مهم نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• سلام و خسته نباشید

بنده هم تبریک میگم به همه دوستانی که در این سرور حضور داشتن و تا اخرین لحظه همه تلاششون رو کردن چه تیم برنده چه تیم بازنده که از نظر من همچین فرقی هم نمیکنه برنده بودن یا بازنده بودن در این بازی. از اینکه در کنار خیلی از دوستان بازی کردم و افتخار آشنایی و هم صحبتی باهاشون رو داشتم خوشحالم، خداروشکر همه بچه های مجموعه آمرداد واقعا حرفه ای و قابل احترام بودن و حضور در کنار این دوستان واقعا خیلی راحت و لذت بخشه ( البته تن به کار نمیدادن اون اوایل :D ). بیشتر عزیزان یه حالت از خود گذشتگی در زمینه بازی در ذاتشون موج میزد و از همه مهتر واقعا به هم دیگه اعتماد داشتن، من این خصوصیت رو به اجرا کردن پلن های مکزیکی و سوئدی ترجیح میدم، جنوب شرق این سرور واقعا ساده بازی کرد ولی روحیه تیمی خوبی داشت این ساید تنها چیزی که کم داشت پلیرهای جوون و تازه کار بود یا به قول معروف جویای نام، که بتونن وقت بزارن و ایده داشته باشن و خلاقیت به خرج بدن. البته که ساده بازی کردن هم سخته

.

برعکس همه کسایی که میگفتن و میگن جنوب غرب مستعمره بود من نظر دیگه ای دارم، این ساید یه ماه بعد کتیبه به طور کلی از بین میرفت اگر در کنار جنوب شرق قرار نمیگرفت، من نظرم این بود کمکشون بکنیم سایدشون سر پا بمونه حتی اگر با شمال غرب متا شدن، که خوشبختانه پلیرهای سایدشون زحمت کشیدن و صادقانه عمل کردن و تا اخر ادامه دادن و مزد تلاش خودشون رو هم با پیروزی گرفتن. وقتی میدیدم همرهای این ساید داره بلند میشه و داخل پلن ها شرکت داده میشن واقعا خوشحال بودم، بیشتر از حد توانشون ظاهر شدن .
    .
    شمال غرب که من واقعا روشون خیلی حساب میکردم ( اشکان شاهده :D )، یعنی خود پلیرهای شمال غرب هم باورشون نمیشه که ما چقدر عالی در موردشون فکر میکردیم، بشخصه با اون جنگ اموزها که داشتن تعداد واندرزن های ساید شمال غرب رو به تنهایی نزدیک به بقیه همرهای واندرزن سرور میدونستم. دفاع رو نقطه ضعفشون میدیدم چون اوایل برنامه ای براش نداشتن ولی همرهاشون رو بهترین نقطه قوتشون میدونستم، و اصلا چنین پایانی رو براشون نمیدیدم. جز اکانت اخیلیوس که نزدیک بود به تصورات ما بقیه اکانتا اندازه نصف چیزی که ما فکر میکردیم هم ظاهر نشدن (در زمینه همر)، برای مثال نیسان رو ما قشنگ چهارتا واندرزن خفن در نظر گرفته بودیم. رقیب قابل احترامی بودید و هیچ وقت نشد دسته کمتون بگیریم اما انگار خودتون خودتون رو دسته کم گرفته بودید. در مورد اکانت های شخصی من همیشه نظرم اینکه شاید بی نهایت امکانات در اختیارت باشه ولی دلیل نمیشه بتونی ازشون استفاده کنی که این سرور خیلی از اکانت ها بازم اینو ثابت کردن. بنظرم دلیل باخت شما دست کم گرفتن سایدهای دیگه بود و همین باعث شد کل سرور بر علیه شما بشن و مقصر اصلی فقط خودتون بودید. در هر صورت خسته نباشید چیزی از ارزش های شما کم نشد.
    .
    شمال شرقم که وضعیتش از ابتدا تا انتها بر همگان روشنه.
    .

اما خب سرور کم هیجانی بود :D (اشکان!)

با سپاس

پ.ن 1 : بازم بابت اینکه رفیق نیمه راه شدم از بچه های تیم عذر میخوام
    پ.ن 2 : من میگم به این مجموعه آمرداد اعتماد داشته باشید و بیاید بزرگترش بکنید، بهش ملحق بشید و لذت بازی در کنار اعضای این مجموعه رو بچشید. خیلی ها ادعاشو دارن که تیم دارن ولی این مجموعه تفاوت های اساسی با بقیه داره. اونا ریچ کیدز و ادعای الکی ، دکتر مهندس و فحش بده و غرور کاذب ندارن، یه مشت دوست و رفیقه اهل دل :rolleyes:

پ.ن 3 : سهل انگاری خودتون رو گردن یه مجموعه نندازید همیشه آدمای خوب و بد تو هر جامعه ای پیدا میشه.

• malfurin wrote:

فکر کنم مهراد باشی درسته؟
    درسته

malfurin wrote:

شما همونی نیستی که تو فروم دات کام بخاطر کاتایی که یک نفر دیگه کشیده بود رفتی با گرامر اشتباه پز دادی؟؟
    والله کاتایی که یک نفره دیگه کشیده بود نه..تیمه ایران کشیده بود..خوده اون طرف هم توی تیم اسپیک گفت بزار..حالا گرامرش اشتباه بود ببخش شما خخخ
    فقط داستانش رو به من بد گفته بودن که اونم صحبت شد و رفع شد
    حالا چی میخوای ثابت کنی؟

malfurin wrote:

اکانت قبلی فرومت هم بخاطر فحاشی بن شده بود؟
    نه عزیزم به دلیل فحاشی نبوده..و تا الانم به دلیل فحاشی اصلا بن نشدم
    به دلیل بیمه نیسان بوده...بخونیش متوجه میشی

malfurin wrote:

یادمه یه اکانتی هم از آمرداد تو فروم بن شد که بعدش با یه اکانت فیک یه عکس مستهجن حاوی اهانت به ادمینای تراوین ارسال شد تو فروم. تو ذهنم مونده شما بودی
    جلل خالق...دیگه چی؟

malfurin wrote:

اینجا هم هیچ کدوم از صحبتهایی که مطرح میکنی بر اساس منطق و استدلال و مباحث فنی نیست.
    شما اینجور فک کن..مباحث فنی شما رو دیدیم!!! سرور 30 روز دیگه تمومه لووووووول

malfurin wrote:

بیشتر قصد مسخره کردن و ... داره.
    دقیقا..از کجا فهمیدی؟ شما بازی میکنی که حال کنی یا بازی میکنی که ادعای بزرگی و قوی بودن و خودشاخ پنداری کنی؟
    بازی برای لذت بردنه ..بنده هم با مسخره کردن آدمای ضعیف و تازه کاری مثل شما لذت میبرم که فکر میکنن همه چیزو دارن اما در اصل هیچیزی ندارن

حالا بزار یه چیزی بگم بیشتر بخندیم با هم
    شما نشستین تو تیم اسپیک مثل خانومای دهه 90 پچ پچ میکنین :D

malfurin wrote:

پی نوشت 3: واقعا میرید رو اکانتای بقیه و پسوردایی که ازشون تو سرورای دیگه استفاده کردن رو تست میکنید؟

حالا فهمیدی مشکل کجا بود؟؟ همون حدسی که میزدم بوده
    رمزه نیسان آبی با رمزای سرورای قبلش یکی بوده و یکی که میدونسته اومده پکوندش
    برای همین این پی نوشت رو گذاشتی...حالا برید خودتون رو مسخره کنید قبل از اینکه من شمارو مسخره کنم :thumbsup:

البته مطمئن نیستم اما اینو توی خصوصی به امیرعلی گفتم و حتمی اومده توی تیم اسپیک بهتون گفته که اومدی اینو نوشتی
    خوب اینم از مشکله نیسان آبیت..

سخن خودشاخ پندارانه: ما بحث فنی میکنیم تو مسخرمون میکنی..ای کودکه خردسال 8o

من به اندازه خودم بازی کردم که بدونم فرومه قبل فیلتر چطوری بوده...اون موقع آدماش و طریقه بازیش زمین تا آسمون با تراوین جدید فرق داشت

الان بحث فنی این شده که ما فلان قدر همره با پوش و مولتی و هزینه بسیار کشیدیم شما هیچی نکشیدی
    اون موقع اصلا بازار و حتی لیست فارم نبود عزیزم ;) سابقه هم 5 سالشو که مدال نشون میده بقیشم فکر کن الکیه

به دوستای دهه 80ایت سلام برسون ;)
  • ArioBarzan wrote:

فیلم هندی تعریف میکنی؟
    ما 3ساید رو باید میزدیم :)
    3 برابر انرژی بیشتر ... تایم بیشتر
    بالطبع تارگت های جنوب شرق اولویت اول مون نبودند

مرحوم نیما میگفت: پلیری که جنگ نبینه، پلیر نمیشه
    قبول دارم اکثر بدنه جنوب شرق، قدیمی بودند و باتجربه ... اما آیا تونستید در آرامش نسبی، بازیکن جدیدی هم تربیت کنید؟

نه، منظورم این نبود بخاطر نیسان رفتیم، ... از کجای حرف من برداشت کردید
    مسائل مختلفی بود ... صحبت ها کردیم

واندری که روی آخیل بود، رویای ما بود

یه جایی ... تصمیمی گرفتیم،
    رویامون رو رها کردیم ... لبخندی زدیم و گذشتیم.

بااحترام
    --حسین

حسین عزیز
    90% پلیر های جنوب شرق اکثر مواقع 3 به 1 بازی کردن

یه بخششون که مربوط به تیم زئوس بودن اونا که کلا 3 به 1 بازی میکردن
    یه بخششون مربوط به تیم ممد و حاج احمدن اونا که فقط 3 به 1 بودن
    شاهکار هنری شون منم که نصف سرور هام باز 3 به 1 بوده بقیه هم 2 به 2 بوده اخرش 3 به 1 می شد:دی

درست نیست بگی چون 3 به 1 بود نامردی شد و ما باید 3 ساید رو میزدیم ولی نتونستیم
    باور کن من کوچیکترین سروری که 3 به 1 بازی کردم سایدمون نصف شما هم قدرت نداشت کلا هیچی نداشتیم جز یه چکمه ولی همون سرور باعث شد به من میگن بهنام ویانا
    80% سرور رو من بهشون عرض ارادت کرده بودم تو یه شب ما 20ک کاتا حفت کردیم 3 ساید اکثرا کراپ لاک شده بود، بزرگترین همر سرور رو چیف زدیم ، سوپرهمرهای سرور بزرگترینشون 10ک کاتا بود از بس خفت شده بود:)

جنوب شرق سایدی بود که اکثر بدنش ادم های شیرازی بودن :دی جز خود اشکان اکثرا یا تو ماموریت بودن یا کار داشتن یا نبودن حال نداشتن یا زنشون اجازه نمیداد بازی کنن ( مرتضی هم به این موضوع اشاره کرد ) تنها خصلت خوبی که داشت این بود بچه های پایه ایی بودن تو هیچ حالی زیر اب همو نمیزدن اصلا به اینکه جنگ دست اونه دست من نیست غر نمیزدن
    باوز کن دلیل این همه قدرت این بود نه اینکه طرف 3 بازی بود
    جنگ اموز شما میزدید اصلا انگار نه انگار ، تنها حرفی که میزدن حاجی اشکال نداره یکم دامنه جابجایی رو فشرده میکنیم در صورتی که شما انتظار داشتی دعوا بشه و هرج و مرج

درست نیست من بگم چون بلوف علکی و من به هیچ عنوان تایمشو ندارم دیگه اما اگه شما با همین استراتژی بخواید بازی کنید حتی طرف 3 بازی هم باشید باز میخورید اگه 7 8 سال پیش بود میگفتم سرور بعدی امتحان میکنیم شما همه ما تک هرکی هم دوست دارید بر دارید بیارید :دی

کار شما تو مچ کردن که سخت تر از ما نبود :دی
    شما نمیدونی اما سارنگ میدونست قبل این منو تیم حاج احمد سایه همو با تیر میزدیم ولی این سرور 1 بار حتی 1 بار هم باهم به مشکل نخوردیم تنها مشکل من با این تیم این بود چرا ممد همر کپ ساخته :دی 100 بار گفتم بهش نانکپش

به هر حال حسین جان شما به نظرم یکی از بهترین های شمال غرب بودی و خیلی مارو اذیت کردید از این بابت بهتون تبریک میگم

پ.ن: نظرم اینه بجای بحث های الکی فراموش کنید همه چیرو

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    Kran - TX-R3 L
    Xian - TS1R3 W
  • با سلام خدمت شما کمیل عزیز

Ashkan.freedom wrote:

بهنام کاکو بیخیال.کمیل خیلی جالب مسایل رو بررسی میکنه.الان دارم میفهمم چرا سخنگو شده کمیل. :D درس ادم ازش میگیره تو یافتن جنبه های مثبت . درود بر تو
    برای مثال اون کانتر اسم مهاجمش مخفی میشه.بابا متحده به قول سارنگ.متحدی که اسیر آبنبات های خوشمزه شمال غربه

یا مثلا شرام لینک حتی همین یه اتکم کامل نمیزارن ببینیم مدافع چه جوری دف کرده و آخر قصه چی شده

The Lucky One wrote:

دیروز ظاهراً نان کپ ونچر منابع لاک شد ;( کسی که تارگتارو انتخاب کرد ، خودشو معرفی کنه ;(
    سارنگ این از اون حرفا بودا !!!!!
    میخایم بیدارت کنیم یه کم خفن تر باشین بیشتر چالش واسه ما بسازین

از روز 40 تا روز 150 با تلاش و فکر و زمان چکمه زده میشه ، اونم با یه همر خوب 50ک شمشیری که در صورت بودن هیرو لاست حداقل 40٪ کاهش پیدا میکرد (قدرت خود هجوم + ریکاوری با نوار زخم) حالا همه اینا به کار ، بعد ۱ شبه چشم بزرگ لینک سبز از همون پلنر زده میشه ....

سبحان الله :D

سپاس

پ.ن : آوانس ، آوانس ،‌ آوانس ، چرا چون حال میکنیم با بودنتون :D

راجب درگیری های صورت گرفته تا اونجایی که من یادمه چند مورد درگیری مستقیم داشتیم با شمال غرب

• اولین درگیری همزمان با درگیری ما با ساید شمال شرق بود که arman83 نان کپش چیف و کپش دیلیت شد

• دومین درگیری دیوار شدن ۲ همر ۸۰ک گرز آخیل و جاست فرند روی دیواری No1.team و لینک نگرفتن به طوری که همری مثل آخیلیوس ۸۰ک امتیازهجومی بیشتر نگرفت
    • سومین پلن زدن کپ dark night توسط هابابا بود که دیوار شد
    • چند موج نامنظم با لنگه دمپایی روی جنگ آموز ها اومدین و ۳ جنگ آموز تونسین بزنین
    • چکمه کوچیک رو از زیر چشم بزرگ با ول دادن همر دیفالت نیسان بدون هیرو و اون لاستی که خورد زدین

• در یکی از پلن ها اقدام به زدن کپ ۷کراپ کردید که از ۵ همری که فرستاده بودین ۱ همر ۸۰٪ لاست خورد ، ۳ همر دیوار شد و ۱ همر هم برگشت
    • آخرین پلن هم پلن گان هیرو و واندر بود که اونم نتیجه نگرفتید
    راجب پلن های آمرداد

• ۳ راند پلن گسترده روی ساید شمال غرب و بلند کردن حداقل 15 همر در هر پلن به قصد قرار دادن این ساید در فرسایش(اینسرت هایی هم شد البته که خب برای شما جنبه + و برای ما بی تاثیر در روند پلن)
    • زدن جنگ آموز کوچیک شمال غرب از اکانت ریدر اگر اشتباه نکنم

• زدن چشم بزرگ شمال غرب از اکانت ونچر

• چیف همر 06 mkmj و خمره آخیلیوس
    • خفت های متعدد ، خفت همر 03 آخیل ، همر 02 ونچر ، همر 001 ام کا ام جی ،‌ همر اکانت کوماتسو ، همر آتی د گریت ، همر حبیب 100 ، همر باتیاس و و و
    • پلن گسترده و زدن تعدادی کپ و زیرساخت های واندر
    • پلن گسترده و زدن احمق یونیک و زیرساخت دوباره واندر شمال غرب به طوری که زیرساخت حداقلی برای آپ واندر تا سطح ۱۰۰ رو شما روز ۲۲۵ پیدا میکردین و برای اولین بار واندر شما رنک سطح 99 رو حول و هوش روز 255 پیدا میکرد
    • پلن گسترده و دیلیت کردن همر 001 ام کا ام جی
    این خلاصه ای بود از پلن هایی که شمال غرب روی مجموعه آمرداد مانور میداد و برعکس.

malfurin wrote:

البته شما بردید و میتونید هر چیزی که خواستید درباره قدرتتون بگید. قضاوت با خوانندگان فروم هست که 30 صفحه رو بخونن و نظر بدن که درگیری های بین دو رقیب چطور بود.
    اما مهمتر از هر چیزی لذت بازی بود که بخاطر یه سری حواشی از بین رفت ...

یه نکته دیگه اینکه تعداد لینکهای زد خورد بین شمال غرب و رقباش چندین برابر چیزی هست که تو فروم اومده. ما از یه جایی فرومو ول کردیم. یکی از دلایل چون رقیب فروم نویسای خوبی نداشت و حذابیت کار کم شده بود. بحثا فنی نبود و کل کل بیمورد و بی معنی بود.

اینجا هم هیچ کدوم از صحبتهایی که مطرح میکنی بر اساس منطق و استدلال و مباحث فنی نیست.

شمال غرب در بقیه موارد ضد و خورد سنگین دیگه ای نداشته مگر دمپایی چیزی ول داده باشن روی جای ولی هر وقت اقدامی برای پلن گسترده صورت گرفت ، به جز اولین پلن مابقی همش نا موفق بودین

راجب قدرت هم از لحاظ دفاعی قدرت مارو روی دیوار NO1.TEAM در همون موقع دیدین.بعد از پلن گان هیرو هم با توجه به اسکات هایی که از تارگت هایی که فیک رفته بودین و واندر ها ، باز هم قدرت دفاعی رو دیدین

بله مسلما چون شاهد این بودیم که بحث ها فنی نیست تصمیم گرفتیم که دیگه بیخیال فروم شیم.اونایی که ۴ ۵ تا پشت هم پست میذاشتن جواب نمیگرفتن ما نبودیما !!! میخای تا ریپلای کنم یکی از پستارو بلکه یادت بیاد عزیزکم :rolleyes:

وقتی که شما میای میگی ۳۰ روز دیگه سرور تمومه مگه دیگه جای بحث فنی هم میمونه گل من؟

وقتی همرهای کپ ما داره با نان کپ هایی که جنگ کوچیک روش قفل بوده رقابت میکنه این چه معنی داره گل من؟(دقت کن همرهای نه فقط 1 همر کپ !!!!)

وقتی همر Kamal m&k خورد توی mkmj دو انبار بزرگ این اکانت خورد

دلیل اینکه انبارکوچیک میره توی این همر ۳ ۴ روز قبل از اجرای پلن ۶ آمرداد ، به این خاطر بوده که شما میدونسین قراره حذف کنین آره؟و همینجوری علکی بردین زیرساخت اون همر رو کامل کنین درسته؟

شما با بولد کردن یه سری مسایل ترجیح دادید وایسید و با مانور روی ۳ به ۱ و ... تصمیم گرفتین که این سرور قهرمان بازی در بیارین و با یه برد بگین که تنهایی ۳ تارو زدیم.۳تا کنار هم جمع شن هم حریف ما نمیشن.

تا آخرین لحظات این امید رو داشتین حتی وقتی که با واقعیت هایی مثل قدرت آمرداد چه در زمینه دفاع ، چه در زمینه همر و چه در زمینه ساپورت واندر و زیرساخت واندر رو به رو میشدید

اما حالا تازه از خواب بیدار شدید و فهمیدید که تصورات شما خیلی سطحی بوده و حتی با 5 جنگ کوچیک و ۱ جنگ یونیک و ۱ جنگ بزرگ ، نتونسین همرهایی بسازید که قابل مقایسه با همر های مجموعه ما باشه

سپاس

پ.ن : " آوانس ، آوانس ،‌ آوانس ، چرا چون حال میکنیم با بودنتون " الان تازه دارید بعد از ۲ ۳ ماه بعضی از حرفای منو درک میکنید

پ.ن : یادش بخیر وقتی کتیبه خارج میشد.5 دقیقه تنبیه ، بعد نوبت دهی دوباره به اون فرد برای گرفتن کتیبه.

پ.ن :‌ مایه افتخاره بعضی پلیر هایی که سرور اول دومشون بود بازی میکردن یه جوری بازی کردن که شما فکر میکنی همه بزرگ و با تجربه بودن حسین جان.این هم یه دست آورده به نظرم واسه آمرداد

بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    :o

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Ashkan.freedom ()

• behnam wrote:

حسین عزیز 90% پلیر های جنوب شرق اکثر مواقع 3 به 1 بازی کردن

جنوب شرق سایدی بود که اکثر بدنش ادم های شیرازی بودن :دی جز خود اشکان اکثرا یا تو ماموریت بودن یا کار داشتن یا نبودن حال نداشتن یا زنشون اجازه نمیداد بازی کنن ( مرتضی هم به این موضوع اشاره کرد ) تنها خصلت خوبی که داشت این بود بچه های پایه ایی بودن تو هیچ حالی زیر اب همو نمیزدن اصلا به اینکه جنگ دست اونه دست من نیست غر نمیزدن
    باوز کن دلیل این همه قدرت این بود نه اینکه طرف 3 بازی بود
    جنگ اموز شما میزدید اصلا انگار نه انگار ، تنها حرفی که میزدن حاجی اشکال نداره یکم دامنه جابجایی رو فشرده میکنیم در صورتی که شما انتظار داشتی دعوا بشه و هرج و مرج

درست نیست من بگم چون بلوف علکی و من به هیچ عنوان تایمشو ندارم دیگه اما اگه شما با همین استراتژی بخواید بازی کنید حتی طرف 3 بازی هم باشید باز میخورید اگه 7 8 سال پیش بود میگفتم سرور بعدی امتحان میکنیم شما همه ما تک هرکی هم دوست دارید بر دارید بیارید :دی

بهنام عزیز
    دو روز پیش در تلگرام داشتم برای دوستان م مینوشتم ... از بدترین قسمتِ باختن مینوشتم ... اینکه وقتی تو چنین فضایی میبازی، ظاهرا همه چی رو میبازی
    برنده اشتهای سیری ناپذیری داره که همه کیک رو برداره، همه افتخارات بازی رو میخواد متعلق به خودش کنه ... سهمی برای بازنده وجود نداره ... نگاه بیرونی هم با ذهنی تنبل دنبال میکنه ... خیلی کند و کاوی نمیکنه و ...

اینکه امرداد ضد کرد ... یعنی چی؟ یعنی باید بیایی و بگی که ... همه شماها لوطی و بامرام بودید و شمال غربی ها اینطور نیودند ؟ ... دست ت درد نکنه ... اونقدر سابقه داری که بالا و پایین این بازی رو زیاد دیدی ... اگر قرار به کل کل هست، لااقل روراست تر بنویس :)

ما در مورد مسائل داخلی شما به یاد نمیارم که صحبتی داشته باشیم :)
    ولی این شما بودی که مرتب مانور میدادید که زیر فشار حملات، از هم می پاشید و ... پست هات تو همین فروم هست ... جایی ایمان عزیز هم خوب ریپلای کرد (داستان واکنش ابرقدرت)

عاشق شمال غرب بودم ... دم تک تک پلیرهامون گرم ... در سخت ترین روزها با هم مدارا کردیم ... کمک کردیم ... هر اختلافی که بین خومون حل کردیم، قوی تر شدیم ... و این راه رو تا پایان ادامه دادیم، به تک تک این روزهایی که کنار هم بودیم، افتخار میکنم.

behnam wrote:

به هر حال حسین جان شما به نظرم یکی از بهترین های شمال غرب بودی و خیلی مارو اذیت کردید از این بابت بهتون تبریک میگم
    لطف داری، بهتر از من خیلیا بودند تو شمال غرب ...
    از ژیان خوب رمری کشیدید ، خیلی خوب بود ... خسته نباشید

بازم تبریک میگم، پیروزی مبارک تون.

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط ArioBarzan ()

• روزی رابین هود قصه ما قصد کسب افتخار داشت
    روز انتخاب;
    ساید برنده رو انتخاب میکنه
    بعدش میره گزینه easy رو select میکنه :) بازی 3 به 1
    و در نهایت
    آها به همین هم راضی نیست، حتما باید خیالش راحت بشه از بردن
    میاد رو نیسان آبی و ...

تراوین سرور یک، برای ما یه بازی بود، یه حضور شاد و قدرتمند، چیزی بود که تحصیل شد ... و با آرامش خاطر زمین بازی رو ترک میکنیم ... شما همچنان در آتش طمع ت بسوز ... رهات میکنیم و فقط سوختن ت رو میبینیم.
  • سلام.
    کمیل معذرت می خوام ولی خواننده فروم دقیقا چی رو باید نظر بده؟!در مورد واندر حذف شده شمالغرب نظر بده؟!یا توتالی که اکانتش رو حذف کرده؟!یا اینکه مثلا کاتاهای ممد ترانتولا رو با تک جنگ آموز جنوب شرق با کاتاهای نیسان با جنگ آموز منحصر مقایسه کنه؟!
    بنده به شخصه خیلی بیشتر از اینها روتون حساب کرده بودم ولی متاسفانه خیلی مبتدیانه بازی رو تموم کردید برعکس روند بازی.اونجایی که بازی قرار بود شروع بشه گذاشتید رفتید.

تنها دستاورد شمالغرب توی این سرور اینه که بگید همراشونو ترشی کردیم.هر چند اگرم نمی رفتید باز هم چندتایی ترشی داشتیم.

ساید تشکیل شده از تعداد زیادی اکانت که برای یک هدف بازی می کنند.شاید حذف یک اکانت برای یک مجموعه ایجاد بحران کنه ولی اینکه نبود یک اکانت باعث تشنج و فلج شدن مجموعه ای بشه نشان از عدم مدیریت در اون مجموعه هست.
    برفرض همر پارتیان مثل همر نیسان با خرابکاری از بین می رفت آیا جنوب شرق دچار تشنج می شد؟!جواب قطعا منفی هست.اینجا کسی روی اکانت قمار نمی کنه.وقتی حرف از ساید میزنیم داریم از یک مجموعه اکانت میگیم نه تعداد معدودی اکانت های سوگلی.

اینکه می گید ما رویامون رو رها کردیم برای توی فیلم هاست.مدیریت با فیلم هندی کارایی نداره.اینجا کسی رویاشو رها نمی کنه و تا آخرین ثانیه های سرور می جنگه حتی اگر ۳ به ۱ باشه و بازنده باشه از پیش.اینجا همه در این زمینه ثابت شده هستند و تجربیات خوبی دارن.نمونه هاش رو هم بهنام گفت.تفاوت جنوب شرق و شمالغرب رو در تعداد کتیبه ها و همرها و آنویل ها و ۳ به ۱ نباید جست جو کرد بلکه باید توی منش و دیدگاه بازیکناش دید.

پ.ن:رسم ادب ایجاب می کنه که در انتهای بازی تبریک گفته بشه و تمام.اینکه اما و اگر ها رو بیاری وسط ،لاف در غریبی هست.هر کسی یه جایی به دلایلی شکست رو تجربه می کنه.بهتر هست که کار برنده رو تحسین کنیم،چون لایق برنده شدن بوده حتی اگر برنده از ما نباشه.

پ.ن:لاطائلات واژه درست هست.
    TT 2011.ir
    Final 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
  • ای بابا آقا دمتون گرم آفرین آفرین تمومش کنین بره تا گندش بیشتر بالا نیومده
    خوب مثلما اگه تو ساید شمالغرب هم بازی از ابتدا 3 به 1 بود، حداقل فیک و اسکات و اتک رو اکانتا میومد ، دو تا منحصر و15 تا کتیبه با تک هیرو میومد، مجبور نبودیم از بیشتر کپ هایی که برای رید تعبیه شده بودن به خاطر کمبود دفاعی، دف بکشیم، مجبور نبودیم از خود اکانتمون با جنگ یونیک دف بکشیم، به خاطر کمبود پارکینگ 1 میل دفو تو تک تک سوراخای اکانتمون جا بدیم
    اگه راحت دو سه تا اتحاد شمالشرقو تو فارم لیستمون داشتیم، اگه خیلی راحت میرفتیم تو لیست پسورد ها و تصمیم میگرفتیم که امروز کدوم همر های شمالشرق یا جنوب غربو لانچ کنیم و در نهایت خیالمون راحت بود که وقتی اتک میاد با پسورد بریم و چک کنیم اتک ها کجاست و براحتی همرو تیکه تیکه کنیم، بهتون قول میدم تحت این شرایط عملکرد ها تو شمالغرب خیلی بهتر میبود
    مثل یه جوک میمونه که
    شما بیاین هر چیزی تو شمالغربو با جنوب شرق یکی کنین چون تو شرایط اولیه و امکانات پیشفرض شما 3-0 جلو بودید
    اینکه تحت این شرایط شمالغرب تونست اون تعداد جنگ آموز از شما بزنه به خاطر شارژ کردن اینور نبوده، چون قطعا اینور منابع موجود و در دسترس شاید 1/3 شماها بود، صرفا جهت عقب انداختن چند همر و سخت کردن کار شما بود! من نمیدونم شما چرا همه چیزو به یه دو دو تا چهار تا جهت اینکه کی 100 میکنه میسنجید! من نمیگم اگه پسورد نیسانو نمیگرفتید حتما شمالغرب 100 میکرد! اما بازم تحت چالش های زیادی بازی ادامه پیدا میکرد و کسب لذت بیشتر (هدف از بازی) تکمیل میشد که متاسفانه فدای عقاید بردن به هر روش شدید و این باعث حذف عنصر لذت و جایگزینی اون با کینه توسط شما شد..

پ.ن:اینجا نبینم کسی منبر بره که ما لذت هامونو تو عصر فلان کسب کردیم ، یا تا همینجاشم لذت هایی که میخواستیم کسب کردیمو این داستانا، اینا هم مال فیلماس :) 80-90% لذت این سرور به واندر زدناش بود
    I'm not arguing, Just explaining why I'm right
  • سلام مجدد

اشکان تو بخوبی متوجه شدی که من در طول سرور چیکار میکردم. اما الان سرور تموم شده این قضیه کمتر شده. فقط وقتی موردی باشه که غیرمنصفانه به بچه های شمال غرب چیزی بگه طور دیگه ای از خجالتش در میام که دو نمونه اش تو فروم چواب به پستهای گادلس و تک شاخ بود.

قضیه 35 روز که مطرح کردم هم در همون راستا بود. اما ازش میخواستم برای مسائل درون ساید استفاده کنم که متاسفانه نشد. وگرنه الان سرور جذاب تر از قبل داشت ادامه پیدا میکرد. آخر سرور زیاد جذاب نیست اینا باز بشه. در هر حال ما به دلایل مختلف باختیم. و پیروزی شما هم مبارک باشه. من فقط تلاشمو کردم که سرور جذاب تر بشه و ادامه پیدا کنه. :(
    اینجا رو هم یه نگاه بندازید . من جزو اولین نفرات تو ایران بودم که میدونستم.

حالا فهمیدی مشکل کجا بود؟؟ همون حدسی که میزدم بوده
    رمزه نیسان آبی با رمزای سرورای قبلش یکی بوده و یکی که میدونسته اومده پکوندش
    برای همین این پی نوشت رو گذاشتی...حالا برید خودتون رو مسخره کنید قبل از اینکه من شمارو مسخره کنم

نه منظورم به ونچر و فلوید بود. ونچر که گویا مرتضی یه پسورد پیشفرض داره و همه سرورها استفاده میکنه که بچه های شما هم خبر داشتن و تستش کردن. فلوید هم گویا پسوردشو سرور اسپید گذاشته بود پروفایل که ازش سو استفاده شد. من و حسین خیلی پیگیر شدیم که ببینیم فلوید چی شد. اما به نتیجه ای نرسیدیم که کی اینکار رو کرده. فعلا که به نظر میاد کسی از شمال غرب نبوده. قطعا اگه متوجه بشم کسی از بچه های شمال غرب بوده رو دوستی ما در آینده تاثیر خواهد گذاشت. :)

اما نیسان داستانش اینه که سارنگ به دانیال گفت پسوردو عوض کن. و دانیال اشتباهی که کرد این بود که یه پسورد که اوایل سرور ازش استفاده کردن رو گذاشت رو نیسان که باعث شد خراب کاری بشه. پس یکی بوده که اوایل سرور به نیسان دسترسی داشته و بعدا دسترسیش قطع شده و اینقدر بیکار و پیگیر بوده که مرتب چک میکرده که پسورد درست کار میکنه یا نه. حالا اگه خرابکاری در حد خراب کردن زیرساخت و زدن همر و .... بود قطعا ما این همه اعتراض و سر و صدا تو فروم نمیکردیم. خب خرابکاری شد و وظیفه بازیکن بود از پسوردش حفاظت کنه اونم وقتی که چند نفر قبلا رو اکانت بودن و بعدا رفتن. قسمت تلخش اینه که پلنی از سمت آمرداد روی نیسان اجرا شد که دقیقا با این خرابکاری هماهنگ بود .... ما اینجا طلبکار هستیم نه بدهکار... اینو برعکس نکنید.

و در نهایت باز هم بردتون رو تبریک میگم. سرور جذابی بود. قطعا میشه گفت تو سرورهای بعد از فلیتر یکی از بهترین ها بود. فکر میکنم هر ماه حداقل دو تا پلن داشتیم. هر چند ما بیشتر مدافع بودیم. اما بازم جذاب بود.
    به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

• سلام مجدد خدمت کمیل عزیز

malfurin wrote:

سلام مجدد

اشکان تو بخوبی متوجه شدی که من در طول سرور چیکار میکردم. اما الان سرور تموم شده این قضیه کمتر شده. فقط وقتی موردی باشه که غیرمنصفانه به بچه های شمال غرب چیزی بگه طور دیگه ای از خجالتش در میام که دو نمونه اش تو فروم چواب به پستهای گادلس و تک شاخ بود.

قضیه 35 روز که مطرح کردم هم در همون راستا بود. اما ازش میخواستم برای مسائل درون ساید استفاده کنم که متاسفانه نشد. وگرنه الان سرور جذاب تر از قبل داشت ادامه پیدا میکرد. آخر سرور زیاد جذاب نیست اینا باز بشه. در هر حال ما به دلایل مختلف باختیم. و پیروزی شما هم مبارک باشه.

و در نهایت باز هم بردتون رو تبریک میگم. سرور جذابی بود. قطعا میشه گفت تو سرورهای بعد از فلیتر یکی از بهترین ها بود. فکر میکنم هر ماه حداقل دو تا پلن داشتیم. هر چند ما بیشتر مدافع بودیم. اما بازم جذاب بود.
    بعضی صحبت ها بچگانست و باز کردنش فقط باعث کوچیک شدن اون فرد میشه

یکی از اون موضوع ها ، موضوع متای 3 به 1 هست

اولا متا وقتی معنی داره که شما با یه ساید طرف باشه ، تیم لیدری و چندین فاکتور دیگه که شما خودت بیشتر از من درجریانی اما در یک بازی زمانی از شمال شرق چیزی نمونده بود.ما فقط به خاطر تعداد بازیکنانی که مونده بودن اجازه دادیم که عضو شن داخل شاخه ۳مون که بعدا عددش حذف شد تا زمان و هزینه ای که کردن تباه نشه

دوما شمال شرق متای شمال غرب بود.چرا این متای شمالی که توی همین تاپیک اعلام رسمیش رو داریم ،‌ از بین رفت؟چرا مرتب از اکانت هایی مثل ایلیا یا هدشات یا اولد من اقدام به خفت یا زدن کتیبه میشد؟پس مسلما شمال شرق سایدی بوده که تقسیم شده بود بین دو ساید هم مرزیش و اصلا معنای ۱ پارچگی و ۱ تیم لیدری واحد در این ساید رو ما ندیدیم

شما بهتر از من میدونی که چه قدر از دف واندر شمال غرب از شمال شرق تامین شده بود.اینو از اتک های ناتاری که به واندر میخورد و اکانت هایی که تاپ دفاع میومدن واضع و مشخص هست

همین ای دی گادلس دوال اکانت Das بوده.اکانت داس کجا بود؟شمال شرق‌ !!!

سیاست ما در قبال اکانت های شمال شرق جوری بود که در کنار خودمون بزاریمشون و شریک خودمون باشن اما شمال غرب بیرون اتحاد و بدون اتحاد اکانت هاشو نگه میداشت ، پارک میکرد توشون و دف میکشید و تزریق میکرد به ساید خودش.

پس اظهارنظرات سطحی راجب این موضوع مطمینا از طرف منی که آگاهی روی موضوع دارم بی جواب نمیمونه

راجب وضعیت دف و همر ساید ها یه سری صحبت ها شد

بنده هیچ گونه صحبتی روی زمینه دف ندارم چون به برتری خودمون توی زمینه دف ایمان دارم

ما حتی واسه اسم اکانت بتن هم با برنامه اسم انتخاب کرده بودیم.چه برسه به برنامه دف سازی و زیرساخت توی بلند مدت

راجب همر من انتظارات بیشتری داشتم از شمال غرب اما با پایان سرور این ساید رو توی زمینه همرکشی هم ضعیف میبینیم.مسلما اندگیمی های ما از لحاظ سنگین بودن همر دست کمی از همر های شمال غرب با اون حجم جنگ آموز نداشند.اینو داده های سرور میگن

ما خیلی حساب ویژه تری روی شمال غرب باز کرده بودیم اما با دیدن لینک های همر ها تعجب کردیم.

شمال غرب خیلی جاها سعی داره نقاط ضعف خودشو گردن حریف بندازه اما این ایده خیلی خوبی نیست.

اینکه حسین بیاد از متای 3 به 1 صحبت کنه اونم از اول سرور در حالی که شمال غرب ، شمال شرق رو در کنار خودش داشت و خودش با دست خودش این ساید رو پس زد و تبدیلش به بیابون کرد و بگه در کمال آرامش همر کشیدین ، مشکل مجموعه ما نبوده بلکه نقطه ضعف شما بوده

مگر من گفتم جنگ یونیک شمال شرق رو بالا بکشین و بهش پس ندین؟

یکی این بلا رو سر من بیاره ، در بدترین حالت تا بتونم حال میدم حریفش که حداقل اون بتونه ضد حالی که به من زده رو بهش بزنه.

این از بی سیاستی شما بوده نه زرنگی ما !!

سپاس

• به نظر میاد تو منو ریپلای کردی جواب امیر علی رو بدی. منظورم از غیرمنصفانه چیزایی که گفتی نیست. رو اینا میشه بحث کرد. اما مثلا گادلس کسی بود که خودش مسئول بود. مثل مسئولان ما که از شرایط انتقاد میکنن! در حالی که خودشون باید درست کنن.
    به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

• سلام دوباره

malfurin wrote:

به نظر میاد تو منو ریپلای کردی جواب امیر علی رو بدی. منظورم از غیرمنصفانه چیزایی که گفتی نیست. رو اینا میشه بحث کرد. اما مثلا گادلس کسی بود که خودش مسئول بود. مثل مسئولان ما که از شرایط انتقاد میکنن! در حالی که خودشون باید درست کنن

وقتی موردی باشه که غیر منصفانه راجب بچه های آمرداد بخاد صحبت کنه بنده هم مثل شما بی جواب نمیزارمش.

اگر هم شمارو ریپلای کردم به خاطر این بود که احساسات شما بر منطقتون مثل امیرعلی یا حسین غلبه نمیکنه.

گفتم شاید سخنگوی شمال غرب بتونه بهتر راجب این صحبت ها نظر بده که اینجور مسایل واسه خود شمال غربی ها هم روشن و شفاف باشه چرا که مثل اینکه ادبیات من برای بعضی از دوستان قابل فهم نیست.

در عجبم که چرا تا الان اینجور مسایل هنوز برای دوستان شمال غربی مشخص نشده و که اینجوری سربسته و سطحی راجبش صحبت کنن.یه نفر از خارج هم این تاپیک رو بخونه ، مطمینا بهتر از فردی که ۷ ۸ ماه وقتشو گذاشته میتونه نظرشو بده

سپاس

• ArioBarzan wrote:

بهنام عزیز
    دو روز پیش در تلگرام داشتم برای دوستان م مینوشتم ... از بدترین قسمتِ باختن مینوشتم ... اینکه وقتی تو چنین فضایی میبازی، ظاهرا همه چی رو میبازی
    برنده اشتهای سیری ناپذیری داره که همه کیک رو برداره، همه افتخارات بازی رو میخواد متعلق به خودش کنه ... سهمی برای بازنده وجود نداره ... نگاه بیرونی هم با ذهنی تنبل دنبال میکنه ... خیلی کند و کاوی نمیکنه و ...

اینکه امرداد ضد کرد ... یعنی چی؟ یعنی باید بیایی و بگی که ... همه شماها لوطی و بامرام بودید و شمال غربی ها اینطور نیودند ؟ ... دست ت درد نکنه ... اونقدر سابقه داری که بالا و پایین این بازی رو زیاد دیدی ... اگر قرار به کل کل هست، لااقل روراست تر بنویس :)

ما در مورد مسائل داخلی شما به یاد نمیارم که صحبتی داشته باشیم :)
    ولی این شما بودی که مرتب مانور میدادید که زیر فشار حملات، از هم می پاشید و ... پست هات تو همین فروم هست ... جایی ایمان عزیز هم خوب ریپلای کرد (داستان واکنش ابرقدرت)

عاشق شمال غرب بودم ... دم تک تک پلیرهامون گرم ... در سخت ترین روزها با هم مدارا کردیم ... کمک کردیم ... هر اختلافی که بین خومون حل کردیم، قوی تر شدیم ... و این راه رو تا پایان ادامه دادیم، به تک تک این روزهایی که کنار هم بودیم، افتخار میکنم.

behnam wrote:

لطف داری، بهتر از من خیلیا بودند تو شمال غرب ... از ژیان خوب رمری کشیدید ، خیلی خوب بود ... خسته نباشید

بازم تبریک میگم، پیروزی مبارک تون.

حسین عزیز
    من اولین نفری بودم که تو این تاپیک پست تبریک دادم

تو اون پست هم بچه های شمال غرب هم تشکر شده بود ازشون به عنوان کسایی که خوب بازی کردن و من همیشه به عنوان رقیب خوب ازشون یاد میکنم جایی یادم نمیاد گفته باشم شما بامرام یا لوطی نبودید!

اما اینکه اشتباهات فاحش داشتید رو دیگه خواهشا قبول کنید !
    نیسان یه حادثه بود اما قبول کن یه حادثه یه ساید رو نباید بپوکونه !
    ما هم از این حادثه ها زیاد داشتیم البته بچه ها بی انصافی میکنن فلوید و اسلیم رو گردن شما میندازن وقتی چیزی مشخص نیست نباید به کسی تهمت زد اما به هر حال کار هرکی که بوده به نفع شما بوده، چند نفرم که شما با قرض دف پرت کردین بیرون... ولی محموعه نپاچید

میخوای یه مثال بزنم
    1 - منو مجید اولین کل کلمون تو تاپیک شروع سرور بود! منم نامردی نکردم جوری تو فروم جو دادم که قشنگ مجید ول کرد رفت :دی البته مجید تو یه سری سیاست های بازی تاثیر داشتا و بی تاثیر نبود ولی بودن مجید تو زیر جو های فروم بهتر از نبودنش بود، مجید به راحتی میتونست جنوب غرب رو مرخص کنه ( کاری که شما میگید ام ک دقیقا با شمال شرق کرد ) و دمار از روزگار جنوب شرق در بیاره

2- حالا محمد بایگوش رو فرض کن - جو فروم دادید - 3 تا کتیبه ازش زدید .... اما محمد هنوز یکی از بهترین پلیر های مجموعه ماست و تو زیر جو های فروم حتی یکی از بچه های مجموعه به خودش اجازه نداد پشت محمد حرف بزنه چون همه میدونستن کتیبه زدن و جو های فروم فقط یه شو تبلیغاتی علیه اونه :) و کتیبه زدن ازش فقط یه قسمتی از بازی بوده

از این مثال ها زیاده به هر حال حسین جان من اینجا شفاف میگم خواستی با دوستات هم مشورت کن

اگه فکر میکنید این سرور در حق شما اجحاف شده چه از نظر از بین بردن اکانت نیسان و هم از نظر 3 به 1 شدن
    شما میتونید یه سرور هماهنگ کنید و به مجموعه امرداد پیشنهاد 3 به 1 علیه اون بدید و منتظر باشید قبول کنه یا نه اونوقت میشه فهمید که امرداد واقعا خوب بازی کرده یا نه - البته من مطمئنم الان هیچ فردی علاقه ای به بازی نداره چه تو مجموعه ما چه شما ولی به هر حال این حق شماس که این پیشنهاد رو بدید شخص خود من هم اصلا از نظر وقتی کاملا پر هستم و شاید در اینده همچین پیشنهادی رو روش فکر کنم

به نظر من تا صبح شما بگید نامردی بود و 3 به 1 بود نیسان از بین رفت .... بچه های ما هم میگن نبود نبود ما نبودیم و الکی اعصاب هم دیگه رو خورد میکنید

Sayooz - TS1-R1 L
    Meisam - TS3-R1 W
    Kran - TX-R3 L
    Xian - TS1R3 W
  • malfurin wrote:

من و حسین خیلی پیگیر شدیم که ببینیم فلوید چی شد. اما به نتیجه ای نرسیدیم که کی اینکار رو کرده. فعلا که به نظر میاد کسی از شمال غرب نبوده. قطعا اگه متوجه بشم کسی از بچه های شمال غرب بوده رو دوستی ما در آینده تاثیر خواهد گذاشت
    حسینه عزیز(اگر اشتباه گفتم ببخش سعادت آشنایی نداشتیم)
    در مورد فلوید میخواستم یه توضیح بدم که شاید هیچکس به جز اشکان و مرتضی و بهنام ندونن

اون شب که اکانت فلوید نابود شد...بنده توی تیم اسپیک زئوس بودم و آرش 10 و چندتا از بچه ها نشسته بودیم و حرف میزدیم
    به دلیل مسائلی رفتیم پایین من و آرش 10 و 2 اصفهانی مانی و یکی دیگه که از بازیکنان شما بود اسمش یادم رفت اگر اشتباه نکنم هومان یا یه همچین چیزی بود
    شروع کردن به اذیت کردن من که بله الان روی فلویدیم و بزار فلانشو خراب کنیم...و کلی از اینجور مسائل
    تک تک اون کارایی که کردن رو داشتن با مسخره بازی و خنده جلوی من انجام میدادن و منم چون دسترسی نداشتم به اکانت فلوید و تعصب داشتم روش به شدت عصبانی شده بودم
    اگر یادتون باشه شعری بد هم برای من نوشته بودن روی پروفایلش..آخرش که تمامه همرا و گلدا و زیرساخت هارو زدن رفت
    آرش 1 جمله گفت که من آتیش گرفتم...گفت حالا کی برنده میشه مهراد؟
    از شدت عصبانیت چون من فحش نمیدم اصلا دیگه تیم اسپیک رو بستم

این اتفاق افتاد اقا حسین که من دارم بهتون میگم فلوید چی شد و من الان فقط میخوام به آرش و اون بازیکنتون اینو بگم: حالا کی برنده شد ؟ کله بازی یه طرف این حسی که من پیدا کردم بعد از برنده شدن و کم شدن روی اون بازیکنتون یه طرف...وگرنه اصلا جوابش رو خودم میدونم که چی شد و چه کسایی بودن

در مورد نیسان آبی که مثله اینکه واقعا باورتون شده من بودم.. بنده 4 ماه هست که فقط روزی 1 لاگین روی اکانت داشتم و اصلا توی جریانات اکانتای دیگه نبودم

درکل میگم..
    این بازی برای من توی این 9 10 سال فقط جهت سرگرمی بوده و به دنبال نام و بزرگی و آره من حرفه ای هستم نبودم
    خدا شاهده که بازیکنای زیادی رو بازی یادشون دادم اما 1 کلام نگفتم فلان بازیکن رو من بازی یادش دادم یا فلان سرور ما بودیم 100 کردیم
    یا فلان سرور ما بودیم همره 400ک گرزی کشیدیم..همش بعد از 1 سال یادمون میره و چیزی که میمونه دوستاس

توضیح در مورد 4 ساید:
    جنوب شرق: اوایل سایدی به شدت پر جمعیت و به شدت پر از اختلاف
    اولی با گذشت زمان و دومی با تلاشه بهنام و مرتضی و اشکان و محمد ترانتولا و حسین رپر واقعا برعکس شد
    البته بودن دوستانی مثل میلاد و احسان که واقعا دلشون میسوخت واسه ساید و کمک میکردن به هر نحو

جنوب غرب: سایدی که واقعا خودشونم فهمیده بودن که همه توشون نفوذ کردن و باید از این داستان بیرون بیان..و در آخر محمد شادو شد گاندیه سایدشون و به سایدشون شخصیت داد و نگذاشت از هم بپاشه و یا بیابون بشه

شمال غرب: سایدی که با قدرت و خرج بالا اومده بودن و واقعا در همه زمینه ها خرج کرده بودن..چه قانونی چه غیر قانونی خرجشون از همه سایدا بیشتر بود
    اکانتا و بازیکنای خوبی توش بود از جمله اکانت ژاپن که اگر اصلی بوده باشه من اولین سروری که دیدمش برمیگرده به 6 7 سال پیش
    بازی خوبی از خودشون ارائه دادن و واقعا به چالش کشیده بودن سرورو
    تنها چیزی که اذیت میکرد مارو بازی ناجوانمردانش بود که چند نفر ازشون انجام میدادن..از کتیبه هاشون به دلایلی که خودشون بهتر میدونن اصلا خوب استفاده نکردن اما سبک بازی خودشون رو داشتن و شاید به دلیل اختلافات داخلی اینجوری شده بود در آخر هم نیسان آبی..که واقعا بنده ازش بی اطلاعم و تنها کمکی که میتونستم بهتون کنم گفتن تجربه خودم بود که شاید رمزتون یکی بوده و اون رمز قبلی رو کسی داشته
    امیدوارم بهش برسید...درمورد کل کل بازنده و برنده هم..شما پرسپولیس استقلال نگاه میکنی کل کله برنده چطوریه؟ میخواد بگه همه کیک رو من برنده شدم و لذته بردش رو تا بازی بعدی داشته باشه
    پس اگر ناراحت شدی شرمنده چون من تفکرم این بازی رو صرفا یک بازی سرگرمکننده میدید نه یه جنگ واقعی یا چیزه جدی

شمال شرق: سایدی که فقط همر میکشه و پر از اختلاف و بزن بزنه داخلی میشه همیشه و لیدریه ثابتی نداره که بتونه کنترلش کنه
    این سرور هم ساید شمال شرق پتانسیله نستبا خوبی داشت و میتونست رتبه 3 رو بین سایدا به خودش اختصاص بده اما با توجه به نفوذ علی ستاره ها و 2 تیکه شدن شمال غرب و جنگ یونیکی که رفت..اصلا ناپدید شد و فقط چند بازیکن ازش موند که واقعا بهشون خسته نباشید میگم

اکانت اصلی بنده : به دلیل یه شوخی که اصلا دقت نکردم بیمه نیسان متعلق به چه فردی هست رو برای 1 ماه به طور خیلی نا جوانمردانه بن شد..درصورتی که میشد پست رو حذف کرد..و یه نذکر داد

اینم از آخرین پستم توی فروم و ترک کامله تراوین..شاید هفته ای یه بار فقط بیام پستارو بخونم یا خصوصی جواب بدم
    من سریع مینویسم و هیچ سیاستی پشت پست هام نیست..هرچی تو دلم بود و توی بازی دیدم رو نوشتم امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه

<3 با تشکر از همه دوستان

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام و دورود به دنبال کننده گان سرور یک و خسته نباشید به تیم پیروز

اول از همه جا داره یه تبریک جانانه بگم به تمام پلیرای ساید جنوب شرق و اتحاد آمرداد

از طریق فروم روند بازی دنبال میکردم و واقعا لذت بردم از سطح بازی و نوع پلن ها که نشون میداد جزو معدود سرورای ران شده نرمال بعد از فیلتر بود که این سطح از بازی به نمایش در اومد

یه خسته نباشید و خدا قوت به محمد ترنتولا و محمد بایگوش که عالی بودن و همیشه به من لطف داشتن--خلاصه که عالی بودید

اقا اشکان هم که همیشه با پستای قشنگ و پر محتوا رنگ و بوی خوبی به فروم میداد ممنونم

یه خسته نباشید به رقیب ( ساید nw) که خوب مقاومت کردند و جنگیدن اما تا آخر دووم نیاوردند

چند مورد بود تو روند بازی که اسم من اورده شد که البته چون حضور جدی و مستمری تو بازی نداشتم جواب ندادم ... البته مهم هم نبود که جواب بدم

اما الان به عنوان یه تماشاچی نظرمو راجع به این راند میگم

بازی خوبی بود و شاید تا میدگیم 2 طرفه پیش رفت اما دلایلی که باعث ریزش پلیرهای شمال غرب و حذف اکانتا یا حذف بازی کنای خوب شد :

1- نبودن لیدرای مقتدر و صاحب اسم و سبک-به طور مثال یکی که پلیر خوبی هست لزوما نمیتونه لیدر مقبولی هم باشه...

البته فک کنم جناب کوماتسو پلیر متوسطی هم باشه ....این باعث ریزش پلیرای خوب و بازی بلد میشه مثل مجید آخلیوس که ول کرد

که فک کنم خودش تنها حضورداشت اینقدر nw تحقیر نمیشد

3- نداشتن سیاست خارجی و روابط با پلیرای سایدای دیگه که باعث یه متای ثابت و قابل اعتماد بشه که باز دلیلش ایتدایی بودن سطح لیدری بود که بر مبنای سو استفاده و متا یک طرفه دنبال میشد
    4-نبودن یا بهتر بگم کم بودن پلنر (البته چنا پلن خوب بود)که مرتب ساید رقیبو اذیت کنه و آرامشو ازش سلب کنه
    5- جمع اوری تمام کتیبه های خوب روی چنتا اکانت خاص و محدود کردن ساید به جمع خودمونی
    که نتیجش کمبود همر واندر زن و فرار در آخر سرور به بهانه یکی یا دو اکانت یا خرابکاری رقیب ...
    و بالطبع ریزش شدید پلیرای جمع غیر خودی

6- تکیه به مولتی پروری تا آموزش و ساخت پلیر خوب
    7- نداشت برنامه مدون و فروم نویس قابل که نتیجه ناامیدی و نداشن روحیه پلیر ها برای یه اند گیم مهیج

در هر صورت امیدوارم که سرور2 راند یک و این سرور نکات آموزشی برای دوستان داشته باشه و فقط تجربه بد و خاطرات بد نمونه و ریزش پلیر از تراوین به خاطر ناکارآمدی لیدرها باعث از بین رفتن وقت و هزینه و فرار پلیرها نشه
    s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • lord hadi wrote:

اما الان به عنوان یه تماشاچی نظرمو راجع به این راند میگم

بازی خوبی بود و شاید تا میدگیم 2 طرفه پیش رفت اما دلایلی که باعث ریزش پلیرهای شمال غرب و حذف اکانتا یا حذف بازی کنای خوب شد :

1- نبودن لیدرای مقتدر و صاحب اسم و سبک-به طور مثال یکی که پلیر خوبی هست لزوما نمیتونه لیدر مقبولی هم باشه...

البته فک کنم جناب کوماتسو پلیر متوسطی هم باشه ....این باعث ریزش پلیرای خوب و بازی بلد میشه مثل مجید آخلیوس که ول کرد

که فک کنم خودش تنها حضورداشت اینقدر nw تحقیر نمیشد

3- نداشتن سیاست خارجی و روابط با پلیرای سایدای دیگه که باعث یه متای ثابت و قابل اعتماد بشه که باز دلیلش ایتدایی بودن سطح لیدری بود که بر مبنای سو استفاده و متا یک طرفه دنبال میشد
    4-نبودن یا بهتر بگم کم بودن پلنر (البته چنا پلن خوب بود)که مرتب ساید رقیبو اذیت کنه و آرامشو ازش سلب کنه
    5- جمع اوری تمام کتیبه های خوب روی چنتا اکانت خاص و محدود کردن ساید به جمع خودمونی
    که نتیجش کمبود همر واندر زن و فرار در آخر سرور به بهانه یکی یا دو اکانت یا خرابکاری رقیب ...
    و بالطبع ریزش شدید پلیرای جمع غیر خودی

6- تکیه به مولتی پروری تا آموزش و ساخت پلیر خوب
    7- نداشت برنامه مدون و فروم نویس قابل که نتیجه ناامیدی و نداشن روحیه پلیر ها برای یه اند گیم مهیج
    به عنوان تماشاچی خوب دلیل میاری لرد بزرگوار!
    ایرانیا عادت دارن به لیست تهیه کردن، اعلام مشکلات ، انتقاد سطحی و بی پایه، اما همه اینا صرفا کاوری از یه دنیای ایده آل جهت پوشوندن ضعف تحلیل و در نهایت مقابله با فهمیدن هست!
    نکته 1 جنابعالی : بله ،بله ، با توجه به پلیر های موجود در شمالغرب محمد کوماتسو بهترین توتال لیدر ممکنه بود، و تا حد امکان پلیر های موجود رو درون ساید نگه داشت و در خیلی از موارد منطقی ترین تصمیم های ممکن رو گرفت! (اینو به عنوان یه پلیر درون مجموعه میگم نه صرفا یه تماشاچی!)
    3!-این سرور سیاست خارجه معنی خاصی نداشت! چرا؟ به علت ضعف شدید لیدری تو دو تا مستعمره ساید جنوب شرق عملا چیزی به اسم سیاست و دیپلماسی معنی نداشت! یا محمد کوماتسو باید مثل آقا اشکان خان قاجار به تک تک اکانتای حریف پیام میداد و به بهانه های مختلف یا تهییج عواطف یه سری پلیر به خاطر جنگ یونیکی که اگه نمیومد اینور حداکثر تا یه هفته بعد رو اکانت خودش قبضه میشد ازشون پسورد میگرفت یا همین روند ناچارا به وجود میومد! یا اون یکی سایدی که صرفا به خاطر اینکه یه پلیر ساید نوب ها خطابشون کرد پاشد یهو متای سه به یک درست کرد به نظر شما دیپلماسی حالیش میشه؟ در بهترین حالت مستعمره نوب ها میشه اسمشو گذاشت عزیزم
    4-آره جنوب شرق هم تا اند گیم با دیوار کردن اون تعداد همر های پسوردی (که با دیپلماسی از پی وی تلگرام آورده بود) روی دیفالت های شمالغرب و کپ های مولتی ها و همچنین وارد کردن 2 تا منحصر با تک هیرو و 14-15 تا کتیبه بزرگ و کوچیک با تک هیرو خیلی پلنری از خودش نشون داد! یه دونه سارنگ تک و تنها هم اینکه اینهمه جنگ آموز با 8-9ک نیرو آورد نانکپ پروند یا... اصلا پلنری محسوب نمیشد! (70% انرژی سر دو تا ساید نزدیک تر گزاشته شد!)
    5 - یه بار خواستن یه نفرو آموزش بدیم (سرهنگ) و بهش بها بدن و کتیبه بدن ،من خودم میزان قابل توجهی منابع روزانه جهت شارژ دف بهش دادم،یهو اکانتش رفت رو حذف و در کمال تعجب کتیبش طی پلن خفن سبک آمردادی با تک هیرو رفت تو جنوب شرق ، یا مثلا اکانت باتیس که کتیبه گرفت و 2 شب 8-9 بار زنگ میزد که برید کتیبمو جابجا کنید من نیستم! یا حتی اکانت
    saboutar که همرشو کاشت جلوی اتک شما ! در نهایت هم دوباره ساخت و داخل ساید بلند کرد!
    6 و خلاصه- خوب خوبه میبینم پلیر های پر آوازه هم در لفافه خرابکاری کردن رو یه اکانتو طبیعی جلوه میدن!
    با توجه به تعداد پلیر های انگشت شمار باقی مونده تو ساید شمالغرب که برنامه هاشونو به سختی جوری تنظیم کردن که دو سه راند واندر خوردنارو تحت متای سه به یکی که تا اینجا تجربه کرده بودن تماشا کنن و حتی شانس پیروزی هم داشته باشن با توجه به دفی که احتمال جمع آوریش رو معماری یونیک بود یهو همون پلنر های معروف آمردادی بیان رو یه اکانت اصلی خرابکاری کنن و برای زدن کتیبش همر بی کاتا لانچ کنن شما به شعورت توهین نمیشه اگه بخوای بازیو ادامه بدی؟
    I'm not arguing, Just explaining why I'm right
  • Ashkan.freedom wrote:

بعضی صحبت ها بچگانست و باز کردنش فقط باعث کوچیک شدن اون فرد میشه
    یکی از اون موضوع ها ، موضوع متای 3 به 1 هست

behnam wrote:

اگه فکر میکنید این سرور در حق شما اجحاف شده چه از نظر از بین بردن اکانت نیسان و هم از نظر 3 به 1 شدن
    شما میتونید یه سرور هماهنگ کنید و به مجموعه امرداد پیشنهاد 3 به 1 علیه اون بدید و منتظر باشید قبول کنه یا نه اونوقت میشه فهمید که امرداد واقعا خوب بازی کرده یا نه - البته من مطمئنم الان هیچ فردی علاقه ای به بازی نداره چه تو مجموعه ما چه شما ولی به هر حال این حق شماس که این پیشنهاد رو بدید شخص خود من هم اصلا از نظر وقتی کاملا پر هستم و شاید در اینده همچین پیشنهادی رو روش فکر کنم

به نظر من تا صبح شما بگید نامردی بود و 3 به 1 بود نیسان از بین رفت .... بچه های ما هم میگن نبود نبود ما نبودیم و الکی اعصاب هم دیگه رو خورد میکنید
    سلام
    بنده اومدم و بردتون رو تبریک گفتم (اشاره ای به نیسان کردم، که کاملا اشاره بجایی بود -- و هیچ اشاره ای به متای 3ساید نکردم)

بحث 3 به 1 رو کی وسط آوردم؟ وقتی که مهرداد Tak-Shakh از انتخاب ساید بازنده و ... حرفی زد
    یه جواب سیاسی به پست ایشون بود

نمیدونم چطور روی این دارید زوم میکنید

از نظر فنی:
    شما تونستید 3ساید رو متحد کنید، دم تون گرم
    ما هر اگر فکر میکردیم اینطوری میبیازیم، بیخود کردیم که بازی کردیم تا آخر بازی ناله کنیم.
    ما وقتی ادامه دادیم، میدونستیم حتی با این روند هم می بریم.

البت وقتی صحبت از علاقه تون به پشمک میکنید، بالطبع بد نیست یادتون هم بیاد از دارایی های سایدهای دوست و همساده خرج میکردید، که سودش تو حفظ موجودی هاتون بود.

بهنام جان
    هیچ سروری هیچ وقت تکرار نمیشه
    نه همه پلیرهای شما دوباره با این روند دور هم جمع میشن، نه پلیرهای NW
    حضور ما و شما در این سرور، یه اتفاق بود ... رفت تو خاطرات تراوین و خاطرات شخصی مون
    ولی به نظرم نه تکرار میشه و نه حتی نیازی به تکرارش هست.

• خفته در غار، ناگهان بیخواب شده و دست و رو نشسته به فروم پرتاب شده

به هر حال هر سروری دستاوری برای جناحین بازی داره
    عده ای هم سعی میکنند با بهره برداری و سواستفاده از زحمات دیگران ، به تسویه حساب های شخصی خودشون برسند!

بغض سرورهای دیرور و امروز رو به هم میبافه تا شاید آرام بخشی باشه براش .. مُسکنی برای موفقیت های نسبی گذشته که به کامش زهر و تلخ شده
    حرف از شمال غربی میزنه که نه کنارش بوده و نه روبروش ...
    با عملکرد توتال ش آشنا نیست ... خاطراتی محو ازش داره
    نه خبری از تیم لیدری ش داره و نه از اوضاع و احوال هیچ پلیری خبر داره ...

و خب البته حرفه ای هست
    قبل متنش، یه عنوان "تماشاچی" ... یه واژه "فکر میکنم" ...استفاده میکنه تا راه فرار رو برای خودش باز کنه.

و خود شیخ پنداری بامزه ش در جمله آخر پست ... بیخیال جناب لرد : ))

lord hadi wrote:

در هر صورت امیدوارم که سرور2 راند یک و این سرور نکات آموزشی برای دوستان داشته باشه و فقط تجربه بد و خاطرات بد نمونه و ریزش پلیر از تراوین به خاطر ناکارآمدی لیدرها باعث از بین رفتن وقت و هزینه و فرار پلیرها نشه
    جناب کاربر lord hadi
    بهتر بود پست ت رو خلاصه میکردی: "محمد کوماتسوی عزیز، از اینکه میبینم باختی خیلی خوشحالم ، قار قار قار ... "
  • سلام بر دوستان و یاران گرامی

امیر علی جان سعادت آشنایی باهاتون نصیبم نشده اما مشخصه اهل منطق و تفکر هستی و متشکرم از جوابها

اما پیرو صحبت شما

1- فرمودید با توجه به گزینه های رو میز ایشون بهترین بودن!!!!

کسی که نه اعتبار و نه تجربه و نه توانایی لیدری نداره حتی در صورت قحط الرجال بودن هم انتخابش کار اشتباهی هست

خیلی ساده میتونیستید تیم لیدری یا شورا لیدری انتخاب کنید

کما اینکه تو سرورای ران شده بعد فیلتر که پلیرا حتی بهتریناشون دیگه وقت کافی ندارن برا توتالی به یک تیم کارامد بسنده میکنن

پس امیر علی جان با واقعیت نجنگ و قبول کن این پتانسیل میتونست با همفکری بهتر پیش بره..

2- فرمودید این سرور سیاست خارجی نداشته!!!!

پس اگه نداشته شما نباید معترض باشید که 3 به 1 شده...

اینجور که شما میفرمایید پس من متوجه میشم اصلا 3 نبوده نهایت 1 به 1 بوده یه سری اکانتای 2 ساید دیگه دست شما بوده یه سری دست جنوب شرق

اگرم اصرار به 3 به 1 هست پس سیاستتون برا جذب متا اشتباه بوده برادر با جلو واقعیت ایستادگی نکن یکی از دو مورد بالا بوده دیگه؟

در جواب آریو برزن عزیز که سعادت نداشتم خدمتشون باشم یک پاراگراف در زیر اومده با دقت بخون!!

مگه محمد کوماتسو سروری هم برده که لیدر بوده باشه؟؟؟؟؟مگه سروری بوده که لیدر بوده باشه و به دلایل واحی خذف نکرده باشه؟؟؟؟مگه سروری بوده که لیدر بوده باشه اند گیمو دیده باشه؟؟؟؟ شوخی میکنی با من یا اطلاعاتت کم هست؟؟؟ یعنی برا باختن کسی که در حضور بزرگان زیر چادر هست و در نبودشون یکه بزن محل..... فکر میکنی اصلا برام میتونه برد یا باختش مهم باشه؟؟؟

قضاوت با دیگر دوستان
    s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • New

با سلام دوباره

ArioBarzan wrote:

خفته در غار، ناگهان بیخواب شده و دست و رو نشسته به فروم پرتاب شده

به هر حال هر سروری دستاوری برای جناحین بازی داره
    عده ای هم سعی میکنند با بهره برداری و سواستفاده از زحمات دیگران ، به تسویه حساب های شخصی خودشون برسند!

حرف از شمال غربی میزنه که نه کنارش بوده و نه روبروش ...
    با عملکرد توتال ش آشنا نیست ... خاطراتی محو ازش داره
    نه خبری از تیم لیدری ش داره و نه از اوضاع و احوال هیچ پلیری خبر داره ...

حسین جان بعضی چیزا اونقدر واضح هستند که حتی با دیدن چن عکس هم میشه متوجه عمق فاجعه شد

شمال غرب طبق ادعاهای چندین و چند بار و اسکی رفتن های زیاد روی این موضوع ، در زمینه جنگ آموز 5 کوچیک و 1 یونیک برخوردار بوده.جنوب شرق چن تا؟یه کوچیک

وقتی 6 جنگ 1/2 (یونیک رو 1 جنگ کوچیک معادل میگیریم چون نحوه استفاده ازش فرقی با جنگ کوچیک نداشت) همرهایی بیرون میاد که در مقابل اون 1 جنگ حریف حتی از لحاظ سایزی کمتر هست ، این دلیلی نیست بر مدیریت ضعیف این کتیبه ها؟

وقتی با کمال آرامش توتالتون میگه نیاز نیست که ما همه کتیبه ها جنگ رو استفاده کنیم ، همین که دست شما نباشه نعمتی هست چه جای صحبتی میمونه دیگه؟ :D

وقتی ما 3 واندر گرفتیم و شما 1 واندر این یعنی که در هر راند شما باید 6 همر بدین (1 جفت سوپرهمراندگیمی رمر و کاتا + 1 جفت همراندگیمی رم و کاتا + 1 جفت همر رم و کاتا) اما ما چی؟

راند اول که حدود روز 230 میبود چون زیرساخت واندر های شما خورد و عملا 1 راند عقب افتادین پس اینجا 6 همر شما باید بدین و ما واندرتونو تماشا میکنیم.

راند دوم که حدود روز 260 میبود شما قرار بود 6 همر بدین (پلن واندر چهارم هم مد نظر بود اونو در نظر نمیگیریم) و ما 2 همر

یعنی روز 260 بازی شما 12 همر مصرف کردین و ما 2 همر

اینجاست که نشون میده 6 جنگ شما در مقابل 1 جنگ ما فرقی تو معادلات بازی نداره.

حالا شما 1000 بار هم از تیم لیدری ها صحبت کنین ، بچه های مجموعه آمرداد و خوانندگان این تاپیک ، این قد درک و فهم دارن که این موضوع رو متوجه بشن که تیم لیدری شمال غرب چطور این پتانسیل بل قوه رو تبدیل به بل فعل کنه و در مقابل تیم آمرداد بدون بلند کردن 1 همر ، تونست از این تهدید ، به عنوان یه فرصت برای خودش استفاده کنه.

راجب تجربه و کارنامه بازی بعضی از افراد هم ، بزرگانی مثل لردهادی که از قدیمی های این بازی هستند بهتر از من و شما از کارنامه این افراد اطلاع دارند.

سپاس