نقشه

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• سلام دوستان کسی میدونه این قسمت از نقشه قضیه اش چیه ؟

ایده جالبی واسه اتحاد میتونست باشه اما من نفهمیدم کسی اگر فهمید به ما هم بگه مچکر میشیم

این قسمت چه معنی داره؟
      Images
      • logoSmall.png

230.17 kB, 607×245, viewed 170 times
    • Master Joint wrote:

سلام دوستان کسی میدونه این قسمت از نقشه قضیه اش چیه ؟

ایده جالبی واسه اتحاد میتونست باشه اما من نفهمیدم کسی اگر فهمید به ما هم بگه مچکر میشیم

این قسمت چه معنی داره؟
      با سلام

کدوم سرور هست؟سرور کریسمس (29)؟
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o
    • Ashkan.freedom wrote:

Master Joint wrote:

این قسمت چه معنی داره؟
      با سلام
      کدوم سرور هست؟سرور کریسمس (29)؟

نه اشکان
      سرور اسپیده
    • shahriyar_ss wrote:

Ashkan.freedom wrote:

Master Joint wrote:

این قسمت چه معنی داره؟
      با سلامکدوم سرور هست؟سرور کریسمس (29)؟
      نه اشکانسرور اسپیده
      جالبه.احتمالا اون قسمت هوا ابریه ، این قسمت هوا آفتابیه :thumbsup:

• Master Joint wrote:

این قسمت چه معنی داره؟
      اون رنگ نشون میده که شما وقتی به انتهای شرقی نقشه میرسید وقتی جلوتر برید از ابتدای غربی نقشه سر در میارید!!!
      و برای شمال و جنوب و بالعکس هم این قضیه صادق هست.
      با فرض کردن این که نقشه برای یک کُره است درک این مطلب راحت تر خواهد بود.

موفق باشین.
      دیر آمدی بازاریان من را فروختند ..
    • worshipper wrote:

Master Joint wrote:

این قسمت چه معنی داره؟
      اون رنگ نشون میده که شما وقتی به انتهای شرقی نقشه میرسید وقتی جلوتر برید از ابتدای غربی نقشه سر در میارید!!!و برای شمال و جنوب و بالعکس هم این قضیه صادق هست.
      با فرض کردن این که نقشه برای یک کُره است درک این مطلب راحت تر خواهد بود.

موفق باشین.

با سلام دوست عزیز

اولا که از توی عکس مختصات 231 227 مشخص هست که تقریبا میخوره وسط مپ هست.بعید میدونم تغییراتی صورت گرفته باشه پس فرض شما به کلی مردوده !!!

دوما من کنجکاو شدم یه مقدار گشت و گذار کرد و چیز جالبی دیدم

دوستان این زردی به چه دلیله؟

• آیا منطقه جدیدی (مثل خاکستری) به نام زردی به بازی اضاف شده که خاکش حاصل خیز تره و امتیازفرهنگی ۲ برابر میده؟ :thumbsup:
      • آیا اگر برای مشخص کردن نقاط مرز هست ، نسبت به یه ساید کوتاهی شده و ۲ خونه داخلش زرد هست و ساید دیگه چندین برابر خونه زرد داره
      • آیا باگ گرافیکی هست؟

در هر حال پاسخ پیش تیم مدیریتی هست.خوشحال میشیم شفاف سازی صورت بگیره

سپاس

• worshipper wrote:

البته تصحیح میکنم که صحبت بنده در خصوص رنگ بندی لب مرز بوده و نقاطی که بصورت پراکنده رنگ متفاوتی را دارند شامل نمیشود.

موفق باشید.

صحبت شمارو من برای کل نقاط فرض کردم و با مثال نغزی که اوردم درش کردم.در ضمن یه سوال.
      اگر شما درست میگین باید مثلا 10 خونه ای مرز زرد رنگ بشه.مثلا مرز ۲ ساید جنوبی که توی عکس نشون دادین ۱۰ خونه از اس ای و ۱۰ خونه از اس دبلیو ولی من اینجر که دارم میبینم ۱ خونه از اس ای و بالای ۱۰ خونه از اس دبلیو زرد شده.

به نظر من این یه باگ گرافیکی هست.

سپاس

• Ashkan.freedom wrote:

worshipper wrote:

البته تصحیح میکنم که صحبت بنده در خصوص رنگ بندی لب مرز بوده و نقاطی که بصورت پراکنده رنگ متفاوتی را دارند شامل نمیشود.

موفق باشید.
      صحبت شمارو من برای کل نقاط فرض کردم و با مثال نغزی که اوردم درش کردم.در ضمن یه سوال.اگر شما درست میگین باید مثلا 10 خونه ای مرز زرد رنگ بشه.مثلا مرز ۲ ساید جنوبی که توی عکس نشون دادین ۱۰ خونه از اس ای و ۱۰ خونه از اس دبلیو ولی من اینجر که دارم میبینم ۱ خونه از اس ای و بالای ۱۰ خونه از اس دبلیو زرد شده.

به نظر من این یه باگ گرافیکی هست.

سپاس

worshipper wrote:

موفق باشید.
      فقط لب مرز نیست
      تو ne هم هست که 7 در 7 منم هست که باگ هست
    • این فقط یه باگ گرافیکی هست
      زوم نقشه رو تغییر بدین همه چی عادی میشه
      هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:
    • Ashkan.freedom wrote:

Ashkan.freedom wrote:

worshipper wrote:

Master Joint wrote:

این قسمت چه معنی داره؟
      اون رنگ نشون میده که شما وقتی به انتهای شرقی نقشه میرسید وقتی جلوتر برید از ابتدای غربی نقشه سر در میارید!!!و برای شمال و جنوب و بالعکس هم این قضیه صادق هست.با فرض کردن این که نقشه برای یک کُره است درک این مطلب راحت تر خواهد بود.
      موفق باشین.
      • آیا منطقه جدیدی (مثل خاکستری) به نام زردی به بازی اضاف شده که خاکش حاصل خیز تره و امتیازفرهنگی ۲ برابر میده؟ :thumbsup:

Master Joint wrote:

نه امتیاز فرهنگی که مثال زدین
      ;)

آموزش گول بزاری مفید تره ها

فقط برام سواله تو که همش رومن ورمیداری آموزش گول گذاشتنت دیگه چیه!!! 8)
      [/color]
      هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup:

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()