نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

• 2 نکته در مورد همر واندر زن

معمولاً با رومن کاتا میسازن و توتن میشه رمر...
      نیازی نیست که یه اکانت هم رمر باشه هم کاتا رو...
      بسیار بودن همرهای رومنی که 1 کیلو رم بیشتر نداشتن با +18 کیلو کاتا
      رمر هم توتن بوده با 1 کیلو کاتا و +25 کیلو رم....
      تعداد کاتاها و رمهای ذکر شده در مثال بالا حداقلهای تعداد کاتا و رم هستن برای واندر زن خوب

نکته دیگه که دوستان لحاظ نکردن مربوط میشه به تعداد نیروها (حال و حوصله دقیق حساب کردن ندارم)
      با ذکر مثال توضیح میدم
      در شرایط یکسان
      امتیاز حمله یک همر رومن (شمشیرزن + سزار) برابر باشه با 1 میلیون
      امتیاز حمله یک توتن ( گرزی + شوالیه) برابر باشه با 1 میلیون
      آسیبی که توتن میزنه بیشتر هست
      به دلیل تعداد نیروی بیشتر....
      با همه چیز در آمیز و با هیچ چیز آمیخته مشو / در انزوا پاک بودن نه سخت است و نه با ارزش
      (دکتر شریعتی)
    • بچه ها بالاخره سرور 6 هم با تمام فراز و نشیب هاش تموم شد و بسی جای خوشحالی هست که شمال با اقتدار تمام بازی رو برد.

از همه عزیزانی که در این سرور بازی کردند از بزرگترین تا کوچکترین چه شمالی چه جنوبی تشکر میکنیم .سال خوبی در کنار تون تجربه کردیم و از بازی لذت بردیم و از همه مهمتر افتخار آشنایی با دوستان عزیزی رو پیدا کردیم.
      به امید دیداری دیگر

با تشکر

وحید
    • همه چیزهای خوب بالاخره پایانی دارد...
      این سرور هم با فراز و نشیبی که داشت تمام شد.

جا داره تبریک عرض کنم به کسایی که واقعا زحمت کشیدن و تا لحظه آخر جنگیدند برای بردن بازی و زمانی که صرف بازی کردند رو بیهوده هدر ندادند.
      هر کسی مزد زحمتشو می گیره.

تبریک میگم به محسن و محمدرضا و مهدی و بقیه دوستان در شمال شرق.
      تبریک میگم به مجید و وحید و هاملت و بقیه دوستان در شمالغرب.

تشکر می کنم از همراهان وفادار جنوب شرق.
      از محمد ترانتولا و سید مهدی و سروش و عدنان و سجاد و مهرداد و حسن و بقیه دوستانی که همراه ما بودند.
      جنوب شرق با تمام کم و کاستی هایی که داشت، این سرور پتانسیل بالقوه زیادی برای تقابل با رقبا داشت که متاسفانه تبدیل به بالفعل نشد و باری دیگر حسرت جنوب شرقی مقتدر بر دلمون موند.
      کاش حداقل بازنده سرافرازی بودند تا رقیبی فراری؛حداقل برای حفظ ابهت جنوب شرق.

پ.ن:از کسانی که در این سرور احساس کردند که بی احترامی بهشون کردم معذرت می خوام.

پ.ن:می خواستند ما را دفن کنند،دریغ از اینکه ما خود بذریم.

شاد باشید.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    • عزیزان این سرور هم تموم شد

تشکر ویژه دارم از همرزمانم در شمال غرب که تمام قد پشت سر من و مجید ایستادند و فداکاری کردند.مخصوصا عارف عزیز،مهرداد گل،امیر،منصور،مسعود و ....

همچنین عزیزان شمال شرق که دوستان وفاداری از اول سرور تا انتها بودند بویژه محمدرضا،مهدی و .... بذر این اتحاد رو مهدی و من کاشتیم و الان محصولش رو برداشت کردیم

همچنین از بچه ای جنوب شرق که میشه گفت حقانیتشون رو به اثبات رسوندن.

و کلا دوستان جنوبی که واقعا رقابت خوبی باهاشون داشتیم.

قابل ذکر هستش که رو لول 97 واندر از داخل شمال غرب همر کاراتوس بلند شد رو واندر ما که با کمک همه مخصوصا تیم وحید نرسیده صفر شد که این فتنه هم در نطفه خفه شد

ممنون از همتون