مهم نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

• عجب وضعی شده :)
    ریلکس بابا جان .... !

توی بازی های استراتژی و جنگی ، اولین اشتباه - اخرین اشتباهه
    و قطعا مجموعه غرب چند اشتباه خیلی بزرگ داشت و اونا باعث باختش شد!

من به شخصه اولین سروری بود که با مجموعه زئوس بازی میکردم ( اونم سر قولی بود که به مهدی و حسین داده بودم که یه سرور بازی میکنم باهاشون ) وقتی متا شد ادامه دادم ولی بر خلاف نظر بقیه از این هم بازی شدن اصلا پشیمون نیستم با وجودی که من همیشه به شخصه شمشیر رو از رو میبستم برای زئوس و رقیب سر سختشون بودم -
    اما این سرور تجربه بسیار خوبی بود با وجودی که بازی واگذار شد

جدای از کل کل و .... زئوس اشتباه محص میکنه اگه سرور بعد ادامه بده، نه به خاطر اینکه همه از رو شمشیر کشیدن و اومدن کلشو بخوابونن
    به خاطر اینکه خسته شده 3 تا اسپید پشت هم ، شیره تیمشون رو کشیده و قطعا به یه استراحت نیاز دارن - این استراحت زمانی خودشو نشون میده که بعد بن شدن اون هیجان اولیه بازی خوابید و جنوب شرق تونست از این خلا استفاده کنه و سریع بالا بیاد

پ.ن : آرش تجدید نظر کن و هوپ بده! جو اینا که تو تلگرام دارن یارگیری میکنن رو زیاد توجه نکن

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    Kran - TX-R3 L
    ? Xian - TS1R3
  • درود

قرار بود پست قبلیم آخرین پست این تاپیکم باشه اما الان لازم میدونم یه نکته ای رو بگم.

من کل کل های بعد از اتمام سرور رو اصلا نمی پسندم چون به جز ایجاد کینه و دشمن تراشی الکی، هیچ سود دیگه ای نداره. به همین دلیل هم به تیکه هایی که برخی از دوستان تو پستاشون به من انداختن بی توجهی میکنم. حتی دیسلایک هم نمیکنم تا حسابی خودشون رو خالی کنند. همونطور که گفتم هرکسی جنبه بردن نداره و هرکسی هم جنبه باختن نداره. بگذریم...

توهین به ناموس کسی رو هم کار درستی نمیدونم و از بچه ها بارها خواستم این کار رو نکنند اما یه چیزی رو مطمئنم که همینطوری بی دلیل کسی فحش نمیخوره. استارت بحث با اونی بود که اومد نوشت سرور بعدی پولاتو جمع کن بتونی طلا بخری. یکی مثل من جواب این آدم رو نمیده یکی هم مثل هادی میاد اونطوری جواب میده. در هر صورت مقصر اول اونیه که بحث رو میندازه وسط.

یاد بگیرین که یه سرور تموم میشه همه بحث ها و کل کل هاشو همونجا چالش کنید و سعی کنید برای آینده برنامه ریزی بهتری کنید.

من سرور بعدی دوستانم میدونن که وقت ندارم بیام و اگر هم وقت میکردم یا این وضعیت بازی نمیکردم. سروری که صرفا بخاطر کل کل های یه سرور دیگه استارت خورده باشه برام جذابیتی نداره..

این پست رو فقط نوشتم تا کسانی که علیه زئوس مینویسن بدونن از روی یه نفر دو نفر نباید یه تیم 150 نفری رو قضاوت کنند.

موفق باشید
    مهدی آواتار
  • من قصدم توجیح کردن نبود چون همون اول نوشتم که مخالف همچین حرکتی هستم.

شما میدونید ما هم میدونیم که تو تیم اسپیک و تو جمع های خودمونی چه فحش هایی به زئوسی ها دادین. رکورد بعضیاش رو من هم شنیدم. تنها فرق هادی این بوده که تو فروم اومده نوشته به جای اینکه پشت سر کسی فحش بده تو روش فحش داده.

جا نماز آب نکشید! اگر فحش دادن تو فروم آزاد بود خیلی از خود شما بدتر از هادی حرف میزدید. خودتونم میدونید.

من حتی تو جمع خودی ها هم به ناموس کسی توهین نکردم چه برسه به فروم. اما وقتی یکی کل زئوسی هارو فحش میده خواه ناخواه من هم فحش میخورم... حالا یکی با 100 تا پست نصیحت اخلاقی و یا تهدید به شکایت و این چیز ها جواب این رفتار رو میده, یکی هم مثل من میشنوه و صداش رو در نمیاره.

اگر قول نمیدادم به کسی که رکوردا رو هیچ جا پخش نکنم, صد در صد با دلیل محکم تری این حرفام رو اینجا ثابت میکردم. خودتون میدونین در مورد چه فحش هایی دارم حرف میزنم. کسی که ادعای با ادبی و با فرهنگیش هم میشه اصلا شخصیتش رو انقدر پایین نمیاره که جواب فحش طرف رو بده. با اینهمه جنب و جوش و پست های اخلاقی هم هیچکس عوض نمیشه...

کش دادن بیش از حد موضوع گاهی اوقات خیلی بدتر از اصل موضوع هستش. لطفا بخاطر تورج و همسر عزیزش ادامه ندین.

این پست هم آخرین نوشتم در این مورد بود. کسی ریپلای نکنه خواهشا.

با تشکر

• الان دقيقا منتظر چي ايد اينجا
    اقا بازي تموم شده جنوب شرق ١٠٠ كرده
    زئوس ريييييي استارت كردي
    برو دنبال بازيت يه جا ديگه
    غربي نبينم
    والا تو سرور بعد هم كه استارت كنه صفر ش ميكنم :thumbsup:
    ما هم خرسنديم كسي تحليلي داره بيان كنه اگرم نه كه وحيد جان ببند اين تاپيك رو كه اسپمر ها زياد شدن

WinneR S5 / R1:hunter0
    MetA WinneR S8 / R1:hunter0
    WinneR X2 / R1: KinG BalA
    MetA WinneR ts9 / R1:KinG BalA
    WinneR ts11:KinG DeaD

WinneR tx3 / R3:KinG BalA
    ts1: KinG BalA
    tx3-4:KinG BalA
  • behnam wrote:

عجب وضعی شده :)
    ریلکس بابا جان .... !

توی بازی های استراتژی و جنگی ، اولین اشتباه - اخرین اشتباهه
    و قطعا مجموعه غرب چند اشتباه خیلی بزرگ داشت و اونا باعث باختش شد!

من به شخصه اولین سروری بود که با مجموعه زئوس بازی میکردم ( اونم سر قولی بود که به مهدی و حسین داده بودم که یه سرور بازی میکنم باهاشون ) وقتی متا شد ادامه دادم ولی بر خلاف نظر بقیه از این هم بازی شدن اصلا پشیمون نیستم با وجودی که من همیشه به شخصه شمشیر رو از رو میبستم برای زئوس و رقیب سر سختشون بودم -
    اما این سرور تجربه بسیار خوبی بود با وجودی که بازی واگذار شد

جدای از کل کل و .... زئوس اشتباه محص میکنه اگه سرور بعد ادامه بده، نه به خاطر اینکه همه از رو شمشیر کشیدن و اومدن کلشو بخوابونن
    به خاطر اینکه خسته شده 3 تا اسپید پشت هم ، شیره تیمشون رو کشیده و قطعا به یه استراحت نیاز دارن - این استراحت زمانی خودشو نشون میده که بعد بن شدن اون هیجان اولیه بازی خوابید و جنوب شرق تونست از این خلا استفاده کنه و سریع بالا بیاد

پ.ن : آرش تجدید نظر کن و هوپ بده! جو اینا که تو تلگرام دارن یارگیری میکنن رو زیاد توجه نکن

تاپیک آمادگی سرور۱ اومدی شاخ و شونه کشیدی اما توو بازیی هیچ خبری ازت نشد توو افق محو شدی همون موقع چند نفری گفتن بابا اصلا جواب اینو نده این فقط شاخ فرومه
    چیزی هم که معلومه باد به هر طرفی میاد شما خودتو اون طرف ول میدی :dحالا هم که خودتو چسبوندی به آرش میخواهی بری زی پر و پال آرش :D
    نوب توتال ساید بیچاره کن مثلا شما چه رزومه ای داری که اومدی میگی هر سرور رقیب سر سخت زیوس بودم تا اونجا که من دیدم یه فارم بیشتر نبودی کم توو فروم شاخ بازی در بیار یکم توو بازی شاخ باش
    قبلا هم بهت گفتم در حد فیک دادن هم نیستی در حد بچه های آموزشی تیم ما هستی هر سرور بودی بگو بچه هارو بگم فارمت کنن
    ساید پنجم سرور۲
  • ali_nagash2 wrote:

این تایید کاری که فرزاد کرده با توجه به گفته ها نیستش و مطمئنن اگر فرزاد اینکاره باشه ، ازش خواهش میکنم بشینه تو خلوت خودش فکر کنه و اگر به من ارزش و احترام قائل هستش سرور بعدی یا بازی نکنه یا تو شمال شرق نباشه .
    فرزاد بنده خدا میاد میخونه سطحی رد میشه متوجه نمیشه سادگیش دیگه داره اشو با جاش میبره بهتر من جواب بدم چند تکته را.
    جناب اقای علی دهیروز لیدر محترم اتحاد خودتون فرزاد قدیمی تری اسپید بازه که ما یادمون هست 3.6 دف کور شرق بود خوده من همر رومن داشتم مازیار توتال ساید بود علی سه پیچ عزیز هم لیدر بود سالی هم مسئول فروم بود اون جام همین بود تا وقتی خوب بود که بود بد که میشد همه هزینه های بدی هارو فرزاد میداد حالا تمام این مسائل یادتون نمیاد یا نبودید من جهت یاد اوری خدمتتون عرض کردم ...
    کدوم کاره باشه علی جان دقیقا میشه توضیح بدی و مدرک هم بیاورید وگرنه خدایی نکرده فکر نکنم شما که لیدر اتنا بودید هم میخواهید مثل ی مشت فراری
    به هزارو یک دلیل بدون مدرک صحبت کنید پس مدرکی ارایه کنید و اون کارو با مدرک ثابت کنید
    2-فرزاد بازیکن الموت بود لیدرهاش هم حامد لرد ویکی عزیز - علی سه پیچ - و یونس چیکو بودن - و اگر این عزیزان الان بنا به صلاح دید و حفظ منافع خود سخنی نمیگن یا سکوت اتخاص میکنند باعث شرمندگیست که دو فراری از زئوس در رفته که یکی از انها پرونده دورو درازی دارد به خاطر چشم ناپاکی بیرون شده میان هر چی میخوان میگنو شما هم به همون حرفا استناد میکنید باید به خدمتون برسونم نه خیر اینگونه نیست هیچ کس تو شمال شرق نبود چند تا فراری گوشه رینگ تارگت زئوس شده بودن اون اقا لیدرشون از فرزاد خواست از ارش براشون امان نامه بگیره شبی هم که فرزاد به ارش گفت بیخیال شو من بودم ارش در به در دنبال اسم اکانت اون لیدره میگشت که فرزاد چندین بار گفت نمیدانم ...
    تا وقتی باز بودن اون لیدر و نزدیکانشون 24 ساعت پیش زئوس بودن متای کتیبه واندر مشترک میکردن خود جناب تورج پیشنهاد داد ارش به خاطر این که من بتونم بزرگ بزرگان (حامد لرد ویکی ) را از اوج پایین بیاورم واندر شمال شرق مال تو اما تو شمال شرق صد کن اما ارش گفت نه وارد موضع حامد نمیشم خودش نیست پس منم جبهمه نمیگیرم واندر خودمو میگیرم - بعد از اون همه درگیری و کلا به کما رفتن جنوب شرق لیدرهای جنوب شرق بالای دو ساعت
    با تورج و فرزاد صحبت کردن ولی تورج حاضر نشد هیچ امتیازی بدهد به خاطر ترس از ارش و صفر شدن و ابروی ریخته شدش ی اتحادی تشکیل داده بود به اسم زوپیر میخواست با صد شدن واندر برایش شناسنامه بگیرید که فردا روز بتواند کینه جویی کند این اقا اگر نمیخواست متا بکند با زئوس بیجا کرد فرزادو ضامن کرد از سادگیش سو استفاده کرد 98 درصد الموتی ها بر این باورن فرزاد بی نهایت سادس و حرف نه رو دهنش نمیاد الان دقیقا برای من توضیح بدین کدوم کار تا هم دوست خودمونو بشناسیم کسی که این همه سال پول وقت و همه هزینه هارو کرد و به جرات میگم هیچچچچچچچچ بازیکنی تو شمال شرق از بدر به وجود امادنش نتونست با قدرت و در توان فرزاد بازی کند را چطور اون کارو کرد دقیقا کدوم کار ؟
    ما هم شمال شرقی هستیم و خیلی مشتاقیم بدونیم گناهش چی بود تا اگر واقعا خطا کار هست ما هم ازش دلگیر بشیم و لعنت کنیم به این همه سال زحمت درکنارش اگر اینگونه باشد او مارا هم بازی داده است پس لطفا بگین کدوم کار دقیق و واضح
    اگر خلاف این ثابت بشه در حد این که نزارم این توهمت ها بی جواب بمونه میامو در خدتم اون یارو هستم ....

ali_nagash2 wrote:

و اینکه حتی اگر اشتباهی نکرده یا کرده ، خودش میدونه ، بیاد معذرت خواهی کنه که این معذرت خواهی به منی کوچیک بودن یا حق داشتن بر کسی نیستش ، فقط نشون دادن مردی و بزرگی خودش هست .
    جناب دهیروز عزیز به ایشون بازیکنی فراری به نام ادریس فحش مادر داده مکتوب سندش هست کدوم اشتباه برادر من فحش مادر خوردن اشتباه ؟
    این همه دف این همه منابع این همه کمک کرد این نمک نشناس هارو زنو مرد پیرو جون دم دهاش منتظر منابعه بودن دهای خودشو میداد بزنند یادمه میگفت حمید دی جی فکر کنم گفته هیچ کس نیست که تو تاپ غارت باشدو بده کپشو بقیه غارت کنند چشم سفیدی تا چه حد تا چه انداره خونده نوشته شما گفتین بره اونم بره شما از نظر سابقه و سن از اون خیلی پایین تر هستین پس دمش گرم که اینقدر به خودی ها احترام میزاره اما لیدر فرزاد حامد و علی هستن فرزاد برود که ادریس چشم ناپاک بیرون شده از زئوس یا حمید دی جی شمال غربی جایش را بگیرید در این حد شمال شرق فروشی ؟
    دمش گرم زد دف از واندر بک نداد از ترس پسوردشو داشتن دفشو بک دادن پلیر جان اون لیدره هم تایید کرده سندش هست قانون اینه خودت نبردی ناتار ببره ....

متاسفم برای هانی لیدری که اومد از فرزاد کندو رفت هانی جان فرزاد نباشه ما هستیم نگران نباش برادر فوقشششششش خیلی گنده بشی اینبار میخوای جای ی هفته دو هفته جلوی زئوس دوام بیاری اما عزیزم چشم سفیدیت دشمنای خطر ناک تر از زئوسم برات پیدا کرد ی واندر ارزش نداشت ارش از تورج پرسید چرا دادی گفت این فرزاد خر داد من جنازه دست حاج کاظم نمیدم برو ببین رو اکانت خودش بوده هانی برد و خانوم ایشون چند صفحه برای ارش نوشته که اره ما میخواستیم جنوب با خاک یکسان کنیم فرزاد نزاشت جنوب شرق سکوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت .....
    مدارکش هست دیگه فکر نکنم علم به جایی رسیده باشه که بشه ویسو فتوشاپ کرد درسته؟
    هانی عزیز وقتی انسان هایی مثل تورو میبینم که اینجوری از خوبی ها و جرات دیگران نبردان میسازم اروزی مرگ میکنم تو همانی نبود روزی ده بار به
    فرزاد پیام میدادی و میگفتی ی احمق هم ندادی دو روز نیرو شارژ کنیم فرزاد میگفت نوکرتم هستم اما این تورج نمیزاره میگه ندین چیزی ارش مارو میزند..جنوب شرق سکووووووووووووووت
    چرا سکوت کردی بیا و بگو اون شب کی بود گفت من به خاطر وحید اسپارتاکوس و شخص محترم هانی و رفاقت زیاد توتالم حامد و مهدی خسروی عزیز مسئولیت قبول میکنم چشمان بیاد رو اکانتم من میدم ؟

هانی تورج مهدی خسروی میشناسد سوابق خوب و درخشان دو ساید را میشناسد جنوب شرق سکوتتتتتتتتتتتتت

همین برادر مهربانم هزار بار گفت فرزاد ی انبار بده جلوش شرمنده شد اخرین بار بهش گفت تورج بده با من گفت این جاسوسه جنوب
    شرقه ارش میزنه جنوب شرق سکوتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

وحید با اجازه خودش گزاشتم هر چند نام نبردم عزیزم ;)

تقاضا میکنم بچه های جنوب شرق برن و بشینند و فیلم بت را یک بارم که شده نگاه کنند و خجالت بکشن ..
    سرور قبل هفت تا کتیبه برای ساید زد بازیکنش قبل کتیبه رانک یک دفاع بود چندین بار رعد برای ساید داد این سرورم که هووووووووووو کی نخورد بیاد بگه بدونیم ؟
    اقای حامد لرد ویکی عزیز بی شک یکی از ستون های استوار الموت رفت لطفا بیایید و بپرسید گناه بازیکنم چی بود کی گفت بره و چرا ثابتم کنید ؟
    سرور 3 با من بود این مجید پرشیا عزیز تو همون سرور روی اکانت باچر و شمال غرب بود فرزاد با پلن خودش صفرش کرد مردک بچه سال تو که شمال غرب بازی میکنی و فرزاد صفرت میکنه چه حقی داری بیایی اینجا سینه چاک بشی برای شمال شرق همون سرور راند یک اسپید علی سه پیچ هزارو یک پیام داد فرزاد بیا بیا بیا این مجید بدبختمون کرد بیچارمون کرد اکانت ول کرده رفته ابرومون میره خودم شاهد بودم همش تو دیسکورد میگفت علی تنها مونده اومد یک هفته بعد کتیبه 8 ک رعد بود تو ده یک و ده نان کپ 40ک شمشیر زن و 12 ک شوالیه با مقداری کاتا 8ک رعد شد 80ک

این روزها جایی که همه هزینه هامون برای مخاطب خاصی باشه سینه چاک های شمال شرق زنجیر زن ها اربده کشان جان بر کفان همه شمال غربین دارن هزینه مارو میدن !
    البته نه عزیزان و بچه های
    پاکو زحمت کش شمال غرب بلکه فراری ها بی خانمان هاشون وگرنه همشون جز احترام هیچی ندیدیم هم سرور 3 و هم تو این راند که اویلش بودن

شمشیر زن شد 180ک شوالیه 80ک کاتا هم 18 ک کی بود لانچ کرد رو واندر زئوس دو لول هم پایین اورد یونس مگه با همر شما لانچ نشد چرا این بی سواد ها مسخره میکنند که همرشو نمیزنه نمیای بگی با من زد سرور دو علی نیامدی نگفتی فرزاد ی خبر بد دارم برات همرهات باید بترشه ارش گفته سه پیچ همرش نخوره من شمال شرقو نزنم - علی اقای سه پیچ کی بود احمق منحصرو اورد داد بهش گفت این کار خودته از ناموسمون محافظت کن ؟
    برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان
    مجید جان عزیز پانیشر به خاطر این بده نه امیدوارم با دیدن خاطرات گزشته اتیشت بیشتر بشه و اینقدر بسوزی تا خاکستر بشی هر وقت هر جا باشی برای تو تراوین همینه حالا حی ی ی ی ی خالی ببند جناب (ول کن درو )تا اوضاع خطری میشه
    در میری میگی اقا جنگ داخلی بود یکی هم این وسط خراب میکنی حسین باچر بدبختم همین جوری بین راه پشتشو خالی کردی ؟
    راند یک اسپید وقتی حامدو علی و یونس بودن چرا در رفتی اون جام جنگ داخلی بود ؟
    گفتم حسین از ی جایی خورد نگو از تو خورد بنده خدا ...
    این لینک به حساب حسین نوشته نمیشه حسین ثابت شدس بازیش اشتباه وقتی تو باشی رو اکانت این میشه ...

سالی عزیز ورژن 4 کی بود اومدن اول بازی صفرش کنند 20ک سرباز پیاده فرزاد به دادت رسید که خودت گفتی نبود صفر بودم راند2 اون همه دفو از خزانه کی بری کشتی تو فروم نوشتی خودم اون دیوار که ازش دم میزنی احیانا فرزاد پشتش نبود ؟
    حالا فرزاد دیوانه هست شرم کن مرد حسابی حیا کن مرد حسابی فرزادو میفروشی به چی اون رفت الان تو خدای خدایان میشی یا باز میایی مثل راند دو
    منم منم اخر واندرو زئوس چیپکس میکنه شرم اور هست که واندر شمال شرق اونجوری شد فرزاد دیوانه هستو تو سالم ....
    متاسفم برای لیدرهای الموت مفت مفت اومدن خوندن و رفتن و هیچ یک نگفتن اقا فرزاد چرا رفت چه کردن باهاش گناهش چی بود فرزاد مال الموت بود
    به خاطر ی مشت شمال غربی خائن به ساید خودشونو فراری بهترین بازیکن شمال شرق رفت دم نزدید میخواین بیایین تو دهن زئوس بزنید عجب !!
    زئوس همان زئوسی هست که میاد میگه ببین فرزاد یکی از بازیکن هام کم بشه دنیارو رو سرت خراب میکنم زئوس برای این زئوسه شما چه کردین برای بازیکن هاتون ؟ سکوت ؟
    با این روش منم میرم زئوس چون فردا اگر بخوام حذف بشم توتالشون اتیش به پا میکنه .....

جناب تورج تنها ارزوش صد شدن واندر و روزنامه نوشتن برای حامد بود اون روزی که قهر کردو تو فروم گفت رفتم توهین های به الموت و علی سه پیچ و مسخره کردن بزرگ بزرگان شده بود فرزاد گفته بود غلط میکنی بهشون هر چی میخوای بگی تو هیچ کاره بشین بازیتو بکن بیجا میکنی تو کار بزرگای ساید دخالت میکنی غیر از این بود ملت ؟
    شما چه کردین هیچی؟
    بله حامد عزیز میایی و بی شک بازم پیروز میدانی و اینو بدان اینبار تیم اخیلوسو فراری ها زئوس کنار گوشتن بعدی خود تو هستی
    چند ستون داری توی تیمت اصلیشو زدن مبارکت باشه مثل همیشه شما میگی همه خوبن اوکی همه خوبن اما این اسناد خیانت فرزادو بگیرید داشته باشید
    شاید جایی به درد خورد ....

meysam siniyor wrote:

سرور قبل من رفتم که تخم لق جنگ داخلی از شمال شرق چیده بشه... اما فرزاد جان تو چکار کردی؟ همنشینی با زعوس و هر روز برگ زرین رو کردی توهین و افترا به منو علی؟ تورج جان شما سیاست مناسب داشتی و اعتبار شمال شرق نگه داشتی اما واقعا کاملا اخلاقیات رعایت شد؟
    میثم عزیز اول سرور کی پانیشرو زد لیدر اون اتحاد کی بود ؟
    رفتی که درگیری نشه کسی نبود که درگیری بشه یک سری تو اتحاد تو بودن که اکانتارو فروختن به ..... خواستی میگم بیاد با فیش واریز هم بازی ما هم بود سرور سه ..
    بعدشم اون لیدره همش میگفت حمید سنگکو به فرزاد این هر جا میره پشتش برین بگین هیچ کارس چطور تو هنوز لیدری شروع نکردی باید میگفتن هیچ کارس نقشه نبود دسیسه بردن ابروت نبود ؟
    حرفایی میزنید ادم جواب نده خفه میشه پشت تو علی هر چی گفت میدونی چرا ؟
    خب برادر دلیلشو بخواه تورو از گزند دسیسه دور کرده ساعت سه نصف میای حمید دی جی صدا میکنی و وقتی با سیستم حرفه ای صدا شات و تصویر زنده در حال پخش صدات برای همگان میگی فرزاد فلان هست چنان هست پرونده هاشو گرفتم دست منه و یک ویس که خود همین تورج براش فرستاد دست منم هست حالا اون بد کردو تو فرشته بودی ؟
    فرزاد با زئوس همنشین شد ؟
    تو با کی همنشین شدی تو جنوب شرق صبح تا شب در حال دسیسه برای نابودی شمال شرق نبودی ؟میگی نه اوکی ؟
    ی شبی که حسابی فیوز پرونده بودی هر چی از دهنت داشت در میامد تو جنوب ی رفیقی ی عزیز اومد گفت تورج فرزاد بیایید این چی میگه شرفتون برد نرفتن
    که بعدش خود هانی اومدو ماست مالیش کرد برادر من حرف از دهن در نمیاد حرف مرد یکیه بیا بریم بهت ثابت کنم خود فروشی دارو ندار شمال شرقو به جنوب فروختن از نظر تو بله که سیاست درستی هست چون جنوب ساید مطلوبت هست مگه پست نزاشتی که کوچ میکنی خب برو به شمال شرق چیکار داری فرزاد گفت خداحافظ رفت تو چرا نرفتی ؟
    رسم کثیف خود زنی رو تو یاد دادی نمونش پانیشر اول سرور زدی اون شب قبل اغاز راند سه وقتی همه بودن برای پلن بازی حامد عزیزم بود یادته چی گفتی ؟
    گفتی حامد جان هر کی اومد با ما که هیچ هر کی نیامد میزنیم که حامد برگشت گفت میثم جان شرمنده من رو خودی چه خوب چه بد دست بلند نمیکنم...
    این حرف درست نشد چند روز بعدش اومدی فرزادو هدف گرفتی اکانت خاموش افتادرو زدی فرداش چرا نزدی دیگه ؟
    مایه شرم است زئوس روزی برسد که بخواد با دف فرزاد پرچمشو بالا نگه داره همه دفش تو واندر شمال شرق بود وقتی همرهای شمال غرب خورد بعدشم بک نداد زاپاس 600ک داشت که اونم جناب ادریس با پلن اون لیدره بک دادن از رو اکانتاش سند اعترافش هم هست هر چی ما میگیم سند داره هر چی شما میگین باد هوا برادر من این اسنادو بیار ما هم بیاریم بلعخره یکی این وسط رسوا میشه دیگه باور کن اگر میامد شمال شرقی نمیموند خودتم میدونی ولی به لیدر
    بعد خودش احترام گزاشت لیدر فرزاد (حامد) (علی ) (یونس ) هستن نه هیچ شخص دیگر همه بعد از اینا صد پله ازش پایین تر هستن ولی بازم گفت چشم و رفت حالا تو برو و تو خلوت خودت اندیشه کن چه کردی ... بعدشم بیا مثل مرد بشین گفتگو کنیم فرزادو با مدرک خیانت رسوا کنیم .....

Edriss Natar wrote:

شخصیت هر کس را در آینه کلامش می توان شناخت

پ.ن : خدا شفات بده ...
    بله بله خدای شخصیت کسی که به خاطر مسایل شخصی و چشم چرانی و گرفتن انتقام پسورد میدوزد و فحش به مادر دیگران میدهد با سندی مکتوب دوستان
    از ایشان بسیار یاد بگیرید نمونه بارز یک انسان مومن هست ایشان ....
    تمام اونایی که این اقارو لایک کردن تو اون فحاشی شریکن حق ندارید دم از غیرت بزنید چون تو دهنی میخورید با مدرک ...

return mace man wrote:

Av@Ar wrote:درود

قرار بود پست قبلیم آخرین پست این تاپیکم باشه اما الان لازم میدونم یه نکته ای رو بگم.

من کل کل های بعد از اتمام سرور رو اصلا نمی پسندم چون به جز ایجاد کینه و دشمن تراشی الکی، هیچ سود دیگه ای نداره. به همین دلیل هم به تیکه هایی که برخی از دوستان تو پستاشون به من انداختن بی توجهی میکنم. حتی دیسلایک هم نمیکنم تا حسابی خودشون رو خالی کنند. همونطور که گفتم هرکسی جنبه بردن نداره و هرکسی هم جنبه باختن نداره. بگذریم...

توهین به ناموس کسی رو هم کار درستی نمیدونم و از بچه ها بارها خواستم این کار رو نکنند اما یه چیزی رو مطمئنم که همینطوری بی دلیل کسی فحش نمیخوره. استارت بحث با اونی بود که اومد نوشت سرور بعدی پولاتو جمع کن بتونی طلا بخری. یکی مثل من جواب این آدم رو نمیده یکی هم مثل هادی میاد اونطوری جواب میده. در هر صورت مقصر اول اونیه که بحث رو میندازه وسط.

یاد بگیرین که یه سرور تموم میشه همه بحث ها و کل کل هاشو همونجا چالش کنید و سعی کنید برای آینده برنامه ریزی بهتری کنید.

من سرور بعدی دوستانم میدونن که وقت ندارم بیام و اگر هم وقت میکردم یا این وضعیت بازی نمیکردم. سروری که صرفا بخاطر کل کل های یه سرور دیگه استارت خورده باشه برام جذابیتی نداره..

این پست رو فقط نوشتم تا کسانی که علیه زئوس مینویسن بدونن از روی یه نفر دو نفر نباید یه تیم 150 نفری رو قضاوت کنند.

موفق باشید
    مهدی آواتار

سلام مهدی جان کل کل جزئی از بازی می خواستم ببینم اگه بعد کل کل کردنت بهت فوش ناموس میدادن همین حرف رو تکرار می کردی ؟ در ضمن تورج فقط بهش گفت پولتو جمع کن تا بتونی طلا بخری نگفت ناموستو بفروش که پول گلدت جور شه ما ایرانیم غیرت داریم همه چیزی رو تحمل می کنیم ولی بحث ناموس که بیاد وسط زمین و زمان رو بهم می دوزیم لطفا این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه از مراجع قانونی دوستان پیگیر هستند [/quote]________________________________________________________________________________________________اافرین افرین چوک بندر واقعا مرسی که اینقدر ناموس پرست هست الحق که جنوبی هستی خالو اما ی سوال : امیر بازیکنت به فرزاد فحش مادر داده سر اونم
    غیرتی شدی رگ گردنت کلفت بود یا نه برای اون حقش بود ولی برای ولی نعمتت ناحق؟
    وباید خون بریزی قشم دعوا میشد پشت کی قایم میشدی خالو حالا سینه چاک شدی صاحبت که بهت میگه مفت خور چه مفت خور با غیرتی اقایان غیرت را از ایشون یاد بگیرید فحش مادر دادن دوستاش حق ولی برای دیگران اینجوری میشه خدای غیرت ادامه بدی تو میتونی ......

s3v3n wrote:

تا دیروز داخل تیم اسپیک اسمی از میثم سینیور رو کسی میاورد داد و بیداد میکردی و تیم اسپیک رو سرت میذاشتی حتی با امیر میس من حرفت شد که چرا طرفداری میثم رو کرد الان که ما با میثم سو تفاهم هارو برطرف کردیم موضع خودتو عوض کردی ؟
    جالب اینجاست شما نبودی میگفتی دهیروز چرا تو اتحاده این منو میزنه بندازین بیرون یا من میرم.

از زبان خودش : بله دوست عزیز یک بار نه چند این کارو کردم حمید دی جی صدای زندشو پخش کردو حرفایی که به من زد قابل حضم نبود
    دوست عزیزم در جنوب شرق هستو اون حرفارو تو جنوب زده بود نه یک بار هزار بار ادم ی جا طاقتش تمام میشه ......
    علی دیهروز عزیز اخرم زد دوست عزیز اما خودشون گفتن بعد نقشه پسورد منو همه داشتن فکر کنم داشتانش مثل داستان پسورد منه به هر حال اتک
    لانچ شد رو من اکانت علی بود و مسئولش خودشه ....
    علی به عنوان لیدری که سه پیچ قبولش داره جاش رو سر ماست هزار بار بزنه دمش گرم صلاح دونسته ..

s3v3n wrote:

البته بگم عکس همرهات اقای محترم هست همون روز که اومدم برات گلد خریدم گفتم فرزاد رمت از من دو کی کمتره
    از زبان خودم : خدایا فرزاد به کجا رسیده میانو براش گلد میخره فرزاد جان شمارت کارتتو بده من هزینه چند سرور برات بدم
    کسی گلد نخره برات تو که 6 میلیون 6 میلیون خرج میکردی تو که برای ی شات که علیه میثم بودو گفتی اینو باید ببینه 400 تومان میدی پول گلد نداشتی ؟
    سهام دار شیلات ایران چه بر سرت امد گلدت را دیگری میخرد این همه خرید که از پسرخاله من برای تراوین میکنی اینارو از کجا میاوری از ایشون میگیری ؟
    من جاش میام همر میکشم براتون تقدیم میکنم کمبود فرزاد جبران بشه
    اخر بازیم هم پس میدم هم فیلم میگیرم تقدیم میکنم فتوشاپ هم به طور حرفه ای بلد نیستم ..
    با این که بلد نیست نمیدونم سرور 2 چرا همرشو دادن رفت جاش ضمانت نزدن گرفتن عجب همرهای شما اون موقعه کجا بودین بدین برای اسایش بچه ها ؟

شما چقدر خوب هستین چقدر شمال شرق پرست هستین باعث افتخاره به ی بازیکن بی گلد که به همه ساید ها پیام داده بازیکن بی گلد نمیخواین پول میدین (نعمت)
    لطفا خودتون بخرید چون وقتی خودشون میخوان بخرن میرن گلد تقلبی میخرن مولتی هانتر بن میکنه ...
    گلد تقلبی میخرین و ادمتون میاد راجب بچه های قدیمی شمال شرق بنویسه نوکر ارش فرزاد برای شمال شرق نوکر همه شد خود سه پیچ فرزادو زیر دستو پا له میکرد ولی منافع شمال شرقو پیش میبرد پس نوکر بود بهش هم افتخار میکنیم شما چه کردین دسیسه دادن ویس به ارش که چی ؟
    فرزاد دیگه نیست که ارشو باهاش بد کنید و خودتون در سایه ارامش به فکر خراب کردن بازیکن بعدی باشی
    وتخریبش باشین یادمه ضرب الجل گزاشته بودی علی دیهروز اون احمقو نده میزنیدش چی شد زدین اخر ؟
    فرزاد با هادی کل کل میکرد شما نبودین گفتین وای وای چرا کل کل میکنی میاد مارو میزنه شما نبودین روزی هزار بار میگفتین اسم سه پیچ باید پاک بشه
    از شمال شرق ه ه ه ه ه سه پیچ میاد با الموتش مطمئن باش یا باید بری زیر پرچمش چون فرزاد نیست کسی بهونه نداره همه ی دست..
    دمش گرم سرور پیش این همه جلسه این همه دعوا نشد سورنا را منحل کنند فرزاد تو ی سرور کلا کاری کرد جز الموت هیچ نامو نشانی در شمال شرق نمونه به ارزوش رسید
    علی میگفت چرچیل مسخره میکردیم ولی نه دمش گرم چرچیلی بود واسه خودش ....

سرکاره خانوم محترم : شمال شرق جایی بدیه یک باتلاقی داره که هزارن و هزارن افکار داخلش غرق شدن تو در 4 در 4 این خاک یک نفر تیشه به دست نامریی نشسته جایی برای اخیلوس پیدا کنید جایی برای فراری ها پیدا کنید فرزاد رفت اینده ها میان و همین جور صفحه به صفحه تا تکلیف این همه
    مردم ازاری همسر مهربانتون معلوم نشه سنگ رو سنگ بند نخواهد شد حامد بیاد به احترام حامد همه میریم ولی حامد ی سرور میادو بعدی استراحت میکنه اون وقت چی ؟......
    فعلا به احترام حامد و علی سه پیچ و یونس چیکو سکوت تنها راه ما هست اما نگران بعدش باشین ....

ی مقداری از این اطلاعاتو از فرزاد گرفتم نصفشم خودم در جریان بودم نوشتم لیدرهای عزیز الموت سکوت شما هنجارهارو میشکنه یک فرمانده تو جنگ
    به سربازاش میگه هر قدم دشمن جلو بیاد ی قدم به نابودی نزدیک میشیم دشمن اومد تو سینتونو سکوت کردین بزرگ ترین بزرگ متحدین در عرض چند ثانیه با ی دسیسه قابل نابودی هست..
    متحد وقتی متحد میشه که تمام مسایل حل شده باشه نه این که بزرگان سکوت کرده باشن یکی با این همه سال خدمت رفته باشدو اون طرف کسانی متحدین شما باشن که برایتان روزنامه اماده کرده بودن فرزاد نیست راحت کنار هم بازی کنید شما پیروز میدانید بی
    شک ...

و من الله توفیق - سید احمد

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

پست 7 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط AhmadFbi ()

• AhmadFbi wrote:

بله بله خدای شخصیت کسی که به خاطر مسایل شخصی و چشم چرانی و گرفتن انتقام پسورد میدوزد و فحش به مادر دیگران میدهد با سندی مکتوب دوستان
    از ایشان بسیار یاد بگیرید نمونه بارز یک انسان مومن هست ایشان ....
    تمام اونایی که این اقارو لایک کردن تو اون فحاشی شریکن حق ندارید دم از غیرت بزنید چون تو دهنی میخورید با مدرک ...
    خب انگار لازمه یک ذره شفاف سازی کنیم، هر چی ما سکوت می کنیم شما بیشتر جولان میدین

اون شب من و فرزاد توی تیم اسپیک شخصی اون نشسته بودیم و داشتیم حرف می زدیم (از ساعت 2 تا 9 صبح) از حمید دی جی - مجتی هم می تونید سوال کنید - خودتونم چند دقیقه حضور داشتید

بحث آروم پیش می رفت تا زمانی که اتک آقای فرزاد خان به روی واندر جنوب شرق لانچ شد ... بعد از کلی سوال که چرا لانچ کردی و این آقام کلی قسم خوردن که من نبودم این حمید سنگگ فلان فلان شده لانچ کرده ...

حدود صبح بود که دیگه این آقا فهمیدن بهونه آوردن جواب نمیده کلا دوباره قاط زدن و گفتن دوست دارن لانچ می کنند و شروع کردن به بنده فحاشی کردن ،البته صدای بنده رو بسته بودن و بعد از اینکه فحش کم آوردن منو از چنلشون کیک کردند (چون تیم اسپیک خودش و ادمین بود)

بعد از کیک کردن من موبایل شونو خاموش کردن و اصلا جواب ندادن ، منم کلا بی خیال شدم

چند ساعت بعد چند اکانت به اسم اشیون به بنده شروع کردن به فحاشی توی تلگرام (ویس هاش هم موجوده - ویس فحش های فونت قرمزی هم هست)

حدود ساعت 12 ظهر ایشون با پر رویی هر چه تمام تر به بنده پی ام دادن و از من دعوت کردن تا با هاشون برای صفر کردن وادر جنوب شرق و بیرون انداختن تورج از جنوب شرق کمک کنم

باز هم بنده کوتاه اودم اما ایشون شروع کردن به توهین کردن به دوست عزیزم (تورج جان) و به همه ترک های عزیز کشور مون توهین کردن بعد از اون بنده هم از خجالت شون در اومدم

پ.ن1 : همه صحبت هایی که کردیم مدارکش موجوده

پ.ن2 : فونت قرمزی از اون شاتی که گذاشتی قسمت بالاشم بزار تا فحش های قشنگت نمایان بشه

پ.ن3 : کسی به تورج بد بگه خودم دهنش شو ...می گیریم ^^

پ.ن4: از یه قسمت عکس خیلی برداشت ها میشه کرد :!: ولی از کل عکس چی :?:

پ.ن5: فتوشاپ چی میگه ؟ :whistling:

موفق باشید
  • سلام مجدد خدمت دوستان

احمد جان اگر به جمله ی من توجه کرده باشی نوشتم این تایید کاری که فرزاد کرده نیستش ، یعنی اینکه من اصلا نمیگم فرزاد این کاره هستش و اگرم هست لطفا یا بازی نکنه یا اگرم میخواد بازی کنه اگر به من احترام میزاره شمال شرق بازی نکنه . و اینکه اگر فرزاد میگه باشه شمال شرق بازی نمیکنم باز به این معنی نیستش که اون کار رو انجام داده و فقط با توجه به شرایط موجود به حرف من ارزش گذاشته و میخواد بره یه ساید دیگه .

هدف ما یکدستی و درستی ساید هستش

و اگر فرزاد قبول میکنه از شمال شرق بره چون خوبی و بدون حاشیه موندن شمال شرق رو میخواد که خیلی راحت قبول میکنه و من این رو درک میکنم
    چون اگر کسی قصد و نیت بدی داشته باشه نسبت به منطقه و بخواد خراب کاری کنه به هر روشی که فکر میکنی میاد خودش رو تو منطقه جا میکنه دوباره
    حالا به هر طوری که فکر کنی ، مثل جمع کردن افرادی از سایر مناطق یا هزینه کردن و زدن اکانت های زیاد و یا هر چیز دیگه ای ، میاد ضربه خودش رو میزنه و میره .

من هیچ سندی از هیچ کس ندیدم ، یکی گفت همر بک داده از غرب یه عکس نشون ما ندادن ، یکی گفت دفاع زئوس تو دهش بوده باز عکسی ندیدم
    و در نهایت باز دارم میگم ، من کاری به اینا ندارم و هدفم آرامش منطقه ی بازیم هستش که کسایی که دارن میان و بازی کنن هزینه و وقتشون هدر نره .

نکته ی آخر

یه سری توهم این رو دارن که من دنبال قدرت هستم ، ولی مگه خیلی از شماها نبودید که سرور اول اومدید گفتید علی چرا قبول کردی حامد توتال باشه و تو جانشین ، گفتم چون هیچ فرقی نداره ، هدف بردن بازی هستش و آرامش منطقه .
    من بلدم چطور بچه هام رو کنترل کنم ، که کسی شاکی نباشه از این موضوع ببینم جایی نشستید دارید دو به هم زنی میکنید و میایید تفرقه بندازید و تیم رو از نظم خارج کنید ، مطمئن باشید بعدش به قدری پیمان برادری بین من و حامد زیاد هستش که تو هیچ تیمی بعدش جا ندارید . که همین هم شد و خیلی ها متوجه یکدلی و هدف ما از تعصب ساید چی بود شدن .

خلاصه بگم براتون ، اگر دارم دوباره اعتبار و زمانم رو میزارم و هزینه میکنم و با خودم افرادی رو همراه میکنم که به سرور بعدی بیان ، به هیچ عنوان دنبال اسمی برای خودم نیستم و بازم حامد توتال هستش و خشایار لیدر هست و باقی دوستان و من فقط مثل یه پلیر میخوام بازی کنم و کاری به چیزی ندارم .

و اگرم دوستانی که بالا گفتم قبول زحمت نکنن ، نمیام ، چون به کسی به غیر این افراد و چند نفر دیگه اعتمادی ندارم در راس لیدری و توتالی و با تجربه بودن .

چیزی که برای خیلی ها آرزو هستش ، برای من جزو خاطراتم هست ، میدونم خیلی از شماها قبلا ضعیف بودید ، گروهی نداشتید ، کسی رو نمیشناختید ، فارم بودید ، همر بزرگ نداشتید ، کسی رو صفر نکردید ، واندر از نزدیک ندیدید و و و و و و و و و خیلی چیزای دیگه که به لطف ورژن جدید و وی پی اس و خیلی کارای دیگه از خودتون شاخ مجازی ساختید .
    نه عمو من هنوزم که هنوزم با یه اکانت میام تو بازی و یه همر واندر و یه جنگی کوچیک و مقداری دفاع میسازم که اگر ورژن قبلی بود مطمئن باشید بازم هیچی نبودید و نمیتونستید باشید ، اگر امروز دنبال تخریب من یا امثال من هستید ، فقط به لطف ورژن جدید هستش ، چون از شماها خیلی خیلی پروو تر هاش و اینکاره هاش قبلا زحمت کشیدن و صفر شدن رفتن خونه هاشون .

حالا هی بشینید برنامه ریزی کنید ، ولی یادتون نره با هر گونه دسیسه و کارای کثیفی که میکنید برای اسم در کردن خودتون ، من فقط میخندم و میگم خدایا خداروشکر ورژن 4 رو آوردی تا یه سری بتونن زودتر به زندگیشون برسن و این بازی خالی بشه از این آدم ها که ماهایی که اعتیاد داریم به این بازی بیاییم و مثل سابق بازی کنیم و لذت ببریم .

شاد باشید

علی
    IRX 1 : Akuma & bazgasht
    IRX 2 : The Heroes
    IRX 3 : King_Lion
    X5 : CoUnGeR & Leyla Diva & Myfc
    IRX 5 : ThE HeRoES
    IRX 7 : ThE HeRoES
  • با سلام خدمت بازیکن های سرور اسپید .

به پایان یکی دیگر از سرور های جذاب تراوین رسیدیم ، امیدواریم تمام بازیکن هایی که در این سرور بازی کردن لذت کافی برده باشند .
    و تبریک به ساید برنده برای 100 کردن واندر بازی و آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکن های این سرور .

تشکر ویژه :
    از مدیر این تاپیکم ( Vahid ) عزیز، که زحمات زیادی برای مدیریت این تاپیک کشیده
    .

با ارزوی بهترین ها برای شما
    تیم تراوین ایران