نقد و بررسی سرور سالگرد تراوین: آتش و شن | آغاز 28 شهریور 1396|

• سلام میفرستم به همه بچه های گل

تو سرور نیستم متاسفانه امااما لازم دیدمم اینن پستت رو بزارم برای جلوگیری از دعوای بین دو دوست عزیزم سجاد و نعمت

سجاد جان داداشم نعمت کارش درستهته من خیلی وقته میشتاسمش
    نعمت این سرور هارو واسه فان اومده بود و حالا اگر اتفاقی افتاد که ناراحتتت کرد من شرمندتم

سرور 6 با دیدن یه مسایلی خیلیا تصمیم به حذف گرفتن..اشکال نداره ..بازی بودد دیگه

نمیدونم جریان چیه که افتادین به جونهه هم..اما خوبب داشتونن اومد دیگه تمومش کنی :thumbsup: د

چیزی که منمن از تو دیدم سجاد بازیکن خوب و پخته ای هستی..
    نعمتت همم بازیکن قوی و با معرفتیه و همینطور با تجربه

پس نباید اینجوری واسهه همدیگهه پرونده بسازید که سرورای دیگه کهه بازیزی میکنید بیان و از همین مدارک که علیه همم ساختین استفاده کنن.(

ازتون بعیده خوشگلای من <3

دلم واستونن تنگ شده
    =============================================================================

خوب شما توی پرونده سازی و جااار زنی مدال طلا دارین و سالهاست که به جار زدن و صحنه سازی خودتون ادامه دادین

به من رسوندن که نعمت و سجاد(رفیقم که الان پی بردم تو اون سجاد نیسیتی) دارن دعوا میکنن باهم
    و من دوان دوان اومدم تا کدورتی ایجاد نشده جمعش کنم...اما مثله اینکه اشتباهی رسوندن.. :|
    حق بدین که وقتی تو سرور نیستم و حتی خبری هم ازش ندارم که سبکش چجوریهه..همچین اشتباهی بشه.

خوب حالا میخوام جواب شما رو بدم..عزیزم میثم رونین افتخاریه که جنوب شرق دارتش و جزو یکی از بهترین و با شرافت ترین های جنوب شرقه و شکی درش نیست.

بنده به هیچ وجه من الوجوه نمیگم که شما دف خریدین این سرور یا هر سروری که من ندیدم پس لطفا واسه ما پرونده جدید درست نکنین:D

حتی من نمیگم جنوب شرق دفاع خریده...چون ندیدمه تا حالا جنوب شرق دفاع بخره

پس لطفا اینقدر مثله بچه ها رفتار نکنید و دیگران رو تخریب نکنین.

پ ن: نعمت هم نباید بیومد سمت شما...اشتباه بزرگی کرد...کسی که میخواد برای فان بازی کنه...باید بی سرو صدا جلو بره و کاری به کسی نداشته باشه.

پ ن: من بدون مستند حرفی رو نمیزنم...پس شما هم بدون مدرک حرفی نزنید و بس کنید این بچه بازیتونو...البته بگم وقتی توتالتون 18 ساله باشه همین میشه...لطفا یه نگاه به میثم جان بکنین بد نیست یکم کلاس آموزشی باید براتون بزاره

سروره خوبی داشته باشی ;)
    ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط TX3-ZEUS: اشتباه رسوندن ..گفتن که سجاد توی شمال شرقی:D ()

• سلام
    به بچه های تیم Colt تبریک میگم که یک تنه یه اتحاد رو از دور خارج کرد
    به تمام بچه های Winner توی تمام وینگ ها تبریک میگم که با دفاع جانانشون دوستان رو مجددا وادار ب فرار کردن

بچه های اکانت توهم هم بعد رفتن تو دیوار " به قول میثم رونین : دیواری به بلندای اقتدار Winner" توهمشون تشدید شد و دوباره کارهایی که از اول سرور خودشون انجام دادن رو به ما نسبت دادن و چون خودشون چیزی راجع به کار تیمی و معنای واقعیه اتحاد نمیدونن این همبستگیه تیم وینر براشون قابل درک نبود و همش تو توهم خرید دفاع هستن ، البته برای اینکه از شدت توهم اوردوز نکنی لینک گزارش ارسال دفاع بچه ها رو هم اینجا میزارم که فکر نکنی همه مثل خودت کثیف بازی میکنن

پ.ن : #قشنگ داری کجا رو نگاه میکنی ؟ :P :D برو دم خونه خودتون بازی کن :thumbsup:
    پ.ن : امیر علی به رزومه نویسی یه بنده خدا گیر میداد الان که دقت میکنم حق میدم بهش :thumbsup: جالبه
    Images
    • 2017-10-15 17.02.58.png

155.9 kB, 1,001×748, viewed 106 times
  • درود به همه ی عزیزان

آیا کسی میتونه توضیحاتی در مورد این ورژن بده؟!!!
    در رابطه با نژاد های جدید منظورم نیست، منظور روند بازیه.
    از نظر جذابیت بازی افزایش پیدا کرده یا افت کرده؟
    مدت زمان بازی چقدره و سیاست ها به چه شکل هست و بازی چه هدفی رو دنبال میکنه
    Be Alive For Se ValS
  • SalaR PARTiZaN wrote:

درود به همه ی عزیزان

سلام
    اساس این سرور مناطق و امتیاز هایی هست که هر منطقه میده و اتحادی که با تسخیر مناطق امتیاز بالا تری توی دویست روز کسب کنه برنده ی بازی هست ، فقط یک اتحاد برنده میشه و زیر شاخه و اینا نداره " هرچند توی این سرور فعلی اهمیتی به این موضوع داده نشده و هر اتحاد 4/5 تا زیرشاخه داره "
    از ابتدای سرور شما مجاز به استفاده از کتیبه ها هستی و تنها لازمش اینه که پاپ منطقه رو با کمک هم اتحادی ها به حد نصاب که تقریبا 4ک هست برسونید
    به نظر من این سرور چون مپش هم به نسبت کوچیکه "200*200" مثل این میمونه که یک ساید درگیر جنگ داخلی باشه و باتوجه به کتیبه ها که از ماه اول به بعد بطور کامل در اختیاره همه هست سرور پر زد و خوردیه
    البته چند تا اپشن جدید و بی مزه به بازی اضافه شده مثلا شما میتونی توی تمام دهکده ها تروپس بسازی و بفرستی توی دهکده همر و با گلد یا منبع نیرو هارو با همرت ادغام کنی ، یجورایی باگه چون با کتیبه ها و این ادغام نیرو همه همیشه همر دارن

راجعه به جذابیت سرور : بنظرم از ورژن نرمال تراوین میتونه جذاب تر شه بشرطی که تیم های حرفه ای تر و با برنامه تری واردش بشن
    چون از روز های اول درگیری های سنگین داره پلیر های فایتر مطمعنن لذت بیشتری توی این سرور میبرن و کلا چیزی بنام ارامش داخل سرور نخواهید دید :thumbup:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط OverDose ()

• OverDose wrote:

SalaR PARTiZaN wrote:

درود به همه ی عزیزان

سلاماساس این سرور مناطق و امتیاز هایی هست که هر منطقه میده و اتحادی که با تسخیر مناطق امتیاز بالا تری توی دویست روز کسب کنه برنده ی بازی هست ، فقط یک اتحاد برنده میشه و زیر شاخه و اینا نداره " هرچند توی این سرور فعلی اهمیتی به این موضوع داده نشده و هر اتحاد 4/5 تا زیرشاخه داره "
    از ابتدای سرور شما مجاز به استفاده از کتیبه ها هستی و تنها لازمش اینه که پاپ منطقه رو با کمک هم اتحادی ها به حد نصاب که تقریبا 4ک هست برسونید
    به نظر من این سرور چون مپش هم به نسبت کوچیکه "200*200" مثل این میمونه که یک ساید درگیر جنگ داخلی باشه و باتوجه به کتیبه ها که از ماه اول به بعد بطور کامل در اختیاره همه هست سرور پر زد و خوردیه
    البته چند تا اپشن جدید و بی مزه به بازی اضافه شده مثلا شما میتونی توی تمام دهکده ها تروپس بسازی و بفرستی توی دهکده همر و با گلد یا منبع نیرو هارو با همرت ادغام کنی ، یجورایی باگه چون با کتیبه ها و این ادغام نیرو همه همیشه همر دارن
    البته یه باگ اساسی دیگه داره که چون بازی در جریان هست فعلا نمیشه راجع بهش حرف زد " البته بقول دوستان ساپورتر جزء گیم پلی بازیه " کمتر کسی راجع بهش میدونه :thumbsup:

راجعه به جذابیت سرور : بنظرم از ورژن نرمال تراوین میتونه جذاب تر شه بشرطی که تیم های حرفه ای تر و با برنامه تری واردش بشن
    چون از روز های اول درگیری های سنگین داره پلیر های فایتر مطمعنن لذت بیشتری توی این سرور میبرن و کلا چیزی بنام ارامش داخل سرور نخواهید دید :thumbup:
    ممنون از پاسختون دوست عزیز

پس با توجه به گفته های شما میشه تو این مدل سرور ها همر های به نسبت بزرگتری ران کرد (آپشن جالبیه از نظر من :دی)
    درست میفرمایین با این حساب اگر همین محدود پلیر های باقی مانده تراوین به این ورژن رو بیارن سرور های بسیار جذابی میشه (ورژن اسپیدش میتونه جذاب تر باشه) چون با کاهش پلیر در سرور های عادی جذابیت بازی بسیار افت کرده و تا مید گیم یا حتی اند گیم هیجانی در بازی وجود نداره...

فرمودین تسخیر مناطق!!!

چطور و به شکلیه؟ یعنی باید دهکده های ناتار رو چیف کرد که منطقه تسخیر بشه یا داستان به شکل دیگه ای هست؟!
    Be Alive For Se ValS
  • SalaR PARTiZaN wrote:

OverDose wrote:

SalaR PARTiZaN wrote:

درود به همه ی عزیزان

سلاماساس این سرور مناطق و امتیاز هایی هست که هر منطقه میده و اتحادی که با تسخیر مناطق امتیاز بالا تری توی دویست روز کسب کنه برنده ی بازی هست ، فقط یک اتحاد برنده میشه و زیر شاخه و اینا نداره " هرچند توی این سرور فعلی اهمیتی به این موضوع داده نشده و هر اتحاد 4/5 تا زیرشاخه داره "از ابتدای سرور شما مجاز به استفاده از کتیبه ها هستی و تنها لازمش اینه که پاپ منطقه رو با کمک هم اتحادی ها به حد نصاب که تقریبا 4ک هست برسونید

ممنون از پاسختون دوست عزیز
    پس با توجه به گفته های شما میشه تو این مدل سرور ها همر های به نسبت بزرگتری ران کرد (آپشن جالبیه از نظر من :دی)
    درست میفرمایین با این حساب اگر همین محدود پلیر های باقی مانده تراوین به این ورژن رو بیارن سرور های بسیار جذابی میشه (ورژن اسپیدش میتونه جذاب تر باشه) چون با کاهش پلیر در سرور های عادی جذابیت بازی بسیار افت کرده و تا مید گیم یا حتی اند گیم هیجانی در بازی وجود نداره...

فرمودین تسخیر مناطق!!!

چطور و به شکلیه؟ یعنی باید دهکده های ناتار رو چیف کرد که منطقه تسخیر بشه یا داستان به شکل دیگه ای هست؟!
    خواهش میکنم
    این که سایز همر هارو میشه بزرگ تر کرد درسته ولی چون مدام در جنگ هستید و حتی اگر همرتون رو بیرون نکشید و سیو کنید ممکنه خفت شه که این احتمال خیلی خیلی بالاس
    میدون تمرین 20 + چکمه 1/2 + چکمه سربازی یه گول از این ور مپ تا ته مپ 3/4 ساعت فاصله داره "البته کسی که بخواد میتونه سوپر همر هم بزنه فقط خواستم به کوچیکیه مپ اشاره کنم " :thumbsup:
    تسخیر مناطق و امتیاز هاش به این شکله که شما و هم تیمی هاتون داخل یک منطقه بر فرض دلفی "delfi" دهکده میزنی و برای ازاد شدن منطقه و کسب امتیاز یا باصطلاح تسخیر اون منطقه باید پاپ اتحاد شما به حد نصاب که بالا گفتم برسه
    برای تاسخیر منطقه ممکنه با حریفتون سرشاخ شید یعنی ممکنه تمام اتحاد های بازی دلشون بخواد دلفی که بیشترین امتیاز رو بین مناطق داره مال خودشون کنن برای این کار سعی میکنن دهکده های دشمنشون رو توی مناطق تخریب"کاتا" یا تسخیر "چیف" کنن اتحادی که بتونه بالای پنجاه درصد پاپ منطقه رو مال خودش کنه صاحب اون منطقه میشه و میتونه از امتیاز و اثار باستانیه "کتیبه" اون منطقه استفاده کنه
    - بازی 87 منطقه داره
    -هر منطقه کتیبه خاصی داره و و به نسبت اون امتیاز میده
    -منطقه ای که احمق منحصر داره "دلفی" اثر کتیبه حذف شده در عوض 200 امتیاز در روز به اتحادی که تسخیرش کنه میده
    -احمق کوچک اثر کتیبه حذف و در عوض 100 امتیاز در روز
    - کتیبه های کوچک 50 امتیاز در روز
    -کتیبه های بزرگ 30 امتیاز در روز
    - کتیبه های یونیک 10امتیاز در روز

پ.ن : البته سرور در صورتی که چند اتحاد کار بلد توش ریجستر کنن بسیار سخت و نفس گیر میشه ، الان چون خیلی سطح بازی بالا نیست همه برای تسخیر مناطق گشاد گشاد ده زدن که دقیقا مثل خودکشی میمونه

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط OverDose ()

• این سرور هم به اواخرش نزدیک شد. اوایل سرور رقابت بین اتحادهای winner و Robber بود. یه جاهایی وینر جلوتر بود. اما در نهایت اتحاد Robber تونست winner رو از دور خارج کنه. دور بعد درگیری ها بین Robber و one بود که در نهایت دوباره Robber برنده شد.

به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

• سلام خدمت همه خسته نباشید
    شاید تو سرور 3ایکس من هم حضور داشته باشم اگه بتونم پلیر جور کنم میام
    اگه کسی مایل بود با ما بازی کنه بگه :D یه مدتی دور بودم پارتنر ندارم خواستین پی ام بدین فداتون
    Mehdi.king_Roman
  • با سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان سرور 19

اول از همه تبریک میگم به تمام بچه های رابر که واقعا لیاقت این پیروزی رو داشتند و برخلاف عده ای(!) مردونه بازی کردن و زحمت کشیدن واسه این عنوان
    سرور بسیار جذابی بود و من به شخصه از بازی در کنار دوستان خوب وینری ام و در مقابل رقیب با ارزشی مثل رابر لذت کافی رو بردم با اینکه نتونستم تا آخر سرور در کنارشون باشم

و اما امروز یک ایهام بزرگ برام ایجاد شد و اون هم شخصیتی به اسم امیر گاردین هست

Amir Guardian wrote:

سرور جدید آتش و شن با اتحاد وینر دوباره برمیگردیم
    دوستان رابر و پنزر حتما تشریف بیارن
    "دوست عزیز و لیدر سابق وینر امیر لاست گاردین"
    کسی که توپ تو زمین هرکی بود رفت همون سمت :thumbdown:
    وقتی وینر جلو بود وینری بود
    وقتی به نظرش وان قدرمتمند بود رفت وان
    و در نهایت به اتحادی رفت که مطمئن بود برنده بازی میشه و همونجا موند :thumbsup:

و حالا هم اومده از حضور اتحادی که خودش از هم پاشوندش حرف میزنه اونم تو سرور جدید :|
    تا جایی که که من اطلاع دارم هیچکدوم از بچه های وینر اصلی حاضر به بازی در کنار ایشون نیستن و اگه هم میخوان در سرور جدید با اسم وینر شروع به بازی کنن بدونید که هیچکدوم از ما حضور نخواهیم داشت
    امیدوارم تو سرور جدید این دوستمون کمتر بین اتحادای مختلف جابجه بشه و یه سری اصول و چارچوب واسه خودش در نظر بگیره تا شاید اشتباهات گذشتشون فراموش بشه ;)
  • سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم

امیدوارم سال جدید برای همه خوب عالی و سرشار از موفقیت باشه

یه سری صحبت ها شد اینجا که لازم دیدم با اینکه در سرور حضور ندارم مطرح کنم

به عنوان موسس و لیدر تیم وینر
    اینجا اعلام میکنم که تیم ما برنامه ای برای حضور در راند بعد این سرور نداره

و دوستانی که اعلام حضور میکنند از طرف تیم وینر نظر و علایق خودشون رو بیان میکنند نه برنامه های مجموئه وینر

در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی برای سرور com20 هستیم که روز 21 فروردین و ساعت 11:30 استارت میشه

یه تیم حدود 100 نفر خواهیم داشت و همینجا از دوستانی که وقت و تجربشو دارند و یا علاقه به حضور در یک سرور مهیج دعوت میکنم که با مکاتبه با بنده
    هماهنگی های لازم برای شروع یه سرور جذاب داشته باشیم

پ.ن:
    سه شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

لینک سرور

پ.ن:
    برای هماهنگی هر چه بهتر دوستان میتونن در تلگرام به بنده پیام بدند

تلگرام

ممنون از همگی
    Ebi Majd
    NEW WORLD NEW VERSION I LIKE IT

WiNNeR
    Fear Ts20
    ManiaC Ts19
    Tester Ts3
    Fear tx3
    W.T.F ts4
  • Erphan wrote:

با سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان سرور 19

اول از همه تبریک میگم به تمام بچه های رابر که واقعا لیاقت این پیروزی رو داشتند و برخلاف عده ای(!) مردونه بازی کردن و زحمت کشیدن واسه این عنوان
    سرور بسیار جذابی بود و من به شخصه از بازی در کنار دوستان خوب وینری ام و در مقابل رقیب با ارزشی مثل رابر لذت کافی رو بردم با اینکه نتونستم تا آخر سرور در کنارشون باشم

و اما امروز یک ایهام بزرگ برام ایجاد شد و اون هم شخصیتی به اسم امیر گاردین هست

Amir Guardian wrote:

سرور جدید آتش و شن با اتحاد وینر دوباره برمیگردیم
    دوستان رابر و پنزر حتما تشریف بیارن
    "دوست عزیز و لیدر سابق وینر امیر لاست گاردین"کسی که توپ تو زمین هرکی بود رفت همون سمت :thumbdown:
    وقتی وینر جلو بود وینری بود
    وقتی به نظرش وان قدرمتمند بود رفت وان
    و در نهایت به اتحادی رفت که مطمئن بود برنده بازی میشه و همونجا موند :thumbsup:

و حالا هم اومده از حضور اتحادی که خودش از هم پاشوندش حرف میزنه اونم تو سرور جدید :|
    تا جایی که که من اطلاع دارم هیچکدوم از بچه های وینر اصلی حاضر به بازی در کنار ایشون نیستن و اگه هم میخوان در سرور جدید با اسم وینر شروع به بازی کنن بدونید که هیچکدوم از ما حضور نخواهیم داشت
    امیدوارم تو سرور جدید این دوستمون کمتر بین اتحادای مختلف جابجه بشه و یه سری اصول و چارچوب واسه خودش در نظر بگیره تا شاید اشتباهات گذشتشون فراموش بشه ;)
    منم لایک کردم عرفان جان
    اسم منو خیلی از شماها تو پروفایل بچه های سرور یک هم دیدید
    سوال اینه : من سرور یک بودم اصلا ؟
    اسم من تو پروفایل خیلیا بود اما نشون دهنده اینه که من اونجا بودم ؟
    من پسورد خیلی از اکانتا دستم بود از اتحاد وینر - وان - رابر
    ایا من رو همه اونا میرفتم ؟
    چون اصلا حوصله و وقتشو نداشتم :)
    شما اگر اولین سرور روآ ایران در مجموعه وینر بودی در مقامی بودی که در مورد من نظر بدی :)
    محض اطلاع میگم من از وینر بیرون شدم
    اگر بلد بودید اتحاد رو جمع می کردید
    مجالی برای بحث نیست :)
    من شاید اشتباهاتی داشتم با کمال میل می پذیرم شاید برای اینه که تو سرور های اخیر ترجیح دادم پلیر عادی باشم :)
    به هر حال امیدوارم که در سرور جهانی خیلی چیز ها حل بشه :)
  • Missile Turbo wrote:

سلام و خسته نباشید عرض میکنم خدمت دوستان عزیزم

امیدوارم سال جدید برای همه خوب عالی و سرشار از موفقیت باشه

یه سری صحبت ها شد اینجا که لازم دیدم با اینکه در سرور حضور ندارم مطرح کنم

به عنوان موسس و لیدر تیم وینر
    اینجا اعلام میکنم که تیم ما برنامه ای برای حضور در راند بعد این سرور نداره

و دوستانی که اعلام حضور میکنند از طرف تیم وینر نظر و علایق خودشون رو بیان میکنند نه برنامه های مجموئه وینر

در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی برای سرور com20 هستیم که روز 21 فروردین و ساعت 11:30 استارت میشه

یه تیم حدود 100 نفر خواهیم داشت و همینجا از دوستانی که وقت و تجربشو دارند و یا علاقه به حضور در یک سرور مهیج دعوت میکنم که با مکاتبه با بنده
    هماهنگی های لازم برای شروع یه سرور جذاب داشته باشیم

پ.ن:
    سه شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

لینک سرور

پ.ن:
    برای هماهنگی هر چه بهتر دوستان میتونن در تلگرام به بنده پیام بدند

تلگرام

ممنون از همگی
    Ebi Majd
    کار خیلی سختیه سرور com.
    موفق باشید :دی