مهم نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

• B a y G o s h wrote:

به نظر می رسه که امروز جنجالی هدفمند شکل گرفته

ای بابا ای بابا
      من میگم اینا اطلاعاتشون کمه همینطوری میپرونن وسط میگن نه!
      رفقا میدونید توهم توطئه چه زمانی رخ میده؟
      وقتی شما اطلاعات و داده های دریافتیت از محیط اطراف کم باشه! ناخودآگاه شروع میکنی به تولید حسی به اسم شک!
      و اگه انسان قدرتمندی نباشه "شک" آروم آروم جنبه ی TOXIC (سمی) به خودش میگیره و توش گیر میکنی
      و این میشه که همه اتفاقات اطرافتو به صورت #جنجال_هدفمند میبینی
      راستشو بخوای برای من اصلا مهم نیست که کی به کی چی میگه تو جنوب شرق، این ذهن های شکاک کرم خورده هستن که اینقدر درگیر و اسیر میشن!
      وقتی "همه" رو بنویسی "برخی" دیگه بی احترامی نیستش؟

آخی ،آخی ،دموکراسی تونم که آروم آروم تبدیل شد به دیکتاتوری اکثریت به اقلیت!

خلاصه که قبل از اتهام وارد کردن! یه نگاه به خودتون بندازید! چون تهش مجبور میشی همین #جنجال_هدفمند رو رو کنی تا از قضیه فرار کنی! نیازی هم نشد از پنل های رفاقتی و غیره حرفی بزنم ، پس مراقب حرف زدنتون باشید ! احترام متقابله!

پ.ن: من باهات بحث نمیکنم ! دارم دلیل درست بودنمو بهت توضیح میدم !

I'm not arguing, Just explaining why I'm right
    • اتفاقا اطلاعات کم نتیجش این میشه که بدون تحقیق در مورد کدی که دادم میای و داستان سر هم می کنی!اصل حرف من همونی بود که نخواستی بفهمیش!

هرخواننده ای اگر تایم لاین فروم رو مرور کنه متوجه میشه که جنجال هدفمندی که بعد از دو همر دیوار شده شکل گرفته بیشتر چه هدفی رو دنبال می کنه!البته میشه از منظری دیگه به موضوع نگاه کرد و اون هم توهمی هست که شما اشاره کردید ولی ذهن خواننده رو آنچنان نمی تونه درگیر کنه اون توهم و نمود آنچنانی نداره!

Amirali.mf wrote:

اگه انسان قدرتمندی نباشه "شک" آروم آروم جنبه ی TOXIC (سمی) به خودش میگیره و توش گیر میکنی
      و اگر انسان قدرتمندی نباشه "پنهان کردن واقعیت" آروم آروم جنبه ناچاری از بیان واقعیت به خودش می گیره و میشه اقرار به کودتا!
      در هر صورت همین حقیقت بازگو شده در خلال این شک یا جنجال هدفمند یا توهم یا هر چیزی که دوست داری اسمش رو بزاری برای ما کافیه!

در مورد جنوب شرق هم ساکنین اون تصمیم گیری می کنند نه رقبا ولی اینکه شما دوست دارید محض رضای خدا روشنگری کنید ممنونتون هستیم ولی حواستون به مرواریدهای ما باشه :thumbsup:
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    • كاكو جان من دفكورد غرب بودم و هميشه و همه سرور ها اكانتم دفاعي بوده حتي همين الانشم بيشترين دفاع سرورى اكانت mkmj هست شك نكن
      اسم امير بردي لطفا اسم اكانت امير تو اين سرور كه ميشناسي نام ببر خجالت نكش ميدونم از همه مخفي ميكني ولي بگو راحت باش بگو كه ميدوني بيب بيب ماله امير حداد بود
      احسان شانيذ پولي كه ازش خوردي ميخواد تَو راجب سابقه بازيش حرف ميزني؟
      باز ميگم خريد اكانت در تراوين اخرنامردي هست و خيانت به كليه بازيكنان سرور لطفا به زحمات اونا احترام بزاريد و اكانت نخريد
      ولي از اونم بدترخريد اكانت با چنج ميل و بدون پرداخت پولش هست كثيف ترين كار ممكن كه شما كردين و ١٠ ها مورد اشاره شده نمونش رضا مجنون هست احسان شانيذ هست امير علي هست سهند و من و بقيه شاهديم
      بخدا حرامه اين پولهاي حرام موجب ريزش موهاي سرم ميشه
      راستي هميشه همه ميدونن كسي كه به سايدش خيانت كنه از اون سايد فرار ميكنه و الان شما فراري هاي شمال غرب اين
      دلايل شكسته شدن پرچم با جنوب غرب راند پيش كه همين سرور هم سر همينا خواهد شكست نام ميبرم
      بياحترامي به سايد جنوب غرب و گرفتن واندر مركزي به جاي واندر مشترك مرزي
      اختصاصي كردن جنگ منحصر و كتيبههاي چكمه و مرتاض و جنگ كوچيك رو اكانت هاي خودشون
      هميشه هم دليل و بهونه فراوان بود برا مرتاض ها
      در پلن مشترك هاي ٢ سايدي همر هاي اونا رو ديوار كردن و لانچ نكردن همر هاي خودمون
      ندادن كتيبه به اعضاي سايد و پرچم
      و توهم توتالي از ٤٠ نفر فقط خودش و حسين به توتالي اشكان راي داد ولي همچنان ميگفت من چون وقت بيشتري گزاشتم برا سايد و مولتي هاي بيشتري دارم پس من توتالم ‍♂️
      پ.ن.پ عكس بيگ همر ٠ شدتم بزار
      پ.ن.پ اميدوارم اين سرورهم به جنوب غرب و سايدت سر تك روي خودت خيانت نكني افرين جنگ كوچيك به همه سايد بده نخوابون فقط رو اكانت هاي خودتون

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: استفاده از اسم فامیلی ()

• سلام به همه ی عزیزان

بخصوص دوستانی که قبلا با هم تو یه ساید یا برابر هم تو سایدهای مختلف بازی کردیم.

من چندتا مطلب دیدم که باید به نظرم اومد باید بهش جواب بدم .
      اول اینکه من یه بازیکن ساده در سرور 1 بودم اینکه میگم ساده منظورم اینه مقامو منصبی نداشتم ولی خوب دوتا همر خوب داشتیم ولی در مورد اینکه فلانی یه شبه کودتا کردو فلانی فلان کرد من چندتا چیز یادمه اینجا میگم .
      1- من توی سرور 1 با همری که داشتم هم به انبار نیاز داشتم هم جنگ آموز اما متاسفاه آقا جواد و دوستانشون کتیبه ای به ما ندادن تا اینکه آقایون به قول خودشون طی کودتا رفتن کنار و اشکان اومد ایشون به ما انبار رو داد قرار بود جنگم بده که باز آقا جواد زحمت برگشتن کشیدنو دیگه کتیبه ای ندیدیم.
      2- دورو وریای آقا جواد می فرماین با اکثریت آرا رای آوردن ببخشید میشه بگید اصلا کی ، رای گیری کردید که ما اصلا در جریانشم قرار نگرفتیم؟ از اول سرور تو اتحاد شما بودیم اما فقط یه عده آدم خاص اطرافتون بودن ولاغیر
      3- شما که توتال لیدر بودی با اکثریت آرا هی چند روز چندروز کجا میرفتی؟ من هر بار نامه دادم واسه کتیبه پیچوندی رفتی هربار نامه دادم واسه دفاع پیچوندی رفتی هربار هر نامه ای واسه پاسخگویی بود شما نبودی . تنها کارت این بود با جنوب غرب رفاقت کنی که شمالغرب بشه سپر بلای اونا تو جنگ با شمال شرق
      4- من یه سوال برام حل نشده شما توتال لیدر بودی بعد از اکانتایی که دستت بودن 5-6 تاشون توسط جنوب غربیا لانچ شدن رو خودمون؟؟؟
      5- شما برای ساپورتای واندر چیکار کردی؟ من یادمه کسی که حرص و جوش میخورد اشکان بود

خیلی چیزای دیگه هم هست که من خیلی حوصله ی حرف زدن راجع بهش رو ندارم اما توتال لیدری که کم هست وقتیم میذارنش کنار بخاطر غرور خودش تمام اطلاعات سرور رو میده به یه ساید دیگه و ساید خودشو میزنه درحالی که ساید خودش قویترین ساید سرور بوده و به ضعف کامل میکشتش پشیزی ارزش نداره مرد بودی میرفتی یه گوشه کار خودتو میکردی مگه اشکان نکرد؟

من نه اشکانو میشناختم نه جواد خانو ولی رفتاری که ازشون دیدم رو اینجا گفتم تنها چیزی که من از اشکان دیدم صبوری و تنها چیزی که از جوادخان دیدم قدرت طلبی و لجبازی بود .

ضمنا راجع به حرفای امیرعلی جان عزیزم شما که هی دم از کودتاو بازی پاک میزنی سرور 6 که هم کودتا کردی هم بازی ناپاک کردی . باز همرتو تو کدوم اکانت بن شده پارک کردی"؟

در نهایت یه جمله میگم سرورهای قبل خوب یا بد هرچی بوده هرکس هرکاری کرده تموم شده سعی کنید تو این سرور بازی کنید وسیاستاتون رو واسه این سرور بذارید با تهاجم به فرد یا افراد خاص سعی نکنید بازی رو شخصی کنید این مشکلی بود که تو سرور 6 هم رخ داد و بازی از لذت افتاد وخیلی اتفاقات بد و دور از اخلاق افتاد ..

یه پیشنهاد هم به اشکان و محمد ترانتولای عزیز دارم این پیام هایی که میاد رو ریپلای نکنید و بذارید یه مدت بگذره خودشون خسته میشن و از این حجمه حملات کم میشه

یا علی
    • Ashkan.freedom wrote:

ایشون توانایی نگه داشتن جنگ کوچیک با چشم بزرگ رو نداشتن و ازشون زدن
      عجب درک بالایی عجب منطقی پس به اون 2 تا اکاننتتون که ازش احمق و جنگ زدیم دیگه کتیبه شما نمیدین؟

راستی لطفا از افتخاراتت برا ساید بگو تعریف کن چند تا کتیبه برا سایدت زدی چند تا پلن زدی چندتا ده چیف کردی

اهان یادم نبود باز همرهات همه واندر زنن و مال اخر بازی فعلا مال بقیه رو بکن تو دیوار
      و خودت نهایتش همر 4 ام اونم 1کی شمشیریش بزن به تارگت خالی ایول

امیدوارم این سرور پرچم جنوب 0 ات نکنه بخاطر مستعمره کردنشون و چون تعدادشون کمه باید واندر تو خاک جنوب شرق 100 بشه حتما
    • سلام به خوانندگان فروم

ویرایش شد

گفتم یه پست تحلیلی با چند تا لینک زیبا بزارم تاپیک رو بشوره ببره پایین :))

تصویر امروز تاپ ده اتحاد ها

پیشرفت اتحاد ها:

پیشرفت اتحاد های امرداد : 47070

پیشرفت اتحاد شمال شرق : 10464

پیشرفت ساید شمال غرب : 9949

غارت اتحاد ها:

امرداد : 525 میل

شمال غرب : 458 میل

شمال شرق : 101 میل

از اونجایی که ساید شمال غرب با مجموعه امرداد وارد تقابل مستقیم شده بیشتر به مقایسه این دو مجموعه می پردازم

شمال غرب با کراپ لاک های وسیع صورت گرفته به صورت محسوسی غارتش پایین اومده و لیدر ها و فروم نویس های این ساید در تلاشند که موفقیت این پلن گسترده اجرا شده رو بر روی سایدشون بی اثر نشون بدن اما امار چیز دیگه ای رو میگه

ظاهرا با رید وسیع مولتی ها شمال غرب پاپ زدن و دف ساختن در این ساید رو در الویت پایین تری قرار داره، در مقابل مجموعه امرداد با تعداد پلیر و اکانت های بیشتر به صورت محسوسی، با اختلاف زیاد رشد و اکتیوی زیادی رو در امار نشون میده

بازی تراوین بر اساس منابع پایه ریزی شده، این منابع یا تبدیل به دفاع میشه و یا همر که آمار رشد وحشتناک طرف مقابل ساید شمال غرب رو به شدت نشون میده

با پلن ناموفق شمال غرب بر روی امرداد و که در لینک ارجاع داده شده عملا بیگ همر های مختصات پایین ساید شمال غرب با از دست دادن 169 کیلو دفاع امرداد روی ددیوار 18 و حداقل تلفات دیوار شد که لیدر های ساید شمال غرب باز هم برای حفظ روحیه پلیر های سایدشون این پلن دیواری رو نوعی آزاد کردن گندوم جلوه دادن که این موضوع تاثیری در حقیقت ماجرا نداره

ساید شمال غرب در یک راند زد و خورد گسترده مغلوب بوده که با توجه به امار بالا نشون دهنده روند تضعیف این ساید مشخصا نمایان هست، البته لیدر های ساید شمال غرب میتونن جور دیگه ای به این موضوع نگاه کنن که این در اصل ماجرا هیچ تاثیری نمیزاره

سرور 80 روز تا آزاد شدن نقشه های واندر وقت داره، سوالی که اینجا میتونیم بپرسیم اینه که آیا ساید شمال غرب تا چه مدت میتونه با این روند کنونی ادامه بده . . .

لازم به ذکر هست که زیرساخت و چینش کتیبه های مجموعه امرداد برای جنگ فرسایشی سنگین دراز مدت طراحی شده

در ادامه لینک کپ Just Friend اکانت سرشناس شمال غرب که به صورت خنده داری پایین اومد و باعث تحقیر ساید شمال غرب شد رو خدمتتون تقدیم میکنم

دو روز گذشته هم همر اکانت Just Friend دیوار شد

لینک های بیرون اومده از اکانت Just Friend نشون دهنده نمایش ضعیف این اکانت بر خلاف گذشته رو داره

پ ن: سفسته و وارونه نشون دادن تغییر در واقعیت نداره. . . (برگرفته از کتاب های مصری)

پ ن: امیدوارم مرد مثل های مصری در اولین لیدریش به همین زودیا خالی نکنه

پ ن: اینجا خیلیا قراره لینکشون در بیاد، دیر و زود داره اما سوختو سوز نداره

پ ن: تشکر ویژه دارم از دکتر هانی، خودمون میدونیم داستانو

پ ن: لورد هادی و دکتر مهرداد تاپ لیدرای ساید جنوب شرق اسپید دوستان خوب عمو عباس و بنده هستن

[SIGPIC][/SIGPIC]

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• mkmj wrote:

Ashkan.freedom wrote:

عجب درک بالایی عجب منطقی پس به اون 2 تا اکاننتتون که ازش احمق و جنگ زدیم دیگه کتیبه شما نمیدین؟
      شما یا فرق زدن جنگ اموز از اکانت و زدن جنگ اموز از اکانتی که چشمان بزرگ داره رو نمیدونی یا مشکلت چیز دیگست و فقط دوست دارید که اشکان و جو ساید رو به خیالتون خراب کنید نتیجه گیری به عهده خود بچه ها
      راستی لطفا از افتخاراتت برا ساید بگو تعریف کن چند تا کتیبه برا سایدت زدی چند تا پلن زدی چندتا ده چیف کردی

اهان یادم نبود باز همرهات همه واندر زنن و مال اخر بازی فعلا مال بقیه رو بکن تو دیوار
      چه عجله ای حالا،به نفع شما چرا ناراحتی حالاشما!!همراش جایی نمیخوره برید حال کنید دیگه 8o :thumbsup: :thumbsup:

امیدوارم این سرور پرچم جنوب 0 ات نکنه بخاطر مستعمره کردنشون و چون تعدادشون کمه باید واندر تو خاک جنوب شرق 100 بشه حتما
      به این چی میگن دقیقا؟! دایه مهربانتر از mother(فارسی کلمش تو لیست تحریم های فروم بود مثل اینکه!!)! کاسه داغ تر از اش؟ بچه های جنوب غرب شرایط رو میدوند حتما اگه به نفع 2طرف نبود متا قطعا شکل نمیگرفت حالا شماها دوست دارید بگید مستعمره شاید روابط بین 2ساید به هم بخوره جالبه. بعید نیست 2روز دیگه نامه بره رو اکانتای جنوب غرب اینا مستعمرتون کردن تورو خدا باهاشون قهر کنید :love:
      پ.ن:
      لطفا بحث سرور های قبل رو نکنید باور کنید کوچکترین جذابیتی برای پلیرهای این سرور نداره
      بچه های جنوب شرق به تیم لیدری و همدیگه اعتماد کامل دارن اونم نه مثل فلان جا از روی ترس یا ... از روی اعتماد در این حدی که بگن الان منفعت ساید در اینه که خودت ده همر خودت رو با کاتا بزنی 0 میگن اگه به نفع سایده باشه میزنم :saint: حالا اگه اینقدر پلیرهای بد و نوبی هستن تصمیم گیران جنوب شرق به نفعتونه صداش رو در نیارید و استفاده کنید از نوب بودنشون نه که هی پست بزنید غر بزنید و بخواید خرابشون کنید مگر این که از روی ترس باشه این کارا که بحثش جداس :whistling: :whistling:
    • farbod_o wrote:

mkmj wrote:

Ashkan.freedom wrote:

عجب درک بالایی عجب منطقی پس به اون 2 تا اکاننتتون که ازش احمق و جنگ زدیم دیگه کتیبه شما نمیدین؟شما یا فرق زدن جنگ اموز از اکانت و زدن جنگ اموز از اکانتی که چشمان بزرگ داره رو نمیدونی یا مشکلت چیز دیگست و فقط دوست دارید که اشکان و جو ساید رو به خیالتون خراب کنید نتیجه گیری به عهده خود بچه ها

چه عجله ای حالا،به نفع شما چرا ناراحتی حالاشما!!همراش جایی نمیخوره برید حال کنید دیگه 8o :thumbsup: :thumbsup:

به این چی میگن دقیقا؟! دایه مهربانتر از mother(فارسی کلمش تو لیست تحریم های فروم بود مثل اینکه!!)! کاسه داغ تر از اش؟ بچه های جنوب غرب شرایط رو میدوند حتما اگه به نفع 2طرف نبود متا قطعا شکل نمیگرفت حالا شماها دوست دارید بگید مستعمره شاید روابط بین 2ساید به هم بخوره جالبه. بعید نیست 2روز دیگه نامه بره رو اکانتای جنوب غرب اینا مستعمرتون کردن تورو خدا باهاشون قهر کنید :love:
      پ.ن:لطفا بحث سرور های قبل رو نکنید باور کنید کوچکترین جذابیتی برای پلیرهای این سرور نداره
      بچه های جنوب شرق به تیم لیدری و همدیگه اعتماد کامل دارن اونم نه مثل فلان جا از روی ترس یا ... از روی اعتماد در این حدی که بگن الان منفعت ساید در اینه که خودت ده همر خودت رو با کاتا بزنی 0 میگن اگه به نفع سایده باشه میزنم :saint: حالا اگه اینقدر پلیرهای بد و نوبی هستن تصمیم گیران جنوب شرق به نفعتونه صداش رو در نیارید و استفاده کنید از نوب بودنشون نه که هی پست بزنید غر بزنید و بخواید خرابشون کنید مگر این که از روی ترس باشه این کارا که بحثش جداس :whistling: :whistling:
      دوست عزیز ترس اونجایی معنی پیدا میکنه که دوتا تیمی (زئوس+دکتر قلابی های جنوب شرق) که سرور اسپید مقابل همدیگه هستن و به خون هم تشنه هستن این سرور با هم متحد شدن جمع شدن جنوب شرق که جلوی nw بتونن سربلند ببازن این نشون دهنده قدرت بالای nw هست حالا بشین دو دوتا چهارتا کن ببین کدوم سمت ترسیده :D

تازه میخوان سلطان پلنرهای آی آر (لرد هادی) هم به جمعشون اضافه کنن که اگه بخوام از پلن های خوشگلش که سرور قهرمانان کل همرهای یه ساید کرد توو دیوار که پاپ رنک1 اون سرور لجند تیم و بیاره پایین آخرشم نتونست کاری کنه یا جلوی روس ها سرور فینال چه فضاحتی به بار آورد بگم به قول معروف مثنوی هفتاد منه :dهادی در حد پلنری همین اسپیدی که الان ران هست سروری که واسه فان بازی میکنن بیشتر نیست :D

ویرایش شد
      ساید پنجم سرور۲

• Ashkan.freedom wrote:

توی اون ربع اگر آذری بلد میبودی نسبت به بقیه امتیاز میداشتی و من و حسین و خیلی از بچه ها بلد نبودیم
      بله کاملا درسته الانم چون محمد کوماتسو و سارنگ و عادل و حسین دامول ترک و اذری هستن مسعولین ساید هستن :دی با این حرف ها فقط خودت فریب میدی :دی

حرف اول و اخرم اینه شما که به قوانین تراوین احترام نمیزارید لطفا و خواهشا به احترام پلیر های تراوین هی اکانت نخرید حرامه و لقمه حرام از دماغ ادم میاد

پ.ن.پ به جای خرید غیر قانونی دفاع و منابع انبوه روی ما این پول صرف کمک در امور خیره بکنید شاید باری از گناهانتان کم شود

پ.ن.پ همه این خرید های نیرو ومنابعتون رو اکانت ما همشون بک داده شده و به مولتی هانتر گزارش شده

ویرایش شد

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون خرید و فروش ()

• majidddddddd wrote:

دوست عزیز ترس اونجایی معنی پیدا میکنه که دوتا تیمی (زئوس+دکتر قلابی های جنوب شرق) که سرور اسپید مقابل همدیگه هستن و به خون هم تشنه هستن این سرور با هم متحد شدن جمع شدن جنوب شرق که جلوی nw بتونن سربلند ببازن این نشون دهنده قدرت بالای nw هست حالا بشین دو دوتا چهارتا کن ببین کدوم سمت ترسیده :D
      حالا این که توی یه سرور دیگه چند نفر به هم مشکل دارن دلیل نمیشه که هر جا هم رو دیدن هم دیگه رو بزنن اینم که سایدی متحد جمع شده دلیل ترس نیست به نظرم البته با توجه به روحیه مبارزه طلبی و ساید5امی شما درک میکنم که با یکی مشکل داشته هرجا ببینیش بزنی ولی خوب خیلی ها فرق دارن ،در کل به نظر تفاوت ساید ها اونقدری نیست که کسی بخواد از کسی بترسه فعلا و از روی ترس کاری انجام بده ولی خوب قطعا یه ترس منطقی ای هست که این تعادل به هم بخوره و نفع طرف مقابل بره اگه فعلا حرفی زده میشه ترس از این مبحثه بیشتر نه ترس از قدرت فعلی ساید مقابل.

majidddddddd wrote:

که جلوی nw بتونن سربلند ببازن
      اینم از اون حرفا بودا،یه جوری حرف بزنیم پس فردا ساید دیگه ای صد کرد بتونیم بیاییم یه پستی چیزی بزاریم، به چشم یه کری خوندن ازش رد شیم بهتره هم من میدونم و هم شما بهتر میدونید که... دیگه ادامش الکیه :whistling: :whistling:

majidddddddd wrote:

تازه میخوان سلطان پلنرهای آی آر (لرد هادی) هم به جمعشون اضافه کنن که اگه بخوام از پلن های خوشگلش که سرور قهرمانان کل همرهای یه ساید کرد توو دیوار که پاپ رنک1 اون سرور لجند تیم و بیاره پایین آخرشم نتونست کاری کنه یا جلوی روس ها سرور فینال چه فضاحتی به بار آورد بگم به قول معروف مثنوی هفتاد منه :dهادی در حد پلنری همین اسپیدی که الان ران هست سروری که واسه فان بازی میکنن بیشتر نیست :d
      منم تموم حرفم اینه دیگه مگه نمیگید اس ای همه پلیراش نوبن و... و کاری از دستشون بر نمیاد دیگه این حجم از کری خوندن و جو سازی برا چیه پس؟راحت کلشو شخم بزنید از روش رد شید دیگه :thumbup:

پ.ن:قضیه این اسپید چیه همه جا میگن یعنی اینقدر داغونه وضع سرور 8o :S
    • farbod_o wrote:

majidddddddd wrote:

حالا این که توی یه سرور دیگه چند نفر به هم مشکل دارن دلیل نمیشه که هر جا هم رو دیدن هم دیگه رو بزنن اینم که سایدی متحد جمع شده دلیل ترس نیست به نظرم البته با توجه به روحیه مبارزه طلبی و ساید5امی شما درک میکنم که با یکی مشکل داشته هرجا ببینیش بزنی ولی خوب خیلی ها فرق دارن ،در کل به نظر تفاوت ساید ها اونقدری نیست که کسی بخواد از کسی بترسه فعلا و از روی ترس کاری انجام بده ولی خوب قطعا یه ترس منطقی ای هست که این تعادل به هم بخوره و نفع طرف مقابل بره اگه فعلا حرفی زده میشه ترس از این مبحثه بیشتر نه ترس از قدرت فعلی ساید مقابل.

majidddddddd wrote:

که جلوی nw بتونن سربلند ببازن
      اینم از اون حرفا بودا،یه جوری حرف بزنیم پس فردا ساید دیگه ای صد کرد بتونیم بیاییم یه پستی چیزی بزاریم، به چشم یه کری خوندن ازش رد شیم بهتره هم من میدونم و هم شما بهتر میدونید که... دیگه ادامش الکیه :whistling: :whistling:

majidddddddd wrote:

تازه میخوان سلطان پلنرهای آی آر (لرد هادی) هم به جمعشون اضافه کنن که اگه بخوام از پلن های خوشگلش که سرور قهرمانان کل همرهای یه ساید کرد توو دیوار که پاپ رنک1 اون سرور لجند تیم و بیاره پایین آخرشم نتونست کاری کنه یا جلوی روس ها سرور فینال چه فضاحتی به بار آورد بگم به قول معروف مثنوی هفتاد منه :dهادی در حد پلنری همین اسپیدی که الان ران هست سروری که واسه فان بازی میکنن بیشتر نیست :D
      منم تموم حرفم اینه دیگه مگه نمیگید اس ای همه پلیراش نوبن و... و کاری از دستشون بر نمیاد دیگه این حجم از کری خوندن و جو سازی برا چیه پس؟راحت کلشو شخم بزنید از روش رد شید دیگه :thumbup:
      پ.ن:قضیه این اسپید چیه همه جا میگن یعنی اینقدر داغونه وضع سرور 8o :S
      عزیزم من کجا گفتم ساید جنوب شرق همه نوبن؟ اتفاقا گفتم تاپ پلیرهای جنوب شرق زئوسی هستن خداییش ار پیوندشون خوشحال هم شدم ایشالا که تداوم داشته باشه پیوندشون

این سرور یه ساید اختصاصی نوب داریم که از اول سرور هم گفتم sw این سرور ساید نوب هاست 1دونه پلیر درست حسابی هم نداره کلا swاز بزرگ تا کوچیکشون همه نوبن

در مورد هادی هم چند نفری توو جنوب شرق براش فرش قرمز پهن کردن براشون پلنری کنه گفتم یه اشاره ای به رزومه اش کنم اگه لرد هست واسه شماها لرده واسه ما چیزی نیست :d

ساید پنجم سرور۲
    • mkmj wrote:

سلام مجدد خدمت همگی <3
      ابتدا عذرخواهی میکنم از محضر تمامی دوستان و ادمین گرامی بابت تکس در مورد راند قبل :( ,اما اگر جواب یک عده رو ندیم توهم میزنن و فکر میکنن حق با خودشونه یا مثلا ما زبون برای حرف زدن نداریم.
      علیرغم میل باطنی که هیچ علاقه ای به صحبت در مورد سوابق افراد ندارم اما:
      عزیز دلم سعیدجان با کمال احترام خدمتت عرض کنم یک نفر میاد گذشته افراد رو وسط میکشه و دم از سابقه نا پاک رغیبش میزنه که پرونده خودش پاک و عاری از تخلف یا خیانت به سایدش باشه برادر من. ما هیچ وقت یادمون نمیره واگذاری اکانت مبارکتون همراه با همرها به ساید اس دبلیو! حالا کاری به کتیبه ها ک روی پروفایلتون نوشتید ویرایش شد به ساید مربوط نمیشه ندارم.
      لازمه یاد آوری کنم همرهای شما و سهند بجز لانچ شدن روی اکانت اشکان ،روی واندر مرکزی ان دبلیو هم لانچ شد و زحمت بچه های اتحاد رو بهدر دادید.اکثریت اعضای فعال ان دبلیو اونجا دهکده داشتند و کلی هزینه شده بود.این یعنی خیانت به ساید
      ما اگر روزی ب توتالی هدف رای دادیم فقط و فقط ب خاطر حضور جواد روی اکانت بود(البته سوتفهام نشه عزیزان رضا مجنون و رضا pat. من کوچیک شما هستم) که البته آقا جواد هم به خاطر بیماری پدرشون درگیر بودن و وقت برای تراوین نداشتند چه برسه توتال یک ساید بودن.
      اشکان در یکی از پستها اشاره کرد برنده اون راند متای ش ش و ج غ بود... :(
      اگر ما حذف اکانت یا به قول شما فرار کردیم از سرور ، علتش کارهای شما بود که عملا تمام زحمات یک ساید رو ندید گرفتید نه قدرت سایدهای مقابلمون( کما اینکه من معتقدم ساید برنده بازی ش غ بود ولاغیر) و بسیار خوشحال و خرسندیم این سرور مقابل شما و سهند(اگه در سرورحضور داره) هستیم نه کنارتون! همچنین آرزوی صبر و بردباری برای هم تیمی های شما! ما نا امید نیستیم از رفتارغیر قابل پیش بینی شما .خدارو چه دیدی شاید همون اعمال راند قبل ازتون سر زد. :/
      همچنین خوشحالیم مثل بعضی دوستان نموندیم تا در کمال فضاحت برد ساید رغیب رو شاهد باشیم.که صدالبته حق ش ش بود چون مردونه بازی کرد نه مثل حداد. <X

اما درباره سرور فعلی:
      اکانت بیب بیب هم از لحظه ورودش ب اتحاد، اشکان بهم گفت که حداده و ما منتظر بودیم یه جای خوب خفتش کنیم که متاسفانه دم ب تله نداد.هههه ;(
      البته تلاشش برای ایجاد تنش و درگیری میان دو ساید شرقی در طرز نامه نگاری و کلکل با اکانت انجل ستودنی بود 8| .اما من بعید میدونم حداد حوصله اینکارارو داشته باشه.اونم کار خودت بود کلک.نه؟ استدلالم هم تقارن تایم نامه ها با پستهای جنابتون در اون بازه زمانی بود که داخل فروم برای درگیری دو ساید شرقی دست و پا میزدی

حس کردم فرمایش دوستمون آقا فربد <3 دیده نشد دوباره بولدش میکنم:
      بچه های جنوب شرق به تیم لیدری و همدیگه اعتماد کامل دارن اونم نه مثل فلان جا از روی ترس یا ... از روی اعتماد در این حدی که بگن الان منفعت ساید در اینه که خودت ده همر خودت رو با کاتا بزنی 0 میگن اگه به نفع سایده باشه میزنم

ببخشید سرتون رو درد آوردم.ساعت چهار صبح و من بچه بغل تکس کردم.اگر غلط املایی بود ندید بگیرید.

در آخر آرزوی موفقیت دارم برای مجموعه منسجم آمرداد. :thumbup:

پ.ن:رضا مجنون واون یکی رضای عزیز(pat) واقعا مشتی هستین :x
      پ.ن۲:ب من گفتی سرور یک راند ۲ رو ول کن ارزش نداره.پس حالا خودتو قاطی بحثاش نکن وگرنه امیرعباسو صدا میکنم .نامه خوندی جواب ندادی!!؟هیی ی روزگار
      پ.ن۳:از قدیم گفتن. از قدیم گفتن. یه بار دیگه از قدیم گفتن. ادامه بده هنوز جا داره پروفایلت خخخخ

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• maranello wrote:

اکانت بیب بیب هم از لحظه ورودش ب اتحاد، اشکان بهم گفت که حداده
      شما 2 ماهه خوانندگان این فروم به تمسخر گرفتین و هی تهمت خرید اکانت بیب بیب به شمالغرب میزنید لطفا فورا از مسعولین شمال غرب بخاطر تهمت هایی که میزدین معزرت خواهی کنین
      و دیگر در فروم با دروغگویی افکار عمومی منحرف نکنید
      حرف اول و اخرم بالا زدم باز تکرار میکنم
      ای کسانی که به قوانین تراوین احترام نمیزارید و معاملات غیر مجاز اکانت و نیرو انجام میدهید لطفا به احترام پلیر های تراوین لااقل توبه کنید و دیگر تکرار نکنین همانا روز رستاخیز نزدیک است کاری که شما انجام میدهید اسمش معاملات غیر مجاز هم نیست شما با دادن پیشنهاد های کلان پلیر وسوسه به واگزاری اکانت میکنین و بعد چنج میل حتی پولشم نمیدید که این یعنی کلاهبرداری و دزدی

جناب سورنا خودشون شاهدن که دلالان معاملات اکانت از حرف های بنده بشدت ناراحت شده و با دیسلایک هاشون اعلام میکنن که همچنان میخواهند به این شغل غیر قانونیشون ادامه بدن

به امید اینکه هرچه زودتر تیم المان اقدامات لازم را برای نابودی همه دلالان تراوین انجام دهد :thumbup:

ویرایش شد

• با سلام خدمت همه خوانندگان
      خرسند شدیم حداقل یک پست مطابق با این تاپیک که نقد و بررسی سرور 1 هست دیدیم.

ناراحتی دوستان شمال غربی رو بابت لینک های فوق درک میکنم.سخته کپ ها با کاتای خالی و لینک سبزی کراپ هاش دست خورده بشه اما دیگه اتفاقیه که افتاده :rolleyes:

مسلما این انتظار که کسی که شمارو اینجوری زده ، همون روال بزنید انتظاریست بس نا به جا
      فقط نشون میدین که چه قدر ناراحت و پیگیر تلافی هستید :D

سپاس

پ.ن : رواله :D
      پ.ن :‌ لورد هادی ، دکتر هانی ، حاج احمد چشم مایین <3 <3 <3

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o
    • majidddddddd wrote:

از اول سرور رو اکانت ما هم منابع از پنل فرستادید هم فیک گذاشتید هم اتک گذاشتید هم دفاع ریختید بعد گزارش کردید ما بن شدیم 17 روز اکانت ما بن بود در ماه اول سرور این پلنو پایه شو بهنام ریحته بود که یکاری کنه ما بن بشیم مجید بازی و ول کنه بره

مجید گرامی میشه بگی مگه شما کی بودی اصلا که بهنام بخواد این کارا رو کنه ؟ بابا خیلی بالا رفتی بیا پیش ما بشین :دی درسته بهت گفتم سلطان ولی واقعا جدی گرفتی؟ :)))))

من اصلا شما رو نمیشناختم گل من قبل از سرور :دی قبل از شروع سرور، استارت خود خفن پنداری خودت رو که زدی من تازه یکم تحقیق کردم ببینم کی هستی که چیزی جز فرار از همه جا عایدم نشد به هر حال هر طور دوست داری فکر کن اما من واسه سایدم 1 هفتس یه کار دادن بهم از بس سرم شلوغه هنوز نرسیدم انجام بدم اونوقت برای تو بیام منابع بخرم ؟ سلطان منی :دی

من اگه پول اضافه داشتم مثل شما ساید رو میکردم فارم، هرچی هم دفاع بود میریختم تو همون همری که میگی بدرد نمیخورد و گندم خور اضافی بود و به کسی هم نمیدادم، بقیه هم که وله لش :دی و میشدم نفر سوم که

مرسی از همه بچه های جنوب شرق که تو سرور نرمال یه رکورد تازه از خودشون بجا گذاشتن
      اینکه توی 6 ساعت کپ منطقه خاکستری تو روز 115 سرور چیزی حدود 1 میلیون دفاع جمع بشه واقعا کار بود که فقط از عهده خودمون بر میومد به هر حال من میگم شمال غرب یه بار دیگه از این همرهای به درد نخور که کل دفاع شمال غرب توشه رو بزاره پشت هم یکم بیاد بالاتر از خاکستری رو بزنه :دی

ویرایش شد

پ.ن: مرسی از روزبه ، صفا ، جواد ، محمد و کلیه بچه های جنوب غرب بابت اعتمادی که به ما کردن و ما هم تا اونجا که تونستیم جواب اعتمادشون رو دادیم و اینو میشه از بلای خانمان سوزی که شمال غرب سر شمال شرق اورد متوجه شد که ما یهو زیر کسی رو نمیکشیم برای منافع خودمون!

پ.ن: مرسی از اشکان بابت همه تلاشی که برای ساید میکنه و واقعا دستش درد نکنه اشکان جون خسته نباشی !
      Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• سلام

من بعد 20 سال اومدم تراوین بازی کنم وبه یقین میتونم بگم دوستانی که اینجا پیدا کردم و اتحاد و یکدلی و یکرنگی که تو این سرور دیدم تو هیچ جای دنیا ندیدم . دست همه درد نکنه من به شخصه بارها التماسشون میکردم که همرهای من رو پیش بفرستن ولی دوستان لیدر راضی به این کار نبودن و میگفتن همه چی باید طبق برنامه پیش بره.
      دلم میخواد جواب دوستانی رو بدم که هه میگن کتیبه در انحصار یک نفر هست باید بگم دوست عزیز اصلا اینطور نیست .
      یکی از پیامها رو میزارم که چند روز پیش یکی از لیدرها مکاتبه کردن
    • با سلام خدمت همه دوستان

majidddddddd wrote:

این سرور یه ساید اختصاصی نوب داریم که از اول سرور هم گفتم sw این سرور ساید نوب هاست 1دونه پلیر درست حسابی هم نداره کلا swاز بزرگ تا کوچیکشون همه نوبن

عجیبه واقعا.یکی ۲۰۰ک گرزو میکنه تو دیوار.دیوارو 5 سطح نمیتونه بیاره پایین.لینک نمیتونه بگیره میشه پرو پلیر

یکی هم اینجوری میاد میزنه و ....

مجید ادبیات شما همیشه زبان زد بوده.شما اصلا به خاطر همین ادبیاتتون هست که شناس هستین ولاغیر.به خاطر همین شم خودپنداریتون :D

majidddddddd wrote:

اول سرور گفتم بدو تا بهش برسی الان میگم هر چی بدویی بهش نمیرسی
      وقتی کپ جاست فرند ۱ک دف توش نیست انتظاری نمیره دیگه از بقیه :rolleyes:

سپاس

پ.ن : ما نشستیم واسه خودمون.این شمایی که داری میدویی به ما برسی

پ.ن :‌تحریم فروم ، رفتن به اسپید ، خداحافظی از سرور :D خیلی تکراری شده این صحبت ها.

• Ashkan.freedom wrote:

با سلام خدمت همه دوستان

majidddddddd wrote:

عجیبه واقعا.یکی ۲۰۰ک گرزو میکنه تو دیوار.دیوارو 5 سطح نمیتونه بیاره پایین.لینک نمیتونه بگیره میشه پرو پلیر

مجید ادبیات شما همیشه زبان زد بوده.شما اصلا به خاطر همین ادبیاتتون هست که شناس هستین ولاغیر.به خاطر همین شم خودپنداریتون :D

برگرداننده گزارش نبرد احمق کوچیک

majidddddddd wrote:

سپاس

پ.ن :‌تحریم فروم ، رفتن به اسپید ، خداحافظی از سرور :D خیلی تکراری شده این صحبت ها.

اشکان جان که بزرگترین افتخاراتت دوالی و دلالی اکانت هست تا اونجا که من دیدم همیشه دوال بودی بالاتر نرفتی یکم تلاش کن یه سرور بتونی پیشرفت کنی
      تفاوت من و چرخنده درباردر اینه که اول سرور خواست بیاد nw گفتم این بیاد میزنمش خوشگل و مجلسی بهش گفتن nw واسه مستعمره ها جایی نیست نیاد این طرف ها جول و پلاسشو چمع کرد رفت جنوب شرق ولی اگه یه سرور به من بگن نیا این سمت ها میزنمیت میگم میام ببینم کی میخواد بزنه نه اینکه برم دورترین ساید مقابل اون ساید بازی کنم :D

در مورد اسپید هم که خودتو میچسبوندی به آرش10 از طرف زئوس حرف میزدی توو تلگرام به یاسرکفته بودی که اسپید نیایید شمال غرب آرش نهایت بهتون یه گیج کوچیک میده :D

:D
      ویرایش شد
      ساید پنجم سرور۲

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نا مناسب ()

• majidddddddd wrote:

Ashkan.freedom wrote:

با سلام خدمت همه دوستان

majidddddddd wrote:

برگرداننده گزارش نبرد احمق کوچیک

majidddddddd wrote:

سپاس

اشکان جان که بزرگترین افتخاراتت دوالی و دلالی اکانت هست تا اونجا که من دیدم همیشه دوال بودی بالاتر نرفتی یکم تلاش کن یه سرور بتونی پیشرفت کنی
      تفاوت من و چرخنده درباردر اینه که اول سرور خواست بیاد nw گفتم این بیاد میزنمش خوشگل و مجلسی بهش گفتن nw واسه مستعمره ها جایی نیست نیاد این طرف ها جول و پلاسشو چمع کرد رفت جنوب شرق ولی اگه یه سرور به من بگن نیا این سمت ها میزنمیت میگم میام ببینم کی میخواد بزنه نه اینکه برم دورترین ساید مقابل اون ساید بازی کنم

در مورد اسپید هم که خودتو میچسبوندی به آرش10 از طرف زئوس حرف میزدی توو تلگرام به یاسرکفته بودی که اسپید نیایید شمال غرب آرش نهایت بهتون یه گیج کوچیک میده
      مجید این سرور در خدمتتون هسیم.این گوی و این میدان.اتفاقا قبل سرور اعلام امادگی کردم که امثال شما ها بیان که دیگه صحبتی باقی نمونه و تو میدون خودمونو نشون بدیم :D

شما بودی که به بهانه های مختلف دنبال فرار بودی.یه بار رفتن به اسپید اسپید.یه بار به خاطر تخلفاتته بار دیگه به خاطر چیزای دیگه.

مجید سرور 1 حداقل ما بودیم.همساده گرامی اونجا هم قرار شد مارو بزنی یادت رفته؟ :D ولی در نهایت هادی لیو کنار اکانتت ده زد.اکانتت شد یه منبع تغذیه واسه اکانت هادی ویرایش شد :D مهاجر من ^^
      مجید سرور 2 هم که شوت شدی بیرون.رفتی باز مهاجرت کردی شمال غرب.
      سرور 1 از شمال غرب رفتی شمال شرق.سرور 2 برعکس ، از شمال شرق رفتی شمال غرب.این سرور چی بشه خدا میدونه
      دیگه حداقل تو دم از بازی واسه ما اینجا نزن :D

سپاس

پ.ن : توپ فوتبال بودن هم افتخار شده ، جلل خالق

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: لحن نامناسب ()

• New

سلام مجدد به دوستان عزیز

خب این یکی دو روزی زد و خورد بین دو ساید جنوبی و شمال غرب همچنان ادامه داشته و داره. امشب براتون چندتا لینک جالب دارم.

اول از همه رپتور. اتحاد جنوب خیلی پیگیر بود که بتونه یه طوری به رپتور صدمه بزنه. مثلا ده صفر کنه و کراپ بزنه و ... . البته با فیک زیاد یه سری کارهای کوچولویی انجام دادن که امیدواریم در حد صفر کردن نیان تبلیغ نکنن. تو یکی از جاسوسی ها موقعیت رو مناسب دیدن :

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

بعدش یه کلین هم یکی دو روز بعد انجام دادن:

کلین کردن رپتور 13/4//2018 08:41:40

و حدود 15 ساعت بعد که دهکده کاملا خالی شد قرار بود که دف صفر بشه. برای همین یه 20-30 موج کاتای 250 تایی و چند تا همر و دمپایی و جوراب پشمی و ... روانه کردن و دیگه کارو تموم شده میدونستن.

خب تصمیم گرفته شد که بجای اینکه اونجا از بین بره یه قبرستان خوشگل درست بشه. برای همین بچه ها شروع به ارسال دفاع کردن که نتیجه اش شد این :

نیروهایی که اینجا از بین رفتن:

حساب و کتاب من میگه در کنار نیروهای از بین رفته حدود 6700 تا کاتا از بین رفته ...

مورد بعدی ده اکانت نیسان آبی هست.
      این مورد هم به نظر اتحاد جنوب خیلی هلو تشخیص داده شد.
      اما بعد که حملات روانه شد دیدن که اوضاع خوب نیست. تو این لینک چند تا جاسوسی رو میبینید که یکیش قبل از شروع حملاته. یکیش موقعی که حملات تو راه بودن و یکی هم یکم بعد از نشستن حملات به این اکانت زده شد
      travian-reports.net/ir/report/…e,3963109dd32,39632d09d4a

اولش ده خیلی خالی بود. اما بعدش همین طور زیاد و زیادتر شد. تا اینکه شد این:

نیروهایی که اینجا از بین رفتن:

اینجا هم حدد 7500 کاتا از بین رفته ....

این حکایت موج های کتیبه و از بین رفتنشون همچنان منو یاد شخصیت بی دندون تو اون انیمیشنه میندازه :دی

این چند روز یه سری حملات هم روی اکانت just friend بوده که متاسفانه با مشکلی که برای یاشار پیش اومده نتونسته رو اکانت باشه. اتحاد جنوب هم یه چند بار زده اکانتشو حس پهلوونی بهش دست داده. اما خب تو میدان بدون حریف هر کسی شاخه...

خب اینم از سوغاتی امشب ما ...

پ.ن 1: پلنی که برای آزادکردن گندم خور بود بزرگترین مزیتش این بود که یه سری از دوستان از زیر چادر و پتو ... اومدن بیرون. منتظر بقیه هم هستیم که کم کم بیان بیرون... البته نکات دیگه ای هم داشت. حمله ای که روی یک ده داشت میرفت نمیدونم چطور روش انالیز سنگین انجام شد :دی
      پ.ن 2: پلنر این حملات نمیخواد خودشو معرفی کنه؟ یا خزیده زیر پتو؟؟
      پ.ن 3: بوم بوم و ناو و جنگنده و اینا چی؟ #مستشار؟؟
      پ.ن 4: پلنر کجایی؟
      پ.ن 5: یه نکته باحال اینه که 3 هزار کاتای no1.team دیوار شده. یعنی الان چکمه چی میشه؟ جابجا میکنید یا نگه میدارید که غرورتون حفظ بشه؟؟ :دی

پ.ن 5: شوخی بود یا جدی؟؟

به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
      D.K forever