مهم نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• سلام بر همگی دوستان
    تبریک به همه دوستان عزیز در ساید جنوب شرق که با تلاش و هماهنگی توانستند نتیجه خوبی بگیرن
    به دوستان سایدهای دیگه ، علی الخصوص ساید شمال غرب هم که بازی زیبایی از خود نشون دادن و بر جذابیت بازی افزودند تبریک میگم
    در کل سرور جذابی بود، و اکانتها ، همرها، دف خیلی خوبی دیده شد
    همگی موفق و موید باشین

• با سلام خدمت همه ى دوستان و رقباى عزيزمون .

ماهان هستم از اكانت Gone hero . اين سرور هم تا دقايقى ديگر تمام ميشه و تنها چيزى كه مى مونه رفاقتاست.

منم به نوبه ى خودم خواستم تشكر كنم از دوستانى كه در اين سرور با هم آشنا شديم و كمكون كردن .

كسرا و مهربان ، دو تا دوست و همبازى ما در اين سرور كه افتخار داشتم كنارشون بازي كنم ، كسراى عزيز كه هميشه انرژى مثبت سايد بود و هست . :دى

فربد و رسول عزيز Ahuraee ، افتخار داشتم كه اين دوستانو تو سرور 2 پيدا كردم و آشنا شدم ، فربد هرچى ازش بگم كم گفتم فقط يكم با تاجر مشكل داره و كل تاجراى Se رو مشغول كرده ، فربد جان حق مردم خوردن ندارى ، :دى

شهريار پيگير و عليرضا Enemy ، اين دو نفر خيلى كمك كردن و اكانت ما رو مديون اين دوتا ميدونم ، اگر خدا بخواد يه سرور ديگه بريم و بنده بتونم جبران كنم .

اشكان عزيز ، هرچى بگم در مورد اين بشر كم گفتم ، هر وقت ميگفتم كتيبه ميخوام دوتاش ميداد بهم ، يه ليدر واقعى ، پيگير همه چيز بود حتى مسائل كوچيك . دمت گرم داداش .

ممد ترانتولا ، بعد از كتيبه ها باهاش آشنا شدم ، هيچ موقع به ما نه نگفت ، خيلى كمكمون كرد در ساخت همر ، داداش هنوز منابع دارى يكم شارژ بزنم . :دى

مهرشاد و مهدى Tak Shakh ، مهرشاد كه سرور قبل رقيبمون بود ( شانس آوردى صفر نشدى اونجا :دى ) ، مهدى كه هميشه منابع پوشمون كرد ، دو رفيق دوست داشتني .

سيد مهدى ، خيلى دير باهاش آشنا شدم ولى خدا رو شكر كه اين افتخار نصيب ما شد ، سيد داداش من هنوز منتظر لينك هستماااا !!!

بهنام و برديا ، كه باعث افتخاره كنار اين دوستان بازى كردم ، بهنام داداش خم.... :دي

دكتر محمد BoTon ، ديوار بلند سايد و رفيق دوست داشتني ، محمد جان خيلى مخلصيم .

در اخر هم همگي به بزرگي خودتون ببخشيد اگه غلط إملايي يا چيزي اشتباه نوشتم .

پ . ن : اشكان ساعتى 200k بدهكارى داداش سرور بعد ازت ميگيرم .
    پ . ن : فربد داداش سرور تموم شد ديگه شارژ نزن :دى

پ . ن : شير خسته :دى
  • پایان سرور 1 (2018-2017)

دوستانی که تمایل به مشاهده سرور و واندر هارو دارند میتونن از اکانت زیر استفاده کنن

User : JimBooo
    Password : AmOrdaD-Team

همچنین دوستانی که تمایل دارند در سرور های بعدی با همراه تیم آمرداد باشند با آیدی فروم بنده یا دیگر بچه های مجموعه آمرداد میتونن ارتباط برقرار کنند و یه جوری به تیم کانکت بشن

باز هم از همه عزیزانی که در این مدت در خدمتشون بودیم و تنهامون نذاشتن کمال قدردانی رو دارم

در کانال تلگرامی همراه ما باشید

سپاس

Images
    • attackers.JPG

225.35 kB, 1,464×1,515, viewed 17 times
    • deffenders.JPG

227.7 kB, 1,477×1,499, viewed 15 times
    • playes pop.JPG

227.1 kB, 1,449×1,526, viewed 16 times
    • top10.JPG

259.91 kB, 1,286×1,655, viewed 17 times
    • ww.JPG

125.47 kB, 1,443×1,057, viewed 13 times
    بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    :o

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Ashkan.freedom ()

• با سلام خدمت همه‌ دوستان

این سرورم بالاخره بعد از همه فراز و نشیب هایی که داشت تموم شد و فقط ازش خاطره میمونه . گفتنیارو بقیه دوستان گفتن و دیگه چیز زیادی واسه گفتن نمیمونه فقط منم از همینجا از همه بچه ها تشکر میکنم که واقعا سنگ تموم گذاشتن ایشالا سرورای بعدی جبران کنیم :دی

اینم عکس رمر ما دوستان لذت ببرن ^^ :rolleyes:
    Images
    • Screenshot_20180808-173113_Chrome.jpg

445.58 kB, 1,080×2,220, viewed 75 times
  • با سلام خدمت تمام بازیکنان سرور1-راند3 فربد هستم از اکانت birdy

اول از همه تبریک میگم به تمام اعضای مجموعه امرداد به خصوص تیم لیدری بی نظریش ، متاسفانه قسمت نبود که اونطوری که باید در خدمت دوستان باشم تقریبا از روز 100 بازی به بعد تمام زحمت های اکانت پای شهریار بود با این که خودش کلی درگیری داشت ولی تا اخر وایساد و هرجور شده بود تحت هر شرایطی ادامه داد قطعا این اکانت هر دستاوردی هرچند کوچیک برای ساید داشت متعلق به شهریاره و هر کمکاری ای از طرفش رخ داده مسئولیتش با منه همینجا از تمام پلیر های ساید معذرت میخوام

قطعا همیشه حسرت این رو میخورم که نتونستم اونجوری که میخواستم کنار دوستان توی این سرور بازی کنم امیدوارم بتونم در اینده اگر فرصتی بود باز هم در کنار این دوستان بازی کنم

یه تشکر ویژه اینجا میخوام کنم از تیم لیدری که فراتر از عالی ظاهر شدن و عملکرد فوق العاده ای داشتن، اکانت birdy توی 4 نوبت کتیبه جنگ اموز دریافت کرد جدا از اینکه مدت طولانی ای هم کتیبه احمق داشت،حقیقتا من خودم مسئول گردش کتیبه ها بودم با پارتی بازی نمیتونستم اینقدر کتیبه به این اکانتِ خودم بدم،این امار عالی نشون دهنده برنامه ریزی بسیار دقیق و فوق العاده تیم لیدری امرداد هست که باعث شد هم بتونن از حداکثر پتانسیل ساید استفاده رو ببرن و مهمتر از اون بین پلیرهای ساید یکدلی رو حفظ کنن.

یکبار اوایل سرور این حرف رو زدم که با توجه به جو اون زمان ساید کاملا درست بود خوشبختانه تیم لیدری و تصمیم گیران ساید تونستند این جو رو تا روز اخر حفظ کنن که به نظر من مهمترین دلیل پیروزی قاطع تیم امرداد حفط این فضا بود

farbod_o wrote:

بچه های جنوب شرق به تیم لیدری و همدیگه اعتماد کامل دارن اونم نه مثل فلان جا از روی ترس یا ... از روی اعتماد در این حدی که بگن الان منفعت ساید در اینه که خودت ده همر خودت رو با کاتا بزنی 0 میگن اگه به نفع سایده باشه میزنم

این سرور افتخار اشنایی و همبازی بودن با خیلی از عزیزان رو داشتم ، دوست داشتم از همگی این دوستان نام ببرم و تک تک ازشون تشکر کنم اما از اونجا که مدتی نبودم میترسم کسی رو جا بندازم، یه تشکر کلی میکنم از تمام کسانی که به هر نحوی برای مجموعه تلاش کردند باعث شدند این تمام این اتفاقات خوب رخ بده و یه نامه پایان بازی کاملا امردادی رو شاهد باشی
  • به پایان آمد دفتر ...

خسته نباشید میگم خدمت دوستان نازنین م در شمال غرب
    روزهای باافتخار و پرغرور زیادی در کنار هم گذروندیم
    این سرور، شخصا تجربه خوبی برای من بود .. امیدوارم برای دوستان هم همینطور بوده باشه

و تبریک میگم به اون دوستانی که در مجموعه امرداد پاک و سالم بازی کردند، این پیروزی مبارک تون.
    قضیه اتفاقی که برای نیسان آبی افتاد، به سادگی ازش نمیگذرم ... با توجه به سکوت امرداد، کل تیم لیدری رقیب رو مسئول میدونم. (یکی دو مورد به صورت هجوآلود و لوس اقدام به محکوم کردن کردند، بدون معرفی مسببین ... که خب قطعا برام بی ارزش هست)
    اما
    به پلیرهایی که سالم بازی کردند و زحمت کشیدند که حتما حتما زیاد هم بودند، تبریک میگم ... کارتون تو این سرور خوب بود ... مرحبا.

تشکر میکنم از سعید عزیز mkmj که بنده رو دعوت کرد .. وقتی که اون اوایل به فکر حذف بودم.
    متشکرم از محمد عزیز Komatsu که به بنده اعتماد کرد ... مسئولیت هایی واگذار کرد ... انشالله که امانت دار خوبی بوده باشم.

اتفاق وِیژه این سرور، حضورم در تیم دف کورد بود.
    اوایل همراه با سعید mkmj
    رضا مجنون
    کمیل Stormage
    مجید GODLESS
    صادق neysan abi
    بردیا نیسان
    که در ادامه
    حامد عزیز به همراه مجتبی نازنین هم در میدگیم اضافه شدند
    حضور حامد انقلاب مثبت و بزرگی در تیم دفکورد بود ... مرسی حامد ... مرسی که بودی :)
    محمد Predator.Co و حسین Dominic .... هم در حوالی اندگیم به تیم دفکورد اضافه شدند ... فراوان کمک کردند ... مرسی از حضورتون

شخصا بهره های فراوان از این گروه بردم،
    امیدوارم عضو مفیدی تو این جمع بوده باشم ...
    یه تیم خوب، شاداب ... منظقی و دلسوز ساید ... متشکرم از همه دوستان این گروه
    خاطراتی که داشتیم، برام خیلی ارزشمنده :)

محمد ROOH نازنین، بزرگ مایی محمدجان
    خوشحال شدم این سرور باهات آشنا شدم. یحث و جدل فراوانی داشتیم، امیدوارم سوتفاهمی رخ نداده باشه ... خیلی مخلصیم.

حبیب Habib100 گل
    حبیب دوست ت دارم. مرسی که موندی تا پایان ... فدای تو

آرش عزیز Arashsos
    که با کم صبری و بیقراری از جمع ما جدا شد ... آرش جان هر جا هستی موفق باشی :)

رضا Mapsa
    رضای عزیز ... تقریبا از روز 150 به بعد از میون ما رفتی
    اما خیلی خیلی زحمت کشیدی قبلش
    دمت گرم
    خوشحال شدم از آشنایی باهات

جلال alexanderVI
    جلال جان کاش زودتر باهات آشنا میشدم
    مرسی که بودی عزیز

پژمان pezhman68
    پژمان عزیز ... از دف سازان خیلی خوب شمال غرب ... خیلی تو طول بازی، بالا و پایین داشتیم ... چالش های زیاد ... پژمان جان دوست ت دارم ... امیدوارم سو تفاهمی رخ نداده باشه ... مخلصیم.

حمیدرضا why
    حمیدرضای نازنین ... بارها عوامل غیبی سعی کردند زمین بزنننش اما هربار حمیدرضا با عزمی راسخ تر برگشت! دمت گرم حمیدجان ... مرسی که بودی

توحید HYRCANIA
    توحید عزیز و گل ... توصیف کردن زیبایی های توحید واقعا سخته ...

سعید SDMA_TM
    از جوانان آینده سازان مملکت، سعیدجان خوشحالم از آشناییت :)

علی Cerberus
    یه جوون بینهایت باانرژی و شاد که ... ناراحتی م از اینه دیرتر باهات گرم گرفتم

علیرضا Tempter
    علیرضای دلیر; امیدوارم از ما راضی باشی علیرضاجان

داوود Komatsu
    روحیه بخش همیشگی ساید

کمیل Stormage ، سعید mkmj و محمد Predator.Co
    بیش از نصف صحبت های من در طول این سرور با این عزیزان دلم بود ... لاو لاو لاو
    چاکریم زیاد :)

تیم akhilius
    اتفاق مثبت حضورم در این سرور، از بین رفتن اثر حرف های بدی بود که پشت تیم آخیل میزدند ... تیم آخیل یه تیم فوق العاده که هیچ وقت تو کارهای گروهی هم کم نزاشنند ... محید عزیز که زودتر رفت ... مهزداد گل و سعید نازنین ... خیلی مخلصیم.

تیم neysan abi
    دم تون گرم که این سرور بودید
    اونایی که دامن شون رو به چنین ننگی آلوده کردند، ارزش شما رو خیلی خوب میدونستند
    دانیال جان (کتیبه گردون بینظیر که شخصا هیچ وقت به فکرم نرسید توصیه ای برای کسی کنم، کارت عالی بود)، امیرعلی عزیز، صادق جان، بردیای گل ... از بازی کنار شما لذت بردم.

یاشار Just Friend و محمد RaptoR که بخاطر مشکلات شخصی شون زود از ما جدا شدند و نشد اونطور که باید در خدمت شون باشیم، امیدوارم موفق باشید هرجا که هستید

مصطفی 3stars، عاطفه Ati the great ، جعفر BATISSS ، محمد Sinner ، محمد Crown ،قاسم "مراغه" ، میلاد miladaakbari90 ، علی loder ، سینا Sinji.l ، حمید Moied ، شروین sherviiin ، محمد Ase del ، علیرضا Akia ، سعید fat sad ، کیارش Kiasha ، مانی Raptor2277 ، امیر Rizak ، حمید LopLop ، علی blackdevil ، عارف arefz11 ، صادق Cimorexave و ... تمامی دوستان شمال غرب که به سایدشون لطف داشتند.

از ایمان عزیزم ، پوریاجان، رضا آرشاوین آرمی گرانقدر که در مقاطعی از بازی به اکانت دامول لطف داشند، تشکر میکنم :)

تیم پلنری بینظیرمون، سارنگ و عادل
    کارتون فوق العاده بود ... خسته نباشید

و در نهایت از محمد کوماتسو، توتال ساید بگم

علی رغم تبلیغات سو که در این فروم توسط برخی رقبا میشد
    فضای ساید شمال غرب بسیار باز و دوستانه بود
    هرکسی هر علاقه ای به کمک به ساید داشت، میتونست مسئولیتی متناسب با توان و تایم ش بر عهده بگیره ... هیچ دری برای هیچ کسی بسته نبود.

من اولین بارم بود در شمال غرب بازی میکردم، اوایل هم درگیری هایی بود ... این حد از اعتماد محمد عزیز برای خود من هم حتی جای تعحب داشت.
    مرسی محمدجان

نشد ببریم، خیلی مهم نیست
    با سر بالا بازی رو به پایان رسوندیم.
    اتفاقی که برام مهم بود و رخ داد :)
  • ArioBarzan wrote:

و تبریک میگم به اون دوستانی که در مجموعه امرداد پاک و سالم بازی کردند، این پیروزی مبارک تون.
    قضیه اتفاقی که برای نیسان آبی افتاد، به سادگی ازش نمیگذرم ... با توجه به سکوت امرداد، کل تیم لیدری رقیب رو مسئول میدونم. (یکی دو مورد به صورت هجوآلود و لوس اقدام به محکوم کردن کردند، بدون معرفی مسببین ... که خب قطعا برام بی ارزش هست)
    ای بابا
    هی میایم هیچی نگیم هی بازم ...

عزیزم شما هم معرفی میکردین مسببینه فلوید و سلیم شیدی رو...

مسبب نیسان آبی شخصه خودم بودم..حله دیگه؟ امیدوارم با روشن شدن این موضوع شبا خوب بخوابین
    بازم لازمه گفته بشه..کسی که رمزش لو میره اصلا مهم نیست چکسی چه کاری در چه زمانی باا اکانتش انجام داده
    بیشتر مشکله خودش بوده که نتونسته رمزش رو مخفی نگه داره و به هر کسی داده

حالا فلوید هم همین بود...ما اولین واکنشی که نشون دادیم مسخره کردنش بود که چرا رمزت اینجوری لو میره خخخخ
    رضا و علی هم خدایی جنبشون خیلی زیاد بود دمشون گرم

حالا شما اگر میخواید باختتون رو بندازین گردنه نیسان..دیگه با رو نمایی از همرای آمرداد و دفاع واندر شما..برنده واقعی در هر صورت مشخص شد
    به نظرت اگر رمره شیره خسته 230ک تبر.. و 220ک شمشیره اشکان و 320ک گرزی تک شاخ میخورد بهتون...خدایی با چی میخواستین دفاع کنین از سایدتون دیگه(نمیگم از واندرتون)؟برو عزیزم..بهونه نیار
    میخواید بگید ما هم میزدیم؟ مگه چندتا همر داشتید؟ کلا 5 تا اکانت همره خوب داشتن (اگر زیاد نگفته باشم)
    بیومدن 5 میل دفه یدونه واندرارو بکشتن...واندر بعدی چی؟ دفاعی که توی واندرزنایی که خرج شدن چی؟

توی هر واندرزن حدوده 300ک دفه ثابت بود..یعنی اگر ما میخواستیم دفاع واندرزن هارو بریزیم روی 1 واندر مطمئنا بالای 8 میل میشد
    شما کله سایدتون 4 میل دف نداشت..

با اختلاف بسیار زیاد این سرور آمرداد برنده شد و هیچکس مسله تو و دوستت آنالیست که عادتون در توجیه و کلکل های بی مورد هست نمیتونه اینو منکر بشه

سایدی که خودش در مقابله تمامه خرابکاری هایی که توی 1 سال انجام داده سکوت کرده حالا برای خرابکاری 1 شبه 1 نفر نامشخص جواب از رقیب میخواد
    شما بیایید جوابه دیوارای پوشالی رو بدید...علی ستاره ها...فلوید..اسلیم..بیب بیب

واندرتونم که حذف شد..نگذاشتین وافعا نشون بدیم چی میشد سایدتون اگر یه سری همر میخورد روش...قبل از لنده همرا حذف شد

حداقل بیاید بگید دارم میرم خارج..به دلیل کمبود وقت نمیتونم ادامه بدم...آخ پام !! این بهونه ها به خدا بیشتر جوابه
    خوش باشی عزیزم یادت نره...نیسان رو من پنچر کردم..برو به همه بگو که شبا بتونن بخوابن ..مخصوصا به امیر علی ;)
  • TaK SHaKH TeaM wrote:

مسبب نیسان آبی شخصه خودم بودم..حله دیگه؟ نیسان رو من پنچر کردم..برو به همه بگو که شبا بتونن بخوابن ..مخصوصا به امیر علی ;)
    به به مهراد خان فوتوشاپیه خودمون، خوبه که حداقل تو از کل اون مجموعه دو تات سر جاش بود که بیای در این مورد توضیح بدی!
    از بابت این ازت ممنونم!
    راجع به عکس از همر هایی که دیدم عمدتا دمتون گرم یکی دو تا هم با توجه به سابقه خفن فتوشاپشون دیگه نظری در موردش نمیدم (با شومام مهراد خان)
    و با توجه به دور بودن از درگیری ها و عدم دریافت اتک فیک-ریل تعداد بالای اکانت های تامین کننده منابع ، و در خیلی از موارد عدم غارت ناتار و اتکا به مولتی اکانت ها (عدم لاست خوردن) اونچنان دور از ذهن و خارقالعاده نبود!
    با اینحال بابت تلاش ، وقت و هزینه تبریک میگم دوباره به اعضای مجموعتون،
    با فرض مثالی (تقریبا محال) که صرفا مهراد تک شاخ دسترسی به اکانت داشته تمام این مدت و تمام اون همر هایی که روی نیسان اومده رو تنها ایشون لانچ کرده و بقیه اطلاعی نداشتن! از اشکان و بقیه افراد عذر خواهی میکنم اگه تهمتی زدم! (با توجه به ادعای مهراد تکشاخ)
    و خوب تیم آمرداد با وجود دو مستعمره ، تحت متای سه به یک، 2 کتیبه یونیک +بیش از ده کتیبه کوچیک و بزرگ باد آورده (با تک هیرو)، بیش از چند ده پسورد همر بادآورده و... تونست در نهایت با توسل به ورود و خرابکاری در یکی از اکانت های حریف (با اعتراف خودشون) حریف رو از بازی کردن منصرف کنه (نمیگم پیروز بشه!) امیدوارم این موارد هم قاب کنید و تو توضیحات 100 کردنتون بچسبونید
    در نهایت این مثالی که میگن پسوردو خوب نگه دار مثل اینه که یه نفر بره دزدی کنه و درآخر بگه چون در خونه باز بود رفتم دزدی!

پ.ن: سکوت و توجیه این سری اعمال موجب ازدیاد ، تایید، و در نهایت عادی شدن این حرکات غیر اخلاقی در سرور های آینده میشود
    پ.ن: شما دزدکی اومدی تو وگرنه تو پارکینگ نیسان هم رات نمیدادن

I'm not arguing, Just explaining why I'm right
  • Dr.Hani wrote:

سلام بر همگی دوستان
    تبریک به همه دوستان عزیز در ساید جنوب شرق که با تلاش و هماهنگی توانستند نتیجه خوبی بگیرن
    به دوستان سایدهای دیگه ، علی الخصوص ساید شمال غرب هم که بازی زیبایی از خود نشون دادن و بر جذابیت بازی افزودند تبریک میگم
    در کل سرور جذابی بود، و اکانتها ، همرها، دف خیلی خوبی دیده شد
    همگی موفق و موید باشین
    یک چیزی هست که من خیلی‌ سعی‌ کردم متوجه بشم اما موفق نبودم
    از جایی‌ که من هستم اگر کسی‌ دکتر هست این به زندگی‌ شخصی‌ خودش مربوطه و کسی‌ طرف رو قبل از اسم دکتر خطاب نمی‌کنه. اما تو ایران دکتر‌ها خیلی‌ دوست دارن هرجا می‌رن وقتی‌ معرفی‌ می‌کنن اسمشون رو اول دکتر بگن
    و حتا توی فروم هم دیدم که شما نوشتین قبل از اسمتون این رو من به هیچ عنوان نمیفهمم که به چه چیزی فکر میکردین وقتی‌ این کارو کردین
  • با سلام خدمت دنبال کنندگان فروم

ابتدا به عنوان یه عضو کوچیک تبریک میگم به مجموعه آمرداد بابت بردش، از کسی اسم نمیبرم مبادا عزیزی از قلم بیوفته و ناراحتی پیش بیاد. مطمئنا لیدر هرچقدرم خوب باشه بدون پلیرهای دلسوز ساید راه به جایی نمیبره و بالعکس، در عجبم چطوری سی تا ایرانی کارگروهی واسه یه هدف تو یه ساید انجام دادن، واقعا بازی کردن در این مجموعه باعث افتخاره
    و همچنین یه تشکری بکنیم از افرادی که در ساخت یه نیمچه همری کمکون کردن چه تو ارسال منابع و چه تو پارکینگ

و یه تشکر بسیار بسیار بسیار ویژه بکنیم از طرف حریف شمال غربی ( خودشون روشون نمیشه) از شخصی که گند زد به اکانت نیسان آبی که اگه نبودی نمی تونستن واسه فرارشون بهونه بیارن ( به قول خودشون سربلندشون کردی)، یه حال اساسی بهشون دادی ، سربلندا میان اینجا چندتا فحش و بد بی راه بهت میگن به دل نگیر ولی ته دلشون سپاسگزارتن بعد اسکات زدن پلن اخرشون فهمیده بودن شانسی ندارن، ماشالله همشون هم که شمشیر به ... فیل میزدن نمی دونم فرار کردنشون دیگه چی بود انگار روح اماما تو همشون حلول کرده و خودشون از این کارا نکردن ( انشالا پلیرهای نیسان براشون سو برداشتی پیش نیومده باشه منظورم بقیه بودن، هیچکس خوشحال نمیشه هفت ماه زمان و زحمتی که کشیده رو یه نفر یکساعته به فنا بده تبریک میگم بهتون بابت ساخت همرهاتون )

پ.ن1. دکتر هانی خیلی سعادت آشنایت باهات رو نداشتم ، ولی با تشکر از جنابعالی

پ.ن 2. میخواستم مث همیشه پستم رو با شعری از داریوش شروع کنم منصرف شدم دیدم فراری منصور بیشتر فراخور حالتونه
    SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• ای حدا ببین با این همه گل کاشتن تو 4 تا سرور چی داره میگه

برو از توتالتون بپرس زمانی که کراپاش خورد چقد گرز روش اومده بود
    از علی ستاره هاتون بپرس زمانی که 0 شد چقدر گرز روش اومد توی چه روزی
    همین دوتارو پیگیری کنی به اصل بودن یا نبودنش میرسی

اما خوب ما که از شما چیزی ندیدیم..دریغ از یه همره درست حسابی..یه سرور که گفتی نیستم...یه سرور گفتی اسمش رو نبر همرمو غیب کرده جوابگو هم نیست..این سرورم که اینجوری پیچوندین کلا!!!

واندرتونم که قبل از صفر شدن حذف کردید...من اگر جاتون بودم کلا صفحه تراوین رو میبستم مینشستم گریه میکردم..یا با یه آیدی فیک میومدم تراوین و میگفتم نه بابا اون بیچاره ها که اصلا نابود شدن من اونا نیستم یکی جدیدم ^^

خلاصه که فوق العاده بودین...ما با فوتوشاپ همتونو بردیم...ببین دیگه ما کی بودیم که با فوتوشاپ بردیمتون 8)

خوب دیگه..خوشحال شدم که خبرش بهت رسید که من بودم نیسان رو پنچر کردم...حالا دیگه خوب میتونی بخوابی؟ یا بازم افسردگی داری؟ اگر میخوای تا بگم اون سرور 6 هم خودم همرتو دیلیت کردم :thumbsup:

سرور 2 هم فک کنم با همین روش حذف دسته جمعی کردن دوستانه توتال و آخیل جون

درمورد لاست خوردن و ناتار نزدن ما..بله بله...کاملا حق با شماست..فقط این جملات مال بنده بوده

Amirali.mf wrote:

به به، به به، آفرین، چه عجب ، متای سه به یک داره مولتی میزنه
    مولتی؟ شما که مولتی ندارین...فقط منم که 30تا اکانت چسبونده به خودم دارم.شما که 99% از ناتار بوده ریدتون اون 1% هم از بچه ها قرض میگرفتین

:D

سخن عاج های توخالی: شما رید بدون لاست میدادین..اومدین نیسانو پنچر کردین دیگه خورد تو پرمون..قهر کردیم!!!

راستی یادم نبود..از اینجا هم قهر نکنی..فردا نگی اکانت فرومم ه ک کردن من قهرم 8o

اصلا هرچی تو میگی...موفق باشی عزیزم انشالله سرور بعدی بتونی به افتخاراتت بی افزایی ;)
  • با سلام خدمت همه دوستان عزیز

یک سرور دیگه هم به اتمام رسید. با کلی خاطره و دوستی های جدید و ...
    تبریک میگم به همه کسانی که زحمت کشیدن و تا این وقت سرور بازی کردن و تبریک میگم به تیم برنده.

این مطلب من چند قسمت داره و یکم طولانیه و بخش بخشش کردم.

بخش اول: در ستایش دوستان
    معمول هست که آخر بازی یه تشکری هم از همه میشه. حسین زحمت کشید و تو این ارسالش به خوبی این کار رو انجام داد. من هم از همه بچه های شمال غرب که زحمت کشیدن تشکر میکنم.
    تشکر های خاص من میره برای بچه هایی که زحمت بیشتری کشیدن.

بچه های تیم خودمون محمد کماتسو، سارنگ، عادل ومپایر، داوود بلک، علی آنتیک و حسین. از محمد عزیز عذرخواهی میکنم که بخاطر مشغله هایی که داشتم نشد اونطور که باید در خدمت تیم باشم.
    تیم آخیلیوس که از قبل با مجید و مهرداد آشنا بودم و این سرور هم با سعید آشنا شدم. خیلی زحمت کشیدید. خط جنوب غرب رو نگه داشتید. سپاس از شما
    تیم نیسان آبی که با اینکه اکانت و کار شما رو خراب کردن اما زحمات شما رو فراموش نمیکنیم. و سپاس که در امور ساید دستی رسوندید.
    تیم mkmj و مخصوصا سعید که زحمت کشیدید و مرز شمال شرق رو امن کردید.

و اما دوستای خوبم در تیم دفاعی که این سرور سخت ترین و سنگین ترین کارها برعهده شما بود. کسانی که اسمشونو نبردم حسین (Damol) ، محمد (Predator.Co)، حامد و مجتبی (sageteam که آخرش هیچ کسی اسم این اکانتو درست ننوشت و تلقظ نکرد :D :D ) و مجید گادلس و همین طور بردیا و صادق از تیم نیسان و سعید از mkmj و علی آنتیک از سربراس و حسین که بعدا اومد روی وال بازی میکرد و حتی سارنگ و محمد کماتسو، و البته تو اینسرت زدنها عادل و مهرداد و سعید آخیلیوس هم خیلی کمک کردن.

دوستان دیگه هم بودن که خیلی زحمت کشیدن و تا آخر هم موندن بعضیا خیلی کم حاشیه و آروم بودن مثل بجه های اکانت tempter و sinner و دوستانی که بیشتر تو دید و بودن و مسئولیت بیشتری داشتن مثل محمد ROOH و حبیب habib100. و همین طور حمیدرضا why (اسطوره مقاومت :D یه 30-40 باری بن شد فکر کنم ولی ول نکرد) ، توحید HYRCANIA، سعید SDMA_TM و خیلی دیگه از بچه هایی که حسین اسماشونو نوشته.

بخش دوم :تبریک به رقیب
    تبریک میگم به دوستانی که در سایدهای رقیب زحمت کشیدن و جانانه بازی کردن. همرهای زیادی از مجموعه آمرداد بیرون اومد که ما رو حسابی مشغول کرده بود. و همین طور دفاع خوبی که تو خیلی از اکانت ها مشاهده شد. خسته نباشید بابت زحماتتون و بردتون مبارکتون باشه. :thumbup: :thumbup: از نظر اسکات زدن با توجه به کتیبه چشمهایی که دست آمرداد بود هم خیلی خوب عمل کردن.

بخش سوم : در نکوهش عده ای

و اما حواشی سرور...
    اول از ساید خودمون شروع میکنم. اکانت گادلس که با مجید در ارتباط بودیم و خیلی زحمت کشید ولی گویا صاحب اصلی اکانت خانمی به نام ویدا بودن که اخیرا چند تا پست هم ارسال کردن. ویدا خانم حسین به خوبی نکات رو گفت. و من از یه بعد دیگه به صحبتای شما نگاه میکنم. شما مدعی هستید 13 ساله دارید بازی میکنید اما در رفتارهای شما ندیدم که این سابقه تاثیری در تیم ورک شما داشته باشه. صحبت هایی که با بچه ها کردید درباره علت حذف رو خوندم و هیچ کدوم رو متوجه نشدم و همین طور چیزایی که اینجا گفتید هم بیمعنیه.
    گفتید شمال غرب بی برنامه ترین بوده. چطوری سایدی بدون برنامه میتونه چندین ماه جلوی سه ساید دووم بیاره؟؟ زد و خورد بالایی داشتیم درسته. اما خیلی دیدم که در مقابل کمتر از اینا خیلیا خیلی بد خوردن و کاملا نابود شدن. اما شمال غرب هر روز که میگذشت قوی تر شد. تنها کسی که کم آورد و حذف اکانت کرد شما بودید. یه سری دوستان بخاطر مشکلات زندگی مجبور بودن از سرور برن. از اول سرور هم داشتیم. مثل سهیل که اکانت سیج تیم در اصل برای اون بود یا رضا مپسا که بخاطر کارش نتونست ادامه بده. اما کسی اکانتشو حذف نکرد.اکثر بازیکنان با نهایت قدرت تا آخر ایستادن (در واقع تا زمانی که تصمیم گرفته شد بخاطر حواشی سرور بازی ادامه پیدا نکنه) تصمیم شما بسیار خودخواهانه بود برای اکانتی که ساید روش سرمایه گذاری زیادی کرده بود.
    بعضی صحبت های شما خنده داره. مثلا پارکینگ مطمئن برای دف اونم تو اندگیم!! وظیفه شما بخاطر موقعیت جغرافیایی اکانتتون کمک به بستن خط شمال شرق و دفاع از همرها و کتیبه های mkmj بود که تیم mkmj در نهایت اون منطقه رو سیف کرده بودن و تقریبا بیابون شده بود. فقط قسمت دوم باقی میموند که شما با حذف اکانتتون بخوبی وظیفه خودتونو انجام ندادید و حتی زحماتی که مجید کشیده بود رو هم نادیده گرفتید. در باره صحبت های فنی حسین تا حدی جواب شما رو داد و واردش نمیشم. فقط برای من عجیبه که از ضعف دفکورد صحبت میکنید... کاری که این تیم این سرور انجام داد، ابتکاراتی که به خرج داد، ترفندهایی که اجرا کردن باید چندین دوره تدریس بشه. حیف که حامد خدمته.نمیدونم فرصت میشه جواب بده یا نه ...

و اما سایدهای رقیب....

ادامه دارد .....
    به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

• TaK SHaKH TeaM wrote:

حالا فلوید هم همین بود...ما اولین واکنشی که نشون دادیم مسخره کردنش بود که چرا رمزت اینجوری لو میره خخخخ
    رضا و علی هم خدایی جنبشون خیلی زیاد بود دمشون گرم
    پسوردش رو در پروفایل ش در سرور اسپید گذاشته بود ... اینطوری لو رفت، اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید
    اینکه سعید mkmj نتونست جاخالی بده و بخشی از تروپ ایشان دیوار شد (بخش بیشترش هم سمت ش.ش و جای دیگه رفت) ما باید متهم شیم؟
    جالب بود

TaK SHaKH TeaM wrote:

حالا شما اگر میخواید باختتون رو بندازین گردنه نیسان..دیگه با رو نمایی از همرای آمرداد و دفاع واندر شما..برنده واقعی در هر صورت مشخص شد
    به نظرت اگر رمره شیره خسته 230ک تبر.. و 220ک شمشیره اشکان و 320ک گرزی تک شاخ میخورد بهتون...خدایی با چی میخواستین دفاع کنین از سایدتون دیگه(نمیگم از واندرتون)؟برو عزیزم..بهونه نیار
    میخواید بگید ما هم میزدیم؟ مگه چندتا همر داشتید؟ کلا 5 تا اکانت همره خوب داشتن (اگر زیاد نگفته باشم)
    بیومدن 5 میل دفه یدونه واندرارو بکشتن...واندر بعدی چی؟ دفاعی که توی واندرزنایی که خرج شدن چی؟

توی هر واندرزن حدوده 300ک دفه ثابت بود..یعنی اگر ما میخواستیم دفاع واندرزن هارو بریزیم روی 1 واندر مطمئنا بالای 8 میل میشد
    شما کله سایدتون 4 میل دف نداشت..

فقط میتونم بگم خوبه که از شمال غرب، لااقل همرهای نیسان رو دیدی، همر ندیده از این سرور نرفتی، خوش به حالت :)

حدود 600 کیلو دف نیسان بخاطر خراب کاری شما، لاست خورد ...
    وقتی 2.5 میل دف رو واندر دپو کردیم، دف واندر شما به 1 میل نرسیده بود

اولین باری که زورتون رو زدید تا دف واندرتون رو سنگین کنید، وقتی بود که نیسان رو واندرتون اومد ... خب با پسوردی که داشتید تارگت رو تشخیص دادید ... والا قیافه تون بعد خوردن واندر دیدن داشت!

دف اکانت واندرزنی مثل نیسان رو دیدی، متقلب کثیف که هستی، بی چشم و رو هم هستی ...

از غرور و توان بالای NW همین بس که بعد از تراژدی نیسان، باز هم به بازی ادامه داد ... نهایتا پلن اندگیم رو کمی تغییر دادیم

TaK SHaKH TeaM wrote:

با اختلاف بسیار زیاد این سرور آمرداد برنده شد و هیچکس مسله تو و دوستت آنالیست که عادتون در توجیه و کلکل های بی مورد هست نمیتونه اینو منکر بشه
    یا اختلاف نمیدونی چیه، یا بسیار زیاد .
    ظاهرا ادبیات فارسی هم باید براتون تدریس کنیم.

وقتی چپ و راست همرهای اجاره ای تون تو دیوار شمال غرب میرفتند، سر و کله ت پیدا نبود
    ما تصمیم گرفتیم واندر امرداد رو نزنیم ...
    دری به تخته خورد و
    الان زبون در آوردی
  • همونطور که گفته بودم

استاده کلکل های بی مورد و اضافه کنم..با فرهنگ و شعور

ArioBarzan wrote:

متقلب کثیف که هستی، بی چشم و رو هم هستی
    شما اصلا اینقدر دفاع داشتید که 3 تا سرور دیگه داشتن التماس میکردن دفاع بهشون بدید
    اصلا هرچی که تو بگی :D

کاملا معلومه بدجوری دلتون میخواد بندازینش گردن کسه دیگه...اون از امیرعلی که پیام خصوصی داده میگه اسمه کسی که رمزو گفته بگو

اینم از تو که فحش میدی..چقدر حال میده آدمای ضعیفی مثل شمارو سرکار بگذاری

عزیزم فلوید رو خودم توی تیم اسپیک بودم و همون موقع که داشتن خرابش میکردن داشتم حرفاشون رو میشنیدم و الکی نبود که توی پروفایلش فحش به من دادن
    اینم بگم که خودتون با توجه به حرفای مک مچ مردونتون که فرمودند: اگر هم رمزه کسی رو داشتید این مردونگی رو داشته باشید که نزنیدش تو دیوار
    و الکی نبود که آخیلیوس توی جلسه گفت من به هیچ وجه جاخالی نمیدم...شما در جریان هیچی نیستی صحبت نکنی بهتره..درخواست من از توتال و لیدراتون بود نه پلیره ساده ای مثل شما که توی تک تک سرورا عادتونه کلکل و بی ادبی

ما الکی کسی رو مثل شما مجرم نمیدونیم..چیزی که الان مشخص شد برای خواننده های فروم و خودم این بود که شما نمیدونین کی هست..و فقط میخواید پیداش کنید ..چه بهتر که اون فرد از تیم امرداد باشه..هم باختتون رو توجیه میکنه و هم دلتون رو خنک میکنه.

جوابه پیام خصوصیه امیرعلیتون رو دادم و امیدوارم که پیداش کنه

شما هم بشین کلکله بی مورد و بدون سند و مدرک اینجا راه بنداز..یکم موجبات خنده بشی و باخته تحقیرآمیزتون رو توجیه کنید

سخنه عاج های تو خالی: پیداش کردم..خودش مسخرمون کرد گفت من بودم..بی چشم و رو رو بگیرید :D
  • با سلام دوباره

ArioBarzan wrote:

فقط میتونم بگم خوبه که از شمال غرب، لااقل همرهای نیسان رو دیدی، همر ندیده از این سرور نرفتی، خوش به حالت :)

حدود 600 کیلو دف نیسان بخاطر خراب کاری شما، لاست خورد ...
    وقتی 2.5 میل دف رو واندر دپو کردیم، دف واندر شما به 1 میل نرسیده بود

اولین باری که زورتون رو زدید تا دف واندرتون رو سنگین کنید، وقتی بود که نیسان رو واندرتون اومد ... خب با پسوردی که داشتید تارگت رو تشخیص دادید ... والا قیافه تون بعد خوردن واندر دیدن داشت!

دف اکانت واندرزنی مثل نیسان رو دیدی، متقلب کثیف که هستی، بی چشم و رو هم هستی ...

از غرور و توان بالای NW همین بس که بعد از تراژدی نیسان، باز هم به بازی ادامه داد ... نهایتا پلن اندگیم رو کمی تغییر دادیم

دوست عزیز شمال غرب دقیقا کجا همر داشت که ما خبر نداشتیم؟

• بگو یک رمر یک کاتا اکانت mkmj

• یک رمر یک کاتا اکانت آخیلیوس

• یک کاتا اکانت ونچر

دقیقا دیگه همر سنگین هاتون کجا بود؟آتی که خفت شد.باتیاس که خفت شد.حبیب هم که شمشیرش مقداریش خفت شد.با چی قرار بود واندر های آمرداد بخوره دقیقا؟اصلا بگو نیسان هم حساب کنیم

• نیسان هم بگو اصلا 1 رمر یک کاتا

کلا با 4 کاتا و ۲ رمر و تعدادی همر رده پایین در حد ۱۰ک کاتا میخاسین رو به روی ۳ واندر واستین؟تازه خبر نداشتی اما بعد از اولین راندی که واندر مرکزی امرداد میخورد واندر ۴م هم به جمع واندر های این مجموعه اضاف میشد.

حالا همر های ما کجا بود؟بشمارم واست؟همر به همر هم میکردیم شمال غرب پشمک میشد.

از لحاظ دفاعی عزیزم موقعی که نیسان به واندر زد اصلا پیش بینی ما راجب واندر مرکزی اشتباه بود.ما انتظار نداشتیم اونجا بخوره.اسکاتی که چند روز قبلش از ۲ واندر خورده بود واندر مرکزی 1 دونه دفاع بهش اضاف نشد و بلعکس واندر مرزی( 0 -100 )دفش سنگین شد.حداقل ۷ ۸ تارگت دیگه که اسکات زدین همه بالای 500ک دف داشتین.لطفا با دید بیشتر و منطقی نظر بدین

دف واندر ما از روز اول هدف دار بسته شده بود.منفی هارو دقیقا طبق برنامه ریزی که شده بود داشتیم تحمل میکردیم و با جا به جایی مرتاض ، استارت حجم زیادی از اکانت هایی که دف نمیساختن و آزاد شدن دف پارک شده روی اکانت پارتیان و تعدادی تارگت دیگه ، گندم منفی واندر ها در عرض ۲ روز بلافاصله به میزان اصلی خودش بازگشت

• دوست عزیز نیسان آبی ۲ ۳ هفته پیش این مشکل براش پیش اومد.چرا همون موقع تصمیمی که مبنی بر نزدن واندر گرفته بودین عملی نشد؟

لازم به ذکره پلن گسترده ۶ آمرداد روز پنجشنبه 6 عصر اولین لانچش شروع شد و تا شنبه 8 صبح لانچ ها ادامه داشت.

لند پلن ساعت 1 بامداد یکشنبه شب روی تارگت های شمال غرب بود.

• وقتی 14 15 همر توی یک پلن اتک ها روی نان کپ های سنگینتون لند شه طوری که حداقل هر همر 150ک دف میزنه ، چه حسی اون موقع به دف کورد ها دست میده؟

• دقیقا کجارو میتونسین دف کنین وقتی که دف واندرتون قابل جا به جایی نیست و آنویل ها در پلن های غیر منظم اخیر خورده بود؟

• عزیزم یعنی شما دف واندرتون رو اصلا میتونسین بک کنین در حالی که بخش اعظم این دف از شمال شرق فرستاده شده بود؟
    وقتی میخاین همر هاتونو بلند کنین واندر حریف رو بزنین ، همون تایم روی هر همر سیم سکند حداقل 9 همر روانه بشه ، همش سیم سکند بخوره و 72 شمشیر قرمز در کسری از ثانیه روی ده لند بشه ، اسکات از واندر بزنین ، اسکات ها دیوار بشه و تعجب زده بشید (از بعد فیکس شدن رژیم هیچ گونه اسکاتی از واندر مرکزی آمرداد زده نشد) ، آیا راهی به جز فرار و پیرهن عثمون کردن برخی مسایل ساده باقی میمونه؟ :/

من جواب میدم.خیر.حذف اکانت ها همگی ساعت 6 عصر شنبه خورده بود.دقیقا 7 8 ساعت مانده به لند پلن ۶ آمرداد.مسلما قبل از لند پلن کار شمال غرب تموم شده بود.

ام کا ام جی هم در یک حرکت انتحاری تصمیم میگیره واندر هارو کلین کنه تا قبل از اینکه همرش بپره یا چیف بشه ، استفاده ای کرده باشه که کاملا ناکام میمونه در این تصمیمش.کسی که اولین نفر حذف اکانت رو موقعیتش قرار داد ، اکانتش حذف نشد اما کسی مثل ونچر یا آخیلیوس که سکوت کردند ، حذف اکانت خودشونو زودتر از این تیم زده بودند

میدونی چن همر جنگی بود که دقیقا پلنش طراحی شده بود که پشت بند همین پلن باز بخوره؟اگر میدونسی که این قد به سادگی از عملکردتون با 5 جنگ کوچیک و ۱ جنگ یونیک دفاع نمیکردی

لطفا بیشتر از این مارو نخند دون 8) .اگر فقط همر به همر هم میخاسیم کنیم کار شما خیلی وقت پیش تموم شده بود

"قبلا تو پست هام گفته بودم ، ول کنیم بچه های شمال غرب بچه های خوبی هستن.واسه ما خرج میکنن اندگیم قشنگی داشته باشیم.کسی دوست نداره یه اندگیم بی مزه مثل سرور 2 راند ۱ رو تجربه کنه " دقیقا هم همین بود.مرسی که تا روز 234 بودین <3

سپاس

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Ashkan.freedom ()

• ببخشید محمد جان من از پست شما وام گرفتم

mamad tarantula wrote:

و لینک دوم همر کپ هست که یک همر اندگیمی بود البته در زمان کتیبه ها باهاش مرتاض بزرگ را زده بودم و چند باری تو پلن ها ازش استفاده شد و یک بار هم حدود هزارتایی کاتاش اینسرت شد نمی دونم بهترین همر کپ سرور هست یا نه فعلا لینکی ندیدم اگر هست ممنون میشم رو کنید

برادر عزیز من شمال غرب هیچ حرفی توی دفاع و همر نداره توی این سرور

عملکرد در مقابل حریفش جوری نبوده که بشه دفاع کرد ازش.با 5 جنگ کوچیک و ۱ جنگ یونیک و ۱ جنگ بزرگ و احمق یونیک

یه همری مثل همر محمد ترانتولا که تازه همر کپ هست ، تاثیر گذاریش قد یه همر مثل همر اندگیمی کاتای mkmj یا ونچر هست.حالا بقیه رو فبها.همین یه همر رو مقایسه کن.

ببین چه قد جنگ روش فعال بوده و خروجیش چی بوده بقیه همر اندگیمی های آمرداد پیش کش

اگر قرار مقایسه ای صورت بگیره دیگه سرور تموم شده.بهتره بر اساس منطق و بی طرفانه انجام بشه یا کلا وارد موضوع نشیم

سپاس

پ.ن : درود بر محمدترانتولا که توی شمال غرب ، فقط کاتای آخیلیوس و نیسان از همرش سنگین تر بود و بقیه ...

• Ashkan.freedom wrote:

اگر فقط همر به همر هم میخاسیم کنیم کار شما خیلی وقت پیش تموم شده بود <3

در میدگیم دار و ندارتون رو زدید
    همری باقی نمونده بود که نزنید; لااقل در ش.ش و ج.غ
    دیوار شمال غرب هم پذیرای شما بود : )

موجودی سایدهای دیگه رو خرج کردید،
    یکسری از بچه هاتون در آرامش همرهای جنگی خوبی برای اندگیم کشیدند، کارت صدآفرین براشون ضادر کردید؟

نگاه به لینک های میدگیم، نشون میده ... نیازی به تبلیغات شخصی شما نیست که چه کسی داره جوک میگه.

در باب اتک نیسان به واندر ... این صحبت ها جواب من نبود، البته انتظار حواب هم ندارم.

در باب ادامه بازی بعد از نیسان:
    من شخصا موافق بودم، مخالف و موافق هم داشتیم که در نهایت با نظر توتال محترم بازی رو ادامه دادیم.
    من اگر 5درصد شانس برد ببینم، بازم ادامه میدم
    بگذریم از اینکه وقتی مسئولیت داشته باشبد، نمیشه بدون نگاه کردن به پلیرها و درخواست شون برای ادامه بازی، قید بازی رو زد
    و مسئله سوم: احترام به بازی و رقیب ... موندن تا پایان بازی، احترام به بازی ای هست که انجام میدیم و همچنین رقیب ...
    حالا هرجور دوس داشتید، تفسیر کنید ... مشکلی ندارم.

در باب پلن گسترده تون:
    قبل اجرای این پلن، قید زدن واندرهای امرداد رو زده بودیم.
    با پلیرها صحبت کردیم و سعی کردیم شرح بدیم چرا و چگونه نمیزنیم.

بالطبع طبیعی بود که تارگت هاتون خالی باشه و بزنید و برگردید

در مورد دف شمال غرب همیشه مشکل محاسباتی داشتید
    نمونه بارزش دف کردن Raptor وقتی که کتیبه جنگ با اشتباه من رفت
    تو فروم نوشتید که 3 انویل دفاعی تون پرید، در حالیکه یک انویل از دست دادیم.
    مگر اینکه تفسیر کلمه انویل بین ما متفاوت باشه : )

پی نوشت:
    رابین هود سابق با لایطلات خودت خوش باش.
  • درود دوباره

ArioBarzan wrote:

در میدگیم دار و ندارتون رو زدید
    همری باقی نمونده بود که نزنید; لااقل در ش.ش و ج.غ
    دیوار شمال غرب هم پذیرای شما بود : )

موجودی سایدهای دیگه رو خرج کردید،
    یکسری از بچه هاتون در آرامش همرهای جنگی خوبی برای اندگیم کشیدند، کارت صدآفرین براشون ضادر کردید؟

نگاه به لینک های میدگیم، نشون میده ... نیازی به تبلیغات شخصی شما نیست که چه کسی داره جوک میگه.

عزیزم مسلما شما هم اگر با یک ساید ضرب دری درگیر باشی مسلما قدرت مانوری که نسبت به روی یک ساید هم مرز میتونی بدی خیلی کمتره مخصوصا توی نرمال.یه همر از جنوب شرق میخاست بیاد و برگرده حداقل 3 روز توی راه بود در حالی که همری مثل همر سحر ۱۸ ساعت میرفت و میومد

اگر این کار ساده هست پس چرا شما فقط ۲ راند سنگین روی جنوب شرق اومدین؟

یه راند هم واسه کپ ۷ کراپ زدن اومدین که با سر رفتین تو باقالی.

لطفا شرایط ۲ ساید هم بسنج و در نظر بگیر ضرب دری هستن :D

آرامش همر های اندگیمی؟خب مسلما لینک های اسکات رو ندیدی

اگر هم آرامشی بوده از ضعف شما بوده که حتی زحمت فیک های سنگین به خودتون نمیدادین که جو یه مقدار از آرامش در بیاد :D

ArioBarzan wrote:

Ashkan.freedom wrote:

اگر فقط همر به همر هم میخاسیم کنیم کار شما خیلی وقت پیش تموم شده بود <3

در باب پلن گسترده تون:
    قبل اجرای این پلن، قید زدن واندرهای امرداد رو زده بودیم.
    با پلیرها صحبت کردیم و سعی کردیم شرح بدیم چرا و چگونه نمیزنیم.

بالطبع طبیعی بود که تارگت هاتون خالی باشه و بزنید و برگردید

در مورد دف شمال غرب همیشه مشکل محاسباتی داشتید
    نمونه بارزش دف کردن Raptor وقتی که کتیبه جنگ با اشتباه من رفت
    تو فروم نوشتید که 3 انویل دفاعی تون پرید، در حالیکه یک انویل از دست دادیم.
    مگر اینکه تفسیر کلمه انویل بین ما متفاوت باشه : )

پی نوشت:
    رابین هود سابق با لایطلات خودت خوش باش.

عزیزم شما یه جوری صحبت میکنی انگاری تناقض داره صحبت ها

۲ ۳ هفته درگیر بودین که وضعیت رو به بازیکنا توضیح بدین؟عجیبه.پس با این تفسیر کند بودن شما در بقیه مسایل هم به همین دلیل بوده که باید یه مساله رو ۱۰۰ بار توضیح بدین واسه یه نفر.

تعجبم زمانی مثل جا به جایی جنگ یونیک چرا فقط این قدر کند نبودین؟

یه سری همر هایی که روی ام کا ام جی خوردن رو نگاه کنین

شما پلنی که روی واندر ونچر خورد رو نگاه کنین.

اون ها فقط قطره ای از همر ها جنگی بودن که با توجه به شرایط فقط به قصد اینکه شما دیوارشون کنین بلند شدن.از لاستهایی که خوردن و تناسب هاشون که کاملا ریخته به هم میتونین متوجه این امر بشین.شما به اونا اگر میگی جنگی ، جنگی هارو ببینی چی میگی :saint:

سپاس

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Ashkan.freedom ()

• Ashkan.freedom wrote:

اون ها فقط قطره ای از همر ها جنگی بودن که با توجه به شرایط فقط به قصد اینکه شما دیوارشون کنین بلند شدن.از لاستهایی که خوردن و تناسب هاشون که کاملا ریخته به هم میتونین متوجه این امر بشین.شما به اونا اگر میگی جنگی ، جنگی هارو ببینی چی میگی :saint:

فیلم هندی تعریف میکنی؟

Ashkan.freedom wrote:

درود دوباره

عزیزم مسلما شما هم اگر با یک ساید ضرب دری درگیر باشی مسلما قدرت مانوری که نسبت به روی یک ساید هم مرز میتونی بدی خیلی کمتره مخصوصا توی نرمال.یه همر از جنوب شرق میخاست بیاد و برگرده حداقل 3 روز توی راه بود در حالی که همری مثل همر سحر ۱۸ ساعت میرفت و میومد

آرامش همر های اندگیمی؟خب مسلما لینک های اسکات رو ندیدی

اگر هم آرامشی بوده از ضعف شما بوده که حتی زحمت فیک های سنگین به خودتون نمیدادین که جو یه مقدار از آرامش در بیاد :D

ما 3ساید رو باید میزدیم :)
    3 برابر انرژی بیشتر ... تایم بیشتر
    بالطبع تارگت های جنوب شرق اولویت اول مون نبودند

مرحوم نیما میگفت: پلیری که جنگ نبینه، پلیر نمیشه
    قبول دارم اکثر بدنه جنوب شرق، قدیمی بودند و باتجربه ... اما آیا تونستید در آرامش نسبی، بازیکن جدیدی هم تربیت کنید؟

نه، منظورم این نبود بخاطر نیسان رفتیم، ... از کجای حرف من برداشت کردید
    مسائل مختلفی بود ... صحبت ها کردیم

واندری که روی آخیل بود، رویای ما بود

یه جایی ... تصمیمی گرفتیم،
    رویامون رو رها کردیم ... لبخندی زدیم و گذشتیم.

بااحترام
    --حسین

• و ادامه پستم.
    گفتنی ها زیاده. بزرگترین نتیجه این سرور این بود که اگه دفعات بعد خواستیم بازی کنیم علاوه بر اینکه حواسمون هست که چه افراد و تیم هایی تو ساید خودمون هستن باید رقبا هم چک بشن تا بشه فهمید سرورش ارزش ادامه پیدا کردن داره یا نه.
    جالبه که بعضیا خرابکاریایی که رو اکانتای بقیه میکنن میندازن گردن ما .... چیزی که تو سابقه بعضیا تو سرورای دیگه هست و تو سابقه بچه های ما نیست.

ما اگه میخواستیم از ترس باخت ول کنیم همون موقع سه به یک شد ول میکردیم.

البته شما بردید و میتونید هر چیزی که خواستید درباره قدرتتون بگید. قضاوت با خوانندگان فروم هست که 30 صفحه رو بخونن و نظر بدن که درگیری های بین دو رقیب چطور بود.

اما مهمتر از هر چیزی لذت بازی بود که بخاطر یه سری حواشی از بین رفت ...

یه نکته دیگه اینکه تعداد لینکهای زد خورد بین شمال غرب و رقباش چندین برابر چیزی هست که تو فروم اومده. ما از یه جایی فرومو ول کردیم. یکی از دلایل چون رقیب فروم نویسای خوبی نداشت و حذابیت کار کم شده بود. بحثا فنی نبود و کل کل بیمورد و بی معنی بود.

مثلا همین اکانت TaK SHaKH TeaM. فکر کنم مهراد باشی درسته؟ شما همونی نیستی که تو فروم دات کام بخاطر کاتایی که یک نفر دیگه کشیده بود رفتی با گرامر اشتباه پز دادی؟؟ اکانت قبلی فرومت هم بخاطر فحاشی بن شده بود؟ یادمه یه اکانتی هم از آمرداد تو فروم بن شد که بعدش با یه اکانت فیک یه عکس مستهجن حاوی اهانت به ادمینای تراوین ارسال شد تو فروم. تو ذهنم مونده شما بودی.
    اینجا هم هیچ کدوم از صحبتهایی که مطرح میکنی بر اساس منطق و استدلال و مباحث فنی نیست. بیشتر قصد مسخره کردن و ... داره. من چندتایی رفیق دهه 80 تو بازیهای انلاین دارم. خیلیاشون از نظر شور و شوق و انرژی شبیه شما هستن. البته زبانشون قوی تره. :D جایی مثل فروم لازمه که یه متین تر و شسته رفته تر برخورد بشه. ان شاالله یکم بیشتر مطالعه کن و اگه طبق قول مدیریت تراوین تاپیک های قدیمی برگشت برو تاپیک های قدیمی تر فروم رو بخون که نسل بعدی تراوین شما هستید. ان شاالله تو فروم ها بهتر ظاهر بشی.

پی نوشت 1: یکی از بچه هایی که یادم رفت ازش تشکر کنم حمید از اکانت لپ لپ بود. ممنون که بودی. و حسین هم از اونور اشاره میکنه که علی سربراس رو یادش رفت بیشتر بنویسه که با اسکات هاش خیلی به ما کمک کرد.
    پی نوشت 2: صحبتهایی که تو این ارسال دارم فقط شامل کسانی میشه که رسیدنشون به برد همه چیزو توجیه میکنه. قطعا بازیکنان زیادی بودن که خیلی زحمت کشیدن که دوباره بردشون رو تبریک میگم

پی نوشت 3: واقعا میرید رو اکانتای بقیه و پسوردایی که ازشون تو سرورای دیگه استفاده کردن رو تست میکنید؟

خدانگهدار همگی
    به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever