نقد و بررسی سرور 3 | آغاز 11 آبان 1396 | راند 2

• کم کم داریم به اخر سرور نزدیک میشیم.
    اگر کسی از بچه های شرق تو این مدت از پستهام ناراحت شده ازش معذرت خواهی میکنم و میخوام اینو بگم که همش یه بازیه و من هم مثل شما انسان هستم و ممکنه گاهی اشتباه کرده باشم.
    بردن تو این بازی دلیل بر خوب بودن و بد بودنه کسی نمیشه. این مهمه که تو زندگی واقعی موفق باشیم و من واسه بچه های شرق ارزوی موفقیت میکنم. و اونها رو رقیبان قوی و قابل احترام میدونم.

البته این اخریا یکم شیطونی کردن. یه ذره دف خریدن و شیطونیای دیگه داشتن:)

خیلی صحبتا شد راجبعه خرید دفاع.
    میخوام یه مطلبی بگم که فقط به این سرور مربوط نمیشه.
    من اکثر سرورای جدید ایران که ران شده رو از جریان بازیش باخبر بودم و یا خودم بازی میکردم.
    چیزی که مشخصه اینه که تو سرورای جدید چون پلیر کمتره برای همین خرید دفاع خیلی تو این سرورا به چشم میاد.
    ولی بازم این حرکت تعیین کننده برد نیست.
    ولی فرض بر این میگیریم که این کار انجام شده.
    به طور مثال تو چند تا سرور دیدم که یه گروه زدن دیوار شدن و حذف کردن و طرفشون رو متهم کردن به خرید دفاع. نمونش سرور 3راند قبل که گفتن فلان ساید دفاع خریده.
    خوب ما فرض میگیریم دفاع خریده شده و دو تا همر هم با دفاعه اسمشو نیار دیوار شده.
    اضافه کنم میدونید که این دفاع خیلی راحت با همرهای بزرگ از بین میره. و لول نیرو و پوینت اتحاد و خیلی مساعل دیگه. و از طرفی مولتی هانتر جلوشو میگیره و در مواقعی هم که بعد از اتک میفهمه مدافع جریمه سنگینی میشه.
    حالا باز ما فرض میگیریم که دو تا همر مثلا 30ک دیوار میشه. یا اخر بازی یه همر 100ک دیوار میشه از این طریق. خوب واقعا سایدی که با دادن یک همر همه چیزه خودشو از دست میده میتونه با همون یک همر بازی رو ادامه بده؟
    و در پایان اینکه من تمام مواردی که دیدم این موضوع یک بهانه تراشی برای حذف بوده.
    نمونش راند قبل که چند ملیون همر در یک پلن دیوار شد و گفتن دف خریده شده. با اینکه تاپ مدافعین نشون میداد که خودشون دف کردن.
    حقیقت این بود که چند مورد کوچیک اول بازی بوده که همون موقع مولتی جلوشون رو گرفته بوده و بعد این موضوع بهانه ای شده.
    این مشکلی بود که دیدم جای دیگه هم بهش اشاره شده و گفتم بگم شاید به بقیه دوستان هم کمکی شده باشه راجب این موضوع.
    با تشکر
  • به نام پروردگار یکتا
    از دل ویرانه های تخت جمشید
    از میان یادهای فرّ جمشید

صدایی خسته اما پر وقار بانگ میاره منم کوروش شاه و شاهنشه ایران..

به عنوانه لیدر متای غرب و لیدر شمالغرب پیروزیه متای غرب و دو ساید قدرتمنده sw (جنوب غربه وحشی) و nw (بزرگان بی ادعا) رو به تمام بچه های غرب تبریک میگم.

اسامی زیاده و اگر اسمی از قلم افتاده منو ببخشن
    تشکر میکنم از داداش محمد اکانت ممل خان لیدر متا و لیدر شمالغرب. سید عزیز لیدر متا و لیدر اسدبلیو.مجیده عزیز لیدر متا و لیدر اسدبلیو فاطمه خانم که خیلی کمکمون کرد . هادی و رسول که یه دوست خوب بودن. امیر رزا زهرا خانم. امین. علی . سعید و...
    البته اسامی خیلی زیاده و الان حضور ذهن ندارم سعی میکنم تو یک پست دیگه اسامی رو کامل بزارم.

و واقعا دلم نمیاد که به یک اسم خالی بسنده کنم چون هر کدوم از این بچه ها برای این پیروزی یک سال زحمت کشیدن.

واقعا بچه ها عالی بودن و اتحاد بی نظیری داشتیم و همه یک کار تعریف شده برای خودشون داشتن و در مواقعی جای خالی هم رو پر میکردن و هدف فقط نتیجه و کار گروهی بود و منفعت یک اکانت مهم نبود.
    یکی از افتخاراتم در این سرور اینه که هیچوقت به کسی نگفتم چون من لیدره تو هستم تو کاری رو که من گفتم باید انجام بدی.
    برای من دوستهایی که پیدا کردم مهم هست. لحظات خوشی که باهاشون داشتم.
    هیچوقت برام مهم نبود که در گذشته چه پیروزیهایی در تراوین داشتم. چون وقتی 10 نفر رو یک اکانت بزرگ بازی میکنن بی معرفتیه که اون اکانت یا ساید یا اون برد رو به اسم خودم ثبت کنم.

فقط میتونم بگم که خاک پای دوستان هستم و این چیزیه که همیشه بهش افتخار میکنم.

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• یه چند نکته ای از خلاصه بازی بگم از(زبان خودم).
    اول بازی اندبلیو درگیر جنگ داخلی شد و لیدرها نمیرسیدن به امور ساید. یه معین نامی بود که یه گروه اموزشی تو تلگرام زده بود که هنوزم با بچه ها یادش میکنیم میخندیم. معین هر جا هستی خوش باشی.
    خلاصه اندبلیو خیلی ضعیف شد و خیلیا رفتن. جوری شده بود که لیدرای شمالشرق اصلا اندبلیو رو ساید به حساب نمیاوردن. تا اینکه شورا عوض شد و چند تا از دوستان اومدن و منم به دعوت دوستان اومدم. اول بازی شمالشرق خیلی تهدیدمون کردن و حتا تو فروم و تو بازی خودشون رو برنده میدونستن. تو این سرور شمال شرق خیلی قوی بود ولی اس ای از اول ضعیف بود و تا اونجا که ما متوجه شدیم لیدرای اس ای از خود شمال شرق بودن. البته اینو خود لیدراشون باید بگن و من اطلاعاتم کامل نیست.
    ولی تو همون گروه تلگرام بهشون گفتم که زدن ما راحت نیست. اندبلیو هر چی زخمی تر باشه وحشیتره.
    حال میریم سراغ ساید: اولش ما با انبوهی از بچه ها مواجه بودیم که خودشون رو از قبل باخته میدونستن. که حتا این موضوع تا اواسط بازی هم دیده میشد.
    من و محمد و سید یکسال به بچه ها امید دادیم. و من همیشه بهشون میگفتم که تمام تلاششون رو بکنن و امید داشته باشن.
    خیلی از بچه ها تو این سرور، اولین سرورشون بود که دلیل موفقیتمونم بیشتر همین بود. چون مهم نیست چقدر سابقه داشته باشن. مهم اینه متحد باشن. البته بیشتر بچه ها رو از اول اموزش دادیم و از اونجایی که من قدیم یه لیدر اموزشی بودم و وقت زیادی داشتم تمام مدت و 24 ساعته وقت میزاشتم و چه تلگرام و چه تو بازی به بچه ها راهنمایی میکردم. حتا 3نصفه شب یکی پیام میداد و سوال میپرسید با احترام و حوصله جواب میدادم.
    بعد از متا با اسدبلیو که متای زود هنگامی بود تونستیم یکم ریکاوری کنیم. چون دو تا ساید شرقی داشتن اندبلیو رو میکوبیدن و واقعا یه جاهایی با کمکهای اسدبلیو زیر اتکها دووم اوردیم. تشکر میکنم از سید لیدر اسدبلیو که با اینکه اخر بازی به دلیل مشگلات نبود ولی عامل اصلیه تداوم متا بود.
    تشکر میکنم از اعتماد لیدرهای اسدبلیو که تو سختیا با ما موندن و ما رو تنها نذاشتن حتا موقعی که دیگه واقعا داشتیم میباختیم اسدبلیو در کنار اندبلیو جنگید و با اتکهای به موقعی که به شرق زد اندبلیو رو کاور کرد و تونستیم بازی رو برگردونیم.
    بعد از متا دو ساید یکدست شدن و واقعا هماهنگی عالی بود. تو اندبلیو هم با کارهایی که کردیم دوباره بچه ها رو ریکاوری کردیم و ساپورتشون کردیم دوباره نیرو سازی کنن. تو دفاع من 24 ساعته اماده بودم و تمام سعیم رو کردم که کمبودی نباشه. هرچند که منم کم کاریهایی داشتم و من هم کامل نیستم.
    دو تا پلن خوب و سنگین تو این سرور زدیم که اخریش واندر شرق بود. ولی فهمیدم که دیگه واسه این کارا پیر شدم.
    بچه ها هر کدوم به نوبه خودشون کمک میکردن و واقعا هر کاری به کسی محول شده بود. محمد هم مثل من فشار زیادی رو تحمل میکرد و واقعا اونم تمام وقتش رو وقف بازی کرده بود.
    از همه بچه ها تشکر میکنم. بچه های گل اسدبلیو و بچه های گل اندبلیو.
    سید عزیز و محمد عزیز رو تشکر ویژه میکنم
    فاطمه که سرور اولش بود ولی با پشتکار نفر اول مدافعینه سرور شد و زهرا خانم و شهاب که همیشه تو دفاع پشتمون بهشون گرم بود. سعید یه چکمه داره خوب بود. رسول از همر داری شمالغرب و مجید و رزا که همیشه خط مقدم بودن و از خوبای اسدبلیو. هادی که همیشه کنارمون بود. امیر استارک و علی و حسین و مرتضا مهرداد و... اسمایی زیاده و دوستانی که کار گروهی میکردن حدود 100 نفر داخل مجموعمون بودن که اخر بازی حدود 50نفرشون موندن و همشون عالی بودن. هر کدوم از این بچه ها در طول بازی از اکانتشون گذشتن تا همه برنده بشیم.
    از بچه محلهای خوبم که به دعوت من ملحق شدن تا کمکمون کنن رامبود المنت از خوبای شمالغرب و شهرک غرب :) و علیرضا 666 که از لیدر های قدیم اس ای هست تشکر میکنم.

همیشه گفتم که شمالغرب رو با خوب و بدش دوس دارم.
    دیگه نمیخوام بازی کنم ولی شاید روزی برگردم.
    مخلصم
    کوچیکتون فرامرز

ما غنیمت های بی رویای این جنگای سردیم زندگیمون کو ببین ما کشته های بی نبردیم
  • سلام
    دوستان خواستم چند مورد رو اضافه کنم
    درسته که شمالغرب اولش کمی ضعیف شد ولی دوباره به بازی برگشت و با قدرت هم برگشت و در تمام طول بازی شمالغرب حملات سنگینی به شرق داشت و هیچ موقع ساید ضعیفی نبود، چه تو حمله و چه تو دفاع عالی بود. وقتی هم با جنوب غرب متا شدیم. به معنی واقعیه کلمه دو ساید شدیم یک ساید
    چیزی که تو کمتر سروری میشه دید. تنها مشگلی هم که بود فقط بعضی از بچه ها نا امید میشدن. هم تو شمالغرب و هم تو جنوب غرب و از شرق برای خودشون غول میساختن. که این موضوع رو با تلاش لیدراهای متا حل کردیم. حتا اکانتی بوده که به دلیل نا امید بودن از مجموعه بیرون انداخته شده. یعنی دقیقا اون راه های نفوذی که شرق روش حساب باز کرده بود رو بستیم. چون شرق بعد از اینکه دید زورش نمیرسه یکم تغییر داد سیاستش رو.
    اخر بازی هم با قدرت بازی کردیم و هر دو ساید اندبلیو و اسدبلیو قوی بودن و در تمام مراحل بازی به هم کمک کردن و اصلا حرف مستعمره و کدوم ساید کتیبه خوبه رو برداره و شک و شبهات و فاز فریک بین لیدرا نبود.
    به نظرم حتا ما از یک ساید واحد هم متحد تر بودیم.
    و اونقدر قاطعانه بردیم که اخرش کلی همر رو دست بچه ها موند و بازی تموم شد.
    یه حرفهایی از دوستانی که تو این سرور نبودن شنیدم که لازم دونستم این حرفا رو هم بگم که شبهات بر طرف بشه.
  • سلام من به نوبه خودم تبریک می گم بردتون روسرور جذابی بود با کمو کاستیش

بازی بردو باخت داره تبریک می گم به بچه های غرب

مرسی از دوستان شرقی چه جنوب چه شمال مرسی که بودید.

و تبریک ویژه به سلاطین تراوین اقا فرامرز و ممل خان خخخخخخخخخخخ