مهم نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

• سلام عرض می کنم خدمت تک تک دوستان
      و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پر برکت

دیروزصبح وقتی آنلاین شدم تلگرام خوندم که کتیبه چکمه زده شد.داخل خزانه که چک کردم در نگاه اول یه اکانت سیل ور .... دیدم و آمپر چسبوندم.با خودم فکر کردم چطور ممکنه؟یعنی یه کتیبه ارزشش رو داشت؟یاد پست شماره 263 از جناب کوماتسو افتادم.تا اینکه آقای امیرعلی زحمت کشیدن و عکس گترتولز گذاشتن و خیلی ها رو مثل از من از اشتباه در آوردن. باید یاد بگیریم زود قضاوت نکنیم.

ولی جا داره تبریک بگیم به بازیکنان اکانت نیسان آبی به خاطر همر زیباشون و همینطور پلنر این اتک سارنگ عزیز.

M o r T e z A wrote:

همیشه سایدی که کلی از لحاظ روحی مشکل داشت، وقتی که یه پلن خوب ازشون اجرا میشد اینجوری میریختیم / میریختن فروم و خدا رو بنده نبودیم/ نبودن، که شما هم از قائله مستثنی نیستید .

دوستان همینطور که ملاحظه می کنید از تاریخ May 6th 2018 از دوستان ش غ داخل فروم خبری نبوده و با رو شدن یه پلن موفق ، شاهد هجوم عزیزان برای رقابت در ارسال پست اسپم هستیم. یاد این صحبت آقا مرتضی افتادم. :thumbup:
      اما اون موقع که اشکان داشت رگباری پست میداد داخل فروم و یواشکی می اومدید دیس لایک میکردید چرا هیچ کدومتون پست نمی دادید.خخخخخ

The Lucky One wrote:

پلنر اتک روی کتیبه ی چکمه ی اکانت B a y g o s h من بودم ، پلنر اتک قبلی روی جنگ آموز این اکانت هم من بودم . تنها دلیل قفلی موجود روی این دوست عزیز ، پستشون توی تاپیک پس از لو دادن کتیبه توسط Fluid ( که هنوز نهفمیدین چجوری زدم ) هست ...
      سارنگ جان
      بعد از برداشتن کتیبه جنگ اموز از فلوید داخل تلگرام اینو واست فرسادم."همیشه این دیر بیدار شدن من کار میده دستم" (که خوندی اما چون خیلی خوشحال بودی جواب ندادی)
      در مورد صحبتت که فرمودی : هنوز نفهمیدین یه توضیح مختصر عرض کنم.

این کتیبه جنگ آموز کوچیک داخل اکانت من بود و نفر بعدی که باید کتیبه میگرفت اکانت فلوید بود.بر اثر یک ناهماهنگی بین ما ، قهرمان فلوید یک روز زود تر لانچ شد برای بردن کتیه(فکر میکنم حدود ساعت 11 صبح). بعداز هماهنگی مجدد قرار شد قهرمان فلوید دیوار بشه.

اکانت venture هم که روز قبل فیک و نیرو کمکی سیم سکند(اشتباهی) :D واسم فرستاده بود، ساعت 8 صبح میرسید.
      متاسفانه من اون روزصبح خواب موندم و نتونستم نیرو کمکی 57تبرزن و 3 کاتا که از اکانت venture داخل دهکده داشتم را قبل از خوردن قهرمان فلوید بک بدم.
      اینطوری شد که شما فهمیدی نفر بعد که قرار کتیبه بگیره اکانته فلویده. یه همر با چکمه لانچ کردی روی فلوید و روی من فیک گذاشتی که مثلا بترسم سریعتر جابجا کنم.خخخخخخ
      روز بعد فلوید قهرمان زد کتیبه رو از من گرفت و چند ساعت بعد شما زدیش.

این کار فقط از تو بر می اومد و صد البته حرکتت عالی بود و خوب تونستی از اشتباه حریف استفاده کنی.
      من به داشتن دوستان باهوش و ذکاوتی مثل تو افتخار میکنم <3

اشتباه تو نیرو کمکی سیم سکندت بود و اشتباه من بک ندادن نیروهات.(میدونم حالا میخوای بگی حرکتت اشتباه نبوده و جزعی از پلنت بوده :D سه موج لازم نبود دادا. )
      من به خاطر اشتباهم از همه عذرخواهی کردم.

ببخشید پست طولانی شد.ممنون که تا آخر خوندید.

موفق باشید <3
    • بعضی از دوستان ظاهراً منظور پست بنده رو متوجه نشدن. اگر پست های قبل پست بنده رو بخونین به دلیل پست من و توضیحات مفصل پی می برین . وقتی بهتون تهمتی زده میشه باید از خودتون دفاع کنین . برای من کاری نداشت که یک سیلور ف^روش اونجا تهیه کنم ( همونطور که برای شما هم کاری نداره) ، برای من کاری نداشت که منابع رو از راه های غیر قانونی اونجا بفرستم (همونطور که واسه شما کاری نداره) اما از روش درست و اصولی و با وقت گذاشتن پلنمو عملی کردم و از کوچیکترین اشتباه طرف مقابلم بهترین استفاده رو کردم . اینکه شخصی بیاد به صورت احساسی واکنشی نشون بده و ادعایی بدون مدرک داشته باشه ، مضحکه . پست من هم دو مخاطب داشت که مخاطب اول خودشو زد به اون راه ... مخاطب دوم صداش در رابطه با اشتباهش در نمیاد. ( نقل قول ها قرار گرفته)

Ashkan.freedom wrote:

متاسفانه سرور از سمت و سوی اصلی خودش خارج شده.عده از دوستان دست به هر ترفندی زدن
      ارسال منابع ، نیروی کمکی ، فیک لیست و اکانت در ساید حریف.

تحلیلی که بر اینگونه حرکات میشه زد ضعف افراد هست
      هم از لحاظ شخصیتی که به هر طریقی دوست دارن به هدفشون برسن ، هم از لحاظ ضعف بازی که توانایی هاشون کمه و نمیتونن حریف بشن

در گذشته تیم هایی بودن که این سبک و سیاق بازی کردن و حالا هم هستند و در آینده هم خواهند بود

چیزی که مهمه اینه که اینگونه کار ها فقط برچسب های زشتی بر روی شما میزنه

Ashkan.freedom wrote:

راجب عکس هم به تاریخ 21.01.2018 توجه کنین میفهمین اکانت از کجا تهیه شده و چجوری؟

در رابطه با صحبت های بهنام و محمد که هر دو از دوستای خوب من هستن لازم می دونم توضیحاتی بدم . بهنام و محمد عزیز یا شما توی سرور نیستی و به لینک های دیوار شدنتون دسترسی ندارین .... یا سودتون توی اینه که بگین تنها پلن موفق این چند وقت همین پلن بوده . به هر حال من برای روشن شدن افکار شما که در جریان اتفاقات سرور نیستین و به لینک ها دسترسی نداین ، از کمیل خواهش می کنم لینک های آرشیو شده ی شمال غرب رو به نمایش بزاره تا همگی شاهدش باشیم .... اون موقع مشخص میشه که کی تحت فشاره و کی تا اتفاقی میوفته میاد فروم.

پ.ن : از کتیبه ی ما خوب نگهداری کنین ، از کتیبه های خودتون هم خوب نگهداری کنین :rolleyes:

پ.ن 2 : بهتره به جای تیکه انداختن جلوی دوستاتون رو بگیرین که برای توجیح کردن خودشون رو خراب نکنن و کاری نکنن که حرفی برای گفتن نداشته باشن.
      D.k Forever
    • با سلام و عرض ادب

تبریک به شمال غرب.عذر میخام فکر میکنم که من بی دقت بودم سر پست قبلیم

اما حرکات دیگه ای از سوی شمال غرب مثل دف ریختن توی فارم ها ، بن شدن های سریالی اکانت های آمرداد که دور از اخلاق بازی هست

مسلما اینگونه رفتار ها قابل قبول نیستند و امیدوارم شمال غرب بتونه شفاف سازی در این باب با دلایل منطقی صورت بده

The Lucky One wrote:

پس از اشتباهی که رخ داد و دهکده کاتا شد ، بلافاصله با هماهنگی با متحد هامون ، اکانت Old Man قهرمان رو از فاصله 1 ساعتی لانچ کرد و بدون هیچ مشکلی جنگ آموز رو آورد.

سارنگ جان فکر کنم فراموش کردی همراه پلن قبلیتون این لینک هم ضمیمش کنین.اینم لینک دیواری روی چشم بزرگ تیم گان هیرو

یگانه چشم بزرگ هم از اکانت ونچر به مجموعه آمرداد کوچ کرد.با لینک سبز :D

کاش یه کم از اون آنویل ها رونمایی بشه.آنویل هایی که حتی جنگ آموز کوچیک میره روشون :D
      پس کی قراره بیان بیرون؟اگر یه وقت مشکل گندم دارین یه ندا بدین مختصات بدیم پارک کنین هزینش هم بدین البته با لحاظ سود بانک مرکزی :D

سارنگ حالا که دست به قلم شدی همین پلن رو یه ارزیابی کن قبلیا پیشکش

سپاس

پ.ن : یاد بازی پرسپولیس - قشقایی شیراز میوفتم :D

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o
    • یک گزارش مختصر

به درخواست سارنگ لینک هایی از زد و خورد های اخیر که تو فروم نیومده رو میذارم. البته تعدادش بالاست. بخاطر طولانی شدن از دوستان عذرخواهی میکنم. توضیح خاصی هم نمیدم چون تصاویر و لینک ها خودشون گویا هستن.

بخش اول دفاع ها :

اولی فقط توضیح داره که این همر یه دور کانتر شد و بعد هم به طور کامل دفاع شد.

اینم اینسرت
      مهاجم: mrbean
      مدافع: Gary Wolfs

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

حملات:

این بقیه هم داشت که دیگه در دسترس نیست.

این اتک دامول که بخشی از لینکش اومد.
      مهاجم: damol
      مدافع: HoNoR

و اینها هم رژه رفتن آخیلیوس در جنوب

مهاجم: akhilius
      مدافع: apachi220

(با بالایی فرق داره)

مدافع: m_sabouri

مدافع: Ramin.

مدافع: poooya

اینا هم چند تا لینک تفریحی که بچه ها به عنوان میان وعده اتک میزنن

اینم یه خفت خیلی ساده

این یکیو نمیدونم اصلا چی هست و بقیه اش کو =)))

اینم یکی از همر جنگی های نیسان که البته لینکش تو فروم اومد

فعلا همین
      به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
      D.K forever

• کمیل جان
      1000 تا شوالیه هم جزو 20 30 تا حساب کردی؟

اوکی من هنوز سر حرفم هستم منم از اشکان میخوام لینکایی که کمیل جان گذاشت رو کامل کنه
      مثلا اکانت رامین حداقل 15 تا کپ زد بعد دیوار شد یا شهرام 10 تایی زد و ....

شاید اشکان لینک ها رو بزاره شما یکم امار سرور رو بیشتر در جریان قرار بگیرید و نیاید بگید شمال غرب هنوز با قدرت همه هم حریفه!
      بابا چیزی نمونده دیگه ما کراپ لاک نکرده باشیم

اگه کسی مونده اعلام کنید اونا رو هم مورد لطف مولوکانه قرار بدیم
      Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L
      ? Xian - TS1R3
    • behnam wrote:

کمیل جان

اوکی من هنوز سر حرفم هستم منم از اشکان میخوام لینکایی که کمیل جان گذاشت رو کامل کنه

شاید اشکان 00لینک ها رو بزاره شما یکم امار سرور رو بیشتر در جریان قرار بگیرید و نیاید بگید شمال غرب هنوز با قدرت همه هم حریفه!

سلام بهنام
      والله با لینکایی که کمیل گذاشت مشخص شد ادعای شما راجع به اینکه تا یک پلن موفق میره ، دیوار میکنه ، کتیبه میزنه میاد فروم از بیخ و بن غلطه و هیچ استنادی نمیشه بهش کرد. هدف من هم ثابت کردن این بود
      چیزی که مشخصه شما داری به لینک رامین اتکا می کنی ، خدمتت بگم که 5 تیکه کردن 70 ک تبر و کوبیدنش به اینور و اونر که کاری نداره برادر من ، بیا از دلاوری هاش با همر مردم بگو :thumbsup: مهم اینه پارت دوم تمام لنگه دمپایی های همر خوب رامین دیوار شد.
      من زمانی فهمیدم تو در جریان سرور نیستی که فکر می کردی خمره آخیلیوس صفر شده .
      کراپ لاک ها و انبار لاک هاتونو دوست دارم :thumbup: Keep Going

دیروز ظاهراً نان کپ ونچر منابع لاک شد ;( کسی که تارگتارو انتخاب کرد ، خودشو معرفی کنه ;(
      دلمون کبابه واسه غربت اکانت استراتژیکتون که یه کپ بی دفاع رو نمی تونه صفر کنه ، از هفته اول کتیبه روی این ده مونده و امروز باز 700 تا کاتاش اینسرت شد ! برگشت دوباره بفرستین ;(

پ.ن : 15 + 10 تا کپ رو خیلی دوست داشتم ، خیلی خوب بود .
      پ.ن 2 : ما اینایی که اومدو دیوار کردیم ... منتظر 59 تا همر دیگه ایم ... مرسی
      پ.ن 3 : دیگه تیکه تیکه کردن همر مردم و کوبیدنش به دیوار افتخار نداره که ... آدم با متحدش خوب تا میکنه که کپ طرف بعد از استفاده شدن ازش با لینک سبز نخوره.
      D.k Forever
    • با سلام و عرض ادب
      بهنام کاکو بیخیال.کمیل خیلی جالب مسایل رو بررسی میکنه.الان دارم میفهمم چرا سخنگو شده کمیل. :D درس ادم ازش میگیره تو یافتن جنبه های مثبت . درود بر تو

برای مثال اون کانتر اسم مهاجمش مخفی میشه.بابا متحده به قول سارنگ.متحدی که اسیر آبنبات های خوشمزه شمال غربه

یا مثلا شرام لینک حتی همین یه اتکم کامل نمیزارن ببینیم مدافع چه جوری دف کرده و آخر قصه چی شده

The Lucky One wrote:

دیروز ظاهراً نان کپ ونچر منابع لاک شد ;( کسی که تارگتارو انتخاب کرد ، خودشو معرفی کنه ;(
      سارنگ این از اون حرفا بودا !!!!!

میخایم بیدارت کنیم یه کم خفن تر باشین بیشتر چالش واسه ما بسازین

از روز 40 تا روز 150 با تلاش و فکر و زمان چکمه زده میشه ، اونم با یه همر خوب 50ک شمشیری که در صورت بودن هیرو لاست حداقل 40٪ کاهش پیدا میکرد (قدرت خود هجوم + ریکاوری با نوار زخم) حالا همه اینا به کار ، بعد ۱ شبه چشم بزرگ لینک سبز از همون پلنر زده میشه ....

سبحان الله :D

سپاس

پ.ن : آوانس ، آوانس ،‌ آوانس ، چرا چون حال میکنیم با بودنتون :D

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: خارج از موضوع ()

• Ashkan.freedom wrote:

سارنگ این از اون حرفا بودا !!!!!

میخایم بیدارت کنیم یه کم خفن تر باشین بیشتر چالش واسه ما بسازین

از روز 40 تا روز 150 با تلاش و فکر و زمان چکمه زده میشه ، اونم با یه همر خوب 50ک شمشیری که در صورت بودن هیرو لاست حداقل 40٪ کاهش پیدا میکرد (قدرت خود هجوم + ریکاوری با نوار زخم) حالا همه اینا به کار ، بعد ۱ شبه چشم بزرگ لینک سبز از همون پلنر زده میشه ....

سبحان الله

سپاس

پ.ن : آوانس ، آوانس ،‌ آوانس ، چرا چون حال میکنیم با بودنتون

پ.ن : اولین شگفتی جام حذفی ، حذف پرسپولیس توسط قشقایی شیراز

هز زدنی یه خوردنی داره ... کسی هم منکر این نیست ! مهم اینه که چجوری و با چه ارزشی زده شده 8) اینکه ما با همر های خوبمون هیرو نمیزنم که به نفع شماست ، نارضایتیت چیه ؟ برو حال کن اصلاً ... ما هم ندید میگیریم که B a y g o s h سوراخ مجموعه Amordad عه !
      دیگه این چشمان بدتر از اون جنگ اموزی نبود که توی بن بودن اکانت مدافع با Iran اومدید و زدید ... چند ساعت بعد از زیر چشمانتون کتیبه بلند شد ! تو کتیبه خیلی مونده برسین ، هر جوری بگین ازتون کتیبه زدیم ما :D
      ضمناً شما می تونی از همر و دمپایی و دف اکانت دوست و برادر میلیادر Rock.Ford استفاده کنید ، می تونید از دف و ده های Angel استفاده کنید ، می تونید یه ساید رو ببرید زیر رید ، می تونید Hades رو بدین به پلیر های اخراجی ساید های دیگه ، می تونید همر پلیر هارو مثل جیگر زلیخا تیکه تیکه کنین ولی ما نمی تونیم از امکانات که بچه های Head Shot و Old man به ما میدن استفاده کنیم ؟ :D می تونیم این بجث رو مختومه فرض کنیم :D :rolleyes: اگر جوابتون نه باشه که شما هم توضیحاتی باید ارائه بدید.

نکته ی جالب اینه که اینا فقط دوتا اکانتن اما شما یه مجموعه در اختیارت قرار گرفته ( خوب رید میخوره فارمای اونجا ؟ :thumbsup: ) . حرص و جوش خوردنت واسه چیه ؟ :D یه کانتر و کتیبه و دو تا دف که این حرفارو نداره مشتی ... کوتاه بیا :thumbsup: (لینک دیوار اونجا رو هم بزاریم ؟)

پ.ن : چالشی که ما واسه شما ساختیم اینه که روز 150 بازی هنوز هیچ دستاوری مهم توی گیم نداشتی ... هر چی هم زدی ریکاور شده ! بشین و ببین کی تجربش بیشتره تو این داستان.
      پ.ن 2 : شما فقط با تارگت انتخاب کردنتون به ما آوانس بدین . دوست داریم ما
      پ.ن 3 : وقتی بحث توی فروم به همچین مرحله ای میرسه ، به نظر ادامه ی بحث بی فایدست و کل کل بی مورد هیچ سودی نداره ، موفق باشی اشکان جان :thumbsup:

پ.ن 4 : من خراب این انتخاب تارگتتون شدم . عالیه این تارگت ها برای یک نان کپ ( تارگت نان کپ ونچر که دفش رو کلین کردید ، گفتم بگم که نگین نگفتی :دی)

D.k Forever
    • The Lucky One wrote:

behnam wrote:

کمیل جان

شاید اشکان 00لینک ها رو بزاره شما یکم امار سرور رو بیشتر در جریان قرار بگیرید و نیاید بگید شمال غرب هنوز با قدرت همه هم حریفه!

سلام بهناموالله با لینکایی که کمیل گذاشت مشخص شد ادعای شما راجع به اینکه تا یک پلن موفق میره ، دیوار میکنه ، کتیبه میزنه میاد فروم از بیخ و بن غلطه و هیچ استنادی نمیشه بهش کرد. هدف من هم ثابت کردن این بود
      چیزی که مشخصه شما داری به لینک رامین اتکا می کنی ، خدمتت بگم که 5 تیکه کردن 70 ک تبر و کوبیدنش به اینور و اونر که کاری نداره برادر من ، بیا از دلاوری هاش با همر مردم بگو :thumbsup: مهم اینه پارت دوم تمام لنگه دمپایی های همر خوب رامین دیوار شد.
      من زمانی فهمیدم تو در جریان سرور نیستی که فکر می کردی خمره آخیلیوس صفر شده .
      کراپ لاک ها و انبار لاک هاتونو دوست دارم :thumbup: Keep Going

دلمون کبابه واسه غربت اکانت استراتژیکتون که یه کپ بی دفاع رو نمی تونه صفر کنه ، از هفته اول کتیبه روی این ده مونده و امروز باز 700 تا کاتاش اینسرت شد ! برگشت دوباره بفرستین ;(

پ.ن : 15 + 10 تا کپ رو خیلی دوست داشتم ، خیلی خوب بود .
      پ.ن 2 : ما اینایی که اومدو دیوار کردیم ... منتظر 59 تا همر دیگه ایم ... مرسی
      پ.ن 3 : دیگه تیکه تیکه کردن همر مردم و کوبیدنش به دیوار افتخار نداره که ... آدم با متحدش خوب تا میکنه که کپ طرف بعد از استفاده شدن ازش با لینک سبز نخوره.

سارنگ
      خدایی این سروری؟ به خدا انقدر به در و دیوار زدن نداره واسه اینکه بگید خفتی شما اگه خیلی خفن بودید انقدر تو سایدتون مخالف نداشتید!!

70ک تبر زن؟
      نه به اون که میگی ژیان اصلا همرش اندازه دیفالت نیسان میشه؟
      نه به اون که همر کپ رامین روز 150 سرور رو میگی 70ک تبر زن :دی
      نوکرتم اولا 38ک تبر بوده نه 70ک
      دوما اون اکانت گلد منفی بوده و باید همرش زده میشد نمیتونست نگه داره

بعد اگه کپ رپتور ، لودر .... برای شما حساب نمیشن ما هم میگیم حساب نمیشه :دی

خمره اخیل رو اکانت هادس هم من شخصا با گلد زدم ترکوندمش حالا باید بگردم برات عکس بزارم شاید شما هم جزو سرور شدی:دی
      شما خمره ای که چیف بک کردی 2 تا انبار غذا داشت 2 تا انبار عادی :)

پ.ن: منم انتخاب تارگت های شما رو دوست دارم ، تیر تخته ، چوب انتخاب نکنید ... مثل ما باشید لودر اتی رپتور ونچر .... بزنید

پ.ن: دست اورد از این بیشتر ما 3 تا ربع رو تونستیم هندل کنیم بدون اینکه شما بتونید بیتشون تفرقه بندازید ولی شما یه ساید رو نتونستید هندل کنید تا الان 2 تا از بهترین بازیکن هاتون 1 کی شو زدید 1 کی شو فراری دادید :)

پ.ن: تیکه کردن همر افتخار نداره اما اینکه باعث بشه سری دوم همه اکانت هاتون دوباره برن صف انبار این افتخار داره :دی
      پ.ن: سارنگ دیگه باید رو اون جنگ بلوکه شده رو یا دف بریزی یا بدی بقیه هم استفاده کنن چون اکانت ونچر با اختلاف زیاد نسبت به بقیه بیشتر به فنا رفته تا الان
      Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L
      ? Xian - TS1R3
    • behnam wrote:

سارنگ
      خدایی این سروری؟ به خدا انقدر به در و دیوار زدن نداره واسه اینکه بگید خفتی شما اگه خیلی خفن بودید انقدر تو سایدتون مخالف نداشتید!!

70ک تبر زن؟

خمره اخیل رو اکانت هادس هم من شخصا با گلد زدم ترکوندمش حالا باید بگردم برات عکس بزارم شاید شما هم جزو سرور شدی:دی
      شما خمره ای که چیف بک کردی 2 تا انبار غذا داشت 2 تا انبار عادی

پ.ن: منم انتخاب تارگت های شما رو دوست دارم ، تیر تخته ، چوب انتخاب نکنید ... مثل ما باشید لودر اتی رپتور ونچر .... بزنید

پ.ن: دست اورد از این بیشتر ما 3 تا ربع رو تونستیم هندل کنیم بدون اینکه شما بتونید بیتشون تفرقه بندازید ولی شما یه ساید رو نتونستید هندل کنید تا الان 2 تا از بهترین بازیکن هاتون 1 کی شو زدید 1 کی شو فراری دادید

پ.ن: تیکه کردن همر افتخار نداره اما اینکه باعث بشه سری دوم همه اکانت هاتون دوباره برن صف انبار این افتخار داره :دی
      پ.ن: سارنگ دیگه باید رو اون جنگ بلوکه شده رو یا دف بریزی یا بدی بقیه هم استفاده کنن چون اکانت ونچر با اختلاف زیاد نسبت به بقیه بیشتر به فنا رفته تا الان

بهنام خداوکیلی بین جفتمون کسی که وقت بیشتری داره میزاره این سرور ، منم . به خودتم دلیلشو گفتم :D
      اگر خفن بودن یا نبودن به مخالف داشتن ، شما هم کم مخالف نداشتین . نمونش هاش هم موجود بوده و هست . همینایی که میزنن و حذف می کنن هم جزوشون . مثال بیارم یا خدارو شکر در جریان گذاشتننت ؟

وقتی برای مثال شما به 5 تا کپ میگی 50 تا ، منم به 38 تا میگم 70 تا ! اکانت رامین یه راند اومد و زد ... راند بعد زمین گیر شد ... خیلی از همراتون سرنوشتش همین بوده.

خیلی خوبه که بحث خمره آخیل داره ادامه پیدا میکنه ... بلاخره اون نابغه پشت کاتا های هادس رو پیدا کردم ، خودت بودی شیطون ؟ :D من اونجارو چیف بک کردم ، 1 ک کاتای هادس رو اون تایم سرور اونجا دیوار کردم :D
      پس مدیر اجرایی این اتکا تو بودی ؟ دوست دارم بهنام :D نابود کردن یه دهکده با دیستروی چندتا انبار با گلد فرق داره ... مگر اینکه پی بزرگ نمایی باشی.

پ.ن : هندل کردن شما همینه که مرتضی اینجا گفته ، با حرف خودتون جواب میدم :rolleyes: چرا حرفا مقابل همه ؟ من که حرفی ندارم.

M o r T e z A wrote:

هم شما میدونید هم ما میدونیم که درسته سه تا ساید طرف شما نیستن ولی این سه تا همچین با هم هماهنگم نیستن که بخوان 3به 1 بیان رو ساید شمال غرب.
      پ.ن 2 : میدونی خوبیش چیه بهنام ؟ وقتی یک ساید باشی با 2 تا انبار کوچیک و 1 انبار بزرگ ، ریکاوری راحت تر میشه و اصلاً عین خیالتم نیست
      پ.ن 3 : میدونی باز خوبیش چیه بهنام ؟ وقتی یک ساید باشی با 4 تا جنگ آموز کوچیک و 1 بزرگ و 1 منحصر ، می تونی راحت جنگو هرجایی که میخوای نگه داری .
      پ.ن 4 : شمال غرب نه دفاع داره ، نه نیرویی برای حمله ... همونی که داشتیم قهرمان نزاشتیم کنارش 40% بیشتر لاست خورد :( بیاین کتیبه های مارو ببرین . خوشحال میشیم.
      پ.ن 5 : پلیر های ونچر هرجایی برن در اختیار ساید بازی می کنن ، برای ما نه همر مهمه ، نه خودِ مادی اکانت ... برای ما ساید مهمه . ونچرم طبق گفته ی بهنام به قهقراااااا رفته و دیگه امیدی نیست :D

پ.ن 6 : ساید شمال غرب یک دست ترین ساید بازی از هر نظر هستش . چه نظم ، چه رفاقت ، چه احترام بچه ها به همدیگه ، چه مدیریت ، چه شلوغی سرور تیم اسپیک (نبینم 3 تا ساید باشین اما سرورتون سر شب بیابون باشه مرد .... از قدیم این نشونه ی خوبی نبوده :D )
      پ.ن 7 : بهنام به نظرم بحث های بیهوده رو ادامه ندیم بهتره ، کل کل الکی هیچ مزه ای نداره . به بچه ها بگو بیان دوتا هیزم شکن از نان کپ ونچر بزنن حال کنیم :D

D.k Forever
    • من از ادامه صحبت با افرادی که تو روز روشن اونم تو این ماه مبارک دروغ میگن امتناع میکنم
      تخلفات شما به هیچکی و حتی خودتون پوشیده نیست! اگر گردن نمیگیرید حداقل همون تخلفات رو نندازید گردن دیگران! رو نصف سرور نامه های آیدی تلگرام شما رفته، لابد براشون قلب میفرستادن تو تلگرام..

شما هم نفستون از جای گرم بلند میشه، به علت بازی نابلدی و ضعف شدید فرهنگ بازی جمعی توسط دو ساید مستعمره و البته زرنگی و فرصت طلبی شما (جای تحسین داره! آفرین!) یه تعداد خیلی زیادی (سه برابر) اکانت، همر، و کتیبه باد آورده علاوه بر اکانت های خودتون دستون افتاده که هروقت تاریخ انقضاشون تموم میشه همراشون رو میفرستید اینور ، کتیبشو با تک هیرو میفرستید رو اکانت های همر دارتون و میندازینش تو دفسازی، هنر و مقاومت و بازی زیبا تا اینجا صد در صد متعلق به شمالغرب بوده که با پتانسیل 1/3 از هر لحاظی تونسته بازی زیبایی رو به نمایش بزاره، از این بابت تشکر میکنم از تمام پلیر ها، و لیدر های دلسوز ساید، الی ایحال که این قمپز در کردن هارو تموم کنید لطفا ، با این تعداد کتیبه و اکانت بادآورده سامان بدبوی هم میزاشتی جلو سیستم سه هیچ میزد هرجاییو، با این حال مقاومت و عملکرد ش.غ از نظر من خیلی سر تر دیگر پلیر ها و ساید ها بوده، اگه اندکی عدل و توانایی محاسبه در کسی موجود باشه تمام حرف بنده رو قبول میکنه!
      تشکر میکنم از پلیر هایی از مجموعه حریف که طبق اصول اخلاقی بازی میکنن!
      همچنین راجع به همر (دیفالت) نیسان هم صرفا جهت اینکه در حق پلیر های اکانت (صادق ،بردیا، دانیال و خودم) و حسین شیفت که متاسفانه به علت ضیق وقت مدتی هست همراهمون نیست لازم به ذکره از این همر جهت کلین کردن مرتاض بزرگ از ناتار ها ، صفر کردن اکانت های خاین و جاسوس مثل ha_baba و saboteur چند اکانت دیگر، همچنین چند جا جهت اینزرت استفاده شده و همری که بلند شد حدود 30-35% تلفات داشته پس نگران فایده و استفاده این همر نباشید، تا الان این دیفالت کار خودشو انجام داده تو بازی

همچنین راجع به "ظرفیت هایی!" محمد بایگوش عزیز فوموندن لازمه بگم که این همر گندمش و منابعش صرفا با ناتار تامین شده...
      یا حق
      I'm not arguing, Just explaining why I'm right
    • The Lucky One wrote:

behnam wrote:

سارنگ

70ک تبر زن؟

شما خمره ای که چیف بک کردی 2 تا انبار غذا داشت 2 تا انبار عادی

پ.ن: دست اورد از این بیشتر ما 3 تا ربع رو تونستیم هندل کنیم بدون اینکه شما بتونید بیتشون تفرقه بندازید ولی شما یه ساید رو نتونستید هندل کنید تا الان 2 تا از بهترین بازیکن هاتون 1 کی شو زدید 1 کی شو فراری دادید

بهنام خداوکیلی بین جفتمون کسی که وقت بیشتری داره میزاره این سرور ، منم . به خودتم دلیلشو گفتم :D اگر خفن بودن یا نبودن به مخالف داشتن ، شما هم کم مخالف نداشتین . نمونش هاش هم موجود بوده و هست . همینایی که میزنن و حذف می کنن هم جزوشون . مثال بیارم یا خدارو شکر در جریان گذاشتننت ؟

وقتی برای مثال شما به 5 تا کپ میگی 50 تا ، منم به 38 تا میگم 70 تا ! اکانت رامین یه راند اومد و زد ... راند بعد زمین گیر شد ... خیلی از همراتون سرنوشتش همین بوده.

خیلی خوبه که بحث خمره آخیل داره ادامه پیدا میکنه ... بلاخره اون نابغه پشت کاتا های هادس رو پیدا کردم ، خودت بودی شیطون ؟ :D من اونجارو چیف بک کردم ، 1 ک کاتای هادس رو اون تایم سرور اونجا دیوار کردم :D
      پس مدیر اجرایی این اتکا تو بودی ؟ دوست دارم بهنام :D نابود کردن یه دهکده با دیستروی چندتا انبار با گلد فرق داره ... مگر اینکه پی بزرگ نمایی باشی.

پ.ن : هندل کردن شما همینه که مرتضی اینجا گفته ، با حرف خودتون جواب میدم :rolleyes: چرا حرفا مقابل همه ؟ من که حرفی ندارم.

M o r T e z A wrote:

هم شما میدونید هم ما میدونیم که درسته سه تا ساید طرف شما نیستن ولی این سه تا همچین با هم هماهنگم نیستن که بخوان 3به 1 بیان رو ساید شمال غرب.
      پ.ن 2 : میدونی خوبیش چیه بهنام ؟ وقتی یک ساید باشی با 2 تا انبار کوچیک و 1 انبار بزرگ ، ریکاوری راحت تر میشه و اصلاً عین خیالتم نیستپ.ن 3 : میدونی باز خوبیش چیه بهنام ؟ وقتی یک ساید باشی با 4 تا جنگ آموز کوچیک و 1 بزرگ و 1 منحصر ، می تونی راحت جنگو هرجایی که میخوای نگه داری .
      پ.ن 4 : شمال غرب نه دفاع داره ، نه نیرویی برای حمله ... همونی که داشتیم قهرمان نزاشتیم کنارش 40% بیشتر لاست خورد :( بیاین کتیبه های مارو ببرین . خوشحال میشیم.
      پ.ن 5 : پلیر های ونچر هرجایی برن در اختیار ساید بازی می کنن ، برای ما نه همر مهمه ، نه خودِ مادی اکانت ... برای ما ساید مهمه . ونچرم طبق گفته ی بهنام به قهقراااااا رفته و دیگه امیدی نیست :D

پ.ن 6 : ساید شمال غرب یک دست ترین ساید بازی از هر نظر هستش . چه نظم ، چه رفاقت ، چه احترام بچه ها به همدیگه ، چه مدیریت ، چه شلوغی سرور تیم اسپیک (نبینم 3 تا ساید باشین اما سرورتون سر شب بیابون باشه مرد .... از قدیم این نشونه ی خوبی نبوده :D )
      پ.ن 7 : بهنام به نظرم بحث های بیهوده رو ادامه ندیم بهتره ، کل کل الکی هیچ مزه ای نداره . به بچه ها بگو بیان دوتا هیزم شکن از نان کپ ونچر بزنن حال کنیم :D

درود بر همه .
      ابتدا استدعا دارم از ادمین گرامی که پست رو ویرایش نکنن و این پستی بود که قبلا از بنده خواسته شد توسط بعضی از عزیزان ساید که بگذارم و سکوت ما و دوستان پر از جواب هایی است که جملات قصار تشکیل دهنده ش هست .

سارنگ میدونی چیه ؟ فاجعه اینجاست که اون پسر بچه محترم معنی بایکوت رو درک نکرده هنوز و به هر عنوان سعی بر تحریک برای پست گذاشتن بچه هامون کرد با عنوان بیاید پست بذارید و کجایید و چرا فقط لایک و دیس لایک و .................. ، حتی به خودش زحمت نمیده که علت پست نذاشتن هارو درک کنه ، قبلا نوشته م که خطای دید اینقدر شدید هست نزد دوستان گرامی که آب مروراید شدید بوجود آورده براشون ، لینک هایی رو که ارائه دادید نمونه و گوشه ای از بازی ش غ هست و هنوز مونده و فعلا دوتا اکانت جهت تلطیف فضای بازی و فضای فروم با اتک هاشون مقصود و مفهوم رو رسوندن ، بازی زد و خورد داره و صبر داشته باشید و با یکی دو تا پست که رستم دستان نمیشید .

پ ن : حماسه سراهای امروزی ، در گذشته آی کیو و ای کیوشون در حدی بود که کفش های ورنی ما و بچه های کلاسیک اون دوران رو دم در سرورها واکس میزدن تا شاید بهشون اجازه و افتخاری بدیم که در نقش دوال نقش آفرینی کنن و امروزه هر دو سه هفته و بیشتر غیبشون میزنه و یهو میان وسط و توهمات ذهن موهومشون رو عرضه میکنن . ( جوابت رو نمیدیم دلیلش این هست که در حد و اندازه حروم کردن صفحات فروم نیستی شما و بیشتر از این آبرو آی دی های سال 2009 رو نبر و خوشحالم که اون آی دیم از بین رفت و از بچه های قدیمی والس و تریدات و Ace / C O B / PARS / و اتحادای کوروش سرور هفت که برنده بود ، وقتی میپرسم ، کسی نمیشناسه شمارو و بیشتر از این ملعبه نکن خودتو پسر جان .

برقرار و پایدار باشید .

سیروان .
    • malfurin wrote:

به درخواست سارنگ لینک هایی از زد و خورد های اخیر که تو فروم نیومده رو میذارم. البته تعدادش بالاست. بخاطر طولانی شدن از دوستان عذرخواهی میکنم. توضیح خاصی هم نمیدم چون تصاویر و لینک ها خودشون گویا هستن.

بخش اول دفاع ها :

اولی فقط توضیح داره که این همر یه دور کانتر شد و بعد هم به طور کامل دفاع شد.

اینم اینسرت
      مهاجم: mrbean
      مدافع: Gary Wolfs

حملات:

این بقیه هم داشت که دیگه در دسترس نیست.

این اتک دامول که بخشی از لینکش اومد.
      مهاجم: damol
      مدافع: HoNoR

و اینها هم رژه رفتن آخیلیوس در جنوب

(با بالایی فرق داره)

مدافع: m_sabouri

مدافع: Ramin.

مدافع: poooya

اینا هم چند تا لینک تفریحی که بچه ها به عنوان میان وعده اتک میزنن

اینم یه خفت خیلی ساده

این یکیو نمیدونم اصلا چی هست و بقیه اش کو =)))

اینم یکی از همر جنگی های نیسان که البته لینکش تو فروم اومد

فعلا همین
      خیلی باحالی ..چطور روت میشه عکس از دیوار کردن هارو بزاری؟

70% اون عکسای دیوار شدنا نتیجه بازی کثیف (نیروی سیلورفروش) بوده..بیشتر صحبت نمیکنم درموردش چون اسمشو نبر بن میکنه

مدارکشم که گذاشتیم فروم یه چندتاشو..
      اما خوب چیزی که زیاده همر و بازیکن :D
      ولی اکثر اینا 2دفعه رو حداقل رفتن تو خاک شمال غرب و برگشتنا!!!
      یعنی خفت خیلی سادت عالی بود:D

mkmj چی میگه؟
      :rolleyes:

پ ن: پلن چکمه اگر سالم انجام شده پلنه خوبی بود..تشکر از پلنر
      ℳℯʰʳᵃᵈ ℛ✩ℬinℋooᗪ™➸

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط TX3-ZEUS ()

• قبلا ها نیرو های مازاد رو میزدیم واندر بلکه دیوار بشه و از شرشون راحت بشیم اما چه بگویم که واندر شمال غرب نه دف داره نه انبار داره نه منبع کافی برای بالا اوردن زیرساختش . راستی برای واندر هم می تونید دف بخرید بلدین که

S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • New

تبریک به امیر علی و بچه های نیسان

ولی فقط تونست حدود 120 ساعت ( 5 روز ) حدودا عقب بندازه .

شما همه، بتن تک :دی

پ.ن: سارنگ دوست داشتی هرجا اسکات زدی 400 ک دف بود؟

پ.ن: در کل من این علاقتون به دیوار کردن همرها بدون هیرو رو دوست دارم - عزمتون همیشگی ، راهتون پر بار

پ.ن: فربد کچل شد سر این اتکا :thumbsup:

پ.ن: در ضمن میدونم این همر اسپان بوده و بی ارزش- باهاش هم همه کار کردید و جزو همرهای اصلی نبوده و لنگه دمپایی هم بیش نبوده ( اینا رو گفتم بگم که شما دیگه تاکید نکنید )

پ.ن: به جا چنج کپ برای شروع طوفانی، همر رو بدون هیرو نزن :thumbsup: همون اختلاف رو جبران میکنه
      Sayooz - TS1-R1 L
      Meisam - TS3-R1 W
      Kran - TX-R3 L
      ? Xian - TS1R3
    • New

با سلام خدمت خوانندگان فروم

سرور برعکس فرومش ، این چند هفته اخیر به شدت جذاب بوده.چالش های زیادی به وجود اومد که هر کدومش جذابیت های خاص خودشو داشت.از دف ریختن توی فارما تا دیوار کردن همر بدون هیرو که این روزا خیلی باب شده.یه متود شده توی شمال غرب :)

یادش بخیر.انگاری همین ۲ روز پیش بود ایران و پرتغال بازی داشتن و تیم ملی حذف شد.اگر چه از این حذف ناراحت شدیم اما پلنی که اون شب روی ان دبلیو لند شد ، یه مقدار از این ناراحتی رو تسکین بخشید.

تارگت ها اول : دهکده شگفتی جهان

تارگت ها دوم : احمق منحصربه فرد

تارگت سوم : انبار کوچیک
      با توجه به لینک های فوق میتونم بگم تیم پلنری آمرداد در پلن فوق به ۹۰٪ موفقیت خودش رسید.تنها نقطه ضعف پلن عدم جابه جایی کتیبه دیمو بود که اونم فدای سر امید

زمان رو جلو ببریم و میرسیم به بازی فرانسه کرواسی.فینال جام جهانی 2018
      شمال غرب تصادفا یا از روی حساب کتاب دقیقا پلنی از نظر زمانی مشابه با پلن مجموعه آمرداد طراحی میکنن.حتی تایم لند ها هم جالب توجه بود.شاید این پلن جوابی برای پلن قبلی بوده ، شاید !!!!

تارگت اول : شگفتی جهان

تارگت دوم : چکمه کوچیک و دیستروی همر تیم گان هیرو

اینکه پلن چند درصد موفقیت آمیز بوده ، پلنر ساید شمال غرب سارنگ باید بیاد اظهار نظر کنه :D
      شهدای پلن دیشب

آخیلوس با حدود 120ک گرز و 28ک تی کی + مقداری کاتا
      نیسان آبی با جنگ یونیک اختصاصی و شکلاتی از شمال شرق در مدت 80 90 روز
      د گریت 10ک شوال رومن

در کل جام جهانی تموم شد اما سرور 1 همچنان ادامه داره.اما این جام واسه ما خیلی شیرین بود چون همزمان با جام ، درگیر یه سرور جذاب با یه سری رقیب باحال بودیم.

در آخر هم تشکرات ویژه میکنم از تیم های دف کوردی ، پلنری و هولدوری آمرداد.واقعا گل کاشتین

عمو ماهان ، بردیا ، محمدرضا ، شهریار ، محمد ترانتولا ، محمد مارانلو ، حسین ، فربد ، محمد مون شادو ، سید مهدی خوش قول ، افشین خان ، بهنام و تک تک بچه های دیگه مجموعه که واقعا الان حضور ذهن ندارم

معماران دیوار های بلند آمرداد
      هم که جاودانه هستند

دکتر محمد ، حسین سوپرنوا ، حسین مرد ، محسن عزیز و تک تک تیم های دیگه در جای جای مجموعه آمرداد

سپاس

پ.ن : من مسیول توهمات کسی نیسم.سعی کن مثبت فکر کنی اسیر هر بازی نشی !
      پ.ن : واژه « معماری » در زبان عربی از ریشه ی « عمر » به معنای عمران و آبادی و آبادانی است :rolleyes:
      پ.ن : لینک ها و عکس های بیشتر در کانال تلگرامی مجموعه آمرداد t.me/AmOrdaD_TeaM