نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور اسپید راند 4| آغاز 9 بهمن 1396 |

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور اسپید راند 4 آغاز 9 بهمن 1396 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

1. استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

2. لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

3. به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

4. استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

5. بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 1)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

6. استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

7. استفاده از فونت درشت و چشم آزار

8. نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

9. هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)
  • با سلام و عرض ادب خدمت دوستان قدیمی و جدید دنیای پر تلاطم تراوین :D
    با آرزوی شادی و سلامتی در این روز های سرد برای همه هم وطنان و پارسی زبان عزیز
    سرور جدید اسپید ایران (دور چهارم) رو شروع می کنیم
    امیدواریم این سرور بتونه برای شما سرگرم کننده باشه و اوقاع خوبی رو برای شما عزیزان رقم بزنه
    فقط باز مثل همیشه از شما همراهان گرامی درخواست می کنم، حد صحبت های داخل انجمن از کل کل فرا تر نره تا خدای ناکرده
    موجب ناراحتی دوستان دیگه نشه

شاد و موفق باشید <3
    با تشکر
    سورنا
  • هرچند آرزوی محالی هستش ولی منم سرور پاک و به دور از دو رویی و دو به هم زنی و عاری از مولتی بازی آرزو میکنم

یادمون نره این فقط یه بازیه و هر حرف و کل کلی که میشه جنبه فان داره. مثل پ.ن 1 . و شاید کسایی که اینجا باهاشون مخالفیم بیرون ببینیم دست بدیم و روبوسی کنیم. به فکر فشار خونمونیم باشیم در طول سرور

پ.ن 1 : وقتی با پروفایل خودت خودزنی میکنی. (نکن برادر)

[b]و.... حتما خدایگان به واحه های اطرافتون وحی میکنن که " ای حیوانات بپاشین بیرون بنده عزیزم داره میاد اینجا رو رید کنه"[/b]

پ.ن 2 : شیطونه میگه شمال شرق رو ول کن برو با تورج و از رگ گردن بهشون نزدیک تر

با توام سربازه حرفه ایه جنگ .............................. ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ

شمشیر من ، سنگینه واست ............................... مضحک ترین شوخیه زندگیه من

• درود
    از حوصله خارج هست توضیح دادن ی سری چیزا
    ما همیشه توی تاپ بودیم حتی قبل اینکه این روش جدید اختراع شه و دوستان جدید نوظهور تشریف بیارن :rolleyes:
    به هر حال اگر ی درصد فکر میکنید ما داریم همچین کاری میکنیم جواب ما اینه » موتونیم موکونیم موتونی بکن :thumbsup:

پ.ن » رو خود اکانتمون هم لاگین کنه نمیتونه کاری کنه ^^

گزیده ی اتحاد برتر برای دوستانی که خارج از سرور هستن

иιкℓαυѕ мιкαєℓѕσи wrote:

тнє ωσяѕт тнιиg αвσυт тяєαѕσи

ι αℓωαуѕ нαρρєи σи уσυя вєℓσνє∂ σиєѕ
  • Vo0rojak wrote:

گزیده ی اتحاد برتر برای دوستانی که خارج از سرور هستن

سلام به ایناز عزیز و تمامی دوستان خوبم در سرور

متاسفانه با توجه به مشکلاتی که توی این یکی 2روزه برام پیش اومده نتونستم سرور جدید رو در کنار دوستانم باشم ولی خوب میبینم که از اول سرور بر خلاف ما بقی سرور ها دوستان

شمال شرقی و شمال غربی خیلی زود اتحادشون رو یکی کردن که این نشون دهنده ی کار سخت جنوبی هاس .

2تا از لیدر های شمال غرب و 2تا از لیدر های شمال شرق در کنار هم دیگه با عشق و محبت وصف نشدنی شروع به کار کردن .

امیدوارم همیشه سرورها به همین صورت پیش بره و یادمون نره که این فقط یک بازیه .

خدارو شاکرم که بالاخره هر دوطرف شمالی به این حد از رابطه دوستانه رسیدن که در استارت سرور اینجوری پشت همدیگه وایستادن .

امیدوارم سروری پر از هیجان برای تمام بازیکنان هر 4 ساید باشه .

پ.ن : ندارد.
  • Nemat Yaghi wrote:

[/color]

پ.ن 2 : شیطونه میگه شمال شرق رو ول کن برو با تورج و از رگ گردن بهشون نزدیک تر

سلام

خوبی عمویی! آقا شورشی میتونم بپرسم اون 25 تا نیرویی که کشته شده توسط شما در راه خدا بوده؟ آخه اکانت گول رو چه به این حرف ها!!!(البته از شما بر نمیاد هستند کسایی که بتونند)

اصلا داشت یادم میرفت راستش یک سوال ذهن من خیلی درگیر کرده بود گفتم شاید شما بتونی کمکم کنید" آیا تورج تنها امده نزدیک ؟ "
    پ.ن: میشه تو هم بیای به ما نزدیک تر بشی؟
  • SacriFice wrote:

2تا از لیدر های شمال غرب و 2تا از لیدر های شمال شرق در کنار هم دیگه با عشق و محبت وصف نشدنی شروع به کار کردن .
    بعد همه اینا چرا شمال غرب ریجستر کردن؟؟؟
    پ.ن:عجب
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • KinG Me Ha wrote:

SacriFice wrote:

بعد همه اینا چرا شمال غرب ریجستر کردن؟؟؟پ.ن:عجب

دوست عزیز فکر کنم کامل نخوندی پست من رو

من به دلیل مشغله کاری هنوز موفق نشدم ثبت نام کنم و دلیل اینکه ثبت نام نکردم نبود هم تیمی های عزیزم بوده .

من اطلاعی ازین بابت ندارم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم اکانت SanaZ Joon و Punisher از بچه های شمال شرق هستند.

امیدوارم که جنوب هم با حجم پلیر بالایی که داره بتونه این سرور واقعا خودش رو نشون بده و مثل سرور قبل با اما و اگر ها 100 نکنه .

اینجوری شاید لذت 100کردن به ادم بچسبه .

ارزوی موفقیت برای شما و تمامی بازیکن های سرور
  • BA_hoosh wrote:

تیم ما میخواد حضور پیدا کنه ولی هیچ اطلاعاتی از داخل سرور نداریم.
    زئوس تو کدوم ربعه؟
    چندتا اتحاد اصلی هست و اسمشون چیه؟
    اگه الان ثبت نام کنیم تو کدوم مختصات می افتیم؟
    شمایی که هنوز نمیدونی خودت انتخاب میکنی کجا بیفتی بهتره ثبت نام نکنی گلم
    عشقت تو ش غ عه
  • BA_hoosh wrote:

تیم ما میخواد حضور پیدا کنه ولی هیچ اطلاعاتی از داخل سرور نداریم.
    زئوس تو کدوم ربعه؟
    چندتا اتحاد اصلی هست و اسمشون چیه؟
    سلام
    تو ساید شمال غرب 2 عدد اتحاد هست به نام هایnw و nw1 و 2 تا اتحاد zeus وZeuS-X
    شمال شرق هم 2 تا اتحاد داره به اسم های NE و Hero_NE

جنوب شرق هم مثل سرور های پیش با چندین اتحاد ™ViVaSE وارد بازی شدن

جنوب غرب با اسم مشابه جنوب شرق وارد شده viva sw ولی یک اتحاد رتبه 15 هست برای جنوب غرب بنام SW LanD

رومی‌ها :ثبت نام کرده:1722 درصد: 21.5

توتن‌ها:ثبت نام کرده:1645 درصد: 20.5

گول‌ها :ثبت نام کرده:4651 درصد:58
  • یکی بیاد به این پسره بفهمونه وقتی میپرسن ریجستر کردنی تو کدوم مختصات می افتیم ینی منظورشون اینه که مپ تا کجا پر شده :)

آی کیوت منو کشته.. لوووووووووول

BA_hoosh wrote:

همه ساید ها به لطف تراوین پلاس و ده هاش تا حدود مختصات 130 فول شده. و در صورت ریجستر یک محور بالای 130 بوده و یک محور به صورت تصادفی ممکنه 1 باشه و لب مرز بی افتی یا شانس داشته باشی و از هر دو طرف به یک اندازه فاصله داشته باشی

با توام سربازه حرفه ایه جنگ .............................. ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ

شمشیر من ، سنگینه واست ............................... مضحک ترین شوخیه زندگیه من

• با سلام خدمت همه عزیزان

اول برد سرور پیش اس ای رو تبریک بگم تو تایپیک اصلی هم، چون سرور پیش بن بودم نشد

پستی نمیخواستم بزارم، اما با صحبتی که دیروز با یکی از دوستان قدیم، که این سروربا هم تو یه ساید هستیم، به این نتیجه رسیدم که هدفمون مشترک هست و مشکلی تو اس دبلیو نداریم

امید وارم سروری خوب و جذاب برا همه عزیزان باشه

پ ن: اینکه تیم جدید الورود به اس دبلیو همون چیزی که تو ذهن منم بودو میخواست ارزوی موفقیت براشون میکنم و تا جایی که بشه طبق روال همیشگیم برا سایدم هر کمکی که بشه رو انجام میدم