مهم نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور اسپید | آغاز ۱۰ مهر 1396 | راند 3

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور سه ایکس آغاز 10 مهر 1396 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

لینک ثبت نام سرور اسپید راند 3

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

1. استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
      2. لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
      3. به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
      4. استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
      5. بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور اسپید)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی
      6. استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
      7. استفاده از فونت درشت و چشم آزار
      8. نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
      9. هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)

تیم مدیریت انجمن تراوین ایران سروری به یاد ماندنی برای شما آرزومند میباشد.
      بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
      ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
      آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
      بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط MshTeam ()

• سلام..یک ساعت از ریجستر کردنم گذشته..بعد یک ساعت تونستم با این حجم از سرعت پنهای نتم..یه لول فقط گندم بدم بالا...
      و هیچ یک از ادمینهای بازیم جوابگو این وضعیت سرور نیستند...و یک روزم از سرور گذشته....

اقایان بزگوار...مجبور نیستید 20 تا سرور ران کنید...
    • با سلام خدمت کاربران گرامی،
      موارد و مشکلات به وجود امده به تیم پشتیباتی آلمان انتقال داده شده ، در صدد ارتقای سخت افزاری سیستم سرور اسپید هستن.

از مشکل به وجود امده عذر خواهی میکنیم. :thumbup:

باتشکر
      بـــــــــاکــــــــور شیر یـــــا خــــط بنــــداز
      ولـــی خدارو مد نظر بگـــــیر

:o

Telegram channel

اگر موفق شدید به کسی خیانت کنید،‬‎
      آن شخص را احمق فرض نکنید !!!
      بلکه بدانید او خیلی بیشتر از انچه لیاقت داشته اید به شما اعتماد کرده است

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

آدم بودن است و انسان شدن ...

• باسلام،

این مشکل BAD GATEWAY و افت سرعت طی این دو سه سروری که اخیراً ما بودیم معمولاً در اوایل سرور در حدود چند هفته وجود داشته!!!!
      البته با میزان خطا یا افت سرعت متفاوت، ولی به نظر میرسه در این سرور مشکل بیشتر شده!
      حالا بحثی که هست با توجه به سابقه موضوع، چرا مشکل بطور ریشه ای پیگیری و رفع نمیشه.

• واقعا این نوع از سرور خیلی جذابه
      خیلی هم جذابه
      دقیقا هیچ کاری نمیتونی توی اکانتت انجام بدی بجز رفرش کردن پشت هم
      مرسی اقایون :D :D ;)
      واسه یه سامورایی همه جا ناکازاکیه;););)
    • چه جالب زئوس جنوب غربه !!
      دشمن خونیش شمال غربه
      یه سری رفقای قدیمم جنوب شرقن
      شمال شرقی ها هم که ارادتمنیم

من یه بار جنوب غرب بازی کردم لامصب اسمش نفرین شدس امیدوارم برای رقبای قدیمی نباشه :دی

پ.ن: ما چون تجربمون تو اسپید پایینه نزاره گری بیش نیستم
      پ.ن: ما چون تنمون میخاره میریم جایی که بیشتر زیر فشار باشه ، پیش این پاستیل ماستیل ها بازی میکنیم ..... ولی در جهت ربع و همگام با بچه هاش هیچ دخالتی هم تو لیدری و ... نداریم

S1 : Behnam1988 -NE Winner
      S7 : I3ehnam - NE Meta Winner
      S9 : Cambyses - Sw Losser
    • behnam wrote:

چه جالب زئوس جنوب غربه !!
      دشمن خونیش شمال غربه

من یه بار جنوب غرب بازی کردم لامصب اسمش نفرین شدس امیدوارم برای رقبای قدیمی نباشه :دی

پ.ن: ما چون تنمون میخاره میریم جایی که بیشتر زیر فشار باشه ، پیش این پاستیل ماستیل ها بازی میکنیم ..... ولی در جهت ربع و همگام با بچه هاش هیچ دخالتی هم تو لیدری و ... نداریم

به به ببین کی اومده تو اسپید..
      بهنام تو خودت یه تنه برا کل اسپید ایران بسی..:))
      و اینکه میگی تو کار لیدری دخالتی نداری..باورش سخته...اونم شما که در سیاست ... واقعا نابغه ای ...
      امیداورم سرور خوبی برات باشه
    • درود بر همه .
      قرار بود همراه دوستان نام آشنا و با تجربه استارت بزنیم این راند اما منصرف شدیم و با وجود عصر وی پی اس و افتخارات نمادین و پوشالی ، بهتر که استارت نزدیم و مثال دوستان گذشته ، تو بازنشستگی بسر ببریم و کار نسل جدید رو از فروم دنبال کنیم .

امیدوارم که بتونید از بازی لذت واقعی رو ببرید .

برقرار و پایدار باشید .
    • با سلام خدمت همه
      بنده باید عرض کنم که تیم وینر اس 3
      این سرور هم در خدمت دوستان شمال غربی خواهد بود
      پ ن : رفیق مارو دیدی بنداز سرو پایین
      پ ن : هادی بیا یه قلم شیوا دستت بدم و تا باعث شادیمون شی :)
      بین خوبان جهان هیچ کس مثل تو نیست
      پدرم هیچ زمان
      هیچ کس مثل تو نیست…

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Hocein ()

• از طریق برادر عزیزمان میثم در کمال تأسف باخبر شدیم همسر دوست بزرگوار و گرامیمان جناب آقای علی دهیروز دار فانی را وداع گفته است. این ضایعه بزرگ را از طرف بازیکنان شمال شرق و اتحاد زوپیر به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماییم.

تورج
      آنان که زمستان را از پشت پنجره دیده اند

و گرسنگی را هم فقط در کتاب ها خوانده اند

نخواهند توانست نمایندگانی شایسته برای دفاع از حقوق مردم باشند
    • behnam wrote:

دشمن خونیش شمال غربه

به به ببین کی اومده
      امید وارم تو اسپید بهت خوش بگذره :thumbsup:

Ts2R1 : _AsHiL_ W
      Tx3R1 : Death Dealers L
      Tx3R2 : Last Sentinel L
      Tx3R3 : King Me Ha
    • morteza26 wrote:

behnam wrote:

دشمن خونیش شمال غربه

به به ببین کی اومده تو اسپید..بهنام تو خودت یه تنه برا کل اسپید ایران بسی..:))
      و اینکه میگی تو کار لیدری دخالتی نداری..باورش سخته...اونم شما که در سیاست ... واقعا نابغه ای ...
      بهنام خوش آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا اونجا چرا؟:))

مرتضي من كاملا باهات موافقم سياستش حرف نداره مخصوصاً اگه دست در دست هم بدين مثل سرور يك كه عاليه :
      نصف شمال غرب ميره رو حذف بقيه هم تو ميزني تو هادي :)
      نمرديم و معني نبوغ در سياست هم فهميديم

پ ن : شمال غرب به زودي وارد جنگ داخلي ميشه دليلش اينه كه همه مدعي ها ميگن رفتيم شمال غرب :)))))

پ ن : پاستيل را ميخوريم مثل پفك :)
      کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"
    • trachurchill wrote:

morteza26 wrote:

behnam wrote:

دشمن خونیش شمال غربه

به به ببین کی اومده تو اسپید..بهنام تو خودت یه تنه برا کل اسپید ایران بسی..:))و اینکه میگی تو کار لیدری دخالتی نداری..باورش سخته...اونم شما که در سیاست ... واقعا نابغه ای ...
      بهنام خوش آمدي جانم به قربانت ولي حالا چرا اونجا چرا؟:))
      مرتضي من كاملا باهات موافقم سياستش حرف نداره مخصوصاً اگه دست در دست هم بدين مثل سرور يك كه عاليه :
      نصف شمال غرب ميره رو حذف بقيه هم تو ميزني تو هادي :)
      نمرديم و معني نبوغ در سياست هم فهميديم

پ ن : شمال غرب به زودي وارد جنگ داخلي ميشه دليلش اينه كه همه مدعي ها ميگن رفتيم شمال غرب :)))))

پ ن : پاستيل را ميخوريم مثل پفك :)
      به رقیب دیروز :)
      مرتضی، هاشم راست میگه ....!

واقعا سیاست رو از هاشم باید یاد گرفت آش رو با جاش بدی برات بخورن اونوقت تو بگی جووووون عجب چیزی پخته بودید بدون اینکه یه لب بزنی به اون آش ، جالب ترش اینه کلیه خریدای آشم تو کرده باشی حالا اشکال نداره ....

پ.ن: پفک سرطان زاس هاشم واسه سلامتی چرچیل ما ضرر داره ، همون پاستیل بهتره حداقل موقع آش بهم زدن باعث سفت شدن استخوان ها میشه و نمیزاره بشکنه
      :thumbup:
      S1 : Behnam1988 -NE Winner
      S7 : I3ehnam - NE Meta Winner
      S9 : Cambyses - Sw Losser
    • اول بهنام باريكلا عاشق روحيه طنزتم وجنبه بالات چشم پفك كم ميخورم ولي پاستيل و با جاش ميزنم به بدن اين سرور:))

واما مرتضي:
      تا حالا اينقدر رك حرف نزدم باهات ولي خوبه كه يه بار بزنم
      ببين مرتضي قصه سرايي و چاخان صرفاً ضعف هاي خودت و بلد ميكنه سرور يك اگر حال و حولي بوده دوطرفه بوده شما نگران نباش ضمنا سرور دو من يادم نمياد زئوس رجيستر كرده باشه آرش و خودم هم يه هفته بوديم

واللا تو سرور قبل كامل بودي واندر زن هم كشيدي ميگي جدي نبوده بعد چجوري اون يه هفته حضور بدون اكانت رو جدي قلمداد ميكني؟ سرت و از دير برف در بيار يادته ميگفتم هدفت از تراوين چيه؟ ميگفتي هدفم اينه هادي و بزنم چون يه سرور تري دات با اسمش و نبر نميدونم چيكار كردن

بس كن اين قصه هاي پوسيده رو بگرد دنبال يه سايد توش بموني از اين در به دري خلاص بشي واللا

پ ن : اين راند سوم اميدوارم جنوب غرب صد كنه اگر چه بازيه و هزار بالا پايين ولي قطعاً توي اين سرور اونايي كه مقابل جنوب غرب بازي ميكنن از بازي لذتي نميبرن ،ته لذت اينه به روز اين مرتضي پلن ميره همه تو ديوار خدافظ پس واسه لذتم شده برين يه جا بازي كنين كه له چشماتونم بياد
      کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid: حذف نقل قول ()