مهم نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

• تا عقاب زنده است خواب آتش بس و متا رو میبینین الانم مثلا بچه زرنگ شدین عکس گذاشتین برین به شمال غرب بگین بیاین متا ولی مسجد جای این کارا نیست دفتون و بخرین من دارم میام کتیبم و بگیرم دوباره آنالیزورای آب دوغ خیاریتون هم بگین زور نزنن مثل انبار که آرش نمیداد بهم( آرش من و ببخش واسه اون شب) میام کتیبه ای که میخوام و میبرم از من فیک دیدن جا به جا نکنین زدمش نگین نگفتم :)
      کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"
    • lord_of_war wrote:

Mi_XIII wrote:

1KILU wrote:

Mi_XIII wrote:

1KILU wrote:

آآآآآآآآآآآآآقآآآآآآآآ بو های میاد میشتوید شما هم؟؟؟!!!!

چه بوی اشنایی...

بوی N2000 میاد !!!!
      (الان میگن ابوذر ساده مهدی گولش زده ههههه)

مهدی ادم خوبه بخشنده هم هست درسته باید چند نفری ازش معذزت خواهی بکنن اما بیخیال اونا بشو لطفا به کمک پلیر هات بیا دمت گرم
      دوست عزیز یه موضوعی باید خدمتتون عرض کنم که فکر نکنم از دست N2000 هم کاری بر بیاد دلیلشم الان خدمتت میگمتنها دلیلش ، لیدرهای بی کفایت و ترسو و زیر و رو کش حال حاضر SE میباشد که میخوان نون به نرخ روز بخورن البته من تو سیاست داخلی و خارجی سایدم دخالتی نمیکنم ولی شنیده ها هاکی از این است که از شخص شخیص مهدی خان N2000 هم کاری ساخته نیس گله من.

پ ن : فک کنم بعد از تاریخ فیلترینگ اولین باریه که ساید SE داره اینجوری شخم میخوره سرورهای پیش واقعا سایده قوی و با سیاست تری بود.
      ببین پسرم, تو چرا ترسیدی هووووم!!!تو چرا جوش بیخود میزنی و نگران ساید جنوب شرق شدی هوم!!!
      نگران بیکفایتی لیدر ها نباش گلم خوشگلم جوش بیخودی عوارض داره ناناس

ساید جنوب شرق با قدرتی که داره با لیدر های خوبی که داره امثال دکتر مهرداد( با شخصیت , پلیر حرفه ای , رکورد دار همه چیز تراوین ) و اقا کاظم عزیز و حاج احمد و رسول نیازی به نگرانی شما نداره تنها مهدی کم دارن و تعدادی پلیر نوب به که خودشونو قاطی لیدر ها کردن که اگه اقا مهدی برگرده اونا هم دمشونو میزارن رو کولشون میرن

اینجاس که باید تو نگران باشی نه نگران کسی نگران خودت باید باشی

تعداد پستاتم میخوای زیاد کنی الکی ریپلای نکن بوشه؟؟ برو جای دیگه پست بزار باشه پسرکم
      خدمت شما دوست گرامی عارضم که...اول اینکه شما رو به یک لیوان دمنوش دعوت میکنم که از این حالت عصبی در بیای.

دوم اینکه ساید شما اگه واقعا دفاع داشت چرا همر میزارین جلو اتک ما این دیگه مدرکشم موجود داریم.

سوم اینکه اگه بازم ادعاء اینو دارین ک هم از نظر دفاع و هم از نظر حمله قوی هستین چرا دفاع میخرین و چرا با دمپایی ابری اتک میدین باز هم مدارکش هست هنوز جوهرش خوش نشده.

و در اخر باید بگم ک اقای N2000 خودش اومد و درخواست اتش بس کرد پس اونی که ترسیده شمایین ن ما گل من :thumbsup: :thumbsup:

پ ن : با ما بعض این باشین ک با خلق جهانین
      حوصلم سر رفته بود گفتم یه غلط املایی بگیرم ازت!!
      با ما به از این باش که با خلق جهانی!!
      لطفا بجای اینکه انقدر بازی کنین یکم کتاب بخونین شاید به یه جایی رسیدین!!!
      اگه مهدی N2000 اومد خودش درخواست آتش بس داد پس آقای آرش10 توی تیم اسپیک جنوب شرق چیکار میکرد امروز؟؟!! خیلی جالبه ، نکنه دنبال لنگه دمپاییش که برنگشته بود اومده بود اینور که ببینه میتونه پیداش کنه یا نه!!! خخخخ
      نه خداییش با ما به از این باش که با دورو وریاتی گلم...
      اگه خواستی توی کلاس های ما شرکت کنی یه خصوصی بده بهت وقت بدم واسه کلاس زبان و ادبیات فارسی !!!
      1گرمی عزیز و بقیه !اینو میگم فقط بین خودمون باشه بچه های ساید ما هر جا دلشون بخواد میرن همین عقاب رو دیشب از روم طرفداران حیوانات برزیل بزور بیرون کشیدیم رفته بود طوطی بگیره ازشون اتفاقا با منم بگو مگو کرد اما من زیر بار نرفتم چون مرغ عشقم رو دوس دارم، حالا آرشم دلش خواسته اومده اصلا مهم نیس فقط این رو میدونم شماها اگه چیزی دستتون باشه سریع لو میدین... اما ما مثل شما نیستیم.... چیزی نمیگیم چون مرد عملیم...من یاد گرفتم هر جایی باشم ...حتما صحبتها رو ضبط میکنم ... پس کاری نکنید که اگر کاری کردید ...من کاری کنم که شما نتوانید...
      پ ن: مرغ عشقم کلی مشتری پیدا کرده
      پ ن ۲ : من چرا مثل N2000 نوشتم هان؟؟؟

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• Amin-L3O wrote:

lord_of_war wrote:

Mi_XIII wrote:

1KILU wrote:

Mi_XIII wrote:

1KILU wrote:

آآآآآآآآآآآآآقآآآآآآآآ بو های میاد میشتوید شما هم؟؟؟!!!!

چه بوی اشنایی...

بوی N2000 میاد !!!!
      (الان میگن ابوذر ساده مهدی گولش زده ههههه)

مهدی ادم خوبه بخشنده هم هست درسته باید چند نفری ازش معذزت خواهی بکنن اما بیخیال اونا بشو لطفا به کمک پلیر هات بیا دمت گرم
      دوست عزیز یه موضوعی باید خدمتتون عرض کنم که فکر نکنم از دست N2000 هم کاری بر بیاد دلیلشم الان خدمتت میگمتنها دلیلش ، لیدرهای بی کفایت و ترسو و زیر و رو کش حال حاضر SE میباشد که میخوان نون به نرخ روز بخورن البته من تو سیاست داخلی و خارجی سایدم دخالتی نمیکنم ولی شنیده ها هاکی از این است که از شخص شخیص مهدی خان N2000 هم کاری ساخته نیس گله من.
      پ ن : فک کنم بعد از تاریخ فیلترینگ اولین باریه که ساید SE داره اینجوری شخم میخوره سرورهای پیش واقعا سایده قوی و با سیاست تری بود.
      ببین پسرم, تو چرا ترسیدی هووووم!!!تو چرا جوش بیخود میزنی و نگران ساید جنوب شرق شدی هوم!!!نگران بیکفایتی لیدر ها نباش گلم خوشگلم جوش بیخودی عوارض داره ناناس

ساید جنوب شرق با قدرتی که داره با لیدر های خوبی که داره امثال دکتر مهرداد( با شخصیت , پلیر حرفه ای , رکورد دار همه چیز تراوین ) و اقا کاظم عزیز و حاج احمد و رسول نیازی به نگرانی شما نداره تنها مهدی کم دارن و تعدادی پلیر نوب به که خودشونو قاطی لیدر ها کردن که اگه اقا مهدی برگرده اونا هم دمشونو میزارن رو کولشون میرن

اینجاس که باید تو نگران باشی نه نگران کسی نگران خودت باید باشی

تعداد پستاتم میخوای زیاد کنی الکی ریپلای نکن بوشه؟؟ برو جای دیگه پست بزار باشه پسرکم
      خدمت شما دوست گرامی عارضم که...اول اینکه شما رو به یک لیوان دمنوش دعوت میکنم که از این حالت عصبی در بیای.
      دوم اینکه ساید شما اگه واقعا دفاع داشت چرا همر میزارین جلو اتک ما این دیگه مدرکشم موجود داریم.

سوم اینکه اگه بازم ادعاء اینو دارین ک هم از نظر دفاع و هم از نظر حمله قوی هستین چرا دفاع میخرین و چرا با دمپایی ابری اتک میدین باز هم مدارکش هست هنوز جوهرش خوش نشده.

و در اخر باید بگم ک اقای N2000 خودش اومد و درخواست اتش بس کرد پس اونی که ترسیده شمایین ن ما گل من :thumbsup: :thumbsup:

پ ن : با ما بعض این باشین ک با خلق جهانین
      حوصلم سر رفته بود گفتم یه غلط املایی بگیرم ازت!!با ما به از این باش که با خلق جهانی!!
      لطفا بجای اینکه انقدر بازی کنین یکم کتاب بخونین شاید به یه جایی رسیدین!!!
      اگه مهدی N2000 اومد خودش درخواست آتش بس داد پس آقای آرش10 توی تیم اسپیک جنوب شرق چیکار میکرد امروز؟؟!! خیلی جالبه ، نکنه دنبال لنگه دمپاییش که برنگشته بود اومده بود اینور که ببینه میتونه پیداش کنه یا نه!!! خخخخ
      نه خداییش با ما به از این باش که با دورو وریاتی گلم...
      اگه خواستی توی کلاس های ما شرکت کنی یه خصوصی بده بهت وقت بدم واسه کلاس زبان و ادبیات فارسی !!!
      1گرمی عزیز و بقیه !اینو میگم فقط بین خودمون باشه بچه های ساید ما هر جا دلشون بخواد میرن همین عقاب رو دیشب از روم طرفداران حیوانات برزیل بزور بیرون کشیدیم رفته بود طوطی بگیره ازشون اتفاقا با منم بگو مگو کرد اما من زیر بار نرفتم چون مرغ عشقم رو دوس دارم، حالا آرشم دلش خواسته اومده اصلا مهم نیس فقط این رو میدونم شماها اگه چیزی دستتون باشه سریع لو میدین... اما ما مثل شما نیستیم.... چیزی نمیگیم چون مرد عملیم...من یاد گرفتم هر جایی باشم ...حتما صحبتها رو ضبط میکنم ... پس کاری نکنید که اگر کاری کردید ...من کاری کنم که شما نتوانید...پ ن: مرغ عشقم کلی مشتری پیدا کرده
      پ ن ۲ : من چرا مثل N2000 نوشتم هان؟؟؟
      چه جالب پس هرجا دوست دارین میرین خخخخخ ، کفتر جلد سایدتون نیستین پس!!! هرجا دون بپاشن همونجا فرود میاین !!! خیلی خوبه پس دونه هارو آماده کنیم از این به بعد واسه گرفتنتون!!!
      به نظر من شما کفتری بیش نیستی که فقط ادای عقاب هارو در میاری ، البته تقصیر شما نیست ، تقصیر ماست که همون موقع که دون پاشیده بودیم و اومدین داشتین دونه هارو می خوردین با تیر نزدیم تو بالتون !!!! الان رفتین بالا فکر میکنین عقابین ولی کاملا در اشتباهین ، چون انقدر در آرزوی عقاب شدن بودین توهم عقاب بودن شمارو گرفته و الان ادعای پادشاهی آسمان رو دارین !!!
      ولی ما حتی اگه عقاب هم باشین مثل اون شکارچی هستیم که شمارو از آسمان خیالی که توش دارین پرواز میکنین میکشیم پایین ، اونم فقط با یه تیر ....!!!

پ.ن : اگه خواستین توی کلاس های ما شرکت کنین باید بگم وقت شما تموم شده برای ثبت نام ، چون داشتین دنبال لنگه دمپایی تون توی ساید های دیگه میگشتین عقاب جان ....خخخخخ
      IRs4=lord_of_war
      IRs3=virgil
      IR ts7=lord_of_war
      IR ts4=lord_of_war
      IR 2x=lord_of_war
      IR Speed=lord_of_war
      IR 3x=lord_of_war
      2009-2017

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• با سلاااام خدمت همه عزیزان

یه هفته ای نبودمو برو بکس زئوس تراکتورارو در اورده بودن و مشغول شخم زدن بودن، اونجا بود که گفتم دمت گرم که به هر نحوی شد ارش و راضی کردی بیاد اس دبلیو تا شاید کاریو که اس دبلیو با تمام بزرگاش نکرده بود انجام بدیم( البته تک سرور 5 ایکس بکنار که با یه نقشه صد کردیم:))))) )

اما اتفاقی که این سرور افتاد چی بود؟!؟ بحث بین ارش و فرشید( ژله ای خودم) باعث شده بود که لیدرهای کم تجربه اس ای فکر کنن جنگ غربیها قطعی هست(البته کاظم باید کمک میکرد بهشون تو این مورد) اما با صحبتی که با ارش کردم، و حرفایی که از لیدرایی اس ای شنیدم فهمیدم که خیاله باطلی کردید که به نتیجه نمیرسه و نرسید.

اما الان رفتید سمت اسم و فامیل بازی کردن، یعنی مهدی خان ، به فرض که اگر مهدی بیاد، و لیدرهای کم تجربه کنار گذاشته شن ، این قولو میدم که متایی که با ان دبلیو بسته شده تغییری نمیکنه، فقط شاید نوع برخوردامون با اس ای کمی ملایم تر شه که اونم قول صددر صدی نمیدم.

پس لطفا با احساساته پلیرهاتون بازی نکنید:)

اما یه توضیحی بدم به دو لیدر نو ظهور اس ای که نمیشناسمشون، اکانتی که دف بخره ریپورت بشه بن میشه، ایا متوجه شدید؟ 2 + 2=؟

پس اونی که دف میخره شمایید(پرتغال فروشی که امین گفت نتونستید پیدا کنیدو گفتم بهتون)

پ ن: لیدرهای اس ای جنگ شروع کردن، الانم نمیشه یهو اتش بس بدن، اتش بسشو ما تعیین مکنیم دیگه:) یکیشو شما گفتید یکیشم ما میگیم:)))

• شنيدم ديشب يه آناليزور اومده جنوب شرق همه اتكا رو گفته ريله جا به جا كنيد:))))
      يعني مرزهاي جا به جايي كتيبه رو آناليزورتون جا به جا كرد تا جايي كه ميخوام بهش بگم آناليزهاي قبل از تو سو تفاهم بود:)) اين حجم از جا به حايي يعني دفاع هايي كه خريدين هنوز به عمل نيومدن گويا آره؟:))))
    • بوووم

ZeuS بعد از ی وقفه چند روزه تصمیم به شخم زدن مجدد جنوب شرق گرفت

کینگ کانتونا مهاجم افسانه ای منچستر یونایتد اعلام کرد

و اما شما را دعوت میکنم به عکسی که هم اکنون از جنوب شرق به دست ما رسیده

پ.ن » نبینم بدون لاست نان کپت 0 شه گل من

پ.ن » بیاین پست بزارید دیگه :rolleyes:

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Vo0rojak ()

• درود بر شما

درسته ابوذر جان قطعا ...برای کمک اومدم ....البته اگه ....کمکی از دستم بر بیاد ....امید به خدا ....تلاشمو رو میکنم ....

صلح یا متا ...با جنوب غرب نخواهیم داشت ...البته فعلا ...شاید هم ...بعدا هم نداشته باشیم

اقایون اینقدر به من گیر ندید ...لطفا ....من نه افسانه هستم ...نه شخصیت کارتونی ....نه روباه ....نه غیره ...مثل من بنویسید ....ولی تیکه نندازید ...

ضمن ارزوی موفقعیت برای هر 4 ساید ....همه تلاشمو برای ساید جنوب شرق میکنم ....

مخلصیم... تمام
      [SIGPIC][/SIGPIC]
    • درود بر همگی

ما همیشه از قوی تر شدن تیم مقابلمون استقبال میکنیم. 100% با ورود n2000 به جنوب شرق بازی خیلی جذاب تر میشه ;) اصلا جنوب شرق رو بدون مهدی شخم زدن حال نمیده :rolleyes:

امیدوارم بتونه سایدش رو از این منجلاب بیرون بکشه و ما هم یکم به چالش کشیده بشیم..

در مورد صفر شدن نان کپ اکانت Nish هم که با لینک سبز صفر شد, عرض کنم که گفتم بزنیم یوقت فکر نکنید خبری شده یا میخواد بشه ^^ از امشب دونه دونه میفرستمتون رو وی پی اس هاتون برید دنبال دفاع بگردید, بیدار باشید فقط :D

من خیلی چیزارو جور دیگه ای میخواستم بشه که متاسفانه نشد.. مثلا میخواستم تو شمال غرب در کنار بچه های قدیمی اون ساید بازی کنیم, میخواستم ان2000 سر حرفی که زده بمونه و تو ج.غ بیاد, بعد اینکه ما اومدیم ج.غ من قلبا دوست داشتم با ج.ش متا باشیم و ... اما هیچوقت چیزی که خواستم نشد و من هم تابع سیاست کل ساید هستم. ج.ش اشتباه کرد و سر 2 تا چکمه کوچک کاری کردن که به این روز بیوفتن که برن دست به دامن کسی بشن که از قبل سرور تا همین چند روز پیش پشتش همه جور حرفی میزدن!
      البته از بعضی اشخاص چیز دیگه ای هم انتظار نمیره.. طرف اسماَ دکتره اما از شعور بهره ای نبرده... فحش هایی که پشت بچه های ما دادی تا اون زمان هیچکس به شخص خودت نداده بود دکتر جان! :|

کلام آخر اینکه ساید جنوب غرب یک بار متا کرده و تا آخر بازی هم پای حرفش هست. تا اونایی که شنیده بودن زئوسی ها حرفشون حرف نیست, ببینن که شنیده ها چقدر با واقعیت ها فرق میکنه :)

موفق باشید
      مهدی آواتار
    • عادت چیست ؟؟

اگر بخوام خلاصه بگم شما عادت کردین که هرشب یه کپ یا نان کپ از ساید SE حذف بشه و در بعضو مواقع هم کتیبه به راحتی دزدیده بشه !!

به عنوان مثال وقتی بعد از یک هفته طوفانی که هرشب یکی صفر میشه ، کتیبه زده میشه ، خفت میشه ، کپ میپره تصمیم به 24 ساعت استراحت میگیریم که ناگهان یا این جمله مواجه میشیم !!!!

دقت کنین دوستان :

Kn!ghT wrote:

ظاهرا ناو هواپیما بر زئوس به گل نشسته و بمب افکن B52 شون توسط سامانه های S-400 ساقط شده و بقیه نیروهاشون با بجا
      گذاشتن تلفات زیاد متواری شده اند. :thumbsup:

بله دوستان شما عادت کردید و اگر یه شب این حملات اتفاق نیوفته احساس پیروزی میکنید و خوشحالی وجود شما رو فرا میگیره ...

یه شب خواستیم استراحت کنیما ..لوووووووول

بازم میخوام رهنمود کنم شما عزیزان گوگولیه خودمو :

رهنمود این هفته من بدین شرح است : کاری نکنید که اساتید دستور حملات شبانه روزی بدهند .. استراحت هم برای شما هم برای ما لازم است .. :)))))))))
      ɢɮօʍɮ
    • خبر امد دمپایی در راه است !!
      امیدوارم شب همگی بخیر و خوشی باشه
      خوب شنیدم که یه چندتا دمپایی راهی خاک مقدس جنوب غرب شده . پیشاپیش خواستم تسلیت خودم رو بابت دیوار شدنشان به خانواده بزرگ جنوب شرق عرض کنم .
      این پلنرتون رو مشخص کنید اقا خدایی موجبات خنده مارو فراهم میکنه با این پلن زدناش . :thumbsup:

• سلام و درود فراوان بر ابر پلنر جنوب شرق

‎‫بپردازیم به توضیح تفصیلی سوپر همر زیر

متاسفاته هیرو مرده وگرنه کتیبه رو هم نمیزده چون کتیبه ای نبوده

سوال های مهم

‎‫همر نیزه تی کی جوابه؟ بکشیم؟‬

‎‫هیروتون کدوم باشگاه میره؟‬

امشب بعد از اینکه فیک لیستتون تموم شد قول بدین این سوپر همراتون اینقدر سبک نباشن

پ ن : با توجه به شبیه سازی انجام شده محافظ ها لول نداشتن گویا عقاب هم دفاع خریده:)) که شما ردش کردین

• سلام خدمت همه ی دوستان عزیز چه بزن بزنی و بزن بخوری شده ! واقعا میچسبه اینجوری سرور به هر دو طرف تبریک میگم که باعث این لینک های قشنگ شدن بخصوص تیم زئوس که عالی کار کرده دمتون گرم .

ابوذر متر کجایی دادا دلم برا صدات تنگ شده وقت کردی یه سمت ما بیا :ي

بهزاد روبو کجایی تو اومدم تهران پیشت نبودی داداش شمارتو بهم برسون فکر کنم باز گمش کردم

شبتون بخیر

به امید بازی خوب در روزهای مونده از سرور
      گرچه حتی سر سوزنی به قبل فیلترینگ نمیرسه و به خیلی ها حال نمیده اما چه کنیم که تراوین شده بهانه ای برای با هم بودن همینو بس...

شاد باشید

Return 7MM
      N.R
    • خب عزیزان ، یکی بود می گفت که دف نخریده و پاک بازی می کنه

در تصویر بالا شما یه اتحادی رو می بینید که نامی دارد و در ساید جنوب غرب واقع شده است
      در این اتحاد همه اعضا بن شده ان!!!!!!!!
      درسته پول زیاد دارید ، ولی فقط گلد بخر باهاش نه اینجوری :D

طبل رسوایتون صداش تا آلمانم رفته ، تمام اکانت هاتون حداقل یه روز بن بودن ، اینم که از یه اتحاد کلا بنه ، یه دونه اکانت تو جنوب شرق بن شد اومد اینجا اصلا یه وعضی ، شروع کردن جانماز آب کشیدن ،
      حلا ایشالا ادمین محترم همه این اکانت ها رو حذف کنه ، و به خاطر گلد زدن روی این مولتی ها از بن خارج نکنه با تشکر .

• New

mamrez wrote:

خب عزیزان ، یکی بود می گفت که دف نخریده و پاک بازی می کنه

در تصویر بالا شما یه اتحادی رو می بینید که نامی دارد و در ساید جنوب غرب واقع شده است
      در این اتحاد همه اعضا بن شده ان!!!!!!!!
      درسته پول زیاد دارید ، ولی فقط گلد بخر باهاش نه اینجوری :D

طبل رسوایتون صداش تا آلمانم رفته ، تمام اکانت هاتون حداقل یه روز بن بودن ، اینم که از یه اتحاد کلا بنه ، یه دونه اکانت تو جنوب شرق بن شد اومد اینجا اصلا یه وعضی ، شروع کردن جانماز آب کشیدن ،
      حلا ایشالا ادمین محترم همه این اکانت ها رو حذف کنه ، و به خاطر گلد زدن روی این مولتی ها از بن خارج نکنه با تشکر .

پاک بازی هم شده آرزو
    • New

بازم سلام خدمت دوستان
      اقا ما زیاد اهل فروم اومدن و پست گذاشتن و مثل دوستان پرواز کردن و دور زدن و اینها نیستیم

طبیعت انسانیمون حکم می کنه یه گوشه بشینیم نگاه کنیم

همین جا رو زمین :huh:

ولی خوب همین که انجا خلوته نشون میده یا یه اتفاقاتی افتاده یا قراره بیفته

اگه افتاده که ما رو هم در جریان بزارید اگه نیفتاده که انشا الله بعداً صداش در میاد

من فقط یه مطلبی رو خارج از بازی و در حاشیه فروم عرض کنم خدمت دوستان به عنوان یک برادر کوچیک تر اگر اجازه بدید
      تمام جذابیت بازی تراوین به همین جا و پست هایی که گذاشته میشه اصلا لذت بازی کل کل های اینجاست ولی چیزی که زیاد تو فروم دیده میشه خارج شدن دوستان از چارچوب ادبه گاهی این کل کل ها به سمت توهین می ره
      برادرانه از همه طرفین درگیر خواهش دارم که توهین به هم دیگه رو کنار بزارید و با رعایت ادب هم دیگه رو بکوبید :P
      S5 R1:hunter0-Winner

S8 R1:hunter0- meta winner

X2 R1: king bala- winner

ts9 R1:king bala

TS11: KinG DeaD

TS14: WiTcheR
    • New

با سلام خدمت عزيز دلانم در جنوب شرق
      عارضم به خدمتتون كه اون پلنرخفن و تارگتي كه زدين سه هزارتا كاتاش و پروندين و جنوب غرب رو فلج كردين بذارين فروم ، نترسين من ضمانت ميكنم بچه ها خودشون و كنترل كنن يه همر ديگتون و صفر نكنن ، بياين عزيزان دلم بياين اگه نمياين بگم آيناز بياد تحليل كنه:)
      آناليزور و پلنر و تغيير دادين خوبه ولي يه كم محتاطن بيچاره ها
      آناليزور كه همه فيكا رو ريل تشخيص ميده ميگه جا به جا كنين ، پلنر هم كه ميگه ما بايد يه تارگت پرت بزنيم حداقل يه بار لينك سبز بگيريم روحيه بچه ها بره بالا البته حق ميدم بهتون دار و ندارتون همين يكي دوتا همره و صدتا دمپايي ابري مثل جنوب غرب هزاران همر جنگي در ابعاد خوشكل ندارين دست و دل پلنر نميره پلن سنگين بزنه :)
      من يه پيشنهاد بدم براي تغيير روحيه بچه هاتون؟ ما اصلاً فيك نزنيم همه بكوبيم يه جا شما هم همه دفاعي كه قرض گرفتين از دوستانتون بذازين جلوش ما با مخ بريم تو ديوار بعد روحيه ميگيرين فقط يه مشكلي كه داره ما باز هم يه همر تو همون اندازه جاش ميداريم باز ميزنيم منها شما دوستاتون چنتا راند دفاع شما رو ميدن؟ ايشالله روحيه نتركه دوباره سرز بشين:)) بالا بياين فروم حوصلمون سر رفت سوژه خنده نداريم به چه زبوني بگم؟؟؟
    • New

trachurchill wrote:

با سلام خدمت عزيز دلانم در جنوب شرق
      عارضم به خدمتتون كه اون پلنرخفن و تارگتي كه زدين سه هزارتا كاتاش و پروندين و جنوب غرب رو فلج كردين بذارين فروم ، نترسين من ضمانت ميكنم بچه ها خودشون و كنترل كنن يه همر ديگتون و صفر نكنن ، بياين عزيزان دلم بياين اگه نمياين بگم آيناز بياد تحليل كنه:)
      آناليزور و پلنر و تغيير دادين خوبه ولي يه كم محتاطن بيچاره ها
      آناليزور كه همه فيكا رو ريل تشخيص ميده ميگه جا به جا كنين ، پلنر هم كه ميگه ما بايد يه تارگت پرت بزنيم حداقل يه بار لينك سبز بگيريم روحيه بچه ها بره بالا البته حق ميدم بهتون دار و ندارتون همين يكي دوتا همره و صدتا دمپايي ابري مثل جنوب غرب هزاران همر جنگي در ابعاد خوشكل ندارين دست و دل پلنر نميره پلن سنگين بزنه :)
      من يه پيشنهاد بدم براي تغيير روحيه بچه هاتون؟ ما اصلاً فيك نزنيم همه بكوبيم يه جا شما هم همه دفاعي كه قرض گرفتين از دوستانتون بذازين جلوش ما با مخ بريم تو ديوار بعد روحيه ميگيرين فقط يه مشكلي كه داره ما باز هم يه همر تو همون اندازه جاش ميداريم باز ميزنيم منها شما دوستاتون چنتا راند دفاع شما رو ميدن؟ ايشالله روحيه نتركه دوباره سرز بشين:)) بالا بياين فروم حوصلمون سر رفت سوژه خنده نداريم به چه زبوني بگم؟؟؟

الان خروس همسایه اومده داره میخونه منتها نه واسه بیدار کردن واسه منحرف کردن از این میشه نتیجه گرفت کار خوب بوده این خروسه مننژیت گرفته صداش زیاد خوشایند نیست پرشم چیدن فقط زبونش با صدایی نا خوشایند کار میکنه اونم کوتاه میشه
    • New

درود

اگه راستشو بخواید دیگه خسته شدیم از اینکه همش لینک بزاریم اونم سبز
      کاش یکمم شما از این کارا میکردید یکم بازی رو از این وضعیت ی طرفه بودن در میاوردید :sleeping:
      حالا اگر شما حوصلتون سر رفته بگم باز بچه ها استارتو بزنن شما برین تو انالیز کردن سرگرم شیم یکم :sleeping:

پ.ن » از ریپلای کردن افراد بی هویت ( همونا ک اسم اکانتشونو نمیگن ) معذوریم . حتی شما دوست عزیز :|

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ
    • New

Vo0rojak wrote:

درود

اگه راستشو بخواید دیگه خسته شدیم از اینکه همش لینک بزاریم اونم سبز
      کاش یکمم شما از این کارا میکردید یکم بازی رو از این وضعیت ی طرفه بودن در میاوردید :sleeping:
      حالا اگر شما حوصلتون سر رفته بگم باز بچه ها استارتو بزنن شما برین تو انالیز کردن سرگرم شیم یکم :sleeping:

پ.ن » از ریپلای کردن افراد بی هویت ( همونا ک اسم اکانتشونو نمیگن ) معذوریم . حتی شما دوست عزیز :|

شما فعلا بیا جریان اون اتحادی که بن شد رو بگو تا برسیم به تخلف هایی دیگتون که نیایی اینجا بگی با لینک سبز میزنیم شما خدایی پاکی و سالم بازی کردنی

پاکی بازی هم آرزوست