نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 11 آبان 1396 | راند 2

• خوب دوست عزیز ممنون بابت دروغ زیبا و خوشگلتون دوس دارم بدونم کی نامه داده چون دروغی بیش نیس حرفتون
      اکانتهایه قبلی هم خودتون گفتین بخاطر خرید دف توسط ما بن شدن تناقض داره ازقدیم گفتن ادم دروغگو فراموش کاره
      پ ن: ادم احمق رو در حماقت خویش تنها بزار
    • من گفتم ما دف نخریدیم
      نگفتم که شما دف نخریدین. دفعه پیش شما مقدار کمی دف خریده بودید. که توضیح دادم تو پستهای قبلی.

یه موردی رو بهتون میگم که میدونم خودتونم میدونید.
      چیزی که ما رو از شما بهتر کرده هماهنگی و اتحاده بچه هاست. ما بازیکنان فعاله بیشتری داریم و به معنای واقعیه کلمه تونستیم دو ساید غربی رو یک ساید کنیم. کاری کردیم که تو کمتر سروری دیده میشه.
      شما وقتی کل امکاناته ان ای رو ریختین رو دو تا اکانت فکر میکردین با ۴ تا بیگ همر بازی رو میبرین ولی الان متوجه شدین که تراوین بازیه گروهیه که اونم الان یکم دیر شده.
      همون پیزا فکر میکرد میتونه با بیگ همرش کل غرب رو شخم بزنه ولی اولین باری که همرش رو لانچ کرد یکسوم همرش برگشت:/
      لیدراتونم فقط خودشون رو میدیدن و به بازیکناشون توجه نمیکردن
      هر لیدره با تجربه ای میدونه که تو تراوین پنجاه تا دمپایی با بازیکن فعال و هماهنگ بهتر از ۳ تا همر بزرگه

تو بازی هم هر جور نامردی که تونستین انجام دادین و موش دووندین ولی ما همیشه یک قدم جلو تر بودیم

الان هم که تازه با اس ای ادغام شدین فهمیدین قضیه از چه قراره و چقدر وضعیت خرابه.

شما مدالای پروفایلاتون رو پر کردین
      ما مدالای اتحادامونو

به خاطر همینه که اتحادای ان ای و اس ای کل مدالای طلایی که دارن رو هم ۵ تا دونه مدال مدافعینه:/
      ولی ما کلکسیونه مدال طلا داریم.

اوایل بازی که بچه ها هنوز تو دفاع هماهنگ نبودن شده بود یه قسمتی از همراشون رو تو دفاع میزاشتن.
      از جمله خود من که نزدیک ۱۰ک سزارم تو دفاع مرد
      چرا؟ چون ما همه یکی هستیم. نتیجه مهمه. اینکه یکی همرش خفنه مهم نیست.
      شعار بچه ها اینه
      از خود گذشتگی کن مغرور نباش تلاش کن
    • سلام به به چع شعاره زیبایی.خیلی قشنگ سرودی.موضوع اصلی اینه که تو خرید دف خیلی هما هنگید 10 ک سزار شما خفت شد.وگرنه اگه می دونستی قراره از بین بره ورش می داشتی.راجب متا ما از اول هماهنک بودیم با اس ای ولی ادغام نشودیم.این سرور درسته پلیر کم داره.ولی پرو زیاد داره.من نمی دونم به چه امیدی دارید پلی میدید.با این ترز فکری که شما دارید نمی دونم چه جوری دارید بازی می کنید دف خریدن هنر نیست
    • New

بعله پاکبازان شرق هم دارن یکی یکی بن میشن
      احتمالا اشتباهی پیش اومده وگرنه شما و تخلف؟ امکان نداره خخخ
      ما داریم با جنگ اموزا همر ها رو تپل میکنیم و منتظر میشیم ببینیم بهقول شما امیدی داریم یا نه :/
      دیگه این حرفاتون برای ما عادی شده

یه چیز دیگه بگم که تو این سرور جدای اینکه نتیجه چی میشه، دوستان خیلی خوبی پیدا کردم هم تو اندبلیو و هم اسدبلیو و واقعا جمع خوبی داریم. همین لذت بخشه
      وگر نه واندرای قبلی که صد کردیم یه پفک نمکی هم بهمون ندادن خخخخخ
    • New

با سلام
      اینم یه کار حرفه ای از بچه های غرب
      اکانت ted باچکمه همر لانچ کرد روی مرتاض کوچیک ما و قبل از اینکه اتکش بخوره تونستیم چکمه رو ازش بزنیم و انبارش رو خالی کنیم و یکم از نیروهاشم بی گندمی بمیرن و در نهایت همر تد دیوار شد.
      و چون چکمه سرعت دو برابر داره بچه ها تونستن با یه کار دقیق بدون چکمه یک همر چکمه دار رو قبل از خوردن اتکش بزنن.
      این چهارمین همری هست که تو این چند روز اخیر روی این مرتاض کوچیک دیوار میشه
      Images
      • Screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۶-۰۰۱۶۰۶.jpg

109.17 kB, 699×563, viewed 10 times
      • Screenshot_۲۰۱۸۰۴۱۶-۱۵۲۲۵۸.jpg

104.22 kB, 720×438, viewed 11 times