نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• KinG Me Ha wrote:

خسته نباشی حسین فستر معلومه خیلی هزینه کردی
    من موندم چرا ما اتک میزنیم از شمال شرق کسی نمیاد تاپ تن

تبریک به ابوذر عزیز و یاشار عزیز بابات این همر زیباشون

واقعا همرا یکی از یکی زیباتر :thumbsup:

بابا حال دادیم بهتون دیگه، دف خواستین جلوتون چیدیم تازه دف بدون تقویت زره، این همه هم زدین کشتین ازشون

بهتر ازینه که بیایم اینجا شعر بنویسیم <X

ماشالا دف واندر :thumbup: :

• با سلام و احترام به ساکنین اسپید راند 4

اخرین اجر این بنا ساعت 6 ده دقیقه صبح به دست بچه های خوب جنوب شمال گزاشته و قصه این راند هم به خوبی خوش تمام میشه .. <3

بچه های عزیز جنوب شرق از صمیم قلب پیروزی بار دوم اسپید ایران پشت سر هم را بهتون تبریک و شاد باش میگم :saint: <3 <3

خسته نباشید میگم به تمام بازیکن های سرور مخصوصا بچه های جنوب شرق که با همرهای افسانه ایشون گل کاشتن از لرد هادی عزیز بزرگ ساید و امید همه
    دوست خوبم مهدی بلور عزیز که تا ثانیه اخرم دنبال تارگت براش گشتیمو نشد این سوپر همر خوبشو ی جا لینک بگیریم ولی مهم اینه ساخته دمش گرم ..
    از ارمین عزیز از اکانت no merc که من اسمشو گزاشتم پدیده جدید تراوین ایران کلی بازیو هیجان داد دمش گرم و از همه عزیزانم در ساید های دیگه تشکر میکنم ...

برسیم به ساید خودم شمال غرب تشکر وِیژه میکنم از اقا سعید از اکانت N.O.p برادر بزرگ تر که وجودش این سرور جز برکت هیچی برامون نداشت خدا خفظش کنه بازی در کنارش واقعا افتخار بود و امید وارم تا همیشه کنارمون بمونه قدر بزرگ ترهارو بدونید بچه ها بزرگ ترها چشمو چراغو برکت یک ساید هستن داداش دمت گرم بودنت دلگرمیه برای تک تکمون (دوست داریم تا همیشه )
    بچه ها خوب شمال غرب که دم همشون گرم به لیدرهاشون احترام گزاشتن انسان هایی با کلاس محترم و باشخصیت که چقدر منو شرمنده کردن خدا بهم توان بده بتونم تا همیشه کنارشون بازی کنم دم همتون گرم نشون دادیم وقتی کسی بهتون بی احترامی میکنی چجوری پرچم میکوبید وسط خاکش دیشب گل کاشتین این است نشانه احترام به بزرگ ترها درود به تک تکتون و شخصیت مثل زدنیتون من تا همیشه کنارتون هستمو خدتمگذار تک تکتون ..

اکثرا اسم میبرم : احمد اف بی ای عزیز مرد و ستونی که هرگز خم نمیشه - حمید سنگک سیاست مداری که واقعا سرش بره حرفش نمیره خدا نکنه با کسی چپ بیفته -مهدی مرلین بزرگ که با اومدنش کلا تو چند روز هر چی بودنبود خفت کرد هیچی برای بچه ها نزاشت تمام اتحاد صداشون در اومد مهدی بهت هشدار داده بودم مراعات کن بچه ها ی چیزی بزنند باز کار خودتی کردی - بهرنگ کبیر داداش واندرت سرور بعد 100 میشه شک نکن - برزین عزیزم - علی ریونجر عزیزم -اشکان با دو تا همر توپ جنگی ترکوند دمت گرم داداش -ابتین عزیزم دادا دفت کولاک کرده خدایی ابتین تو سلطانه محافظی شک ندارم - دارک شاد سعید عزیزم که این همه دیوار کردو این دم اخری 400ک باز محافظش مونده واقعا دیوار بلند شمال غربه - امیر عزیزم از اکانت تریدر که فقط کافی بود بگم امیر بزن دمت گرم داداش ی دونه ای - حمید لیفتر عزیزم داداشم که واقعا وقتی نباشه دلم بد جور میگیره و تا نیادو ببینم تو گروه داره تایپ میکنه اروم نمیگیرم -حامد zh عزیزم که این سرور چه کرد چه همری ساخت حامد داداش به خدا تارگت نموند منو ببخش مهم این دشمنا فرار کردن حالا با همرت عالی بود -امین عزیزم از اکانت دکتر هوبیتر با اون همرهای افسانه ایش چه کرد دمت گرم داداش مردی -امیر فلای عزیزم لیدر زحمت کش ساید که خیلی زحمت کشید امیر داداش خیلی دوست دارم .حامد عزیزم از اکانت ابکش که واقعا ابکش کرد طرف اب میوه گیر اون موقعه سرور 17 ک رم کوبید حرفا داشت حامد داداش این حرکتو هیچ وقت فراموش نمیکنم دمت گرم داداش -سالار عزیز از اکانت ایمونز- داداش رضای گلم از اکانت l0s که دمت گرم داداش ترکوند همرت- امید عزیز بچه با غیرت شمال شرق این سرور اگه هر چقدر بهش بدی شد لاعقل اخر سر خانشو و برادرهاشو پیدا کردو ما هم به بودنش افتخار میکنیم .برزین عزیزم گل سر سبد ساید که خدا نکنه بگم برزین این تارگتو باید صفر کنی به فردا نشده باید بیام بگم برزین بیخیال شو من اشتباه کردم طرف چاه نفت شد افتخار میکنم داداش بهت محمد عزیز از اکانت zed دمت گرم داداش گل کاشتی همرت عالی بود .و تمامیه دوستانی که ررکاب در رکاب من باعث شدن اتحادی از هم پاچیده به رانک دو برسه با کلی افتخار و نابودی ساید شمال شرق و فراری دادن تمام بدی ها .....

تشکر وِیژه از بچه زحمت کش بامرام و با غیرت ساید علی مهری عزیز یا به قول بچه ها علی رومن تیم که واقعا مثل مرد مثل کوه پشت ساید واسادو نشان داد برای ساید بازی کردن یعنی چی دمت گرم داداش تو به منم درس بزرگی دادی این سرور علی من فقط به عشق خوندن اواز مکن ای صبح طلوع تو سیم میزاشتم خدا برای هممون حفظت کنه ......

تشکر ویژه از سیما و سهیل عزیز این زوج عاشق که واقعا با بودنشون به هممون گرما و عشق هدیه دادن ارزو میکنم همیشه خوبو خوشو خوشبخت کنار هم زندگی کنید بهتون افتخار میکنیم ...

و در اخر تشکر ویژه از تیم تراوین ایران (سورنا) که واقعا گل کاشتن از ادمین سورنای عزیز که همر موقعه صداش کردیم ادمین با روی باز پذیرای مسائل و مشکلاتمون بود و کلا ادمین سورنا یادمون داد چجوری
    حرفه ای بازی کنیم ادمین سورنا خیلی دوست دارم درسته هیچ وقت نتونستم تو بازی دورت بزنیم 8) و سر بزنگاه همیشه میگیریمون ولی زیر سایه مدیریت شما بازی کردن افتخار برامون هیچ فردی برای شخص شما ارجعیت نداره و فقط قانون را شما میبنید هیچ وقت یادمه نمیره فرمودین امروز سخت میگیرم که فردا بازیکن هام حرفه ای بشن همین جمله مارا بس است ادمین عزیز تراوین ایران دوست داریم ..
    از مولتی هانتر سرور که واقعا اذیتش کردیم ولی دمش گرم خدا وکیلی بی نهایت حرفه ای عمل میکنه دادا خیلی بزرگی بهت افتخار میکنیم .
    از مدیرهای عزیز فروم اقا احسان عزیزمون و وحید عزیز که دیگه وحیدو خیلی اذیت کردیم داداش وحید مارو ببخش بازیه دیگه حلالمون کن خودتم میدونی از ته قلبمون دوست داریم همیشه ./

اینم عکس های اخر بازی و شکار لحضه ها دم همه بچه های سرور گرم عالی بودین خدا حفظتون کنه نوکر بچه ها شمال غربم تا ابد بزر دوستیو تو دلم کاشتین عاشقتونم .....

طرف امیدو از ساید خودش میزنه مهدی مرلین از ته شمال غرب کانتر میکنه یعنی واقعا حرف نداشت این حرکت دیگه خندم نمیاد اینقدر امشب سر این حرکتت خندیدم مهدی .. :thumbsup:

اینم جنگ اموزی که حرفا با خودش داشتو تا اخرین لحضه شارژ کردیمو خال بهش نیفتاد ^^

اینم پروفایلم که همگان بدونند افسانه هر گز نمیمیره تا دشمن هست افسانه شمشیر به دست هست ...صدبار گفتم اسمال اقا با اسم افسانه اومد جمع کنید برید خونتون مگه چارتون شد خوب شد با این ابرو ریزی در رفتین 8o 8) :thumbsup:

فرزاد : اسمال چه کنیم تموم شد تخمه داری بریم رو دیوار شهر بخوریم دو تایی؟
    اسمال اقا : نزدیک من نیا فعلا بد میبنی فرزاد پانیشر اعصاب ندارما ..
    فرزاد : باز چی شده اسمال اقا ؟
    اسمال اقا : 11 ساله میخوای برای من بری خواستگاری دختر شاه رومن ها رفتی؟....نه پیر شدم فرزاد پیر میفهمی تا هفته دیگه من داماد نشم پانیشرو بی اسمال اقا باید تجربه کنی باور کن جدی میگم فرزاد ...

و این داستان ادامه دارد .... :(

اینم سوپر همر فوق العاده داداش مهدی عزیزم دمش گرم خدایی بازیکن بیست سرور مهدی داداش مبارکت باشه عالی بود همرت روحیه دادی کلی به ههمون ..

حمید سنگک داداش بادبان هارو باز نکن شمال غرب پیش بچه ها میمونیم دستور بده سیاست مدار ثابت کردی چقدر پلن هات تاثیر گزاره بهت تا همیشه افتخار میکنم
    احمد تا تو هستی من از هیچ چیزو هیچ بشری نمیترسم ...

با تشکر و احترام - فرزاد پانیشر - 27/1/1397

تمام شد .....

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام و خسته نباشید به تمام دوستان، تبریک میگم به اهالی جنوب شرق بابت برد مقتدرانشون
    کاش یکی زحمت میکشید و یک تحلیل مختصر از شروع سرور تا انتها میکرد و اینهایی که مثل من در جریان بازی نبودن روشن بشن و اگر مایل بودین یوزر و پسورد اکانت هاتون رو بزارید ممنون
    فارمی از دیار باقی
  • به نام ایزد پاک
    اول از هر چیزی برد و‌ تبریک‌ میگم و به دوستان دیگر‌ساید ها خسته نباشید عرض میکنم...
    اینم از دومین برد پیاپی جنوب شرق :thumbsup:
    همه زحمت کشیدن
    شاید سرور هیجان خاصی نداشت و جمع کسیری حذف کردن...
    اما بازم جنوب شرق همیشه پا برجاست و‌ تا آخر پر قدرت ادامه داد :huh:
    با تشکر از دکتر های سایدمون که خیلی زحمت میکشن و همیشه کمک حال ما و اکانت ناچیز ما‌بودن...
    با اینکه این سرور‌ هولدری نبود و مرتاض یونیک رو واندر بود اما بازم این لرد هادی-میثم کینگ می ها و مسعود بست پلیر و چند شب هم رسول ، بودن که کمک حال ما بودن این اواخر ... تشکر از زحمت و گندم جور‌کردن هاتون <3
    مرسی از حاج احمد عزیز که از ۳ روز قبل عید تا ۱۵ فروردین بکوب رو اکانتا زحمت کشید و آن نشد :P بیا ببینیمت لاقل دلمون تنگ شد (بدقول)

ابوذر و یاشار این سرور که کمک نکردین ، بیاین حساب بت مارو یه شارژی بزنین دمتون گرم *-*

این سرور هم با تمام خوبی بدی هاش تموم شد ، شکر که کدورتی با کسی نداریم و ایجاد نکردیم...
    امیدوارم‌ سرورهای بعدی اگه وجود داشت همیشه در سلامت و دوستی به سر کنید ، به دور‌ از حاشیه و فحاشی و‌ تقلب :/

راجب همر هم چیزی‌نمیشه گفت مقابل دکتر مهرداد کبیر :love:
    ولی خب اینم یه همر که با کلی تلفات [40 ک گرزی و این اواخر ۶ ک شوالیه] خودشو به اینجا رسوند خخخ
    تلفات یعنی روز ۱۷ وم استارت زدن همر (پلن از جنگی به واندر زن و‌جنگی ها تبدیل شد) ، ۲ ۳ روز جنگ آموز دیر‌گرفتن ، بر اثر‌گندم منفی کیل خوردن...غارت و شارژ کردن پلیر ها...
    اما‌خب‌بازم‌شکر‌ مرسی که هستی :دی گرچه یکیشون و لینک گرفتیم فقط ;(

و مرسی از دکتر مهرداد عزیز که کمک کردن تو پلن اکانت و اجرا و مسائل پشت پرده :) خب پرده هارو کنار بزنیم و بگیم:
    دکتر هانی مُچَکِریم (ناراحت نشی که دوجا اسم دکتر مهرداد و اوردم خخخ اینم بار‌دوم اسم‌شما)
    ~
    مرسی از بکس ونوم (حسین،حمید،صدرا،رضا)
    که از روز ۱۰ ۱۱ سرور به اکانت BluR پیوستن ، گرچه نبودن و بی معرفتن و ناراحتیم ازشون که چرا‌ وقت نگذاشتن بیشتر فیض ببریم ولی خب دمشون گرم :sleeping:
    و رفیق های خودم ، امیر و ایلیا که خیلی زحمت کشیدن
    این اواخر هم محمد MMA و حسین Tufan.

رضا SOLARIC عشق خودم که بعد سالها به زور آوردمش ، که با کاظم Niko و خواهرزاده عزیزش هم تیمی شدن و این سرور رو اکانتشون گل کاشتن و همه جوره کمک حال اکانت ما بودن...دمتون گرم بامراما

اسم بچه های ساید خیلی زیاده و یقینن جا میمونن بعضی ها اما‌خب ممنون از کلیه ساید جنوب شرق کسایی که حتی یکدونه دف و گندم فرستادن <3

فرزاد پانیشر عزیز :دی زمان ساخت و اشتباه زدی ، بار اول ۵و۱۰دقیقه صد میشد ولی یکی‌ لغو زد گرچه نمیگه کی :دی که آخر ۶:۴۴ صبح به وقت ایران:دی ، صد شد

خاطرات راند ۷ همگی‌مرور شد گرچه بدون هیجان :دی
    سلام سوسیس...
    سلام چطوری... ;)
    عامو یاسر دلتنگیم :thumbdown:

امیدوارم تو کل‌مراحل زندگیتون موفق و‌موید باشید...
    ولی خب شاید سرور اسپید بعدی ... دیگه از جنوب شرق جمع کل‌نباشه و دِگران بازی کنند،عاقلان دانند :rolleyes: :!:
    مخلص کلیه دوستان و‌همراهان <3 :love: <3

پ.ن : با تشکر ویژه از دکتر هانی ... ارادت :دی

مهدی بلور - @MaHDi_BluR

~[27 فروردین 97 ~ پایان راند 4 سرور اسپید ایران]~

پست 4 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط MaHDi_BluR ()

• خوب این سرور هم با همه خوبی ها بدی هاش تموم شد رفت
    تشکر ویژه از دکتر هانی عزیزم و رسول غرغروی عزیزم که این سرور افتخار همبازی بودن کنارش رو داشتم
    دومین برد پیاپی جنوب شرق و دومین رنک 1 مهاجمان پشت سرهم تیم The Old Men :thumbup: :thumbsup:

اینم همر The Old Men که به همت دکتر هانی و رسول عزیز ساخته شد خسته نباشید میگم بهتون

همر بکس ارشاوین ارمی مجتبی و رضا

اینم ته مونه همر های نو مرسی (یه همر جنگی دیگه هم میزدیم از دف واندر شمال شرق رد میشدیم دیگه:دی)

و اما سوپر همر جنوب شرق همر بلور که تارگتی در حد و اندازه اش پیدا نشد برای لانچ

این اخر کاری هم یه دوتا دمپایی ول دادن رو واندر اما خوب تاثیر خاصی رو واندر نداشت

خسته نباشید به دوستان جنوب شرقی
    خدا قوت مثل همیشه عالی و درجه 1 بودید
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • اما برسیم به این نکته
    این تاپ 10 بازیکنان و اتحاد ها

همر M.a.R.i.O گندم خورش: 1,073,089
    همر The Old Men گندم خورش : 1,163,813
    همر نومرسی گندم خوری که کوبید به واندر حدود 300
    همر ارشاوین ارمی هم 727,528
    یعنی تقریبا 3263000
    اما مقدار امتیاز اتحاد شمال شرق 178ک واقعا این که بتونی 11میلیون دف بخری و بن نشی خودش یه هنریه
    البته ما که خوشحالیم چون همرهامون ترشی نشد

ویرایش شد
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh: صحبت پیرامون تیم مدیریتی ()

• با سلام

بنا بر اصل مهم احترام به رقیب، پیروزی ساید ج ش رو به تمام بازیکنان و لیدرهای اون ساید تبریک و خسته نباشید عرض میکنم.

هم سروری های عزیز جنوب شرق شما عزیزان همگی مزد برنامه ریزی دقیق و تعهد به کار گروهی و دوری از حواشی رو گرفتید ، مبارکتون باشه

از اینجا از همه بازیکنان شمال غرب که علیرغم اتفاقات ناشی از عملکرد نامطلوب عده ای در 50 روز پیش ناامید نشدن و
    ادامه دادن تشکر و قدردانی میکنم.

و تشکر ویژه ای دارم از دوست عزیز فرزاد پانیشر که با وجود مشکلات ناشی از اون اتفاقات و تمام کاستی ها با تلاش بی وقفه

و صرف وقت و هزینه زیاد از ریزش ش غ جلوگیری کرد و بالطبع موجب دلگرمی بازیکنان باقی مونده شد. دست مریزاد

بارها گفتم که بازی تراوین یک تمرین عالی برای آموختن و درک ارزش کار گروهیه که متاسفانه غالب ما ایرانی ها نسبت به این مهم بی توجه هستیم.

امیدوارم در سرور بعدی شاهد اینچنین مواردی نباشیم و به جای حواشی و فحاشی به دنبال رقابت جویی باشیم.

با تشکر مجدد ، سعید N.O.P
  • با سلام و دورود به اسپید بازان عزیز و خسته نباشید به کل سرور

یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه میگم به هم اتحادی های عزیزم و ساید معظم جنوب شرق که برا بار دوم و پشت سر هم با اقتدار تمام برنده بازی شد و شروع یه رکورد خوب بعد از بازگشایی دوباره تراوین از خودش به جای گذاشت

یه روند کوتاهی از سرور و بازی در این راند با هم مرور میکنیم

در ابتدا یه سری طبل تو خالی با های و هوی بازی شروع کردند اما چیزی نگذشت که فهمیدند این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست و به بهانه های واهی پا به فرار گذاشتند.... و یه جور سرور ایزی بود و ایزی تر شد

البته حوصله یه سری جنگی بازا مثل من و خیلیا یکم سر رفت اما باز تک و توک تارگت بود که رفت دست خدای مهربون

اما برنامه مدون و از قبل تایین شده انگار که اتفاقی نیفتاده بچه ها همرا و دفاع ها رو ساختن که فک کنم جز 5-6 تاش بقیه استفاده شد که دوستانم لینک گذاشتن
    جا داره از تک تکتون تشکر کنم از 3 ساید مقابل که موندن و تلاش کردن و جنگیدن

مورد بعد اشنایی هرچند کم و مختصر با آقا فرزاد بود که شناخت ضمنی که پیدا کردم فهمیدم پلیر قابل و فردی مودب و قابل احترام هستند که افتخاری بود آشنایی هرچند جزیی با ایشان

و تشکر ویژه از همسرم که همیشه بهترین بوده تو سبک خودش و پشت و یاور من ..

جا داره از تک تک دوستانم تشکر کنم اگه کسی از قلم افتاد معذرت میخواهم:
    1- هم تیمی های گلم کاپتان صالح(زود جوش)- آبتین بازی بلد و مودب و علی یو یو بد قول ...
    2- از بزرگای ساید حاج کاظم و دکتر مهرداد و دکتر هانی و حاج احمد
    3- از ابوذر عزیز بهترین همر سازی که دیدم و مهدی بلور و حسین ونوم که واقعا بازیشون مثال زدنی هست و لذت بخش
    4- علی کینگ توتن پاپ باز و حسین و محمد کینگ بالا و تمام تیم حاجی .البته یه خوش آمد به محمد ماریو که زیاد تعریفشو شنیده بودم و الانم نشون داد عالی هست
    5-مسعود بست پلیر یاور همیشگی جنوب شرق
    6- سعید شادو که تازه سعادت آشنایی باهاشو داشتم و عالی بود
    7-حمید رضا ایمورتال ویچ که پیر و استاد این بازی هست-فقط برا زدن یه نفر اومده بود که طرف فرار کرد ...
    8-حمزه که همیشه بهترین هست تو دفاع
    9- میثم کینگ می ها که هم مودب و هم استاد بنده هستن
    10- تیم آرشاوین آرمی و نو مرسی که سرور اول آشنایمون بود اما قطعا در آینده بیشتر خودشونو نشون میدن و لیدرای آینده خواهند بود
    11- محمد مستر اوووآ که استاد اکانت جاسوس کشیدن هست
    12- بهروز و محمد 69 که دیر میان اما تو تایم کم بهترینن ... خدارو شکر فقط دیوار واندرو زدن .... لول
    13- امید ایکس و مهدی 026 عالی کار کردن
    14- نیما که یار همیشگی جنوب شرق هست و کار درست ... دیدی فسترو به عشق خودت بچه ها شخم زدن
    15- پدرام سولاریک و رضا انزلی که 20 هستن

خلاصه اگه کسی از قلم افتاد ببخشید ... افتخار میکنم با شما هم بازی بودم

کوچیک همتون
    s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • سلام مسعود جان( Best player) این چه اسمی بود گذاشتی رو اکانت!!! برادر اسم اکانت Sosk :دی
    بعد هم که سرور ایراد داشت نتونستیم اسم رو عوض کنیم.
    بعد 8 سال برگشتم و تراوین بازی کنم. جالب بود و لذت بخش
    موفق باشید
    رضا
  • سلام خدمت همه عزیزان

اولا لازم میدونم به جنوب شرق و اتحاد برنده بازی رو تبریک بگم. من زیاد بلد نیسم اسم ببرم ولی مطمئنم تک تک اعضای اتحاد برنده لیاقت این پیروزی رو داشتن.

ثانیا لازم بازم تکرار کنم تیم های هایی مث زئوس در حد همون تیم های لیگ دست 4 بورکینافاسو باقی میمونن نه بخاطر شکستشون نه بخاطر حذفشون نه بخاطر تقلب هاشون بلکه بخاطر ادعاهای واهی، خود شفیته پنداری های مزمنشون و ادعایی خدای تراوین رو داشتن.

ثالثا اون بالا یه پست دیدم که آی من خسته خستم و پاهایی نا توان خسته از سال ها حضور در تراوین و حس اینکه طرف خیلی شاخه و خیلی مهره مهمی تو شمال شرق بوده اون قدیم ندیما ولی لازمه به این مدل ادما بگم که عزیزم پیاده شو باهم بریم. تاریخ تراوین هیچوقت خائنین رو فراموش نخواهد کرد البته من هیچوقت خائنین رو ندامت نمیکنم و به کارشون احترام هم میذارم. ولی دیگه این ن نه من غریبم بازی ها رو جمعش کنید. هرکسی میخواد ثابت کنه خائن نیست لازم نیست بره تو اتحاد دیگه ای بازی کنه. میمونه و همونجا خودش رو اثبات میکنه تحت هر شرایطی. اصن برای من تعریف نشدس که یکی بخاطر یه سری مسائل که تو ساید اتفاق افتاده و ببینه زیر سوال رفته بخواد همرش رو در اختیار اتحاد و ربع دیگه ای بذاره و بعدش هم ادعای اصالت بکنه اونم تو شمال شرق.

رابعا به این علی خودمونم تبریک میگم که تونست نفر اول پاپ بازها بشه با بالای یک میلیون محافظ.

همچنین یه تبریکم به مدیریت محترم تاپیک میگم با اینکه کار سختی تو این سرور نداشت ولی چیزی که برام جالب بود و قابل تقدیر با هرگونه توهین و بی احترامی به شدت برخورد شد که قابل ستایشه.

شاد و پیروز باشید.

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

• All The ThankS wrote:

سلام خدمت همه عزیزان

اولا لازم میدونم به جنوب شرق و اتحاد برنده بازی رو تبریک بگم. من زیاد بلد نیسم اسم ببرم ولی مطمئنم تک تک اعضای اتحاد برنده لیاقت این پیروزی رو داشتن.

ثانیا لازم بازم تکرار کنم تیم های هایی مث زئوس در حد همون تیم های لیگ دست 4 بورکینافاسو باقی میمونن نه بخاطر شکستشون نه بخاطر حذفشون نه بخاطر تقلب هاشون بلکه بخاطر ادعاهای واهی، خود شفیته پنداری های مزمنشون و ادعایی خدای تراوین رو داشتن.

ثالثا اون بالا یه پست دیدم که آی من خسته خستم و پاهایی نا توان خسته از سال ها حضور در تراوین و حس اینکه طرف خیلی شاخه و خیلی مهره مهمی تو شمال شرق بوده اون قدیم ندیما ولی لازمه به این مدل ادما بگم که عزیزم پیاده شو باهم بریم. تاریخ تراوین هیچوقت خائنین رو فراموش نخواهد کرد البته من هیچوقت خائنین رو ندامت نمیکنم و به کارشون احترام هم میذارم. ولی دیگه این ن نه من غریبم بازی ها رو جمعش کنید. هرکسی میخواد ثابت کنه خائن نیست لازم نیست بره تو اتحاد دیگه ای بازی کنه. میمونه و همونجا خودش رو اثبات میکنه تحت هر شرایطی. اصن برای من تعریف نشدس که یکی بخاطر یه سری مسائل که تو ساید اتفاق افتاده و ببینه زیر سوال رفته بخواد همرش رو در اختیار اتحاد و ربع دیگه ای بذاره و بعدش هم ادعای اصالت بکنه اونم تو شمال شرق.

رابعا به این علی خودمونم تبریک میگم که تونست نفر اول پاپ بازها بشه با بالای یک میلیون محافظ.

همچنین یه تبریکم به مدیریت محترم تاپیک میگم با اینکه کار سختی تو این سرور نداشت ولی چیزی که برام جالب بود و قابل تقدیر با هرگونه توهین و بی احترامی به شدت برخورد شد که قابل ستایشه.

شاد و پیروز باشید.
    با سلام و احترام

برادر عزیزم شمال شرق رو 5 ستون تشکیل شد علی سه پیچ حامد لرد ویکی یونس چیکو امیر دریادار و فرزاد پانیشر در نبود این عزیزان من همون گرگ پشت شمشادها باقی خواهم ماندو از سایدم مراقبت خواهم کرد
    تا زمانی که من هستم به هیچ فردی اجازه دست درازی به سایدم را نمیدم احتمال میدم اون زمان های دور یک جای شمارا بدجوری زده باشم که اینقدر از من کینه داری من یونس چیکو حامد عزیز و علی سه پیچ عزیز هر روز با هم کلی میگیمو میخندیم همه خوشحالیم و زیاد نگران نباش ی روزی که نه چندان دور نیست همه این عزیزان بر میگردنو اون وقت مبینی شمال شرق افسانه ای را باز دو باره به چشم :saint:
    تمام رفیقاتو خوشت اومد چجوری پر پر کردم این سرور پس به افسانه احترام بگذارو خسته نباشید بگو .. ;)
    اینم یادت باشه تا وقتی من هستم شمال شرق با افتخار میمونه حالا که شمال غربم باهام داداشی شدن قدرتم چند برابر شده اصلا دوست دارم کلا شمالمو یک پارچه کنم خودم میدونم تا حالا کسی به من دستور نداده تو اگه خیلی بازی بلدی 15 روز دیگه بازی شرورع میشه بیا مثل مرد اسم اکانتتو بگو ببینم چی تو چپت داری حی اخر هر سرور میایی بذر نفرت میکاری و میری .... :sleeping:

واقعا برات متاسفم که نمیخوای به روز بشی اون داستان نوشته ای بود کتابی که میخوام فرهنگ سازی کنم بچه ها هر کدوم برای خودشون یک شخصیت داستانی بسازنو بازیو اینگونه جذاب تر کنند یک مقدار جای این که بیایی اینجا و نفرت پراکنی کنی برو ی دوری تو دنیا بزن و ببین تراوین چقدر به روز شده و بچه های تراوین جهان چه ایده های قشنگی دارن برای جذاب شدن بازی ارائه میدن متاسفم برات که هنوز بعد این همه سال از خواب بیدار نمیشیو همش دوست داری نفرت بکاری چی بگم بهت فقط افسوس میخورم همین......

بچه ها خبری نیست شادی کنید اقا به راه راست هدایت شد :thumbsup:

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • درود بر همه .

خسته نباشید .
    شادباش بر تیم پیروز .
    رسول خان خسته نباشید / ما آماده بودیم و شرایط تغییر کرد اما فرصت بشه و بتونیم ، حتما در آینده ااستارت میزنیم .

پ ن : رسول یه شماره قرار بود بهم برسونی و ؟

برقرار و پایدار باشید .
  • خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز بالاخص رفیقام تو جنوب شرق

تریک میگم دبل جنوب شرق رو به خودم :thumbsup:

دکتر هانی عزیز
    دکتر مهرداد عزیز
    لردهای بزرگوار
    حاج احمد دوست داشتی
    حاج کاظم عزیز
    سویل اینجینیر :D ، حمیدرضا ایمورتال ویچ گرامی
    ابوذر و یاشار برای رکورد همر رومنشون که در بالا هست عکس همرش و از آوردن ان در اینجا خودرای می کنم
    رسول برای غر زدنشاش :P
    مهدی برای هلدری و همراش دفش ، این تبریک برای تیم بلور میباشد.
    بعد امیر کیلر خودم داداشم
    محمد اوآآ سلطان اسکات که رکورد اسکات رومن رو برای خودش جا به جا کردن :thumbsup: این هم مدارکش هست در بالا
    به میثم هم که میشناسم تبریک میگم فکرکنم کینگ میها باشه :whistling: :whistling:
    به اقای آرمین نو مرسی هم میشه تبریک گفت ولی نمی گم :thumbdown: :thumbdown: الکی مثلا باهاش مشکل دارم :D :D
    جیگر جنوب شرق استاد علی رضا یو یو هم تبریک و تهنیت میگم با اون لحجه شیرازی قشنگش و بازی قشنگش دف قشنگش همر جنگ هاش که باعث شد خیلی ها فرار را بر قرار ترجیح بدن
    و استاد پوریا پینوکیو که این سرور در خدمتش بودم با هم بازی کردیم خیلی هم خوش گذشت کنارش <3

دیگه یادم نیاد بقیه رو ...
    پ.ن : با تشکر از دکتر هانی
  • آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرفست

با دوستان مروّت با دشمنان مدارا

با سلام خدمت دوستان گرامی
    این سرور هم تموم شد با تموم اتفاقاتش!!
    جا داره به مجموعه اتحاد های SE تبریک بگم.
    به بچه های SE به خاطر سوپر همر های زیباشون تبریک میگم.
    یه تبریک ویژه خدمت اقا ابوذر ماریو عزیز به خاطر همر زیبای رومنش
    تشکر از همه دوستانم در ساید بزرگ SE
    و تشکر از کل بازیکنان سرور که تا اخرین لحظه موندن.

Supernatural ft shiny star Team
    Mehdi
    Mr.NoBoDY
    SE FOR EVER
    before filtering
    tx3.ir
    Round 2
    END
    Round 3
    I3o0oIVI
    Round 4
    M andE
    after filtering
    round 3
    Supernatural
    Round 4
    Supernatural
    Server3R2 Caesar
  • سلام و خسته نلاشید ب همه تبریک فراوان :thumbsup:
    عذرخواهی از دوستان ک قبل از عید یه جورایی ول کردم و اون چیزی ک قرار بود نکردم کامل راستش دوستانی ک ول کردن حریف خوبی بودن کسی دیگه در اندازه اس ای نبود منم شل کردم کار سختی نبود برد دیگه
    بد قولی نسبط ب لرد هادی رسول و حاج احمد گل ک اذیت کردم :دی دوستون دارم <3

سرور خوبی بود در کنار رسول ابوذر تیم عالی خودمون (هادی صالح ابتین) حاج احمد و دوستان و یاشار. میثم کینگ می ها .فرزاد. محمدرضا. آرمین .تیم ارشاوین. تیم پینوکیو .امیر کیلر .مهدی بلور. بچه های ونوم . بهروز . حمزه . وحید . ابراهیمو تیم خوبش . کسی جا موند یادم نبود همه عشقن
    :love:

در آخرم تشکر ویژه از دکتر هانی :thumbup:

برد ب همه تبریک میگم دبل کردن جنوب شرق :D
  • به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است ؛ خب خسته نباشید ... تبریک خدمت تمام دوستان گل جنوب شرق کسانی که بی منت برای رسیدن به هدف تلاش کردند و همچنین خسته نباشید به رکورد داران و خدمت لیدران و تیم هلدری که شبانه روزی برای ۱۰۰ کردن این عمارت وقت گذاشتن من به نوبه ی خودم عضو کوچکی از این خانواده بزرگ از تمام کسانی که وقت گذاشتند متشکرم انشاالله همواره موفق و سلامت باشند.نکته ای که خیلی جالب بود برای ما دف خریداری شده رو واندر شمال شرق بود که با توجه به گزارشات باز رسیدگی نشد و همچنان نکته ای قابل توجه به میزان دفاع اتحاد ها که میثم زحمت گذاشتن عکسش رو گذاشت کاش بیشتر وقت گذاشته شه برای رسیدگی به اکانت ها و سروری جذاب رو مشاهده کنیم و به کاربران احترام گذاشته شه.

جا داره یه خسته نباشید به بچه های The old man دکتر هانی عزیز؛ رسول و میثم بدم خسته نباشید برای این همر زیبا و بکس بلور ؛ مهدی عزیز از همرشون لذت بردم و لحظات آخر رو تا ۱۰۰ شدن در کنار هم بودیم و خندیدیم به خصوص برا حرکتی که می خواست بزنه :دی یه خسته نباشید به تیم ابوذر و یاشار عزیز که رکورد روم سرور رو هم زدند خسته نباشید ایشاالله سری بعد رکورد خودتونو باز بزنید :دی.

این سرورهم برای ما خاطره شد و البته در کنار بزرگان بازی کردن و یاد گرفتن هم ارزش داشت به خصوص بزرگان ساید دکتر هانی و لورد هادی عزیز و کاظم خان خوش صدا در کنارشون کلی یاد گرفتیم و خندیدیم امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشند.

دوستان گلم رسول ؛ علیرضا یویو دوست داشتنی ؛که خیلی باهاشون حال کردم و لذت بردم در کنار بودنشون انشااله که بت هاشون خوب از آب در بیاد:دی
    ممرض که چند سروری هست تحملش کردم :دی و امیر که نبود کامل ولی جاش خالی بود.
    محمد مر اوووا که چشم جنوب شرق بود و کسی نبود که اسکات نشده بوود از زیر دستش خسته نباشید ممنون بابت زحمات تایم صبح.
    وحید عزیز و یه تشکر از دوستمون shiny star که به بنده لطف داشتند ممنونم ازشون حیف همرشون هم جایی زده نشد.مجتبی گل از تیم ارشاوین و آقا رضاشون و کل تیمتون خسته نباشید بابت همر زیباتون و لذت بردیم مجدد در کنارتون بازی کردیم.

مرسی از [b]فرزاد پانیشر عزیز بابت تعاریفت خجالت زدمون کردی خوبی از خودتون هست که انقدر مشتی و با مرام هستی امیدوارم هر سرور که میرید بترکونید و با قدرت و اقتدار سایدتون رو حفظ کنید.[/b]

از همه ی این دوستان ممنون بابت زحماتشون و تمام بازیکنان جنوب شرق که با این که جذابیت سرور به دلیل حذف دسته جمعی کم شده بود موندند و چیزی از جدیت کارشون کم نکرد.
    انشاالله که واندر زندیگیشون هم ۱۰۰ باشه و موفق باشند ارادت.

آرمین نو مرسی
  • سلام و خسته نباشید گرم خدمت دوستان اسپید باز

تبریک میگم به خاطر پیروزی شیرینی که داشتید

و تبریک ویژه به تیم لیدری و رسول که به یه سری به ظاهر پلیر ثابت کردن که زمانی که شکست میخورن به جز فرار کردن و توهین به دیگران کاری ازشون بر نمیاد
  • با سلام موفقیت و صد شدن واندر رو به دوستانمون تو ساید جنوب شرق تبریک میگم ببخشید اگه دیر فرستادم پیام رو تو دسترس نبودم :)
    داداش فرزادمون به نمایندگی از طرف پانیشر تبریک رو گفته بود

داداش فرزاد یادته چی بهت گفتم گفتم اگه ما اینجوری میخوردیم چی کار میکردیم ؟ ولی همونجور که گفتم رو که نیست سنگ پا .....
    با چه رویی میان صفحه فروم رو باز میکنید این همه پلیر حریف سه نفر و دوتا اکانت نشدین
    در ضمن آقایی که میای قصدت ایجاد تشنج درست کردن بین ما و دوستانمون هستش زور بیخودی نزن موفق نمیشی همه میدونن شناسنامه پانیشر چیه و چه کارهایی کرده

دفعه آخرت باشه راجب پانیشر افسانه ای صحبت میکنی البته دلیل که واضح است میخوای معروف بشی مشکلی داری سرور بعدی چند روز دیگه استارت میشه وجودشو داری رجیستر کن اسم اکانتت رو همینطور که ما تواین چهار راند یا با سه پیچ امدیم یا پانیشر وجودشو داشتیم از اول سرور گفتیم نه مثل بعضی ها زیر چادر باشی و ما باید خودمون پیداشون میکردیم و صفرشون میکردیم رو جلوتر بگو ببین مثل همین دوستات دودمانتو به باد میدیم یا نه اگه هم وجودشو نداری پس هیییسسسسسسسسس..... 8)

در ضمن من که میدونم تو کی هستی تو مسول فروم تیم مدیریتی قبلی بودی حالا هم امدی اینجا داری ایجاد تشنج میکنی برای تیم مدیریتی تراوین که چی بشه دنبال چی هستی ؟

ما الان تو فروم با همه ساید ها خوبیم میگیم و میخندیم و دوستانمون هم در جنوب شرق صد کردن ما هم خوشحالیم و کلی هم بیرون از بازی باهاشون گفتیم و خندیدیم و این همان رسم تراوین قدیم بود تو بازی رقیب و بیرون بازی دوست هستیم حالا هی تو بیا بذر نفرت بکار ................

پ.ن: بیشتر از این هم جوابتو نمیدم معروف میشی وعده ما کف بازی 8) :thumbsup: :thumbup:

احمد اف بی آی
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام به تمام دوستان عزیزم در تمامی سایدها

یه راهنمایی میخواستم بگیرم از اساتید و دکترهای مجرب بازی

چهار سرور در حال بازی کردن بودیم تمامی رقبای تیم ما ادعا میکنند ولی هر بار به روشی تیشه به ریشه خودشون میزنن
    در چهار سرور تیم ما ملقب به پانیشر با اکانت های ثابت و با نام های اصلی (punisher' sangak' FBI' Merelin) وارد بازی شدیم ولی تمام رقبای مدعی آبمیوه گیری هر سرور با نام های دیگران و نام های جدید و با اکانتهای بیشماری وارد بازی میشن که به لطف ایزد مننان و با دانشی که از بازی در اختیار تیم ما الخصوص استاد بنده فرزاد پانیشر قرار داره با تمامی پلن های موجود تارومار شدن !

اگه از دوستان کسی میتونه از طرف ما بگه اگه وجود دارن با نام و مشخصات خودشون وادد بازی بشن ! هر سرور کلی باید وقت بزارم چندتا موش صحرایی رو تو واحه ها پیدا کنم

وجود داری سرور بعد نزدیکه

نرم نرمک میرسد اینک سرور بعدی
    All Server ir : Merelin
    Server.com : Merlin88
    [SIGPIC][/SIGPIC]