مهم نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• lord hadi wrote:

درودی مجدد به دوستان

خدمت اقا هاشم عزیز .... چشم بار بعد فیکا را با نظم بیشتری میزنم مورد بعد کنا ر سیستم من نوشته آزاد شدن نقشه تا

• از 42:17:56 ساعت ظاهر خواهند شد.شاید شما زده 60 ساعت حتما بازم معجزه هست ... یا اشتباه تایپ کردی یا هول شدی .... نمیدونم
      • راجع به دوست دیگه که نمیشناسم ...علت فاصله 45 دقیقه ای با اتک فلوید یا حتی جنگ آموز بردن تو اکانت فلوید اینکه شما فیک بخونی و تشخیص ندید که ندادید به چند دلیل :
      • 1- دف سبک بود 900 ک حدودا
      • 2- خانم ورروجک یا هاشم خان بود از فیک لیست ما ناراحت بود چون واندر جزوش نبود ...
      • 3- باز یکی از دوستان بود که ناراحت بود که سیم نمیتونیم بزنیم که دیدید اولی فیک بود ....
      • پیشنهاد من به دوستان رقیب ... بجا فروم و کل کل بیجا دنبال راهکار باشید برا اکانتا بن شده ... چون حتی اگه 2 ساید باشید جلو ما برنده نمیشید با نداشتن 73 تا اکانت بن شده ....
      • مورد بعدی هاشم جان هروقت نیاز به اتک دقیق تر بود میزنم نگران نباش اکانت sabt سرور پیش که یادتون هست ..تو 1 ثانیه صفر شد

• مورد آخر به هاشم عزیز ادعا الکی نکن عزیزم هر کدوم از جاهایی که فرمودید بزنید گزارشم نمیگیرید وای به حال اینکه انجام یدید
      • پس بزن و شلوغ نکن الکی

سلام
      در اینکه این تایم زیر ساخت واندر رو بزنید چیزی نادرستی نیست کاره درستی انجام دادید ولی در اینکه با 400تا کاتا و100تا تبری میخواستین زیر ساخت بزنین و تارگت هم بهشون دادید عجیبه اینکه شما از دوتا همر استفاده کنید و چه مقدار به ساید دشمن خسارت وارد کنید به استعداد و مقدار همرهای هجومی شما برمیگرده
    • lord hadi wrote:

درودی مجدد به دوستان

خدمت اقا هاشم عزیز .... چشم بار بعد فیکا را با نظم بیشتری میزنم مورد بعد کنا ر سیستم من نوشته آزاد شدن نقشه تا

• از 42:17:56 ساعت ظاهر خواهند شد.شاید شما زده 60 ساعت حتما بازم معجزه هست ... یا اشتباه تایپ کردی یا هول شدی .... نمیدونم
      • راجع به دوست دیگه که نمیشناسم ...علت فاصله 45 دقیقه ای با اتک فلوید یا حتی جنگ آموز بردن تو اکانت فلوید اینکه شما فیک بخونی و تشخیص ندید که ندادید به چند دلیل :
      • 1- دف سبک بود 900 ک حدودا
      • 2- خانم ورروجک یا هاشم خان بود از فیک لیست ما ناراحت بود چون واندر جزوش نبود ...
      • 3- باز یکی از دوستان بود که ناراحت بود که سیم نمیتونیم بزنیم که دیدید اولی فیک بود ....
      • پیشنهاد من به دوستان رقیب ... بجا فروم و کل کل بیجا دنبال راهکار باشید برا اکانتا بن شده ... چون حتی اگه 2 ساید باشید جلو ما برنده نمیشید با نداشتن 73 تا اکانت بن شده ....
      • مورد بعدی هاشم جان هروقت نیاز به اتک دقیق تر بود میزنم نگران نباش اکانت sabt سرور پیش که یادتون هست ..تو 1 ثانیه صفر شد

• مورد آخر به هاشم عزیز ادعا الکی نکن عزیزم هر کدوم از جاهایی که فرمودید بزنید گزارشم نمیگیرید وای به حال اینکه انجام یدید
      • پس بزن و شلوغ نکن الکی

اکانت این و اون و ول کن بذار انگیزه بدم بهت تو عمر تراوینیم کسی صفرم نکرده :))) صفر کن کی بودی تو؟:دی
      اون تیکه ناراحتی من و آیناز یه جور متلک آنالیزی بود ضمنا اون اکانت تو 20 ثانیه صفر شد:))ثبت بود چی بود:دی
      راستی اونیم که تعریف کرده از جنگیاتون مزاح کرده چون مقایسه کرده با جنگی های اینور
      ما 70 تا اکانتمون بنه هنوز هم جنگی هم دف هم واندرزنمون بیشتره دوتا جنوب چعندر و با هم میبریم:))
      راستی راهکار من چون آلمانم راهکار دست منه دو روز دیگه بیشتر با بن شدن و از بن در آمدن و عقاب آشنا میشی دفاع رو بساز اون چکمه هم پاس بده یه مصرفی داشته باشی تو سایدت پلنت که اینه همرتم که اونه لیدریتم که آخ آخ عقاب و کی صفر میکنی عشقم تو یه ثانیه:))))

هاذی یادم رفت بگم دو تا نکته رو:
      1- اون موجای کاتای پشتش نشون میده اصلا فکر نمیکردی فلوید دیوار بشه قپی آنالیز و پلن نیا واسه من صفر صفرم نکن میام بالا سرت
      2- مسعود بست پلیر شیرازه میگم بیاد با سزاراش سروقتتا آروم بگیر
      کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"
    • درود بر همه ی اساتید ساکن در سرور اسپید .
      خسته نباشید به ساید مهاجم و مدافعین ( متای غرب ) .

نقد دوستان رو دیدیم و مشاهده کردیم و امیدوارم که ادامه سرور شاهد اندگیم زیبا و فنی و تکنیکیی باشیم و یاد بگیریم از دوستان عزیز .

پاورقی : لطف داری امیر رضا عزیز ، قطعا یه تایم مشخص همدیگه رو می بینیم ، نه برای عرض دلاوری های خاک گرفته گذشته ، بلکه برا ساختن لحظات حال و آینده ( که بهترین راه بین این همه هیاهو و وارونگی ، دیدن دوستان هست ) .

برقرار و پایدار باشید .

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Machiavelli ()

• alireza_yoyo wrote:

علیرضا اینقدر به این وروجک گیر نده

Vo0rojak wrote:

بیانیه رسمی تیم ZeuS

چنانچه اکانت های بن شده باز نشوند الارغم اینکه ما سرور رو میبریم #به_هر_نحو ...
      تیم ZeuS در هیچکدوم از سرور های ایران دیگر بازی نخواهد کرد
      و بقیه دوستان و سروران میتونند با تیم ZeuS در سرورهای جهانی همراه شوند
      و شما باید بشینید خاله بازی کنید

سپاس
      ستون
      هیچ وقت دوست نداشتم طلا بخرم اگرم خریدم در راه تعدیل منابع مصرفش نکردم . مردونه بازی میکنم واسه همینم رشدم سریع نیست . بیا و تو هم مردونه بازی کن تا خودتو باور کنی . تا خودتو بهتر بشناسی. ببین چند مرده مفت می ارزیتراوین رو واسه بازی بازی کن نه واسه افزایش جمعیت نه واسه کلاس گذاشتن .
      بزار ما خاله بازی مونو کنیم
      اکانت هاتون که باز نمیشن تاییم دقیق حذفتون رو میشنویم
      یا بیانیه صادر نکن یا پاش وایسا تایم بده
      راستی اسم اکانت رو هم که میدونید

S5:hunter0
      S8:hunter0
      X2: KinG BalA
      s2:jooon
      ts9:KinG BalA
      tx2: D.E.V.I.L

ts11:KinG DeaD
      tx3:Ki!NG-TX3
      ts14: WiTcheR
      tx3:KinG BalA
    • بله چشم این سرور که شخمتون زدیم سرور های بعدی قول میدیم نیایم :)
      اکانتا که دارن باز میشن حالا اگ باز نشدن هم باز میبریم

ضمنن جنگیای ما بیشتر واندر زنای شما کاتا داره میدونی چرا ؟؟

چون شما جنگ اموز نداشتین 8|

پ.ن » فرق هست بین مورینیو با اکبر میثاقیان !

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ
    • Vo0rojak wrote:

بله چشم این سرور که شخمتون زدیم سرور های بعدی قول میدیم نیایم :)
      اکانتا که دارن باز میشن حالا اگ باز نشدن هم باز میبریم

ضمنن جنگیای ما بیشتر واندر زنای شما کاتا داره میدونی چرا ؟؟

چون شما جنگ اموز نداشتین 8|

پ.ن » فرق هست بین مورینیو با اکبر میثاقیان !

لایکتم کردم که عشق کنی

بله عزیز فرق هست اکبر میکشه زیر توووووپ و همش بکش بکش راه میندازه تو زمین
      خوزه ی عزیز تیکی تاکا کاره
      ما زمین هموار و حاصلخیزی بودیم براتون حیف نیست بیخیال بشید بذری رو که کاشتید ابیاری نکنید ؟!
      اکانتها باز نمیشن که اگه باز بشن هم باز بسته میشن مثل بال پروانه عقاب بود کلاغ یا هرچی
      ممنونم یاد اوری کردید برای کتیبه ها
      نیازی ندارید نامه بزنید به اکانت بیاییم ببریم مثل قبلی ها
      ما داشتیم و داریم
      اکانت حاجیمونو که میشناسید امار کتیبشو از تو خزانه تون در بیارید ...
      پ.ن
      خوش ندارم دیگه بیانیه ببینم از خدایان خواب رفته علی الخصوص شخص خودت :)
      خواستید بیانیه بدید از اکانت گنده تون استفاده کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()

• mamad king wrote:

alireza_yoyo wrote:

Vo0rojak wrote:

بیانیه رسمی تیم ZeuS

سپاس
      ستون
      هیچ وقت دوست نداشتم طلا بخرم اگرم خریدم در راه تعدیل منابع مصرفش نکردم . مردونه بازی میکنم واسه همینم رشدم سریع نیست . بیا و تو هم مردونه بازی کن تا خودتو باور کنی . تا خودتو بهتر بشناسی. ببین چند مرده مفت می ارزیتراوین رو واسه بازی بازی کن نه واسه افزایش جمعیت نه واسه کلاس گذاشتن .بزار ما خاله بازی مونو کنیم
      اکانت هاتون که باز نمیشن تاییم دقیق حذفتون رو میشنویم

حاجی کیه همون که بلند نشده صفر میشه؟ همون که جزو 4 تا دونه همر موندتونه؟ همونی که رم کشیده؟:))) میخوای آمارشم بگم:)))
      از بن در میاد و تمام:)) باهاش حاجیتون و میفرستیم اون دنیا نه میزنیم به واندر نه معماری نه دکتر و میپرونیم
      آقا از اتاف فرمان میگن دوتا رو میشه صفر کرد:))
      حالا نیست تو با اکانت خودت نامه میزنی:)))) عقاب که فعلا ترسیدین بپره هی فیک میدین:))))) چون بن نیست عسیسم:))
      پ ن : طرف پول فرغون نداره میگه بنز دوست ندارم بیا و تو هم فرغون بخر :)))
    • trachurchill wrote:

mamad king wrote:

alireza_yoyo wrote:

Vo0rojak wrote:

بیانیه رسمی تیم ZeuS

سپاس
      ستون
      هیچ وقت دوست نداشتم طلا بخرم اگرم خریدم در راه تعدیل منابع مصرفش نکردم . مردونه بازی میکنم واسه همینم رشدم سریع نیست . بیا و تو هم مردونه بازی کن تا خودتو باور کنی . تا خودتو بهتر بشناسی. ببین چند مرده مفت می ارزیتراوین رو واسه بازی بازی کن نه واسه افزایش جمعیت نه واسه کلاس گذاشتن .بزار ما خاله بازی مونو کنیم اکانت هاتون که باز نمیشن تاییم دقیق حذفتون رو میشنویم

حاجی کیه همون که بلند نشده صفر میشه؟ همون که جزو 4 تا دونه همر موندتونه؟ همونی که رم کشیده؟:))) میخوای آمارشم بگم:)))از بن در میاد و تمام:)) باهاش حاجیتون و میفرستیم اون دنیا نه میزنیم به واندر نه معماری نه دکتر و میپرونیم
      آقا از اتاف فرمان میگن دوتا رو میشه صفر کرد:))
      حالا نیست تو با اکانت خودت نامه میزنی:)))) عقاب که فعلا ترسیدین بپره هی فیک میدین:))))) چون بن نیست عسیسم:))

چهار تا همر مونده ؟ 8|
      نه بابا ;(
      اگه امارشو داری بده بهم ببینم چی کار کرده 8)
      در خواب بینی پنبه دانه
      در حد فرستادن حاجی به سر کوچه هم نیستید چه برسه اون دنیا
      به اطاق فرمان سلام برسون بگو اجازه بدید پستت بمونه و پاک نشه (بهت نگن با بزرگ تر از خودت بحث نکن )عمو جون :whistling:
      طرف و نمیشناسی پس
      مدل سی ال خوب از آب در اومد پیشنهاد میکنم اگه در حد باشی البته
      در این خیالید که کیش دادید اول سرور ولی تلاش کنید تلاشتونو دوست دارم
      چون اخر سرور مات میشید
      :thumbsup:

♖♘♗♕♔♗♘♖
      ♙♙♙♙♙♙♙♙
      ╗════════╔
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ╝════════╚
      ♟♟♟♟♟♟♟♟
      ♜♞♝♛♚♝♞♜

• عزیز فونتتو کوچیک کنی هم میتونیم بخونیم پستاتو

الان شما فروم نویس جدیدشونی ؟

تا الان کجا بودی ؟
      از پلنای دیواریتون یکم برامون بگو
      یا از لرد هادیتون امروز با پلن افتضاحش !
      میدونی چرا میگم افتضاح ؟؟
      دلیل اون اتک اسکات شب قبلش بود که خودتونم خوب میدونین شما اومده بودین واسه 300ک دف نه 1میل وگرنه 3تا موج نمیزدید انگار اومدید رو کپ
      شیطون بلا نشو شما هم ما هم قول میدیم اون ی دونه همرت قبل اینکه بخوره به واندر صفر شه :)

ضمنن اون گواردیولاس که تیکی تاکا میکنه !

سلاممو به اکبر میثاقیان ( افسانه و هادی ) برسون بگو گریه کن گریه قشنگه گریه سهمه دله تنگه :))

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

• mamad king wrote:

trachurchill wrote:

mamad king wrote:

alireza_yoyo wrote:

Vo0rojak wrote:

بیانیه رسمی تیم ZeuS

سپاس
      ستون
      هیچ وقت دوست نداشتم طلا بخرم اگرم خریدم در راه تعدیل منابع مصرفش نکردم . مردونه بازی میکنم واسه همینم رشدم سریع نیست . بیا و تو هم مردونه بازی کن تا خودتو باور کنی . تا خودتو بهتر بشناسی. ببین چند مرده مفت می ارزیتراوین رو واسه بازی بازی کن نه واسه افزایش جمعیت نه واسه کلاس گذاشتن .بزار ما خاله بازی مونو کنیم اکانت هاتون که باز نمیشن تاییم دقیق حذفتون رو میشنویم یا بیانیه صادر نکن یا پاش وایسا تایم بده

حاجی کیه همون که بلند نشده صفر میشه؟ همون که جزو 4 تا دونه همر موندتونه؟ همونی که رم کشیده؟:))) میخوای آمارشم بگم:)))از بن در میاد و تمام:)) باهاش حاجیتون و میفرستیم اون دنیا نه میزنیم به واندر نه معماری نه دکتر و میپرونیم آقا از اتاف فرمان میگن دوتا رو میشه صفر کرد:))

چهار تا همر مونده ؟ 8| نه بابا ;(
      اگه امارشو داری بده بهم ببینم چی کار کرده 8)
      در خواب بینی پنبه دانه
      به اطاق فرمان سلام برسون بگو اجازه بدید پستت بمونه و پاک نشه (بهت نگن با بزرگ تر از خودت بحث نکن )عمو جون :whistling:
      طرف و نمیشناسی پس
      چون اخر سرور مات میشید :thumbsup:

♖♘♗♕♔♗♘♖
      ♙♙♙♙♙♙♙♙
      ╗════════╔
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ╝════════╚
      ♟♟♟♟♟♟♟♟
      ♜♞♝♛♚♝♞♜

وقتی شما با ای 4 جلو من بازی میکنی حواست به کاروکان عقاب باشه که از بازی ترکیبی میرسیم به آخر بازی پوزیسیونی الانم اگه فکر کنی یه درصد رو آخر بازی مسلطی پیشنهاد میکنم یه دور آخر بازی های فیشر و بخونی بفهمی عقاب چه فکرایی داره واستون
      من نمیفهمم سایدی که جنگ آموز نداشته یا مدام جا به جا کرده آخرشم رفته دست 4 نفر که تو خزانه معلومه ادعای همرش چیه:)) حالا خوبه کل همر جنگیاتون رو هم یه دمپایی ابری هم نبود برو عمو جان شما در حال حاضرساید هستید با 8 ملیون دفاع که موندین کجا بریزین و معماری منحصر بی مصرفی که در حسرت 15 ملیون دفاعه و از اونطرفم دوتا رمر دارین دوتا واندر زن بقیه هم یا دف میسازن یا مثل محمد ایمورتال هی با 12 کی شمشیر میرن به جنگ دشمن:))) توجهت رو جلب میکنم به خزانه علامت سوال های روی جنگ آموز و نوع چرخش:))
      پ م : خوب این دست و باختی این دفعه من سفیدم گامبی وزیر بازی کنم نیمزو هندی بلدی حوصلم سر نره؟:))))

• Vo0rojak wrote:

عزیز فونتتو کوچیک کنی هم میتونیم بخونیم پستاتو

الان شما فروم نویس جدیدشونی ؟

تا الان کجا بودی ؟
      از پلنای دیواریتون یکم برامون بگو
      یا از لرد هادیتون امروز با پلن افتضاحش !
      میدونی چرا میگم افتضاح ؟؟
      دلیل اون اتک اسکات شب قبلش بود که خودتونم خوب میدونین شما اومده بودین واسه 300ک دف نه 1میل وگرنه 3تا موج نمیزدید انگار اومدید رو کپ
      شیطون بلا نشو شما هم ما هم قول میدیم اون ی دونه همرت قبل اینکه بخوره به واندر صفر شه :)

ضمنن اون گواردیولاس که تیکی تاکا میکنه !

سلاممو به اکبر میثاقیان ( افسانه و هادی ) برسون بگو گریه کن گریه قشنگه گریه سهمه دله تنگه :))

من فروم نویس جدید :rolleyes:
      ولی بیانیه نمیدم :) :thumbsup:
      ما اومده بودیم واسه زدن انبار که زدیم 8)
      عقب افتاده تر شد واندرتون ما رو بس :whistling:
      تو خیال این باشید که همرهامون شد 3 تا منو (کینگ) حاجی دکتر :thumbup:
      مهندس نداریم تو جنوب شرق ؟>؟ :huh:
      یه دونه ما شیب بام همر دف سازیم مثل خودت خبری نیست که البته شغل شریفیست که به هرکس ندهندش

• trachurchill wrote:

mamad king wrote:

trachurchill wrote:

mamad king wrote:

alireza_yoyo wrote:

Vo0rojak wrote:

بیانیه رسمی تیم ZeuS

سپاس
      ستون
      هیچ وقت دوست نداشتم طلا بخرم اگرم خریدم در راه تعدیل منابع مصرفش نکردم . مردونه بازی میکنم واسه همینم رشدم سریع نیست . بیا و تو هم مردونه بازی کن تا خودتو باور کنی . تا خودتو بهتر بشناسی. ببین چند مرده مفت می ارزیتراوین رو واسه بازی بازی کن نه واسه افزایش جمعیت نه واسه کلاس گذاشتن .بزار ما خاله بازی مونو کنیم اکانت هاتون که باز نمیشن تاییم دقیق حذفتون رو میشنویم یا بیانیه صادر نکن یا پاش وایسا تایم بده راستی اسم اکانت رو هم که میدونید

حاجی کیه همون که بلند نشده صفر میشه؟ همون که جزو 4 تا دونه همر موندتونه؟ همونی که رم کشیده؟:))) میخوای آمارشم بگم:)))از بن در میاد و تمام:)) باهاش حاجیتون و میفرستیم اون دنیا نه میزنیم به واندر نه معماری نه دکتر و میپرونیم آقا از اتاف فرمان میگن دوتا رو میشه صفر کرد:))حالا نیست تو با اکانت خودت نامه میزنی:)))) عقاب که فعلا ترسیدین بپره هی فیک میدین:))))) چون بن نیست عسیسم:))

چهار تا همر مونده ؟ 8| نه بابا ;( اگه امارشو داری بده بهم ببینم چی کار کرده 8)
      در خواب بینی پنبه دانه
      طرف و نمیشناسی پس
      چون اخر سرور مات میشید :thumbsup:

♖♘♗♕♔♗♘♖
      ♙♙♙♙♙♙♙♙
      ╗════════╔
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ║▀▄▀▄▀▄▀▄║
      ╝════════╚
      ♟♟♟♟♟♟♟♟
      ♜♞♝♛♚♝♞♜

وقتی شما با ای 4 جلو من بازی میکنی حواست به کاروکان عقاب باشه که از بازی ترکیبی میرسیم به آخر بازی پوزیسیونی الانم اگه فکر کنی یه درصد رو آخر بازی مسلطی پیشنهاد میکنم یه دور آخر بازی های فیشر و بخونی بفهمی عقاب چه فکرایی داره واستونمن نمیفهمم سایدی که جنگ آموز نداشته یا مدام جا به جا کرده آخرشم رفته دست 4 نفر که تو خزانه معلومه ادعای همرش چیه:)) حالا خوبه کل همر جنگیاتون رو هم یه دمپایی ابری هم نبود برو عمو جان شما در حال حاضرساید هستید با 8 ملیون دفاع که موندین کجا بریزین و معماری منحصر بی مصرفی که در حسرت 15 ملیون دفاعه و از اونطرفم دوتا رمر دارین دوتا واندر زن بقیه هم یا دف میسازن یا مثل محمد ایمورتال هی با 12 کی شمشیر میرن به جنگ دشمن:))) توجهت رو جلب میکنم به خزانه علامت سوال های روی جنگ آموز و نوع چرخش:))
      پ م : خوب این دست و باختی این دفعه من سفیدم گامبی وزیر بازی کنم نیمزو هندی بلدی حوصلم سر نره؟:))))

سلام دوست عزیز هاشم بودی؟
      هنوزبه قول خاله وروجکتون خیلی ایزی هستین میدونین چرا؟ چون هستین واقعا!!!!
      یه یادآوری میکنم که هنوز اینجا خیلی ها منتظرن تو عمل کارکنن......البته با بازی پاک ودرست منظورموفهمیدی که؟؟؟
      هیشکی نمیتونه به حاجی ما نگاه کنه چه برسه به .....زدن آخ آخ هنوز بن هستین ناراحتین گریه میکنین.............تا باشه از این سبک بازی استفاده نکینین

محمدجان دارن قمپز در میکنن............لوووووووووووووووووووول
    • lord hadi wrote:

سلام و دورود به دنبال کنندگان فروم
      خسته نباشید به مدافع و دست خوش به خودم و علی فلوید
      و اما توضیح برای اتکها.....
      دوستان و رقیبان محترم لطفا سیاه نمایی نکنید و بیاین واقع بین باشیم پس مستند صحبت میکنم

نتیجه کار جمعا حدود60 ساعت عقب افتادن واندر رقیب
      هر چند باعث تعجب هست که چرا بر خلاف سرورای گذشته نسبت به این مقطع سرور واندر زئوس این قدر عقب هست
      اما هادی جان در صورتی‌ که تو اند گیم توانایی رقابت تو زدن واندر رو داشته باشید این ۶۰ ساعت خیلی‌ به دردتون می‌خوره
      حتی میتونستید بهتر استفاده کنید از این موقعیت و ضربه‌ٔ بیشتری بزنید که نمیدونم چرا این کارو نکردید
      در کّل حرکت درستی‌ بود وقتی‌ که امکانش نبوده استفادهٔ بهتری از این همرا تو اند گیم کرد.

روزگار بکام
      SALI
      The Great Wall
    • Salii wrote:

lord hadi wrote:

دوستان و رقیبان محترم لطفا سیاه نمایی نکنید و بیاین واقع بین باشیم پس مستند صحبت میکنم

هر چند باعث تعجب هست که چرا بر خلاف سرورای گذشته نسبت به این مقطع سرور واندر زئوس این قدر عقب هستاما هادی جان در صورتی‌ که تو اند گیم توانایی رقابت تو زدن واندر رو داشته باشید این ۶۰ ساعت خیلی‌ به دردتون می‌خوره
      حتی میتونستید بهتر استفاده کنید از این موقعیت و ضربه‌ٔ بیشتری بزنید که نمیدونم چرا این کارو نکردید
      در کّل حرکت درستی‌ بود وقتی‌ که امکانش نبوده استفادهٔ بهتری از این همرا تو اند گیم کرد.

روزگار بکام
      SALI

درود
      من میدونم چرا چون همر ندارن!
      مرسی
      سوال بعدی لطفا !
      اون بنده خدا نمیدونه سواره ی انویل رومن میشه سزار ازش این سوال هارو نکنین دیگه اییییش!

پ.ن » هاشم غیبت داری امروز سریعا اعلام حضور کن !

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

• Vo0rojak wrote:

Salii wrote:

lord hadi wrote:

هر چند باعث تعجب هست که چرا بر خلاف سرورای گذشته نسبت به این مقطع سرور واندر زئوس این قدر عقب هستاما هادی جان در صورتی‌ که تو اند گیم توانایی رقابت تو زدن واندر رو داشته باشید این ۶۰ ساعت خیلی‌ به دردتون می‌خورهحتی میتونستید بهتر استفاده کنید از این موقعیت و ضربه‌ٔ بیشتری بزنید که نمیدونم چرا این کارو نکردید

روزگار بکام
      SALI
      درود
      من میدونم چرا چون همر ندارن!
      مرسی
      سوال بعدی لطفا !
      اون بنده خدا نمیدونه سواره ی انویل رومن میشه سزار ازش این سوال هارو نکنین دیگه اییییش!

پ.ن » هاشم غیبت داری امروز سریعا اعلام حضور کن !

اول که پلن خراب بود و اصلا ارزش نداشت بزنن . حروم کردن یه همر و یه دمپایی رو ( و از تایمش معلوم بود فیکک بوده کلا )
      الان شد باید میزدن ولی همر نداشتن ؟ دس مریزاد . میگن دروغگو کم حافظس حکایت شماس ( البته دلیلش این میتونه باشه که بدون فکر پست میزاری )
    • ی بار حسین 44 حرف درستی زد
      گفت سیاست ما جوریه ک همیشه ی قدم از شما جلو تریم
      شما شاید فکر کنی الان پیروز شدی ( الکی ) یا نمیدونم هزار تا چیز دیگه
      ولی در اصل توی اون مسیری دارین جرکت میکنین که ما میخوایم
      حالا اون پیام اخر بازی رو وقتی دیدی متوجه منظور من میشی
      چیزی نمونده دیگه تا GoodBye SE :) که تجربشو زیاد دارین . ولی هیچوقت درس نگرفتین ..

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Vo0rojak ()

• Salii wrote:

lord hadi wrote:

هر چند باعث تعجب هست که چرا بر خلاف سرورای گذشته نسبت به این مقطع سرور واندر زئوس این قدر عقب هستاما هادی جان در صورتی‌ که تو اند گیم توانایی رقابت تو زدن واندر رو داشته باشید این ۶۰ ساعت خیلی‌ به دردتون می‌خوره

روزگار بکام
      SALI
      سالی جان سلام من از روی جو و کل کل جواب نمیدم پس به عنوان ناظر بگو ببینم نظرت چیه
      سایدی که مدام جنگ آموز جا به جا میکرده یه مدتم نداشته و یه احمق کوچیک انحصاری داشته واسه یه نفر تا جایی که از جنگ آموز بزرگ واسه شارژ استفاده میکرده وحتی بعد از بن شذن 3 تا از غارتگرای جنوب غرب باز هم توی تاپ تن کسی از جنوب شرق اضافه نشده و تازه یکیشونم ذوتا رمرش و زده به نظرت واندر زن با چی میسازه که الان ادعاش و میکنن؟ قابل ذکره دوتاشم که با جنگ شارژ میکردن پروندیم حالا 4 تا از دستمون در رفته بقیه هر چی هست بدون جنگ آموزه من میگم ندارن اینا میرن واندر زن های نصفه رو حساب میکنن میگن داریم:)) تازه جنگی که هیچی ندارن هم تاپ غارت هم سایز همراشون این و نشون میده حالا خوذشون و با سایدی مقایسه میکنن که سه تا اکانتش بن شده و تصور میکردن همینه واندر زن خوب من چی بگم به اینا سایز جنگی ها و تعدادش نسبت به سرور پیش سه بزابر شده از اون ور شمال غرب متحذ ماست و شمال شرق با همه جا نپ کرده به نظرت جنوب شرقی که همر غارتگر نداشته دف فیکس کنه روش تا جایی که مرتاضشون هم جا به جا میشد با برآورد خوش بینانه من با نهایت 10 ملیون دفاع چطور میخواد از واندر معماری نقشه و واندر زن های کمش(4تا)حفاظت کنه
      همه اینا یه طرف با یه عالمه رمر ناقص بدون واندر زن با کاتای خوب نهایت(3تا) چجوری میخواد واندر بزنه؟؟ اونم به زور شاید یه راند:))
      حالا اینا یه طرف تا الان فقط یه راند دفاع کردن جلوی بازی جنگی ما یه بارم رد شدن از اونور بارها اسپان ها و کپ ها خورده واندر زن پریده خفت شذن جندین دفعه کل پلناشونم جز یه بار که انبار بزرگ زدن دیوار شده
      توی کتیبه زدن یه انبار بزرگ به موقع زدن که منم انبار لازم بودم به موقع پس گرفتم ذیگه کتیبه به درد بخوری نزدن حتی جنگ آموز ده روز مونده به نقشه زدن دقیقا زمانی که فلوید یه رمر ناقصش و به هوای حذف روی یه چکمه شمال غرب دیوار کرد
      یه نفر ذره ای نراوین بارش باشه بعد از ناتار به جنوب شرق شانس برد میده آخه معماری یونیک زیر 10 ملیون دفاع بی معنیه نکنه کل دفاع رو میخواین بریزین روش بقیه تارگت ها هوا بخوره؟؟؟
      من اینا رو نمیدونم چجوری بفهمونم به اینا که با فروم اومدن و قصه گفتن شرایط بدشون تغییری نمیکنه شما یه بار بیا فیک زدن لیدراشون و ببین
      همین اخیرا که واندر زدن لرد هادی اومده میگه حساب شده بود ما پیش بینی 1 ملیون ذف کرده بودین در حالی که از روی اسکان 300 هزارتایی فلوید و هادی اومدن که اگر غیر از این بود اون موج های 400 کاتا پشت اتک هادی چی بوده؟ حداقل میذاشت توی اتک اصلی دوتا تارگت و صفر میکرد نه اینکه دوتا انبار 8 کنه و دلش و به این 60 ساعت خوش کنه
      پ ن: دلیل عقب موندن واندر هم متای یه هویی بود که با شمال غزب انجام شد
      یه نفر بازی بلد باشه توی جنوب شرق نمیاد پست من و ریپلی کنه بگه نه ما همر داریم ما میبریم ولی خوب یا نداره بازیکن یا بهتر میذونن سکوت کنن
      کلام آخر: دکتر ؟ حاچی؟ بلا؟ واندر؟ معماری؟ چگمه؟ کپ دف سازای آنویل دار مثل محمد ترانتولا ؟ کدوم یک از اندک دارایی هاتون رو دوست دارین ؟ همه رو؟ با کدوم دفاع؟ 10 ملیون؟؟؟ آخی:)))))
    • alireza_yoyo wrote:

اقا داریم از بحث اصلی دور میشیم
      هنوز بن هستید
      1هفته میشه فک کنم

بی سابقه هست این همه اکانت ک رنک بالا هم هستن ب این مدت بن باشن

بحث اصلی نداشته هاتونه جواب ندارین به پشت تحلیلی قبلی من بدیم تو رو فرستادن؟:))
      سایدی که ریدر نداره نمیتونه دف فقل کنه
      سایدی که مرتاضش زیاد جا به جا میشه دف نداره
      سایدی که جنگ آموز استفاده نکرده واندر زن محدود داره
      سایدی که دفاع کم داره ته سرور نمیتونه هم از واندر زنا هم از کپ آنویل دف سازای محدودش هم از نقشه هم از معماری هم از واندر دفاع کنه
      سایدی که همر جنگی نداره ته بازی باید بشیته با واندر زناش تخمه بشکونه
      سایدی که کلا یه پلن موفق شده و بقیش دیوار شده پلنرش ضعیفه
      سایدی که خفت شده کپش خورده اسپانش خورده واندر زنش صفر شده اونم به مقدار فراوان دف کورد و آنالیزور ضعیفی داره
      سایدی که لیدرش پلن شخصی میره با یه دونه دمپایی کپ موج میزاره رو واندر اونم نیم ساعت بعد از رمر لیدر به درد بخور هم نداره
      سایدی که با دوتا ساید قوی تر از خودش میجنگه و متخد نداره بعد از ناتار شانس برد داره
      اینا بحث های فنی و اصلی هست که در پست قبل بهش اشاره شد و چون جواب تحلیلی قوی پشتش نیست اینجا کوچه علی چپ رو انتخاب میکنین اونجا از واندر زنا دبل میکشین و از ترس نمیتونین شبا بخوابین:)
      پ ن : سایدی که سه تا اکانت اصلیش بن بشه ولی با سایز دو برابر و تعداد چند برابر واندر زن و جنگی داشته باشه یعنی خیلی بهتر از شما بوده که 70 تا اکانتش بن شده باز هم بهش نمیرسین حالا اگه اونور 20 تا اکانت بن بشه دیگه کسی نمیمونه تو سایذ همع بن میشن:)) اون معماری یونیک و بدین رو واندر صدمون میخوایمش اگر هم به زبون خوش نمیذین بیایم ببریمش:)) یا نه واندر و بزنیم یا نه حاجی و دکتر یا نه ذف سازا:))) بترسینننن که دو روز دیگه نمیبینمتون توی فروم:دی
    • آقا راست میگن چرا دارین بحث عوض میکنین، هنوز که بن تشریف دارین :thumbsup:

لااقل یه بیانیه ای ، اولتیماتومی، تهدیدی از اون الکی های همیشگی بذارین اینجا دور هم بخندیم. مگه حق با شما نبود :P

راستی یکی بود که انگلیسیش خیلی خوب بود :P همش هیستوری هیستوری میکرد. الان نمی دونم چرا نمیاد در مورد هیستوری تیمش صحبت کنه و بگه که چقدر ضایع شده هیستوری تیمش

الان بهترین انتخاب برای پاک شدن هیستوری تون، اول انتخاب تیم و بعدش کلید ترکیبی شیفت دیلیت هست.