عدم نمایش کد کپچا

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• عدم نمایش کد کپچا

سلام امروز من میخواستم فارم لیستمو بزنم بره واسه غارت قسمت کد کپچا بالا میومد اما هیچ کدی رو نشون نمیداد واسه وارد کردن و جایی نداشت برای وارد کردن با دو تا سیستم مختلف و س تا گوشی مختلف هم تست کردم نشون نمیداد زنگ زدم ب دوستم هم تست کرده باز هم کد رو نشون نمیده من گندمم منفیه اگه اتک نزنم نیروهام میمیرن لطفا سریعتر جواب بدین من چیکار کنم؟wbb.travianforum.ir/attachment…b8e7a38e359b0cc7db4faff34
      Images
      • Screenshot_20180124-151106.png

301.42 kB, 1,080×1,920, viewed 218 times
    • poriyaye vali wrote:

سلام امروز من میخواستم فارم لیستمو بزنم بره واسه غارت قسمت کد کپچا بالا میومد اما هیچ کدی رو نشون نمیداد واسه وارد کردن و جایی نداشت برای وارد کردن با دو تا سیستم مختلف و س تا گوشی مختلف هم تست کردم نشون نمیداد زنگ زدم ب دوستم هم تست کرده باز هم کد رو نشون نمیده من گندمم منفیه اگه اتک نزنم نیروهام میمیرن لطفا سریعتر جواب بدین من چیکار کنم؟wbb.travianforum.ir/attachment…b8e7a38e359b0cc7db4faff34
      با سلام

از قندشکن استفاده کنین.احتمالا مشکل رفع میشه.در غیر این صورت با هانتر سرور در ارتباط باشید
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o
    • سلام دوستان
      اکانت ما هم لیست فارمش کار نمیکنه و مولتی هانتر هم فقط بلده بگه Ctrl+f5 استفاده کنید
      5 بار نامه زدم به هانتر که با ctrl+f5 درست نشده و هیچ جوابی نگرفتم
      واقعا باعث تاسفه که داریم وقتمونو تو همچین سرور هایی میگذرونیم که هانترش حتی توانایی پاسخگویی به سوالات و مشکلات فنی رو نداره
      اگه تا فردا صبح مشکل برطرف نشه در تمام سرور ها حذف اکانت می کنیم و دیگه هیچوقت توی سرور ایرانی بازی نمی کنیم
    • هیچ کس نیست به مشکل کد کپچا رسیدگی کنه
      سرور ۲۹
      آخه این چه وضعشه آقای مولتی هانتر
      هر بار نامه زدیم فقط جواب داد ctrl+f5 بزن درست میشه
      آقای مولتی هانتر پیگیریت فقط همینه
      آخه بدون فارم لیست چطور میشه بازی کرد!!!
      اگر مشکل رفع نشه کل سرور با هماهنگی میزاریم روی حذف میریم سرورهای دات کام شاید اونجا مولتی هانتر توانایی پیگیری کردن مشکلات رو داشته باشه...
    • SCANIA wrote:

هیچ کس نیست به مشکل کد کپچا رسیدگی کنه
      سرور ۲۹
      آخه این چه وضعشه آقای مولتی هانتر
      هر بار نامه زدیم فقط جواب داد ctrl+f5 بزن درست میشه
      آقای مولتی هانتر پیگیریت فقط همینه
      آخه بدون فارم لیست چطور میشه بازی کرد!!!
      اگر مشکل رفع نشه کل سرور با هماهنگی میزاریم روی حذف میریم سرورهای دات کام شاید اونجا مولتی هانتر توانایی پیگیری کردن مشکلات رو داشته باشه...
      دوست عزیز به اعصابت مسلط باش
      این مشکلات کد نویسی هست که مطمئنا هنگام ترجمه به وجود آمده
      پیدا کردن و حل کردن این مشکلات هم زمان بره
      هر کسی اینجاست هزینه کرده و الان ناراحته که این مشکل به وجود آمده
      ولی اتفاق دیگه
      منطقی تر برخورد کنیم بهتره
      ما به جز این مشکل 2 روز هم بن شدیم به دلیل استفاده از بات در حالی که فقط با گوشی میومدم(خداییش هم خوب موقع بن شدم کار زیاد داشتم :thumbsup: )
      سیستم کامپیوتریه دیگه چه میشه کرد!
      قبل از فیلتر
      سرور 6 راند آخر شاهنشاه جنوب غرب
      بعد از فیلتر
      سرور 1 راند 2 rudeboy جنوب غرب
      عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
      عکس صفحه: ⁨برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان⁩

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan
    • ما که به این نتیجه رسیدیم بدون لیست فارم نمیتونیم از این بیشتر اکانتو نگه داریم,امیدوارم تیم پشتیبانی قبل این تایم بتونن مشکل و بر طرف کنن تا ما هم وقت و هزینمون هدر نره و بتونیم به بازیمون ادامه بدیم
      • اکانت حذف خواهد شد در 61:59:55.
    • با تشکر تیم پشتیبانی و مدیریت که مشکل رو بر طرف کردن :thumbup:
      قبل از فیلتر
      سرور 6 راند آخر شاهنشاه جنوب غرب
      بعد از فیلتر
      سرور 1 راند 2 rudeboy جنوب غرب
      عکس صفحه: ⁨Travian ir1⁩
      عکس صفحه: ⁨برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان⁩

!It Doesn't Matter Who We Are What Matter Is Our Plan
    • با سلام
      دوستان این مشکل به دلیل اخلال در سیستم کپچای شرکت گوگل بود و برطرف شد
      با تشکر از گزارش سریع شما