نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 11 آبان 1396 | راند 2

• بزرگترین پلن سرور و نمایش قدرت غرب

تبریک میگم به بچه های غرب که فقط با چند تا از همرامون شگفتی و دهکده شگفتی جهان رو صفر کردیم و راز معماری منحصر هم زده شد.
      (همر ها منتظر تارگت جدید هستن)
      Images
      • IMG_۲۰۱۸۰۶۱۱_۲۰۵۳۱۴.png

226.97 kB, 720×970, viewed 63 times
      • IMG_۲۰۱۸۰۶۱۱_۲۰۵۴۲۹.png

185.18 kB, 720×496, viewed 57 times
    • مخلصم داداش محمد گل و لیدر بزرگ. شما هم خسته نباشید محمد جان.

یه نکته ای رو برای دوستان اضافه کنم که شرق از همون موقعی که دو تا نقشه گرفت و بدون انبار و زیر ساخت واندرش رو بالا برد ناشیانه و عجولانه عمل کرد و در حقیقت فقط خودش رو اذیت کرد و جمعیت دهکده واندرش اینبار هم برای بار سوم و اینبار با واندر لول۴۸ صفر شد و اینطور که اسکاتها میگه ۸۰ درصد از کل دفاع شرق از بین رفته در صورتی که ما هنوز کلی همر داریم.
    • تا همین چند وقت پیش یه چند نفری از شرق بودن که همش ادعا میکردن و میگفتن ما بازی رو میبریم. حالا دیدن دونه دونه دارن کاتا میشن اومدن اکانت خریدن بزنن به خودمون که شکستاشونو جبران کنن.
      باید بگم زهی خیال باطل. با این کارا راه به جایی نمیبرید.
      قبلا بچه ها میگفتن چرا تمام لینکای صفر شدن رو نمیزاری تو فروم ابروشون بره. من تو این مدت واقعا دلم براشون میسوخت.
      امیر تارگت از اون موقعی که اومدی تو فروم ادعا کردی و گفتی ما میبریم بعدش خودت دیدی که با چه خفت و خواری از روتون رد شدیم. دونه دونه صافتون کردیم و از روتون رد شدیم. بینتون کپی نمونده که کاتا نشده باشه.
      با ده بیست سی چهل میزنیم.
      الانم با این کاری که کردید بازم حقیر بودنه خودتونو ثابت کردین.
      ته مونده اکانتاتونم صاف میکنیم.
      اون موقعی که با اعتماد به سقف میگفتی ما این سرور واندرمون صد میشه فکر میکردی به این روز بیفتی؟
      روت میشه بازم تراوین بازی کنی و بگی شاخی؟ خخخ
    • Faramarzam wrote:

تا همین چند وقت پیش یه چند نفری از شرق بودن که همش ادعا میکردن و میگفتن ما بازی رو میبریم. حالا دیدن دونه دونه دارن کاتا میشن اومدن اکانت خریدن بزنن به خودمون که شکستاشونو جبران کنن.
      باید بگم زهی خیال باطل. با این کارا راه به جایی نمیبرید.
      قبلا بچه ها میگفتن چرا تمام لینکای صفر شدن رو نمیزاری تو فروم ابروشون بره. من تو این مدت واقعا دلم براشون میسوخت.
      امیر تارگت از اون موقعی که اومدی تو فروم ادعا کردی و گفتی ما میبریم بعدش خودت دیدی که با چه خفت و خواری از روتون رد شدیم. دونه دونه صافتون کردیم و از روتون رد شدیم. بینتون کپی نمونده که کاتا نشده باشه.
      با ده بیست سی چهل میزنیم.
      الانم با این کاری که کردید بازم حقیر بودنه خودتونو ثابت کردین.
      ته مونده اکانتاتونم صاف میکنیم.
      اون موقعی که با اعتماد به سقف میگفتی ما این سرور واندرمون صد میشه فکر میکردی به این روز بیفتی؟
      روت میشه بازم تراوین بازی کنی و بگی شاخی؟ خخخ
      سلام خدمت دوستان محترم سرور 3

جواب اول.تا همین چند وقت پیش به خاطر اینکه تو تلگرام شرق هستیدا جاسوس بازیو کارای کثیف انجام میدید.اکانت های که میدونستید نیستن و مسافرت هستن رو می زدید یا کا تا می کردید بعد با پلیر که حرف می زدیم می گفت من نبودم و زدن تو اون گروه شما اکانتای رو که بنا به هر دلیلی پلیرش میرفت رو شناسایی می کردیدو می زدید .اخخ یادم نبود این بازی سالمه.باید من بگم زهی حق به حق دار می رسه.

جواب دوم.شما هر کدام از بچه های ما رو که صفر کردید داخل فروم گذاشتید تمام پست ها هم موجوده.پست هایی که خودت می زاشتی.ما بودیم که پستی نمی زاشتیم چون بچه های ما حوصله کوبیدن اب تو هونگ رو نداشتن.که بیان اینجا توضیح بدن.دله ما برای شما سوخت که هر اتفاقی که افتاد جار نزدیم.چون بچه ها الاقه به فرم نویسی ندارن خودت میبینی فقط پرو فایل می نویسن.

جواب سوم.هنوزم می گم ما شرایط برد رو داریم چون همه چی تا اینجا با برنامه جلو رفته.شما واندر ما رو زدید درست زیر ساخت واندرو زدید درست.ولی به این توجه نکردی که چقد همر به باد دادید.همر از رو هوا میاد مگه نه.

جواب چهارم.اکانت Pescirah یکی از اکانت های ساید شماست که چند هفته هم تو تاپ غارت بوده چند بار هم رو بچه های شرق اتک گذاشته.مشکلی بوده که بین خودتون بوده اکانتی که تو تاپ بوده تو اتحاد شما بوده رو ما اتک گذاشته با هم در ارتباط بودید وو خیلی چیزای دیگه مشکلی بوده داخلی.ولی به خاطر اینکه روحیه بچه هاتون خراب نشه می گید دوزد همسایه بوده.وقتی کسی 10 تا لول از واندرش میاد پایین کلی تهمت می زنه.با وقت بچه های سایدش بازی می کنه.و اشتباه لیدری خودش رو می خواد بپوشونه میاد شروع میکنه به جو دادن که استادش هستید.

جواب پنجم.بازی می تونید انجام بدید البته انقد بی جونه که همشون دف می شه.ما خوشحالیم که بازی اینجوری جذاب تر میشه.می تونید بزنید.ما خوشحال میشیم.

جواب ششم.اره اون موقع که گفتم ما 100 می کنیم می دونستم اول شما واندر ما رو می زنید.

جواب هفتم.شاخ که ماله گوزنه.ما انسانیم.ما بازی خودمونو می کنیم.

اینو می دونم که شما با f14 جت و خلبانان حرفه ای تانکو موشک کلی پیاده اشیانه عقاب ها و کلی سرباز پیاده او بمب اتمی اینا همر خفن بچه هاتونو سنگ کاوخو جاسوسو سی دی های اموزشی اینا امدید واندر 49 ما رو صفر کردید

همه جا هم جار زدید از بچه های سرور دیگه تو تلگرام پی ام میدادن امیر واندرتون خورد خخخخ.خیلی خوشحال بودید فک کنم تا حالا واندر نزده بودید.خخخخخخخخ

ولی من یه تنه امدم صفرتون کردم اونم تو لول 78 می خواستم صفر کنم که هم تیمیتون 10 تاشو زحمتشو کشید و ما رو ناراحت کرد و ما تونستیم از این سطح صفر کنیم.تو پرو فایلاتون بیگ همر می دیدم چرا پاک شده 13ک شوالیم یک شنبه لاست رفت.خخخخخخخ

قضاوت با خواننده همر اند گیم مثبت 13ک شوالیه کنیدش که لاست رفت
    • Faramarzam wrote:

مخلصم داداش محمد گل و لیدر بزرگ. شما هم خسته نباشید محمد جان.

یه نکته ای رو برای دوستان اضافه کنم که شرق از همون موقعی که دو تا نقشه گرفت و بدون انبار و زیر ساخت واندرش رو بالا برد ناشیانه و عجولانه عمل کرد و در حقیقت فقط خودش رو اذیت کرد و جمعیت دهکده واندرش اینبار هم برای بار سوم و اینبار با واندر لول۴۸ صفر شد و اینطور که اسکاتها میگه ۸۰ درصد از کل دفاع شرق از بین رفته در صورتی که ما هنوز کلی همر داریم.
      خخخخ اینجا عقاب از اشیانه خارج شده بوده.

چه تبریکی میگن سلاطین تراوین ایران.به قول مهرداد که میگه شنیدی یه چک بیشتر نیستی

داستان این صفر کردن واندره
    • Faramarzam wrote:

بزرگترین پلن سرور و نمایش قدرت غرب

تبریک میگم به بچه های غرب که فقط با چند تا از همرامون شگفتی و دهکده شگفتی جهان رو صفر کردیم و راز معماری منحصر هم زده شد.
      (همر ها منتظر تارگت جدید هستن)
      اینجا اسم اکانت منو صدا کردی امدش. ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^

من کوچیکتم مرسی از بابت تبریکت.صدام کردی امدم دیگه
      خخخخخخخخخخخخخخخخ
    • اول که مشخص شده اکانتو خریدید.
      اگه حرف صاحب اکانتو قبول داری :/ خخخ
      تو خودت اومدی پشت اون اکانت لانچ کردی با هزار تا داستان که یه واندره (بدونه معماری زدی) بعد میگی یه همر:/
      برادر من فازت رو داریوش کن. خخخ

از سرورای دیگه بهت پیام میدادن:/ یعنی اینقد خفنی:/
      معذرت میخوام که به اعتبار جهانیت خطشه وارد کردم :/

تو نگران همرای ما نباش. همر زیاده
      تازه واسه اینکه نذاریم شما ۱۰۰ کنید با۴ تا همرم کارمون راه میفته احتیاجی به ۴۰ تا نیست ! خخخ
      اون دفعه هم از روتون رد شدیم
      فهمیدنش برای تو سخته
      برو واسه بار دهم تو واندرت انبار لول یک بساز و منتظر ما باش.
      با این وضعیت بایدم از واندر خالی زدن ذوق کنی

ما با اینکه معماری رو با پس گردنی ازتون گرفتیم ولی هنوزم معماری رو واندرمون ننداختیم.
      بعد اومدی با اکانت خریدن و دوز و کلک یه ۱۰۰ک روم زدی لینک باز نکردی ذوق مرگ شدی.
      :/
    • Faramarzam wrote:

اول که مشخص شده اکانتو خریدید.
      اگه حرف صاحب اکانتو قبول داری :/ خخخ
      تو خودت اومدی پشت اون اکانت لانچ کردی با هزار تا داستان که یه واندره (بدونه معماری زدی) بعد میگی یه همر:/
      برادر من فازت رو داریوش کن. خخخ

از سرورای دیگه بهت پیام میدادن:/ یعنی اینقد خفنی:/
      معذرت میخوام که به اعتبار جهانیت خطشه وارد کردم :/

تو نگران همرای ما نباش. همر زیاده
      تازه واسه اینکه نذاریم شما ۱۰۰ کنید با۴ تا همرم کارمون راه میفته احتیاجی به ۴۰ تا نیست ! خخخ
      اون دفعه هم از روتون رد شدیم
      فهمیدنش برای تو سخته
      برو واسه بار دهم تو واندرت انبار لول یک بساز و منتظر ما باش.
      با این وضعیت بایدم از واندر خالی زدن ذوق کنی

ما با اینکه معماری رو با پس گردنی ازتون گرفتیم ولی هنوزم معماری رو واندرمون ننداختیم.
      بعد اومدی با اکانت خریدن و دوز و کلک یه ۱۰۰ک روم زدی لینک باز نکردی ذوق مرگ شدی.
      :/
      سلام اولا اون اکانت رو ما نخریدیم.مگه نمی گی خریدیم باسند به گو که کی خریده نه با حرف حرف که همش باده.ما مثل شما شاخ نیستیم معنی شاخو برات تو پست بالا گزاشتم.بازی زدو خورد داشته باشه جذاب تره.میدونی برای چی خوحالم به خاطر این که با یه همر کله واندرتون ریخت فقط یکی.نه اف 14 داشتیم نه اشیانه خخخخخخخخ.

مثل شما سلاطین نیستیم.واندرت خورده چرا فشار میاد بهت فقط جو می دید مثل یه مرد جنگی بازیتو کن.
    • فرامز جان یه نوکته این که من رومنم 112ک شمشیر با 69ک شوالیه میدونی یعنی چی یعنی این که شوالیه های من بیشتر از پیادههای خفن سایده شمان.ما اند گیم شما رو هم می بینیم که چه همرایی کشیدید خخخخخخخخخخخ

خوبه رومن بودم توتن بودم که واویلا بود
      یه نوکته بیگ همرای که تو پروفایل یه سری از بچه هاتون خورده بود بعد از خوردن اتک پاک شدش

بیگ همر کی بودید شما
    • الان یه موضوع خیلی مهمتری هست.
      واقعا چرا فک کردید با ۵ ۶ تا همر معمولی دف واندر ما رو رد میکنید که زدید!!!
      میخواستم عکس دیوارشون رو بزارم پشیمون شدم خخخ
      راجبعه خرید اکانت هم این موضوع برای ما ثابت شده. اصلا دلیل ناراحتیه ما اون اکانته نه زد و خوردا.

همر شما واسه این سرور خوب بود.
      همر های ما رو هم بزدوی میبینید.
      همون اکانت جغتای که اتک زد به معماری ۱۲۰ک روم بود. که عکسش بالا هست.
      واسه شما سوارت شوالیه معمولی بود و اون سزار هم داشت. البته اون همر از مال شما یکم ضعیف تر بود. تو تاپ نبود یا رتبه اخر تاب بود. خودتم اینجوری بودی ولی همرت خوب بود.
      پس واسه اینکه همر ها رو ببینی باید صبر کنی.
      :)
    • عزیز منم گفتم عکسش بالا هست. من جمع همر اون و جمع همر تو رو گفتم.
      تراوین بلد نیستی شمردن که بلدی خخخ
      بشمر به ما هم بگو اگاه بشیم خخخ
      اون یکی از همرامون بود و بزرگترین همر ما هم نیست
      ما عشق کل کل نداریم که همر لو بدیم که بگیم همر کی گنده تره.
      تو پست قبلی هم یه جوری برات توضیح دادم که که به سهراب سپهری میگفتم مطلبو میگرفت. خخخ
      اسن فک کن ما دمپایی داریم فقط
      برو تاپ غارتو ببین. ۸ نفر ما هستیم
      تاپ اتحادا رو ببین :/
      بازم اگر در بدترین حالت شما درست بگی فقط میتونی رو همرت مانور بدی.
      تو بازی که هستی. یه دو دو تا چهار تا بکن
      بعضی موقعها باید قبول کنی واقعیت رو.
    • نگاه کلی به وضعیته سرور
      (تاپ پیشرفت کننده ها خیلی حرفا واسه گفتن داره)
      Images
      • IMG_۲۰۱۸۰۷۰۴_۰۱۵۴۱۹.png

135.13 kB, 720×847, viewed 11 times
      • IMG_۲۰۱۸۰۷۰۴_۰۱۴۲۵۹.png

70.09 kB, 720×888, viewed 7 times
      • IMG_۲۰۱۸۰۷۰۴_۰۱۴۷۰۳.png

85.28 kB, 720×784, viewed 8 times
    • به دشمنانه شرقی باید بگم که باور کنید فقط بازیه
      فقط دارید خودتون رو دارید زیر سوال میبرید.
      برادر من حذف کن خودت رو راحت کن
      فردا بتونی سرت رو بالا بگیری بگی من خودم حذف کردم.
      اکانتایی که با یه دو جین مدال کل دهاشون کاتا شده و پریده رو واسه چی نگه داشتی. چیزی هم از اون اکانتا نمونده بگیم که دف ساز شده.
      یکم حرفه ای رفتار کنید خاهشا
      باور کن واسه صاحب اکانت یادگاریه قشنگی نیست.

بازیه دیگه. منم تو موقعیت شرقیا بودم واقعیتو قبول میکردم. سرمو که قط نمیکردن

این اکانت واندر شرق

اینم وضعیت کتیبه ها

• New

ببین قضیه چقد فیلم هندیه که واندر لول ۸۴ بن شده
      خخخخخ

خوب بزارید براتون یه چیزی رو روشن کنم
      اصلا فک کنید واندر ما نصفه شب غیب شد خخ
      ما واندر برامون مهم نیست. فوقش ناتار ۱۰۰ میکنه.
      ما داریم شرقو پاکسازی میکنیم. تا الانم اکانتی نمونده تو شرق که کپش سوراخ نشده باشه. ما از فارم کردنه یه مشت پر ادعا لذت میبریم.
      الانم ۹۰ روز وقت داریم.
      بچه های شرق یادتونه اول سرور چقدر ادعا میکردین. میگفتین شاهانه تراوین هستین؟ خخخ
      الان کجایین. رفتین قایم شدین؟ بیا بیرون خخخ
      اون همه ادعا کردین اول سرور. اون همه تهدید کردین اخرش دونه دونه فارم شدین. حالا که دارید فارم میشید ۲ ۳ ماهه دیگه میخواین با نامردی ببرین؟
      ولی دیگه دیر شده
      این سرور براتون خاطره میشه.
      از یه جایی به بعد اومدین اکانت خریدین نتونستین. دف ساز و همر دار خریدین نتونستین. بعد با التماس و دست به دامن مولتی شدن و گزارش کردن اومدین جلو.
      با اکانت جاسوستون یک ماه تمام به بچه هامون نامه دادین که بیاین با ما بازی کنید. (جالب اینکه اون اکانت به روح امواتش قسم میخورد و نامه هایی که میداد رو انکار میکرد) اسن یه کارایی کردید ادم شاخ در میاره.
      اخه مگه مجبور بودید ادعا کنید که به این روز بیفتید؟
      ببینید از کجا به کجا رسیدید.

واقعا تو کل شرق کسانی که تا الان کاتا نکردیم انگشت شمارن.
      بزرگاتونو به معنای واقعی فارم کردیم.
      تو کدوم سرور دیدی دو تا ساید با خاک یکسان بشه؟ بعله همین سرور:)

فقط تو این ۹۰ روز میخوایم بقیتونم فارم کنیم و لذت ببریم.
      نه به خاطر بردنه بازی
      به خاطر اینکه یاد بگیرید ادعا نکنید و واسه یه بازی اینکارارو نکنید.