نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور 6 | آغاز | |

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور 6 ایجاد شده است .
      چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
      لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
      به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
      استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
      بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 6)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
      استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
      استفاده از فونت درشت و چشم آزار و رنگ قرمز، این رنگ برای ویرایش های مدیران رزرو شده است
      نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
      هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

[/list]

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

تیم مدیریت انجمن تراوین ایران سروری به یاد ماندنی برای شما آرزومند میباشد
      بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
      ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
      آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
      بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• به به
      عجب فروم جذابی داره این سرور تا هفته ی سه
      چقدر این آپدیت 10 روزه رو زیاد کردن مخاطب های فروم تاثیر داشت
      یه اعلام حضور کنید
      یه توضیح از وضعیت سرور بدید
      به نظر شما عملکرد چهار تا ساید تو ابتدای بازی چطوری بوده؟
    • Amirali.mf wrote:

به به
      یه اعلام حضور کنید
      خیلی اوضاعش خرابه. من به عادت همیشگی یه اکانت ساختم. بیشتر از یک روز دوام نیاوردم. اکانت دادم دست بچه ها ول کردم. امروز رفتم دیدم بدتر از قبل شده.
      به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
      D.K forever

• malfurin wrote:

Amirali.mf wrote:

به به
      یه اعلام حضور کنید
      خیلی اوضاعش خرابه. من به عادت همیشگی یه اکانت ساختم. بیشتر از یک روز دوام نیاوردم. اکانت دادم دست بچه ها ول کردم. امروز رفتم دیدم بدتر از قبل شده.
      سلام
      خوبی کمیل جان؟
      حاجی خبر میدادی در رکابت میجنگیدیم

منم بودم اوایل اما بعدا نشد که ادامه بدم
      اما به نظر توازن خوبی داره سرور به استثنای ش.غ
      البته ش.غ حتی اگه بازیکناش کم باشه باز میشه روش یه حساب ویژه باز کرد چون واقعا ساید توانایی هست در همه سرورها به خصوص که بازیکنای توانایی تو این سرور داره

از نکات خوب این سرور اینه که ج.ش هم خوب ظاهر شده و تعادل سرور، سرور جذابی رو به تمام بازیکنان وعده میده اگه حذف دسته جمعی در کار نباشه
      اما شاید سطح یه مقدار پایین باشه

پ.ن:کمیل سرور 6 هستی؟
    • MaJnOoN. wrote:

malfurin wrote:

Amirali.mf wrote:

به به
      یه اعلام حضور کنید
      سلامخوبی کمیل جان؟
      حاجی خبر میدادی در رکابت میجنگیدیم

منم بودم اوایل اما بعدا نشد که ادامه بدم
      اما به نظر توازن خوبی داره سرور به استثنای ش.غ
      البته ش.غ حتی اگه بازیکناش کم باشه باز میشه روش یه حساب ویژه باز کرد چون واقعا ساید توانایی هست در همه سرورها به خصوص که بازیکنای توانایی تو این سرور داره

از نکات خوب این سرور اینه که ج.ش هم خوب ظاهر شده و تعادل سرور، سرور جذابی رو به تمام بازیکنان وعده میده اگه حذف دسته جمعی در کار نباشه
      اما شاید سطح یه مقدار پایین باشه

پ.ن:کمیل سرور 6 هستی؟
      لطف داری رضا جان. من فعلا برنامه ام اینه تا حدود یک سال فقط فروم بخونم و بازی نکنم.
      درباره این سرور به نظر میاد مولتی هانتر خیلی سفت و سخت بر علیه نقره فروشا داره کار میکنه. اما از نظر تعداد پلیر در این برای من سخته. کلا هر ساید حدود دو تا اتحاد میشه.
      البته چیزی که منو اذیت میکرد سطح بازی لیدرای سایدی بود که توش ثبت نام کردم. بعد از سه هفته همچنان درگیر 15 کراپی ها هستن. آخه صد نفر چیه که اینقدر براش بگیر و ببند راه بندازیم. سطح دانش شون هم که از یه طرف دیگه داغون بود.
      به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
      D.K forever

• سلام به همه بازیکنان سرور ۶.

امیدوارم که سرور خوبی رو در پیش رو داشته باشیم و پدیده حذف های دسته جمعی رو توی این سرور شاهدش نباشیم و تعادل در تمام سایدها برقرار باشه.
      فعلا البته برای گمانه زنی زوده و سایدها هنوز به اون ثبات نرسیدند هنوز.

پ.ن:اگر قسمت باشه این سرور در کنار دوستان در جنوب شرق حضور خواهیم داشت.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • malfurin wrote:

MaJnOoN. wrote:

لطف داری رضا جان. من فعلا برنامه ام اینه تا حدود یک سال فقط فروم بخونم و بازی نکنم.درباره این سرور به نظر میاد مولتی هانتر خیلی سفت و سخت بر علیه نقره فروشا داره کار میکنه. اما از نظر تعداد پلیر در این برای من سخته. کلا هر ساید حدود دو تا اتحاد میشه.
      البته چیزی که منو اذیت میکرد سطح بازی لیدرای سایدی بود که توش ثبت نام کردم. بعد از سه هفته همچنان درگیر 15 کراپی ها هستن. آخه صد نفر چیه که اینقدر براش بگیر و ببند راه بندازیم. سطح دانش شون هم که از یه طرف دیگه داغون بود.
      سلام به همه ی دوستان
      این که مولتی هانتر جلوی فعالیت نقره فروش هارو گرفته تا حدودی خوبه ولی ایرادی هم که داره اینه اوضاع حراجی و خیلی بهم ریخته
      علاوه بر اون خرابی قسمت فارم لیست به مدت یکی دو هفته اکانت مارو حسابی عقب انداخت تا جایی که بشدت دلسرد شده بودیم :( ، به هر حال گذشت و کم کم اوضاع داره خوب میشه و امیدوارم سرور لذت بخشی و پیشه رو داشته باشیم <3

کمیل جان جسارتا کدوم ساید بودید ؟
    • با سلام دوباره به تمامی همراهان

هفته ی چهارم بازی هستیم ،

یه آمار کلی از سرور تا به اینجا نشون میده پلیر های فعال هر ساید به ترتیب

134 پلیر در ساید شمالشرق
      120 پلیر در ساید جنوب غرب
      119 پلیر در ساید شمال غرب
      و 111 پلیر در ساید جنوب شرق

و مجموع غارت در هر ساید هم شمال شرق با اختلاف بالا تر از بقیه و بعد از آن شمال غرب قرار دارد،

در کل کفه ی ترازو تا اینجای سرور با وضوح و خلوص به سمت ساید شمالشرق و در کل شمال سنگینی میکنه،

سرور یکی دو تا نکته جالب هم تا به اینجای کار داشته
      شامل بن شدن عزیزانی که به نظر میرسید دفاع جهت بالا بردن لول هیرو شون خریداری کردن، که البته فکرمیکنم طی یکی دو هفته خسارت بن شدن با میزان منابع تولیدی هیرو شون جبران شد
      سیلور فروشایی که گویا داره باهاشون مبارزه میشه اما خوب از اول سرور ریختن کنار ما و حتی بن هم نیستن، (خسته نباشید پهلوون های اتاق فرمون) یکی دو بار هم چند تاشونو ریپورت کردیم به خیال اینکه ناتار میشن، اما خوب از مپ محو شدن ، کلهم خسته نباشید پهلوون ها،
      نکته جالب آخر هم قیمت پماد هست که گویا نمیخواد پایین بیاد حالا حالا ها

• به نظر میرسه سرور ریزش پلیر زیادی داره، حدس میزنم با وجود اومدن نسخه جدید و همچنین راه اندازی راند سوم سرور اسپید (خسته نباشید دست اندرکاران)بعد آزاد سازی کتیبه ها دست ما تو حنا میمونه و باید با سیلور فروشا یه قل دو قل بازی کنیم (ناتار هم به زور تو مپ پیدا میشه)
      لطفا اگه وجود خارجی داره کسی تو سرور بیاد یه خلاصه وضعیتی از سایدش بده، آیا ریزش پلیر تو همه ساید ها هست؟
    • توجه شمارو به عکس زیر در هفته چهارم بازی (امروز) جلب میکنم

خوب تا اینجای کار دوست عزیزمون از بازی کثیف ناراحته و اخماش تو همه و ...

حالا بر میگردیم به هفته ی دوم بازی ، وقتی همه در به در دنبال پماد بودن تا بزنن هیرو آپ کنن

همونطور که مشاهده میکنید از هفته ی دوم با یکم گشاد کردن جیب مبارک با هیروی لول 21 کاملا تمیز و اخلاقی حال میکردن

لطفا اگه بعضی جاها قانونو خودتون دور میزنید از اونور رگ گردنتون برای دیگران باد نکنه

پ.ن: پاشین بیاین فروم، حوصلمون سر رفت

• ای بابا ، باز شروع کردین ؟:))) بزارید خوب حداقل بعده کتیبه ها شروع کنید بگید زمین سرور کجه،

یه 4 تا کاتا هم میزاشتی تنگش زشت نباشه یوقتی :/
      یا نکنه میخواستی دف اس ای رو بپرونی شیطون ؟ :))

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون تیم مدیریتی ()

• Amirali.mf wrote:

ای بابا ، باز شروع کردین ؟:))) بزارید خوب حداقل بعده کتیبه ها شروع کنید بگید زمین سرور کجه،

یه 4 تا کاتا هم میزاشتی تنگش زشت نباشه یوقتی :/
      یا نکنه میخواستی دف اس ای رو بپرونی شیطون ؟ :))

در پی همین حمله احتمال درگیری NE و SE در همین ابتدای سرور هست
      و شنیده ها حاکی از حذف خیلی از پلیر های خوب سرور ویرایش شد که امیدوارم چنین اتفاقی در سرور پیش نیاد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون تیم مدیریتی ()

• miladfans wrote:

و شنیده ها حاکی از حذف خیلی از پلیر های خوب سرور که ادعا میکنن ویرایش شد رفیق این اکانته هستش

برادر حقیقتا این جمله نقیض خودشه،چون پلیر اگه خوب باشه هیچوقت برای فرار کردن از این قبیل بهونه ها نمیاره

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• چقدر خوبن بعضی ها!

وقتی تو پروفایلت می نویسی فروش اکانت و بن میشی دیگه اینکه دنبال مقصر بگردی خیلی بچه گونه هست!

دوستان برای حذف اکانت بهونه های قشنگ تری بیارن شاید ما باور کردیم.

پ.ن:خدایا همه رو به راه راست هدایت بفرما.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir : B a y G o s h
      Ts6.ir : RianT-TeaM
    • گویا جدیدا سیلور فروشای ته مپ نیرو نمیسازن و مخفیگاه نمیدن بالا

که باعث شده تقریبا همه کسایی که دیرتر اومدن یا ده ته مپ زدن خیلی خوب و باور نکردنی غارت کنن

حجم سیلورفروشا خیلی زیاد شده و تو هر موردی داره تعادل و محاسبات و در نهایت مساوات رو توی بازی بهم میزنه

امیدوارم یکم سفت و سخت تر بگیرن و مارو از این بحران نجات بدن :دی

قسمت های بالای مپ الان ناتار خیلی کمه نسبت به پایین تر،4 تاسیلور فروشی هم که موندن تا نفس دف دارنو مخفیگاه، ناظرین یک چاره ای بیاندیشید

پ.ن:از نکات جالب بازی تا به اینجای کار غارت بالای دو ساید جنوب غرب و شمال شرق هست
    • Amirali.mf wrote:

گویا جدیدا سیلور فروشای ته مپ نیرو نمیسازن و مخفیگاه نمیدن بالا

که باعث شده تقریبا همه کسایی که دیرتر اومدن یا ده ته مپ زدن خیلی خوب و باور نکردنی غارت کنن

حجم سیلورفروشا خیلی زیاد شده و تو هر موردی داره تعادل و محاسبات و در نهایت مساوات رو توی بازی بهم میزنه

امیدوارم یکم سفت و سخت تر بگیرن و مارو از این بحران نجات بدن :دی

قسمت های بالای مپ الان ناتار خیلی کمه نسبت به پایین تر،4 تاسیلور فروشی هم که موندن تا نفس دف دارنو مخفیگاه، ناظرین یک چاره ای بیاندیشید

پ.ن:از نکات جالب بازی تا به اینجای کار غارت بالای دو ساید جنوب غرب و شمال شرق هست
      از NE خبری ندارم اما در SW تا جایی که از بچه ها و اکانت ها خبر رسیده و دارم غارت سالم داریم