نقد و بررسی سرور 5 | آغاز 5 اردیبهشت 1397 | راند 2

• No MerC wrote:

YousefRitalin wrote:

No MerC wrote:

YousefRitalin wrote:

YousefRitalin wrote:

YousefRitalin wrote:

conquer THE Battle wrote:

بنده لیدر هستم.شما اول درباره اینکه چطور این جاسوسی رد شده با ک-ری لوید شبیه سازی کن ببینیم چطور رده شه و ومولتی هانتر با کیه.در مضن جاسوس های مهاجم پنج ایکس هست و اینکه جاسوس های مدافع همه ده ایکس هست لول هاشون هم در نظر نگیر دیوار هم در نظر نگیر .ببینیم واقعا در این سرور چه میگذره.
      دقیقا این همون گزارشیه که خیلی روش بحث شده بود و بنده با هر مدلی که حساب کردم نمیشد از این رد بشه بهترینش دقیقا همین لویده که گفتیولی اگه کسی خودش هم محاسبه کنه متوجه میشه که این واقعا شدنی نیست و به عنوان باگ تراوین میتونیم ازش یاد کنیم :D مهاجم با ضریب پنج ، 10 کی جاسوس دارهمدافع با دو نوع نژاد که نژاد گول با ضریب پنج میشه 18780 عدد جاسوس و با نژاد توتن که ضریب سه داره میشه 29625 عدد جاسوسواضحه یا بیشتر توضیح بدم ؟
      لطفا یکی جواب این پستو بده
      از ادمین عزیز ،مسئولین و همراهان و پلیرهای باتجربه خواهشمندم یکی جواب این پستو بده واقعا عجیبه که هنوز برای این پست پاسخی نیومده :!: آیدین کجایی :?: تو بیا یه چی بگو حداقل :(
      سلام میتونید برای محاسبات دقیق تراوین از سایت زیر استفاده کنید ؛ابزار و امکانات تراویان :: صفحه اصلی

توجه کنید سطح آهنگری ؛ جمعیت ؛ کتیبه ؛ دیوار مدافع در گزارش شما تاثیر دارند ؛ یه شبیه ساز احتمالی من زدم که خیلی نزدیک به عدد هست البته بدون جمعیت چون از جمعیت آمار دقیق نداشتم اما به نظر من لینک موردی نداره و باگی وجود نداره.

لینک شبیه سازی بنده:

در صورت عدم باز شدن میتونید از عکس زیر استفاده کنید.

تراویان :: شبیه ساز نبرد توسعه یافته 2.0

سلام اسم اکانت شما رو نمیدونم و برای همین هم نمیدونم که شما اصلا تو این سرورهستید یا خیر برای همین نزدن تیک کتیبه برای مدافعو میزارم روی حساب اینکه شما با این دید نگاه کردید که جاسوس های مدافع تحت تاثیر کتیبه ای نبودن . منتهی پست شما رو دو عزیز لایک کردن که یکیشونو میشناسم و میدونم که این سرور هستن و میدونن کتیبه چشمان دست چه کسانیه، این لایک ایشون به معنی قبول داشتن این پسته :!:

محاسبه شما کاملا درست و دقیقه منتهی لطفا قسمت جاسوسان خوب برای مدافع بزارید روی ضربدر 3 ( توجه کنید که در اصل جاسوس های نژاد گول مدافع تحت کتیبه ی کوچک بودن ولی به خاطر تعداد بالای جاسوس توتن که با کتیبه ی بزرگ بود میگیم بزارید روی 3 )

لطفا جوابو باز هم مثل پست قبلی خودتون همینجا پست کنید

ممنونم

پ.ن : طبق گفته ی خودتون سطح آهنگری ؛ جمعیت ؛ کتیبه ؛ دیوار مدافع در گزارش شما تاثیر دارند .پس لطفا آهنگری مدافع سطح 10 حداقل ، و دیوار سطح 20 با تاثیر کتیبه ای که در بالا عرض کردم محاسبه کنید .

من داخل سرور نیستم و خوب با استفاده از توضیحات شما این موارد رو وارد کردم؛ اما موردی که شما فرستادید نمونش رو من باز دیدم و برای خودم هم عجیب بود تو سرور۶ قبل راند۱ بود که متوجه شدیم که اگر کسی دارای کتیبه چشمان باشه و نیروش رو بفرسته پشتیبانی برای دهکده دیگر تحت تاثیر قرار نمیگیرن الان هم دقیقا نمی دونم شرایط اتک و اطلاعات دقیق از سطح آهنگری مدافع و کتیبه مدافع ندارم و به اون قسمت صحبت شما مبنی بر داشتن کتیبه مدافع توجه نداشتم ؛ به هر حال باگی رخ داده یا محاسبه درست بوده تغییری در بازی نمیکنه و عملا کاری نمیشه کرد!

اگه اینطور باشه یعنی قانون عوض شده و هیچ اطلاعی به ما داده نشده ؟؟؟ چون طبق قانون تراوین ، کتیبه ی چشمان اگه جاسوس به عنوان پشتیبان بفرسته باز هم تاثیر خودشو داره .
      در هر صورت کاری نمیشه کرد ، اما خب این مسائل باید مطرح بشه تا اگه مشکلی و باگی هست رفع بشه .

همه ی ما ایرانی هستیم و همه ی ما دوست داریم سطح تراوین ایران بالابره و هدف همه ی ما همینه . برای همین هدف بازی میکنیم
    • Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

YousefRitalin wrote:

Soroush2 wrote:

من در مرحله دوم بطور کامل درباره ی امتیاز دفاعی تون صحبت کردم ولی یا مولتی خیلی سریع دید یا یکی بجای جواب خیلی سریع ریپورت کرد که متاسفانه حذف شد ولی اون سند نمیشه خلاصه علتش رو نمیتونم بنویسم چون مثل بالا پاک میشه
      بله مدیر محترم زحمت کشیدن و ویرایش کردن . منم دوس داشتم بیشتر بدونم ولی خب حتما موردی بود که خلاف قوانین فروم بود . بنده هم خوشحالم که با شما همکلام شدم منتهی دوست داشتم اسم اکانت شما در سرور رو هم بدونم .متاسفانه شما هم مثل من دچار اشتباه شدید . من نگفتم رفتید و 100 کی دفاع خریدید . گفتم رفتید و دفاع خریدید . این یعنی شما ممکنه حتی یک کی دفاع خریده باشید برای اون اکانت و همین یک کی دفاع کافیه تا مولتی نقض قوانین بزنه . که بعد بیاید بگید همر ما به خاطر دفاع خریداری شده دیوار شد نه به خاطر دیوار جنوب غرب . البته اینکه میگم شما منظورم کسایی هستن که این کارو کردن اشتباه برداشت نشه . شخص شما رو مورد خطاب قرار ندادم برای خرید دفاع
      من اصلا کاری به مقدار ندارم میگم اگه اینطوره چرا ما برای تارگت های فیک نخریدیم یا مثل سری آخر همرو فیک نذاشتیم بعد براتون دفاع بخریم چرا فقط برای تارگت ریل باید دف بخریم الان این سری آخر شما متوجه شدید که تمام حمله ها فیک؟! مامیتونستیم سری های پیش هم همینکار کنیم و دف بخریم و بن کنیم نه فقط برای تارگت اصلی که زدیم دف بخریم
      چون موضوع مربوط به اکانت ماست من تو این بحث دخالت میکنمموضوع کاملا واضحه. برای اکانت ما دف خریداری شد نه در حدی که بتونه همر هایی که برای بردن کتیبه اومده بودند رو دیوار کنه !!!. اگر واقعا شما انتظار دفاع تو اکانت ما نداشتید هیچوقت اینهمه همر به اکانت ما نمیکوبیدید. بنابراین بسیار ساده وقتی که دیدید دفاع زیادی به سمت اکانت ما در حال حرکته کمی دفاع از سیلورفرووش ها برامون خریدید و خب بعد هم ریپورت دادید و ما هم بن شدیم. هر چقدر هم به مولتی هانتر توضیح دادیم که ما اینکار رو نکردیم وبین این همه موج دفاعی تشخیص این که دفاع از کجا میاد سخته و ... قبول نکرد.( ما تازه اینجا یاد گرفتیم که همچین کاری امکان پذیره ) و خب این که شما ادعا دارید پانیشی که به اکانت ما زدند خیلی زیاد نبوده بسیار بسیار جالبه ( کنجکاو شدم بدونم شما ازکجا میدونید ما چقدر پانیش خوردیم ؟ ) این که ادعا میکنید حجم زیادی از دفاع ما از طریق سیلور فرووش ها تهیه شده از اون حرف های خنده داره چون کاملا از روی تاپ 10 دفاع مشخص شد که چه اکانت هایی رو دهکده های ما دف ریخته بودند. اینکه جنوب غرب را متهم به تامین دفاع از سیلور فرووش ها می کنید نشان دهنده عدم شجاعت شما در قبول واقعیت و بازی نابلدی شماست. شما براحتی میتونید از طریق رتبه دفاعی اتحاد ها میزان امتیاز دفاعی اتحادهای ما را مشاهده کنید. احتمالا تفاوت وحشتناک بین اتحادهای ما و اتحادهای شما کمی شوکه اتان خواهد کرد. امتیاز دفاعی فقط به اکانت های سازنده دفاع داده میشه و اگر ما در دفاع از سیلورفوروش ها استفاده کرده بودیم این امتیاز جمع نمیشد.
      این که میفرمایید چرا توی فیک این کار رو نکردید باید عرض کنم که توی فیک هم این کار رو کردید. بعد از تجربه موفقی که بار اول تو اجرای نقشه داشتید تصمیم به تکرار اون گرفتید و از اونجایی که اینجور بازی کثیف نیاز به این داره که موج دفاعی های ارسال شده از سیلورفرووش ها بین موج دفاعی های قانونی پنهان بشه حتما باید فیکی باشه که منجر به جمع شدن دفاع بشه. بنابراین روی اکانت ما فیک های منظم و دقیقی رفتید که ما احتمال ریل بودن دادیم. به محض این که ام ام دفاع داده شد طبق پروتکل های موجود تو جنوب غرب دفاع زیادی به سمت اکانت ما سرازیر شد وما با توجه به تجربه قبلی دقت زیادی تو موج های دفاعی در حال رسیدن کردیم و متوجه شدیم اینبار هم هدف بازی کثیف متای شما قرار گرفتیم . بنابراین سریعا با مولتی هانتر تماس گرفتیم و موضوع را اعلام کردیم ( مستندات و نامه ها موجوده. مولتی هانتر هم حی و حاضر موجوده ). که ایشون تو جواب اعلام کردند به محض رسیدن دفاع ها اون ها رو بک بدیم و با وجود اینکه تو اون میزان دفاع واقعا کار سختی بود ما این کار رو انجام دادیم و اینبار بازی کثیف شما به نتیجه نرسید.
      برای من جالبه که متای شما با برتری عددی و ادعای زیادش اینطور کثیف بازی میکنه و در نهایت هم با فرافکنی قصد داره که بازی کثیف خودش رو به ما نسبت بده.
      مطمئنا اینطور تبلیغات بی پایه و اساس راه به جایی نمیبره. دفعه بعد اگر خواستید غوغای تبلیغاتی و به اصطلاح افشاگری راه بیاندازید دقت کنید و پلن مناسبی انتخاب کنید تا با حرف های خودتان مغلوب نشوید.

حاجی شما خیلی خوبید و ما نابلد نمیدونم با کسی که پست های قبلی که اتفاقا از اکانت خودتون بوده رو یادتون نمیاد که گفته یک سطح پایش خورده همه ساختمون ها درمورد امتیاز دفاعی که انقدر بهش افتخار میکنید توضیح دادم که با هزینه کردن میشه ‌‌براحتی این کار کرد که مولتی حذف کرد وعجیب برام که حتی 10 دقیقه هم نموند یعنی کی میتونه به این زودی به اطلاع‌ رسونده باش در مورد پلن آخر هم ما همرو فیک زدیم چون شما یکسره از قدرت آنالیز باباتون میگفتید گفتیم این سری همرو فیک بزنیم ببینیم آنالیز چی میکنن که خودتون گفتی موج های دفاعی زیادی برای کمک بهتون اومد پس دیگه ادعای آنالیز نکنید درمورد تهمتی هم که زذی این فقط حرفه ای شدن شما رو تو تقلب نشون میده که این سری قبل از این که ما ریپورت کنیم خودتون اینکار کردید وگرنه اگر ما قرار بود بکنیم به محض خرید ریپورت میکردیم که شما بعید میدونم بتونید تو چند دقیقه اون ها رو پیدا کنید و کل مدت دنبال اونها باشید پس تهمت بیخود نزن برادر اگه مولتی اینم پاک کرد امیدوارم قبلش افرادی که باید بدونم حداقل بخوناین پلن آخر هم هدفی داشت ولی لیدرهای اتحاد گفتن که باز اینا دف میخرن و ارزش نداره کلی همر دیوار کنیم که آخرش مولتی بگه خبری نبوده که با توجه به گفته شما خوب شد نکردیم و باز هم درمورد تهمتتون میگم هر چقدر هم که ما سطحمون مثل شما بالا نباش نمیایم کلی بحث کنیم درمورد دف خریدن روی یک اکانت و دقیقا همون اکانت رو واسش دف بخریم اندک هوشی داریم
      1- قطعا ما اندازه خودمون بازی بلدیم.
      2- یک سطح پانیش خوردن همه ساختمون ها تو 19 تا دهکده پانیش کمیه ؟ اصلا میدونید معادل عددی ( زمان ساخت و گلد احتمالی رو محاسبه نمیکنم ) منابعی که بابت سطح 20 شدن اینهمه ساختمون لازمه چقدره ؟ خیلی ساده میگید پانیش کم !!!!
      3- بالاخره ما نفهمیدیم شما میگی ما دفاع خریدیم یا گلد خریدیم و دفاع ساختیم. چرا اینقدر از این شاخه به اون شاخه میپرید ؟ بله ما دفاع ساختیم و به اون افتخار میکنیم. ساخت دفاع هزینه خاصی نمیخواد و کم هزینه ترین کار ممکنه. شما هم به جای این که توانتون رو برای اتهام زنی بزارید برید تو بازی تلاش کنید. جالبه که شما از طرفی اتهام میزنید که جنوب غرب دفاعش رو از سیلور فرووش ها خرید کرده و از طرفی به ما میگین به زیاد بودن عدد امتیاز دفاعیمون افتخار نکنیم. از طرفی شما قبول میکنید که امتیاز دفاعی ما بالاست و دفاع زیادی ساختیم و از طرفی دچار این توهم هستید که ما این دفاع رو خریداری کردیم. این تناقض گویی تو حرف هاتون یکم زیادتر از حد نرمال نیست؟
      4- من پستی که حذف شده رو ندیدم. بنابراین حرفی در موردش نمیزنم ولی هر کی میگه برای ساخت دفاع هزینه لازمه از نظر من بازدی رو خوب بلد نیست.
      5- در مورد ادعای آنالیز و غیره. احتمالا شما هنوز مفهوم آنالیز رو دقیقا متوجه نشدی. هیچ آنالیزی باز تکرار میکنم هیچ آنالیزی منجر به نتیجه قطعی در مورد فیک یا ریل بودن حمله نمیشه. بلکه نتیجه تمام آنالیز ها تعیین میزان احتمال ریل یا فیک بودن حملست و بعد بنابر اهمیت تارگت اقدام لازم با توجه به میزان احتمال انجام میشه. حتی اگر نتیجه آنالیز نشون بده که مهاجم احتمالا فقط با گرزی حمله کرده. مشخص نیست که چه مقدار گرزی تو اتک هست 21 عدد یا 100 کا . این تصمیم شماست که چه برخوردی با احتمالات انجام بدین. بنابراین بازم تکرار میکنم با توجه به فیک دقیق و منظمی که انجام شده بود احتمال بالایی به ریل داده شد و با توجه به اهمیت تارگت و موجود بودن امکان دفاع تصمیم به عدم ریسک گرفته شد. شما با این طرز تحلیلتون از بازی و میزان شناختتون از بازی که دارید نمایان میکنید احتمالا نمیتونید در مورد درستی یا غلط بودن ادعای هیچ فردی تو بازی قضاوت کنید.
      6- ما با بازی کثیف شما کاملا آشنا شدیم . بعد از پوش کردن اکانت ها تون با غارت از مولتی هاتون، خریدن اکانت تو ساید ما و خرید دف برای ما به منظور بن کردن ما، دیگه انتظار بازی کثیف از شما چیز بعیدی نیست. بنابراین به محض این که ام ام زده شد ما تمام موج ها رو با دقت چک میکردیم و خیلی از موج های دفاعی سیلور فرووش ( که تعدادش هم زیاد نبود ) رو خیلی قبل از نشستن اتک بک دادیم و مولتی هانتر کاملا شاهد حسن نیت ما بود. اگر ما هم نقشه کثیفی که به ذهن شما ( !!! ) رسیده رو داشتیم میتونستیم همه دفاع رو بعد از نشستن اتک پس بدیم . ولی ما اینجا اینقدر دف داریم که با خواهش تمنا از ملت میخواهیم دیگه دف نفرستند. ( شاید باورش برات سخت باشه ولی خب بهتره باور هم نکنی و امتحان کنی ) بنابراین هیچ نیازی به هدر دادن پولمون بابت خرید دفاع نداریم. ( خیلی راحت میتونید از جاسوستون تو ساید ما بپرسید ببینید فاصله بعد از ارسال ام ام دفاع و تکمیل ظرفیت دفاعی و خواهش برای قطع ارسال دفاع تو ساید ما چقدره )
      7- یعنی شما برای این که میترسید ما دفاع بریزیم پلن نمیریزید ؟ انتظار ندارید که وقتی تشریف آوردید با شیرینی بیاییم استقبال ؟؟؟ خب دفاع جزئی از بازیه ما هم دیوار شدیم و میشیم. شما اگر از دف میترسید با واندر چه خواهید کرد :thumbsup: . ولی خب دفعه بعد که لیدرای محترمتون داشتند مغز شما رو پر میکردند که ما با دف خریداری شده دفاع کردیم، شما سوال کن پس این امتیاز دفاعی رو از کجا آوردند؟؟؟ !!!
      8- دفعه دومی هم که دف خریدید مربوط به قبل از مطرح شدن این مباحث تو فروم بود. بنابراین شما اینکار رو کردید و اندک هوش رو هم بابت انجام این کارهای کثیف دارید.
      9- در کل صحبت های من برگرفته از نظرهای بدون دلیل و مدرک شماست و اگر اینها رو لیدرهاتون بهتون گفتند و شما رو فریب دادند بیزحمت حرف های من رو در جواب بهشون بگید. و از خواب غفلت بیدار شین. بازی کردن تو اون ساید تقصیر شما نیست ولی همراه شدن تو پلن های کثیف اون ساید تقصیر شماست
      10- شما هنوز توضیح ندادید چطور میشه که ما دف از سیلور فرووش خریده باشیم ولی امتیاز دفاعی رو اتحادمون بگیره. مشتاقانه منتظر جوابم.
    • masters wrote:

Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

YousefRitalin wrote:

Soroush2 wrote:

من در مرحله دوم بطور کامل درباره ی امتیاز دفاعی تون صحبت کردم ولی یا مولتی خیلی سریع دید یا یکی بجای جواب خیلی سریع ریپورت کرد که متاسفانه حذف شد ولی اون سند نمیشه خلاصه علتش رو نمیتونم بنویسم چون مثل بالا پاک میشه
      بله مدیر محترم زحمت کشیدن و ویرایش کردن . منم دوس داشتم بیشتر بدونم ولی خب حتما موردی بود که خلاف قوانین فروم بود . بنده هم خوشحالم که با شما همکلام شدم منتهی دوست داشتم اسم اکانت شما در سرور رو هم بدونم .متاسفانه شما هم مثل من دچار اشتباه شدید . من نگفتم رفتید و 100 کی دفاع خریدید . گفتم رفتید و دفاع خریدید . این یعنی شما ممکنه حتی یک کی دفاع خریده باشید برای اون اکانت و همین یک کی دفاع کافیه تا مولتی نقض قوانین بزنه . که بعد بیاید بگید همر ما به خاطر دفاع خریداری شده دیوار شد نه به خاطر دیوار جنوب غرب . البته اینکه میگم شما منظورم کسایی هستن که این کارو کردن اشتباه برداشت نشه . شخص شما رو مورد خطاب قرار ندادم برای خرید دفاع
      من اصلا کاری به مقدار ندارم میگم اگه اینطوره چرا ما برای تارگت های فیک نخریدیم یا مثل سری آخر همرو فیک نذاشتیم بعد براتون دفاع بخریم چرا فقط برای تارگت ریل باید دف بخریم الان این سری آخر شما متوجه شدید که تمام حمله ها فیک؟! مامیتونستیم سری های پیش هم همینکار کنیم و دف بخریم و بن کنیم نه فقط برای تارگت اصلی که زدیم دف بخریم
      چون موضوع مربوط به اکانت ماست من تو این بحث دخالت میکنمموضوع کاملا واضحه. برای اکانت ما دف خریداری شد نه در حدی که بتونه همر هایی که برای بردن کتیبه اومده بودند رو دیوار کنه !!!. اگر واقعا شما انتظار دفاع تو اکانت ما نداشتید هیچوقت اینهمه همر به اکانت ما نمیکوبیدید. بنابراین بسیار ساده وقتی که دیدید دفاع زیادی به سمت اکانت ما در حال حرکته کمی دفاع از سیلورفرووش ها برامون خریدید و خب بعد هم ریپورت دادید و ما هم بن شدیم. هر چقدر هم به مولتی هانتر توضیح دادیم که ما اینکار رو نکردیم وبین این همه موج دفاعی تشخیص این که دفاع از کجا میاد سخته و ... قبول نکرد.( ما تازه اینجا یاد گرفتیم که همچین کاری امکان پذیره ) و خب این که شما ادعا دارید پانیشی که به اکانت ما زدند خیلی زیاد نبوده بسیار بسیار جالبه ( کنجکاو شدم بدونم شما ازکجا میدونید ما چقدر پانیش خوردیم ؟ ) این که ادعا میکنید حجم زیادی از دفاع ما از طریق سیلور فرووش ها تهیه شده از اون حرف های خنده داره چون کاملا از روی تاپ 10 دفاع مشخص شد که چه اکانت هایی رو دهکده های ما دف ریخته بودند. اینکه جنوب غرب را متهم به تامین دفاع از سیلور فرووش ها می کنید نشان دهنده عدم شجاعت شما در قبول واقعیت و بازی نابلدی شماست. شما براحتی میتونید از طریق رتبه دفاعی اتحاد ها میزان امتیاز دفاعی اتحادهای ما را مشاهده کنید. احتمالا تفاوت وحشتناک بین اتحادهای ما و اتحادهای شما کمی شوکه اتان خواهد کرد. امتیاز دفاعی فقط به اکانت های سازنده دفاع داده میشه و اگر ما در دفاع از سیلورفوروش ها استفاده کرده بودیم این امتیاز جمع نمیشد.این که میفرمایید چرا توی فیک این کار رو نکردید باید عرض کنم که توی فیک هم این کار رو کردید. بعد از تجربه موفقی که بار اول تو اجرای نقشه داشتید تصمیم به تکرار اون گرفتید و از اونجایی که اینجور بازی کثیف نیاز به این داره که موج دفاعی های ارسال شده از سیلورفرووش ها بین موج دفاعی های قانونی پنهان بشه حتما باید فیکی باشه که منجر به جمع شدن دفاع بشه. بنابراین روی اکانت ما فیک های منظم و دقیقی رفتید که ما احتمال ریل بودن دادیم. به محض این که ام ام دفاع داده شد طبق پروتکل های موجود تو جنوب غرب دفاع زیادی به سمت اکانت ما سرازیر شد وما با توجه به تجربه قبلی دقت زیادی تو موج های دفاعی در حال رسیدن کردیم و متوجه شدیم اینبار هم هدف بازی کثیف متای شما قرار گرفتیم . بنابراین سریعا با مولتی هانتر تماس گرفتیم و موضوع را اعلام کردیم ( مستندات و نامه ها موجوده. مولتی هانتر هم حی و حاضر موجوده ). که ایشون تو جواب اعلام کردند به محض رسیدن دفاع ها اون ها رو بک بدیم و با وجود اینکه تو اون میزان دفاع واقعا کار سختی بود ما این کار رو انجام دادیم و اینبار بازی کثیف شما به نتیجه نرسید.
      برای من جالبه که متای شما با برتری عددی و ادعای زیادش اینطور کثیف بازی میکنه و در نهایت هم با فرافکنی قصد داره که بازی کثیف خودش رو به ما نسبت بده.
      مطمئنا اینطور تبلیغات بی پایه و اساس راه به جایی نمیبره. دفعه بعد اگر خواستید غوغای تبلیغاتی و به اصطلاح افشاگری راه بیاندازید دقت کنید و پلن مناسبی انتخاب کنید تا با حرف های خودتان مغلوب نشوید.
      حاجی شما خیلی خوبید و ما نابلد نمیدونم با کسی که پست های قبلی که اتفاقا از اکانت خودتون بوده رو یادتون نمیاد که گفته یک سطح پایش خورده همه ساختمون ها درمورد امتیاز دفاعی که انقدر بهش افتخار میکنید توضیح دادم که با هزینه کردن میشه ‌‌براحتی این کار کرد که مولتی حذف کرد وعجیب برام که حتی 10 دقیقه هم نموند یعنی کی میتونه به این زودی به اطلاع‌ رسونده باش در مورد پلن آخر هم ما همرو فیک زدیم چون شما یکسره از قدرت آنالیز باباتون میگفتید گفتیم این سری همرو فیک بزنیم ببینیم آنالیز چی میکنن که خودتون گفتی موج های دفاعی زیادی برای کمک بهتون اومد پس دیگه ادعای آنالیز نکنید درمورد تهمتی هم که زذی این فقط حرفه ای شدن شما رو تو تقلب نشون میده که این سری قبل از این که ما ریپورت کنیم خودتون اینکار کردید وگرنه اگر ما قرار بود بکنیم به محض خرید ریپورت میکردیم که شما بعید میدونم بتونید تو چند دقیقه اون ها رو پیدا کنید و کل مدت دنبال اونها باشید پس تهمت بیخود نزن برادر اگه مولتی اینم پاک کرد امیدوارم قبلش افرادی که باید بدونم حداقل بخوناین پلن آخر هم هدفی داشت ولی لیدرهای اتحاد گفتن که باز اینا دف میخرن و ارزش نداره کلی همر دیوار کنیم که آخرش مولتی بگه خبری نبوده که با توجه به گفته شما خوب شد نکردیم و باز هم درمورد تهمتتون میگم هر چقدر هم که ما سطحمون مثل شما بالا نباش نمیایم کلی بحث کنیم درمورد دف خریدن روی یک اکانت و دقیقا همون اکانت رو واسش دف بخریم اندک هوشی داریم
      1- قطعا ما اندازه خودمون بازی بلدیم.2- یک سطح پانیش خوردن همه ساختمون ها تو 19 تا دهکده پانیش کمیه ؟ اصلا میدونید معادل عددی ( زمان ساخت و گلد احتمالی رو محاسبه نمیکنم ) منابعی که بابت سطح 20 شدن اینهمه ساختمون لازمه چقدره ؟ خیلی ساده میگید پانیش کم !!!!
      3- بالاخره ما نفهمیدیم شما میگی ما دفاع خریدیم یا گلد خریدیم و دفاع ساختیم. چرا اینقدر از این شاخه به اون شاخه میپرید ؟ بله ما دفاع ساختیم و به اون افتخار میکنیم. ساخت دفاع هزینه خاصی نمیخواد و کم هزینه ترین کار ممکنه. شما هم به جای این که توانتون رو برای اتهام زنی بزارید برید تو بازی تلاش کنید. جالبه که شما از طرفی اتهام میزنید که جنوب غرب دفاعش رو از سیلور فرووش ها خرید کرده و از طرفی به ما میگین به زیاد بودن عدد امتیاز دفاعیمون افتخار نکنیم. از طرفی شما قبول میکنید که امتیاز دفاعی ما بالاست و دفاع زیادی ساختیم و از طرفی دچار این توهم هستید که ما این دفاع رو خریداری کردیم. این تناقض گویی تو حرف هاتون یکم زیادتر از حد نرمال نیست؟
      4- من پستی که حذف شده رو ندیدم. بنابراین حرفی در موردش نمیزنم ولی هر کی میگه برای ساخت دفاع هزینه لازمه از نظر من بازدی رو خوب بلد نیست.
      5- در مورد ادعای آنالیز و غیره. احتمالا شما هنوز مفهوم آنالیز رو دقیقا متوجه نشدی. هیچ آنالیزی باز تکرار میکنم هیچ آنالیزی منجر به نتیجه قطعی در مورد فیک یا ریل بودن حمله نمیشه. بلکه نتیجه تمام آنالیز ها تعیین میزان احتمال ریل یا فیک بودن حملست و بعد بنابر اهمیت تارگت اقدام لازم با توجه به میزان احتمال انجام میشه. حتی اگر نتیجه آنالیز نشون بده که مهاجم احتمالا فقط با گرزی حمله کرده. مشخص نیست که چه مقدار گرزی تو اتک هست 21 عدد یا 100 کا . این تصمیم شماست که چه برخوردی با احتمالات انجام بدین. بنابراین بازم تکرار میکنم با توجه به فیک دقیق و منظمی که انجام شده بود احتمال بالایی به ریل داده شد و با توجه به اهمیت تارگت و موجود بودن امکان دفاع تصمیم به عدم ریسک گرفته شد. شما با این طرز تحلیلتون از بازی و میزان شناختتون از بازی که دارید نمایان میکنید احتمالا نمیتونید در مورد درستی یا غلط بودن ادعای هیچ فردی تو بازی قضاوت کنید.
      6- ما با بازی کثیف شما کاملا آشنا شدیم . بعد از پوش کردن اکانت ها تون با غارت از مولتی هاتون، خریدن اکانت تو ساید ما و خرید دف برای ما به منظور بن کردن ما، دیگه انتظار بازی کثیف از شما چیز بعیدی نیست. بنابراین به محض این که ام ام زده شد ما تمام موج ها رو با دقت چک میکردیم و خیلی از موج های دفاعی سیلور فرووش ( که تعدادش هم زیاد نبود ) رو خیلی قبل از نشستن اتک بک دادیم و مولتی هانتر کاملا شاهد حسن نیت ما بود. اگر ما هم نقشه کثیفی که به ذهن شما ( !!! ) رسیده رو داشتیم میتونستیم همه دفاع رو بعد از نشستن اتک پس بدیم . ولی ما اینجا اینقدر دف داریم که با خواهش تمنا از ملت میخواهیم دیگه دف نفرستند. ( شاید باورش برات سخت باشه ولی خب بهتره باور هم نکنی و امتحان کنی ) بنابراین هیچ نیازی به هدر دادن پولمون بابت خرید دفاع نداریم. ( خیلی راحت میتونید از جاسوستون تو ساید ما بپرسید ببینید فاصله بعد از ارسال ام ام دفاع و تکمیل ظرفیت دفاعی و خواهش برای قطع ارسال دفاع تو ساید ما چقدره )
      7- یعنی شما برای این که میترسید ما دفاع بریزیم پلن نمیریزید ؟ انتظار ندارید که وقتی تشریف آوردید با شیرینی بیاییم استقبال ؟؟؟ خب دفاع جزئی از بازیه ما هم دیوار شدیم و میشیم. شما اگر از دف میترسید با واندر چه خواهید کرد :thumbsup: . ولی خب دفعه بعد که لیدرای محترمتون داشتند مغز شما رو پر میکردند که ما با دف خریداری شده دفاع کردیم، شما سوال کن پس این امتیاز دفاعی رو از کجا آوردند؟؟؟ !!!
      8- دفعه دومی هم که دف خریدید مربوط به قبل از مطرح شدن این مباحث تو فروم بود. بنابراین شما اینکار رو کردید و اندک هوش رو هم بابت انجام این کارهای کثیف دارید.
      9- در کل صحبت های من برگرفته از نظرهای بدون دلیل و مدرک شماست و اگر اینها رو لیدرهاتون بهتون گفتند و شما رو فریب دادند بیزحمت حرف های من رو در جواب بهشون بگید. و از خواب غفلت بیدار شین. بازی کردن تو اون ساید تقصیر شما نیست ولی همراه شدن تو پلن های کثیف اون ساید تقصیر شماست
      10- شما هنوز توضیح ندادید چطور میشه که ما دف از سیلور فرووش خریده باشیم ولی امتیاز دفاعی رو اتحادمون بگیره. مشتاقانه منتظر جوابم.
      2_منابع رو میشه جمع کرد با منابع از اتحاد و غارت بدست آورد و با گلد به سطح 20 برگردوند و لی همر هایی که دیوار شدن نمیشه با گلد برگردوند امیدوارم با سطح بالای بازیتون اینو بفهمید
      3_درجواب این باید باز هم جوابی که به هم اتحادیتون دادم بگم که حداقل پست هارو بخونید بفهمید بعد حرف بزنید من گفتم گلد خریدید اخه؟!
      4_تو اون پست من بطور کامل توضیح دادم که چطور میشه امتیاز دفاعی یک اتحاد رو به اون عدد یا میلیون ها برابر اون با هزینه کردن سنگین بدست اورد
      5_خوبه باز میگید یه چیز احتمالی این بار چون قبلا اونطور که من یادم دوستانتون یا خودتون میگفتید آنالیز کردیم شما انقدر تابلو میزنید که ریل کاملا از فیک معلوم بود من مشکل حافظه دارم یا شماها؟
      6_ببین من از ساید خودمون یعنی شمال شرق میگم نه پوش کردیم تا حالا نه جاسوس داریم جایی نه دف خریدیم نه اکانت خریدیم نه هیچی حتی یه سند نشون بده ازش بد بگو جالب اینجاست سری پیش این بحث شد و فکر کنم پلیر دیگه ای از اکانت خودتون آخرش عذر خواهی کرد بابت این تهمت به ما پس حداقل هماهنگ باشید تک تک نگید بعد عذر خواهی کنید
      7_ما از دف ریختن و دیوار شدن نمی‌ترسیم از اینکه مثل سری پیش با دف خریداری شده دیوار شیم بعد مولتی به شما پانیش بزنه و به ما بگه شرمنده کاری نمیتونم واس همرایی که پریدن کرد که باعث شد که نزنیم
      8_دفعه دومی که دف خریدیم؟! اگه منظورتون پلن اکانت جادوگر که گفتن واس لوگین رو اکانت های دیگه بن شدن نه دف خریدن که اینجور که شما میگی اون نبوده حداقل با هم هماهنگ کنید همدیگرو ضایع نکنید و اگه واس سری آخر که ما فیک زدیم همرو بعد شما گفتید دف خریدیم شما شناسایی کردی که بعد از بحث های توی فروم بوده یکم با هم حرف بزنید بعد بیاید اینجا بگید که متناقض نباش انقدر باهم
      9_صحبت های من که کاملا معلوم مدرکش هم بن شدن دو تارگتی که تو دوتا پلن حمله گذاشتیم و بعد بن شدن مدرک از این واضح تر
      10_الان من اینجا بگم باز مولتی پست رو پاک میکنه ولی میشه امتیاز دفاعی رو بالا برد با انجام کارهایی و هزینه کردن و دف خرید براحتی همزمان برای دیوار کردن همر ها
      حالا که مشتاق بودی اینم جوابت
    • اکانت unknown 1 هم به جمع کراپ لاکی های شمال غرب پیوست :دی

دفاعیتون رو برای ساید جنوب شرق فرستادین نکنه :دی

رسول ترک 3 هفته پیش زنگ زد که باید حذف کنید دیگه :دی

متا 3 به 1 هنوز نتونسته جنوب غرب رو خم کنه فعلا تبدیل شد 2.5 به 1 البته اگر شمال غرب نیم حساب شه :دی
      امضا چی بزارم؟؟؟؟ تو نظر بده :دی
    • ParhamGreen wrote:

اکانت unknown 1 هم به جمع کراپ لاکی های شمال غرب پیوست :دی

دفاعیتون رو برای ساید جنوب شرق فرستادین نکنه :دی

رسول ترک 3 هفته پیش زنگ زد که باید حذف کنید دیگه :دی

متا 3 به 1 هنوز نتونسته جنوب غرب رو خم کنه فعلا تبدیل شد 2.5 به 1 البته اگر شمال غرب نیم حساب شه :دی

اینم لینک اتک ها

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

• Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

YousefRitalin wrote:

Soroush2 wrote:

چون موضوع مربوط به اکانت ماست من تو این بحث دخالت میکنمموضوع کاملا واضحه. برای اکانت ما دف خریداری شد نه در حدی که بتونه همر هایی که برای بردن کتیبه اومده بودند رو دیوار کنه !!!. اگر واقعا شما انتظار دفاع تو اکانت ما نداشتید هیچوقت اینهمه همر به اکانت ما نمیکوبیدید. بنابراین بسیار ساده وقتی که دیدید دفاع زیادی به سمت اکانت ما در حال حرکته کمی دفاع از سیلورفرووش ها برامون خریدید و خب بعد هم ریپورت دادید و ما هم بن شدیم. هر چقدر هم به مولتی هانتر توضیح دادیم که ما اینکار رو نکردیم وبین این همه موج دفاعی تشخیص این که دفاع از کجا میاد سخته و ... قبول نکرد.( ما تازه اینجا یاد گرفتیم که همچین کاری امکان پذیره ) و خب این که شما ادعا دارید پانیشی که به اکانت ما زدند خیلی زیاد نبوده بسیار بسیار جالبه ( کنجکاو شدم بدونم شما ازکجا میدونید ما چقدر پانیش خوردیم ؟ ) این که ادعا میکنید حجم زیادی از دفاع ما از طریق سیلور فرووش ها تهیه شده از اون حرف های خنده داره چون کاملا از روی تاپ 10 دفاع مشخص شد که چه اکانت هایی رو دهکده های ما دف ریخته بودند. اینکه جنوب غرب را متهم به تامین دفاع از سیلور فرووش ها می کنید نشان دهنده عدم شجاعت شما در قبول واقعیت و بازی نابلدی شماست. شما براحتی میتونید از طریق رتبه دفاعی اتحاد ها میزان امتیاز دفاعی اتحادهای ما را مشاهده کنید. احتمالا تفاوت وحشتناک بین اتحادهای ما و اتحادهای شما کمی شوکه اتان خواهد کرد. امتیاز دفاعی فقط به اکانت های سازنده دفاع داده میشه و اگر ما در دفاع از سیلورفوروش ها استفاده کرده بودیم این امتیاز جمع نمیشد.این که میفرمایید چرا توی فیک این کار رو نکردید باید عرض کنم که توی فیک هم این کار رو کردید. بعد از تجربه موفقی که بار اول تو اجرای نقشه داشتید تصمیم به تکرار اون گرفتید و از اونجایی که اینجور بازی کثیف نیاز به این داره که موج دفاعی های ارسال شده از سیلورفرووش ها بین موج دفاعی های قانونی پنهان بشه حتما باید فیکی باشه که منجر به جمع شدن دفاع بشه. بنابراین روی اکانت ما فیک های منظم و دقیقی رفتید که ما احتمال ریل بودن دادیم. به محض این که ام ام دفاع داده شد طبق پروتکل های موجود تو جنوب غرب دفاع زیادی به سمت اکانت ما سرازیر شد وما با توجه به تجربه قبلی دقت زیادی تو موج های دفاعی در حال رسیدن کردیم و متوجه شدیم اینبار هم هدف بازی کثیف متای شما قرار گرفتیم . بنابراین سریعا با مولتی هانتر تماس گرفتیم و موضوع را اعلام کردیم ( مستندات و نامه ها موجوده. مولتی هانتر هم حی و حاضر موجوده ). که ایشون تو جواب اعلام کردند به محض رسیدن دفاع ها اون ها رو بک بدیم و با وجود اینکه تو اون میزان دفاع واقعا کار سختی بود ما این کار رو انجام دادیم و اینبار بازی کثیف شما به نتیجه نرسید.برای من جالبه که متای شما با برتری عددی و ادعای زیادش اینطور کثیف بازی میکنه و در نهایت هم با فرافکنی قصد داره که بازی کثیف خودش رو به ما نسبت بده.
      1- قطعا ما اندازه خودمون بازی بلدیم.2- یک سطح پانیش خوردن همه ساختمون ها تو 19 تا دهکده پانیش کمیه ؟ اصلا میدونید معادل عددی ( زمان ساخت و گلد احتمالی رو محاسبه نمیکنم ) منابعی که بابت سطح 20 شدن اینهمه ساختمون لازمه چقدره ؟ خیلی ساده میگید پانیش کم !!!!3- بالاخره ما نفهمیدیم شما میگی ما دفاع خریدیم یا گلد خریدیم و دفاع ساختیم. چرا اینقدر از این شاخه به اون شاخه میپرید ؟ بله ما دفاع ساختیم و به اون افتخار میکنیم. ساخت دفاع هزینه خاصی نمیخواد و کم هزینه ترین کار ممکنه. شما هم به جای این که توانتون رو برای اتهام زنی بزارید برید تو بازی تلاش کنید. جالبه که شما از طرفی اتهام میزنید که جنوب غرب دفاعش رو از سیلور فرووش ها خرید کرده و از طرفی به ما میگین به زیاد بودن عدد امتیاز دفاعیمون افتخار نکنیم. از طرفی شما قبول میکنید که امتیاز دفاعی ما بالاست و دفاع زیادی ساختیم و از طرفی دچار این توهم هستید که ما این دفاع رو خریداری کردیم. این تناقض گویی تو حرف هاتون یکم زیادتر از حد نرمال نیست؟
      2_منابع رو میشه جمع کرد با منابع از اتحاد و غارت بدست آورد و با گلد به سطح 20 برگردوند و لی همر هایی که دیوار شدن نمیشه با گلد برگردوند امیدوارم با سطح بالای بازیتون اینو بفهمید 3_درجواب این باید باز هم جوابی که به هم اتحادیتون دادم بگم که حداقل پست هارو بخونید بفهمید بعد حرف بزنید من گفتم گلد خریدید اخه؟!
      4_تو اون پست من بطور کامل توضیح دادم که چطور میشه امتیاز دفاعی یک اتحاد رو به اون عدد یا میلیون ها برابر اون با هزینه کردن سنگین بدست اورد
      5_خوبه باز میگید یه چیز احتمالی این بار چون قبلا اونطور که من یادم دوستانتون یا خودتون میگفتید آنالیز کردیم شما انقدر تابلو میزنید که ریل کاملا از فیک معلوم بود من مشکل حافظه دارم یا شماها؟
      6_ببین من از ساید خودمون یعنی شمال شرق میگم نه پوش کردیم تا حالا نه جاسوس داریم جایی نه دف خریدیم نه اکانت خریدیم نه هیچی حتی یه سند نشون بده ازش بد بگو جالب اینجاست سری پیش این بحث شد و فکر کنم پلیر دیگه ای از اکانت خودتون آخرش عذر خواهی کرد بابت این تهمت به ما پس حداقل هماهنگ باشید تک تک نگید بعد عذر خواهی کنید
      7_ما از دف ریختن و دیوار شدن نمی‌ترسیم از اینکه مثل سری پیش با دف خریداری شده دیوار شیم بعد مولتی به شما پانیش بزنه و به ما بگه شرمنده کاری نمیتونم واس همرایی که پریدن کرد که باعث شد که نزنیم
      8_دفعه دومی که دف خریدیم؟! اگه منظورتون پلن اکانت جادوگر که گفتن واس لوگین رو اکانت های دیگه بن شدن نه دف خریدن که اینجور که شما میگی اون نبوده حداقل با هم هماهنگ کنید همدیگرو ضایع نکنید و اگه واس سری آخر که ما فیک زدیم همرو بعد شما گفتید دف خریدیم شما شناسایی کردی که بعد از بحث های توی فروم بوده یکم با هم حرف بزنید بعد بیاید اینجا بگید که متناقض نباش انقدر باهم
      9_صحبت های من که کاملا معلوم مدرکش هم بن شدن دو تارگتی که تو دوتا پلن حمله گذاشتیم و بعد بن شدن مدرک از این واضح تر
      10_الان من اینجا بگم باز مولتی پست رو پاک میکنه ولی میشه امتیاز دفاعی رو بالا برد با انجام کارهایی و هزینه کردن و دف خرید براحتی همزمان برای دیوار کردن همر ها
      1- میشه واضح بگید پانیشی که به نظر شما برای اکانت ما مناسب بود دقیقا چی بوده ( شاید سطح بازیمون کمی بالاتر رفت ). در ضمن ما 24 ساعت هم بن بودیم این یعنی توقف غارت و توقف همر این رو هم بزارید رو منابعی که گفتم. اگر نمیدونید بدونید که منابعی که باید صرف توسعه همر میشد بجاش صرف بازسازی ساختمون ها شد. بنابراین همر ما هم خیلی عقب افتاد. ( اون هم کاملا به ناحق )
      2- کدوم جواب ؟؟؟ اولا که همچین جوابی وجود نداره. دوما من لازم نمیبینم و دلم هم نمیخواد همه پست های شما رو بخونم. شما در جواب من گفتید با هزینه میشه امتیاز دفاعی رو بالا آورد و من هم جواب شما رو دادم.
      3- قطعا شما مشکل حافظه دارید. چون قطع یقین من همچین چیزی نگفتم و از طرفی هم نمیدونم کسی از دوستان من همچین چیزی گفته یا نه. به هر حال من مسئول دانش بقیه از بازی نیستم. شما در حال حاضر دارید با من گفتگو میکنید. بحث رو به حاشیه و این و آن نکشونید.
      4- دفعه قبل هم که این بحث شد به شما گفتم که وقتی با سایدی متا میبندید تو همه کثیف کاری های اون ساید شریک هستید. با هم پلن میرید با هم دفاع میکنید بین هم کتیبه جابجا میکنید و .... پس شما یک ساید هستید.
      5- این موضوع نیازی به بحث نداره. تاریخ نامه هایی که ما به مولتی هانتر زدیم کاملا مشخصه. از طرفی تاریخ پست های فروم هم مشخصه. من هردوی تاریخ ها رو دارم میبینم. واقعا چرا اصرار دارید همچین توهمی رو القا کنید؟ من واقعا نیازی ندارم تو این زمینه دروغ بگم، ولی به نظر میرسه شما بشدت نیاز داری که این رو بخودت بقبولونی
      6- باز هم میگم من مسئول صحبت ها و برداشت های دوستان دیگه نیستم و حتی راجع به اکانت های دیگه ساید نظر نمیدم. من موضوعی رو گفتم که اتفاق افتاده. اگر کسی صحبت دیگه ای کرده احتمالا برداشت خودش رو گفته. با اینحال قطعا حرف هاش به واقعی نزدیکتره تا توهمات شما.
      7- بن شدن اکانت جادوگر هیچ ربطی به دف خریداری شده نداشت و مولتی هانتر بابت موضوع دیگه ای ایشون رو بازداشت کرد. ( پس لطفا مجددا از چیزی که نمیدونید حرف نزنید. ). در مورد اکانت ما هم که توضیح کامل داده شد. افتخار بازی کثیف تو این زمینه باز هم نصیب متای کثیف شما شد.
      8-به هر حال اگر شما فک میکنید که سیلور فرووووش های این میزان دف تو اون مقطع سرور داشتند و این میزان دفی که جنوب غرب کرده از تراوین پلاس بوده و .... شما رو با توهماتت تنها میزارم. خوش بگزره. ( کاش مدیران فروم میزاشتند روش متوهمانه شما تو بالا بردن امتیاز دفاعی جنوب غرب رو میدیدیم تا متوجه بشیم جنوب غرب بجای ساخت دفاع وقتش رو بابت چه چیزی تلف کرده تا فقط امتیاز دفاعی رو بالا ببره نه تعداد دفاعش رو :D :thumbsup: )
    • masters wrote:

Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

masters wrote:

Soroush2 wrote:

YousefRitalin wrote:

Soroush2 wrote:

چون موضوع مربوط به اکانت ماست من تو این بحث دخالت میکنمموضوع کاملا واضحه. برای اکانت ما دف خریداری شد نه در حدی که بتونه همر هایی که برای بردن کتیبه اومده بودند رو دیوار کنه !!!. اگر واقعا شما انتظار دفاع تو اکانت ما نداشتید هیچوقت اینهمه همر به اکانت ما نمیکوبیدید. بنابراین بسیار ساده وقتی که دیدید دفاع زیادی به سمت اکانت ما در حال حرکته کمی دفاع از سیلورفرووش ها برامون خریدید و خب بعد هم ریپورت دادید و ما هم بن شدیم. هر چقدر هم به مولتی هانتر توضیح دادیم که ما اینکار رو نکردیم وبین این همه موج دفاعی تشخیص این که دفاع از کجا میاد سخته و ... قبول نکرد.( ما تازه اینجا یاد گرفتیم که همچین کاری امکان پذیره ) و خب این که شما ادعا دارید پانیشی که به اکانت ما زدند خیلی زیاد نبوده بسیار بسیار جالبه ( کنجکاو شدم بدونم شما ازکجا میدونید ما چقدر پانیش خوردیم ؟ ) این که ادعا میکنید حجم زیادی از دفاع ما از طریق سیلور فرووش ها تهیه شده از اون حرف های خنده داره چون کاملا از روی تاپ 10 دفاع مشخص شد که چه اکانت هایی رو دهکده های ما دف ریخته بودند. اینکه جنوب غرب را متهم به تامین دفاع از سیلور فرووش ها می کنید نشان دهنده عدم شجاعت شما در قبول واقعیت و بازی نابلدی شماست. شما براحتی میتونید از طریق رتبه دفاعی اتحاد ها میزان امتیاز دفاعی اتحادهای ما را مشاهده کنید. احتمالا تفاوت وحشتناک بین اتحادهای ما و اتحادهای شما کمی شوکه اتان خواهد کرد. امتیاز دفاعی فقط به اکانت های سازنده دفاع داده میشه و اگر ما در دفاع از سیلورفوروش ها استفاده کرده بودیم این امتیاز جمع نمیشد.این که میفرمایید چرا توی فیک این کار رو نکردید باید عرض کنم که توی فیک هم این کار رو کردید. بعد از تجربه موفقی که بار اول تو اجرای نقشه داشتید تصمیم به تکرار اون گرفتید و از اونجایی که اینجور بازی کثیف نیاز به این داره که موج دفاعی های ارسال شده از سیلورفرووش ها بین موج دفاعی های قانونی پنهان بشه حتما باید فیکی باشه که منجر به جمع شدن دفاع بشه. بنابراین روی اکانت ما فیک های منظم و دقیقی رفتید که ما احتمال ریل بودن دادیم. به محض این که ام ام دفاع داده شد طبق پروتکل های موجود تو جنوب غرب دفاع زیادی به سمت اکانت ما سرازیر شد وما با توجه به تجربه قبلی دقت زیادی تو موج های دفاعی در حال رسیدن کردیم و متوجه شدیم اینبار هم هدف بازی کثیف متای شما قرار گرفتیم . بنابراین سریعا با مولتی هانتر تماس گرفتیم و موضوع را اعلام کردیم ( مستندات و نامه ها موجوده. مولتی هانتر هم حی و حاضر موجوده ). که ایشون تو جواب اعلام کردند به محض رسیدن دفاع ها اون ها رو بک بدیم و با وجود اینکه تو اون میزان دفاع واقعا کار سختی بود ما این کار رو انجام دادیم و اینبار بازی کثیف شما به نتیجه نرسید.برای من جالبه که متای شما با برتری عددی و ادعای زیادش اینطور کثیف بازی میکنه و در نهایت هم با فرافکنی قصد داره که بازی کثیف خودش رو به ما نسبت بده.مطمئنا اینطور تبلیغات بی پایه و اساس راه به جایی نمیبره. دفعه بعد اگر خواستید غوغای تبلیغاتی و به اصطلاح افشاگری راه بیاندازید دقت کنید و پلن مناسبی انتخاب کنید تا با حرف های خودتان مغلوب نشوید.
      1- قطعا ما اندازه خودمون بازی بلدیم.2- یک سطح پانیش خوردن همه ساختمون ها تو 19 تا دهکده پانیش کمیه ؟ اصلا میدونید معادل عددی ( زمان ساخت و گلد احتمالی رو محاسبه نمیکنم ) منابعی که بابت سطح 20 شدن اینهمه ساختمون لازمه چقدره ؟ خیلی ساده میگید پانیش کم !!!!3- بالاخره ما نفهمیدیم شما میگی ما دفاع خریدیم یا گلد خریدیم و دفاع ساختیم. چرا اینقدر از این شاخه به اون شاخه میپرید ؟ بله ما دفاع ساختیم و به اون افتخار میکنیم. ساخت دفاع هزینه خاصی نمیخواد و کم هزینه ترین کار ممکنه. شما هم به جای این که توانتون رو برای اتهام زنی بزارید برید تو بازی تلاش کنید. جالبه که شما از طرفی اتهام میزنید که جنوب غرب دفاعش رو از سیلور فرووش ها خرید کرده و از طرفی به ما میگین به زیاد بودن عدد امتیاز دفاعیمون افتخار نکنیم. از طرفی شما قبول میکنید که امتیاز دفاعی ما بالاست و دفاع زیادی ساختیم و از طرفی دچار این توهم هستید که ما این دفاع رو خریداری کردیم. این تناقض گویی تو حرف هاتون یکم زیادتر از حد نرمال نیست؟4- من پستی که حذف شده رو ندیدم. بنابراین حرفی در موردش نمیزنم ولی هر کی میگه برای ساخت دفاع هزینه لازمه از نظر من بازدی رو خوب بلد نیست.
      2_منابع رو میشه جمع کرد با منابع از اتحاد و غارت بدست آورد و با گلد به سطح 20 برگردوند و لی همر هایی که دیوار شدن نمیشه با گلد برگردوند امیدوارم با سطح بالای بازیتون اینو بفهمید 3_درجواب این باید باز هم جوابی که به هم اتحادیتون دادم بگم که حداقل پست هارو بخونید بفهمید بعد حرف بزنید من گفتم گلد خریدید اخه؟!4_تو اون پست من بطور کامل توضیح دادم که چطور میشه امتیاز دفاعی یک اتحاد رو به اون عدد یا میلیون ها برابر اون با هزینه کردن سنگین بدست اورد
      1- میشه واضح بگید پانیشی که به نظر شما برای اکانت ما مناسب بود دقیقا چی بوده ( شاید سطح بازیمون کمی بالاتر رفت ). در ضمن ما 24 ساعت هم بن بودیم این یعنی توقف غارت و توقف همر این رو هم بزارید رو منابعی که گفتم. اگر نمیدونید بدونید که منابعی که باید صرف توسعه همر میشد بجاش صرف بازسازی ساختمون ها شد. بنابراین همر ما هم خیلی عقب افتاد. ( اون هم کاملا به ناحق )2- کدوم جواب ؟؟؟ اولا که همچین جوابی وجود نداره. دوما من لازم نمیبینم و دلم هم نمیخواد همه پست های شما رو بخونم. شما در جواب من گفتید با هزینه میشه امتیاز دفاعی رو بالا آورد و من هم جواب شما رو دادم.
      3- قطعا شما مشکل حافظه دارید. چون قطع یقین من همچین چیزی نگفتم و از طرفی هم نمیدونم کسی از دوستان من همچین چیزی گفته یا نه. به هر حال من مسئول دانش بقیه از بازی نیستم. شما در حال حاضر دارید با من گفتگو میکنید. بحث رو به حاشیه و این و آن نکشونید.
      4- دفعه قبل هم که این بحث شد به شما گفتم که وقتی با سایدی متا میبندید تو همه کثیف کاری های اون ساید شریک هستید. با هم پلن میرید با هم دفاع میکنید بین هم کتیبه جابجا میکنید و .... پس شما یک ساید هستید.
      5- این موضوع نیازی به بحث نداره. تاریخ نامه هایی که ما به مولتی هانتر زدیم کاملا مشخصه. از طرفی تاریخ پست های فروم هم مشخصه. من هردوی تاریخ ها رو دارم میبینم. واقعا چرا اصرار دارید همچین توهمی رو القا کنید؟ من واقعا نیازی ندارم تو این زمینه دروغ بگم، ولی به نظر میرسه شما بشدت نیاز داری که این رو بخودت بقبولونی
      6- باز هم میگم من مسئول صحبت ها و برداشت های دوستان دیگه نیستم و حتی راجع به اکانت های دیگه ساید نظر نمیدم. من موضوعی رو گفتم که اتفاق افتاده. اگر کسی صحبت دیگه ای کرده احتمالا برداشت خودش رو گفته. با اینحال قطعا حرف هاش به واقعی نزدیکتره تا توهمات شما.
      7- بن شدن اکانت جادوگر هیچ ربطی به دف خریداری شده نداشت و مولتی هانتر بابت موضوع دیگه ای ایشون رو بازداشت کرد. ( پس لطفا مجددا از چیزی که نمیدونید حرف نزنید. ). در مورد اکانت ما هم که توضیح کامل داده شد. افتخار بازی کثیف تو این زمینه باز هم نصیب متای کثیف شما شد.
      8-به هر حال اگر شما فک میکنید که سیلور فرووووش های این میزان دف تو اون مقطع سرور داشتند و این میزان دفی که جنوب غرب کرده از تراوین پلاس بوده و .... شما رو با توهماتت تنها میزارم. خوش بگزره. ( کاش مدیران فروم میزاشتند روش متوهمانه شما تو بالا بردن امتیاز دفاعی جنوب غرب رو میدیدیم تا متوجه بشیم جنوب غرب بجای ساخت دفاع وقتش رو بابت چه چیزی تلف کرده تا فقط امتیاز دفاعی رو بالا ببره نه تعداد دفاعش رو :D :thumbsup: )

من میگم نباید چنین امکانی بزاره و اگر گذاشته خود مولتی باید برای شخصی که همرش دیوار شده توسط نیروی خریداری شده یا برگردونه یا.پانیشی بزنه که جرعت دوباره انجام دادن اینکار نکنه شما کل ساختمون هات یه سطح کم شه و یروز بن رو هم چقدر شما رو عقب انداخت ولی تنها فقط یه همر رومن ما که تلفات داد تا دو سه هفته که جفت سرباز خونه و اصطبل بزرگش روشن بود که منابعش خودت در نظر بگیرید باز بطور کامل درست نشد شماهم دوسه هفته عقب افتادید؟
      خب وقتی میای جوابی که من با پست یکی دیگه ریپلای کردم ریپلای میکنی جواب میدی باید چیزی اون فرد گفته رو بخونی اگه نمیخوای پس نیا. وسط حرف دو نفر یهو از اول برات سخنرانی کنم

اگه دقت کنی گفتم خودتون یا بقیه دوستانتون که دقیقا همین حرف زده شد که خیلی ریل از فیک هاتون معلوم گفتن پس این حاشیه نیست شما میگی یه چیز احتمال ایشون گفتن کامل معلوم بود کدوم ریل ودقیقا به همین مسئله تاکید کردم
      چه ربطی داره یعنی من بیام ببینم کدوم ساید چی کار میکنه هرکدوم سالم تر بود باهاش متا کنم وقتی با سایدی متا میکنی به منافع ساید خودت دقت میکنی نه اینکه
      این ساید پوش کرده متا نمی‌کنیم اون ساید مولتی داره نمی‌کنیم اون یکی ساید اکانت پلاس می‌خره و دف می‌خره متا نکنیم ما که نمیتونیم تکی بازی کنیم قرار یه سرور بازی کنیم هرجا منافع سایدمون بیشتر بود با اون ساید متا میکنیم

شما دقیقا گفتید دفعه ی دومی که برای ما دف خریدید میخوام بدونم دفعه اول که میگید ما خریدیم کی بود؟!! چون ما اکانت شما رو دفعه اول حساب کردیم و اکانت جادوگر رو اگه دفعه دوم حساب کنید میشه قبل از بحث وگرنه دفعه ی بعد که بعد از بحث تو فروم بوده پس یا شما دارید میگید اکانت جادوگر دف خریده یا بگو اون دفعه اول که برات دفع خریدیم و قبل از بحث تو اینجا بود کدوم اکانت بوده؟؟؟؟
      یعنی دوتا اتحاد شما میتونن انقدر دف داشته باشندکه روهم100نفر شاید باشید میتونید انقدر دف داشته باشید بعد اون همه اکانت تراوین پلاس نمیتونن داشته باشن؟! شما که میگفتی من با این روش کثیف آشنا نبودی چجوری پس میدونی تا اون تایم نداشتن پس چجوری الان انقدر مطمئنی که میگی نداشتن اگه آشنایی نداشتی که حرفش نزن اگه داشتی هم که چرا گفتی ندارم؟
      مطمئنا اگه روشی که گفتم متوهمانه بود تو 10 دقیقه پاک نمیشد و اینکار وقتی نمیگیره فقط میری از سایت میخری و امتیاز دفاعی هرمقدار خواستی میرسونی بعد هم حمله شد بهت میری دف میخری و بن میشی بعد میگی پس امتیاز دفاعی چرا انقدر بالا اگه دف خریدم خوب حداقل خودت قانع میکنی
    • Soroush2 wrote:

اینم یه عکس که با سطح پلیر های اکانت masters بیشتر اشنابشید دوستان بتازگی ارسال کردن برام ولی فک کنم واس یه ماه پیش باش
      سلام دوست پیگیر من

من گفته بودم دیگه جواب نمیدم ولی مث اینکه شما هر 24 ساعت یه بار ریست میشی ومیای دوباره باز همون حرفارو میزنی من قصد بی احترامی ندارم ولی خوب شما هم دیگه باید حد خودتو بدونی :evil:

شما نیازی نیست سند رو کنی برای اینکه ثابت کنی ما سطحمون پایینه ما خودمون اعتراف میکنیم در حد شما که بهترین های تراوین هستید سطحمون نیست و زورکی خودمونو بعد 6 هفته جا دادیم تو این سرور .

ما اگه سطحمون مث شما بالا بود میدونستیم وقتی داریم همر بلند میکنیم برای کپ یه نفر و کتیبه روشه باید فضای خزانه مهاجم رو خالی کنیم!! که شاید اگه رد شد کتیبه رو بیاره یعنی یه خزانه 10 پیدا نمیشه تو شمال شرق؟

امیدوارم این بحث رو دیگه کش ندیم من به شما اطمینان میدم که همه دیدن و فهمیدن که شما خیلی بهترید و سطح ما پایینه خیلی هم پایینه الان خیالت راحت شد؟راحت استراحت میکنی دیگه؟

راستی کتیبه اکانت sport هم مثل اینکه بعد از حذف تو شمال شرق ظاهر شده کلین میکنید پسش میدید به متای بلند مرتبتون یا اجازه میدن 3 روز نگه دارید بعد پس بدید؟ :huh: :rolleyes:

پ ن:این همه اتفاق داره می افته در حال حاضر(کلین واندر ها ساپورت واندرها حذف کتیبه ها)و

واقعا دیگه این بحث لوث شده و با توجه به ریست شدن شما طی 24 ساعت من از حسین جان میخوام که دیگه جواب شما رو ندن که این بحث تموم شه فروم به حرفای بیهوده ی اتفاقات 1 ماه پیش نگذره.

موفق و پیروز باشید

نیما

• NiMa mAsTeRs wrote:

Soroush2 wrote:

اینم یه عکس که با سطح پلیر های اکانت masters بیشتر اشنابشید دوستان بتازگی ارسال کردن برام ولی فک کنم واس یه ماه پیش باش
      سلام دوست پیگیر من

من گفته بودم دیگه جواب نمیدم ولی مث اینکه شما هر 24 ساعت یه بار ریست میشی ومیای دوباره باز همون حرفارو میزنی من قصد بی احترامی ندارم ولی خوب شما هم دیگه باید حد خودتو بدونی :evil:

شما نیازی نیست سند رو کنی برای اینکه ثابت کنی ما سطحمون پایینه ما خودمون اعتراف میکنیم در حد شما که بهترین های تراوین هستید سطحمون نیست و زورکی خودمونو بعد 6 هفته جا دادیم تو این سرور .

ما اگه سطحمون مث شما بالا بود میدونستیم وقتی داریم همر بلند میکنیم برای کپ یه نفر و کتیبه روشه باید فضای خزانه مهاجم رو خالی کنیم!! که شاید اگه رد شد کتیبه رو بیاره یعنی یه خزانه 10 پیدا نمیشه تو شمال شرق؟

امیدوارم این بحث رو دیگه کش ندیم من به شما اطمینان میدم که همه دیدن و فهمیدن که شما خیلی بهترید و سطح ما پایینه خیلی هم پایینه الان خیالت راحت شد؟راحت استراحت میکنی دیگه؟

راستی کتیبه اکانت sport هم مثل اینکه بعد از حذف تو شمال شرق ظاهر شده کلین میکنید پسش میدید به متای بلند مرتبتون یا اجازه میدن 3 روز نگه دارید بعد پس بدید؟ :huh: :rolleyes:

پ ن:این همه اتفاق داره می افته در حال حاضر(کلین واندر ها ساپورت واندرها حذف کتیبه ها)و

واقعا دیگه این بحث لوث شده و با توجه به ریست شدن شما طی 24 ساعت من از حسین جان میخوام که دیگه جواب شما رو ندن که این بحث تموم شه فروم به حرفای بیهوده ی اتفاقات 1 ماه پیش نگذره.

موفق و پیروز باشید

نیما

اره اره قبول دارم هرچی شما میگید درست الان هم با این عکس همون بهتر جواب ندید فرار کنید چون این دیگه خیل افتضاح
    • YousefRitalin wrote:

به قبرستان جنوب غرب خوش آمدید

عکس دیوار شدن شمال غرب

به نظرم اعضای سایدهای مقابل SW بهتر مانند اکانت sport از SE و چند اکانت دیگه از سایدهای دیگه عمل کنند. خودشون برن حذف کنن قبل اینکه توسط ارتش پیشوا کوبیده ویا دیوار بشن. تکلیف سرور 5 مشخصه. پیشوا پیروز سرور شده. وقتتون رو تلف نکنید

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• YousefRitalin wrote:

تعدادی از پلن های جدید جنوب غرب

متای سه به یک ببندی باز اینجوری بشه ؟؟؟

این متا در تاریخ تراوین ثبت خواهد شد و لکه ی ننگی میشه برای سه ساید دیگه

به علت تعداد زیاد عکس ها فقط سه نمونه ارسال شد

واقعا این متا تا روزی که تراوین در کار باشه لکه ننگی بر چهره اعضای سه ساید NE و SE و NW خواهد بود. تنها کلمه ای که میتونم با اون عملکرد سه ساید مقابل SW رو توصیف کنم، کلمه " هیچ " است
      هیچ هیچ
      NE هیچ
      SE هیچ
      NW هیچ
      خطری که ناتارها برای اتحاد پیشوا دارن از خطر متای سه ساید مقابل بیشتر بود.
      نمیخوام توی ذوق دوستان شرق و شمال بزنم ولی واقعا در حد مقابله با پیشواییان نبودید. امیدوارم حداقل یک پلن خوب از شما به بازی گرمی مجدد بده
    • New

این تصویر رو یکی از اعضای اتحاد ققنوس برام ارسال کرده و گفته که با همه ی این متای 3 به یک و انواع حملات بازم هم پیشوا بهتر از بقیه هست. نه تنها تضعیف نشده که بهتر و هماهنگتر هم شده. اشتباه بزرگی کردیم با اجرای این متای 3 به یک علیه شما کاری کردیم که تجربه بازی در 10 سرور رو یک سروری بدست بیارید و سرور اولی های شما اندازه سرور دهمی ما بازی رو یاد بگیره. با این متای مسخره ما علیه شما پیشوارو در سرورهای بعدی غیرقابل مهار کردیم. میخوام از سرور های بعدی فقط برای اتحاد پیشوا بازی کنم

• New

جدااز دف خوب و قشنگ بچه هاي اس دبليو چيزي كه كاملا تو اين عكس و لينك ها مشخصه اينه كه بچه هاي ان دبليو هيچ اعتقادي به رم ندارن !

نيم كي رم!!!! مگه اول سروره
      اگه دليلي داشتين خودتون بياين توضيح بدين
    • New

kuroglu wrote:

اوه اوه چه خبره
      چه بزن بزنیه :دی

آقا بازم عکس هس بدین ببینیم :)
      یکم دیر اومدی. فکر کنم به ته دیگشم نرسی :دی
      ولی جهت اطلاع امتیاز دفاع SW رو میتونی توی عکس زیر ببینی

مجموع امتیاز دو اتحاد پیشوا حدود 2 میلیون

و امتیاز هجومی تا این لحظه رو توی عکس زیری ببینید

اتحاد پیشوا (ویا به اصطلاح لیدرها خانواده پیشوا) قدیمیترین اتحاد تاریخ تراوین، در این سرور هم خوش درخشید.
      بهترین دفاع ، بهترین حمله ، بهترین غنیمتگیری و بیشترین پیشرفت از آن اتحادی هست که سه اتحاد دیگه چند هفته ای هست علیه اون متا بستن ولی کاری پیش نبردن. جای دوستانی که در این سرور نیستن خیلی خالیه. بدون شک پیشوا سبکی نو در تاریخ تراوین هست. باید تراوین رو به دو برهه تاریخی تقسیم کرد. تراوین قبل ظهور پیشوا و تراوین بعد ظهور پیشوا.

• New

ایووول معلومه حسابی بزن بزن کردین

(بقیه ساید ها هیچی نزدن عکسی نیس !)

ولی انگاری هم کلی دف از دست دادین و هم کلی همر

با این وجود احتمال اینکه واندر بتونین 100 کنین خیلی میاد پایین

و در آخر هم بگم ک اتحاد رنک 1 مهاجمین معمولا سر اند گیم مشخص میشه :دی

GOOD LUCK