نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• پسر جان کم اسم منو بیار.اونقدر از مسائل پرتی که رغبتی به توجیحت دیگه نداریم.حرف زدن با کسی که فقط دنبال اینه که مچ بگیره و اسکرین شات جمع کنه و با این چیزا خودشو بزرگ کنه وقت تلف کردنه چه برسه بخوای مطلبی رو بهش تفهیم کنی.خدا رو شکر همه سرور شناختنت به اندازه کافی و نیاز به رسم شکل نداری.

تو که خوب بلدی مدرک جمع کنی خیلی دوست داشتم مکالمات کامل اون جلسه دیسکورد رو داشتی و میزاشتی تا همه فیض ببریم.

فروم نویسی برات زوده.بهتره اول بری تو کپت جی بی جی اس بسازی.

احترام متقابله ولی به شرطی که طرف مقابلت هم رعایت کنه.

ما هیچ...ما سکوت
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    • خیلی جالبه چون منم نیازی ندارم شما توجیه ام کنی ! کسی باید توجیح شه شمایی که در برابرش مقاومت میکنی. گوش هامون پره از این نحو صحبت کردن و کلمات و پیچوندن صحبت.
      شما هم کل سرور خدارو شکر شناختن . یه هفته در میون میایین میگین داریم میریم ، ما هیچ ما سکوت و ... . 40 50 روزه کارتون اینه .

یه سوال داشتم از بزرگان فروم . مدت زمان حذف اکانت 3 روزه ؟ یا جدیدا 40 50 شده؟

صحبت های دیسکورد اونشب رو متاسفانه ندارم ولی طبق شنیده های جلسه اوشب دیسکورد میگم ، دلبندم مازیار کپ اش اگه بخوره نمیره ، هست کمک همه . پس خواهشا دنبال پست و مقام نباش . تاریخ انقضا شما تو سرور 6 تمام شده اس.

B a y G o s h wrote:

خدا رو شکر همه سرور شناختنت به اندازه کافی و نیاز به رسم شکل نداری.

تو که خوب بلدی مدرک جمع کنی خیلی دوست داشتم مکالمات کامل اون جلسه دیسکورد رو داشتی و میزاشتی تا همه فیض ببریم.

راجب این جمله هم یه نکته ای رو عرض کنم . یخورده فک میکنی زرنگی . با این که مردم عقل و گوش دارن . کارت شده بیای اینجا از موقعیت های بقیه سوءاستفاده کنی . جنگ روانی درست کنی . که به وضوح پیداس . یکی عطسه میکنه پست میزاری که اس ای رو بهم بریزی .
      مدرک جمع کردن ؟
      از دوگانگی شخصیت بیزارم !! کسی که بیاد بهم حرف بزنه بعد خلافشو جای دیگه بگه یا عمل کنه باید جوابشم بگیره ! شما اسمشو هرچی دوست داری بزار . اصلا من مدرک جمع کن. مدرکی پیش من بجا گذاشتی نگرانی؟ :دی

B a y G o s h wrote:

فروم نویسی برات زوده

راجب اینم باید بگم که حرف حق تلخه . حق میدم اینو بگی.

پ ن : الان قهر کردین میخواین برین که جنگ بزرگ رو دو دستی چسبیدین و نمیچرخونین تو ساید یا چی ؟ نکنه اونم میخواین تقدیم به ساید دیگه کنید ؟

B a y G o s h wrote:

بهتره اول بری تو کپت جی بی جی اس بسازی.

صفحه های اول فروم بود . یه دوست عزیزی یه پماد معرفی کرد . ازش بپرسید اگه داره استفاده کنید ازش . :love: :love:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط H_MAN ()

• محمد جان 2 سرور ما با شما بازی میکنیم تا حالا همر جایی بلند کردی؟؟ واسه ساید این عکسی هم که گذاشتی داری بهش افتخار میکنی که این همرو تو سرور 3 کشیدم زدی به واندر شمال غرب با هماهنگی خودشون با بهونه ی اینکه میگن متا وینر بعدم رفتی تو اتحاد ساید شمال غرب اگه اشتباه نکنم اونا هم گفتند شمال غرب برنده ی بازی بود.
      بعضیا فروم نویسی بلدند بعضیا بازی کردن بعضیا همکاری کردن بعضیا سیاست (بعضیا هم فکر میکنن همرو بلدند)
      این سرورم که دیگه به اوج رسوندی اول عضو شورای لیدری ده همرش میخوره 3 روز غیب میشه رسما هیچ خبری ازش نیست پیام میدیم جواب نمیده
      بعد از چند روز میایم دیسکورد برای انتقاد و درصورت نیاز صحبت کردن راجب کارهایی که شورا انجام میده انتقاد بکنیم و دنبال راه حل باشیم

ویرایش شد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نامناسب ()

• mamad tarantula wrote:

چند نکته میگم و تمام و ریپلایی هم نمی خوام بشم چون دلیلی نمیبینم برای این جماعت وقت بزارم

1 ) کی گفته شما ساید جنوب شرق هستید ؟ شما ها تنها عده ای شورشی هستید که تمام امکانات ساید را برای دو سه تا اکانت خودتون به انحصار گرفتید

2 ) شما ها اگه اینقدر دست و دلواز بودین تو فرستادن دف چرا قبل کتیبه ها نشون ندادین و هرچی دف تو ساید بود با یک فیک میفرستادین رو هالی موتور در نتیجه سلام گرگ بی تمع نیست و شما به خاطر ساید پیشنهاد فرستادن دف نمی کنید مگرنه کلی کپ بچه ها کراپ لاک نمیشدن شما همین سه چهارتا کتیبه رو هالی و کپش رو نگه دارید دمتون گرم و بی خیال ما و باقی کپ های جنوب شرق بشید

3 )همر هایی که اومدن سمت ما همرهایی دست نخورده و خوبی بودن که یا دیوار شدن یا زخمی یا اینسرت . اگه میامدن سمت شما دست و پاتون گم میشد و حتما مجدد سواره همر میزاشتین جلوش پس این هم اخرین لطف ما به شما که این همر هارو ما از دور خارج کردیم

4 ) هیچ وقت شروع کننده این بحث ها ما نبودیم و همیشه شما پا رو دم ما گذاشتید و تنتون می خواره کلا و هنوز تلاش دارید همه چی را مثل دعوا های چاله میدونی به نفع خودتون کنید

5 ) یادمه ارمین میگفت بزار یک ماه مازیار باشه ببین چی میشه اگه نتونست متا رو بشگونه من خودم میارمش پایین الان شده دو ماه و اوضاع بدتر شده که بهتر هم نشده قبلا چهارتا پلن هجومی میرفتیم الان فقط دارید می خورید ارمین منتظرم ببینم اون تغییر را هنوز

اقایون ساید رو کلا ترکوندین و رفت و ذره ای هم امید به پیدا کردن یک متحد ندارید و ذره ای هم امید برد تو جنوب شرق نیست . تنها به خاطر اینکه همه چیز ساید دست خودتون باشه و برای پیشرفت خودتون ازش استفاده کنید

عزیزم جوری میگی پلن هجومی می رفتی که انگار شما رفتی (یه بار اینسرت شدی داشتی تهمت می زدی الان پلنهجومی رفتی!!! لازم باشه باز هم خواهیم زد!! شاعر میگه وای اگر حکم جهادم کنیم :دی خودت رو به اون راه نزن همه دیدن رفتاره کودکانتون رو کتیبه های ساید هم ۲ دستی تقدیم دارین میکنید یه دیوار کردید که اونم قبلش به تاینی گفتم ریل کجاست ایمان بیار!! تغییریم نخواهی دید چون راه درست داره طی میشه ساید وقتی دست من و بایگوش هم بود امیدی به متحد شدن نبود!!متحد شدن بسته به ما نیست به طرف مقابلتم هست که متاسفانه سیاست شمال غرب خوب بوده و ما نابلد الان هم بشین یه گوشه کتیبه هارم بده خدمت ساید و خودت رو از اون چه که هستی جلو بقیه خراب نکن ؛ فقط ادعا کردن رو یاد گرفتین و عشق لیدری می خوام بدونم سرور یک هم اسمت نره بالا اتحاد تنهایی می زنی :دی یا خیلی شیک میگی من نمی خوام لیدر شم ؛خواهش تمنا کردن اما نشدم!! لووول .

پ.ن: خداوند توبه کنندگان را دوست دارد!
    • 28 صفحه فروم نویسی شده 27 صفحه نوشته شده تو بدی ، من خوبم و .... لطفا از این بچه بازیا دست بردارید . یعنی چی این به اون میگه مدرسه ها باز شده اون یکی میگه دیکتت غلطه . حوصله سر بر شدید .

به گمونم بیشترتون معنی سیاست و رو درک نمیکنید و همچنین هنوز تعریف خاصی از این بازی و همچنین تعریف از لذت بازی براتون جا نیافتاده .

اگه کسی میره با یک اکانت تو یه ساید رقیب بازی میکنه و جاسوس داره ، اگاه کسی میره و با اکانت فیک کتیبه میاره ، یا کسی تلاش میکنه برای خرید کتیبه ، اینا بازی کثیف نیست ، سیاست هست ، سیاستی برای قدرت گرفتن و و کمتر آسیب دیدن پس دیگه دست از این حرفها بردارید .

و اما اون دوستانی که میان اینجا و شعار میدن هدف ما بردن نیست ما اومدیم از بازی لذت ببریم :
      دوست عزیز از بازیت لذت ببر اما قانون این بازی تلاش برای بردن هست که اگه غیر از این بود دیگه ناتاری و کتیبه ای و واندری نباید طراحی میشد ، میامدید دور هم نیرو میساختید میزدید لذت میبردید . پس الکی شعار فیلسوفانه ندید که ما رفاقت برامون مهمتره تا 100 کردنه واندر . مثل این میمونه که فوتبال بازی کنی بعد بگی هدف ما گل زدن نیست هدف دویدنه . خوب برو بدو چرا فوتبال .

متا 3 به یک هم خودش یه جور سیاسته . به این هم نمیشه خورده گرفت هر چند از هیجان بازی کم میکنه اما 3 ساید تصمیم بر این گرفتن که با هم باشن . اگه این حرف رو نمیزارید به حساب اینکه دنبال خراب کردنه متا هستیم باید بگم که این حرفها که میگید متا برای این تشکیل شده که اکانت پخ رو زدن یا تهدید میکردید همش بهونس . باید قبول کنید که از ترس بوده وگرنه اگر از ترس نمیبود حالا تهدید هم بشید ترسی نداشتید که .... !!!! یا همین الانشم که ادعا بر ضعف جنوب شرق دارید اما 3 ساید با هم برنامه میریزن که بزنن یعنی چی یعنی همچنان ترس باقی هست پس شعار ندید و خودتون و هدف بازی رو پشت شعار مخفی نکنید .

اما در مورد جنوب شرقیها ، اینکه بخوایم بینه خودمون سر پست و مقام اختلاف بندازیم یه بحثه و اینکه حرف از دلسوزی برای جنوب شرق باشه یه بحث جدا . هیچ کدوم از حرفهای شماها بوی دلسوزی برای جنوب شرقی رو نمیده ، هدف همتون پست و مقامه و تمام در گیریها هم برای اینه که لیدر بشید تا راحت بتونید کتیبه و دفاع جا به جا کنید اونجا که دوست دارید .
      پس الکی اینجا جا نماز آب نکشید .
      s8:king_bahman(...nw
      ts1:king.bahman
      tx2:2TEN
      -ts1: -a3pik
      FINAL:WARRIOR.IR
    • **B_S** wrote:

28 صفحه فروم نویسی شده 27 صفحه نوشته شده تو بدی ، من خوبم و .... لطفا از این بچه بازیا دست بردارید . یعنی چی این به اون میگه مدرسه ها باز شده اون یکی میگه دیکتت غلطه . حوصله سر بر شدید .

به گمونم بیشترتون معنی سیاست و رو درک نمیکنید و همچنین هنوز تعریف خاصی از این بازی و همچنین تعریف از لذت بازی براتون جا نیافتاده .

اگه کسی میره با یک اکانت تو یه ساید رقیب بازی میکنه و جاسوس داره ، اگاه کسی میره و با اکانت فیک کتیبه میاره ، یا کسی تلاش میکنه برای خرید کتیبه ، اینا بازی کثیف نیست ، سیاست هست ، سیاستی برای قدرت گرفتن و و کمتر آسیب دیدن پس دیگه دست از این حرفها بردارید .

و اما اون دوستانی که میان اینجا و شعار میدن هدف ما بردن نیست ما اومدیم از بازی لذت ببریم :
      دوست عزیز از بازیت لذت ببر اما قانون این بازی تلاش برای بردن هست که اگه غیر از این بود دیگه ناتاری و کتیبه ای و واندری نباید طراحی میشد ، میامدید دور هم نیرو میساختید میزدید لذت میبردید . پس الکی شعار فیلسوفانه ندید که ما رفاقت برامون مهمتره تا 100 کردنه واندر . مثل این میمونه که فوتبال بازی کنی بعد بگی هدف ما گل زدن نیست هدف دویدنه . خوب برو بدو چرا فوتبال .

متا 3 به یک هم خودش یه جور سیاسته . به این هم نمیشه خورده گرفت هر چند از هیجان بازی کم میکنه اما 3 ساید تصمیم بر این گرفتن که با هم باشن . اگه این حرف رو نمیزارید به حساب اینکه دنبال خراب کردنه متا هستیم باید بگم که این حرفها که میگید متا برای این تشکیل شده که اکانت پخ رو زدن یا تهدید میکردید همش بهونس . باید قبول کنید که از ترس بوده وگرنه اگر از ترس نمیبود حالا تهدید هم بشید ترسی نداشتید که .... !!!! یا همین الانشم که ادعا بر ضعف جنوب شرق دارید اما 3 ساید با هم برنامه میریزن که بزنن یعنی چی یعنی همچنان ترس باقی هست پس شعار ندید و خودتون و هدف بازی رو پشت شعار مخفی نکنید .

اما در مورد جنوب شرقیها ، اینکه بخوایم بینه خودمون سر پست و مقام اختلاف بندازیم یه بحثه و اینکه حرف از دلسوزی برای جنوب شرق باشه یه بحث جدا . هیچ کدوم از حرفهای شماها بوی دلسوزی برای جنوب شرقی رو نمیده ، هدف همتون پست و مقامه و تمام در گیریها هم برای اینه که لیدر بشید تا راحت بتونید کتیبه و دفاع جا به جا کنید اونجا که دوست دارید .
      با سلام
      دوست عزیز و گرامی چند بار باید تکرار کنیم .جنوب شرق قدرتمند هست و اندازه سه ساید رو هم قدرت داره.و از ترس جنوب شرق متحد شدیم.فکر کنم تا حالا این نکته رو چند بار گفتم.
      ولی هدف من یکی جدا از بازی لذت هست.
      موفق و سربلند باشید.
    • **B_S** wrote:

28 صفحه فروم نویسی شده 27 صفحه نوشته شده تو بدی ، من خوبم و .... لطفا از این بچه بازیا دست بردارید . یعنی چی این به اون میگه مدرسه ها باز شده اون یکی میگه دیکتت غلطه . حوصله سر بر شدید .

سلام به همه ی عزیزان

دوست عزیز کاری به بقیه حرفات ندارم اما فکر کنم یه چیزیو داری اشتباه میکنی اینکه بری از ساید دیگه اکانت بخری بزنی به خودشون سیاست نیست کار کثیف است مگر اینکه طرف مقابلت اینکارو کرده باشه اما متای 3 به 1 سیاسته چون شما هم در شرایط برابر بودی و به شما اعلام میشه که این اتفاق افتاده پس خیانتی نیست البته در این سرور چندین بارهم گفته شد 3-1 به دلیل سیاست نبود به دلیل نامردی بود ساید تک بود .

در مورد حرفای آقا امیرعلی در مورد بن شدن والا راستش ما به بن شدن شما هم مشکوکیم عزیزم شما تا دوتا دمپایی سرخود بهت خورد 7 تا کپ از سایدتون خورد یهو بن میشی بعضی وقتا بن شدن بهتر از خوردنه .من جمعیتتون رو یادداشت کردم ببینم بعد بن پانیش میخورید یا نه و اینکه پانیش نیرویی که به ما خورد(والبته اعلام شد نخورده ولی نیروها دود شدن) به شمام میخوره؟

یه مطلب دیگه هم اینکه عزیزم شما که فکر میکنی زرنگی توی اتحاد
      W.A.O

ویرایش شد

ما به این راحتی کتیبه دست کسی نمیدیم ببره .
      Images
      • mehrdad.jpg

105.91 kB, 599×633, viewed 54 times
      • mehrdad1.jpg

147.51 kB, 598×738, viewed 49 times

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• آره چراغ قرمز توش همر داره 30 کا دف داره پاپش بالا پایین میشه ما هم مثل شما حرفه ای نیستیم که بتونیم در این حد غرورو توهم داشته باشیم .
      میخوای یه کار کن خودتون گنده ها و خانا برید یه اتحاد چراغ قرمزاتونم ببرید یه جا دیگه شما که خوب بلدید فیلم بازی کنید هرکی یه روز ادا قهرارو دراره ببینیم چندتا گنده دارید یه چندتا دیگه همر بزنیم دیوار کنید با همراتون .
      ( تناسب رعد و شمشیریت از همون موقع به هم خورد که بعد شدی موقعیت خفت!!! نه؟آخی شمشیریات یه جا توی دیوار بزرگ بودن (
      برای کی جفتی میاید بابا ما خودمون اینکاره ایم .

شما بیا من خودم بهت دفاع نشون میدم .آها راستی ببخشید دیگه چیزی نداری بیای.

اره ترسیدیم میدونی نیست خیلی گنده اید قبلش زده بودین نصف سرور فارم کرده بودید گندتون با اون همرش جرات لانچ نداره که نکنه خط بی افته روش هربارم که فیک میزاره یا راه میندازه از ترسش نصف سرور رو ریپورت میکنه و بن میکنه که کسی به کسی دفاع نده
      بقیه سرور رو هم که خریدید :)

کلا چند کا گرزی خفت کردی فکر کردی چیکار کردی آقا زرنگه؟ همرت یه جا لانچ شد اونم دیوار شد فرار کن بابا.
      راستی 150 کاتا اگر بیشتر نداشتی که خوب ضعیفی
      اگر داشتیو نذاشتی همون جراتس که ندارید بیاید
      ولی اگر خواستی بیا یواشکی خودم بهت یاد میدم پلنی که میخواستی بزنی درستش چجوریه که سرورای دیگه دیوار نشی :)

مواظب خودت باش

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• Urgot wrote:

محمد جان 2 سرور ما با شما بازی میکنیم تا حالا همر جایی بلند کردی؟؟ واسه ساید این عکسی هم که گذاشتی داری بهش افتخار میکنی که این همرو تو سرور 3 کشیدم زدی به واندر شمال غرب با هماهنگی خودشون با بهونه ی اینکه میگن متا وینر بعدم رفتی تو اتحاد ساید شمال غرب اگه اشتباه نکنم اونا هم گفتند شمال غرب برنده ی بازی بود.
      بعضیا فروم نویسی بلدند بعضیا بازی کردن بعضیا همکاری کردن بعضیا سیاست (بعضیا هم فکر میکنن همرو بلدند)
      این سرورم که دیگه به اوج رسوندی اول عضو شورای لیدری ده همرش میخوره 3 روز غیب میشه رسما هیچ خبری ازش نیست پیام میدیم جواب نمیده
      بعد از چند روز میایم دیسکورد برای انتقاد و درصورت نیاز صحبت کردن راجب کارهایی که شورا انجام میده انتقاد بکنیم و دنبال راه حل باشیم

محمد رتیل عزیز این سرور معنی نوخاله به قول خودتو فهمیدیم

پ.ن:حسین یه امتحان دیگه ازشون بگیر بخندیم
      پ.ن:شما 2 نفر نکنه اس ای هستید با مولتیاتون؟
      پ.ن:به قول بچه ها کودتا نبود انقلاب بود
      پسر خوب این همر من نبود.یه کار تیمی بود و افتخاری برای ساید شد تو اون سرور.
      اگر ممکنه یه عکس از همر توتال هم بزار تو سرور ۳!شما که ۲ تا سرور با ما بازی کردی بگو ما با حداقل ها چی ساختیم و بقیه با تمام مولتی ها و پارکینگ ها و غارتهای نجومی و کتیبه ها چی ساختن؟!یک قلم فقط ۹ روز جنگ آموز رو اکانت توتالتون بود و صدای همه در اومده بود.آیا همری برای ساید بلند کردند روی همون واندری که میگی؟!
      مورد بعدی گندی که بقیه زدن تو طول سرور نباید بیفته گردن ما که تا آخر سرور موندیم.ضمنا همین همر از روز ۲۴۰ بازی دیگه شارژ نشد و روز ۲۵۰ لانچ شد وگرنه خیلی بیشتر از اینها می بود چون همر برای ما اولویت نبود وقتی ساید خراب شد دیگه انگیزه ای برای بازی نموند.

من ۳ روز نبودم اینجا به دلایلی که جاش نیست مطرح بشه و همون ۳ روز هم پیراهن عثمان می کنید در صورتی که تو اون موقعیت فقط تونستم به ممد ترانتولا پیام بدم بگم حواست باشه و فکر نکنم با بودن ممد مشکلی بتونه رخ بده.

در مورد دیسکورد هم شما نیومدید برای انتقاد اومدید برای نصب توتال!
      یادتون نره که اول سرور مشکل هالی موتور بود که توی شورا نباشه و دخالتی نکنه در امور لیدری!
      با همین شرط ما تونستیم ساید رو یکپارچه کنیم و دو تا اتحاد رو ادغام کنیم و شورا تشکیل بدیم.
      بعضی جا ها هم غیر علنی حضور داشتن به خصوص در مذاکرات با بقیه ساید ها با علنی شدنش بعد از اون شب هم ساید دوباره دو تیکه شد.بنده برای کسی نامه فدایت شوم ننوشتم که بیاید بیرون.تمام اینهایی که الان با ما هستند به خواست خودشون اومدن.این رو دیگه من نباید جواب بدم،پاسخش در رفتار و گفتار خودتونه.

برام جالبه بدونم که چرا مسئولت متایی که شکل گرفته رو بر عهده نمی گیرید وفقط به این و اون دارید حمله می کنید؟!حقیقت با فرافکنی کمرنگ نمیشه.

من وقتی با مجید فروزن من قبل از کتیبه ها و نصب توتال تلفنی صحبت کردم متوجه مسائلی شدم که تا اون موقع فکر هم نمی کردم بهش.
      جالبه بدونید تفکر این دوستان این بوده که اشتباهات خودشون رو بندازن گردن دیگران و حتی از شورای لیدری کسانی رو بزارن کنار و مقصر نشون بدن تا بتونن روی اشتباهات خودشون رو ماله بکشن.باید بگم بد راهی رو انتخاب کردید و تو انجام همین کار اشتباه هم ناتوان هستید بهتره بگم با افراد ساده ای طرف نیستید.

در اون مکالمه بحث های خوبی مطرح شد بدون ذهنیت های قبلی و اشتباهاتی که صورت گرفته بود مطرح شد و سو تفاهماتی که بود بحث شد و یک گام رو به جلو بود حداقل از نظر من که تفکرم این نبود که متا باید شکسته بشه،در حقیقت اینکار نشدنی هست با این وضعیت.توصیه می کنم به عزیزان خودشاخ پندار که با دید از بالا به پایین و تکبر نمی تونید کسی رو با خودتون همراه کنید کما اینکه الان هم تو خود ساید دو دستگی ایجاد کردید و خودی ها رو هم نتونستید همراه کنید با خودتون و البته توان اینکار رو هم نداشتید.

بنده هم بارها ثابت کردم که ساید برام ارجح هست و الان هم ساید برام اهمیت داره که دارم این حرفها رو پشت سر هم اینجا میگم.شما هم هر چی بگی برای مقام و کتیبه و اسم و رسم داره این حرف ها رو میزنه برام اهمیتی نداره.می تونی انگ بزنی،می تونی راست و دروغ رو قاطی کنی با هم و بگی،می تونی تقطیع کنی حرفهام رو.می تونی ام ام کنی بگی اینا خائن و منافق هستند برید جوابشونو بدید تا اصل بحث منحرف بشه یا هر چی ولی بدونید که این تفکر هیچ جایی نداره تو تراوین و حتی در زندگی حقیقی.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts8.com
      TT 2014.com
    • Urgot wrote:

محمد جان 2 سرور ما با شما بازی میکنیم تا حالا همر جایی بلند کردی؟؟ واسه ساید این عکسی هم که گذاشتی داری بهش افتخار میکنی که این همرو تو سرور 3 کشیدم زدی به واندر شمال غرب با هماهنگی خودشون با بهونه ی اینکه میگن متا وینر بعدم رفتی تو اتحاد ساید شمال غرب اگه اشتباه نکنم اونا هم گفتند شمال غرب برنده ی بازی بود.
      بعضی اوقات تا تو موقعیت نباشی نمیتونی راجبش حرف بزنی
      کنار بشینی بگی لنگش کن اصلا کار درستی نیست !!

وقتی جنوب شرق افتاد دست ممد که دیگه هیچی ازش نمونده بود و بهترین حرکت ممکنه رو انجام دادن
      اشتباهات جنوب شرق رو تو سرور 3 رو نفر قبل محمد انجام داده بود که اصلا اینجا جاش نیست بگی چیکار کرد

اما 1 نکته اتحادی که واندر 100 کرد علاوه بر محمد که خوب متای ما بودن و حقشون بود در اون اتحاد باشن ، بچه های جنوب غرب و شمال شرق رو هم داشت !

در اخرم بگم اگه به قول شما محمد همرش رو هم میزد واندر ما و واندر هم صفر میشد در نتیجه بازی تغییری ایجاد نمیکرد فقط سرور 30 روز بیشتر ادامه داده میشد و بجای روز 265 روز 295 تموم می شد ما برای رو کم کردن اون سرور بازی نمیکردیم اینو بارها ما اثبات کردیم و محمد اینا و تیم روبرمون هم اینو اثبات کردن که نتیجه اش این شده الان تو سرور 1 داریم کنار هم بازی می کنیم

Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L
    • behnam wrote:

وقتی جنوب شرق افتاد دست ممد که دیگه هیچی ازش نمونده بود و بهترین حرکت ممکنه رو انجام دادن
      اشتباهات جنوب شرق رو تو سرور 3 رو نفر قبل محمد انجام داده بود که اصلا اینجا جاش نیست بگی چیکار کرد

اما 1 نکته اتحادی که واندر 100 کرد علاوه بر محمد که خوب متای ما بودن و حقشون بود در اون اتحاد باشن ، بچه های جنوب غرب و شمال شرق رو هم داشت !

در اخرم بگم اگه به قول شما محمد همرش رو هم میزد واندر ما و واندر هم صفر میشد در نتیجه بازی تغییری ایجاد نمیکرد فقط سرور 30 روز بیشتر ادامه داده میشد و بجای روز 265 روز 295 تموم می شد ما برای رو کم کردن اون سرور بازی نمیکردیم اینو بارها ما اثبات کردیم و محمد اینا و تیم روبرمون هم اینو اثبات کردن که نتیجه اش این شده الان تو سرور 1 داریم کنار هم بازی می کنیم
      سلام بهنام جان شما از اتفاقات اون سرور تو جنوب شرق اطلاع نداری هرچند برات احترام قائلم ولی همر خیلی بیشتر از 1 2 تا مونده بود که بخواد فقط 30 روز عقب بندازه با اون وضعیت واندر و غیره هرکدوم از همر ها با 20ک کاتا اون سرور واندر 99 رو تا 20 حداقل میاوردن البته همونطور که گفتم تبریک میگم به 100 کردن واندر در اون سرور درضمن اکانت اوردوز اون سرور تا آخر بازی بود پس بحث سر نبودن من نیست
      بهنام جان مجید آخر سرور یه چیزه دیگه میگفت الآن شده اتحاد؟(واندر فقط واسه شمال غربه و برنده شمال غربه کسی هم توش سهم نداره)البته حقم داشت
      البته اینکه توتال شمال غرب تو یک سرور از حرکات یک پلیر جنوب شرق دفاع میکنه خودش گویای همه چیز هست
    • Urgot wrote:

behnam wrote:

سلام بهنام جان شما از اتفاقات اون سرور تو جنوب شرق اطلاع نداری هرچند برات احترام قائلم ولی همر خیلی بیشتر از 1 2 تا مونده بود که بخواد فقط 30 روز عقب بندازه با اون وضعیت واندر و غیره هرکدوم از همر ها با 20ک کاتا اون سرور واندر 99 رو تا 20 حداقل میاوردن البته همونطور که گفتم تبریک میگم به 100 کردن واندر در اون سرور درضمن اکانت اوردوز اون سرور تا آخر بازی بود پس بحث سر نبودن من نیستبهنام جان مجید آخر سرور یه چیزه دیگه میگفت الآن شده اتحاد؟(واندر فقط واسه شمال غربه و برنده شمال غربه کسی هم توش سهم نداره)البته حقم داشت
      البته اینکه توتال شمال غرب تو یک سرور از حرکات یک پلیر جنوب شرق دفاع میکنه خودش گویای همه چیز هست
      واالا فکر کنم شما در جریان نیستی و منم نمیخواستم ادامه بدم
      اون همه همری که میگی یه اقایی که بعد مازیار لیدر شد و رو اکانت کراپ لاک بازی میکرد ، مستشون کرد و کوبید به واندر ما و چوب بری باهاش زد البته بهترینشون 15ک کاتا داشت نه 20 ک! ( حوصله گشتن ندارم اما قانع نشدی بگو برات لینک بزارم )
      بعد اون یه رمر بای گوش موند یه همر بیگ ایکس و هیچ کس دیگه تو سرور و تو جنوب شرق نمونده بود که همر داشته باشه برای همین گفتم تهش 30 روز عقب میوفتادیم !

اینکه اسم مجید رو میبری درسته و مجید همچین حرفی رو زد ، نظر مجید برای من مهم بود اما نظر من نبود و تو اون سرور شخص من توتال بود نه مجید نه کس دیگه، نظر من همونی بود که گفتم که خوب خدا رو شکر یادتونه همه تو یه اتحاد بودیم

پ.ن: مازیار عزیز اینکه شما با ممد مشکل داری واقعا به من ربطی نداره ولی هر 2 شما دوستای خوب من هستید و از جفتتون خاطره خوب دارم
      Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L
    • ویرایش شد

behnam wrote:

واالا فکر کنم شما در جریان نیستی و منم نمیخواستم ادامه بدم
      اون همه همری که میگی یه اقایی که بعد مازیار لیدر شد و رو اکانت کراپ لاک بازی میکرد ، مستشون کرد و کوبید به واندر ما و چوب بری باهاش زد البته بهترینشون 15ک کاتا داشت نه 20 ک! ( حوصله گشتن ندارم اما قانع نشدی بگو برات لینک بزارم )
      بعد اون یه رمر بای گوش موند یه همر بیگ ایکس و هیچ کس دیگه تو سرور و تو جنوب شرق نمونده بود که همر داشته باشه برای همین گفتم تهش 30 روز عقب میوفتادیم !

اینکه اسم مجید رو میبری درسته و مجید همچین حرفی رو زد ، نظر مجید برای من مهم بود اما نظر من نبود و تو اون سرور شخص من توتال بود نه مجید نه کس دیگه، نظر من همونی بود که گفتم که خوب خدا رو شکر یادتونه همه تو یه اتحاد بودیم

پ.ن: مازیار عزیز اینکه شما با ممد مشکل داری واقعا به من ربطی نداره ولی هر 2 شما دوستای خوب من هستید و از جفتتون خاطره خوب دارم
      و اما بهنام جان همون موقع همر ۱۰۰ک ۷۰ک سزار یوزی بود ۱۸ک کاتا
      همر خود نوا ۱۱۵ ۱۰۰ک سزار ۱۷ک کاتا
      همر بایگوش که خودش گذاشته
      همر بیگ ایکس
      ۲ ۳ تا همر دیگه که بخاطر نمیارم
      که میشد باهاشون حرف زد وازشون استفاده کرد ولی بعد از به اصطلاح متا اونا هم یا حذف کردن یا زدن به واندر
      ولی خودمونیم ضرری که این بشر احسان قدری به ساید زد تاحالا سابقه نداشته کسی بزنه واندر حذف میکنی بی انصاف ۶تا همر واندر زن میفرستی تو دیوار :))

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• چقدر بده که وقتی از چیزی اطلاع نداری و به قول بهنام تو موقعیتش نیستی بیای و نظر بدی!
      شما از خیلی از مسائل غافل بودید و برای همین هم در مقابل متای اون سرور داری نظرات بی سر و ته می دی.
      خود احسان نوا از جمله کسانی بود که خواستار تموم شدن سریع سرور بود و گفت من همر به شمال غرب نمیزنم و ناتارها رو زد.
      با این طرز حرف زدن فقط داری شعور و شخصیت خودت رو به معرض دید عموم میزاری.امیدوارم در کارت موفق باشی.

تعجب من از اونهایی هست که لایکت هم می کنن.

ویرایش شد
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts8.com
      TT 2014.com

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• و باید یه نکته رو برای شفاف سازی اینجا تا یادم نرفته اشاره بکنم که بنده به دلیل مشغله زیاد و همچنین حجم حملاتی ، چه فیک و چه ریل که روزانه روی بچه ها میومده و داره میاد و کمبود نیروی انسانی برای تحلیل دقیق این حملات ترجیح میدم در میدان عمل حرفی برای گفتن داشته باشم و اول به اونجا بپردازم تا خاله زنک بازی های داخل فروم هر چند فروم بی تاثیر نیست اما برخلاف بعضی ها که تمام سیاست بازی رو خلاصه توی 4 تا پست گذاشتن داخل فروم میدونن و با هر پست الاخون ولاخون میشن ، سیاست اصلی رو داخل بازی میدونم و توجه به ظرفیت های موجود داخل بازی و استفاده حد اکثری (در حد توان) از اونها به همین خاطر کمتر پست اینجا میزارم.

پ.ن = مخصوصا فروم اینجا که پر است از صحبت های حاشیه ای
    • ویرایش شد

سلام

حرفای من خصمانه نبودچیزی جز دروغ هم نگفتید شما تهمت و افترا هم بوده چون اگر من خودم به امیرعلی نمیگفتم سرور 1 رو الان شما مطلع نبودی که منو به زدو بند با لیدر سایدتون متهم کنی و بعدشم که من از سرور 1 خارج شدم شاهدشم هست میتونید بپرسید

مازیار جون من از کارایی که پشت پرده کردی خبر دارم عزیزم این حرفاییم که میزنی خودتو خراب میکنه چون یه بار به امیرعلیم گفتم من میدونم شما چی تو مشتتون دارید چون خیلیاشو خودم میفرستم اما شما نمیدونی من چی دارم . در مورد این دروغای شاخ داری که میگی بنده با امیرعلی حرف زدم که نماینده شما بوده و اکانت هالی موتور میدونی چیه این کارایی که پلیس بد پلیس خوب بودنو بسازی امیرعلی بیاد این حرفارو بزنه بعد بزنی زیرش بگی من نگفتم قدیمی شده همه ی صحبتا فایل صوتیش هست . میخوای یکمم به فکر آبروی امیر علی باش آدم انقدر خودخواه نمیشه هم بازیش رفیقش رو یه اکانتو واسه خودبزرگ نمایی بفروشه . سر بسته بگم این قبری که توش گریه میکنی مرده توش نیست به وقتش سنگشو برمیدارم ببینی توش چه خبره .

در مورد بازی سالمم من فکر میکنم میشه جور دیگه هم دید عزیزم شما کلا بازی نمیکردی که سالم باشه باتت همیشه میزده بعدم کمک دوستتون رو داشتید بن نمیشدید اما خوندن قوانین خیلی سخت نیست شما که به نظر میاد کتاب زیاد میخونی تو پروفایلتم میزاری اینارم بخون برای خودت خوبه

در مورد چهره ی جنوب شرق هم شما به اندازه کافی رو سیاه هستید من کار خاصی نکردم راجع بهش اگرم چیزی گفتم حقیقت بوده .

در کل موفق باشید شما مشخص کننده ی برنده ی بازی هستید اما فکر میکنید که دارید کاریو میکنید که خودتون میخواید خواستی یکم مشتمو باز میکنم برات اما نه اینجا .امیرعلی میدونه من همیشه بهش نشونه دادم و همیشه به موقع بهش گفتم داره چیکار میکنه سر تایمش پس میدونم داره چه اتفاقی می افته

راستی عزیزم وقتی دم از معرفتو مردونگی میزنی مرد باش نقل قول رو درست بکن شما گفتی بازیکنای ما حذف میکنن بگو بچه های متا بیان باهم حرف بزنیم گفتی من رفتم با
      sw
      حرف بزنم فحشم دادن منطقی نیستن و این حرفا گفتم خوب من حرف شمارو تو متا گفتم که میگی حذف میکنن اونام گفتن به درک مگه بچه های شمال شرق حذف نکردن مگه جنوب غرب حذف نکردن اینام حذف کنن من نگفتم بچه های ما چون من اون موقع به خواست شما پیک متا بودم نه ساید شمالغرب .حالا همه این جلز ولزاتم مشکلی نداره چیزی که باید بشه داره میشه و جوری که باید پیش بره داره میره

موفق باشید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• frozenman1 wrote:

GLADM wrote:

سلام مجدد
      دلیل اینگونه خصمانه صحبت کردن رو متوجه نمیشم ، حرف بد یا به قول شما تهمتی هم فک نکنم زده باشم داخل صحبت ها(تهمت یا افترا به بیانیه یا اظهارنظری گفته می‌شود که ادعایی آشکار یا ضمنی به یک فرد، کسب‌وکار، فراورده، گروه، حکومت، دین یا ملت نسبت می‌دهد که موجب ایجاد تصویری منفی یا نادرست برای آنها می‌شود.)من نه نوشتم شما اونجا الان داری بازی میکنی ، نه نوشتم چه طوری و کی شمارو اونجا دعوت کرده! یا اصلا با میل خودتون دارید میرید یا هر چیز دیگه ای! تنها مضمونی که این یک خط داره اینه که شما یک زمانی خواستی بری سرور یک و به همون دلیلی که خودت بالا نوشتی ،(منم از امیرعلی به عنوان کسی که تو جنوب شرق توتاله اجازه گرفتم ، البته بنده توتال هستم ، امیرعلی توتال نیست ، تو این موردم اشتباه میکنید)، صحبتی شده بین شما و امیرعلی (به نمایندگی از تیم ما ، که همون موقعه با منم در جریان گذاشت)حالا توی اون یه خط که نوشتم به جزئیات اشاره نکردم و مهمم نیود واقعا که کی پیام داده و ... و اصل مطلب اینه که این سرور ربطی به اون سرور نداره و اگر شما 4 تا اتک روی ما لانچ میکنی و ما 4 تا اتک روی شما! اصلا به اون سرور دخل و تصرفی نداره سیاستهایی هم که منجر به متا 3 ب 1 شده هم دخلی در سرور 1 نداره چون همش در چارچوب بازیه و ما فقط داریم این سرور رو بازی میکنیم .و این که ، این نظر هم نظر شما بوده هم ما ، تا اونجایی که یادم میاد ، حالا شما اینو قبول نداری حداقل نظر ما اینه و فکر نکنم چیز بد یا تهمتی باشه !
      و این که صرفا توی این سرور متحد باشیم یا اتک ندیم با بدیم به هم ، دخالتی در دوست یا دشمن بودنمون توی سرور دیگه نداره!
      سلام
      حرفای من خصمانه نبودچیزی جز دروغ هم نگفتید شما تهمت و افترا هم بوده چون اگر من خودم به امیرعلی نمیگفتم سرور 1 رو الان شما مطلع نبودی که منو به زدو بند با لیدر سایدتون متهم کنی و بعدشم که من از سرور 1 خارج شدم شاهدشم هست میتونید بپرسید

مازیار جون من از کارایی که پشت پرده کردی خبر دارم عزیزم این حرفاییم که میزنی خودتو خراب میکنه چون یه بار به امیرعلیم گفتم من میدونم شما چی تو مشتتون دارید چون خیلیاشو خودم میفرستم اما شما نمیدونی من چی دارم . در مورد این دروغای شاخ داری که میگی بنده با امیرعلی حرف زدم که نماینده شما بوده و اکانت هالی موتور میدونی چیه این کارایی که پلیس بد پلیس خوب بودنو بسازی امیرعلی بیاد این حرفارو بزنه بعد بزنی زیرش بگی من نگفتم قدیمی شده همه ی صحبتا فایل صوتیش هست . میخوای یکمم به فکر آبروی امیر علی باش آدم انقدر خودخواه نمیشه هم بازیش رفیقش رو یه اکانتو واسه خودبزرگ نمایی بفروشه . سر بسته بگم این قبری که توش گریه میکنی مرده توش نیست به وقتش سنگشو برمیدارم ببینی توش چه خبره .

در مورد بازی سالمم من فکر میکنم میشه جور دیگه هم دید عزیزم شما کلا بازی نمیکردی که سالم باشه باتت همیشه میزده بعدم کمک دوستتون رو داشتید بن نمیشدید اما خوندن قوانین خیلی سخت نیست شما که به نظر میاد کتاب زیاد میخونی تو پروفایلتم میزاری اینارم بخون برای خودت خوبه

در مورد چهره ی جنوب شرق هم شما به اندازه کافی رو سیاه هستید من کار خاصی نکردم راجع بهش اگرم چیزی گفتم حقیقت بوده .

در کل موفق باشید شما مشخص کننده ی برنده ی بازی هستید اما فکر میکنید که دارید کاریو میکنید که خودتون میخواید خواستی یکم مشتمو باز میکنم برات اما نه اینجا .امیرعلی میدونه من همیشه بهش نشونه دادم و همیشه به موقع بهش گفتم داره چیکار میکنه سر تایمش پس میدونم داره چه اتفاقی می افته

راستی عزیزم وقتی دم از معرفتو مردونگی میزنی مرد باش نقل قول رو درست بکن شما گفتی بازیکنای ما حذف میکنن بگو بچه های متا بیان باهم حرف بزنیم گفتی من رفتم با
      sw
      حرف بزنم فحشم دادن منطقی نیستن و این حرفا گفتم خوب من حرف شمارو تو متا گفتم که میگی حذف میکنن اونام گفتن به درک مگه بچه های شمال شرق حذف نکردن مگه جنوب غرب حذف نکردن اینام حذف کنن من نگفتم بچه های ما چون من اون موقع به خواست شما پیک متا بودم نه ساید شمالغرب .حالا همه این جلز ولزاتم مشکلی نداره چیزی که باید بشه داره میشه و جوری که باید پیش بره داره میره

موفق باشید
      اول از همه این که امیر علی عزیز دل ما و همبازی ما هست
      ماشالله شما مهارته بالایی توی تفرقه بیندازو حکومت کن داری
      میدونید اولین چیزی که ادم باهاش مواجه میشه وقتی چند خط از نوشتهاتون رو میخونه چیه ؟ ترس از بر هم خوردن متا داخل صحبتها موج میزنه ، این یه خطی که نوشتم در باره این که 2 تا اکانت هر چند با هم رقیبم باشن میتونن توی سرور دیگه توی یه ساید بازی کنند این همه طول و تفسیر داشت واقعا ؟ این که یه صحبت ساده درباره چگونگی رابطه در یه سرور دیگه رو ربط بدید به تبانی 2 تا لیدر ؟ توی این سرور ؟ ( به خدا دوستان SW اصلا فک نکنم متوجه این شده باشن که شما با این همه عصبانیت و هراسان میشه گفت جواب میدی !
      البته همون طوری که قبلا یکی از دوستان اشاره به یه سری واقعیات کردند B_S اسمش بود اگه اشتباه نکنم . ، باید اینو هم اضافه کنم که این که ما بخوایم متا رو بهم بزنیم یه چیز طبیعی و کاملا منطقی هست و این که شما مانع این موضوع بشی هم کاملا طبیعی و منطقی هست ، و تکرار این موضوع که گفته بشه که ما میخوایم متارو بهم بزنیم و یا شما متارو میخواید حفظ کنید واین صحبت ها تکرارشون زیاد جالب نیست
      اما در این موضوع ، دیگه قرار نیست هر چیزی رو به شکستن متا ربط بدید ! این غیر طبیعی و توهمی بیش نیست !

عادت کردید همه چیزو به سیاست این سرور ربط بدید یه موقع از دستوتن نپره

frozenman1 wrote:

سلام
      :) بابا .. یه خورده یواش گناه کبیره که نکردی شما ! اومدی با یه نفر که تو اس ای سرور 1 حداقل فکر میکردی ثبت نام میکنه ، صحبت کردی سر اون سرور !!! اینو که دیگه قبول داری؟؟؟!! خوب برادر امیرعلی و بنده از اعضای یه تیم هستیم ! میخوای من مطلع نباشم ؟! چه ربطی به سرور 6 داره ؟ اخه ! زدو بند ؟!
      درک شما با این حالو احوال بسیار برام سخته ! ادمم متهم میکنید به دروغ گفتن ؟ حالا سرور 1 هم باش بازی کن نترس کسی خورده نمیگره به شما !

frozenman1 wrote:

این سریال بگم بگم ها توی مملکت ما فکر کنم واگیره ؟ شما چی رو میخوای بگی بگو راحت باش ! آن را که حساب پاک است از محاسب چه باک است ! نکنه میخواید اینو بگید که ما اومدیم با شما برای متا صحبت کردیم ؟! و بزار یه چیزو خیالت رو راحت کنم ما نه تنها با شما بلکه با NE و SW هم صحبت کردیم برای شکستن این متای مسخره 3ب1 (تقریبا اکثریت هم بر مسخره بودن اون توافق نظر دارند ) و همون طوری که گفتم این حق طبیعی ما هست و جلوگیری از اون هم حق طبیعی شما ، شما با این پلیس بازیها سعی در جلوه دادن این که واقعا این موضوع حساس و خارق العاده ای هست دارید !! که واقعیت امر اینه که این اتفاق خیلی عادی هست ، حالا امکان اینم هست که امیرعلی داخل صحبت ها سهوا طوری صحبت کرده باشه که به کسی بر بخوره و این شده باشه اتوی شما بخوای جای دیگه پخشش کنی و سوء استفاده کنی
      من هیچ وقت دنبال خودمو بزرگ نشون بدم نبوده همیشه سرم توی تلاش برای سایدم گرم بوده و نه شعار دادن بلدم نه همش داخل فرومم ، که بخوام خودمو بزرگ کنم ، هر چی هست همینه مشخص.و قالبا سرم به کار مشغوله!

frozenman1 wrote:

در مورد رو سیاه بودن جنوب شرق و تمامی تهمت ها و ناروا هایی که شما دارید در طول مدت این بازی شروع شده به ساید اس ای میزنید دوستان میتونن برن ببینن ، تقریبا همه چیز ثبت شده هست انشالله یه مستند از پستها و صحبت های زده شده اینجا میزارم که فیض ببرند بدون هیچ دلیلی و مدرکی انواع و اقسام تهمت ها به ساید اس ای زده شده بدون این که مدرکی داشته باشه حالا یه پسریم از سر شیطنت اومده یه نامه ای زده که کارو خراب کرده و هواس رو از مجرمه اصلی برداشته.
      پست هایی از نفوذ شما در همون ابتدای بازی در داخل فروم موجوده نسبت به ساید NE چه بسا همری که از خودشون بلند شد و به خودشون زده شد کار شما بوده که به هدفتون برسید !
      چه بسا همرهایی که از سمت شمال شرق روی اس ای بی هیچ دلیلی روانه میشد نتیجه کار روانی شما بوده همون طوری که حالا دارید ادامه میدید !
      الانشم دوباره شایعه درست میکنید که اس ای از تو سایدتون روتون همر بلند کرده ؟
      داخل سایدتون خوب میدونید پلیری نا فرمانی کرد و کتیبه رو به شما نداد سر چه قضیه ای بوده و همچنین کاملا اون پلیر رو میشناختید و باهاش در ارتباط بودید صرفا برای جو تبلیغاتیش میندازید گردن جنوب شرق ؟ حالا اینا داخل فرومه و رو دررو ، پشت سر معلوم نیست چه تهمت ها و نارواهایی رو به اس ای میچسبونید !
      همین اتفاقم برای sw افتاد پلیری که نافرمانی کرد ، چپ و راست در شیپور خرید کتیبه میدمید که چی بشه ؟
      در مورد مولتی هانتر که دیگه خیلی خیلی خنده داره روزی که شمارو بن کرده تا دم حذف اکانت میرید به حرف ، اعتصاب فروم میکنید ، تحدید به حذف دسته جمعی و.... و اسمشو نبرو پلیر و نفوذی ما میدونید ، اون روزی که ما بن میشیم فروم نویسی ازاد اسمشو نبر دیگه با ما نیست ؟! قبل از این که چیزی رو به کسی نسبت بدید قبلش خوب فکر کنید .همین طور که بازم تکرارش کردید ناروا حرف زدن سادس مثل این که الان من مدعی بشم که اسمشو نبر با ساید NW هستش وبه سری اتفاقم بهش نسبت بدم !
      درسته شاید پلیر ما شیطنت کرده باشه تو نامه ای نوشته باشه اسمشو نبر با ماست و یا موقع بن نامه زده باشه اما وقتی این حرفو زدید و متهم کردید کسی رو و وقتی اینطور نبود باید خجالت بکشید ! اگر وجدانی بیدار دارید !
      در مورد بازی سالم اصولا منظور از بازی سالم اون چیزی نیست که شما میاد توی ذهنتون ، اون چیزی که شما تو ذهنتون از بازی سالم میاد 70% از اتحاد خودت ویا حتی خودت رعایتش نمیکنی عزیز من که میای اینو میگی اینجا ، منصفانه یه خورده صحبت کنیم شمام به فکر دوستانتون باشین ! بازی سالم رو میشه با هوای تهران مقایسه کرد وقتی میگن هوا سالمه بیاید بیرون چند درصد سالمه ؟!1اون سالمی که شما مد نظرته از اولین روزی که تراوین اخترا شده اصلا وجود نداشته !

frozenman1 wrote:

sw

موفق باشید
      در مورد تغییر نتیجه بازی از طرف یه ساید تا حدودی میشه فکر کرد اما این که ما تو مشت شما هستیم یه خورده زیاده رویه ،
      فکر کنم وجودمونو باید مدیون شما باشیم ؟! مشتتو زیاد فشار ندی یه موقع له شیم !
      نقل قول هارو اگه بخوام همیشه کامل بگم چندید صفحه باید بنویسم ! ولی این بارو شما راست میگی این صحبت کنارش به حفظ متا کمک میکنه به نفع شماس نباید فراموشش میکردم :
      این که شما میگید ینده گفتم : رفتم با SW در اون زمان صحبت کردم و سر یه سوء تفاهم بی احترامی شده درست میگید . بله و همین طور گفتم که منطقی صحبت نشد .همه اینا درست سر سوء تفاهمی بود که پیش اومده بود هم اونها هم من در جریان این قضیه هستیم ، بیا یه بار دیگه بیان شد.! دلتون خنک بشه ، ولی توی گذران زندگی یه چیزهایی طبیعی هست و یه چیزهایی غیر طبیعی. این مسائل طبیعی هستش که [b] زیاد مسئله ساز نیستن ،و این که مسائل غیر طبیعی که به دنبال دخالت ، تغییر و تصرف در امور طبیعی هستش مسئله ساز هست ، از جمله همین که بنده اونجا با sw در حال صحبت بودم این که حمله ای از جانب ما روی اونا رفته ، اینی که اونها موضع گرفتند در قبال این موضع همه و همه طبیعی هست الا دخالت شما مبنی بر تکرار این موضوع ![/b]
      اینیم که شما مطرح میکنید که شما به عنوان نماینده متا اونجا حضور داشتید و لفظ به درکی که به کار برده شده رو به متا مربوط میکنید واقعا شرم اوره
      یکم از این پلیدی و بار منفی محتویات پستاتون کم کنید !

شما هم موفق باشید
      و در اخر

با تمام همه ی این خاله زنک بازیا صحبت های نا روا جنگ روانی و مسخره کردن هایی که اگر برید فروم رو مطالعه کنید با دقت شما (ساید شما ) یه پای ثابت سوخت رسانش بودید
      افتخار میکنم به سایدی که توش بازی میکنم و با تمام این تعاریف و مشکلات این برگ زرین رو رقم زد
      که باز هم اینرو هم بازیچه صحبتها و دستتون کردید شما و یه سری منافقین
      بگید یه روزی لینک کاملش گذاشته میشه و همانند تمامی تهمت ها و حرف های تمسخر امیزتون زمستون میره و رو سیاهی به زغال میمونه ، البته اگه حافظتون یاری کنه !|

No MerC wrote:

دیوار چین
      و درود بر سایدی که مظلومانه جنگید و سر خم نکرد
      جنوب شرق
      و سایدی که با شرایط ۴ به ۱ ! این گونه دفاع کرد و حتی گزارش حملات هم به دست دشمنانش نرسید :)

پ . ن:
      يا الذين لا يؤمنون؛باشد که ایمان آورید

[/size

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• New

مجید فروزن من منو از پخش صدا میترسونی؟ اونم تو یه بازی ؟ اونم به علت وجود تناقض؟
      اگه فیلمم داری با اون صداها پخش کن آبروم بیشتر خط خطی بشه :))
      خیلی زورداری میزنی از پس نصف جنوب شرق بر بیای، خیلی گذشته ، هنوز نتونستی، ، درگیر بمون ببین تو مشت من و تو و ایکس و ایگرگ چیه

ویرایش شد

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• New

سلام به همه

Amirali.mf wrote:

مجید فروزن من منو از پخش صدا میترسونی؟ اونم تو یه بازی ؟ اونم به علت وجود تناقض؟
      اگه فیلمم داری با اون صداها پخش کن آبروم بیشتر خط خطی بشه :))
      خیلی زورداری میزنی از پس نصف جنوب شرق بر بیای، خیلی گذشته ، هنوز نتونستی، ، درگیر بمون ببین تو مشت من و تو و ایکس و ایگرگ چیه
      امیرعلی جان من کسیو از چیزی نمیترسونم من در جواب تهمت ها که آقا مازیار میگن که همه چیزو از بیخ تکذیب میکنه گفتم فایل صوتی حرفام هست که با امیرعلی حرف زدم وگرنه نه به قول ایشون شما کار غیر عقلی کردی نه من علیه متا حرفی زدم که بترسیم.
      به دوستت (که توصیه میکنم یه کم راجع بهش بیشتر فکر کنی ) گفتم وقتی میای اینجا میگی من با کسی حرف نزدم و دروغه یعنی یا امیرعلی ببخشیدا بیخود کرده باهات حرف زده یا شمارو انداخته جلو هرجا لازم شد ضایع شی خودش بشینه بغل وگرنه هر بار زنگ زدی خداوکیلی از من بی احترامی دیدی ؟

در مورد حرفای مازیار هم که ببخشید کلا زده تو چرت و پرت گفتن آخه یه روش تو مذاکرات هست برای اینکه کم نیاری هی 4 ساعت حرف میزنی بعد وسطش هی موضوع رو عوض میکنی بقیه میگن چقدر حرف زده تیکه تیکه میخونن و فکر میکنن راست گفتی .

من کی گفتم شما حق نداشتی با جنوب غرب و شمال شرق حرف بزنی؟بزن مگه من گفتم چرا؟ من به وقتش وارد اون مذاکرات هم میشم .
      من کی گفتم میگم میگم؟
      پسر جون من کارم مذاکره با همین کساییه که تو داری ازشون الگو میگیری واسه سفسته

شما اومدی گفتی من گفتم به درک حذف کنید که گفتم اینو من نگفتم اعضای متا گفتن چون هم شمال شرق و هم جنوب غرب حذفی از دست شما داشتن هردو هم همین جوابو دادن .
      بعدم آقای مازیارخان با بچه طرف نیستی امیرعلی روفرستادی یه سری حرفا بزنه بعد بری یه سری حرفا بزنی بگی من نگفتم واین حرفا؟ نه داداش گفتم بهت که من ازشون با خبرم .

ویرایش شد

چی شده یاد همرایی که بهت خورده افتادی آها داری همرتو میشمری میبنی اونقدی که باید باشه نیست؟ آره باهاش دفاع کردی ما فکر میکنیم همر10 تا پلیر جنوب شرقو خفت کردیم :))
      راستی اونایی که کیک کردی از اتحاد که چراغاشون قرمزو اینا بود که نزنیمشون رو دیدم اونایی که ما کپشونو زدیم کیک نکردی داداش یا چراغاشون رو ندیدی یا ما چراغ قرمز نزدیم کدومه؟؟ چون هنوز تو اتحادت هستن آقای توتال خان

خودتو خسته میکنی عزیزم شما تا چندتا سرور بعدتر هم اگر با اسم اکانت الانت ثبت نام کنی همه میگن این باز اومد حذف کنیم بریم چون بخاطر کارای این ممکنه اخر بازی هیچ آبرویی برامون نمونه

راستی امیرعلی جان ما شرفمونو با اکانت تاخ نمیزنیم بیایم اکانت بخریم اگر دنبال ادمای اونجوری هستی یه نگاه به اتحادتون بکن زیاد پیدا میکنی از همون بالای بالا هم شروع کن
      راجع به اوضامونم که فعلا چیزی ازتون ندیدیم آها راستی یه شب که داشتید هر ساعت یکی میخوردید شرفتونو جمع کردید لانچ کردید از توی ساید خودمون اوضاع کی خرابه آخه ما ببازیم تهش میگن بازی بلد نبودن 3-1 باختن راجع شما چی میگن؟ مگین خیلی مرذ بودید ، چواشه
      نزدیک همدانید بپرس بهت میگن معنیه این جمله چیه

احترام خودتو خودت نگه نداشتی

یا علی

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• New

فروزن من عزیز این همه آسمون ریسمون به هم میبافی که چی بگی؟هی دور خودتون میچرخین و یه حرفو صد بار تکرار میکنین،خسته نشدین؟باور کن این حجم از ناراحتی و توهین و تحقیر به یه ساید رو درک نمیکنم.این حجم از تمایل عجیب و غریب برای وراجی پایان ناپذیر و اظهارنظرهای خاله زنکی راجع به همه چیز و همه کس !خودتون خسته نشدین؟یکی تهدید میکنه عکس پروفایل یه پلیرو از تو تلگرام میزاره بخندنن،یکی تهدید به گذاشتن فایل صوتی میکنه،یه روز ادای لات های روشنفکر و در میارین و بقیه رو نصیحت میکنین و پند و اندرزهای آبکی در سطح رادیوپیام میدین.عزیز من اصل حرف رو استار آرمی تو یه کامنت به وضوح اعلام کرد،متا 3 به 1 به خاطر ترس شما از قدرت یه ساید بود.بقیه حرف ها باد هواس و یه جوک خنده داره تو این سیرکی که را انداختین.این ترس هنوز هم به وضوح در کامنت ها و حرفاتون مشخصه،متا 3 به 1 جواب نداده داری زیر آب یه رفیق رو پیش اون یکی میزنی؟ چه خوب که نیستیم

ویرایش شد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نامناسب ()