نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• New

GLADM wrote:

Star army wrote:

جناب آقای وینیستون پلن جالبی رفتند ولی وقتی حدود 4 میلیون منابع در دهکدشون دیدیم هدفشون معلوم شد که کتیبه بزرگ هست .در کل پلن جالبی بود .حیف 25 تا گلد .توصیه میکنم وقتی این نوع پلن میرید طوری تنظیم کنید که منابع هم نزدیک زمان لند برسن که وقتی جاسوسی میشه اون همه منابع دیده نشه.ما که در ایام جوانی اونجوری اجرا میکردیم این پلن رو.
      موفق و پیروز باشید.
      خیلی خوبه 2 کلمه در مورد بازی داخل فروم صحبت میشه ( اگه اقایون حاشیه بزارن )حرکته خوبی بود و انقدر این روزا تراوین سطحی شده که همینم حرکت و تشخیص هم کار خوبیه ، تبریک

اما از اونجایی که خود شما در بالا گفتید به این پلن پی بردید ، خوردن همچین اتکی قبل از تایم لند به دهکده ای که روی شما پلن رفته یه چیزایی رو روشن میکنه ! ( که البته نا موفق واقع شد )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این طور میشه که شما بعد از تشخیص حمله سراسیمه به دنبال راه حل هستید و اون راه حل لانچ کردن همر از داخل جنوب شرق روی خودشونه ! ( این همون حرکتای توی استینی هست که پیش تر در موردش صحبت شده بود :X )
      جدا از این که این حرکت ، حرکت ناجوانمردانه یا از این دسته هست ، ( توی این سرور دیگه طبیعی هست نامردی ، از پشت ضربه زدونو و ... ) این پیام رو داره که جنوب شرق برای کسانی که از سمت مقابل بهش نگاه میکنند و باید تصمیم بگیرند غیر قابل دست رش شده ( چرا که پلنهای مهم و متعدید با شکست مواجه شده ) و از این رو ما باید به خودمون ببالیم که با تمام این مشکلات پیش رومون باز هم قدرتمند هستیم و به کوری چشم بدخواهان همچنان خواهیم بود .

برای شکست ما تفرقه انداختن و 3 به 1 کردن سرور کمه ، خیانت عده ای از داخلش کمه ، جاسوسی از داخلش کمه ، خرید اکانت از داخلش کمه ، همر لانچ کردن از داخلش کمه ...
      فکر کنم تمام گزینه هاتون رو مصرف کردید و ما هنوز پا بر جا و سر جای خودمون هستیم (:ي اون هم با کمترین تعداد اکانت ) و رو به جلو داریم ادامه میدیم
      ویرایش شد

یه صحبتم با دوستان جنوب شرقی :
      پیروزی نزدیکه (همون طوری که به حول وقوه الهی اتکای روتون فیک میشه :X ) حالا که دوستان جنوب غربی هم در کنار ما هستند ، راحت تر بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.
      این خائنین رو به حال خودشون رها کنید ، و از بحث کردن با اونها خود داری کنید ، که این کار بیهوده ای هست بشینید سفت و سخت بازی رو بچسبید که موفقیت ما خار چشم اونهاست ، اینها این طور براشون تعریف شده که موفقیت ما شکست اونهاست ، پس بشینید و تلاش کنید اونها خودشون محکوم به فنا هستند .

پ . ن = همیشه کسی موفق خواهد بود که دید و درک نزدیکتری به اون چه که واقعیت هست داشته باشه !

به امید موفقیت South
      مازیار G
      سلام خدمت همه سروران گرامی سرور 6.
      حسام هستم از اکانت nightwolf
      بیشتر از 6 سال بود تراوین بازی نکرده بودم و به خاطر همین پسورد اکانت اصلیم تو فروم یادم رفته و ایمیل بازیابیش هم یادم نیست برا همین این اکانت رو زدم که یه موردی رو بگم هرچند غیر مهم و زحمت رو کم کنم.
      سرور گرامی جناب مازیار خان تو پستتون اشاره به نامردی کردید و از پشت ضربه زدن و ... فقط محض اطلاع میگم و اینکه خدایی نکرده تهمتی به کسی زده نشه اگر یکم طولانی میشه شرمنده همتون
      دقیق یادم نیست ولی فکر کنم حدود 2 ماه پیش بود که آرمین خان نامه زدن و گفتن که جریان اتحاد شما چیه و با ما هستین یا نه.من هم راستش فقط اومده بودم یکم سرگرم شم و زیاد به فکر بازی نبودم و قصد دشمنی یا دوستی با هیچ اتحادی رو نداشتم.البته اوایل که اکانت رو زدم هم به اتحاد های جنوب شرق هم به جنوب غرب نامه زدم برای عضویت ولی خب حتی جواب نامه هم نیومد چه برسه به اینکه بگن نه.ولی وقتی آقا آرمین نامه زدن بنده با توجه به شرایط سرور گفتم مشکلی نیست رو کمک ما هم حساب کنید که من برای اینکه بتونم کمک هرچند کوچیکی کرده باشم برای اکانتم گلد خریدم و به دوستم هم گفتم اکانتش رو تبدیل به دفاعی محض کنه و اونم گلد خرید و اکانتش رو کشید بالا و اماده دف سازی کرد.
      و بعد آرمین خان اکانت هایی رو فرستاد تو اتحاد ما که رو دف سازیشون کار کنم.
      اکانت خودم هم چون هجومی بود برای تامین گندم منفیش غارت میزدم ولی نه وقتش رو داشتم نه نیروش رو که بتونم هر 5 دقیقه اتک بزارم برای غارت برای همین با جاسوسی غارت میکردم و اتک میفرستادم که اتفاقا یه شب با جاسوسی ها حسابی منابع پر پیدا کردم و غارت هارو فرستادم و حساب کتاب کردم که باید صبح پامیشدم که تعدیل بزنم چون منفی اکانت حدود 50 کی بود ولی متاسفانه صبح که اومدم دیدم غارت ها خالی برگشتن و کلی تلفات دادم یعنی نامردی و سواستفاده یعنی اکانتهایی که فرستاده بودن تو اتحاد مولتی بودن که متسفانه اون ده هایی که جاسوسی کرده بودم رو قبل من خالی کرده بودن.
      و من هم اون اکانتها رو بیرون کردم و نامه زدم به لیدر شمال غرب که یک هدفی رو برای من مشخص کنید میخوام نیروهام رو دیوار کنم چون نمیتونم گندمشون رو تامین کنم.(هم دیگه دلسرد شدم از بازی هم خسته)ولی ایشون تا حدود یک ماه هدفی رو انتخاب نکردن که بعد من خودم نامه زدم و دوباره گفتم اگه هدفی نمیگید من خودم بزنم دیوار کنم که بعد سه تا تارگت برام مشخص کردن و گفتن یکی از اینهارو بزن که منم گفتم تو کدوم یکی احتمال دیوار شدنش بیشتره که گفتن وینستون و شما که میگی تایم لندشون یکی بود عرض کنم خدمتتون که برای من ساعت مشخص کردن که این ساعت بزن ولی من خواب موندم و با اختلاف 8 ساعت زدم اتک رو پس مطمئن باش هیچ هماهنگی نبود.
      و مقصر اصلی این حمله هر چند کوچیک هم بچه های خودتون بودن نه کس دیگه ای.
    • New

nghtwlf wrote:

GLADM wrote:

Star army wrote:

جناب آقای وینیستون پلن جالبی رفتند ولی وقتی حدود 4 میلیون منابع در دهکدشون دیدیم هدفشون معلوم شد که کتیبه بزرگ هست .در کل پلن جالبی بود .حیف 25 تا گلد .توصیه میکنم وقتی این نوع پلن میرید طوری تنظیم کنید که منابع هم نزدیک زمان لند برسن که وقتی جاسوسی میشه اون همه منابع دیده نشه.ما که در ایام جوانی اونجوری اجرا میکردیم این پلن رو.
      موفق و پیروز باشید.
      خیلی خوبه 2 کلمه در مورد بازی داخل فروم صحبت میشه ( اگه اقایون حاشیه بزارن )حرکته خوبی بود و انقدر این روزا تراوین سطحی شده که همینم حرکت و تشخیص هم کار خوبیه ، تبریک

اما از اونجایی که خود شما در بالا گفتید به این پلن پی بردید ، خوردن همچین اتکی قبل از تایم لند به دهکده ای که روی شما پلن رفته یه چیزایی رو روشن میکنه ! ( که البته نا موفق واقع شد )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این طور میشه که شما بعد از تشخیص حمله سراسیمه به دنبال راه حل هستید و اون راه حل لانچ کردن همر از داخل جنوب شرق روی خودشونه ! ( این همون حرکتای توی استینی هست که پیش تر در موردش صحبت شده بود :X )
      جدا از این که این حرکت ، حرکت ناجوانمردانه یا از این دسته هست ، ( توی این سرور دیگه طبیعی هست نامردی ، از پشت ضربه زدونو و ... ) این پیام رو داره که جنوب شرق برای کسانی که از سمت مقابل بهش نگاه میکنند و باید تصمیم بگیرند غیر قابل دست رش شده ( چرا که پلنهای مهم و متعدید با شکست مواجه شده ) و از این رو ما باید به خودمون ببالیم که با تمام این مشکلات پیش رومون باز هم قدرتمند هستیم و به کوری چشم بدخواهان همچنان خواهیم بود .

برای شکست ما تفرقه انداختن و 3 به 1 کردن سرور کمه ، خیانت عده ای از داخلش کمه ، جاسوسی از داخلش کمه ، خرید اکانت از داخلش کمه ، همر لانچ کردن از داخلش کمه ...
      فکر کنم تمام گزینه هاتون رو مصرف کردید و ما هنوز پا بر جا و سر جای خودمون هستیم (:ي اون هم با کمترین تعداد اکانت ) و رو به جلو داریم ادامه میدیم
      ویرایش شد

پیروزی نزدیکه (همون طوری که به حول وقوه الهی اتکای روتون فیک میشه :X ) حالا که دوستان جنوب غربی هم در کنار ما هستند ، راحت تر بر مشکلات غلبه خواهیم کرد.
      این خائنین رو به حال خودشون رها کنید ، و از بحث کردن با اونها خود داری کنید ، که این کار بیهوده ای هست بشینید سفت و سخت بازی رو بچسبید که موفقیت ما خار چشم اونهاست ، اینها این طور براشون تعریف شده که موفقیت ما شکست اونهاست ، پس بشینید و تلاش کنید اونها خودشون محکوم به فنا هستند .

پ . ن = همیشه کسی موفق خواهد بود که دید و درک نزدیکتری به اون چه که واقعیت هست داشته باشه !

به امید موفقیت South
      مازیار G
      سلام خدمت همه سروران گرامی سرور 6.حسام هستم از اکانت nightwolf
      بیشتر از 6 سال بود تراوین بازی نکرده بودم و به خاطر همین پسورد اکانت اصلیم تو فروم یادم رفته و ایمیل بازیابیش هم یادم نیست برا همین این اکانت رو زدم که یه موردی رو بگم هرچند غیر مهم و زحمت رو کم کنم.
      سرور گرامی جناب مازیار خان تو پستتون اشاره به نامردی کردید و از پشت ضربه زدن و ... فقط محض اطلاع میگم و اینکه خدایی نکرده تهمتی به کسی زده نشه اگر یکم طولانی میشه شرمنده همتون
      دقیق یادم نیست ولی فکر کنم حدود 2 ماه پیش بود که آرمین خان نامه زدن و گفتن که جریان اتحاد شما چیه و با ما هستین یا نه.من هم راستش فقط اومده بودم یکم سرگرم شم و زیاد به فکر بازی نبودم و قصد دشمنی یا دوستی با هیچ اتحادی رو نداشتم.البته اوایل که اکانت رو زدم هم به اتحاد های جنوب شرق هم به جنوب غرب نامه زدم برای عضویت ولی خب حتی جواب نامه هم نیومد چه برسه به اینکه بگن نه.ولی وقتی آقا آرمین نامه زدن بنده با توجه به شرایط سرور گفتم مشکلی نیست رو کمک ما هم حساب کنید که من برای اینکه بتونم کمک هرچند کوچیکی کرده باشم برای اکانتم گلد خریدم و به دوستم هم گفتم اکانتش رو تبدیل به دفاعی محض کنه و اونم گلد خرید و اکانتش رو کشید بالا و اماده دف سازی کرد.
      اکانت خودم هم چون هجومی بود برای تامین گندم منفیش غارت میزدم ولی نه وقتش رو داشتم نه نیروش رو که بتونم هر 5 دقیقه اتک بزارم برای غارت برای همین با جاسوسی غارت میکردم و اتک میفرستادم که اتفاقا یه شب با جاسوسی ها حسابی منابع پر پیدا کردم و غارت هارو فرستادم و حساب کتاب کردم که باید صبح پامیشدم که تعدیل بزنم چون منفی اکانت حدود 50 کی بود ولی متاسفانه صبح که اومدم دیدم غارت ها خالی برگشتن و کلی تلفات دادم یعنی نامردی و سواستفاده یعنی اکانتهایی که فرستاده بودن تو اتحاد مولتی بودن که متسفانه اون ده هایی که جاسوسی کرده بودم رو قبل من خالی کرده بودن.
      و من هم اون اکانتها رو بیرون کردم و نامه زدم به لیدر شمال غرب که یک هدفی رو برای من مشخص کنید میخوام نیروهام رو دیوار کنم چون نمیتونم گندمشون رو تامین کنم.(هم دیگه دلسرد شدم از بازی هم خسته)ولی ایشون تا حدود یک ماه هدفی رو انتخاب نکردن که بعد من خودم نامه زدم و دوباره گفتم اگه هدفی نمیگید من خودم بزنم دیوار کنم که بعد سه تا تارگت برام مشخص کردن و گفتن یکی از اینهارو بزن که منم گفتم تو کدوم یکی احتمال دیوار شدنش بیشتره که گفتن وینستون و شما که میگی تایم لندشون یکی بود عرض کنم خدمتتون که برای من ساعت مشخص کردن که این ساعت بزن ولی من خواب موندم و با اختلاف 8 ساعت زدم اتک رو پس مطمئن باش هیچ هماهنگی نبود.
      دوست عزیز قطعا با یک نامه ی ساده می تونستید مشکل رو حل کنید! در ابتدای امر بنده به اکانت شما مشکوک بودم چون تایمی از بازی درخواست عضویت به اتحاد رو دادید که یکم شک بر انگیزه بر این اساس نه میشده که در اتحاد اصلی باشید نه اتحاد های زیر شاخه؛اما وقتی متوجه شدم که در حال بازی کردنید باز بنده اعتماد کردم و چندین اکانت که فعالیتشون کم بود و کاملا دف ساز بودند رو به اتحاد شما فرستادم برای امر دف سازی این که شما از یک جا جاسوس می زنید و خالی میشه لزومی نداره این فرض رو بگیرید که حالا جاسوس بوده تو اتحاد شما و سریع به ما گزارش دادند که بدووو این جا منبع زیاده :دی یکم خنده دار هستش!احتمال داره جاسوس از اکانت هایی زدید که اطرافتون بوده و حالتی از اکانت های سیلور فروش بوده و این ها به طور اتوماتیک منابع رو خالی کردند و شما دچار سو تفاهم شدید!
    • New

حذف اکانت:

ایا از بازی در شمال خسته شده اید؟ایا گندم خورتان شمارا اذیت میکند؟

راهکار شما اینجاست»هماکنون با گذاشتن یک پست در فروم و تعریف از کارهای نکرده ی خود ,خود را هدف لانچ های جنوب کنید:))

100% تضمینی ,تنها در 3 روز تمام کپ ها و نان کپ های خود را به ما بسپارید تا به جمعیت اولیه شان بازگردانیم(بدون بازگشت و حذف اکانت تضمینی)

ساید جنوب هماکنون با کادری مجرب اقدام به کاتا نودن ساید های شمالی کرده در صورت تقاضا فقط کافیست در فروم یک پست بگذارید و بقیرو به ما واگذار کنید

سایرخدمات:
      *کراپ لاک کردن تضمینی با هدف پر پر شدن همر شما

*خفت کردن همر شما در پارکینگ برای ازادسازی گندمخور

*کاتا کردن کپاتون به صورتی که دیگر حرف از تراوین نزنید

*دیوار کردن همر شما 100% تضمینی بدون بازگشت(از منصور بپرسید مشتری همیشگیمونه)

و...

هدف ما رضایتمندی مشتریست:))
      پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است از همت داوود نبی بخت بلند است
      افتادگی اموز گر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است
    • New

No MerC wrote:

nghtwlf wrote:

GLADM wrote:

Star army wrote:

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شد

به امید موفقیت South
      مازیار G
      سلام خدمت همه سروران گرامی سرور 6.حسام هستم از اکانت nightwolfبیشتر از 6 سال بود تراوین بازی نکرده بودم و به خاطر همین پسورد اکانت اصلیم تو فروم یادم رفته و ایمیل بازیابیش هم یادم نیست برا همین این اکانت رو زدم که یه موردی رو بگم هرچند غیر مهم و زحمت رو کم کنم.
      دوست عزیز قطعا با یک نامه ی ساده می تونستید مشکل رو حل کنید! در ابتدای امر بنده به اکانت شما مشکوک بودم چون تایمی از بازی درخواست عضویت به اتحاد رو دادید که یکم شک بر انگیزه بر این اساس نه میشده که در اتحاد اصلی باشید نه اتحاد های زیر شاخه؛اما وقتی متوجه شدم که در حال بازی کردنید باز بنده اعتماد کردم و چندین اکانت که فعالیتشون کم بود و کاملا دف ساز بودند رو به اتحاد شما فرستادم برای امر دف سازی این که شما از یک جا جاسوس می زنید و خالی میشه لزومی نداره این فرض رو بگیرید که حالا جاسوس بوده تو اتحاد شما و سریع به ما گزارش دادند که بدووو این جا منبع زیاده :دی یکم خنده دار هستش!احتمال داره جاسوس از اکانت هایی زدید که اطرافتون بوده و حالتی از اکانت های سیلور فروش بوده و این ها به طور اتوماتیک منابع رو خالی کردند و شما دچار سو تفاهم شدید!
      دوست عزیز بنده از هیچ نقره فروش و منابع فروشی غارت نمیزدم درسته بار اولمون بود ورژن 4 بازی میکردیم ولی حداقل یه 6 سال تجربه تو سرور های نرمال ایران و دات کام داشتیم که بتونیم زود بازی رو به دست بگیریم.
      بنده جاسوسی هام بیشترش از ناتارهایی بود که توی لیستم خیلی وقت بود غارت نکرده بودم.و چطور میشه بعد اینکه اون بازیکن ها اخراج میشن تو جاسوسی های بعدی همه غارت ها دست پر برمیگردن؟ منابعی هم که جاسوسی میشد کم نبود که بشه گفت وسوسه نمیکنه.
      در مورد مشکوک بودن شما هم بهتون حق میدم و من هم از جواب نامه هاتون کاملا این رو فهمیده بودم برا همین هرکی ازم درخواست پارکینگ میکرد بهشون میگفتم مستقیما با خودتون مکاتبه کنن.
      به هرحال مارو از دست این بازی وقت گیر رها کردین ممنون از لطفتون و اینکه هیچ ضربه ای به شما نخورد خداروشکر که 30 کی دفاعی در عرض یک روز جبران میشه.
    • New

سلام و خسته نباشید خدمت فروم خوان های عزیز توجهتون رو به اتفاق های اخیر و پ ل ن مشترک اتک های جنوب جلب میکنم

در ابتدا باز هم دیوار شدن شمال غرب رو تسلیت میگم و همچنین ۸ اکانت کراپ لاک شدن و خفت یکی از همراشون

دیوار شدن

کراپ لاک شدن

ش

کراپ لاک شدن

کراپ لاک شدن

خفت همر

کراپ لاک شدن

کراپ لاک شدن با کمترین نیرو

• New

No MerC wrote:

سلام و خسته نباشید خدمت فروم خوان های عزیز توجهتون رو به اتفاق های اخیر و پ ل ن مشترک اتک های جنوب جلب میکنم

در ابتدا باز هم دیوار شدن شمال غرب رو تسلیت میگم و همچنین ۸ اکانت کراپ لاک شدن و خفت یکی از همراشون

دیوار شدن

کراپ لاک شدن

ش

کراپ لاک شدن

کراپ لاک شدن

خفت همر

کراپ لاک شدن

کراپ لاک شدن با کمترین نیرو

نزدیک شدن شمال غرب به روزهای پایانی و افول این ساید نوید اینده ای سخت و دردناک رو برای متحدین منافق این ساید ؛ در خاک جنوب شرق خواهد داشت . پایانتان نزدیک است .

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• New

نمی دونم چرا توی هر پستی که می گذارید از روی ترس یه سنگی هم به ما پرتاب می کنید 8) نکنه برای اون ۴ تا فیکه؟! :thumbsup:

یعنی بدون زدن شمالغرب زورت نمیرسه مارو به پایانمون نزدیک کنی یا اینکه مرحله بعدیشه.نکنه ما غولش هستیم :thumbsup: شاید تو هم اعتقاد به پلن مشترک داری.شاید.

خیلی جدی گرفتی یکم شل کن.سرور برای ما تموم شده خیلی وقته،حالا ۲ تا همرم دیوار کنی به جایی بر نمی خوره و ایضا ۴ تا موج کاتات هم اینسرت بشه.اگر تا الانش هم موندیم از روی اقتدار شماست که نمی تونی یه کپ رو صفر کنی و یه عده رو خوشحال و دعاگوت 8)

پ.ن:گفتم جنوب شرق پر از آنالیزور و تحلیلگره اما دیگه اینقدر کشکی تحلیل نکنید تراوین رو.با چندتا کراپلاک یه ساید رو از دور خارج کردید واقعا؟!جل الخالق.شاید هم پایه تحلیلاتون اینه که همه بد هستند و ما خوبیم.

پ.ن:باشه تو خوبی ;)
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    • New

با سلام خدمت خوانندگان فروم چه دوست چه رقیب
      تبریک به پلیرهای متای جنوب که بعد از متحد شدن گل کاشتن
      از کوزه همان برون تراود که در اوست از یه خائن انتظاری بیش از نمیشه رفت که اعمالی رو که در بازی داره (به قول خودشون تو ساید همیشگیش داره در حال حاضر انجام میده) تو ایدی تلگرام هم تکرار کنه و یه چت خصوصی رو همگانی کنه

قبلا اگه فکر میکردم میشه با این شخص کنار اومد و دوباره ج ش متحد ببینیم با این حرکتش کلا نا امید شدم و کاملا حق با مازیار بود که عامل مشکلات ج ش همین دست افراد هستن، و از وقتی از اتحاد اصلی کنار رفتن وضعیت ج ش کلا متفاوت شد

پ. ن: باروبندیلتون رو جمع کنید برید همون سرور 1 حداقل گند کمتری به ساید و خودتون بزنید

پ . ن: واسه خودم و حمید متاسفم که فکر میکردم مشکل از مازیاره و سرور یک تو ج. ش ثبت نام کردم که با شما هم سایدی باشیم، حیف هزینه و وقتی که اونجا صرف کردیم، حالا ببینیم اونجا چه بلای سر ساید جنوب شرق و پلیرهاش میارید

SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• New

سلام به همه
      باز چهار تا حرکت زدین کل جنوب امده توی فروم داره کوری میخونه (خوشم میاد وقت شناسید)خخخخخخ

دوم این که ما هنوز پاتو کفش شما نکردیم یه ماه قبلت رو یادت بیار فیدر میزدی یادته :whistling: :whistling: :whistling:

شما نومرسی عزز حال ساید رفیقت رو بپرس همه کپ هاشون اخرین دهکدشون هستش این قدرت ما هستش 8) 8) 8)

اول بزار کار اینا تموم بشه همون هایی که کردید سپر بلا نوبت زدن شما هم میرسه :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
      لطفا به جای دیسلایک کردن جواب بدید
      از جواب دادن فرار نکنید چی شد داشتید کوری مخوندید

این مال 1دقیقه پیش هستشبرگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

از کراپ لاک گذشته این اتک دهکدش کلا ترکید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• New

كي رو زدين اينجوري شاخم ميشين
      دلتون خوشه دوتا دف سازي كه پلير به زور بهش سر ميزنه رو زدين
      داداش
      همراي اصليتون كه يا خفت شد يا ديوار
      بازم همر دارين بنده در خدمتتون هستم
      بكوبين واسه همشون دف هست
      همه رو از دم ديوار ميكنيم
      هنوز قدرت پديده و جنوب رو نديدين
      از خدا نميترسين از من بترسين :D :D ;) ;)
    • New

Bardia.66 wrote:

از کوزه همان برون تراود که در اوست از یه خائن انتظاری بیش از نمیشه رفت که اعمالی رو که در بازی داره (به قول خودشون تو ساید همیشگیش داره در حال حاضر انجام میده) تو ایدی تلگرام هم تکرار کنه و یه چت خصوصی رو همگانی کنه

قبلا اگه فکر میکردم میشه با این شخص کنار اومد و دوباره ج ش متحد ببینیم با این حرکتش کلا نا امید شدم و کاملا حق با مازیار بود که عامل مشکلات ج ش همین دست افراد هستن، و از وقتی از اتحاد اصلی کنار رفتن وضعیت ج ش کلا متفاوت شد

پ. ن: باروبندیلتون رو جمع کنید برید همون سرور 1 حداقل گند کمتری به ساید و خودتون بزنید

پ . ن: واسه خودم و حمید متاسفم که فکر میکردم مشکل از مازیاره و سرور یک تو ج. ش ثبت نام کردم که با شما هم سایدی باشیم، حیف هزینه و وقتی که اونجا صرف کردیم، حالا ببینیم اونجا چه بلای سر ساید جنوب شرق و پلیرهاش میارید

تا الان فکر می کردم من فقط درشت می نویسم.با دیدن این پست به خودم امیدوار شدم. :rolleyes:

انشالله سرور ۱ در کنار هم تجربه ای متفاوت خواهیم داشت به شرط قسمت(البته اگر همر روی ما بلند نمی کنید :rolleyes: )

در مورد چت خصوصی من فکر کنم چت های شیفت رو منظورت هست.به نظرم درست نیست دیگه ادامه دادنش با وجود عذرخواهی انجام شده.من هم بخشیدم حسین رو و انشالله بیشتر دقت کنه توی کنترل احساساتش.

ما بار و بندیلمون رو بستیم و در سرور ۱ در حال خیانت و نفاق و این حرف ها هستیم. :thumbsup:

پ.ن:تکرار یک دروغ می تواند "توهم حقیقت"را به وجود آورد.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    • New

نکنه میخواید فیدر منم بزنید خخخخخخخخخ کهالبته نومرسی عزیز روی فیدر من اتک گذاشته که خیلی حال کردم ویک بار دیگه توبه کردم به درگاه خدا

اره حیف شد کلی همر دیوار کردین دیگه ما همر نداریم حالا چیکار کنیم چطوری واندرشون بزنیم (سرکاری داداش زیاد فکرش رو نکن)

تا حالا از ساید شمال باچند نفر داشتید میجنگیدی 4الی 5 نفر حالا کو تا کل شمال

همون منصور بستون هستش یه فکری به حالش بکنید

میخواید من پادر میونی کنم بگم کاری نداشته باشه باشما ای منصور بد چرا بچه های مردم اذیت میکنی هان ؟؟؟؟
    • New

norollah wrote:

نکنه میخواید فیدر منم بزنید خخخخخخخخخ کهالبته نومرسی عزیز روی فیدر من اتک گذاشته که خیلی حال کردم ویک بار دیگه توبه کردم به درگاه خدا

اره حیف شد کلی همر دیوار کردین دیگه ما همر نداریم حالا چیکار کنیم چطوری واندرشون بزنیم (سرکاری داداش زیاد فکرش رو نکن)

میخواید من پادر میونی کنم بگم کاری نداشته باشه باشما ای منصور بد چرا بچه های مردم اذیت میکنی هان ؟؟؟؟
      آقا منصور كه بزرگ ماست و خاطره خوشي با ما داره ما در خدمتش هستيم هر موقع تشريف بيارن
      شما برو با همون كل شمالتون اتك بده به ما ببينم كل همره شمالتون اندازه نصف دف منم ميشه :whistling: :whistling: :whistling:
      همر دفاعي خودت چطوره حالش هنوز زندن يا از گرسنگي تلف شدن :thumbsup: :thumbsup:
      داداش برو با بزرگترت بيا :P
    • New

norollah wrote:

سلام نورالله عزیز معلومه بدجور تحت فشارید میری دفساز که کسی سر نمیزنه بهش میزنید بعد کپ soshiyantویاking turkمیخوره میاید حرفم میزنید!!!!(جالبه)

منصور که ما نمیجنگیم خودش زحمت میکشه خود زنی میکنه یا همرش خفت میشه یا خودش میره دیوار دیگه

ای شیخ بزار بخندیم یکم
    • New

همر دفاعی که امد توی کتیبه جنگ اموز کلا 5کی دفاع بود خخخخخخخخخخ

اقا راست میگید حق باشما هستش ماداریم حذف میکنیم نمیشه اجازه بدین بازی کنیم اخه داره جالب میشه

بزارید تا اخر باشیم من قول میدم خودم حذف کنم

بازم چراغ زرد قرمز زدیم راستی ده اولشم چیف کردم بنده خدا دوتا دهکدش یهو پرید برای خودش یلی بود

هنوز تا اخر پاییز زیاد مونده از الان جوجه هارو نشمرید

انشالله همین جور که شما میگید باشه .....
    • New

B a y G o s h wrote:

Bardia.66 wrote:

تا الان فکر می کردم من فقط درشت می نویسم.با دیدن این پست به خودم امیدوار شدم. :rolleyes:
      گفتم سنش زیاده چشاش شاید سو نداشته باشه

اولا که اصلا طرف صحبت بنده حنابعالی نبودی .... ولی بگذریم

انشالله سرور ۱ در کنار هم تجربه ای متفاوت خواهیم داشت به شرط قسمت(البته اگر همر روی ما بلند نمی کنید :rolleyes: )

اونجا گذاشتم رو حذف هرچند نیروی هم نداشتم و مثل شما جز شاخ های تراوین نیستم یه پلیر نوبی بودیم مایع دردسر و وقت شما رو تلف میکردیم با سوال پرسیدن و تلف کردن امکانات ساید

در مورد چت خصوصی من فکر کنم چت های شیفت رو منظورت هست.به نظرم درست نیست دیگه ادامه دادنش با وجود عذرخواهی انجام شده.من هم بخشیدم حسین رو و انشالله بیشتر دقت کنه توی کنترل احساساتش.
      شما درباره چیزی که نمیدونی اظهارنظر نکنی سنگینتری، اونی که که باید ماست مالی کنه شما نیستی

ما بار و بندیلمون رو بستیم و در سرور ۱ در حال خیانت و نفاق و این حرف ها هستیم. :thumbsup:

پ.ن:تکرار یک دروغ می تواند "توهم حقیقت"را به وجود آورد.

ماشالله فیلسوف هم که هستی، حیف شد در معیت شما کلی کسب فیض میکردیم که کم سعادتی ما بود

SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• New

norollah wrote:

همر دفاعی که امد توی کتیبه جنگ اموز کلا 5کی دفاع بود خخخخخخخخخخ
      مشكل اينه در حدي نبودي بيشتر جلوت دف بريزيم
      ولي دم آقا فرزاد گرم با اون كانتر اتكش
      تا يه هفته خوبه فارم ماها بودي :thumbsup: :thumbsup:
      حالا بازي ياد ميگيري انشالله
    • New

مشکل اونجا بود که انقدر ترسیده بودید که تنها راه همین بود

برو پسر خوب تو که فکر میکردی فیک هستش برو بپرس رو کی اتک بوده میفهمی به خاطر تو نبوده

همین الان برو گزارش اتحادتون رو بخون ببین چند نفر کراپ لاک شدن خودت عکسشون بذار

فقط جواب بده یابگو نشده که من عکس میزارم یا خودت بزار خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

باز دم ما گرم کپ نان کپ میزنیم نومرسی بزرگ روی فیدر من 8موج گذاشته این رو کجای دلم بزارم اخه

حتما من درحدی نیستم که بخواد کپ من بزنه وای کلی توی اتحاد خندیدیم دمتون گرم
    • New

norollah wrote:

مشکل اونجا بود که انقدر ترسیده بودید که تنها راه همین بود

برو پسر خوب تو که فکر میکردی فیک هستش برو بپرس رو کی اتک بوده میفهمی به خاطر تو نبوده

همین الان برو گزارش اتحادتون رو بخون ببین چند نفر کراپ لاک شدن خودت عکسشون بذار

فقط جواب بده یابگو نشده که من عکس میزارم یا خودت بزار خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      شما بزار ما هم ميزاريم ببين كي بيشتر كي رو زده
      فقط ميترسم لينكارو بزارم شمال نا اميد شه همه حذف كنن :D :D :D
      البته آقا آرمين زحمت نيمي از لينكارو كشيده
      حالا شما برو لينكه دف سازايي رو بزار كه زدينشون ببينيم چقدر مهمه
      ما هم لينك همرايي كه تركونديم و ميزاريم كه دسته جمعي با هم حذف كنين همتون
      بازم ما در خدمتتون هستيم شبانه روزي آماده براي گندم خور آزاد كردنيم
    • New

سلام
      خارج از هر گونه حاشیه تبریک میگم به جنوب بخصوص ساید جنوب غرب بابت دفاع های خوبش و پلن های موفقش .

پ ن : فرزاد جان اندفعه قسمت نشد ولی دفعه ی بعد بدون کلیپ ، لینک نزار گروه :دی
      :love: :thumbup: