سرور اسپید ؟

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• سرور اسپید ؟

New

سلام / کلی خوشحال بودیم سرور جدید سرور اسپید باشه / ظاهرا سرور دوشنبه سرور با سرعت معمولی با یه سری تغیرات نه چندان جالب هستش / با این تفاسیر حالا حالا ها باید در انتظار سرور اسپید بمانیم /
    • New

درود
      طبق ی امار غیر رسمی ولی دقیق میشه گفت سرور بعدی که صد در صد اسپید هست دقیقا یک ماه دیگه شروع میشه ( هرچند امیدوارم درست نباشه و زودتر شروع شه ) <3

سپاس

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ
    • New

Vo0rojak wrote:

درود
      طبق ی امار غیر رسمی ولی دقیق میشه گفت سرور بعدی که صد در صد اسپید هست دقیقا یک ماه دیگه شروع میشه ( هرچند امیدوارم درست نباشه و زودتر شروع شه ) <3

سپاس

میتونی با رسم شکل ارتباط این عکسو با سرور اسپید نیشان بدی؟!
      ts1میشه اسپید ؟! کی بهت گفته آرش جوون ؟!
    • New

اینجا جای کل کل نیست نوب جان
      اون Ts29 ک میبینی همون سرور منحصر به فرد ویژه کریسمسه که تاریخ هم زده 15.1.2018 ک دیروز باشه
      نمیدونم شایدم سرور 1 30روز دیگه تموم بشه عزیز دلم خخخخخخخخخخخ

پ.ن » اتفاقا ارش با حرف من مخالف بود
      پ.ن » این بار جواب گرفتی از سری بعد ج نمیگیری میخوای معروف شی راه های بهتری هست

^^

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

• New

Vo0rojak wrote:

اون Ts29 ک میبینی همون سرور منحصر به فرد ویژه کریسمسه که تاریخ هم زده 15.1.2018 ک دیروز باشه

^^
      نه زرنگ 30 روزه شروع شده 8| 8|
      اون سایت کاملا رسمی هم هست ولی یه نکته داره 3-7 روز قبل از استارت اونجا سرور رو میزنه ، اگه انگلیسی بلد بودی میفهمیدی نیاز به توضیح من نبود
      کل کل یه رابطه دوطرفس ، این رابطه ی منو تو خیلی یطرفس متاسفانه، اسمشو نمیشه گذاشت کل کل :thumbsup:
    • New

Analyst wrote:

Vo0rojak wrote:

^^
      نه زرنگ 30 روزه شروع شده 8| 8| اون سایت کاملا رسمی هم هست ولی یه نکته داره 3-7 روز قبل از استارت اونجا سرور رو میزنه ، اگه انگلیسی بلد بودی میفهمیدی نیاز به توضیح من نبود
      کل کل یه رابطه دوطرفس ، این رابطه ی منو تو خیلی یطرفس متاسفانه، اسمشو نمیشه گذاشت کل کل :thumbsup:
      متاسفانه سطح فهم و دانش ما توی این بازی با تو و امثال تو خیلی فرق میکنه
      مثلا ما همین الان میفهمیم چ یونیکایی میوفته تو چ ساید هایی همونطوریم میدونیم قبل از اینکه اعلام بشه تاریخش کیه ! =))
      اشکالی نداره همین فرمون بیا جلو تجربه کن بازی کن بازی یاد بگیر دواله اینو اون شو ایشالله که خیره :rolleyes: 8)

پ.ن » سری جدید کلاس های استاد داره شروع میشه ^^

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

• New

والله تا اینجا که معلومه شما تو کلاس های آقای رابین هود شرکت کردین با موضوع " فتوشاپ و کاربرد آن در تراوین "

ولی متاسفانه مثل استادتون تو این زمینه چندان علمی... بگذریم. دوست عزیز تو کانورسیشن (تکرار کن یاد بگیر) تلگرام وقتی روز چنج میشه ینی از 00:00 رد میشه پیام تاریخ روز بعد میاد مثل همون 12 January تو عکس شما ولی اون خودش به عنوان یه پیام لحاظ میشه و بین اون پیام و پیام قبلش و بعدش یه فاصله ای به وجود میاد.... همونطور که این پایین مشاهده میکنی:

همینطور نیس که شما برداری یه تاریخ ساختگی بزنی جلو پیامت :)
      حالا چندان مهم هم نیست عدت کردیم... اصل مطلب :

کسایی که میگن کاش زودتر اسپید شرو شه یا حتما دانشجو نبودن یا کلا از تحصیلات به دور بودن. برادر من بیشتر پلیرها دانشجو و محصل هستن و تا اواسط بهمن درگیر امتحانات و انتخاب واحد و....
      مدیریت خودش بهتر میدونه کی شرو بشه
      یه قطرم ، جدا میشم از رودهای خشمت
      من پروازه قله ام ، کوه پایه پشمه

من شریانه شرارتم به جایِ شرمت
      با توام سربازه حرفه ایه جنگ
      ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ
      شمشیر من... سنگینه واست
      مضحک ترین شوخیه زندگیه من