مهم نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور 1 راند 3| آغاز 23 آذر 1396 |

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور 1 راند 3 آغاز 23 آذر 1396 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

قوانین و مقرارت فروم " قبل از ارسال پست لطفا مطالعه شود"
      :thumbsup:

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

1. استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

2. لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

3. به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

4. استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

5. بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 1)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

6. استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

7. استفاده از فونت درشت و چشم آزار

8. نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

9. هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)
    • درود بر سروران
      این سرور نوید جنوب شرقی یک دست و خالی از نوخاله رو میدم خدمتتون بنده و جمعی از دوستان قدیمی نرمال باز در خدمت ساید هستیم و تنها چیزی که برامون مهمه رفاقت و لذت بردن از مسیر و زیبایی های تراوین هست
      به این امید که عزت و قدرت سابق جنوب شرق را بهش برگردانیم
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • خب سلام و عرض ادب

تنها نگرانی ما کم بودن پلیرهای با تجربه در سرور بود که با این شرایط به اون بدی تصور ما هم، نمیشه. حداقل از سرورهای نرمال قبلی ( بجز سرور 2) بهتره.

چندتا خوبی هم داره این سرور، یکی اینکه زمان شروع سرور مصادف شده با پایان یکی دوتا سرور نرمال و همچنین اسپید، که همین موضوع هم باعث میشه این سرور پلیر بیشتری داشته باشه، یکی دیگه اینکه خیلی از دوستان رو حساب رفاقت و به دعوت دوستانشون اومدم و هدفشون لذت بردن از بازی هست نه صرفا برای رو کم کردن، یکی دیگه زمان خوبه سروره که کتیبها در تعطیلات نوروز ازاد میشه و نقشهای واندر هم در ابتدای تابستان سال اینده، پس میشه امیدوار بود در هر چهار ساید پلیر خوب و با تجربه کم نباشه تا حداقل هر چهار ساید در حد و اندازه هم باشن و سروری بالانس رو شاهد باشیم.
      هرکسی زمان بازی داره و میتونه وقت بزاره بهتره این سرور رو بیاد.

باتشکر

پ.ن: این فقط یه بازیه
      :)

• درود خدمت دوستان عزیز

• امید به اینکه قسمت بشه تا پایان سرور از در کنار شما عزیزان بودن استفاده و بهره کافی ببریم..

• و مهم تر اینکه این سرور هم بهانه ای برای آشنایی و دوستی های بیشتر و عمیق تر برای همگی عزیزان باشه؛

• نهایتا بهترین ها رو برای همه عزیزان آرزومندم

• بدرود

امضاء : :thumbup: Mostafa il prince

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط 3DOT NE 2018 ()

• سلام خدمت همه بزرگان و هیئت همراه
      من که کسی رو ندارم مجبورم تنهایی بازی کنم
      اما به عنوان یه سوپر نوب و با هدف ساختن یه فارم تپل توی این سرور خدمت شما هستم
      امیدوارم خاطرات شور و حال گذشته تکرار بشه
      هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه
    • سلام دوستان عزیز
      واقعا خسته شدم تنهایی تو بازی گفتم بیام اینجا یه اسپم بدم شاید چند نفر استقبال کردن جو رو عوض کردن
      فعلا وضعیت سرور اینه :

که خب نشون میده همچنان نقره فروش توسرور خییییلی زیاده ( نسبت ثبت نام گول البته شایدم همه حال کردن برن دف ساز بشن :saint: ) و پلیر کمه
      همچنبن با اندازه گیری که بنده کردم تا الان ربع se بیشترین ثبت نام (البته نه خیلی بیشترین) و ربع nw کمترین ثبت نام رو داشته
      از دوستان حرفه ای همه ی سابد ها دعوت به عمل میاد که بفرمایین نطق کنین این سرور رو ا این حالت در بیارین
      پی نوشت: من ناتارم :پی
      <X
    • balarog wrote:

سلام دوستان عزیز
      واقعا خسته شدم تنهایی تو بازی گفتم بیام اینجا یه اسپم بدم شاید چند نفر استقبال کردن جو رو عوض کردن
      فعلا وضعیت سرور اینه :

که خب نشون میده همچنان نقره فروش توسرور خییییلی زیاده ( نسبت ثبت نام گول البته شایدم همه حال کردن برن دف ساز بشن :saint: ) و پلیر کمه
      همچنبن با اندازه گیری که بنده کردم تا الان ربع se بیشترین ثبت نام (البته نه خیلی بیشترین) و ربع nw کمترین ثبت نام رو داشته
      از دوستان حرفه ای همه ی سابد ها دعوت به عمل میاد که بفرمایین نطق کنین این سرور رو ا این حالت در بیارین
      درود دوست عزیز

البته بنده رو چه به حرفه ای بودن که بخام نطق هم کنم ولی به منظور تایید صحبت شما دوست بزرگوار چند تا مسئله بعد از سال ها بازی نکردن با تجربه این بازی به ذهنم رسید گفتم شاید گفتنش کمکی به احیای بهتر این بازی که برای بقای تراوین شبیه سازی شده باشه..

این مسائل رو فقط از دید یک تازه وارد بخونید لطفا

مورد 1-شروع بازی با توجه به حضورمتعدد اکانت های بات کسل کننده شده و باعث ادامه ندادن به بازی میشه!
      مورد 2-تولید کم منابع در ابادی ها و همچنین بیش ازحد نرمال بودن جانوران با توجه به شرایط زمانی سرور از ایجاد رقابت و هیجان برای فرد مبتدی کاسته است!
      مورد 3- کلیشه ای شدن بازی به واسطه ی عدم توانایی خروج از حمایت اولیه بازی حالا به دلیل عدم تامین هاست مناسب سرور یا هرچیز دیگه عامل دیگر عدم جذب به سرور شده!

طراحی شرایط ایده ال موارد بالا بر عهده برنامه نویسان خواهد بود و مسئولین عزیزی که دارن وقت میذارن نه پلیر و لیدر و تاپ لیدر !

ضمن قدردانی از عزیزان امید به جذب دوباره ی طیفی عظیم از بازیکنان مجازی به تراوین اونم به شکل قدیم!

سرافراز باشید
      شادزی روزافزون
    • 3DOT NE 2018 wrote:

balarog wrote:

سلام دوستان عزیز
      فعلا وضعیت سرور اینه :

درود دوست عزیز

البته بنده رو چه به حرفه ای بودن که بخام نطق هم کنم ولی به منظور تایید صحبت شما دوست بزرگوار چند تا مسئله بعد از سال ها بازی نکردن با تجربه این بازی به ذهنم رسید گفتم شاید گفتنش کمکی به احیای بهتر این بازی که برای بقای تراوین شبیه سازی شده باشه..

این مسائل رو فقط از دید یک تازه وارد بخونید لطفا

مورد 1-شروع بازی با توجه به حضورمتعدد اکانت های بات کسل کننده شده و باعث ادامه ندادن به بازی میشه!
      مورد 2-تولید کم منابع در ابادی ها و همچنین بیش ازحد نرمال بودن جانوران با توجه به شرایط زمانی سرور از ایجاد رقابت و هیجان برای فرد مبتدی کاسته است!
      مورد 3- کلیشه ای شدن بازی به واسطه ی عدم توانایی خروج از حمایت اولیه بازی حالا به دلیل عدم تامین هاست مناسب سرور یا هرچیز دیگه عامل دیگر عدم جذب به سرور شده!

طراحی شرایط ایده ال موارد بالا بر عهده برنامه نویسان خواهد بود و مسئولین عزیزی که دارن وقت میذارن نه پلیر و لیدر و تاپ لیدر !

ضمن قدردانی از عزیزان امید به جذب دوباره ی طیفی عظیم از بازیکنان مجازی به تراوین اونم به شکل قدیم!

سرافراز باشید
      شادزی روزافزون

سلام بر شما این قسمت رو میشه بگی منظورت چیه دقیقا؟
      خارج نشدن از حمایت به نظر شما کار هاست سروره یا من بد فهمیدم
      این کار رو کردن صرفا جهت اینکه جلو گیری از پوش کردن در هفته اول بشه
      و یا شما نمیتونید منابع برای کسی ارسال کنید تا توی حمایت هستین
      بعدش عیب یا خوبی اگر باشه برای همه هست
      کسی که بخاطر این نمیاد مشکل خودشه
      چیز به این کوچکی که نیامدن نداره :D
      قبل از فیلتر
      سرور 6 راند آخر شاهنشاه جنوب غرب
      بعد از فیلتر
      سرور 1 راند 2 rudeboy جنوب غرب
      عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
      عکس صفحه: ⁨برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان⁩

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan
    • KharZoor wrote:

سلام بر شما این قسمت رو میشه بگی منظورت چیه دقیقا؟خارج نشدن از حمایت به نظر شما کار هاست سروره یا من بد فهمیدم
      این کار رو کردن صرفا جهت اینکه جلو گیری از پوش کردن در هفته اول بشه
      و یا شما نمیتونید منابع برای کسی ارسال کنید تا توی حمایت هستین
      بعدش عیب یا خوبی اگر باشه برای همه هست
      کسی که بخاطر این نمیاد مشکل خودشه
      چیز به این کوچکی که نیامدن نداره :D
      درود مجدد

محتوای موضوع بررسی چرایی کمبود پلیر و مشکل جذب پلیر و در کل برنگشتن وضعیت به حالت ایده آل قبلی تراوین ایران بود عزیز..
      هاستِ سرور هم یکی از عواملی هست که برنامه نویس رو محدود و محصور به رعایت یک سری مسائل ریز و جزئی میکنه که پردازش سرورها دچار مشکل نشه!
      یا بهتره بگیم عاملی میتونه باشه که باگ ها بروز پیدا نکنه و یا حتی رفع بشه!

پ.ن: لطفا از دید تازه وارد بخونین یعنی فرض بگیرید فرق گرز و گرزدار رو نمیدونی و یهویی بین وبگردی هات به یه بازی آنلاین برمیخوری و ادامه داستان!بعبارتی اینگونه است برایت که خواهی پرسید پوش خوردنیه عایا!؟

سرافرازباشی داداش
    • mamad tarantula wrote:

درود بر سروران
      این سرور نوید جنوب شرقی یک دست و خالی از نوخاله رو میدم خدمتتون بنده و جمعی از دوستان قدیمی نرمال باز در خدمت ساید هستیم و تنها چیزی که برامون مهمه رفاقت و لذت بردن از مسیر و زیبایی های تراوین هست
      سلام ممد جون كيا هستند
      يه پيغام بده به شرط لياقت استارت كنيم
      ببينيم دنيا دست كيه :thumbup:

WinneR S5 / R1:hunter0
      MetA WinneR S8 / R1:hunter0
      WinneR X2 / R1: KinG BalA
      MetA WinneR ts9 / R1:KinG BalA
      WinneR ts11:KinG DeaD

WinneR tx3 / R3:KinG BalA
      ts1: KinG BalA
    • سلام دوستان .

هر کس میخاد با هم بازی کنیم حتمن اطلاع بده .

ما الان دو نفریم اگه یکی دو نفر دیگه باشن که همه با هم روی یه اکانت بازی کنیم سرور لذت بخش تره .

ts6 : شرخرها

ts7 : havij

ts2 R1 : moofsed

ts2 R2 : MrezaYac (2017) YasamiN

ts1 R3 : Lizard (Sw) (2017) AliReza
    • پس این صاحابای سرور کجان؟
      چرا صدا ازشون در نمیاد؟!
      قبل از فیلتر
      سرور 6 راند آخر شاهنشاه جنوب غرب
      بعد از فیلتر
      سرور 1 راند 2 rudeboy جنوب غرب
      عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
      عکس صفحه: ⁨برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان⁩

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan
    • mamad king wrote:

mamad tarantula wrote:

درود بر سروران
      سلام ممد جون كيا هستند يه پيغام بده به شرط لياقت استارت كنيم
      ببينيم دنيا دست كيه :thumbup:
      درود بر ورزشکار خودمون هه
      اقا برات اک زدم اسپیدو جمعش کن بیا اینور
      S4 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      S5 R1 se(V3.6):3brothers
      tx2 R1 se(v3.6):mamad roteyl
      tc2 R3 ne(v3.6):mamad tarantula
      ts9 R1 se(v4):mamad tarantula
    • با سلام خدمت هم سروری های عزیز

ما با تاخیر ثبت نام کردیم ولی کلا تعداد اتحادهای جنوب شرق ماشالله چقدر زیاده هر پلیری واسه خودش اتحاد زده ( البته بعد قهر کردن از ...)
      امیدوارم سرور جذابی همراه با برد SE باشه
      SE FOR EVER

پاپ بازها به بهشت نمی روند!!!

• sadegh44 wrote:

جنوب شرق که داستانیه:|
      امیدوارم جنوب غرب مثل همیشه حرف هایی برای گفتن داشته باشه
      سلام
      جنوب غرب تو راند قبلی زیاد خوب نبود . تو سرور 2 . هم راند 1 هم راند 2 مثله سابق نبود .
      جنوب شرق هم در این سرور ها مثل قبل از فیلتر شدن نبود متاسفانه .

خیلی خوبه ک جنوب شرق دوباره قراره مثل قبل ها بشه !
      ts6 : شرخرها

ts7 : havij

ts2 R1 : moofsed

ts2 R2 : MrezaYac (2017) YasamiN

ts1 R3 : Lizard (Sw) (2017) AliReza