نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• مجید فروزن من بازد خورد مشکلی ندارم خیلی نامردی کردن
      با بقیه هم همین کار کردین
      که همه رفتن اکنتشون دست شماهاست

برای من دروغ حرف ای قشنگ نزن که خوب میشناسمت از این کارها زیاد کردی

ببخشید این حرف میزنم ولی جوابت میدم از غیرت حرف زدی والله غیرت ما همچین چیزی رو قبول نمیکنه

شما چشمت چپه خوب نمیبینی
    • اکانت "موناکو" تنها دو روز بعد از یه دعوا با فروزن من بن میشه و گلدش منفی میشه
      فردای اون روز دوباره بن میشه به جرم خرید دف در حالی که هیچ اتکی رو اکانت نبوده و هیچ دفی نخریده نورالله
      وقتی نورالله دید که لیدر سایدش برخلاف وظیفه اش که حمابت از همه پلیرهاست داره اکانت خودی رو ریپورت و بن میکنه تصمیم گرفت به جنوب غرب ملحق بشه تا اینجاش که واضحه
      و اما در طی یک حرکت بسیار شرافتمندانه کجید فروزن من حمله میزنه رو اکانت موناکو
      حمله ساعت 4 صبح لانچ میشه و دو ساعت بعد رمز اکانت عوض میشه ازونجایی که نورالله آفلاین بود فکر کردم خودش رمزش رو عوض کرده در حالی که متوجه شدیم فروزن من :

برداشته رمز اکانتو عوض کرده
      همر توی بیس رو روی مرتاض منحصر جنوب لانچ کرده
      دف دهکده رو بک داده و به مرتاض کوچیک حمله کرده

کاتاهای اکانت رو درمقابل حمله گذاشته تا هیرو از حمله تجربه و لول بگیره

اینم ابعاد دیگری از شخصیت بزرگ مرد شمال غرب و لیدر پر افتخار ساید شجاعان شمال غرب :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Ts3.ir: IceShadow
      Ts4.ir: IceShadow
      Ts2.com: IceShadow
      Ts1.uk: IceShadow
      Ts1.ir: Yobern
      Ts5.ir: Beny Yobern
      Ts6.ir: Beny Yobern
      Ts29.ir: Beny Yobern
    • سلام به همگی
      بهنام جان شما سعی داری واقعیت رو طور دیگه ای جلوه بدی.نورالله هم گلد از تراوین سل خریده و هم موقعه اتک یاسا دفاع خریده.مدارکش هست.دلیل آی پی مشترک هم اینه که اکثرا اینترنتش قطع میشد و من و مجید اکانتش رو اداره میکردیم.اینم مدارکش هست.من نمیدونم کی دفاع بک کرده ولی همر من هشت برابر اون دفاعی که تو اسکات دیدیم رد میکرد راحت چرا باید دفاع بک بکنیم.اصلا چرا باید ریسک کنیم و کاتاش کنیم اگه دسترسی به اکانتش داشتیم.درضمن تو اسکاتی که زدیم همون شمشیری ها و کاتاها تو کپ بوده و اکانت دست هرکی بوده گذاشته همونجا بمونه چون مهم نبوده اکانت براش.کلا اکانتی که از تمام امکاناته شمال غرب استفاده کرده و ب کتیبه شمال غرب به جنوب نقل مکان کرده خودش ته نامردیه.چرا کسی به اینکار اعتراض نکرد.
    • Beny Yobern wrote:

بیچاره پلیرهای شمال غرب که در این حد شدن که همچین کاراکتری لیدرشونه
      مایه آبروی سایدت باش نه مایه بی آبرویی و سایدت
      واقعا برات متاسفم... امیدوارم فقط مجازی ازین حرکتا بزنی و تو دنیای واقعی کمی بیشتر با واژه غریب انسانیت آشنا باشی... افسوس و افسوس و صد افسوس
      واژه های جالبی استفاده شده تو این متن . یکی از اون ها انسانیت هست . چیزی که من دارم ولی شما ندارید . ( شما = یه عده ی خاص )

آرمین و مازیار سره رو کم کنی زیاد تو سر و کله هم میزدن . یکی فهش میداد پین میکرد یکی از سرور رومانی عکس آپلود میکرد تو گروه و ... . سره این جریانا و رو کم کنی ها یک ساعت قبل از حذف شدن اکانت SH!FT آرمین به من پیام میده میگه اگه پست میزاری فروم از من تشکر ویژه بکن که روی مازیار کم شه . مازیار هم زرنگ بود . بعد از پست فروم من که پاک شده با این که نوشته شده بود بعد از ساعت 12 شب ، حدودا ساعت 6 یا 7 شب پارکینگ بن شده ی ساید حذف شده و همر و کاتای 90 درصد ساید پریده ( امیدوارم با توجه به MM بهنام برگرده ) . از این جریان مازیار استفاده کرد و جو رو علیه من کرد.
      تو تاکسی بودم با آرمین چت میکردم . برام آهنگ فرستاد و ... . ولی نمیدونم چی شد ! نیم ساعت بعد ، کسی که دوستم بود .

حالا بگو ببینم بهنام جان انسانیت رو تو این متن درک کردی ؟

Beny Yobern wrote:

اینم ابعاد دیگری از شخصیت بزرگ مرد شمال غرب و لیدر پر افتخار ساید شجاعان شمال غرب
      منطق این صحبت هارو درک نمیکنم . کسی که اکانت خودش رو داده به لیدر های پاک باز جنوب رو چیکار باید کرد ؟ بهش کتیبه بدن همر بکشه ؟ انبار بدن بهش که یه نان کپ دیگه ران کنه یا چی ؟ میزنن دیگه :/ .

یادمه تو گروه خیلی بد میگفتی از NW و یکی از دلایل خارج شدن از متا 3-1 رو خرید اکانت تو خاک se توسط nw نقل کردی . شما دیگه چرا بهنام خان ؟
      راستی بعد از حذف اکانتم ، منو بلاک کردی درجا ، بعد از گروه انداختی بیرون ، بعد اومدی فروم پست دلسوزانه و خداحافظی گذاشتی . بعد تو گروه اعلام کردی من از حسین خواهش کردم بمونه ولی فروم علیه من پست گذاشته . این همه تضاد و پارادوکس از کجا میاد ؟

پ ن : دو تا خزانه سطح یک بسازه تو دهکده اش ؟ که یکیش تخریب شه کتیبه رو نبرن ؟ چجوری 2 تا خزانه تو یه ده ؟

پ ن : دارولفنون تو دهکده واندر ساخته بودی . اون رو کجای دلم بزارم ؟

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: خارج از موضوع ()

• سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان فروم.

خیلی جالبه که شخصیتی مثل بهنام هنوز هم توی فروم دارن نسبت به بقیه نظر می دن و شدن کاسه داغتر از آش.

هنوز پست ولکام تو وال خاطرمون هست و البته چت سلام بنده با هاملت که گذاشتی فروم و براش تحلیل هم نوشتی!

یادمونه بعد از هر دیوار شدن شمال روی مرتاض با دمپایی یا تک هیرو اتک می دادی شاید بتونی چیزی کاسب بشی.
      هنوزم تهمت شما به ما برای واگذاری اکانت به شمال غرب یادمونه.

هنوزم تهمتت یادمه که گفتی من ام ام جنوب شرق رو دادم به شمال غرب.(امیدوارم قبل از هر پستی این مورد رو روشن کنی)

نامت به بازیکنان شمال شرق هم در نوع خودش جالب بود.
      اخیرا هم گفتی دوتا خزانه توی ده بسازن انگار؟!

باورم نمیشه شما توتال یه ساید باشی.
      در حرف دنبال برنده شدن نیستی ولی در عمل تمام سعیت رو می کنی.شخصیتی احساسی و دوگانه.

تا وقتی سود در متای ۳ گانه بود اونجا بودی ولی وقتی دیدی اسمت میره زیر متا و معلوم نیست با هر بهونه ای خارج شدی و اومدی سمت جنوب شرق .

یادمه با قطعیت به من گفتی شما اعضا رو خارج کنید از اتحاد تا ما ویرایش شد بزنیم که منظورت نومرسی و هالی بود.همونجا متوجه احساساتت بودم و جوابی ندادم.الان هم که میگی همه کاره جنوبی.

این همه چرخش و تغییر موضع در نوع خودش جالبه.امیدوارم ارزشش رو داشته باشه و حداقل بتونی سرورهای بعدی خاطره ای با ارزش برای گفتن داشته باشی.

پ.ن:۹۰ درصد کاتاهای جنوب شرق پارک بوده توی اکانتی که بن بوده و حذف شد؟!

پ.ن:جنوب شرق هم شده رو کم کنی و کل کل و فحش.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: استفاده از کلمات نا معلوم ()

• B a y G o s h wrote:

خیلی جالبه که شخصیتی مثل بهنام هنوز هم توی فروم دارن نسبت به بقیه نظر می دن و شدن کاسه داغتر از آش.
      به به جناب بایگوش!باز که پیدات شد؟عزیز جان شما میشه بگی در فروم و کلا این سرور دنبال چه چیزی هستی؟الان شدی مدافع "حقیقت" ؟!!!مطمئن باش آن «حقیقت»ی که تو اسطورۀ منادی آن باشی از هر دروغی رکیک‌تر است!

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• S!gaR wrote:

B a y G o s h wrote:

به به جناب بایگوش!باز که پیدات شد؟عزیز جان شما میشه بگی در فروم و کلا این سرور دنبال چه چیزی هستی؟الان شدی مدافع "حقیقت" ؟!!!مطمئن باش آن «حقیقت»ی که تو اسطورۀ منادی آن باشی از هر دروغی رکیک‌تر است!
      بازم که مارو ریپلای کردی هروقت خودت رو معرفی کردی اجازه داری مارو ریپلای کنی تفهیم شد؟
      سرور تموم شد نترس نمیزنمت یا به قول سید می خوای یکی یکی بزنیم تا برسیم بهت هه هه
      من موندم اونی که باید بیاد جواب بده و بگه چطوری تونست اینقدر گند به سرور بزنه پیداش نمیشه بعد شما مجهول هویت را میفرسته جلو
      تو عمرت یه پست مفیدم دادی که دو ریال بره رو اعتبار اکت ؟

حقیقت سرور ماییم که از وقتی لاگین کردیم چه اونایی که رفتن و چه اونایی که موندن همگی اخطار کردیم که توتال خودکامه فراری چه بلایی سر ساید میاره
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• mamad tarantula wrote:

قبول دارم حرفتو،ما تا آخر دنیا هم اینجا پست بزاریم اون اعتباری که شما با ویرایش شد خیانت به اکانتتون دادی و نمیتونیم به دست بیاریم!!

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون خرید و فروش ()

• Star army wrote:

تبریک میگم به آقا فرزاد بابت هامر زیباشون.و برادر هملت بابت دفاع زیباشون
      این بار آقا فرزاد نشد که برگرده دیگه .شرمنده
      سلام وحید جان
      ممنون بابت تبریکت ... برنمیگشتن که کراپ لاک نمیشد مهم نتیجه کار بود و مشخص شدن کتیبه های بزرگی که جابجا شد .
      ولی در کل عالی بود تبریک میگم ..
      توی این پلن اتک های غارتی که شما زدی باعث جذابیت بیشتر این پللن برای من شد که نشون دهنده یک حریف زیرکه
      :thumbup:
      • همیشه سخت ترین راه بهترین راه نیست
    • سلام

ببینید کدوم از دفهاروی امنت بوده که شما این میگی

بعد همرمم لانچ کردن که چیزی ازش نمونده بود
      و بعد از اون حتی پیاده گول هم لانچ کردن تابمیره
      کی با پیاده اتک میده اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
      خدایش یه چیز بگید باعقل جور در بیاد همه دیدن توی گروه گفتم بازد خورد هیچ مشکلی ندارم ولی مردونه حتی گفتم فروزن برو هرقدر دفاع خواستی جمع کن

به ما نمیخورید (ازترستون )حتی نامه نزدید که یه موقع اولن نفر شمارو نزنم بادوز کلک این کارها شاید به جایی برسید

الان امدی اینجا نظر میدی درمورد اتفاق که افتاد گندتون کیه الان 60کی شمشیرزن بلند کرده با 3تا کتیبه خدایی خندتون نمیگیره

نکته بعدی که از من حمایت کرده این بگید ؟؟؟؟؟؟
      من مرز نگه داشته بودم همین بهنام شاهده چقدر من اکانت میزدم از جنوب حتی متا سرمن داشت به هم مخورد شمما از هیچی خبر ندارید چون بهتون نمیگن تا یه موقع کنار نکشید اونایی که فهمیدن الان رفتن بعضی ها هم بی تفاوت دارن بازی میکنن

حرف زیاده ولی گفتنش درست نیست
    • خطاب به سیگار:
      ما هر کاری بگی کردیم.خیانت کردیم و .... ویرایش شد
      اما هیچوقت نترسیدیم و اسم و رسممون رو مخفی نکردیم.
      پست هات صرفا برای فان و سرگرمی سرور ۶ مفیده.در ضمن برای پست گذاشتن گزینه ای به عنوان اجازه از سیگار توی تنظیمات فروم نزاشتن پس لطفا سرگرم پست های قشنگ خودت باش
      بقیش هم همونی که ممد گفت 8)
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون خرید و فروش ()

• Mr.FarzaD wrote:

Star army wrote:

تبریک میگم به آقا فرزاد بابت هامر زیباشون.و برادر هملت بابت دفاع زیباشون
      این بار آقا فرزاد نشد که برگرده دیگه .شرمنده
      سلام وحید جان ممنون بابت تبریکت ... برنمیگشتن که کراپ لاک نمیشد مهم نتیجه کار بود و مشخص شدن کتیبه های بزرگی که جابجا شد .
      ولی در کل عالی بود تبریک میگم ..
      توی این پلن اتک های غارتی که شما زدی باعث جذابیت بیشتر این پللن برای من شد که نشون دهنده یک حریف زیرکه
      :thumbup:
      داداش سایز همرت که معلوم شد ترسیدیم .دیگه نمیشد همه جا رو بست .بعضی جا ها باید خالی میشد.
      در کل امید وارم یک.روزی در یک سرو افتخار این رو داشته باشم که کنارت بازی کنم نه مقابلت.
      موفق و سربلند باشی
    • S!gaR wrote:

mamad tarantula wrote:

قبول دارم حرفتو،ما تا آخر دنیا هم اینجا پست بزاریم اون اعتباری که شما با کتیبه فروشی و خیانت به اکانتتون دادی و نمیتونیم به دست بیاریم!!
      جناب مجهول الهویه

امیدوارم ویرایش شد دفاع هایی که ما کردیم همراه باشه.نه مثل شما که ... تک هیرو میزنید گندش که در میاد میگید پلیرتون از لیدرهای ساید ناراضی بود کتیبه تقدیم کرد به ما.

همرهای جنوب شرق غیب شده؟ 8|
      باگ منطقه ای؟
      ما هم تو همین منطقه هستیم ولی به چنین مشکلی بر نخوردیم.

چرا دفتون غیب نشده؟ :?:

یعنی باگی بوده که دفاعی رو از هجومی تشخیص میداده؟

الله اکبر
      چه باگ های با فهم و شعوری :thumbsup:

پ ن:اون شخصی که میگه من خادم سایدم نه لیدر تصورش اینه که لیدر در راستای منفعت خودش باید سایدو بدوشه.نه عزیزم.لیدر باید خادم ساید باشه.حالا شما باز بگو خادمم.شاید بتونی پلیرهای کم سن و سال رو بکشونی سمت خودت.رسول خادم عزیز هم انقدر نگفته خادمم.
      Tiny s6 r2
      k00rosh tc2 r3
      Blur ts6 r3
      ----------New----------
      Mercedes-Benz ts1 r1
      Burkina Faso ts2 r1
      Tiny Roa2x r1
      Tiny ts6 r1
      Loveen ts1 r3

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون خرید و فروش ()

• B a y G o s h wrote:

یادمه با قطعیت به من گفتی شما اعضا رو خارج کنید از اتحاد تا ما ویرایش شد بزنیم که منظورت نومرسی و هالی بود.همونجا متوجه احساساتت بودم و جوابی ندادم.الان هم که میگی همه کاره جنوبی.
      بعله بنده این جمله رو تایید میکنم با سند و مدرک .

هنوز متا 3-1 بود . بنده از اتحاد خارج شدم و بهنام بنده رو کشون دیسکورد . صحبت هامون تو اون جلسه رکورد شد . هرکسی مشتاق بود پیام بده براش میفرستم . این بزرگوار خیلی محکم و قوی به بنده میگن برو تو اتحاد se تا مازیار و آرمین تنها بشن . مشکل ما این 2 تا هستن . ما فقط میخواییم این دو تارو بزنیم .

چی شد که یک شبانه روز گذشت و نظر ایشون انقدر تغییر کرد خدا میدونه . این که گفته میشه بهنام احساسی هست کاملا درسته . دلایل زیادی برای اثباتش وجود داره .
    • Beny Yobern wrote:

اکانت "موناکو" تنها دو روز بعد از یه دعوا با فروزن من بن میشه و گلدش منفی میشه
      فردای اون روز دوباره بن میشه به جرم خرید دف در حالی که هیچ اتکی رو اکانت نبوده و هیچ دفی نخریده نورالله
      وقتی نورالله دید که لیدر سایدش برخلاف وظیفه اش که حمابت از همه پلیرهاست داره اکانت خودی رو ریپورت و بن میکنه تصمیم گرفت به جنوب غرب ملحق بشه تا اینجاش که واضحه
      و اما در طی یک حرکت بسیار شرافتمندانه کجید فروزن من حمله میزنه رو اکانت موناکو
      حمله ساعت 4 صبح لانچ میشه و دو ساعت بعد رمز اکانت عوض میشه ازونجایی که نورالله آفلاین بود فکر کردم خودش رمزش رو عوض کرده در حالی که متوجه شدیم فروزن من :

اینم ابعاد دیگری از شخصیت بزرگ مرد شمال غرب و لیدر پر افتخار ساید شجاعان شمال غرب :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      سلام . امیدوارم همتون سال نو خوبی داشته باشین.
      من زیاد تو بحثا نبودم و نمیام دلیلشم اعتمادم به لیدرای شمال و نداشتن حوصله و وقت برای داستانای این ساید هستش که زحمتش رو لیدرامون قبول کردن ( خدا صبرشون بده )
      فقط یه سوال از این متن برام پیش اومد ، اونم این که :
      اگه قرار بود این نامردی ام بشه و رمزم عوض شه ، بهتر نود جای زدن کاتاهای نورولله عزیز که دوستمم هست ، لیدرامون کاتای نوروالله رو میزدن رو جنوب بعد مفت کتیبشو میبردن و دهشم کاتا میکردن و بعد رمزشو عوض میکردن ؟ (خسارتم نداشت براشون)
      فک کنم نیروهاش خسارت خوبی به جنوب میزدن نهایتا دف هم میشدن به همین هدف میشد رسید.
      باز تاکید میکنم من با نوروالله دوستم و دوستیم ربطی به بازی نداره . حتی اکانتمم ارزش یه دوستی رو نداره . ولی من شاهد بودم که چن باری که نورالله عزیز رفت و دوباره لیدرا برگردوندنش.
      سر کتیبه ها گذاشت رو حذف باز برگردوندنش .
      هرچند از حق نگذریم که نورالله هم تلاش زیادی برای اتحاد کرد ولی با تک روی و این اخر با جداییش از اتحاد و ساید و بدتر از اون با ملحق شدن به جنوب غرب کارو خراب کرد.
      دوست عزیز انتظار نداری که لیدرای شمال و اتحاد سابق نورالله اجازه میداد وقتی نورالله به ساید و اتحاد دشمن ملحق شده ، راحت تو ساید شمال و نزدیکمون با نیروهاش باقی بمونه ؟
      به نظر غیر منطقی نمیاد ؟
      اگه تو ساید شما یکی به ما ملحق شه ، میخوای بگی هیچ کاریش ندارین ؟
      این سوالا جوابش مشخصه لطفا جو نسازین چیز عجیبی اتفاق نیوفتاده.
      یکی از ساید ما به دشمن ملحق شده . چسبیده به نیروهای ما بوده و لیدرامون زدنش. بازیه
    • ::: حرف آخر ::: من عادتی دارم خوب یا بد (نمی دانم)، که اگر ببینم دیگر در جایی، مکانی، زمانی حرف ام خریدار ندارد یا چطور بگویم حرف ام (درد ام)را بلد نیستم به طرف مقابلم منتقل کنم، بفهمانم و چه می دانم حالی کنم، جا و زمان و مکان و هر چه در اوست را برای همیشه بی خیال می شوم. حالا اینجا و در این زمان که دستان ام به لرزه افتاده و اشکانم به پهنای صورت جاری است، وقت خوب و مناسبی برای وداع با یاران عزیز و رفقای شفیقی است که کلمات تلخ من آزارشان داد. این حقیر خشمگین خشک مغز پنیر صفت، که هزارن اوصاف زشت دیگر هم دارد و شما از آن بی خبرید، حالا دیگر تورم رگ های کُلفت گردن اش خوابیده. من از همۀ کسانی که کلام ام احیاناً آزارشان داد و باز احیاناً به زحمتی افتادند، عاجزانه و ملتماسانه تقاضای بخشش و عفو می کنم. خصوصاً بایگوش و تارانتولا و اخیرا هم حسین شیفت... ژ3 من به خدا خشاب اش خالی بود. حاجی. ما که رفتنی شدیم. ایشاا... این دفعه از قافله جا نمونیم... می روم وز سر حسرت به قفا می نگرم خبر از پای ندارم که زمین می سپرم می روم بی دل و بی یار و یقین می دانم که من بی دل بی یار نه مرد سفرم

خداحافظ سرور 6 تراوین

پ.ن:بایگوش جان از من دلخور نباش و برای حسین هم به خاطر لحن کامنتم ناراحت نباش،یادت باشه خود حسین یه بار خودتو حسابی مورد عنایت قرار داده بود و الان رفیق جونی شدین،خدا رو چه دیدی شاید یه زمانی در شرایط دیگه ای ما هم با هم رفیق شدیم ;)
    • اخیرا یه کلیپ از مهران مدیری دیدم . میگفت هر چی آدم بیشتر توضیح دهد نشانه ی ضعف اوست . هرچی بیشتر توضیح بدی ضعیف تری .

ما تو پشت و رومون حرف زیاده . یکی لات مجازیه ، تا میفهمه داره براش شر میشه میاد طلب بخشش میکنه . یکی جرات نداره هویت اشو مشخص کنه . فهش میده بعد پیام خداحافظی میزاره اینجا ویرایش شد

هر چی دوست دارید بگید . جز خنده به رفتار های بچگانه تون چیزی برای ما نداره ... .

ماه پشت ابر نمیمونه . حقیقت صحبت های اخیر بنده و حق و باطل مشخص میشه . مهم نیست چه زمانی ، ولی یروزی مشخص میشه .

پ ن : به سلامت امیرعلی جان
      ^^ ^^

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: توهین ()

• افتادیم از بزرگی اما هنوز نمردیم

یه خبر واسه اونای که یه بهانه ای میخواستن واسه خودنمایی: 10 ک کاتای اکانت H & B تو بهشت جنوب شرق از بین رفت ،
      قصد حذف هم نداریم کسی رو هم مقصر نمیدونیم نمیشه که خوشی گندم ندادن واسه ما باشه و غر غر شنیدن این اتفاق واسه بقیه ، بازی میکنیم هرچند نشد خداحافظی درخور امکاناتی که استفاده کردیم داشته باشیم
      پلیر ساده همیشگی ساید جنوب شرق

SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• lVlahdi wrote:

S!gaR wrote:

mamad tarantula wrote:

پ ن:اون شخصی که میگه من خادم سایدم نه لیدر تصورش اینه که لیدر در راستای منفعت خودش باید سایدو بدوشه.نه عزیزم.لیدر باید خادم ساید باشه.حالا شما باز بگو خادمم.شاید بتونی پلیرهای کم سن و سال رو بکشونی سمت خودت.رسول خادم عزیز هم انقدر نگفته خادمم.

البته برای شما خدمت جز برای شمال غرب تعریف نشده داداش گلم 8o

"اینم حرکتی از بازیکنان خودفروخته جنوب شرق. اهم اهم اهم البته ببخشید... "بازیکنان شمال غرب :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

دمه عیده خواننده ها با همدیگه فیت (feat) میدن بیرون. پلیر های تراوین هم همچین حرکتی رو میرن خخخخ
      منتهی یه مثل هست که میگه نباید از یه فن دوبار استفاده کرد
      مرتاض بزرگ هم تقریبا به همین شکل زده شد
      Bignoob feat Nw
      عجب تصادف خارق العاده ای چقدر تصادفی این اتک ها روی هم ست شده یا مثلا چه تصادفی دفاع موناکو بک داده شده و همرش رو مرتاض منحصر خودجوش لانچ شده. چقدر شمال غرب تمیر بازی میکنه و ما چقدر بدیم و شما چقدر خوبید :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ts3.ir: IceShadow
      Ts4.ir: IceShadow
      Ts2.com: IceShadow
      Ts1.uk: IceShadow
      Ts1.ir: Yobern
      Ts5.ir: Beny Yobern
      Ts29.ir: Beny Yobern
    • Beny Yobern wrote:

البته برای شما خدمت جز برای شمال غرب تعریف نشده داداش گلم 8o

"اینم حرکتی از بازیکنان خودفروخته جنوب شرق. اهم اهم اهم البته ببخشید... "بازیکنان شمال غرب :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

دمه عیده خواننده ها با همدیگه فیت (feat) میدن بیرون. پلیر های تراوین هم همچین حرکتی رو میرن خخخخ
      منتهی یه مثل هست که میگه نباید از یه فن دوبار استفاده کرد
      مرتاض بزرگ هم تقریبا به همین شکل زده شد
      Bignoob feat Nw
      عجب تصادف خارق العاده ای چقدر تصادفی این اتک ها روی هم ست شده یا مثلا چه تصادفی دفاع موناکو بک داده شده و همرش رو مرتاض منحصر خودجوش لانچ شده. چقدر شمال غرب تمیر بازی میکنه و ما چقدر بدیم و شما چقدر خوبید :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

مازیار در رفت حالا تو اومدی
      تو چیکاره جنوب شرق باشی که اسم من را میاری ؟ برو باغچه خودت رو بیل بزن نبینمت تو جنوب شرقا

راستی چرا بحث رو عوض میکنی ؟ کلی پست کف فروم هست که خودت و رفیق فراریت باید بیاین پاسخ بدین بهشون

از همین تریبون اعلام میکنم به هر کی دوست داشته باشم پس میدم و هرکی دلم بخواد میزنم اما می دونی چی مهمه ؟ مهم این اختیار همرم را خودم دارم و بدونه مشورت با من همرم جایی نمیره (برعکس رفیقت که بدون اجازه مالک های اکانت در یک شب همرهاشون را لانچ کردن رو من) فعلا هم جایی تو نقشه تراوین وجود نداره که همرمان نخوایم بره

یه دوتا لینک هم بزارم از یک فارم عمومی :
      D:D

حرف اخر هر وقت مایه صفر کردن همری رو تو ساید داشتید روش همر بلند کنید مگرنه بد مو دماغ میشه
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula