عدم نمایش کامل صفحه ی بازی در اندروید

• عدم نمایش کامل صفحه ی بازی در اندروید

سلام وقتتون بخیر
      تراوین توی گوشی اندروید بطور کامل نمایش داده نمیشه و سمت راست صفحه که مربوط به اطلاعات هیرو و لینک پیوند و .. میشه از دسترس خارجه
      یا مرورگر کروم و فایرفاکس و اکسپلور امتحان کردم و توی هر سه این مشکل و دارم
      چطور میتونم این ایراد و رفع کنم ؟ :) :?:
    • من تبلتم ده اینج سامسونگ هست این مشکل را ندارم ولی با تبلت 8 اینج لنوو ایم مشگل رو دارم برای لننو چه کنم به نظرتون ادنان و احسان هه
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • منم متاسفانه همین مشکل رو دارم

اوایل اینطور نبود ولی الان مدتی هست همین مشکل رو دارم خوبه که چند تا راهکار به جز همین راهکار هایی که اینجا نوشته شده بدید. یا اصل مشکل رو برطرف کنید

با تشکر
      Ts1 R2 SW - Duris - Meta Winner
      اشک هایی که پس از شکست میریزیم عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
      هیتلر
    • منم همین مشکل رو دارم ولی با لینک کارام رو انجام میدم مشکل از سایته وگرنه من با همین گوشی تو چند تا سرور اسپید امتحان کردم کامل باز می کنه.
      توصیه می کنم tsx.travian.ir/hero.php بزنین بهتر از استفاده کردن مرورگر های مسخره است
    • NoOne wrote:

منم همین مشکل رو دارم ولی با لینک کارام رو انجام میدم مشکل از سایته وگرنه من با همین گوشی تو چند تا سرور اسپید امتحان کردم کامل باز می کنه.
      توصیه می کنم tsx.travian.ir/hero.php بزنین بهتر از استفاده کردن مرورگر های مسخره است
      خدا خیرت بده ادمین که واسه رفع مشکل سایت کاری نمیکنه راهکار ها هم بطور کامل مشکل و حل نمیکنه باز تز شما بهتر بود مرسی
    • alireza_yoyo wrote:

UC browser
      روی device خود نصب کنید صفحتون هر اندازه باشه جواب میده
      نصب کرده بودم قبلا ولی باز جواب نداد

الان از maxthon استفاده میکنم که خیلی سبک تر از بقیه است و کامل و بی مشکل اجرا میکنه تراوین رو
      ts6 : شرخرها

ts7 : havij

ts2 R1 : moofsed

ts2 R2 : MrezaYac (2017) YasamiN

ts1 R3 : Lizard (Sw) (2017) AliReza