نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• Star army wrote:

بشین 250 k دف باز بساز که باز خواهم اومد .واندرتون ارزش زدن با اون همر رو نداشت با یک دمپایی اومد پایین.
      فکر میکنی چرا تک هدف زده شد؟
      فرق ما با بزرگان شما این هست که برای پیروزی شمال همر خودمون رو فدا میکنیم .
      چهار تا دیگه اینجوری دفاع کنید 1 میل دفاع پر .اون وقت باید با همر هاتون از واندرتون دفاع کنید
      داداش خوبم 4 تا كه سهله تا 10 تا همر اكانت من راه داره بتركونه
      پس منتظر همراي دمپاييتون هستم :))
      فرق منم با بزرگان سايدتون اينه كه تا بخواي جا دارم همر بيارم پايين
      اصن گورستان پديده معروفه:)))))
    • PADIDEH wrote:

Star army wrote:

بشین 250 k دف باز بساز که باز خواهم اومد .واندرتون ارزش زدن با اون همر رو نداشت با یک دمپایی اومد پایین.
      فکر میکنی چرا تک هدف زده شد؟
      فرق ما با بزرگان شما این هست که برای پیروزی شمال همر خودمون رو فدا میکنیم .
      چهار تا دیگه اینجوری دفاع کنید 1 میل دفاع پر .اون وقت باید با همر هاتون از واندرتون دفاع کنید
      داداش خوبم 4 تا كه سهله تا 10 تا همر اكانت من راه داره بتركونهپس منتظر همراي دمپاييتون هستم :))
      فرق منم با بزرگان سايدتون اينه كه تا بخواي جا دارم همر بيارم پايين
      اصن گورستان پديده معروفه:)))))
      خوشا به سعادت سایدتون که همچین ظرفیتی داره بازیکنان سایدشون.
      ولی یکم از اون دفاعتو به فرزاد می دادی که که با 12ک گرزی منحصر احمق ازش زده نشه.
      که این نشون میده وضعیت دفاعتون یکم بحرانی شده.
      یک توصیه به عنوان برادر بزرگ البته اگر قبول کنید .در تراوین لطفا شاخ و شونه نکشید.
      با تشکر.
    • Star army wrote:

ولی یکم از اون دفاعتو به فرزاد می دادی که که با 12ک گرزی منحصر احمق ازش زده نشه.
      متاسفانه اين داداشمون زده از بازي بيرون و زياد به كارش نمياد و اگر قرار بود اون كتيبه نگه داشته بشه تو سايد نگه داشته ميشد
      اون كتيبه سهم خودتون بود
      خودش ازتون زد خودشم دوس داشت بهتون پس بده
      هيچ ازشم ناراحت نيستيم ماله خودش بود هر كار دوست داشت ميتونست بكنه

Star army wrote:

یک توصیه به عنوان برادر بزرگ البته اگر قبول کنید .در تراوین لطفا شاخ و شونه نکشید.
      من اصن كسي نيستم كه بخوام شاخ بشم و شاخ وشونه بكشم
      بنده يه دف ساز ساده هستم كه كلن فقط دف ميسازه
      هيچ ادعايي هم ندارم
      بازي هم بلد نيستم
      اينايي هم كه تشخيص داديم ريله همش شانسي بود، يهو وحي بهمون ميرسيد اين ريله ما هم دف ميچيديم:))