نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• poput wrote:

درود و خسته نباشید به همگی

دو تا دمپایی و گندمخور اضافه دیگه هم دوستان جنوب شرق زدن ممنون ازشون :thumbsup:

همچنین یک کتیبه به همراه همر تبری موجود در ده Enemyali خفت شد که اون اتکها رو اگر خواستن خودشون بزارن

ماشالله به شما
    نبینم غم دیوار شدگان
  • خوب دیگه یواش یواش یخ تعطیلاتی رفقای جنوب شرقی داره اب میشه
    و دوستان در به در دنبال تارگت های دفاع دار میگردن
    خود ما همرمون تو عید 50ک گرزی لاست داد از بی گندمی خلاصه در به در دنبال تارگت
    کتبیه ساخت شگفتی اومد دعوا بود سر لانچ همر
    خلاصه
    هر جا هم میزدیم یه ته مونده ازش میموند

ما یه راحت شدیم رفت موند بقیه رفقا تا گندم خور اضافی رو ازاد کنن رفتن اینجا
    خلاصه از ما ناراحت نباشید دیگه

انتظار داشتیم میثم خسته هم دفاع داشته باشه الان جواب ارمین نومرسی رو کی باید بده ؟؟
    دوستان مدافع هم خسته نباشید دفاع خوبی انجام دادن

یه دوست عزیزی هم از اون سر دنیا اتک داده به واندر
    خسته نباشی میگم همین که تا الان تو بازی مونده و همر ساخته خودش یه نوع پیروزی هست از نظر من
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • poput wrote:

KinG Me Ha wrote:

دیگه ببخشید دیگه گندمش داشت اذیت میکرد مارو خودتون گفتید بزن ماهم چون میدونستیم از اونجا بر نمیگرده زدیمیه نقشه کامل زدیم برگشت یه نقشه هم نصفه خالی شده بود زدیم برکشت دیگه گفتیم بزنیم جایی که دیگه برنگرده
    بابا بزنید مشکل گندمتون حل میشه به بلورم بگو بزنه اونهمه همر دستش باد کرده :D فقط بلور هر 4-5 تا همرشو نزنه دف اونقدر نداریم دیگه :)

واندر شمال شرق حلال مشکل گندم دوستان، همرهای خود را به ما بزنید

سلام خدمت پلیر های عزیز
    امیدوارم بازی تا اینجا واستون یخ نبوده باشه ... که قطعا بوده و عاری از هیچگونه هیجانی
    صحبتم با افرادی هست که از همر و دف جنوب شرق حرف میزنن!
    دوست عزیز اونقدری دف هست که ما به خاطرش مرتاض یونیک و انداختیم نه معماری یونیک رو...
    شما واندر زن اگه داری بزن ما دفو سنگین تر میکنیم ... والله حوصله گندم دادن نداریم که ... فقط خستگیش میمونه
    و اینکه شما همرای دمپایی ساید و دیوار کردین خوشحالین ؟ همرای جنگی که خودشون یه پا واندرزن شدن هم امیدوارم خوشحالتون کنه طی این چند روزآخر بازی ...
    اون همه همر حوصله زدنش نیست احتمالا ترشی میشه ... مهم نیست همرای دیگه میخوره قطعا !
    همری هم که مطمئن بودن رد میشه رو دو هدفه زدن که انبار هم بخوره عزیز و الا باگ پلیری نیست ...

سر جمع 10 روز دیگه سرور پا برجاس امیدوارم دوستی ها باقی بمونه درعین رقابته پوچ و ناچیزه سرور اسپید راند 4 :)

موفق باشید .
  • با سلام و احنرام و عرض ادب خدمت ساکنین اسپید راند 4-TX3

خسته نباشید میگم به تمام بازیکن های سرور که در این روزهای اخرین راند 4 حسابی سرشون گرمه مخصوصا بچه های عزیز جنوب شرق که ماشالا چه همرهای خوبی ساختن که ای کاش ساید های دیگه نمیرفتنو شاهد یک راند واقعا بی نظیرو با این حجم همر و دف حتی در تمام جهان میبودیم .

ی خسته نباشید جداگانه هم میگم به مهدی بلور عزیز که این سرور دیگه هر طرفشو نگاه میکنم ی همر زده بیرون اقا مهدی بسه تو بردی دیگه نساز اون رقمه یهو گیر میکنه ها 8) :saint: <3
    ی خسته نباشید هم خدمت ارمین عزیز از اکانت (No MerC) بگم که وقتی بازی بسیار کم سو و بی هیجان شده بود ی پلن بسیار قشنگ زد به برادرانی که خودشونو خدایان در خدایان تراوین میدانستنوالان کجان خدا میدونه .. :thumbsup:

عرض خاصی نداشتم فقط میخواستم به مهدی بلور بگم حاجی رفیقمون داشت واستون تو خفا رم میساخت مثل سرور پیش اون وسط مسطا پسو بده بازیکنش یواشی بیان بزنند بعد بگه کی بود کی بود من نبودم من که پس نداشتم..
    حواستو بیشتر جمع کن پسر خوب بگرد تک دهارو هم بگرد ی چیزی میزی پیدا میکنی حوصلت سر نره تا لرد هادی عزیز اخرین اجرو این بنارو بزاره ....

اینم همر دوم اقا تورج مبارکت باشه اون رمو نوش جان کردی اینجا تو این ساعت رمت هم نوش جان کرد جفت همرهات پر ....
    حالا فهمیدی چرا پانیشر 11 سرور افسانه شمال شرقه ...
    بازی نمیکنید اون جا که 350ک دفو چقدر اینسرت که دقیق چه گولی خوردی خودتم حالیت نشد چجوری از کجا خوردیو اون همه دف از کجا اومد خدا میدونه ...
    اینجام که خالی بودن ا خشت و اهنت نشان از ساختن چیه دیگم مهم نیست تورج پر.....

تقدیم با عشق به دو یار تمام روزگارم (حمید سنگک) و (احمد اف بی ای ) عزیزم دوستتون دارم .

لینک : برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

با تشکر و احترام - فرزاد پانیشر
    22/01/1397
  • سلام خدمت دوستان گل خوب فکر کنم تا ۵-۶ رووز دیگه بیشتر مهمون این سرور نیستیم و یه تشکر ازهلدرین و لیدران عزیز؛ خسته نباشید و یه تشکر از بچه های گل جنوب شرق که در حال ارسال گندم و دفاع برای واندر هستند. خواستم یه توضیح مختصری درباره ی واند دوم جنوب شرق بدم این واندر واندر اصلی به شمار نمیرفته و نبوده فقط برای فان در منطقه خاکستری بدون ساپورت بالا کشیده شده بود که حتی از سطوح ابتدایی هم دف نداشته یعنی بدون دف حتی در برابر ناتار تا سطح حدودا ۶۰ در حال ساخت داشت ؛ به هر حال این هم یه روشیه :دی (واندر اینسرتی ) که بالاخره یه از خدا بی خبری امروز اومد زدش بهش تبریک میگم گرچه به ۵ ساعت نکشیده شد خوشحالیشون که تصمیم گرفتم مشتی محکم در جواب بزنم :دی گرچند میگم اهمیتی نداشته و فقط جهت فان از ایزی بودن سرور برای جنوب شرق بالا کشیده شده بود؛ که توجهتون رو به سطح ۵۰ اون جلب میکنم واینسرتش؛ همچنین این دوستمون هم راحت شد!

پ.ن:تشکر از ابوذر برای کاتاهای اکانتش و کاظم عزیز

پ.ن:از ایمان آورندگان باشید!

عکس قدیمی از واندر بدون دف (۵ نیرو کمکی اینسرت)

میزان همر دوستمون
    یکی از همرهای دیگر بنده

صفر شدن دهکده حریف

• merelin wrote:

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

یه کم ما نبودیم اینا اومدن پاشونو از گلیمشون دراز کردن که جوابشونو دادیم

به به اقا مهدی مرلین خوش امدی داداش هنوز نیامده زدی که مهدی 8o

بله باید خدمت بچه های گل سرور عرض کنم این اکانت توی ساید ما زده شده بود با هدف خرابکاری صاحب این اکانت هم اقایانی از ساید ...... خب اینجارو نقطعه چین میزارم چون
    بچه های عزیز هر 4 ساید از این رفتارهار ندارن خدارو شکر و همه خوبو با شحصیتو جوانمرد بازی میکنند دیگه خودتون میدونید از کجا و ازچه مرام نامه ای هستن همرهای خودشون که جفتش پرید تا دیشب اینو هم که مهدی زحمت کشید پیدا کرد زد :rolleyes: ^^
    والا ما پیش مهدی گله کردیم داداش بیا اینارو جمع کن از کنار گوش ما بنده خدا مثل این که دشب نیمه شب مرلین عزیز نخوابیده تا ما در ارامش بازیو تمام کنیم ...
    مهدی جان داداش دستت درد نکنه سباب بزرگی کردی این خیلی اذیت میکرد زحمتشو کشیدی مثل همیشه هم تو این سال ها از گذشته تا هنوز خیلی شیک مجلسی زدی :saint:
    مهدی داداش بیا اینم پشت پاکسازی تو اوردم ما که واندر نداریم لاعقل بزاریمش یادگاری رو طاقچه ;)

مرسی داداش گلم من از طرف بچه های ساید شمال غربم ازت تشکر میکنم ./ <3 <3

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط farzad-alikhan ()

• poput wrote:

سلام و درود بر دلاوران شمالی و جنوب شرقی

ماشالا چه همرایی 8)

تبریک بابت دفاع
    عرشیا بابلسر که یه تنه اومده بود برای چیف واندر :دی
    اما طبق اماری که به دستم رسیده فاتحه واندر جنوب شرق رو خونده اس ;( ;( ;( ;( ;(
    البته قول داده اگه نیروهاش نمیرن میزنه ، شایدم نیروهاش مردن و نتونست بزنه

پ.ن:کل جنوب شرق در حال دعا کردنه
  • New

KinG Me Ha wrote:

تبریک بابت دفاع عرشیا بابلسر که یه تنه اومده بود برای چیف واندر :دی
    اما طبق اماری که به دستم رسیده فاتحه واندر جنوب شرق رو خونده اس ;( ;( ;( ;( ;(
    البته قول داده اگه نیروهاش نمیرن میزنه ، شایدم نیروهاش مردن و نتونست بزنه

پ.ن:کل جنوب شرق در حال دعا کردنه

شایدم سرعت سرور یکهو رفته بالا مثلا رفته 100x 8| :S

ما هم دعا میکنیم براتون دف نداریم وگرنه دریغ نیمکردیم خودمون با حجومی دفاع میکنیم:

• New

این همه همر خورد تو واندر 11میلیون دف شمال شرق هیچکس از شمال شرق نیومد تو تاپ تن
    کینگ بالا هم نزدیک 1میل کشته
    این چه معنی میتونه داشته باشه؟؟؟
  • New

تشکر از دوستان عزیز که زحمت کشیدن و این همر ها رو در پلن شرکت دادن

اگر سوپر همر هامون رو هم میزدیم با این ضعف اسلحه سازی دف ها که کاملا مشخصه از کجا اومده :P از دفاع رد میشدیم :thumbsup: :thumbsup:
    اینم اینم بخشی از همر های جنوب شرق در روز 76 بازی

محمد و حسین کینگ بالا عزیز

حاج احمد عزیز و محمد ماریو عزیز

امیر سیلور عزیز (دوست داشت شگفتی بزنه اما حاج احمد ته دیگشم در اورده بود)

مهدی عزیز که سرور اولی بود که افتخار اشنایی باهاش رو داشتیم کارت عالی بود

نینا خانم عزیز

امید X3X عزیز

این دوستمون متاسفانه اسمش رو نمیدونم اما دمت گرم

اقا هادی و علی رضا و کاپتان صالح و ابتین گل (با همر جنگی هم واندر میزنیم)

حمید رضا عزیز که کارش خیلی درسته

خوب همون طور که شاهد هستیم زمین شگفتی شمال شخم خورده و الان اماده کاشت هست حالا چی بکاریم؟ ;) ;)
    من که گفته بودم از وجود هر گونه دفاعی در هر جایی استقبال میکنیم :thumbup:
    سرور که به امید خدا چند ساعت دیگه تموم میشه
    به نظر من اونایی که تا اخر موندن خودش به نوعی پیروزی هست
    دم رفقای جنوب شرقی گرم خسته نباشید
  • New

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمامی بازی کنان اسپید :)

اینم کمک ما به ساید دوست داشتنی se

همگی خسته نباشید :)

تشکر از محمد رضا از اکانت Marshal

حاج کاظم عزیز :D حاجی خزانه بازم دارم P:

و آرمین
    No Mercy

آرمین یک روزی اینسرت رو یاد میگیرم P:

• New

با سلام و خدا قوت به تمام بازیکنان تمامی سایدها

از بازی در کنارتون لذت بردیم دم همگی گرم !

تبریک به ساید برنده

خسته نباشید به استاد خودم فرزاد پونیشر که در همه احوالات که به عشق ایشون صفحه تراوین و باز میکنم و تبریک به نام جدید اتحاد که برزانده ایشون هست ! واقعا با توجه به اتفافات و امکانات یه تنه سونامی بوجود آورد که همه حرف و حدیث ها رو جمع کرد !

من عکس از پلن های انجام شده نمیزارم چون ایشون کامل و مفصل مثل همیشه شفاف سازی میکنن ! واقعا به تمام استراتژی های موجود پلن ریختن و یاد گذشته ها رو برام زنده کردن

خسته نباشید به تیم و اتحاد چند ساله خودمون
    حمید سنگک و احمد اف بی آی گل

تا سرور بعد دوباره ببینیم همدیگه رو
    All Server ir : Merelin
    Server.com : Merlin88
    [SIGPIC][/SIGPIC]

• New

خسته نباشی حسین فستر معلومه خیلی هزینه کردی
    من موندم چرا ما اتک میزنیم از شمال شرق کسی نمیاد تاپ تن

تبریک به ابوذر عزیز و یاشار عزیز بابات این همر زیباشون

• New

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

پایان کار ما در این سرور حیف زود تموم شد دکتر مهرداد شما اسطور هستید رسیدن به رکوردتون غیر ممکنه

دم یاشار و متی و احمد اویل گرم با هم این شد همرمون

تشکر از بکس جنوب شرق بخصوص دکتر مهرداد و حمید رضا خان ایمورتال مرسی از جفتتون

دم رضا عطار گرم

تشکر از فرزاد مگولی . امیر devilprince . ارمین clp . امین عزیز که این سرور از ان ای امد کنار ما بود با امانت unknown

دم رسول دکتر هانی نیما تاپ گان ارمین نو مرسی عمو کاظم بکس ارشاوین امید x3x و دارو دستش میثم کینگ می ها علی رضا یویو کاپتان صالح لورد هادی حاج احمد و دارو دسته گرم

و کلام اخر هنوز منتظرم معذرت میثم لیدر بزرگ شمال شرق هستم هنوز معذرت خواهی نکرد
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • New

با سلام خدمت همه اسپید بازان

داداش مهدی مرلین خوبی از خودته ما هم در کنار تو بازی کردن واسمون لذت بخشه

داداش فرزاد خسته نباشی همیشه به عشق خودت بازی کردم هر وقت هم اراده کنی مردانه در رکابتم

حمید سنگک فقط یه کلمه بهت میگم که عاشق گفتن این کلمه از زبان خودت هستم با معرفت جوووووووووووووووووووووووووووووووووووووون :thumbsup:

وووووو دوستان دیگه ای که تازه پیداشون کردم دم معرفت همتون گرم

داداش فرزاد خوب یادمه آقایون آبمیوه گیر هی بهم پیام میدادن و میگفتن افسانه تموم شد نشونشون دادیم افسانه شمال شرق پانیشر یعنی چی

داداش فرزاد ولشون کن بخدا من اگه جای این ها بودم که این همه پلیر حریف سه نفر که رو دو تا اکانت بودن نشدن هم همر هاشونو دیوار کردیم هم خفتشون کردیم هم نان کپ پروندیم و دارو ندارشونو به تاراج بردیم بودم دیگه تراوین بازی نمیکردم ولی رو که نیست سنگ پا ......

اینها ثبت در بایگانی میشه واسه دفعه های بعد صداشون درامد لینک ها رو میزارم که دیگه سکوت اختیار کنن برن پشت سرشون رو هم نیگاه نکنن

پ.ن: شمال شرقی ها سیاست مدارتون رو به خاطر بسپارید چون ممکنه همیشه افتخار رویارویی با حمید جون نصیبتون نشه پس به خود ببالید

پ.ن: ثابت کردیم در عمل نه در حرف تو خالی مثل بعضی ها چه کارهایی از دستمون بر میاد پس حواستون باشه با کی در میوفتید که یهو دوده مانتونو مثل این سرور به باد ندیم

پ.ن: مثل همیشه ثابت کردیم شمال شرق بدون پانیشر هیچی نیوده و نیست پس ببینید چه کسی رو از خودتون رنجوندید و از دستش دادید

و در آخر از تیم مدیریتی تراوین ایران کمال تشکر رو دارم و خسته نباشید بهشون میگم چون تا نامه میزدیم سریعا پیگیر میشدن انشا اله سرور های بعدی هم همینجوری مقتدرانه و بدون مشکل پیش برید

احمد اف بی آی عضوی از افسانه ای بنام پانیشر 8) :thumbup:

• New

به نام اهورا مزدای ایران

از ان دور سو سوی چراغیست و در دل امید رسیدن ...
    و پانیشر این پیر اسپید ایران با پاهای بی توانو خسته به سختی گام بر میدارد و زیر لب زمزمه میکند باید برسم برسم آن جا دوستی در انتظارم هست باید برسم لب های خشک از سوز سرما و دست هایی پینه بسته از گذر این همه سال حادثه ها و جنگیدن شکایت میکنند ...
    در ان سوسوی چراغ بزرگی منتظر من هست بزرگی به نام (سه پیچ )من پانیشر بعد از11 سرور زحمتو رنج درد هر چند ثانیه قدمی برمیدارمو تو دلم میگویم باید برسم ان جا سه پیچ هست و در فکر گذر عمر و این همه سال جنگیدن در جای جای تراوین جهان میگذرد زخم هایی بر بدن مانده شمشیر های به زهر الوده که هرگز نتوانست منو از راهم باز بدارد لحضه لحضه صدای پای شوالیه هایم به گوش میرسد و فریادهای حمله کنیدم بس ازارم میدهد گویی توانی در بدن نیست اما بازم میگویم ان جا سه پیچ هست باید برسم به ودر کنار سه پیچ جان دهم ...
    کمی نزدیک تر صدایش گویی به گوش میرسد پانیشر کجای این جاده در حال امدن هستی بامی سر بده برادر و من همچنان زیر لب میگویم باید برسم و برسم من بی سرزمین تر باد در تلاش برای رسیدن به خانه ام جایی که علی منتظر من هست انگار کم کم چهره اش و قامتش به دید می اید اری خودش هست افسانه در بلندی اقامتگاهش با فانوسی به دست گوش به صدای پایم دوخته و حی فریاد کنان میگوید پانیشر کجا هستی صدای مرا میشنوی برادر .....؟
    دلم میخواد با لب هایی خشکو سرما زده بگویم برادر من اینجا هستم میبینمت از دور کمکم کن زخمیم جای هزار یک شمشیر نارفیق بر پیکر دارم کمکم کن برادر من به تو رسیدم او به من میرسد مرا در تاریکی شب میابد با دیدن زخم هاییم گویی کمی بوغر میکند سه پیچ افسانه بزرگ شوالیه های شمال شرق گویی با دیدن زخم هایی عمیقم بوغز میکند میگوید بهت گفتم نرو تله هست دسیسه هست دشمنان قسم خورده هستن چه کردی با خود ایا ارزشش را داشت ...؟
    در اخرین جلاتم که یادم هست گفتم اری برادر ارزشش را داشت سرزمینت را ازاد کردم تمام بدی هارو سوزندانمو گل دوست کاشتم من به جهانیان تراوین ثابت کردم شمال شرق بی تو هیچ هست و دیگر کارم تمام هست برادر با شنیدن این حرفایم بوغرش میترکد اشک از چشمانش سرازیر میشود به تاریکی خیره هستو میگوید افرادی به سمتمان می ایند انها که هستن برادر ؟
    با جونی نیمه و بدنی از سرما خشک شده میگویم ان ها بزرگان منو تو هستن احمد اف بی ای ..مهدی مرلین ... حمید سنگک سعید و همه لشگریانی به نام تسونامی که با من بودنو پانیشر را به اینجا رساندن ما به خانه باز گشتیم سه پیچ ما برای همیشه بازیو بردیم و شیطان نفرت را از سرزمینت رهاندیم و حال به خانه برگشتیم با لشگریانی بیشمار به خانه و پیش تو برگشتیم .......

بله بچه ها اینم داستان این سرور ما امیدوارم دوست خوبمون هاتف خوب نگارش کرده باشه !