تغیر نژاد در سرور

• تغیر نژاد در سرور

سلام و درود
      من در سرور ts29 عضو هستم
      و میخواستم تغیر نژاد بدم و با نژاد دیگری به ادامه بازی ادامه بدم
      سوال بنده اینکه اگر این اکانت حذف کنم و دوباره با همون اکانت ثبت نام کنم میشه؟
      و بنده بلاک نمیشم
      و اگر اکانت جدید ساختم مشکل برای ایکانت جدیدم پیش نمیاد ؟

باتشکر از سایت خوبتون
    • امکان تغییر نژاد به این شکل که شما بتونی نژادت رو عوض کنی و در ادامه با همون اکانت و همون جمعیت و همون مقدار سرباز بازی کنی وجود نداره، کاری که میتونی بکنی اینه که اکانت فعلیت رو حذف کنی و یک اکانت جدید با نژاد مورد نظرت از صفر بسازی.
      اکانت جدیدت دیگه ارتباطی به اکانت قدیمیت نداره که بخواد برات مشکلی پیش بیاد و بلاک بشی.
    • gharibe wrote:

سلام و درود
      من در سرور ts29 عضو هستم
      و میخواستم تغیر نژاد بدم و با نژاد دیگری به ادامه بازی ادامه بدم
      سوال بنده اینکه اگر این اکانت حذف کنم و دوباره با همون اکانت ثبت نام کنم میشه؟
      و بنده بلاک نمیشم
      و اگر اکانت جدید ساختم مشکل برای ایکانت جدیدم پیش نمیاد ؟

باتشکر از سایت خوبتون
      پیشنهاد میکنم اینکار رو انجام ندی
      سعی کن همون اکانتی که الان داری رو با توجه به ویژگی های اون نژاد ازش استفاده کنی
      حیفه اینو حذف کنی چون در هر صورت با اکانت جدید چند روز زمان از دست میدی و باید کلی انرژی و شاید پول بیشتر بزاری تا وضعیت اکانت جدید برسه به وضعیت اکانت فعلی
      همه نژادها قابلیت هایی برای حجوم و دفاع در زمانهای مختلف سرور دارن
      پیشنهاد میکنم به جای تغییر نژاد استراتژی بازی خودتون رو با توجه نژادتون تغییر بدین
      هیچ وقت آرزو نکن توی دنیا جای کسی باشی چون اگه آرزوت برآورده بشه جای خودت توی دنیا خیلی خالیه

پ.ن: استراتژی اصلی موفقیت در تراوین الافی زیاد و پول اضافست "شک نکنید" :thumbup: