آمادگی برای راند چهارم "سرور اسپید" تراوین ایران

• The Lucky One wrote:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد :thumbsup: سلام و درود خدمت عزیزان جان ، طبق اعلام قبلی بچه ها ما هم توی جنوب غرب استارت میزنیم . به شخصه خونه ی اول خودم از راند دوم اسپید بوده.
    خیلی وقته حس و حال کل کل توی فروم رو نداشتم ولی این سرور تارگت اول ما شمایی جناب روبو ! نه اینکه ما بخوایم ... خودت خواستی و ظاهراً با همین قصد هم تغییر ساید دادی.

بهزاد جان خیلی خوبه که دوستاتو از درگیری دور می کنی اما بیا و مرد باش طبق گفته خودت تکی استارت بزن و اسم اکانت هم همون روز اول بزار کف فروم !

خودم از همین پستت اسکرین شات میگیرم + لینک صفر شدنت / اگر اون روز هم متواری شده بودی که پرینت میگیرم و پست می کنم واست بزرگِ جنوب غرب !

یکی از بدی هایی که تیم ما داره اینه که یه سری از بچه ها دقیقاً سرشون درد میکنه واسه این تهدید هایی که امثال شما انجام میده ! - مثلاً من تک شما همه ( برو با تیمت بیا ) ، من اندازه کل سرور خرج می کنم ( بگو چِکتو بکشیم از همین الان) ، نمیزارم واندر 100 شه ( ببین به میدگیم میرسی یا نه ؟ اندگیم فدای سرت بزگوار) !

پیشنهاد من اینه 4 تا تیمتو جمع کن دو و بر خودت که به موقع قهرمان بهت برسه :)) ( میگیری که چی میگم ؟ )

ببین بهزاد بخواد کار به اونجا بکشه کاری می کنیم رو لوح قانون هم چکش نزنیا :huh: هفته سوم بازی باشه دنبال گلادیاتور باشیا :huh: پشت به پشت ماجراجویی بزنی به امید کتابا :huh:

ولی همونطور که ادعای مردی داری ، اسم اکانتتو اول سرور بزن توی پست اولت :rolleyes:

سارنگ هستم ، یک تازه به دوران رسیده ^^

سارنگ میبینی ما رو مجبور به چه کارایی میکنن؟
    خودت میدونی که من وقت ندارم و حداکثر دف ساز میام در خدمت شما. اما این سرور ده دیفالتو میخوام سواره بکشم بکوبم جایی دیوار بشه :دی بچه ها هم که معمولا کاری میکنن که بقیه نتونن قفس بگیرن باغ وحش بزنن :دی نمیدونم اون بقیه اول سرور با چی میخوان دفاع کنن
    به یاد دوستانی که از بین ما رفتند

amir bozorg
    D.K forever

• سلام مجدد

دوستان قدیمی اگر خاطرتون باشه قبلا شمال شرق بازی میکردم حتی جنوب شرق هم بودم و این دوره اگر کار و مشغله زندگی اجازه بده با همین اسم در خدمت دوستان جنوب شرق استارت میکنم
    فارمی از دیار باقی
  • سلام و وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان؛

اینکه چهارمین دوره ی یک رقابت فرار رسیده این کُری خوندن ها و رجزخونی ها و حریف طلبی ها و ...[b]طبیعی هست؛[/b]
    اما دوستان این بنده حقیر خواهش داره ازتون به چند مورد توجه داشته باشید:

1-این بازی تا وقتی سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود که احترام کوچکترین یا بزرگترین بازیکن نه تنها بعنوان یک پلیر بلکه بعنوان یک همنوع و یک انسان درش حفظ بشه!دست از تحقیر و توهین و پرخاش برداریم.

2-توی هر کاری خلاقیت و تلاش ثمر بخش خواهد بود و توی رقابت هم همین طور پس خروجی کار نتیجه زحمات بوده و قابل تقدیر بنابراین زحمات گذشته هیچ احدی رو پایمال نکنیم و نادیده نگیریم !

3-معمولا هر خانواده ای پیرمرادی داشته و داره و از همه مهم تر قابل احترام همگان حتی خارج از اعضای خانواده باید باشه!نذاریم حرمت کسی به واسطه یک بازی خدشه بهش وارد بشه.

4-اون عزیزانی که متعصبانه دارن صحبت میکنن هم دقت داشته باشن که هر فردی که شایستگی هایی داشته باشه اسمش به یادگار خواهد ماند هرچند که نخواهیم ببینیم ویا نخواهیم که بپذیریم!پس به عنوان یک فرد شایسته باید ازش یاد بشه اما توجه داشته باشیم که اگر شایستگی های بقیه به واسطه ی علم کردن اون فرد نادیده گرفته بشه در واقع توهین به بقیه دوستان هست پس معقول این هست که تعصب بیخودی کسی توی جمع کشیده نشه ! هنر هر کس واسه بقیه عیان است و بس!

5-مسلما توی این بازی هم همه نوع قشری حضور داره(چه طبقاتی پولدار و وضع مالی متوسط و چه فرهنگی با تمامی عقاید و سلایق) اما مهم اینه که چارچوب و معیار بازی بر اساس اخلاق حفظ باقی بماند!

6-هیچ وقت شمشیر رو از رو نبندیم! رسم دو گیتی این است / با دوستان مروت با دشمنان مدارا!(البته دشمنی هم در قالب رقیب هست اینجا وگرنه هیچ کـسی با دیگری پدرکشتگی نداره اگرم داشته باشه بیماری هست که اینجا حضور پیدا کرده چرا که اگه مسئله ای باعث سلب آرامش و عدم لذت بردن یک نفر بشه دیگه سرگرمی و بازی محسوب نمیشه!)

عذر خواهی از بزرگان جمع بابت زیاده گویی.
    امید بر اینکه همگان از این سرگرمی بهره کافی را ببرند.
    سرور خوب و سالمی را برای شما آرزومندیم.
    By: Mostafa iL Prince

3DOT Army SoLdier
    " War, war until victory "
  • خوب به سلامتي منم هستم اين سرور اكانتم بغل اون آتشفشان وسط مپه :) همون يه ده رو داره پاپشم بالا نميدم اذيت نشين:)
    پ ن: علي اين نعمت نميدوني كيه؟ همونه كه ميگه المپياديه گويا شريف هم بوده نميدونم ميگفت مثل اون بنده خدا كه ميگفت مكانيك دانشگاه تهرانه:دي

پ ن : محمد كوماتسوي عزيز اون شماره تلگرامي كه دادي بعد از اينكه گفتي بر اساس منطق و شورا من و شديداً به ياد قلعه حيوانات جورج اورول انداخت كه توش محمد كوماتسو و دوستاش از بقيه برابرترن:)) من يه كم منطق شوراي كوماتسوي عزيز رو باز كنم ايشون اعتقاد داره يه سايد بايد شورا داشته باشه به شرطي كه خودشم تو شورا باشه :) اگه نه اون شورا ايراد داره:) مگه نه محمد؟:دي
    کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"