نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• 1KILU wrote:

و کلام اخر هنوز منتظرم معذرت میثم لیدر بزرگ شمال شرق هستم هنوز معذرت خواهی نکرد
    جناب یک کیلو تو این گفته شما حرف از لیدر بزرگ شمال شرق اومد ی مقدار حواستو جمع کن هوا برت نداره اون روزی که رو کتیبه سنگک اتک گزاشتیو گفتم خوشبختم منم اصغر دو کیلو هستم ..
    همون فرداش 6 تا همر برات اماده کردم که تو ی پلن 70 موج سیم تو ثانیه انتقامی سخت اون همرمو که به تو و شاهین سپردم رفتم تهران برگشتم با همرم کتیبه ساید خودمو زدی فروختی به جنوب شرقو متواری شدیو بگیرم....
    ولی چند جا به خاطره وجود عزیز مهدی بلور و لرد هادی بزرگ حی دندونم جوییدمو تو خودم کشتمش پس وقتی راحب شمال شرق میخوای صحبت کنی با احترام صحبت کن لیدر بزرگی که ازش نام میبری با من از نظر سیاست و دیپلماسی زمین تا اسمون هفتم فرق صلیقه داره اما این همیشه یادت باشه بچه محل گوشت همو میخورن استخون همو دور نمیریزن میثم سر من راند 2 اسپید با عالمو ادم دعوا کرد ی روزم باهاش اشتی میکنم حامد و علی سه پیچ میان اشتیمون میدن چون میثم ی روزی ی جایی پشتم واساد تا حد سکته کردن برام داد زد ..
    تا وقتی من پای این لب تاب نشستمو تراوین جلوم بازه تو و امثال تو جز گل نازک تر به لیدر ساید من بگی کاری باهات میکنم کارستون از کلو جمیعو جماع هم بهتر میدونی من وقتی دنده لج بیفتم چیکار میکنم برو پسر خوبی باشو ی گوشه بازیتو کن وگرنه دفعه دیگه بیایی تو فروم بخوای جو بگیرت فکر کنی بالای شمال شرق واسادی جوری میدم مهدی مرلینو احمد اف بی ای با کمان رعد از اون بالا بزننت که انگار با هواپیمای هیوشین روسی خوردی به کوه اورست :cursing:
    میثم فرزند شمال شرقه از هیچ کسم معذرت نمیخواد لیدر بوده صلاح لیدری همون بوده اعمال کرده این مطالبو تو فروم نیار بهش پیام بده صحبت کن اینجا که میاری فقط باعث این میشی گرگ های پشت شمشاد الموت شمشیر هاشون برای نشانه رفتن قلبت تیزو زهر الود تر بشن مواظبت کن از خودتو به لیدر سایدم احترام بزار من مثل سایه همه جا هستم نسخه خودتو مفتی نپیچ ......

All The ThankS wrote:

ثالثا اون بالا یه پست دیدم که آی من خسته خستم و پاهایی نا توان خسته از سال ها حضور در تراوین و حس اینکه طرف خیلی شاخه و خیلی مهره مهمی تو شمال شرق بوده اون قدیم ندیما ولی لازمه به این مدل ادما بگم که عزیزم پیاده شو باهم بریم. تاریخ تراوین هیچوقت خائنین رو فراموش نخواهد کرد البته من هیچوقت خائنین رو ندامت نمیکنم و به کارشون احترام هم میذارم. ولی دیگه این ن نه من غریبم بازی ها رو جمعش کنید. هرکسی میخواد ثابت کنه خائن نیست لازم نیست بره تو اتحاد دیگه ای بازی کنه. میمونه و همونجا خودش رو اثبات میکنه تحت هر شرایطی. اصن برای من تعریف نشدس که یکی بخاطر یه سری مسائل که تو ساید اتفاق افتاده و ببینه زیر سوال رفته بخواد همرش رو در اختیار اتحاد و ربع دیگه ای بذاره و بعدش هم ادعای اصالت بکنه اونم تو شمال شرق.
    کلی برام پیام اومد فرزاد جریان داستانت چی بود کوتاه بگم یکی از لیدرهای تیم ملی پادشاهان ایده داد که تو دات کام کلی طرفدار پیدا کرد و این بود به خاطر کم تر شدن توهین به شخص در فروم بچه ها برای خودشون و ادامه حیاتشون تو تراوین یک داستان بسازنو با قهرمان هاشونو تو هر سرور بیان و با همین قهرمان ها فروم را دنبال کنند منم این کارو برای اولین باز در ایران اغاز کردم و از دوست عزیزم هاتف استاد ادبیات کمک گرفتم البته فصل اولش چون باید سریع تموم میشد زیاد پرداخته نشد اما دنباله داستان تیم پانیشر و سه پیچ از این به بعد با این داستان جالب و بسیار هیجان دارو دنبال کردنی ادامه پیدا خواهد کرد اینگونه تنش بین شخص های حقیقی کم تر خواهد شدو کل کل کردن ها وارد داستانی میشود که به زودی خواهید دید برای دنبال کردن این داستان ها که همه پلیرها برای خودشون خواهند ساختو وارد عصر نبردهای تراوین خواهند شد چه هیاهویی ایجاد خواهد شد و خواهین دید به زودی بیشتر بچه ها برای خودشون داستانی میسازنو این فرهنگ زیبا در کل ایران برای همیشه رواج پیدا خواهد کرد منم تشکر صمیمانه دارم از دوست عزیزم (pauliina)که کمک کرد منو و کلی تشویق تا این ایده را در ایران هم تاسیس کنم ....
    اما
    این داداش صابرمون مثل اصحاب کف تو خواب ابدیه هر از گاهی از خواب بیدار میشه میاد چند تا فحش به ما میده میره..
    صابر ی کلام اخر بهت میگم پرونده تشنج هات و اهدافی که منه بازیکن نیستمو مدیریته ایران و برای خراب کردن تیم مدیریتی داری که بری بگی تو ایران تشنجه و مدیریتو زیر سوال ببری میگمو ختمش میکنم من زندگیو دارو ندارو تو شمال شرق باختم سه پیچ میگه بیا کار کن پول در بیار من میگم نه میخوام بازی کنم پس حواستو جمع کن شمال شرقو دلم بخواد اتیشش میزنم دلم بخواد میسازمش تو اگه گردن کلفتی بیا جلوی منو بگیر نزار هر سرور 20 تا بازیکن بهم اضافه بشه دیر رسیدی داداش خیلی دیر پس با منی که زندگیمو پای شمال شرق دادم ی قول دو قول بازی نکن سنگش میخوره تو سرت بد جوری میشکونه کلتو .......

merelin wrote:

در اختیار تیم ما الخصوص استاد بنده فرزاد پانیشر قرار داره با تمامی پلن های موجود تارومار شدن !
    مهدی نبودی به عشقت 60ک رعد کشیدم تو نباشی میخوام دنیا نباشه تراوین یعنی صدای پای شوالیه های مهدی مرلین اسطوره قدیمی شمال شرق همیشه جاویدان این که این همه سال کنار هم هستیم
    چه ثروتی از این بیشتر تا شما هستین من از هیچ جنگی نمیترسم و همیشه حاضرم پیکان اول به قلب من بشینه و شما همه سالم به خانه برگردین ......
    دوست دارم مرلین افسانه ای .....

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • farzad-alikhan wrote:

کلی برام پیام اومد فرزاد جریان داستانت چی بود کوتاه بگم یکی از لیدرهای تیم ملی پادشاهان ایده داد که تو دات کام کلی طرفدار پیدا کرد و این بود به خاطر کم تر شدن توهین به شخص در فروم بچه ها برای خودشون و ادامه حیاتشون تو تراوین یک داستان بسازنو با قهرمان هاشونو تو هر سرور بیان و با همین قهرمان ها فروم را دنبال کنند منم این کارو برای اولین باز در ایران اغاز کردم و از دوست عزیزم هاتف استاد ادبیات کمک گرفتم البته فصل اولش چون باید سریع تموم میشد زیاد پرداخته نشد اما دنباله داستان تیم پانیشر و سه پیچ از این به بعد با این داستان جالب و بسیار هیجان دارو دنبال کردنی ادامه پیدا خواهد کرد اینگونه تنش بین شخص های حقیقی کم تر خواهد شدو کل کل کردن ها وارد داستانی میشود که به زودی خواهید دید برای دنبال کردن این داستان ها که همه پلیرها برای خودشون خواهند ساختو وارد عصر نبردهای تراوین خواهند شد چه هیاهویی ایجاد خواهد شد و خواهین دید به زودی بیشتر بچه ها برای خودشون داستانی میسازنو این فرهنگ زیبا در کل ایران برای همیشه رواج پیدا خواهد کرد منم تشکر صمیمانه دارم از دوست عزیزم (pauliina)که کمک کرد منو و کلی تشویق تا این ایده را در ایران هم تاسیس کنم ......
    چه ثروتی از این بیشتر تا شما هستین من از هیچ جنگی نمیترسم و همیشه حاضرم پیکان اول به قلب من بشینه و شما همه سالم به خانه برگردین ......

فرزاد ای شاه خائن، والا نمیفهمم چی میگی ولی توصیه میکنم شمالشرق نیای اگر اومدی هم مثل رفقای زئوسیت فرار کن که پیکانها رو جوری میزنیم که همزمان به کل تیمت بخوره، نیاز نباشه خودت و سپر بلا کنی 8)
  • سلام ضمن تبریک به ساید جنوب شرق بابت پیروزی مجدد
    از تیم The Old Men علی الخصوص دکتر هانی عزیزم که با وجود سوء تفاهم های سرور پیش افتخار داد کنارش باشم تشکر ویژه میکنم. همچنین از حضور خیلی کمم روی اکانت اصلی علی الخصوص بعد از ایزی شدن سرور :D معذرت خواهی میکنم (حقیقتش دیگه حسش نبود)
    به مهدی بلوار عزیزم :D بابت همر زیباش تبریک میگم. همچنین رنک یک دفاعی رو به حمزه عزیز با وجود اینکه همر هم داشت تبریک میگم . همر یاشار و ابوذر گرامی هم فوق العاده بود و یک اکانت رومن عالی بود

Mr.Sajad
    از اکانت AXE
    عضو کوچکی از تیم بزرگ The Old Men
    Some Of The Accounts That I Played On Them

Gulf Warriors (J4F Alliance)
    THE OLD AXE
    AXE MAN
    MR.PR3SIDENT
    totenpro
    Good Life
    LEGENDS
    GeT_RiGhT
    The Old Men
    Fury Road
  • farzad-alikhan wrote:

جناب یک کیلو تو این گفته شما حرف از لیدر بزرگ شمال شرق اومد ی

sangak.hamid wrote:

وجوود داشته باش بگو این اسم اکانت منه واسه سرور بعد

ببینم روز 10 بازی رو میبینی یا
    فرزاد جون گفتی بیا بزنیم اینا جمع کنن برن ، ظاهرا هستن باز . راند بعد هرجا رفتی بگو بیام یگوشه کارم ما بگیریم ببینیم کی فراریه ؟ تیم 2 نفره اونا یا پانیشر ؟ :دی . خلاصه که پایتم شدید :love: :love:

حسین
  • farzad-alikhan wrote:

1KILU wrote:

جوری میدم مهدی مرلینو احمد اف بی ای با کمان رعد از اون بالا بزننت که انگار با هواپیمای هیوشین روسی خوردی به کوه اورست
    عمو فرزاد لب تر کن تا هر چی بد خواه موجود هست و جوری بزنیم که جاشون سالیان سال رو نقشه بمونه :

استاد شما دستور بده چه شخصی به چه پلنی در چه زمانی از روی نه تنها ساید و سرور بلکه از تویه جهان تراوین محوووو بشه
    اجراش با تیم محترم افسانه ای به نام پانیشر
    :thumbup:

merelin wrote:

merelin wrote:

در اختیار تیم ما الخصوص استاد بنده فرزاد پانیشر قرار داره با تمامی پلن های موجود تارومار شدن !
    مهدی نبودی به عشقت 60ک رعد کشیدم تو نباشی میخوام دنیا نباشه تراوین یعنی صدای پای شوالیه های مهدی مرلین اسطوره قدیمی شمال شرق همیشه جاویدان این که این همه سال کنار هم هستیم چه ثروتی از این بیشتر تا شما هستین من از هیچ جنگی نمیترسم و همیشه حاضرم پیکان اول به قلب من بشینه و شما همه سالم به خانه برگردین ......

استاد پانیشر عزیز <3 شما سال ها پیش ثابت شدی به ما نیاز به گفتن نداره و همیشه ما مورد لطف و عنایات شما بودیم و هستیم و ان شاءالله خواهیم بود

برای ما افتخار هست که قدیمی تراوین که نه افسانه تراوین نام ما رو بلد هست و روی ما حساب میکنه ما بیشتر از این از تراوین نمیخواییم و اشباع هستیم

باز هم از جانب خودم اعلام میکنم هر کسی قصد دوئل یا هر ادعایی نسبت به تیم ما داره فقط کافیه رسما اعلام کنه ما با کمال میل حاضریم رقابت سالمی رو با کسانی که تیم پانیشر و هدف قرار داده اند مبارزه کنیم

لطفا به سرنوشت تیم های قبلی دقیقا دقت کنید
    حداقل بزارین سرور ریست بشه بعد مدعی بشین هیچ اتفاقی نیوفتاده

سرباز و عضو کوچک تیم فوق العاده بزرگ افسانه ای پانیشر مهدی مرلین :evil:

۲۰۰۸-۲۰۱۸
    All Server ir : Merelin
    Server.com : Merlin88
    [SIGPIC][/SIGPIC]

• farzad-alikhan wrote:

1KILU wrote:

جناب یک کیلو
    ببین اقای التماس اول شما که این همه ادعاتون میشه چرا این همه التماس میکردی این همه نامه نگراری برای چی بود که تورو خدا نزنید من با جنوب شرق کاری ندارم و فیلان و بیسان هوووم؟؟؟

شما که خیلی کوچیکی اسطورت هم که سه پیچ هستش و لورد ویکی هم نتونستن مارو بزنن میتونی از خودشون بپرسی تو توی سرور اسپید نبودی با این همه ادعا کردن که یازده سال هستش تراوین بودم اگه بودی اکانت توتن گاد رو به یاد میاوردی که چ بلای سر دوستات اورده بود تو شمال شرق

یک کیلو همیشه مردونه بازی کرده و حتی التماس کسی نکرده برای اینکه خودشو گنده نشون بده اول بازی کردن یاد بگیر بعد بیا در مورد یک کیلو تراوین حرف بزن از ارش تن رفیقتم بپرس که زدن یک کیلو چطوره بهت میگه نمیشه زدش فعلا تو با تخیلات خودت حال کن

من موندم گلد ساپورت های من چرا علیه من شدن هوووم!!!!تو بیای همون گلدتو بخری برا ما کافیه

مهدی بلور این دف سازاتو از فرم جمع کن خوو

تصاویر حذف شد

بخوام نامه های که به بچه ها دادی نزننت بزارم هزارتا میشه با التماس بازی نکن

با احترام ابوذر یک کیلو خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

به حمید سنگک بگو ششصدتا گلدمو بده بدهکاره

اقا ترور خدا نزن ما با شما کاری نداریم این جمله از کیست؟؟؟ دو نمره

داداش دف سازت میشم مارو نزن این جمله از کیست؟؟؟ دو نمره

من یازده ساله تو اسپید ایران بودم و لیدر شمال شرق این جمله از کیست؟؟؟؟(توجه داشته باشید لیدر مخفی بود) دو نمره

من ابوذر یک کیلو رو زدم ایا این تو رویا بوده یا واقعیت ؟؟؟ و این جمله از کیست ؟؟ چهار نمره
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()

• S H ! F T wrote:

فرزاد جون گفتی بیا بزنیم اینا جمع کنن برن ، ظاهرا هستن باز . راند بعد هرجا رفتی بگو بیام یگوشه کارم ما بگیریم ببینیم کی فراریه ؟ تیم 2 نفره اونا یا پانیشر ؟ :دی . خلاصه که پایتم شدید :love: :love:
    حسین

merelin wrote:

استاد پانیشر عزیز <3 شما سال ها پیش ثابت شدی به ما نیاز به گفتن نداره و همیشه ما مورد لطف و عنایات شما بودیم و هستیم و ان شاءالله خواهیم بود

برای ما افتخار هست که قدیمی تراوین که نه افسانه تراوین نام ما رو بلد هست و روی ما حساب میکنه ما بیشتر از این از تراوین نمیخواییم و اشباع هستیم

باز هم از جانب خودم اعلام میکنم هر کسی قصد دوئل یا هر ادعایی نسبت به تیم ما داره فقط کافیه رسما اعلام کنه ما با کمال میل حاضریم رقابت سالمی رو با کسانی که تیم پانیشر و هدف قرار داده اند مبارزه کنیم

لطفا به سرنوشت تیم های قبلی دقیقا دقت کنید
    حداقل بزارین سرور ریست بشه بعد مدعی بشین هیچ اتفاقی نیوفتاده
    سرباز و عضو کوچک تیم فوق العاده بزرگ افسانه ای پانیشر مهدی مرلین :evil:

۲۰۰۸-۲۰۱۸

ارزش نداره با یک خائن وقتمونو تلف کنیم، از نامه هاتون مشخصه که آخرش چی میشه باز میگید تو رو خدا نزنید یا مثل رفقای زئوسیتون فرار می کنید <X

شما همینطور از تیم فوق العاده بزرگ افسانه ای پانیشر تعریف کنید ما هم از متن های حماسی زیباتون لذت می بریم :thumbsup:
  • poput wrote:

ارزش نداره با یک خائن وقتمونو تلف کنیم، از نامه هاتون مشخصه که آخرش چی میشه باز میگید تو رو خدا نزنید یا مثل رفقای زئوسیتون فرار می کنید
    [/b]
    شما همینطور از تیم فوق العاده بزرگ افسانه ای پانیشر تعریف کنید ما هم از متن های حماسی زیباتون لذت می بریم :thumbsup:

عزیزم این اولین بار هست من لطف میکنم جواب نامه شمارو میدم و تا به الان با شما هیچ مکاتبه ای نداشتم و لازم هست بگم تا حالا این جملاتی رو که گفتین از جانب شما زیاد شنیدم

کافر همه را به کیش خود پندارد
    کاری که خودت انجام میدی رو به دیگران نسبت نده !
    تغییر ساید به دلایلی که مطمئنن شما ازش بی اطلاعی بخسی از روال بازی هست پس حرفی نزن که بهت بخندن!

1KILU wrote:

farzad-alikhan wrote:

1KILU wrote:

جناب یک کیلو
    بخوام نامه های که به بچه ها دادی نزننت بزارم هزارتا میشه با التماس بازی نکن

با احترام ابوذر یک کیلو خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

به حمید سنگک بگو ششصدتا گلدمو بده بدهکاره

اقا ترور خدا نزن ما با شما کاری نداریم این جمله از کیست؟؟؟ دو نمره

داداش دف سازت میشم مارو نزن این جمله از کیست؟؟؟ دو نمره

من یازده ساله تو اسپید ایران بودم و لیدر شمال شرق این جمله از کیست؟؟؟؟(توجه داشته باشید لیدر مخفی بود) دو نمره

من ابوذر یک کیلو رو زدم ایا این تو رویا بوده یا واقعیت ؟؟؟ و این جمله از کیست ؟؟ چهار نمره

تا الان فکر میکردم یه بازیکن حرفه ای هستی ولی الان معلوم شد چیزی تو چنته نداری
    برو خوش باش با ۴ تا نامه درست کردن و با مسخره کردن و با کمی خیالات و با مقدار زیادی توهم میتونی تو فروم ادعای پوچ کنی

شتر در خواب بیند پنبه دانه

ما میگیم مردی برا سرور بعد اعلام آمادگی کن تو میایی از خودت داستان تخیلی درست میکنی ؟

All Server ir : Merelin
    Server.com : Merlin88
    [SIGPIC][/SIGPIC]

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()

• farzad-alikhan wrote:

وعده ما کف بازی بدرود ...

بعله کلی خندیدیم این اسطورمه اون پادشاهمه خخخخ خودت چی هستی چی بودی؟؟؟؟ یه لینک از این یازده سال عمر غیره مفید تراوینت داری یا فقط ادعا ؟؟؟هوووم؟؟؟

حرف منو یاد رفیق قدیمی حامد دراگستور انداخت ابوذر رو میزنیم ال میکنیم بل میکنیم امد بزنه هاا یه تیم هم اورد به اسم بکس مزرعه تو نبودی عزیزم بپرس از اونا که بودن چه بلای سر بکس مزرعه امد (حامد دراگستور که اسطورت نبوده هوم؟؟)

ادم دلال باشه . گدای گلد باشه اما با التماس بازی نکنه خداوکیلی این چه جورشه اخه

از این به بعد به جای نامه نگراری برای نزدنت بهت اجازه میدم تو پروفایلت بنویسی تحت حمایت یک کیلو کسی نمیزنتت مطمئن باش

در مورد سلطان ارش تن حرف زدی اونم اسطورته اون اگه بزن بود فرار نمیکرد (البته ارش تن بدونه گلد رایگان و دف سیلور فرو ش ها ارش نیم هم نیس )البته ببخشید به اسطورت بد حرف زدم

فرزاد جان تو میخوای با چسبوندن خودت به من سه پیج و ویکی بزرگ بشی اما فرزاد هیچکاره تراوین بودی هستی و خواهی بود برو به رویا پردازید برس برای بچه های اطرافت

این بچه کیه اینجا جا مونده؟؟؟

عمو در مورد نامه ها از خود فرزاد سلطان رویا پردازی بپرس بهت میگه درست شدس یا نه کلی نامه دیگه هم هست حسش نیس برم عکس بگیرم بزارم فروم
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • سلام ابوذر خوبی چه خبرا خوش میگذره میبینم خط و نشون میکشی چی شده این سرور خالی رو بازی کردی کسی هم روت اتک نزاشته فکر کردی خبریه من نمیخوام بگم تو اصلا بازی نکردی ولی خب این چیز هایی هم که تو فروم میزاری برازنده اینکه ادعات میشه قدیمی هستی نیست اگه به عکس گذاشتن باشه منم ازت خیلی چیز ها دارم خوبه یه عکس بگیرم از چت کردنت با من تو تلگرام بزارم کف فروم حالشو ببری ؟ یادته چی میگفتی بهم تو تلگرام ؟ میگفتی من قراره با فرزاد بازی کنم روی یه اکانتیم بعد منم گفتم هرجا فرزاد بگه با هم میریم بعدش گفتی میخوام توتن بردارم رومن خرجش سنگینه وووووو طولانی میشه بگردم پیداش میکنم

حالا اگه از نظر تو فرزاد آدم کوچیکیه و هیچی بلد نیست چرا امدی بهش گفتی بیا با هم بازی کنیم تو که قبولش نداشتی ها؟

احترام خودتو نگه دار آقای یک کیلو نزار پیله کنم رو اکانتت واسه سرور بعد اکی؟

داداش فرزاد همه میدونن تو کی بودی و چی کارها کردی و چه کارهایی ازت بر میاد به حرف چهار نفر که کسی حسابی روشون باز نمیکنه شما ثابت شده ای داداش گلم بگی تارگت ابوذر باشه سرور بعدی پیله میکنم روش که یادش باشه اگه یه روزی جایی با احترام با یکی صحبت شده نباید سرش گیج بره

پ.ن: داداش فرزاد همیشه بهت گفتم اراده کن واست اونی که توهین کرده بهت شخم میزنم تو اگه شخصا بزنیش فکر میکنه زیادی گنده شده بسپارش به خودم داداش 8) :thumbsup: :thumbup:
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich