مهم نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• دروودی بی انتها به سروران و عزیزان اسپید باز در هر 4 منطقه سرور...

--

به 2 ساید جنوبی بابت پلنهای زیبا،همرهای زیبا،دفاع های زیباشون تبریک عرض میکنم و جا داره از زحمات پلیرهایی که موجبات این امکانات را برای هر 2 ساید فراهم کرده تا بازیه جذابی رو ارائه بدن تشکر ویژه ای بکنم.

پلنی که امروز صداش در اومد از وینگ زئوس ظاهرا ناموفق بوده که امیدوارم حداقل یکی از 2 طرفه پلن بیان و شرح حال واقعه رو وصف کنن.

خبر آمد خبری در راه هست

تا ساعتی دیکه لینک های توپلی در فروم خواهید دید

راستی چرا هر جارو زدین دیوار بغل کردین
      هادی جان ضمت عرض تسلیت برای غم از دست دادن همشهریهاتون،خواستم بگم عده ای منتظر لینک هستند.ظاهرا دیواری چیزی بوده حداقل بیاین توضیح بدید اگر تمایل به گذاشتن لینک و عکس ندارید.

بازم از هر 2 ساید جنوبی تشکر میکنم.

#کرمانشاه_تسلیت
      ایام به کام.

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• MAJID PERSIA wrote:

دروودی بی انتها به سروران و عزیزان اسپید باز در هر 4 منطقه سرور...

---

به 2 ساید جنوبی بابت پلنهای زیبا،همرهای زیبا،دفاع های زیباشون تبریک عرض میکنم و جا داره از زحمات پلیرهایی که موجبات این امکانات را برای هر 2 ساید فراهم کرده تا بازیه جذابی رو ارائه بدن تشکر ویژه ای بکنم.

پلنی که امروز صداش در اومد از وینگ زئوس ظاهرا ناموفق بوده که امیدوارم حداقل یکی از 2 طرفه پلن بیان و شرح حال واقعه رو وصف کنن.

خبر آمد خبری در راه هست

هادی جان ضمت عرض تسلیت برای غم از دست دادن همشهریهاتون،خواستم بگم عده ای منتظر لینک هستند.ظاهرا دیواری چیزی بوده حداقل بیاین توضیح بدید اگر تمایل به گذاشتن لینک و عکس ندارید.
      بازم از هر 2 ساید جنوبی تشکر میکنم.

#کرمانشاه_تسلیت
      ایام به کام.
      با سلام مجيد زبونت بسته بود يه مدت زبون باز كردي باز؟:))
      شرح ما وقع اينه كه جنوب شرق دفش ته كشيده دارن شلوغش ميكنن ما بگيم واي دف اينا زياده اما چون ما بر همه چيز مسلط هستيم باز هم ميزنيم تا چنتا لينك قرمز ديگه بگيرن ته دفشونم بپره بعد هم بر فراز جنوب شرق پرواز ميكنيم و امپراطوري زئوس گسترده تر ميشه سوالات ديگت رو برو سركلاس به دنبال استاد خيلي غيبت داشتي گويا:))))
      کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

• trachurchill wrote:

MAJID PERSIA wrote:

دروودی بی انتها به سروران و عزیزان اسپید باز در هر 4 منطقه سرور...

---

خبر آمد خبری در راه هست

هادی جان ضمت عرض تسلیت برای غم از دست دادن همشهریهاتون،خواستم بگم عده ای منتظر لینک هستند.ظاهرا دیواری چیزی بوده حداقل بیاین توضیح بدید اگر تمایل به گذاشتن لینک و عکس ندارید.بازم از هر 2 ساید جنوبی تشکر میکنم.

#کرمانشاه_تسلیت
      ایام به کام.
      با سلام مجيد زبونت بسته بود يه مدت زبون باز كردي باز؟:))شرح ما وقع اينه كه جنوب شرق دفش ته كشيده دارن شلوغش ميكنن ما بگيم واي دف اينا زياده اما چون ما بر همه چيز مسلط هستيم باز هم ميزنيم تا چنتا لينك قرمز ديگه بگيرن ته دفشونم بپره بعد هم بر فراز جنوب شرق پرواز ميكنيم و امپراطوري زئوس گسترده تر ميشه سوالات ديگت رو برو سركلاس به دنبال استاد خيلي غيبت داشتي گويا:))))
      سلام هاشم جان...خدا قوت هاشم عزیز...ماشالله بالهایت بجای پرواز تو سرور بیشتر تو فروم باز میشه و اوج میگیره...

جنوب شرق هم پلیر داره هم لیدر شما چرا از جانبشون درمورد دفشون اظهار نظر میکنی؟ من مودبانه از 2 طرف تقاضای شرح کردم و انتظار داشتم کسی پاسخی بده که مودبانه باشه که متاسفانه در شخصیت شما ذره ای ادب رویت نمیشه.لطف کن تو مسائل درون سایدیتون فقط دخالت کن و درمورد ج.ش یا ش.ش یا ش.غ اظهار نظر اونم از نوع تخریبیش وسط فروم نظر تفت نده.
      مرسی

• درود

تبریک میگم به اکانت Ki!NG TeuTon بابت دفاع خوبی که کردن

دوم تسلیت عرض میکنم برای دوستی که نمیشناسم از اکانت Riki واسه خرید دفاع خوبی که از پنل کردن !

پ.ن : حدودا 150کا دفاع خریداری شده با ی قهرمان ! ( مرسی اپدیت جدید )

------------

پ.ن » تشکر از میلاد از اکانت Red Army

پ.ن » بلاخره همر اسپان ما رو هم دیوار کردیناااا

------------

و در اخر اقاا این اکانت خودش عقاب داره حاج علی سفره دار و کربلایی امین Leo و ... بازی میکنن روش با ی دمپایی میخواین انبار بزنین ؟ خوب به دیوار خوش امد بگید :rolleyes:

-----------

در اخر برای اون دوستان چیتر متاسفم که دفاع میخرن و زحمت بچه ها رو خراب میکنن البته چیزی که در اینده میبینین اینه هرچقدر همرا مارو دیوار کنید باز از ی جا دیگه در میاد

بچه ها چکمه هارو در بیارید بکنید تو پای اون یکی همرتون :whistling:

با تچکر

ستون

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Vo0rojak ()

• سلام دوستان

میدونم منتظر شنیدن خبر ها هستید.. نصف بچه های خودمون میان از تو فروم لینک هارو میبینن :) بابت تاخیر پیش آمده عذرخواهی میکنم.
      مثل اینکه سر بچه ها گرم بوده نرسیدن لینکارو بذارن! به زودی ایشالا میاد تو فروم...

خلاصه ماجرا اینکه دیشب بچه های اس ای یکم بهتر کار کردن و تونستن جلوی صفر شدن یکی از تارگت ها رو بگیرن.

همر اسپان ما و اکانت Red Army دیوار شد و از دف هم تقریبا چیزی باقی نموند و تارگت دیلیت نشد.
      همر اسپان عمو فرید و دکتر آرش10 هم تارگتشون رو صفر کردن :thumbsup:

در مورد دیوار شدن همر خودم هم تبریک میگم به مدافع چون دفاع خودش بوده و براش زحمت کشیده.. بالاخره این همر باید دیوار میشد و خوشحالم که رو کسی زدیم که دفاعش رو نخریده بود :rolleyes: در کل راضیم دفاع سطح 20 دفساز ها رو بزنم تا دفاع لول 0 ای که خریداری شده !

در کل با وجود دفاع خوبی که کردن تو 2 تا تارگت و 400کا دفاعی که رو یکی دیگه از تارگت های فیک بود (اونم خریده بودین؟ همش پیاده گول بود آخه :rolleyes: ) امیدوارم روحیه گرفته باشید برای ادامه بازی چون تازه اول کاره ^^

ای کاش یاد بگیرید دفاع نخرید ! انویل دفاعی هاتون رو بریزید همینطوری تو دهکده ها لینک بدین همر بزنم روشون :))

• Vo0rojak wrote:

درود

تبریک میگم به اکانت Ki!NG TeuTon بابت دفاع خوبی که کردن

دوم تسلیت عرض میکنم برای دوستی که نمیشناسم از اکانت Riki واسه خرید دفاع خوبی که از پنل کردن !

پ.ن : حدودا 150کا دفاع خریداری شده با ی قهرمان ! ( مرسی اپدیت جدید )

------------

پ.ن » تشکر از میلاد از اکانت Red Army

پ.ن » بلاخره همر اسپان ما رو هم دیوار کردیناااا

------------

و در اخر اقاا این اکانت خودش عقاب داره حاج علی سفره دار و کربلایی امین Leo و ... بازی میکنن روش با ی دمپایی میخواین انبار بزنین ؟ خوب به دیوار خوش امد بگید :rolleyes:

-----------

در اخر برای اون دوستان چیتر متاسفم که دفاع میخرن و زحمت بچه ها رو خراب میکنن البته چیزی که در اینده میبینین اینه هرچقدر همرا مارو دیوار کنید باز از ی جا دیگه در میاد

بچه ها چکمه هارو در بیارید بکنید تو پای اون یکی همرتون :whistling:

با تچکر

ستون

سلام
      مرسی ستون

من از بچه های جنوب شرقیه تشکر می کنم مارو از دست این همر اسپاون راحت کردن و تبریک بابت دف خوبی که کردن ولی

Its Just The Beginning

این دف شد ولی به زودی از لپ لپ مون چیزای باحالی براشون در میاریم

راستی من یه چیزی اذیتم میکنه میگم دوباره
      شما از من باج خواسته بودین خب اگه بهمون کتیبه یونیک و باج بدین الان،میتونیم نظرمونو عوض کنیم

بلاخره هرکسی خوبه سایدشو میخواد و کتیبه وسیله مهمی برای بازی نیست و اونقدرا سرنوشت ساز نیست پس به همین خاطر کتیبه منحصرو بدین ما هم میگیم چیزی نشده که

زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد

If SomeOne Hate You FoR No ReaSoN!

Give That JERK a ReaSoN ;)

• مردانه بجنگ و ایستاده بمیر

مولتی کشیدن و خریدد منابع چیزی بود که هر 4 ساید انجام میدادن...اما خرید دفاع چیزی نبودد که هر چهارر ساید انجام بدادند.

تبریک به کینگ توتن و تاسف برای ریکی..خوشحالم کهه با اینکه دفاع خرید صفرر شد اما کینگ توتن دفاعی نخرید و صفر نشد. امیدوارم دیگه تکرار نشه وگرنه پروسه کاشت چغندر رو سریع تر و باا قدرت تر میکنیم.

بله حاج هادی برو دفاع بخر و اسم پوشالیتو بیشتر خراب کن...حداقلل میخواین ببازین مردانه ببازین...

مهم نیست با 4تا اسپان به دف خریدن افتادین وای بهه حال روزی که جنگیاا از چپ و راست بزنه بیرون ...هه
      ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

H.a.d.e.S TeaM
      خب دلیل جا خالی دادن اتک های قبلی ، برای تمرکز و تقویت دف بود و طبیعی هم هست ، نسبت همرهای هجومی ( اگر فرض رو بر نسبت سه به یک پیاده به سواره بگیریم ) مناسب بود و خسته نباشید ( بالاخره بنا بر تجربه هر پلیری با یه سبک و سیاق خاص خودش بازی میکنه و همر میسازه و به استناد شناخت از نژادی که بازی میکنه و تجربه ی بازی رو با اون نژاد داره ) .
      امیدوارم که توی این سرور بشه همر تبری توتن دید و حال و هوای 3.6 تکرار بشه برامون توی این ورژن .

برقرار و پایدار باشید .
    • با سلام

شب همه عزیزان بخیر و تسلیت به همه مردم ایران و بخصوص کرمانشاهی های عزیز

یه سوال هم از محضر عزیزان دارم. میشه بگید با چه مدرکی میگید فلانی دفاع خریده؟ واقعا برای خودم جالب هست که بدونم.

مخصوصا اون قسمتش در مورد پنل و اینا!

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

• خوب بالاخره این دوست عزیز هم با تشخیص درست مولتی هانتر عزیز به سزای عمل کثیفش رسید

خوب میبینیم که دوست خوبمون وقتی میره دفاع میخره باید اینجوری هم بن بشه .

All The ThankS wrote:

یه سوال هم از محضر عزیزان دارم. میشه بگید با چه مدرکی میگید فلانی دفاع خریده؟ واقعا برای خودم جالب هست که بدونم.

خوب عزیز میدونستم که ضریب هوشی دوستانتون پایینه ولی نه اینقدر دیگه

این همر اسپان رو دیوار کرده این عزیزک Riki بعد اونوقت میشه گندم خور این همر رو به من بگن ؟ میشه بگن چرا فقط 89کی گندم خور این همر رو خودش دیوار کرده بقیه رو کی دیوار کرده ؟

چرا هیچ اثری از کسی توی تاپ نیس ؟ فکر کردن همه چی ریخته به هم کسی دقت نمیکنه ؟

خیلی زرنگن ؟ فکر کردن کسی نمیفهمه ؟ واقعا روشون میشه بازم بیان توی فروم پست بزارن و اینجوری وانمود کنن که از هیچی خبر ندارن ؟

بوی گند و تعفن بازی کثیفشون دیگه همه جارو برداشته ! از خرید اکانت همر دار ساید ما بگیر که دکترشون میخواست بخره تا خرید دف از پنل ! ( در این مورد هم اگر نیاز به مدرک بود در خدمتم )

این بازی به درد اینا نمیخوره بهتره همون منچ بازیشون رو ادامه بدن !

یاد یه جمله قشنگ میفتم که میگه : سنگ پاهای قبل از تو همه سوتفاهم بوده ....

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط SacriFice ()

• All The ThankS wrote:

با سلام

شب همه عزیزان بخیر و تسلیت به همه مردم ایران و بخصوص کرمانشاهی های عزیز

درود
      بله دوست عزیز میشه بگیم

همونطور که میبینید بعد اتکا شخصا ریپورت کردم ایشون رو

به محض خوانده شدن نامه توسط مولتی هانتر ایشون بن شد

دلیل دیگه هم صابر جان توی اپدیت جدید کسی که بهش اتک میدی نمیره تو تاپ دف .. اکانتایی که دف دادن بهش میرن تو تاپ مدافعین

و این 130ک دفی که واسه این اقا بود همش خورد خورد از پنل خریده شده بود چون بعد از خوردن اتک تاپ مدافعین به جز اکانت خودش پوینتی که با همرش گرفت
      اکانت دیگه ای تو تاپ دف نیومد !

اینم توی پست قبل گذاشته بودم ولی ظاهرا نگاه نکردید

دوستان بدانید و اگاه باشید از این به بعد ZeuS هر تارگتی رو که میخواد بزنه قبلش ریپورت میکنه اون اکانتو

شما هم همین کارو بکنید .. پس دفاع نخرید !

پس دست از بازی کثیف بردارید و سالم دفاع بکشید با مولتی بازی دف بکشید ولی دف ی روزه با ی کلیک نخرید !

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ

• Vo0rojak wrote:

توی اپدیت جدید کسی که بهش اتک میدی نمیره تو تاپ دف .. اکانتایی که دف دادن بهش میرن تو تاپ مدافعین
      من چون ورژن 4 رو فقط یه بار تو ایران بازی کرده بودم اونم همچین چیزی توش ندیده بودم الان متوجه این موضوع شدم. البته بر میگرده حداقل به 2 شایدم 3 سال پیش.

البته من به نوبه خودم این حرکت رو محکوم میکنم چون بازی از روند نرمالش خارج میشه و به هیچ عنوان تاییدش نمیکنم.

ولی متاسفانه یه حقیقت دیگه وجود داره. به نظرتون نقره فروش رو کی نقره فروش میکنه؟ امثال من که میرن نقره میخرن و هزار تا بامبول دیگه که واقعا من در جریان چند و چونش نیستم. اگه من و امثال من به نقره فروش تکیه نکنیم و همه بیان ریپورتشون کنن اونوقت سرورهایی خواهیم داشت عاری از این برنامه ها. ولی سوال اساسی این است؟ ایا واقعا امکان داره؟ به نظرم مسئولین بازی و حتی من و شما باید نهایت سعیمون رو بکنیم با این معضل مبارزه بکنیم هرجایی که باشه. چوه کار غلط، غلط هست چه تو ساید من باشه چه تو سایر ساید ها.

اگر در مقابل این حرکت ها ایستادگی نکنیم بصورت اپیدمی خواهد شد و دیگر کسی پیدا نخواهد شد که از بازی لذت ببرد.

ممنون از راهنماییتون

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

• از دوستان دعوت میشه به چالش پاک بازی کردن بپیوندند: :thumbsup:
      نه تنها خرید دف خلاف بازی هست
      وجود داشتن اکانتی که صرفا به نفع اکانت های دیگر فعالیت میکنند هم غیر قانونی هست
      • بخش 1.1 هریک از بازیکنان مجاز به داشتن و بازی کردن با تنها یک اکانت در هر سرور از بازی تراوین هستند. داشتن هرگونه اکانت دیگری در همان سرور تخلف محسوب می شود با اکانت باید صرفاً به هدف منافع خاص آن اکانت بازی کرد. اکانتهایی که صرفاً به نفع اکانتهای دیگر وجود داشته باشند یا مالتی باشند و یا برای تولید منابع و ارسال به دیگران بازیکنان فعال هستند، ممکن است برای همیشه بسته شوند.
      اینکه شما هفته ای 800 میل راید میزنین و انتظار دارین طرف مقابل بازی سالم بکنه خنده داره
    • mamrez wrote:

دم هرکی گرم که جلو زعوس دف خریده

جواب بازی کثیف ، بازی کثیف است.
      نیاین اینجا جانماز آب بکشید.

خوب رفقا نبینم دفاعتون ته کشیده شروع کردین دف خریدن .. راستش چون تاحالا این حسو تجربه نکردم برام سوال شده که آیا عذاب آور هست ؟؟

من آخر نفهمیدم این پلن دیشبتون دقیقا به چه منظور بود ؟؟؟

اینهمه فیک گذاشتین که 20k گرزی بزنین ؟؟؟؟

یا شما خیلی عجیب غریب هستین یا ما درکمون از این بازی خیلی پایینه !!!
      ɢɮօʍɮ

• SacriFice wrote:

خوب بالاخره این دوست عزیز هم با تشخیص درست مولتی هانتر عزیز به سزای عمل کثیفش رسید

All The ThankS wrote:

این همر اسپان رو دیوار کرده این عزیزک Riki بعد اونوقت میشه گندم خور این همر رو به من بگن ؟ میشه بگن چرا فقط 89کی گندم خور این همر رو خودش دیوار کرده بقیه رو کی دیوار کرده ؟

خیلی زرنگن ؟ فکر کردن کسی نمیفهمه ؟ واقعا روشون میشه بازم بیان توی فروم پست بزارن و اینجوری وانمود کنن که از هیچی خبر ندارن ؟

بوی گند و تعفن بازی کثیفشون دیگه همه جارو برداشته ! از خرید اکانت همر دار ساید ما بگیر که دکترشون میخواست بخره تا خرید دف از پنل ! ( در این مورد هم اگر نیاز به مدرک بود در خدمتم )

قطعا کار اشتباهی بوده این حرکت جای هیچ دفاعی براش نمیمونه و قطعا باید ۱۵٪‌ پانیش لیاقتش باشه .... مثل چند نفر دیگه که همین حدودا تا الان پانیش خوردن

ولی یه سوال داشتم ازت . شما که انقدر به فکر پاک بازی کردن هستید(۱) میشه این سوالا رو جواب بدید ؟‌

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

۱- تو این لینک چجوری یه دمپایی (۲) میتونه انقدر دفاع رو از بین ببره ؟‌ مگه نمیگید دفاع اگه مال دف ساز باشه باید لولش ۲۰ باشه و فلان و بیسارو .... دوسته عزیزه(۳) پاک باز :‌ اینو که برام توضیح دادی بگو چرا این همه دف هیرو کنارشون نبوده ؟‌

۲- کاملا حرفت رو قبول دارم بوی کثافت این سرور رو برداشته واقعا این که اکانت بخری از ربع دیگه برای استفاده شخصی کار درستی نیست :‌ )‌ (حسش نیست لینک اون ۲ تا کتیبه رو برات بزارم . خودت دستت تو کاره میدونی کدوما رو میگم)

پ‌ن:‌

۱ - وقتی مینوشتمش یاد این تگ افتادم #کلیشه_برعکس کی از کی انتقاد میکنه
      ۲ - هر چی که از -|- بلند نشه دماپییه دیگه نه ؟‌
      ۳ - هکسره بده از ما گذشت شما استفاده نکنید :))‌
      .
      .
      .

۵ سال تراوین بازی میکردم کلی هم دوستای خوب ... تا که فیلتر شد اخرین سرور برای من قهرمانان بود . میگفتیم شاید این سرور بتونه یاد اون زمانا باشه (حتی اگه دف ساز باشیم)
      ولی واقعا این بازی دیگه ارزش نداره چون به قول @عالیجنابان_پاکباز واقعا بوی گند میده این بازی ....

امیدوارم خوش باشید
    • openSUSE wrote:

SacriFice wrote:

خوب بالاخره این دوست عزیز هم با تشخیص درست مولتی هانتر عزیز به سزای عمل کثیفش رسید

All The ThankS wrote:

قطعا کار اشتباهی بوده این حرکت جای هیچ دفاعی براش نمیمونه و قطعا باید ۱۵٪‌ پانیش لیاقتش باشه .... مثل چند نفر دیگه که همین حدودا تا الان پانیش خوردن

ولی یه سوال داشتم ازت . شما که انقدر به فکر پاک بازی کردن هستید(۱) میشه این سوالا رو جواب بدید ؟‌

۱- تو این لینک چجوری یه دمپایی (۲) میتونه انقدر دفاع رو از بین ببره ؟‌ مگه نمیگید دفاع اگه مال دف ساز باشه باید لولش ۲۰ باشه و فلان و بیسارو .... دوسته عزیزه(۳) پاک باز :‌ اینو که برام توضیح دادی بگو چرا این همه دف هیرو کنارشون نبوده ؟‌

۲- کاملا حرفت رو قبول دارم بوی کثافت این سرور رو برداشته واقعا این که اکانت بخری از ربع دیگه برای استفاده شخصی کار درستی نیست :‌ )‌ (حسش نیست لینک اون ۲ تا کتیبه رو برات بزارم . خودت دستت تو کاره میدونی کدوما رو میگم)

.
      .
      .

۵ سال تراوین بازی میکردم کلی هم دوستای خوب ... تا که فیلتر شد اخرین سرور برای من قهرمانان بود . میگفتیم شاید این سرور بتونه یاد اون زمانا باشه (حتی اگه دف ساز باشیم)
      ولی واقعا این بازی دیگه ارزش نداره چون به قول @عالیجنابان_پاکباز واقعا بوی گند میده این بازی ....

امیدوارم خوش باشید
      اصولا بعد از هر اتک گزارش اکانت به مولتی هانتر داده میشه .. مطمئن باش وقتی هم این همرها روی اکانت ما دیوار شدن ، دوستان جنابعالی اکانت مارو گزارش کردن ولی بن نشدیم .. پس حتما مشکلی نبوده (مگر اینکه بگی مولتی هانتر رفیقمونه)... در جواب سوالتون هم نمیتونیم هرچیزی که تو ساید اتفاق میوفته بیایم واسط فروم داد بزنیم که شما بفهمین ولی مثلا اینجوری فرض کن سوتی داده شده بوده و قهرمان مرده !!! یا تو راه جای دیگری بوده و به ما نرسیده ;)
      ɢɮօʍɮ
    • openSUSE wrote:

SacriFice wrote:

All The ThankS wrote:

.
      .
      .

امیدوارم خوش باشید

سلام
      ببین صورت سوال در خصوص دفاع غلطه شما اومدی توی شبیه ساز کل تروپ توتن رو لول 20 گذاشتی به عنوان آنویل در حالی که آنویل 90 کی نیزه بوده حالا شما وقتی این تغییر رو بدی مجبور میشی لول دفاع های باقی مونده توتن و بقیه رو تا 10 ببری بالا که البته بچه ها میکن 8 یا 9 هم بینش بوده به همین دلیل هم این اکانت ریپورت شده بن نشده ولی شما دف خریدین بن شدین جوابت و گرفتی انشالله حالا برو توپ بازیت و بکن :)
      پ ن : به بهزاد گفتم اینا چرا دمپایی زدن رو من ؟ نمیدونن عقاب لینکم نمیده دست همر جنگیاشون چه برسه به دمپایی؟؟
      بهزاد گفت اینا مغزشون کار میکنه اتفاقا همر جنگی نمیزنن روت :)) نترسین بزنین درد نداره ولی گنده بزنین میخوام با صخره سرخ آشناتون کنم

کلام آخر : کتیبه زدن هنره میتونی بزن ولی ذف خریدن قباجت داره عیبه بیاد بهت یاد بدم چجوری تیم بچینی که الان سروریه ملیون دف شخصیت باشه(آخ لو دادم دفم و )

کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• GbomB wrote:

mamrez wrote:

من احساس میکنم چیزی در شما گیر کرده :)))))) اگر درست حدس زدم، میتونیم از روغن اکانت کمی به شما بدیم تا شاید در بیاد :)))))))
      خوب رفقا نبینم دفاعتون ته کشیده شروع کردین دف خریدن .. راستش چون تاحالا این حسو تجربه نکردم برام سوال شده که آیا عذاب آور هست ؟؟

دلم واستون می سوزه دیگه نمی تونید دف بخرید ، رفتین دست به دامن nw شدید :D
      دف خریدن که از شما یاد گرفتیم ، ایشالا کنارت یه اکنت بخرن کتیبه هاتم بزنن مثل بازیکنان پاک زعوس
      اونی که پنل ازش گرفتین رفیق ما هم هست ;)

پ.ن کنار گوشت یه ده گرفتن فکر کنم

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• mamrez wrote:

GbomB wrote:

mamrez wrote:

من احساس میکنم چیزی در شما گیر کرده :)))))) اگر درست حدس زدم، میتونیم از روغن اکانت کمی به شما بدیم تا شاید در بیاد :)))))))خوب رفقا نبینم دفاعتون ته کشیده شروع کردین دف خریدن .. راستش چون تاحالا این حسو تجربه نکردم برام سوال شده که آیا عذاب آور هست ؟؟

از راند یک یه چی توت گیر دادیم تا الان دیگه نمی زارن اکانت خودت دست خودت باشه فقط پولشو بده تو :D گفتم بری لی لی بازی اینجا چیکار داری اخه
      دلم واستون می سوزه دیگه نمی تونید دف بخرید ، رفتین دست به دامن nw شدید :D
      دف خریدن که از شما یاد گرفتیم ، ایشالا کنارت یه اکنت بخرن کتیبه هاتم بزنن مثل بازیکنان پاک زعوس
      اونی که پنل ازش گرفتین رفیق ما هم هست ;)

نه عزیزم اشتباه بهت رسوندن ، از مشغله زیاد کاری وقت ندارم زیاد باشم رو اکانت ولی راستش چیزی که زیاده پول حسابی هم خرج میکنم

دف بخریم ؟؟؟ خیلی سوژه ای دست به دامن ؟؟ به خاطر شما ؟؟؟ کلا 3 تا پلن زدین هر سه تاش تو دیوار بودین پشت سرش دار و ندارتونو صفر کردیم بعدش بریم دست به دامن بشیم ؟؟ بچه های NW بالا بری پایین بیای از امثال کارو ،ناصر،ابولی، سینا، اینا دیگه داداشمون شدن تو اون چند سرور که با هم بازی کردیم .. حالا هی خودتو حرص بده

و در آخر به جای اینکه دف خریدن رو از ما یاد بگیری (تو که راست میگی) بشین چند تا پلنی که میزنیم آنالیز کن تا بلکه به ما بخوری !! امیدوارم بخوری ;)
      ɢɮօʍɮ