موضوع نگاه میکنین..

زندگی کوتاه تر از ایناس ک بخوام برا این چیزا ناراحت بشم حاجی

یه بازی بیشتر نیس... زیادی حرص نخور

قصر فردوس به پاداش عمل می‌بخشند*ما که رندیم و گدا دیر مغان ما را بس
      بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین*کاین اشارت ز جهان گذران ما را بس
      نقد بازار جهان بنگر و آزار جهان*گر شما را نه بس این سود و زیان ما را بس
      یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم*دولت صحبت آن مونس جان ما را بس

صرفا جهت اینکه به شعر علاقه دارین.. گفتم شاید بهتر بفهمین منظور بنده رو اینجوری
      ViVa NW
      I am sin

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Mr ARES ()

• New

گل بود، به سبزه نیز آراسته شد

جناب محمد تارانتولا، محمد خان بایگوش، دلسوزان ساید جنوب شرق ، بچه های ناف جنوب شرق
      الان احساس غرور و شادی میکنید؟
      که به ما ضربه زدید؟
      چه چیزیو میخواید اثبات کنید؟ که مثلا دارید لطف میکنید و مارو نمیزنید ؟ :)
      یکم به عملکرد طلاییتون تو این 100 روز توجه کنید! تنها تهوع حسیه که از این پس نسبت به شما و اطرافیانتون خواهم داشت!
      حرکاتتون و طرز تفکرتون تو بازی در حد آماتورانه ی توام با ابتذاله!
      شما مفهوم بازیو هنوز درک نکردید و نمیتونید قبول کنید که شاید یک فرد دلسوز تر از شما وجود داشته باشه، چشمتون رو رو عملکرد خودتون بستید.. و در نهایت انگشتتون رو به سوی هرکسی برای بی نقض جلوه دادن خودتون دراز میکنید ، این تظاهر مضحک جلوه ی مبتذل و تهوع آوری به خودش گرفته..
      شما اگه دلسوز بودی و حداقل به اراده و حرف خودت احترام میزاشتی و قبولش داشتی همون روزهایی که به قول شما بنده داشتم تو کارهای لیدری دخالت میکردم و برای دف ساز های فرضی کراپ جهت پارک نیروشون آپ میکردم جنابعالی صدات در میومد که ممنون امیرعلی خان برو بازیتو بکن به دلسوزیت نیازی نیست..
      یکم به تلگرامت رجوع کن و ببین چندین مرتبه بهت نقص هارو گفتم و چقد پشت گوش انداختی و نتیجشم ببین..
      واقعا تاسف میخورم جهت این دلسوزی ای که به خرج دادم برای امثال شماها!
      امیدوارم دیگه تو سرور و سایدی که از تیم لیدری باکفایت اون اطمینان نداشته باشم ثبت نام نکنم،

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• New

سلام چاکر رفقا

چه داستانی شده اونجا
      بیخیال پته هم رو نریزید روی اب این سرور تموم میشه حیف نیست اسم خودتون رو خراب کنید نه شما بلکه همه دوستان و پلیرها

این قضیه ها توی همه ساید ها هستن متسفانه بعضی از لیدرها بازی کن خراب کن هستن تا بازیکن ساز
      چون همیشه میترسن بازی کنی بیشتر از خودشون قوی بشه و جلو روشون وایسه
      و هرکاری میکنن تا پلیر یا بازیکن رو خراب کنن و پلیرها هم کم کم از این کارها خسته میشن هرکس ساز خودش رو میزنه

البته این چیزهایی که گفتم به شخص خاصی نیست بلکه مطلب کلی بود همه ما هم از این نمونه ها دیدیم

موفق باشید پیروز :saint: :saint: :saint:
    • New

Amirali.mf wrote:

جناب محمد تارانتولا، محمد خان بایگوش، دلسوزان ساید جنوب شرق ، بچه های ناف جنوب شرق
      که به ما ضربه زدید؟
      یکم به عملکرد طلاییتون تو این 100 روز توجه کنید! تنها تهوع حسیه که از این پس نسبت به شما و اطرافیانتون خواهم داشت!
      شما مفهوم بازیو هنوز درک نکردید و نمیتونید قبول کنید که شاید یک فرد دلسوز تر از شما وجود داشته باشه، چشمتون رو رو عملکرد خودتون بستید.. و در نهایت انگشتتون رو به سوی هرکسی برای بی نقض جلوه دادن خودتون دراز میکنید ، این تظاهر مضحک جلوه ی مبتذل و تهوع آوری به خودش گرفته..
      شما اگه دلسوز بودی و حداقل به اراده و حرف خودت احترام میزاشتی و قبولش داشتی همون روزهایی که به قول شما بنده داشتم تو کارهای لیدری دخالت میکردم و برای دف ساز های فرضی کراپ جهت پارک نیروشون آپ میکردم جنابعالی صدات در میومد که ممنون امیرعلی خان برو بازیتو بکن به دلسوزیت نیازی نیست..
      یکم به تلگرامت رجوع کن و ببین چندین مرتبه بهت نقص هارو گفتم و چقد پشت گوش انداختی و نتیجشم ببین..
      امیدوارم دیگه تو سرور و سایدی که از تیم لیدری باکفایت اون اطمینان نداشته باشم ثبت نام نکنم،

هرچی می خوام چیزی نگم نمیزارید یه بار اون داستان مسخره متا 4 به 1 رو وسط کشیدین که جوابتونو دادم الانم این بامبول جدید که درک نمیکنم یعنی چی رو وسط میکشید

شرمنده خواننده های عزیز با اینکه عادت به پست های طولانی ندارم ولی این بار به بزرگی خودتون ببخشید مجبورم به امید خدا اخرین پست در جواب یاوه گویی هاست

اولا تنها مکالمه من با شما تو تلگرام این بود که گفتید رو ده دیفالت هالی موتور اتکه منم گفتم عکس بده بعد تحلیل گفتم فقط به اینسرت کفایت کن و نیاز نیست دف بریزی فیک روی شماست تارگت های مشکوک تری هستن ولی شما نه تنها از اک هایی که لاگین داشتید روشون برای خودتون دف ریختین بلکه ام ام هم از no mercy با جانشینی خودتون برای جمع کردن دف زدین و باعث پخش شدن دف شدین و کلی مارو به زحمت انداختین.
      در حالی که اون اتک فیک بود و بدون شک الویت دفاع از کپ هست نه از یه ده دیفالت که با اینسرت و کمترین تلفات دفاع حفظ میشه

دوما مازیار تو شورای لیدری بود ولی باعث بحث هایی تو ساید شد و تعدادی پلیر با تجربه از ساید رفتن و ریزش بازیکن داشتیم در نهایت قرار شد مازیار بره کنار و شورای جدیدی شکل گرفت جالبیش اینه منم جز پیشنهادی ها بودم شاید از روی احترامی که برام قائل شدن یا هرچیز دیگه ولی من نپذیرفتم (تو همون جلسه با ارمین و مازیار و محمد بایگوش) و شد شورا ارمین (نماینده تیم مازیار) و سروش (نماینده بچه های روا) و محمد بایگوش و اینجوری شد که جنوب شرق یکپارچه شد و به ثبات رسید.اما نا گهان در یک شب قبل از کتیبه ها شورای لیدری توسط اکانت هالی موتور خلع مقام میشود و مازیار بعنوان توتال توی پروفایل اتحاد نصب میشه این هم کاملا بی نطیر بود بدون هیچ نظر سنجی از اعضای ساید یک نفر بشه همه کاره سه دسته بازیکن که با کلی جلسه به یکپارچگی رسیدن اونم تنها بعد از 50 روز از عمر شورا چگونه شما فکر میکنید دو دسته دیگه با شما کنار میان مگه اینجا کره شمالیه ؟ شما حتی یک ماه هم نتونستید تحمل کنید و اسمتون توی شورا نباشه (با اینکه نماینده داشتید)

شب این تاج گذاری وقتی پروفایل اتحاد و ام ام ارمین رو دیدم رفتم تو پی وی ارمین و کلی حرف زدیم و همو زدیم هه 8) در اخر ارمین میگفت سایدای دیگه به این شورا اعتماد ندارن و برای عوض کردن روند متا باید یه نفر دیگه بیاد سره کار جالبیش برای من اینه چرا خب اون یک نفر مازیار که خودش از عوامل اصلی زدن اکانت پخ بود باید توتال شه مثلا الان روند عوض شده و امیدوار شدین سرور رو جمع میکنید ؟

تنها تفاوتی که الان با قبل کرده اینه که جنوب شرق عده ای بازیکن با تجربه از دست داد و دیگر دلشون با این سرور نیست (مجدد یک ریزش بازیکن از ساید با حضور مازیار)

عاجزانه در خواست میکنم دیگر هیچ وقت جنوب شرق ثبت نام نکنید اگر هم کردین مطمئن باشید پشیمونتون میکنم چون قراره از این به بعد با دوستای قدیمیم لاگین کنم و خیلی هم از خودمون مطمئنم

حالا برسیم به اون دوتاعکس که واقعا نمیفهمم چی می خواین برسونید از گذاشتن چت های دو ماه پیش ممد بایگوش و احسان (روجوع به تاریخ کنار چت ها) این چت ها در حرکتی زشت از یک محیط خصوصی گرفتید که بیشتر به این نتیجه میرسم خط قرمزی ندارید . بنده به درخواست حسین شیفت و دنیل برای صحبت در جایی جمع شدیم و من این دو نفر را دعوت کردم اونجا حالا چجوری رسید دست شما ها جای تاسف داره با گذاشتن این چت ها فقط خودتون را خراب کردین مگرنه دو ماه پیش ما در حال درگیری با جنوب غرب و شمال شرق بودیم .

در باره اون یکی عکس هم من دهی را کاتا کردم که از اون سره دنیا امده بود و 15 گندمی کنار دهکده من را گرفته بود این اکانت مولتی یک دهی که ده 10 جمعیتیش رو کاتا کردم جمعیت کل اکش از یک ده من هم کمتر هست زمانی که ما تراوین بازی میکردیم این اک ها فارم بودن نه موی دماغ از این به بعد دقت کنید هر جا که عشقتون کشید با مولتی هاتون ده نزنید قبلش از اک کنارش اجازه بگیرید

یه جوری جنجال کردی انگار رفتم اکانت رتبه یک ساید رو زدم هه

زیاد خودت را به درو دیوار نزن مگرنه لینکای غارت هاتون رو که کل ساید رو کردین بیابون و هر چی اکانت هست غارت میکنی را میزارم فروم عموم ببینم چه نوب هایی هستید که تنها با غارت اک های مولتی و اک های ساید که پلیرشون اون را در اختیار ساید گذاشته تو تاپ هستید

طلا که پاک منتش به خاک با قدرت همینجا اعلام میکنم جنوب شرق هیچ دینی روی من نداره با اطمینان کامل هیچ بازیکنی حتی یک گرزی هم برای دفاع به اک من نداده و هیچ دانه گندمی کسی برام نفرستاده یا هیچ اکانت مولتی و اکانتی که پلیرش در اختیار ساید قرار داده شده را غارت نکردم و تا حالا دوتا مدال مدافعین کسب کردم که هیچ کدومش هم برای اک خودم نبوده و دربست دفاع و همرم در اختیار ساید بود همرم پنج مرتبه رفت سایدای دیگه و امد دفاعم هم هرجا رفت جز اک خودم با اینکه تو خط مقدم بودم با هر فیک در خواست دفاع نکردم تا قبل این تاج گذاریتون هم هیچ کس نمیدونست bignoob کیه و دست کی هست حتی کتیبه ای هم که زدم از ساید های دیگه زدمش

برای خدمت به ساید لازم نیست توتال باشی
      و هیچ لیدری هم قرار نیست بشین دف بسازه و اینسرت کنه و حمالی کنه
      اگه تیم لیدری قبل هم هر ایرادی هم داشتن متوجه شما هم میشود چون شما هم جزیی از ان بودین هر چی بگی تف سر بالاست .

ما که از این سرور دل بریدیم و دلسردمون کردین و باری دیگر سرور به خاطر شما ریزش پلیر میکنه

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• New

یه چند نکته هست تو متن شما که برام جالب بود اول این که شما رو دقیقا کی میشناخت که دعوتتون کنه برای شورای لیدری؟!!!!!!! ما از محمد بایگوش خواستیم برای شورای لیدری ایشون گفت: من شاید نتونم اونقدر تایم بگذارم شمارو معرفی کرد !!!به احترام حرف بایگوش با شما حرف زده شد!! این نکته ی اول بود ؛دوما قبل از این؛یک شورای قبلی وجود داشت و یک بارچه بود ساید و مشکلی نداشت شما اون تایم نبودی !جز نارحتی بایگوش و بیگ ایکس اکانت فعلی شما که نمی دونم ازش خرید زدی یا چی :دی یه احسان نامی هم بود که اون هم رو اکانت بایگوش بازی میکرد البته قبل از اون رو یه اکانتی بود که انداختنش بیرون بگذریم.. ؛ بایگوش هم در شورا حظور نداشت!!! و عملا به خواست و درخواست خود مازیار این اتفاق افتاد که بیاد جای مازیار شما اون تایم بازی نمیکردی در جریانش نیستی عزیزم ؛سوما این گفتتون رو که تو SE لوگین ندیم رو یه شوخی حساب میکنم از جانب شما و تیمه ۲ نفرتون باشد که شما هم رستگار شوی و علاوه بر ایمان کاری نکنی که کاری شود که فکر کنند کاری شده !!

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط No MerC ()

• New

چقدر اینجا بزن بزن سر پست و مقام . به نظرم بیاید 15 تا اتحاد بزنیم هر کدوم با 4-5تا بازیکن . برا هر اتحاد هم یک لیدر یک لانچر و یک بازرس و یک آبدارچی بزاریم که همه مقام داشته باشن . دله کسیم نمیشکنه .
      اما همه اینها به کنار به عنوان یک بازیکن ساید قدرتمند se باید بگم تا اینجایه کار واقعا بچه های تیم holy motors و no mercy کم و کسری نزاشتن و کارشون خوب بوده که اگه غیر از این بود تا حالا باد خزان داشت خاک از روی منطقه se به هوا بلند میکرد .
      حالا هدف بعضی از پلیرهای ساید چیه یا از کجا دارن خط میگیرن که این انسجام رو به هم بزنن نمیدونم .

پ.ن : ( کلیه نه شخص خاص ) لطفا وقتی میاید اینجا و کسیو متهم میکنید یا تهمتی میزنید با مدرک و سند بیاید وگرنه همینطوری حرف زدن رو هر کسی بلده و میشه راحت گفت فلانی مولتی اکانت یا پوشره یا دزد و دروغ گو . سنگ مفت کنجشک مفت میزنیم یا میافته یا نه .

تا تهش هستیم
      سگان میغرند ، شیران زوزه میکشند ، روبهان مینگرند و مرغان نقشه میکشند .
      عجب روزگاری شده روزگار ما
    • New

خیلی تابلو دارین با هم بحث میکنین :thumbup: باشه آقا جنوب شرق داغون و شما هم اصلا باهم رفیق نیستین :whistling: :whistling: :whistling:

اون دفاع 5 تا همرم اصلا برای شما نبود، واسه شمال شرق بود اصلا خوبه؟ شما هم نقشه نکشیدین بقیه رو سر کار بذارین

میگه اگر میخوای پخته بشی وقتی عصبانی شدی از کوره در نرو، فقط مثل زودپز سوت بزن :cursing: :whistling: :thumbsup: :thumbup:

• New

mamad tarantula wrote:

Amirali.mf wrote:

که به ما ضربه زدید؟

هرچی می خوام چیزی نگم نمیزارید یه بار اون داستان مسخره متا 4 به 1 رو وسط کشیدین که جوابتونو دادم الانم این بامبول جدید که درک نمیکنم یعنی چی رو وسط میکشید

شرمنده خواننده های عزیز با اینکه عادت به پست های طولانی ندارم ولی این بار به بزرگی خودتون ببخشید مجبورم به امید خدا اخرین پست در جواب یاوه گویی هاست

اولا تنها مکالمه من با شما تو تلگرام این بود که گفتید رو ده دیفالت هالی موتور اتکه منم گفتم عکس بده بعد تحلیل گفتم فقط به اینسرت کفایت کن و نیاز نیست دف بریزی فیک روی شماست تارگت های مشکوک تری هستن ولی شما نه تنها از اک هایی که لاگین داشتید روشون برای خودتون دف ریختین بلکه ام ام هم از no mercy با جانشینی خودتون برای جمع کردن دف زدین و باعث پخش شدن دف شدین و کلی مارو به زحمت انداختین. در حالی که اون اتک فیک بود و بدون شک الویت دفاع از کپ هست نه از یه ده دیفالت که با اینسرت و کمترین تلفات دفاع حفظ میشه

دوما مازیار تو شورای لیدری بود ولی باعث بحث هایی تو ساید شد و تعدادی پلیر با تجربه از ساید رفتن و ریزش بازیکن داشتیم در نهایت قرار شد مازیار بره کنار و شورای جدیدی شکل گرفت جالبیش اینه منم جز پیشنهادی ها بودم شاید از روی احترامی که برام قائل شدن یا هرچیز دیگه ولی من نپذیرفتم (تو همون جلسه با ارمین و مازیار و محمد بایگوش) و شد شورا ارمین (نماینده تیم مازیار) و سروش (نماینده بچه های روا) و محمد بایگوش و اینجوری شد که جنوب شرق یکپارچه شد و به ثبات رسید.اما نا گهان در یک شب قبل از کتیبه ها شورای لیدری توسط اکانت هالی موتور خلع مقام میشود و مازیار بعنوان توتال توی پروفایل اتحاد نصب میشه این هم کاملا بی نطیر بود بدون هیچ نظر سنجی از اعضای ساید یک نفر بشه همه کاره سه دسته بازیکن که با کلی جلسه به یکپارچگی رسیدن اونم تنها بعد از 50 روز از عمر شورا چگونه شما فکر میکنید دو دسته دیگه با شما کنار میان مگه اینجا کره شمالیه ؟ شما حتی یک ماه هم نتونستید تحمل کنید و اسمتون توی شورا نباشه (با اینکه نماینده داشتید)

شب این تاج گذاری وقتی پروفایل اتحاد و ام ام ارمین رو دیدم رفتم تو پی وی ارمین و کلی حرف زدیم و همو زدیم هه 8) در اخر ارمین میگفت سایدای دیگه به این شورا اعتماد ندارن و برای عوض کردن روند متا باید یه نفر دیگه بیاد سره کار جالبیش برای من اینه چرا خب اون یک نفر مازیار که خودش از عوامل اصلی زدن اکانت پخ بود باید توتال شه مثلا الان روند عوض شده و امیدوار شدین سرور رو جمع میکنید ؟

تنها تفاوتی که الان با قبل کرده اینه که جنوب شرق عده ای بازیکن با تجربه از دست داد و دیگر دلشون با این سرور نیست (مجدد یک ریزش بازیکن از ساید با حضور مازیار)

عاجزانه در خواست میکنم دیگر هیچ وقت جنوب شرق ثبت نام نکنید اگر هم کردین مطمئن باشید پشیمونتون میکنم چون قراره از این به بعد با دوستای قدیمیم لاگین کنم و خیلی هم از خودمون مطمئنم

حالا برسیم به اون دوتاعکس که واقعا نمیفهمم چی می خواین برسونید از گذاشتن چت های دو ماه پیش ممد بایگوش و احسان (روجوع به تاریخ کنار چت ها) این چت ها در حرکتی زشت از یک محیط خصوصی گرفتید که بیشتر به این نتیجه میرسم خط قرمزی ندارید . بنده به درخواست حسین شیفت و دنیل برای صحبت در جایی جمع شدیم و من این دو نفر را دعوت کردم اونجا حالا چجوری رسید دست شما ها جای تاسف داره با گذاشتن این چت ها فقط خودتون را خراب کردین مگرنه دو ماه پیش ما در حال درگیری با جنوب غرب و شمال شرق بودیم .

در باره اون یکی عکس هم من دهی را کاتا کردم که از اون سره دنیا امده بود و 15 گندمی کنار دهکده من را گرفته بود این اکانت مولتی یک دهی که ده 10 جمعیتیش رو کاتا کردم جمعیت کل اکش از یک ده من هم کمتر هست زمانی که ما تراوین بازی میکردیم این اک ها فارم بودن نه موی دماغ از این به بعد دقت کنید هر جا که عشقتون کشید با مولتی هاتون ده نزنید قبلش از اک کنارش اجازه بگیرید

یه جوری جنجال کردی انگار رفتم اکانت رتبه یک ساید رو زدم هه

زیاد خودت را به درو دیوار نزن مگرنه لینکای غارت هاتون رو که کل ساید رو کردین بیابون و هر چی اکانت هست غارت میکنی را میزارم فروم عموم ببینم چه نوب هایی هستید که تنها با غارت اک های مولتی و اک های ساید که پلیرشون اون را در اختیار ساید گذاشته تو تاپ هستید

طلا که پاک منتش به خاک با قدرت همینجا اعلام میکنم جنوب شرق هیچ دینی روی من نداره با اطمینان کامل هیچ بازیکنی حتی یک گرزی هم برای دفاع به اک من نداده و هیچ دانه گندمی کسی برام نفرستاده یا هیچ اکانت مولتی و اکانتی که پلیرش در اختیار ساید قرار داده شده را غارت نکردم و تا حالا دوتا مدال مدافعین کسب کردم که هیچ کدومش هم برای اک خودم نبوده و دربست دفاع و همرم در اختیار ساید بود همرم پنج مرتبه رفت سایدای دیگه و امد دفاعم هم هرجا رفت جز اک خودم با اینکه تو خط مقدم بودم با هر فیک در خواست دفاع نکردم تا قبل این تاج گذاریتون هم هیچ کس نمیدونست bignoob کیه و دست کی هست حتی کتیبه ای هم که زدم از ساید های دیگه زدمش

برای خدمت به ساید لازم نیست توتال باشی
      و هیچ لیدری هم قرار نیست بشین دف بسازه و اینسرت کنه و حمالی کنه
      اگه تیم لیدری قبل هم هر ایرادی هم داشتن متوجه شما هم میشود چون شما هم جزیی از ان بودین هر چی بگی تف سر بالاست .

ما که از این سرور دل بریدیم و دلسردمون کردین و باری دیگر سرور به خاطر شما ریزش پلیر میکنه
      محمد جان سلام . امیدوارم حالت خوب باشه .
      با تمام احترامی که برای تو و محمد بایگوش دارم و اینکه خودتون هم میدونین چقدر عزیز هستین پیش من ، لازم به ذکر یسری مطالب هستم در غالب #بازی

خودت میشناسی منو ادمی نیستم نمک بخورم نمکدون بشکونم و اینم میدونی که من نه تیم بایگوش رو میشناختم نه تیم مازیار و امیرعلی و اولین باریه که اومدم با تیم شماها بازی میکنم .

یسری تفاوت هایی هست بین لیدری قبل کتیبه و بعد کتیبه که واقعا چشم گیره و نمیشه انکارش کرد . یادمه وقتی متا شد بایگوش (اسم همتون محمد هست ، برا همین محمد بایگوش رو بایگوش میگم قاطی نشه :دی) ابراز خوشحالی میکرد تو دیسکورد که اخ جون هیجان و ... الان که خلع مقام شدین دنبال مقصر میگردین ؟
      اینکه میگی عامل اصلی متا زدن اکانت پخ هست تا حدودی قبول ولی مقصر لیدر یعنی بایگوش هست! چجور لیدری ای هست که بدون هماهنگی اش میان لانچ میکنن ؟ این مسله رو لیدر باید پاسخگو باشه و اگر نتونه این حرکت پلیر رو توجیح کنه نشان از ضعف اونه . این جواب گفته ی خودتون بود که گفتین بدون هماهنگی زده شده . ولی حقیقت اینه که وقتی کاتا شد پخ تو فروم بووووووم بوووووم و الله اکبر و ... راه انداخته بود بایگوش .
      روز 98 بازیه هیچ پلن یا برنامه ای داده نشده به بازیکنااا بخاطر کتیبه ها !!!! ام ام هایی که میدادی هم از سینا (got you ) میخواستی متنش رو بنویسه و میگفتی حال نداری ! بعد کپی پیست میکردی . کل ام ام هایی که موضوع کتیبه داشت روز 70 بود یدونه که گفتی خزانه ببرین بالا !!
      ساید های دیگه هر تارگتی رو لانچ کردن کاتا کردن . کل ساید روز صد بازی صد کا دف رو هم دیگه نداشت .مازیار پوست مارو کنده ! :دی نباید بگم ولی من الان به تنهایی پنجاه کا دف دارم . اکانتی که حجومی بازی میکنه!! خب یکی مثل من که دانشجو هست و سخته براش خرج کردن (خودمو مثال زدم ، فقط مثاله #مثاللللللل) میاد نگران میشه . نمیشه ؟

اون شب که خودتم اشاره کردی من و دانیال اومدیم دیسکورد شما . علاوه بر گپ خودمونی در چهارچوب بازی هم صحبت کردیم . و جالب اینجاس هرچی میگفتیم ن و دانیال حق میدادی 90% اشو . پس نتیجه میگیریم یکی داره خط میده بهت که برو فروم فلان چیز رو بگو و ... :)
      بعد محمد بایگوش تو تلگرام گفت حسین منو خودت فقط دانیال رو بگو بره . منم گفتم دانیال رفت . از ساعت 11:30 تا ساعت 2:30 شب حرف زدیم و من جز بد بیرا شنیدن از شماها به ارمین نومرسی و مازیار چیزی نشنیدم . هرچی چی میگفتم پای یه سرور دیگه رو وسط میکشیدی
      -سرور فلان مازیار فلان کرد
      غیر از اینه ؟
      خدا رو شاهد میگیرم مازیار پشت شماها هیچ چیز نگفت (بی احترامی) ولی شما هرچی دل تنگتون خواست گفتین بهش .
      میگین که برای خدمت به ساید حتما نباید لیدر باشی و اسمت اون بالا باشه . شما تا اسمتون از اون بالا در اومد رفتین یه اتحاد دیگه زدین . الان کی دنبال اسمه بیشتر ؟ چرا نموندین خدمت کنین ؟
      بایگوش گفت ما کلی زحمت کشیدیم اما دو روز مونده به کتیبه تا نتیجه ی زحماتمون رو ببینیم مارو انداختن بیرون . بهش گفتم برای جایگاهی که توش بودی نجنگیدی . تا مازیار گفت من لیدر شما هم قهر کردی رفتی . جوابی که دادی بهم این بود : حسین اگه میموندم مسخرم میکردن !!
      یه مثال میزنم . شمایی که میگی دو روز مونده به نتیجه ی زحماتم منو انداختن بیرون گوش کن :

یه نهال میخری . پرورش میدی تا زمان میوه دادنش برسه . این درخته 100 روز طول میکشه تا میوه اش برسه . منتظری تا روز 100 برسه . میشه روز 90 میبینی درخته پژمرده شده . میوه هاش افت زده . ریشه اش کرم گزاشته ! تو هیچ وقت نمیای اون میوه رو بچینی . نمیای ده روز دیگه صبر کنی تا روز 100 برسه . درخت و قطع میکنی .
      اگه درختت روز 40 50 افت بزنه میای سم پاچی میکنی ولی وقتی ده روز دیگه قراره میوه رو بچینی نمیای سم پاچی کنی .

محمد من شناختم رو تو و دیدی که بهت دارم مثبته و با توجه به صحبت هایی که تو تلگرام و تو دیسکورد قبل اومدن بایگوش زدیم میدونم تن به حاشیه نمیدی و سرت تو کار خودته و مطمنم که حرفایی که میزنی یکی پشتشه و از رو رفاقتت با بایگوش این حرفارو میزنی .
      همین اقای بایگوش رو برو تو روش بگو مازیار لیدر بهتریه تا ببینم این راقته چجوریا میشه . الکی هم شعار ندین کار جداس رفاقت جداس بازی جداس .
      میگی دلسرد شدی از بازی . چون دلسرد شدی میای beez رو کاتا میکنی اینجا پست میزاری و جو رو متشنج میکنی ؟ شانس اوردیم تن به بازی ندادی خدایی . کسی که رفتنیه میره و پشتش هم نگاه نمیکنه . این ادا ها قدیمی شده . از روز 98 قراره برین و دلسرد شدین . ولی الان منتظرین کپ هالی موتور بخورده و مازیار قهر کنه بره تا شما باز لیدر بشین .

پ ن : حرف زیاده خیلی هم زیاده نخواستم بیشتر از این توضیح بدم

پ ن : اکانت shazi هم اکانت شما نیست . بازیکنش رفت و اکانت رو سپرد به ساید !

پ ن : این بحث ها هم همینجا تموم شه خواهشا .
    • New

به عنوان یه پلیر ساید se متاسفم برای کسایی که بخاطر پست و مقام یه سایدو بهم ریختن.حیف کسایی مثل مازیار که شب و روز برای ساید زحمت بکشه و یه عده پلیر نما زحمت یه سایدو ضایع کنن.فقط میتونم بگم متاسفم!!!!
      اکانت hossincom ساید se
    • New

اکانت راک پلیر سایده و برای سایدش بازی میکنه ( همچنین خیلی از پلیرهای داخل اتحاد SE ) اینو ایشون ثابت کرده ربطی نداره که برای اکانت هولی موتور بره دفاع یا هر اکانت دیگه ای داخل جنوب شرق ، این طرز تفکر منسوخ ، کهنه ، غیر حرفه ای و کینه توزانه ای هست که کسی بخواد به خاطر دشمنی (خارج از بازی) با اکانتی دفاع براش نفرسته
      متاسفانه ما توی این ساید با کودکان خود بزرگ بینی بازی میکنیم که هر داستانی که بخوان تعریف میکنن دریغ از این که تغییرات اطرافشون رو ببینند . ، چشم دیدن پیشرفت های جنوب شرق رو به خاطر حسادتی که هست رو ندارند و به خاطر همین قضیه و ارام کردن خودشون دست به حرکاتی میزنند که روند بازی رو برای جنوب شرق مختل کنن ( از پست گذاشتن و متشنج کردن جو فروم و مقصر جلوه دادن بنده در زدن اکانت pekh تا زدن اکانت داخل ساید ) این اقا انقدر براش درکش سخته که اس ای جلوی حملات شمال غرب با تمام مشکلات ایستاد ، که حتی به خودش اجازه لایک کردن پستشو نمیده
      این بچه ها هم اینجا پست گذاشتن نه با من رفاقت چندین ساله دارم ، نه معامله ای باهشون کردم و نه هر چیز دیگه ای اینها تنها پلیرهای ساید اس ای هستند که دارن توی این ساید بازی میکنند و نظرشون رو میگن
      تفاوت بنده با امثال شما اینه که اون معدود کسانی که بهوت رای میدن به خاطر تعصب ، رفاقت هست اما بنده رو نه برای رفاقت و نه چیز دیگه ای بلکه فقط به خاطر لیاقته که قبول دارن .
      نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود *********مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

پ . ن = این درسته یه بازیه اما باید یه ذره مرام و معرفت توش داشت ، داستان درست نکنیم ، به کسی تهمت نزنیم ،

پ. ن = از بقیه دوستانم خواستم و میان اینجا پست میزارن که این فتنه بیشتر از این به جنوب شرق اسیب نزنه

البته ناگفته نماند بنده دوست نداشتم به اینجا کشیده بشه اما برخی از دوستان سطح درکشون از مسائل بسیار پایینه ،

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط GLADM ()

• New

درود به تمام بازیکنان عزیز تراوین

یک مطلبی هست گفتم باز گو کنم خدمت عزیزان
      • فروم محیطی برای تحریر کردن سرور و ایجاد هیجان مضاعف برای بازی هست نه اینکه بحث های حاشیه ای ساید رو به داخل فروم بیارید ( چه راست چه دروغ) ... پست گذاشتن داخل فروم هیچ کمکی به ساید نمیکنه اگه این راه رو انتخاب کردین برای سیاست... و فقظ وقت دوستانی گرفته میشه که این مطالب بیهوده رو میخونن
      به امید موفقیت و پیروزی برای همه عزیزان
      • همیشه سخت ترین راه بهترین راه نیست
    • New

دوستان جنوب شرق محبت کردن گفتنی هارو گفتن . برای روشن شدن مطلب برای ساید های دیگر و پایان یافتن اینگونه حواشی باید عرض کنم که از لیدری فعلی یعنی مازیار از اکانت هالی موتور راضی هستیم و با وجود این بزرگوار روز های خوبی پیش روی ساید میبینیم . چه از نظر دیپلماسی ساید ها و چه از نظر پیشرفت ساید و هم قدم شدن با ساید های دیگر .

با ارزوی یک سرور جذاب در ادامه .

پ ن : زنده باد جنوب شرق
    • New

شما برای شروع بحث و قانع کردن یک فرد باید دو نکته رو در نظر بگیرید که متاسفانه من گاهی اوقات این دو نکته رو فراموش میکنم و بحث بی پایانی رو با عده ای معلومالحال باز میکنم

نکته اول اینه که هنگام شروع بحث باید یک دید و پایه همسان یا بهتر بگم مبنایی همراستا وجود داشته باشه در غیر این صورت به علت عدم تفاهم پایه و مبنا بحث بر سر حواشی میچرخه ( عملا مبنای گسترده تر باید جای خودشو به مبنای محدود تر بده ) و خودشو درگیر حواشی کنه
      بخوام واضح تر منظورمو برسونم وقتی شما میخواین یه علمی مثل فلسفه رو به یه فردی بدون دیدگاه خاصی ازش توضیح بدید و در موردش حرف بزنید باید با به کار گیری مثال های فراوان و به تدریج دور شدن از منظورتون اون بحثو به اون فردی که مبنای تفکرش حرف شمارو درک نمیکنه و به دنبالش نمیپذیره ادامه میدید
      اینجا هم یه تفاوت مبنا به همین صورت وجود داره، صحبتی که من و دوستان میکنیم مبنایی به نام ساید داشته و داره، و قطعا وقتی افرادی مبنای فکریشون نه بر این اساس بلکه بر اساس اکانت، افراد و مقام و این صحبتا خلاصه میشه این طبیعیه که ادامه بحث باهاشون منجر به درگیری در حواشی خواهد شد
      نکته ی دوم اینه که در کنار مسایل مطرح شده ی بالا اصل توانایی پذیرش اشتباه باید توی یه بحث توجه ویژه ای بهش بشه و فک میکنم این عبارت به قدری کافی واضح هست که نیازی به توضیح این که در صورت عدم وجود ادامه ی بحثی بی فایده خواهد بود نداره

اون دوستان عزیزی هم که در خارج از فروم در حال سواستفاده از موقعیت سخت و دشوار ما هستن و با غنیمت شمردن فرصت و متای 4 به 1 شون در لحظه ای از فیک ها و اتک هاشون رو ساید ما غافل نمیشن تو فروم دایه ی عزیز تر از مادر برای جنوب شرق نشن
    • New

سلام به همه ی دوستان

اول اینو بگم که اگر نبودم دلیلش ترس و نداشتن جواب و این حرفا نبوده همون طور که مشخصه اکانتم به دلیلی نامعلوم لاک و غیر فعال شد و نتونستم درستش کنم و یه اکانت دیگه زدم.

اما دوست دارم چندتا موضوع رو بگم :

1- قبل از هر چیزی دوستان همه ی سایدها سعی کنید یکم خودتونو کنترل کنید بی احترامی افتخار نیست قدرت نمیاره صبور باشید هنوز دوبرابر زمانی که رفته مونده.
      2- تراوین بازی جنگیه مگه داریم همری که نره تو دیوار؟ مشکلش چیه 7-8 تا تارگت تو جنوب شرق خورده بدون تلفات یکیش جای همش تلفات داشت تازه میشیم یر به یر
      3- مازیار جان شما خیلی عزیزی من با شما زیاد در ارتباط نبودم اما با امیرعلی بودم و ایشون به نظر نمیاد ادم زشت اخلاقی باشن و حتما دوالشون روی اکانت هم همینطور انتخاب میکنند اما عزیزم یکم خودتو کنترل کن ما توی یه بازی و توی یه سروریم ممکنه سرورهای دیگه کنار هم باشیم اگر از 3-1 ناراحتی رفتار خودتون بوده اما حالا مهم نیست 3-1 ممکنه خیلی هیجان نداشته باشه اما نامردی نیست چون مردونه با پلن رفتن اومدن همرشونم زدن
      4- همرایی که خوردن رو یکبار دیگه نگاه کنید شما قبل لانچ شدن اونارو دیده بودین؟ اما همرای دیگه ای بودن که شما دیدنشون یا تو تاپ هستند پس نگران نباشید همر هنوز هست و بازی هنوز ادامه داره
      5- اما در مورد حملات تبریک میگم حرکتتون قشنگ و شجاعانه بود اما درموردش بزار یکم حرفه ای تر حرف بزنیم اینکه 5 تا همر دیوار کردین برای شو توی فروم خوبه اما ما مشکلی نداریم چون میدونیم اونجا زدیم به همر نه به دفاع ما اینهمه پلن رفتیم همرای شمارو بزنیم خوب اینجا زدیم شما میگی همر نبوده؟ من میگم بوده براشم دلیل دارم تو تراوین همه چیز گویاست عزیزم کسی اگر یکم حرفه ای باشه نمیتونی گولش بزنی .بعد اون حمله چند نفر رفتن تاپ مدافعین که مهماشون اینان :
      1- هالی موتور
      2- نو مرسی
      3- گات یو
      حالا توجهتونو به تاپ 10 جلب میکنم
      اکانت اول یعنی هالی موتور کجاست توی تاپ غارت؟ بله نفر اول با چقدر غارت؟
      16811594
      نفر دوم کیه؟ من جی با چقدر غارت؟
      15651327

حالا یه نگاه بندازیم به مهاجمین

اکانت من جی تعداد کشته هاش

7348

ولی هالی موتور کجاست؟ مگه میشه شما یک میلیون بیشتر غارت کردی اما حتی از نفر آخر تاپ مهاجمین که 4455 هست کمتر کشته باشی؟؟ خوب نگفته پیداست که داری پوش میکنی چرا بن نمیشی کاری ندارم اما چرا کشتت کمه؟ چون سواره نداری با گرزی داری پوش میکنی

حالا اکانت دوم نومرسی

این بازیکن واقعا کارش خوبه داره غارت میکنه تلفات و غارتش میخونه اما مسئله اینه تو زمان زدن جنوب غرب توسط شما بزرگترین همرتون که لانچ شد و نکته ی مهمش اینه که بیشترین شوالیه توتن رو داشت نو مرسی بود حالا غارت الانش نصف اون موقع هست و توی زمان دفاع از اکانت شما هم ایشون از همه بالاتر بود خوب طفلک سواره ی بیشتری داده بهتون والبته هنوزم یکمش مونده

اکانت بعدی گات یو با یه نگاه به تاپ 10 مشخصه که شرایط ایشونم مثل هالی موتور هست و در حال پوش هست و همری نمونده .

ضمن اینکه شما عزیزان بارها از ما خواستید که لانچ نکنیم تا جنوب غرب رو بزنید حالا که به قول خودتون ما همرامون دیوار شده و همر برای زدنتون نداریم دلیل اینکه نمیزنید مشخصه همری نیست یا اگرم هست ریسکش برای لانچ کردن بالاست چون زورش کمه

اما با همه ی حرفای بالا کارتون شجاعانه بود و مسکن خوبی بود به شرطی که بتونید ازش خوب استفاده کنید ولی خوب خیلی عقب انداختتون و از الان به بعد مثل بکسری شدید که دیگه توان ضربه زدن نداره و مجبوره فقط گوشه ی رینگ بایسته تا زمان مناسبی برای یک یا دو ضربه پیدا کنه و البته این بکسر خیلی خطرناکه

واینکه نشون دادین حتی 3-1 هم میشه هیجان تو بازی باشه و یه ساید باخته ی محض نیست .

اما در مورد متای 4-1 عزیزم بیخودی جو درست نکنید از این متای 4-1 شما چیزی به ما نرسیده اون دوستانی که توی جنوب شرق هستند و شما بهشون برچسب 4 راس متارو میزنید حتی یه فیک هم به شما نزدن پس سودی واسه متای 3-1 نداشتن الکی بزرکش نکن هنوز معلوم نیست که شما واقعا جدا شدید یا اینهم سیاستهای بکسر حرفه ایه ما باشه اما به هر حال متا همان 3-1 هست و اصلا فرقی نکرده .

ولی بازم ته همه ی این حرفام یه چیزو میگم همیشه سیبو که میندازی بالا 100 تا دور میزنه یه روزی شما در حال زدن بودین بعدش رفتید به حال خوردن و حالا دفاع کردید از فردا کسی خبر نداره ما اون روزها سعی کردیم رفتار حرفه ای و محترمانه داشته باشیم شما هرجور مایلید رفتار کنید اما به این هم فکر کنید که اگر روزی باز این سیب بچرخه بهتره رومون بشه باهم حرف بزنیم .

ای شیخ هر چه گویی هستم . آیا تو آنچه می نمایی هستی؟

موفق باشید
    • New

frozenman1 wrote:

سلام به همه ی دوستان

اول اینو بگم که اگر نبودم دلیلش ترس و نداشتن جواب و این حرفا نبوده همون طور که مشخصه اکانتم به دلیلی نامعلوم لاک و غیر فعال شد و نتونستم درستش کنم و یه اکانت دیگه زدم.

اما دوست دارم چندتا موضوع رو بگم :

1- قبل از هر چیزی دوستان همه ی سایدها سعی کنید یکم خودتونو کنترل کنید بی احترامی افتخار نیست قدرت نمیاره صبور باشید هنوز دوبرابر زمانی که رفته مونده.
      2- تراوین بازی جنگیه مگه داریم همری که نره تو دیوار؟ مشکلش چیه 7-8 تا تارگت تو جنوب شرق خورده بدون تلفات یکیش جای همش تلفات داشت تازه میشیم یر به یر
      3- مازیار جان شما خیلی عزیزی من با شما زیاد در ارتباط نبودم اما با امیرعلی بودم و ایشون به نظر نمیاد ادم زشت اخلاقی باشن و حتما دوالشون روی اکانت هم همینطور انتخاب میکنند اما عزیزم یکم خودتو کنترل کن ما توی یه بازی و توی یه سروریم ممکنه سرورهای دیگه کنار هم باشیم اگر از 3-1 ناراحتی رفتار خودتون بوده اما حالا مهم نیست 3-1 ممکنه خیلی هیجان نداشته باشه اما نامردی نیست چون مردونه با پلن رفتن اومدن همرشونم زدن
      4- همرایی که خوردن رو یکبار دیگه نگاه کنید شما قبل لانچ شدن اونارو دیده بودین؟ اما همرای دیگه ای بودن که شما دیدنشون یا تو تاپ هستند پس نگران نباشید همر هنوز هست و بازی هنوز ادامه داره
      5- اما در مورد حملات تبریک میگم حرکتتون قشنگ و شجاعانه بود اما درموردش بزار یکم حرفه ای تر حرف بزنیم اینکه 5 تا همر دیوار کردین برای شو توی فروم خوبه اما ما مشکلی نداریم چون میدونیم اونجا زدیم به همر نه به دفاع ما اینهمه پلن رفتیم همرای شمارو بزنیم خوب اینجا زدیم شما میگی همر نبوده؟ من میگم بوده براشم دلیل دارم تو تراوین همه چیز گویاست عزیزم کسی اگر یکم حرفه ای باشه نمیتونی گولش بزنی .بعد اون حمله چند نفر رفتن تاپ مدافعین که مهماشون اینان :
      1- هالی موتور
      2- نو مرسی
      3- گات یو
      حالا توجهتونو به تاپ 10 جلب میکنم
      اکانت اول یعنی هالی موتور کجاست توی تاپ غارت؟ بله نفر اول با چقدر غارت؟
      16811594
      نفر دوم کیه؟ من جی با چقدر غارت؟
      15651327

حالا یه نگاه بندازیم به مهاجمین

اکانت من جی تعداد کشته هاش

7348

ولی هالی موتور کجاست؟ مگه میشه شما یک میلیون بیشتر غارت کردی اما حتی از نفر آخر تاپ مهاجمین که 4455 هست کمتر کشته باشی؟؟ خوب نگفته پیداست که داری پوش میکنی چرا بن نمیشی کاری ندارم اما چرا کشتت کمه؟ چون سواره نداری با گرزی داری پوش میکنی

حالا اکانت دوم نومرسی

این بازیکن واقعا کارش خوبه داره غارت میکنه تلفات و غارتش میخونه اما مسئله اینه تو زمان زدن جنوب غرب توسط شما بزرگترین همرتون که لانچ شد و نکته ی مهمش اینه که بیشترین شوالیه توتن رو داشت نو مرسی بود حالا غارت الانش نصف اون موقع هست و توی زمان دفاع از اکانت شما هم ایشون از همه بالاتر بود خوب طفلک سواره ی بیشتری داده بهتون والبته هنوزم یکمش مونده

اکانت بعدی گات یو با یه نگاه به تاپ 10 مشخصه که شرایط ایشونم مثل هالی موتور هست و در حال پوش هست و همری نمونده .

ضمن اینکه شما عزیزان بارها از ما خواستید که لانچ نکنیم تا جنوب غرب رو بزنید حالا که به قول خودتون ما همرامون دیوار شده و همر برای زدنتون نداریم دلیل اینکه نمیزنید مشخصه همری نیست یا اگرم هست ریسکش برای لانچ کردن بالاست چون زورش کمه

اما با همه ی حرفای بالا کارتون شجاعانه بود و مسکن خوبی بود به شرطی که بتونید ازش خوب استفاده کنید ولی خوب خیلی عقب انداختتون و از الان به بعد مثل بکسری شدید که دیگه توان ضربه زدن نداره و مجبوره فقط گوشه ی رینگ بایسته تا زمان مناسبی برای یک یا دو ضربه پیدا کنه و البته این بکسر خیلی خطرناکه

واینکه نشون دادین حتی 3-1 هم میشه هیجان تو بازی باشه و یه ساید باخته ی محض نیست .

اما در مورد متای 4-1 عزیزم بیخودی جو درست نکنید از این متای 4-1 شما چیزی به ما نرسیده اون دوستانی که توی جنوب شرق هستند و شما بهشون برچسب 4 راس متارو میزنید حتی یه فیک هم به شما نزدن پس سودی واسه متای 3-1 نداشتن الکی بزرکش نکن هنوز معلوم نیست که شما واقعا جدا شدید یا اینهم سیاستهای بکسر حرفه ایه ما باشه اما به هر حال متا همان 3-1 هست و اصلا فرقی نکرده .

ولی بازم ته همه ی این حرفام یه چیزو میگم همیشه سیبو که میندازی بالا 100 تا دور میزنه یه روزی شما در حال زدن بودین بعدش رفتید به حال خوردن و حالا دفاع کردید از فردا کسی خبر نداره ما اون روزها سعی کردیم رفتار حرفه ای و محترمانه داشته باشیم شما هرجور مایلید رفتار کنید اما به این هم فکر کنید که اگر روزی باز این سیب بچرخه بهتره رومون بشه باهم حرف بزنیم .

ای شیخ هر چه گویی هستم . آیا تو آنچه می نمایی هستی؟

موفق باشید
      سلام عزیز دلم.

ریپلی کردمت ببر بزار تو تاقچه خونتون یه افتخار شد برات.
      الان یعنی خیلی تحلیل گری؟ فدای چشات بشم من رو اکانت ها بازی نمی کنم ولی وقتی میگم سطح بازی شماها پایینه میگین نه، قبل از اینکه بیای اینجا و تحلیل های ناب بزاری برو دو سه سال بازی کن تا یاد بگیری چطوری از ناتار بدون تلفات غارت میزنن. و اونی که شما میگی بهش مولتی میگن نه پوش کردن.
      یه دونه فیک نیومده از اتحادهای اپوزیسیون جنوب شرق؟ پیشنهاد میدم دو سه صفحه قبل فروم رو یه نگاه بندازی.

حالا من یه نصیحت میکنم شما رو خواه پند گیر خواه ملال:بزار یکی دو سالی بگذره چهار تا چیز یاد بگیری بعد بیا فیض بده بهمون.

بزرگ شدیا کلک.
      فروزن من frozen man is dark knight oooooffff
      کلنا عباسک یا زینب