نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

• اوکی :دی اون اکانت اسلیم شیدی تو سرور یک حدود یکی دو هفته ای هست که من دیگه روش بازی نمیکنم ... فقط پلیرش چند روز اول سوال می پرسید چه کنم و من جوابش می دادم ... الان اصلا نمیدونم تو تاپ غارت هست یا نه ...فعلا تمرکزم تو سرور اسپید هست :دی ولی به امید خدا تو سرور اسپید بهتون نشون میدیم که چه قابلیت هایی داریم :دی اول بازی که با اون روش کثیف مارو عقب انداختید ولی ما بردیم ... اون اکادمیتونو واسه کتیبه و واندر و کپ صفر کن می خواستید ولی با هوشیاری ما خیلی زود نابود شد :دی یک میلیون هزینتونم به باد رفت :دی
  • KING CANTONA wrote:

پسرم اون پروفایلت منو کشته این عکسم واسه هفته 6 یا 7 سرور یادته هی ازت میپرسیدم 5 کام بودی یا نه ؟؟؟ میگفتی نه بابا من اصلا نبودم گفتم زدمت به کتیبه نرسیدی یادته؟؟:) یادته کل همرت 30ک گرز خالی بود بدون تی کی کاتا رم لووووووول

میدونی خوبیه تیم من تو کام چیه ؟ یه جولیا داریم کله لینکا و ریپورتارو ارشیو میکنه میگیرم میزارم اینجا ولی شماها روتون زیاده سعی کن آدم باشی

شما یه عکس از همرت تو اون سرور بزار اگر بالای 50ک گندم خور یا بالای 5ک تیکی داشتی من دیگه حرفی ندارم :)

عزیزم چرا حرص میخوری؟
    اولا اینکه من تنها بازی میکردم
    اگه زدی نوش جونت واسه فان پلی دادم نتونستین بگیرین
    اقا اصن منو زدین
    من همرم 50ک هم نمیشد
    حساب کن شما همینم نبودین :d
    که حتی رنک 1 هم نتونستین بگیرین
    اگه نفرات بالای خودتونو میخواین کوچیک جلوه بدین دقت کنین که خودتونم کوچکتر جلوه میکنین
    بحث این نبود من چه قدر نیرو داشتم بحث اینه شما هیچی نبودین :D
  • R Slim Shady wrote:

من اولین سرورم اخرین 3 ایکس ورژن 3.6 بود :دی بعدشم الد پلیر بودن ربطی به اینکه طرف پلیر خوبیه یا نه نداره!!! اینکه می گین ما از زمانی که هیتلر ملعون :دی گروهبان دوم بوده تو تراوین اکانت داشتیم و کل سرورو فارم می کردیم چه ربطی به این داره که حالا پلیر عالی باشید؟ بروسلی مگه از استادش قوی تر نبود؟ یکی ممکنه یک سال بیشتر تراوین بازی نکرده باشه ولی سرور جدید شروع شه رنک یکه غراتم بگیره و تا اخر سرور رنک یک بمونه!!! من کلم هوشم خوبه :دی زود همه چیرو یاد میگیرم :دی شما ها که الد پلیرید باید الگوی پلیرهای جدید باشید نه اینکه با بازی کثیف اونارو هم از بازی زده کنید ...بعدشم من قبل فیلترینگ هم کلی تراوین بازی کردم ... من تراوینو از حاج مجید و حاج حمید یاد گرفتم ... اینا غولای غارت ایرانن ... قبل فیلترینگ تو هیچ سروری نبوده که اینا رنک یک غارتو نگرفته باشن .... منم از اینا یاد گرفتم ... اخرین سرور قبل فیلترینگ که بازی کردیم سرور 10 بود اکانت من من که تا 7 هفته که بازی کردیم همش رنک یک غارت
    بودیم :دی سرور های قبلشم همینطور ...

بعدشم چرا تو سرور یک به بچه های جنوب غرب توهین می کنید؟؟؟ شما که ادعای سن و الد پلیری دارید زشته به یک ساید بگید نوب !!! من خودم تاحالا به هیچ پلیری این حرفو نزدم!!! تو اون عکسه از بین 10 نفر حاضر در تاپ غارت 4 نفرشون از ساید اس دبلیو هستن!!! بعدشم اینکه می گی ناتارا پر میان واقعا خنده داره !!! شبا که روشون اتک نمی رفت و صبح من فارم لیستو میزدم باعث میشد نیروی ناتار زیاد بشه و تلفات بدم ... چه فایده شما که اینارو نمیدونی!!! چون همش از لونه زنبوری که اطرافت درست کرده بودی رید میزدی!!!! ولی من مثل مرد غارت می کردم ...
    حتی یک دونه خشتم از مولتی و .. غارت نمی کردم چون اصلا مولتی نداشتم :دی با این حال اگر تو سرور می موندم مطمعن بودم ار همتون همر سنگینتری می زدم!!! اونم نه یک همر :دی

اوکی به امید خدا این سرور می مونیم :دی من خیلی ادم خوشیم :دی من از بازی لذتمو میبرم :دی حالا هرکی با هر روش کثیفی بخواد جلومونو بگیره :دید
    دوست عزیز و گرامی

در مورد لونه زنبوری که میگی وقتی یه تیم داریم بازی میکنیم و در کنارش چندتا پلیر جدید اضافه شده میان میگن ده دوم و ده های بعدی و کجا بزنیم شما جای ما باشی میگی برن کجا بزنن؟ میگی برید کنار واندر ده بزنید؟ یا برید sw که کم پلیر داره؟

ما به همه بچه ها گفتیم تا ده5 کنار کپمون ده بزنن ده های بعد میرن کنار نان کپ های دیگه

هر کی سرور 1 بازی کرده دیده ما از همون استارت سرور بچه هامون اومدن کنارمون ده زدن از اول سرور اون اکانت ها کم ریپورت نشدن و دارن میشن شما هم اگه ریپورت نکردی برو ریپورت کن در نهایت لزومی نداره من به شما بیام ثابت کنم اون اکانت ها پلیر داره وبازی میکنن حالا ما میام از یه جورایی گلدشونو ساپورت میکنیم

وقتی تیمی بازی کنی این مزیت هارو داره همه تیم میان در جهت منافع یه اکانت بازی میکنن مثل اینکه در نهایت کل یه ساید میرن کنار واندر و واسه واندر بازی میکنن واسه ما و تیممون هم اکانت akhilius حکم واندرو داره همه در جهت منافع اکانت بازی میکنیم

بیشتر از این وقت بچه هارو نگیریم شما یه چیزی بهت گفتن و اصرار زیادی داری که همونو تکرار کنی

سخن جوجه نوب ها: پاکبازم :d
    ساید پنجم سرور۲

• سلام
    برات بزرگ نوشتم چشت اذیت نشه:
    شمایی که در سرور 1 از چهار اکانت شوتت کردند بیرون... و به عنوان یه پلیر ساده هم تحویلت نمی گرفتند.. و در اخرم سر از جنوب شرق در اوردی ،و اون ساید رو برا خود شیرینی و برا اینکه تو رو تو جمعشون راه بدند؛و نزنتت ...و کتیبه یونیک جنگ منحصر رو به همراه یار پروازیت ،با حفت خاری فروختی و مستعمره کردیش ...
    شمایی که در سرور دو با کلی کوری خوندند و این چیزها به خاطر گلد منفی (17 کی)با چهره اشک ریزان حذف کردی رفتی...
    شمایی که بدون مولتی اصلا یک روز بازی نمی تونی بکنی...
    و هزاران حرف دیگه..برا کی کوری میخونی؟
    راست میگی ،شهر که شلوغ میشه قوباغه هفت تیر کش میشه...مثال درستی رو بیان کردی...مختص خود شماس..
    شما هر زمان تونستی بدون مولتی و بدون تقلب و بدون پوشر بازی کنی...بعد بیا ادعا بازی داشته باش...
    .
    نکته بعدی در باب لیدری...بنده بارها گفتم...در هیجا در بحث لیدری نه دخالت می کنم نه اصلا تمایلی دارم بخوام در جایی لیدری کنم ،وقتی بزرگانی در سایدی وجود دارند اصلا به ما نمی رسه...وقتشم دیگه نیست...به عنوان یک پلیر ساده...فقط بودند در کنار دوستان ،یه اکانتی می زنم..و حضور دارم نه بیشتر

در باب اون اکانت و مجموعه اش...پماد ضد سوزش استفاده کنند...

پ ن:مجید کی به اینها اهمیت میده...منکه کار خودمو کردم...نمی بینی بعد چند سرور هنو جاش سوزش می کنه و بد دارند میسوزند..
    خلاصه صفر شدند نشون یه سر ماجراس..
    1400 هم اون سر ماجراس...تو عمرشون به اون شکل از بنده نخورده بودند...
    پ ن:اینها نارسیسیسم هستند خخخخ
    پ ن:مجید بمیری ..یه پیم بده تلگرام بریم سر به سر نریمان بذاریم...

پ ن:پاک بازی مختص ماس..ادعا داریم...غیر اینم همه کسانی که مولتی بازی می کنند رو نوب تلقی می کنیم...
    پ ن:کلاس اموزشی تو اسکایپ برات میذاشتم بسه دیگه همنقدر بدونی و امروز ثمرشو می بینی و داری بهاش پوز میدی برات بسه>>
    پ ن:حس فروم و جواب دادند نیست...بهتره حرفهای تکراری رو دوباره نزنید و به دنبال جواب نباشی..
    اینم جواب دادم سر ادعای پوچ اون اولی بود...شما اول برو بازی بدون مولتی و فیک گلد یاد بگیر بعد ادعای گلد مساوی بکن...

موفق باشید

• سلامی مجدد به اسپید بازان

اول از همه یه تشکر ویژه از 3DOT که چنتا پست و تحلیل خوب داشتن البته نمیشناسمشون و خوشحال میشم تو خصوصی بیشتر باهاشون آشنا بشم

و یه سلامی ویژه به غارت گران .....

مثل اینکه اکانتا خوب اومدن بالا آرزوی موفقیت برای دوستان دارم

عکس بدون شرح ....

s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز تراوینی
    یه سلامم عرض کنیم به مدیریت فرم
    دوستان گویا نمیدونن که فرم باز شده و میتونن بحث کارشناسی های خودشون اینجا ارائه کنند
    البته فکر کنم وحید جان خدایان حرف تراوین بن کرده برای همین فروم خلوت شده
    شنیدیم الان تیم زئوس بعد از بن شدن رفتند با داداش آینازموتور سواری امیدوارم که خوش باشند
    یه سلام گرم هم به فرزاد جان کنیم که گویا الان سه شب دنبال اکانت تورج توی شمال غرب میگرده
    آخرین اخباری که من از ایشان دارم گویا بنده خدا سه روز نخوابیده داره دنبال تورج توی شمال غرب میگرده
    داداش نگران نباش برو بخواب تا بعد از کتیبه ها تورج باهات کاری نداره کتیبه اومد رو اکانتت میزنت یا شایدم خواستی لانچ کنی رو واندر بیاد صفرت کنه
    خلاصه دوستان بیاین یکم فروم گرم کنید زیاد موتور سواری نکنید بزارید داداش آینازم یکم راحت باشه
  • KING CANTONA wrote:

R Slim Shady wrote:

من حیسن ونوم نیستم !!! ماها کلا تو فروم نمیایم زیاد!!!! فقط من ایندفعه اومدم یکیم شماها رو رسوا کنم :دی یوقت پیش خودتون فکر نکنید خبریه :دی والا!!! با این روش های کثیف سرورا رو به گند کشیدید !!! امیدوارم هر چه زودتر بساط تراوین پ*** و منابع فروشا جمع بشه که شما ها برگردید به دف سازیتون :دی
    عزیزم زمانی که ما تو کام پلی میدادیمو واندر 100 میکردیم و رکورد جا به جا میکردیم شماها داشتین بازم تلفن به دست به یکی دیگه التماس میکردید :)

دوست عزیز این کدوم سروره؟
    سرور ایکس 1000000 ؟
    که با یک اتک وارد تاپ 10 میشوی و هر سه ساعت یکبار توزیع مدال میشه؟
    فارمی از دیار باقی
  • New

سلام و وقت به خير
    فروم را خدا آزاد كرد:))
    بگذريم ،جونم براتون بگه كه چنتا سوال از چند نفر و يه توضيح آموزشي كه فكر كردم خوب باشه
    سوال اول خطاب به مجيد پرشياي عزيز : قربان شما ٥ سروره كه بلا اسثتثنا ديدم اول سرور با كلي كري خوني تشريف ميارين و خودتون رو با اون سن و سال كم پدر شمال شرق خطاب ميكنين و نهايتا نقشه ها نيومده يا حذف ميكنيد يا اكانت رو تحويل ميدين يعني تا حالا حتي يه واندرزن هم از شما ديده مشده هيچ اصلاً احتمالات به سمتي ميره كه نميدونين آخر بازي چه هست فلذا مننون ميشم توضيح بدين پست هاي آموزشي فرومتون بر اساس كدوم رزومه تاريخيتونه؟:)
    سوال دوم خطاب با مرتضي وار وار: قربان شما هم سابقه بازيتون دست كمي از رفيق شفيقتون پرايد عزيز نداره ولي اون همر واندرزنتون با ٦كي رم چشم و گرفت يه شرح واقعه ميدين اون مقدار رم بغلش چيه؟ البته من جوابش و ميدونم ،اصلاً بذار خودم جواب بدم: يكي از محاسن سرورهاي آب دوغ خياري يا فيك اينه كه ثبت نام كنه و دفاعي ساخته نميشه توش و اينطوريه كه مثلاً روي واندر به زور يك مليون دف مياد اونم شايد و به همين دليل پليرهاي سرورهاي ماست و خياري مثل ايشون بغل كاتا رمم ميكشن البته خيلي نياز به اون ١٦ كي كاتا هم نبود شما يه ١٠ كي هم ميكشيدين كافي بود حالا سوال جديد از شما اينه كه شما با اين همر پديده با چه اعتماد به نفسي تعريف مسكنيد كي نوبه كي نيست؟
    توضيح آموزشي اينكه با توجه به پست سابق من مبني بر روش مولتي بازي بهتر است از جانماز آب كشيدن حتماً براتون سوال شده چرا خيلي ها تو سايدهايي به جز شمال ارب دارن مولتي بازي ميكنم ولي فروغ شمال غرب رو ندارن خوب ما بهش ميگيم لم كوزه گري استاد شما بخونين تفاوت در نحوه پوش و آپ كردن و بهره كشي از مولتي ها
    در آخر تقاضا دارم آقاي احسان شانيز كه فرار را برقرار ترجيح دادن اسم سروري كه توش ٧تا واندرزن رومن كشيدن رو نام ببرن:)
    اين روزا اين سايد منا نيست با اون سايد ميداره صد كنه اسمش رفاقته بعد سابث دوتا شايد منا ميشدن واندر يكيشون صد ميشد اسمش مستعمره بوده
    يا مثلاً اين روزا به يه سايد چشم و جنگ آموز قرضي ميدن هيچي نميگيرن اسمش رفاقته قديما يه جنگ يونيك ميدادن جاش انبار بزرگ و احمق يونيك و احمق كوچيك ميگرفتن اسمش مستعمره بوده:))
    عقاب فداي خوشمزه گياتون:)
    کیفیت پرواز مهمه وگرنه خروس کوکب خانم هم میتونست یک متر پرواز کنه "عقاب باشید"
  • New

trachurchill wrote:

توضيح آموزشي اينكه با توجه به پست سابق من مبني بر روش مولتي بازي بهتر است از جانماز آب كشيدن حتماً براتون سوال شده چرا خيلي ها تو سايدهايي به جز شمال ارب دارن مولتي بازي ميكنم ولي فروغ شمال غرب رو ندارن خوب ما بهش ميگيم لم كوزه گري استاد شما بخونين تفاوت در نحوه پوش و آپ كردن و بهره كشي از مولتي ها

اوه پیاده شو با هم بریم :دی لم کوزه گری؟ :دی منابع خریدن لم کوزه گری می خواد؟؟؟؟ خودت 5 تا ده بزنی و همه سرمایه و وقتت رو بزاری رو مولتایتوکرپاشونو 16 کنی و ریدش بدی لم کوزه گری می خواد؟؟؟ با توارین پ**** اکانتهای اطرافتو بخری و ریدش بدی لم کوزه گری می خواد؟؟؟ فارممون نکنی غارتگر :دی اعتماد به نفش شما زئوسارو اگر سرباز پیاده داشت الان شوالیه ی گول بود :دی شما ها اگر حتی تو سرورهای بعد بدون هیچ مولتی و فارم توافقی و ... هم واندر 100 کنید بازم همه به چشم متقلب می بیننتون :دی
  • New

سلام گرم به پشمکو دارو دستش از عمق بیخ گوشمون تا دیپورت خواهد شد های المانی و تا قلب مزار شریفو قندهار ....
    سلام دوستان حالتون چطوره ؟
    چند نکته ....

رمز معروف شدن این روزهای تراوین : به داش فرزادمون پیام بده راه دادت تو تیمش ردیفه..
    راهت نداد از خونتون فرار کن بیا سر کوچه وصل شوبه نت بپیچ برو تو فروم بهش فحش بده قدیم هر کی از خونشون در میرفت میرفت ی گیتاز میخرید خواننده میشد جدیدا هر کی از خونش در میره میاد تو فروم با مشت گره کرده و انقلابی فقط میگه فرزاد فرزاد ....
    چجوری و چگونه در تراوین معروف بشیم : تو پست هات یا سر در اکانتت اسم فرزاد باشه بچه معروف تراوین میشی تو هشتگ هات هم ی سلامی بکنی به فرزاد باز بچه معروف میشی کلا تو تراوین بگی فرزاد معروفی و این رمز معروف شدن این روزهای تراوین ایران شده ...... بدون شرح

اون عزیزانی که میان تیم اسپیک زئوس تا 5 صبح مخ میخورن به فرض خودشون بچه زرنگ هستنو دارن با عشقو لذت سخنان پانیشر بزرگ ضبط میکنندو بعدش میرن از پنل دزد ها اینجوری اتک میزارن
    رو دهای پانیشر یک نصیحت کوچولو موچو بهشون بکنیم بد نیست : برادر گرامی اگه قرار بود پانیشر با این خاله زنک بازی های بخوره و تورو پیش اربابت سربلند کنه 11 سال پرچمش بالا نبود که از اون نیکانتون تا به الان همه تا خرخره مدیون به ما نبودین...
    اون اربابتون با اون واندر زنه انگار هنوز نفهمیدن سه ایکیسی که توش پانیشر هست جز سوراخ موش هیچ چیز دیگه نصیبشون نمیشه اون دادش املی مون هم که دیشب تا صبح حی پول خرج کردو شکم ی مشت دزدو سیر کرد ازش از صمیم قلب تشکر میکنم به لطف این حرکت زیباشون تمام هیروهای ما از لول 12 به لول 30 ارتقا یافت بازم از این کارا بکنید خوشحال میشیم فکر کنم اینقدر فشار زیاده بوده پشمکو دارو دستش این سرور رفتن از کمیته امداد وام گرفتن تونستن پلنو 5 دلاری شارژ کنند...
    جای سیر کردن شکم این پلن های دزد تراوین برید سوراخ موش بخرید از من گفتن بود ........

نیروی دفاعی و حجومی با هم میفرستن اقا جان عزیزت بگو ساقیت چی میده خیلی خوبه ما هم میخوایم ... :D :P

اون عزیزانی که ادرس فرزاد عزیزو میخوان لطفا با وقت قبلی هماهنگ کنند بنده بدم خدمتشون داش فرزاد با همون خرس چوب به دست دم در باشگاش منتظر واساده پذیرای شما دوستان باشه :thumbup:
    نمیخواد این همه هزینه کنید خودتون وسط تیم اسپیک زئوس دلقک کنید که بخواین بگین وای چقدر زرنگیم ادرس خواستی پیام بده پی وی به من تارگت هم خواستی خالی میکنیم ببنیم کلا فرق نیروی پشتیبانی با حمله را میفهمی یا نه ..

مجید پرشیا دلبندم همه دلال اسلحه میرن میشن تو اومدی شدی دلال دهکده !
    خاکستر نشین با ویو رو به اتشفشان مزنه چند برادر الان ؟

پ ن : پشمک و فراری شبی یکی دو تا از این دلقکا بفرست بیاد توتال ارشمون سیرک دوست داره توتالمون گفته خوشمان امد منیجک های خوبی هستن بگویید بازم از این دلقک ها برای شادی روحو جسم ما بفرستن دست بوس ... لوللللللللللللللللللللللللل 8)
    پ ن : سید احمد ی تیکه الماس بکن بده به این بدبختا همرو ی جا بخر بیار این ور خیلی باحالن درست نیست وقتی تو هستی منیجک ها استخدام ی مشت قندهاری فراری و بی هویت ها باشن :whistling:
    پ ن : ارزوی سلامتی عمر بلند میکنم برای داش فرزاد که بودنش باعث میشه ملت خودشون حتی شده به شکلک کاکا سیاه هم که شد دربیارن قر بدن شاید بتونند از کنار فرزاد اسمو رسمی بهم بزنند
    پ ن :بینواها این فقط بازیه نقش اول هالیوودم توش بشی دو ماه دیگه هیچ کس دستت ی دوزاریم نمیده مثل ادم بشین بازیتو کن ...
    پ ن :سلام واندر زن فتوشاپ به روز شده بدو برو اپدیتش کن <3
  • New

با عرض سلام خدمت حمید ماهی(سنگک) و دیگر دوستان
    دوست عزیز شما در مورد اجازه گرفتند از فرزاد صحبت کردید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    یه سوال؟
    فرزاد همون بنده خدایی نیست که با 80 مولتی تا پایان سرور کلا 300 کی گرزی با 30 کی رمر داد بیرون اونم داد دست زئوس قبل از رسیدن به دیوار های واندر Se دهش پرید loooooool
    اگه منظورت همین فرزاد دوست عزیز هنوز میره تو روم خالی شروع میکنه با خودش حرف زدن و داستان خرس ها یی که دنبالش کردند تا بهش.... کنند تعریف میکنه؟؟؟؟؟
    مطمئن باش کسی برای ضبط کردن توهمات یه بنده خدایی حاضر نیست بیاد توی تیم اسپیک زئوس
    راستی حمید جان برو به فرزاد بگو کسی دنبال زدنت نیست چون نهایت همری که بتونه بزنه شاید 200 کی گرزی باشه چرا که توی تیم زئوس کسی نیست کتیبه انحصاری بده بهش برای همین بره راحت استراحت کنه :sleeping:
    داداش همر من به واندر زئوس خورد نیازی به فتوشاپ نداره اگه یادت نیست برو لینکاش ببین اکانت crazy-boys :thumbsup:
    در آخرم شما که از آنالیز تراوین سر در نمیاری پس خواهشا به داداش آیناز بگو بیاد تیم اسپیک شمال شرق با هم در مورد بازی بحث گفتگو کنیم :thumbup: :love:
  • New

hossein tajik wrote:

با عرض سلام خدمت حمید ماهی(سنگک) و دیگر دوستان
    دوست عزیز شما در مورد اجازه گرفتند از فرزاد صحبت کردید؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
    یه سوال؟
    فرزاد همون بنده خدایی نیست که با 80 مولتی تا پایان سرور کلا 300 کی گرزی با 30 کی رمر داد بیرون اونم داد دست زئوس قبل از رسیدن به دیوار های واندر Se دهش پرید loooooool
    اگه منظورت همین فرزاد دوست عزیز هنوز میره تو روم خالی شروع میکنه با خودش حرف زدن و داستان خرس ها یی که دنبالش کردند تا بهش.... کنند تعریف میکنه؟؟؟؟؟
    مطمئن باش کسی برای ضبط کردن توهمات یه بنده خدایی حاضر نیست بیاد توی تیم اسپیک زئوس
    راستی حمید جان برو به فرزاد بگو کسی دنبال زدنت نیست چون نهایت همری که بتونه بزنه شاید 200 کی گرزی باشه چرا که توی تیم زئوس کسی نیست کتیبه انحصاری بده بهش برای همین بره راحت استراحت کنه :sleeping:
    داداش همر من به واندر زئوس خورد نیازی به فتوشاپ نداره اگه یادت نیست برو لینکاش ببین اکانت crazy-boys :thumbsup:
    در آخرم شما که از آنالیز تراوین سر در نمیاری پس خواهشا به داداش آیناز بگو بیاد تیم اسپیک شمال شرق با هم در مورد بازی بحث گفتگو کنیم :thumbup: :love:
    عمویی تو وزارت اطلاعات میدونی چیه ؟
    ما دقیقا همون وزارت اطلاعات شمال شرقیم پرونده 11 سال بازی امثال تو ها زیر بغل ما هست تو و رفیقت تنها برگ زرین پروندتون خفت 200 ک گرزی یکی از قدیمی ترین و بهترین و با اخلاق ترین بازیکنای شمال شرقه تو و امثال تو کلا مرخصین کسی که نمیدونه زحمت چیه نه احترام سنو سال سابقه براش مهمه مثل ....... کلرو میندازه پایین میاد تو ساید همچین کاریو میکنه نه ارزش اینو داره ما بخوایم وقتمونو براش تلف کنیم نه هیچ چیز دیگه کلا شما دو تا شگردتون همینه میایین تو ساید های که بین بازیکن هاش اختلاف سیاسی هست این گونه کارهارو میکنید و خودتونو ارضا میکنید حالا به مدل مریضی شما تو علم پزشکی چی گفته میشه خدا داند این سند دست برو بچ و لیدرهای قدیمی و اصل کاری شمال شرق هست زیادی زور نزن وقتی همه بیان با تیپا بیرونی جیگر ....
    زیاد حرف مفت نزن مزدور همر خفت کن از پشت خنجر زن اندازه ............. جرات داری اسم اکانتتو بگو حوصلمون سر رفت مثل پیر زن چادر کشیدین سرتون حی میایی
    چرتو پرت مینویسی ما همه فرزادو میشناسیم اونایی که باید بشناسن هم کنارش هستن دارن گل میگن گل میشنوند نرو بالا اسم اکانتتو بده ....
    در ضمن جیگر سرور پیش کل لیدرهای ساید دو شب مواظب شوالیه هات بودن نزنی به خودمون بیا برو روتو کم کن دیگه سیب زمینی پشندی ..... :whistling:

عکس بدون شرح ... || || || || ||

ی صحبتم با این میثم مامانی داشتم جیگر تو که سرور پیش میخواستی مهاجرت کنی جنوب شرق الان باز تو شمال شرق چه میکنی؟
    جون داداش جز مولتی فروش ها هیچی نمونده از شمال شرق همرو فروختی بیا برو بزار لاعقل این چند تا دونه بازیکن تازه و جوان بتونند دور هم از بازی لذت ببرن نه این که باز با این خاله زنک بازی ها تو اخر سرور ی تجربه بد از شمال شرقو لیدریو سه ایکس بمونه براشون ..
    بسه ته دیگشم خوردی تو که تا حالا ی قرونم خرج شمال شرق نکردی چی میخوای از جون این ساید ؟
    بیا برو بند شلوارمونم فروختی...
    اون روزی که میگفتی اره سالیو دستشو کوتاه کردم از لیدری شوتش کردم پیش حامد برن بریزن سر حامد ما با خیال راحت به فروشمون ادامه بدیم فکر اینجاشو نمیکردی الان ویست تو آغوش لیدرهای واقعی شمال شرق باشه نه ؟
    بیا برو چند صبا دیگه یکی از در میخوری یکی از دیوار یکی از پنجره باز میدویی میری گریه میکنی من ادم با شخصیتم ملت بد هستن بی ادبن ;( ;(
    پست همر خفت کن لایک میکنی پست ادمی که فحش ناموس میده سر بازی لایک میکنی بعد حی بیا شر بگو اه ه ه ای سرزمین مادری( سرو ته مینم نموند چه برسه سرزمین مادری) ی بار میدویی میری میفروشی به جنوب غرب ی بار میدویی میری میفروشی به جنوب شرق بعد باز میایی میگی اه ه ه سرزمین مادری داداش سرزمین مادریتو اینقدر فروختی شد سرزمین پلاسی ...
    خدایی خیلی پرویی سنگ پا قزوینم جلوت پشتک زد .....

پ ن هم نداریم باید خون گریه کرد برای حالو روز سایدی که از اون همه اسم بزرگ جز بیابون هیچی نموندو ی مشت همر خفت کنو بی ابرو فروشنده شدن سینه چاک ش ش ...

• New

داداش مثل اینکه زیادی امروز بین ماهی ها بودی بوش اذیتت کرده متوجه نیستی داری چی میزنی؟
    مراقب همر من بودی که نخوره به ان ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
    بعد دقیقا با کدوم همر میخواستی یک میل دف اکانت منو رد کنید؟looooooooooooool
    داداش گلم ما میخواستیم به ان ای خیانت کنیم بعد اولین همر دادیم برای زدن واندر بعد عمو فرزادت که داری ازش بالا میری میخواسته واندر Seبزنه دفشم از واندر خودمون بک داد :|
    بعد دقیقا ما کدوم 200 کی گرزی از کدوم اکانت خفت کردم ؟ لینکش بده خودمم در جریان باشم
    این عکسی که گذاشتی که داره نشون میده فرزاد داره معامله میکنه دقیقا من کدوم پیامش دادم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آقایی شما اگه از من نمیترسیدید فرار نمیکردین پیش پدرانتون توی شمال غرب میومدی مثل مرد صفر میشدی
    داداش دیگه کمتر خودتون کوچیک کنید وسط فرم لااقل به خودتون توهین نکنید
    راستی به فرزاد بگو خرس ها آخر داستان گرفتنش یا نه؟
  • New

با عرض سلام دوباره به همه عزیزان
    خوب دوباره دوستان بعد یک وقفه کوتاه به طنز نویسی روی آوردند.
    حمید جان عزیزم من خیلی آدم بدی هستم فروشنده و خریدار، ساید خراب کن، همه چیز را بد جور داغون میکنم، خوب چرا من الان لیدرم و کل بچه های شمال شرق بهم احترام می‌گذارند؟ چرا شما فرار کردید؟ و همه با لعنت و نفرین پشت سرتون حرف میزنن؟ دلایلش میدونی مطمئنا...
    خوب برای دوستان که شما و شخصیت بسیار زیباتون نمیشناسن بزار روشن کنم
    افتخارات جستجو گران خرس در تراوین
    1.دروغ پردازی و درست کردن آی دی های fake تلگرام و فحش به دیگران
    2.خاله بازی صدا ضبط کردن و مسیج فوروارد کردن برای خدایان پلاستیکی
    3.ساخت همر 300کیلو گرز با داشتن 1ماه کتیبه احمق یونیک +50 مولتی در انتها علیه ساید بازی کردن
    4.تفرقه و دروغ افکنی بین بچه های شمال شرق و سعی در نابودی انسجام شمال شرق در راستای خدایان گلد دزد
    5.فروش اکانتش به ساید رقیب در بهم زدن متای ساید و لانچ بر روی واندر متحد (البته بار کج به منزل نمیرسه)
    6.ادیت ویس های لیدر های شمال شرق برای تفرقه، البته باز هم تیرتون به سنگ خورد بنا به مشکلاتی قرار نبود بازی کنیم اما اون ویستون رفاقت ما با بچه های حامد بیشتر کرد و البته سوژه خنده ما شدی و دوستی محکم تری بین من و علی سالی شکل گرفت و هر کس که توان بازی داشت آمد تا به شما متوهم ها بفهمونه خیلی حقیر بزدل و ترسو هستید.
    خیلی حقیر و بی مایه هستید که با اسم بردن لیدر های شمال شرق احساس گندگی میکنید و جز توهین و چرندیات چیزی تو چنته ندارید.
    منتظر باش عمو حمید امیدوارم روز موعود هم جرات داشته باشی اینجا چرندیات ببافی
    شمال شرق همیشه متحد تر از گذشته در نبود شما بی ارزش ها،
    پ ن حیف تراوین 400 در 400 تهش هستش و گر نه.....
    پ. ن حقارت و بزدلی شرط مزدور بودن میباشد
  • همینجوری

New

سلام به همه دوستان و رقيبان عزيز...

سرور خوبي رو براتون آرزو مي کنم اميدوارم که هرکي حقشه و با برنامه بازي ميکنه بتونه برنده باشه چند مورد هست خواستم بهش اشاره کنم

صحبت هايي که مي کنم به هيچ عنوان قصد طرفداري از هيچ سايدي نبوده و قصد بي احترامي به هيچکس رو ندارم

نکته اول رو به خودم ميگم اينکه اينجا فروم تراوين هستش و شما نميتونيد اينجا کسي رو قانع کنيد يا حرفتون رو با دليل و منطق ثابت کنيد چون در هر صورت طرف مقابل کار خودش رو ميکنه و حرفش رو مي زنه چه درست چه غلط بلاخره هرکي در پي منافع خودشه...
    نکته بعدي اينکه خيلي خوندم تو پست هاي فروم که در مورد بازي پاک و ناپاک صحبت مي کرديد يا اينکه الان با پول همه بازي مي کنن بدون پول نميشه پلي داد و ... کي گفته اينا رو ؟.... اول اينکه تراوين يک بازي گروهي هست شما بايد يک يا چند اتحاد قوي داشته باشي که بتوني حرفي واسه گفتن داشته باشي يک تيم منسجم مي خواد که بتوني هم دفاع هم نيروي حجومي کافي داشته باشي براي اين کار معمولا با استفاده از يک بازي تيمي از منابع ديگر اکانتها استفاده مي کنن "پوش" و با صرف گلد مورد نياز به هدفشون مي رسن و مسلما شما که مهمترين هزينه زندگيت که همون تايم هست رو ميذاري ديگه خريدن چند پک گلد زياد چشم گير نيست پس اين مشکل يا عيب نيست و هر تيمي که اين کار رو ميکنه بايد ازش ياد گرفت به جاي تهمت و حرف هاي ... (که اين بر مي گرده به همون نکته اول) شما هم اگه می تونی انجام بده نمی تونی بشین یه گوشه کشاورزیت رو بکن.... در مورد هزينه هم چرا ميگيد قبلا تراوين خرج نداشت یا پول توش تاثیری نداشت ؟؟ اون موقع کسي گلد استفاده نمي کرد ؟ کسي لايسنس ب ا ت نمي خريد والا اون موقع هرکي پول داشت تو تراوين پادشاهي مي کرد يارو هروقت دوست داشت رو هر دهکدش 5 تا گلد ميزد کل دفش بهش مي رسيد... خود ش غ رو يک بار به پول فروختن کلي اکانت خريد فروش مي شد کي گفته پول نبود...
    اينو دقيق يادم نيست ولي فکر مي کنم اون موقع 600 تا گلد همين 50 یا 60 تومن الان بود يعني تنها چيزي که گرون نشده گلد تراوينه ولي کلي قدرت خريد بالا رفته به همين خاطر قدرت پلير ها هم بالا رفته اون موقع بود الانم هست تراوين يکه بازي گروهيه اگه تونستي يک تيم خوب بياري مي توني حرفي واسه گفتن داشته باشي در غیر این صورت میتونی بشینی تو فروم به این و اون بگی تو هیچی نیستی من خیلی شاخم...

يه نکته هم بگم درمورد بعضي از دوستان که يه حرفايي مي زنن در مورد سياست بازيشون که يکم قابل تامل اين بازي يه هدف داره و اونم 100 شدن واندر هست اينکه بگيم ما اومديم فان بازي کنيم نتيجه برامون مهم نيست و صحبت هاي به اين شکل نشون ميده که هيچ برنامه ايي ندارن و يا تيم خوبي نتونستن جمع کنن و فقط نقطه ضعفشون رو نشون دادن البته که يک سري هم با رابطه هايي که بين سايد ها ميزنن باعث دو قطبي شدن بازي ميشن که باز چيزي جز نقطه ضعفشون رو نميشه با اين تفکر ديد اميدوارم که اين سرور مثل چند سرور گذشته دو قطبي نشه و يک سرور جذاب رو شاهد باشيم...

چند تا نکته ديگه هم بود که به ديليل طولاني شدن پست ترجيح ميدم که .... شايد بعدا گفتم شايدم نگفتم

سلامت باشيد
    ارادتمند
  • New

با سلام و احترام خدمت هم بازی عزیزم در هر 4 ساید
    من زیاد فروم باز نیستم بیشترم عادت دارم سکوت کنم برم ی گوشه بشینم بازیمو کنم اما چون شخص اقا میثم جایی در کابینه لیدرهای اصلی ندارن و متاسفانه با اطلاعات کمی که از تیم لیدری گلو سا پورت های گذشته و وو و دارن و ایشون یک بازیکون معمولی اونم در اندازه نهایت 4 تا ده بودن لازم دونستم به جسارت های ایشان تو هماتشون جواب بدم بازم متاسفانه .....

meysam siniyor wrote:

1.دروغ پردازی و درست کردن آی دی های fake تلگرام و فحش به دیگران
    میثم جان ایدی فیک را شما زده بودین قرار شد معرفی کنید به بنده من پیگیر بشم اما خبری نشد فحش هم من بهتون ندادم دو مرتبه شما به ما هر چی از دهنتون در اومد فرمودین یک بارش ارش جان عزیز بودن یک بارش هم دوست خوبم وحید اسپارتاکوس هراسان اومد ساعت سه نصف گفت تورج و فرزاد بیایید از خودتون دفاع کنید این داره شرفتون تو جنوب شرق میبره عزیزم این شاهد های در قید حیات هستن هر وقت بخواین هستن شما فقط میگید خب مدرکی شاهدی اخه همین جوری که دهنو باز نمیکنند .......

meysam siniyor wrote:

2.خاله بازی صدا ضبط کردن و مسیج فوروارد کردن برای خدایان پلاستیکی
    ویس ارش عزیز ویس تورج و و و و با فوروارد خود شما هنوزم موجوده بین غریبه ها نه خودی حالا ما دو تا ویس برای مزاح بین دوستای قدیمی دادیمو گرفتیم این کجا و ان کجا سعی کن پیش رفیقات تو خانواده خودت تبادل نظر و اختلاف کنی نه وسط ی ساید رقیب شرف هم سایدی هاتو ببری حالا اگه تورج بود یا همین یکی دو نفری که فداییت شدنو به موقعش جوری از بیخ گوش اویزونت که کییف کنی میگفتم خب اینا تازه اومدن شما که ی دو سرور از اینا قدیمی تری چرا برادر ؟
    نیرنگ کردی دسیسه کردی سرور قبل خودتو کم مونده بود که زنده زنده جلوی سازمان ملل به اعتصاب دیکتاوری ما اتیش بزنی الانم که لیدر کلی دیگه دردت چیه ؟
    برادر عزیز من یک تیم دارم که خدارو شکر بسیار وفادار به من هستن و همیشه هم جز اینا هیچ کسو بین خودم راه نمیدم خودتو زنده به گورم کنی برای اینا فرق نمیکنه کلا ساید نمیشناسن فقط تارگتی که من میگمو میزنند متاسفانه سرور پیش منو حمید تنها بودیم اما خدارو شکر این سرور هستن و حتی دو تا از بهترین پلیرهای تیم خودمون هم تشریف اوردن که به موقعش با سوپرایزهای جالبی رو به رو خواهید شد ارش و هادی خدای قلابی هم باشن برای من به شخصه عزیزن همین که قدر زحمت منو میدونند همین که هادی از زحماتم تشکر میکنه همین که ارش قدر منو میدونه برام بسه منم سعی میکنم با ساپورت کردن بازیکن هام رفیق خوبی باشم براشون وتیم من جبران کنه زحمات بچه های زئوسو حالا حییییییی تو بگو ما فروختیم عزیزم ارش راند پیش جوری اون شکل مردونگیو به من نشون داد که حتی همین الان اگه لب تر کنه حاضرم سرورو کلا براش بخرم شمارو هم بفرستم مرخصی ولی خدا رو شکر بچه های زئوس همشون ادم حسابی انسان تحصیلکرده مودب و متشخص هستن و هیچ احتیاجی به بودنو نبودن من ندارن فقط چون منو ارش تو ی محله بودیم حالا سه سرور برای شمال شرق ازش امیتازهایی گرفتم که وجود من باعث شد کلی ضرر بکنه اما دم نزد و من حالا وظیفه دارم 48 ساعت 48 ساعت بیدار بمونم و خوبی هاشو جبران کنم .. و میکنم هر جا که بره من مثل کوه پشتش وامیسم چه تو زندگی واقعی چه تو فضای مجازی و گیم انلاین ...

meysam siniyor wrote:

3.ساخت همر 300کیلو گرز با داشتن 1ماه کتیبه احمق یونیک +50 مولتی در انتها علیه ساید بازی کردن
    بله راند همر کی معالمه شد که ی ساید فارم شده نجات پیدا کرد خدا داند علی جان سه پیچ عزیزم یادش به خیر گفتی فرزاد ببخشید زحمت کشیدی دستت درد نکنه اما برای نجات بچه ها باید همرتو بدیم ارش ببره منو علی بی ارزه نبودیم 7 تا کتیبه زدیم کلی دف رانک یک دفاع بازیکن من چند تا جنگی 200 ک رعد سه تا واندر زن سنگین این تو و امثال تو بودین که بی ارزگی و دوهوا بودنت بین یا کاوه یا شمال شرق و یک سری دیگه اینجوری کرد مارو خجالت بکش بنده خدا من از راند یک 3.6 دف کور ساید بودم تااااااااااااااا به امروز تو چی بودی همون 300 ک هم ارزشو داشتم کشیدم تو همون 300 ک بکش اگه تونستی حرفات برای من ارزشی نداره ما تو خانواده خودمون لیدر به اسم میثم نداریم هر وقت سه پیچ بزرگ اومد اینجا نوشت میثمو لیدر کردم ما هم میگیم اوکی تو لیدری .......
    تنها شخصی که همیشه لیدر شمال شرق بود از قدیم ایام فقط علی 3پیچ بود من بازی میکردم و دفاعی ردیف میکردم علی هم لیدرمون بود وسلام اینقدر انگشت تو تاریخ نکنید ما هنوز نمردیم در ضمن شحص علی دهیروز و خشایار و یونس چیکو هم برای شمال شرق خیلی زحمت کشیدن با این که الان رقیب هستیم و هیچ ارتباطی با هم نداریم و شدیدا با هم اختلاف نظر داریم ولی من باکی از اعتراف ندارم مهرهای اصلی ساید اینا هم هستن چون لاعقل از هر کدومشون همر دیدم پلن دیدم بیخوابی شب دیدم تو از کجا سبز شدی خدا داند ولی خیلی خوب میدونم تو اخر این سرورو نمیبینی حمید گفت فقط واسادی حقو حقوق این بچه های زحمت کشو بکنی تو حلق ولی نعمت هات و بیپچی به بازی وسلام این حرفشو طلا میگیرم قاب میکنم به دیواره تاریخ تراوین بهت قول میدم .....

meysam siniyor wrote:

4.تفرقه و دروغ افکنی بین بچه های شمال شرق و سعی در نابودی انسجام شمال شرق در راستای خدایان گلد دزد
    دقیقا همین کارهایی که خودت کردیو همه میدونند خسته نباشی برادر صد بار گفتم با مدرک بیا دهنو همین جوری باز نکن زشته سنی ازت گذشته بد فردا روز ی جا کنج دیوارت بگیرمت بگیم کو بزنی زیر گریه مثل عادت همیشه ات که تا بهت حرف میزنیم گریه میکنی .....اینجوری دوستش داری ؟

meysam siniyor wrote:

5.فروش اکانتش به ساید رقیب در بهم زدن متای ساید و لانچ بر روی واندر متحد (البته بار کج به منزل نمیرسه)
    اینقدر شرف داشتم فقط مال خودمو فروختم اموال خودمو فروختم تو چی بنده خدا دارو ندار هر بدبختی که میاد تو ش ش و خبر از هیچ جا نداری میگیری میفروشی بعد میگی من فلانیم فوت کرده بایبای بعد اخر سرور میایی روشن فکر میشی فارت چیه داداش تو کلا هیچی نیستی تو شمال شرق کلا حرف حسابت چیه چی میخوای بیا رکو پوست کنده بگو بدیم بهت اینقدر از اب گل الود ماهی نگیر برادر چتهههههههههه کشتی خودتو بنده خدا همرمو تازه فروختم پول دستم هست بیا بریم از ادمین تراوین درخواست کنیم هزینه پرداخت کنم ی ساید تراوین 2 بزنند با هزینه من بدیمش به تو بری ادمینی کنی داری میکشی خودتو واسه لیدربازی ....

meysam siniyor wrote:

6.ادیت ویس های لیدر های شمال شرق برای تفرقه، البته باز هم تیرتون به سنگ خورد بنا به مشکلاتی قرار نبود بازی کنیم اما اون ویستون رفاقت ما با بچه های حامد بیشتر کرد و البته سوژه خنده ما شدی و دوستی محکم تری بین من و علی سالی شکل گرفت و هر کس که توان بازی داشت آمد تا به شما متوهم ها بفهمونه خیلی حقیر بزدل و ترسو هستید.
    خدا حفظ کنه هم حامد هم همه ملت ایرانو ولی عرض کردم فقط علی میتونه نظر بده چون وقتی اون بود هیچ کس نبود انگشت تو تاریخ نکن این برای بار دوم ....
    یکی از این بنده خداهای مزدور همر خفت کن به خودی بزن که 200 ک همر سایدو خفت کرد سر ی واحه 25درصد گفته بود من شاگرد سه پیچم اون مغر اندازه فندقتو بده با تلمبه باد کنند شاید دو مثقال حافظت بیشتر کاربکنه من صد بار گفتم علی شاگرد باشگام بود منم شاگرد تراوینش افتخارم هم اینه رو اکانت علی بازی کردم ازش هم همیشه تشکر میکنم که بازی یاد دادم دیگه چی ؟
    مثل مجید پرشیا نبودی از ترس هادی لئو کلا اسپیدو فراموش کنم این بدبخت ی سرور جرات کرد بیاد اونم سرور پیش بود اونم چون میدونست تا من هستم هادی کاری به ش ش نداره اومد بعد دید هوا پیه قبلش تو همه دهارو فروختی دلالی چیزی نبود ول کرد رفت جلو دو تا بزرگ تر که نمیتونه این مجیدک بیاد بساز بفروش راه بنداز منافعش ایجاب میکنه امثال مثل تورج باشن که بتونند ازشون باج بگیرن ...
    به قول حمید : مجید دلبندم ویلا اکازیون تو خاکستری ویو رو به کوه اتشفشان مزنه چنده الان برادر ؟

meysam siniyor wrote:

خیلی حقیر و بی مایه هستید که با اسم بردن لیدر های شمال شرق احساس گندگی میکنید و جز توهین و چرندیات چیزی تو چنته ندارید.
    منتظر باش عمو حمید امیدوارم روز موعود هم جرات داشته باشی اینجا چرندیات ببافی
    داداش گلم گندگیو باید تو دنیا واقعی تجربه کرد که خدارو شکر ما هر روز تجربش میکنیم تو لازم نیست درس معنوایت واسه حمید من بزاری اون صد تا تورو رنگ میکنه جای قناری میفروشه ....

meysam siniyor wrote:

پ ن حیف تراوین 400 در 400 تهش هستش و گر نه.....
    پ. ن حقارت و بزدلی شرط مزدور بودن میباشد
    جیگر اکانت پانیشر دیفالتش پایینه در ضمن من رو اک سنگک هستم پاشو بیا نامرد هر کی نیاد مرد نیستی نیایی من توتال دارم (ارش ) اون باید بگه شخمت بزنم تو که خودت لیدر کلی پلن بریز بیا ببنیم چی هستی تو اخه جوجه دو روزه از مدل رنگیش بپا کنار نفتی نشی شب بود سیبیلاتو ندیدم ..
    چی میکشی خدایی کلا ترکیدیایی پروندت ی خط هم نداره همش ضرر ضرر خیانت
    راجب سرور پیش هم گفتم من هر موقعه تو ش ش پلی میدادم هیچ کس با من اخلاقش جور در نمیاد چون از اول اسپید بودم تو کتم نمیره امثال تو بیان بگن چیکار کن کاری که خودم دوست دارمو میکنم سرور پیش ترجیح دادم جنوب شرق همر لانچ بشه دم شما گرم رفتین دف هامو بک دادین اعترافش هم که هست دیگه امری باشه ؟

اینم برای این جواب دادم فردا زور نگی من لیدر فلان ساید بودم درج در تاریخ باشه لازم میشه ...

تشکر ویژه میکنم از داداش گلم حاج علی اقا زنون که خیلی زحمتش دادیم این سرور همه سرورهای ما پشتبانی ملت بودیم این سرور حاج علیو ارش همش به ما کمک میکنند دستتون درد نکنه داداش های گلم ایشالا بتونم این همه مهربانی هاتون جبران کنم ....

داداش علی و ارش عاشقتونم ...

با تشکر و احترام - فرزاد پانیشر
    29/11/1396
  • New

اول یک عذر خواهی کنم از عزیزان تراوین بعلت چرت و پرت گویی این دوستمون چند نکته کوچک باید گوش زد کنم
    1.اون زمان که من رکورد گرزی شمال شرق رو اکانت پروشات زدم تو فرق گرزی و اسکات نمیدونستی، علی 3پیچ دوست عزیز منه اما باید عرض کنم سرور سوم اسپید با خواست من مدیر فروم اتحاد پارشان شد، میتونی بری از خودش بپرسی کوچولو. اون زمان هم 3پیچ با نوید بازی می‌کرد تو هم داشتی جلو آینه دفاع هاتو می‌شمردی، وقتی فرق زمین با زیر زمین نمیدونی حرف یاوه نزن
    2.کل تراوین ایران میشناسنت چه باکتری بی خاصیتی هستی این سرور هم مثل قبل میخوری، تو حتی تعادل نداری یک متن سالم بنویسی. دوباره چی توهم زدی همر ساختی دف کوردی کردی، کجا بوده ما ندیدیم الکی خودتو گنده کردی تهش یه دف ساز ناچیز بودی که همه میشناسنت، چیه دور برداشتی فکر کردی خبریه اسم 4تا لیدر شمال شرق هم نمیشناسی که خودتو گنده کردی. علی و یونس و خشایار دوست قدیمی و صمیمی من بودن و هستند اما لیدر شمال شرق اسپید نبودند.فقط مثل پول خورد سرو صدا داری، بشین بچه. بزرگی به هیکل نیست چون خرس هم گندس
    3.تو تیمت کجا بود هر کی باهات یه سرور بازی کرد از دستت فرار کرد از شهریار گرفته تا مهدی مرلین، 2تا ملیجک کنارت انداختی فکر کردی گنده شدی
    4.خدا را شکر میکنم دشمن شمال شرقی که دیگه سایه شومت سمت شمال شرق نیاد که باعث نحسی میشه
    5.توهم خوب میزنی کسی به خاطر کسی نترسیده،اگه کسی بازی نمیکنه به خاطر اینکه گرفتار زندگی هستند مثل تو الاف و خاله زنک نیستند
    6.فکر نکن با ریپلی کردن گنده میشی، جزو سابقه تراوینی تو حساب میشه، دیگه جوابتو نمیدم چون از محسن ارکانتوس تا امروز تورج منو می‌شناسن و تو را هم می‌شناسن پس سعی نکن توهمات ذهن بیمارتو بریزی بیرون
    7.تو عمرت به جز سرور قبل هیچ وقت نیرو زیاد ندیدی پس الکی جو نده، چون همه که میگم یعنی همه حتی خودت هم میدونی نقش نخودی تو تراوین داشتی و خواهی داشت
    موفق و موید باشی
  • New

sangak.hamid wrote:

رمز معروف شدن این روزهای تراوین : به داش فرزادمون پیام بده راه دادت تو تیمش ردیفه..
    <3

اقا یه سوال این فرزاد فرزاد که میگی منظوت همون فرزاد به واندر اسیب نرسید خودمون رو میگی؟؟؟ همون همر فروشه ؟؟؟

farzad-alikhan wrote:

با سلام و احترام خدمت هم بازی عزیزم در هر 4 ساید
    من زیاد فروم باز نیستم بیشترم عادت دارم سکوت کنم

داداش علی و ارش عاشقتونم ...

با تشکر و احترام - فرزاد پانیشر
    29/11/1396

فقط این دوتا تیکه اش
    فروم باز نیستی همر فروشی(قیمت این سرور چند؟؟؟ همر از تو من مشتری ردیف میکنم نصف نصف)
    از همر فروشی برای زئوس رسیدی به داداشی شدن lol
    احترام؟؟؟
    ما که تا الان از زئوسی جماعت احترام ندیدیم
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • New

ببخشید که یهو وسط دعوا اومدم ! چون اصلا در جریان نیستم و نبودم و نمیخوام باشم ...
    چیزی که تو این مدت رو دیدم رو میخوام بگم .
    میثم به نظر من آدم با شخصیتیه ... ( شخصیت آدما با ارزش تر از بازیشونه ... مهم نیست کی چقدر همر کشیده ! مهم اخلاقه )

هر وقت میلیون میلیون خرج نکردید ( البته دارندگی و برازندگی ) برای یه بازی ! اونوقت حق صحبت دارید ...
    هر وقت میلیون میلیون پوش نکردید ( البته دارندگی و برازندگی ) اونوقت حق صحبت دارید ...
    هر وقت میلیون میلیون منابع نخریدید ( البته دارندگی و برازندگی ) اونوقت حق صحبت دارید ...
    هر وقت میلیون میلیون سیلور نخریدید ( البته دارندگی و برازندگی ) اونوقت حق صحبت دارید ...
    هر وقت مولتی بازی نکردی بیا در مورد تراوین حرف میزنیم...

برادر زاده منم با 7 سال سن میتونه این مدلی همر بکشه !! تازه خیلی بهتر از شما ها هم میتونه بازی کنه !!!

من گفته بودم NW بازی میکنم چون همیشه اونجا بازی میکردم ... اون موقع با صابر تومروس بازی میکردیم شما هنوز خط تلفن نکشیده بودن تو محلتون !!
    ولی 3،4 روز قبل استارت رفتم گروه تلگرام زئوس دیدم اینا بازی شروع نشده اخلاق رو باختن !!! با خودشون هم با فحش ناموس حرف میزدن ! دیدم با این جماعت نمیتونم یکجا بازی کنم.
    به آرش هم گفتم، تو جوابم گفت بچه بازی درنیار !!! ( خیلی عذر میخوام ولی از نظر من مردونگی به فحش ناموس دادن نیست )
    باز هم میگم اخلاق مهمتر از نوع بازیه ... زئوس هم وقتی بازی شروع شد همون اول بازی اخلاق رو همونطور که حدس میزدم باخت ..! ( پروفایل پلیرهاشون )
    کاش یاد بگیریم بخاطر یه بازی به خانواده های همدیگه بی احترامی نکنیم . ( هر چند کار شما خیلی بیشتر از بی احترامی بود )
    الان خیلی خوشحالم که تو ساید NE بازی میکنم و با کسانی آشنا شدم که ارزش رفاقت دارند... مهرداد، حسین، میثم و بقیه دوستان ...
    شاید ما تقلب نکنیم ... شاید برنده یه بازی نباشیم ( که البته داریم سعیمون رو میکنیم باشیم ) ولی باز هم میگم ما مردونه بازی میکنیم ! اگر باختیم هم سرمون رو بالا میگیریم ...

راستی یه چیز دیگه :

متاسفم برای اونایی که روز 10 بازی بن شدن ! ( سالم بازی کردنم آرزوست )

پ ن : امیدوارم یکبار دیگه ورژن 3 بیاد تا عیار این جماعت پر ادعا در بیاد ...

با آرزوی موفقیت
    بهروز
    THOR
    IR3: Cersi Lannister
    IRX: THOR

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط vahid ()