نقد و بررسی سرور 5 | آغاز 5 اردیبهشت 1397 | راند 2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• نقد و بررسی سرور 5 | آغاز 5 اردیبهشت 1397 | راند 2

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور 5 آغاز 5 اردیبهشت 1397 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

"قوانین انجمن تراوین ایران" - "لطفا قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه کنید "

[b]تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

[/b]

1. استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

2. لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

3. به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

4. استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

5. بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور 5)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

6. استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

7. استفاده از فونت درشت و چشم آزار

8. نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

9. هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)
    • چرا اینجا اینقدر خلوته؟

کلاً به نظرتون چند تا اکانت واقعی (پشتش پلیر باشه) توی این سرور هست؟
      ‎2009: eyeDean @ s1.ir (Romans)
      2010: EyeDean @ s8.ir (Romans)
      2011: EyeDean @ travianteam.com (3x, v4, Romans with JTR & E h s a n)
      ‎‎2011:‎‎ Insomniacs @ s2.ir (Teutons! with JTR & E ‎h s a n)‎

Justin Bond wrote:

‎‎
      ‎As my dear departed friend Lotus Weinstock used to say: "I used to wanna change the world. Now I just wanna leave the room with a little dignity‎."‎

لطفاً قبل از ارسال پُست حتماً قوانین انجمن تراوین ایران رو دقیق بخونین. سپاس!
    • تحلیل انتهای هفته دوم سرور

مدال‌های هفته دوم (اولین هفته کامل) ساعاتی پیش داده شد.

تحلیل اکانت ها

حدود ۴۰ تا اکانت دهکده دومشون رو زده ان.

برای این که یه حسی از این که چه قدر ده دوم زدن سخت هست داشته باشیم من می تونم بگم که اکانت دفساز رومن ما (که از قضا روبان پیشرفت هم گرفت همین دوم ساعت پیش!) حدود ۴۸ ساعت دیگه ده دومش رو خواهد زد بدون این که از حمایت تازه واردین (با تمدید ۳ روزه) در اومده باشه!

توی اکانت های تاپ هم از ۴ اکانت اول سه تاشون توی ج.ش. هستن اما از ۲۰ تای اول ۸ تاشون توی ش.ق. هستن. کلاً اتحادهای نکسوز دارن خیلی خوب عمل می کنن خصوصاً توی غارت. اما تک اکانت های ج.ش. بهترن از نظر پاپ علی الحساب.

اکانت Ariats تنها واحه سرور رو برای دهکده اولش گرفته که با توجه به فاصله دو دهکده اش تا حدی موجه هست.

نکته جالب دیگه دیگه هم اینه که تعداد خوبی از اکانت های برتر و مدال دار هم توی پروفایلشون نوشته ان که «واگذار می شود!»

از بین این ۲۰ تا اکانت هم فقط اکانت death در ش.ش. هست که توی اتحادهای اصلی نست.

تحلیل دهکده دوم ها و این که کی چند درصد گرفته هم بماند برای بعد!

تحلیل اتحادها

اتحادهای سه تا ربع ش.ش و ش.غ. و ج.ش. از همون هفته اول بسته شد.

یکی از بدی های این قضیه اینه که هم سرور یه کم بی روح می شه (وقتی همه ربع از اول توی یه اتحاد باشن) و هم این که فرصت این که بازیکن های خودسر رو بریزی بیرون نیست.

توی ج.ش. که من هستم منتهی هنوز هیچ نامه عمومی ای زده نشده توی این ۱۰ روز ابتدایی که خب خیلی نشانه خوبی نیست.

تنها ربعی که ۲ تا اتحاد برتر داره جنوب غربی هست که هم هیروز و هم پیتریتز هم پیشوا توش هست. این فک کنم حدودای هشتمین سروری باشه که من توی سرورهای ایران از نزدیک دنبال می کنم و دقیقاً عین ۷ تا سرور قبلی، ج.غ. توش پر از دراما هست! =)) واقعاً از نظر علمی و ساینتیفیک هییییچ توجیهی برای این پدیده نمی شه داشت!

این هم لینک این اتحادی ج.غ. توی نقشه: gettertools.com/ts5.travian.ir.2/G-Map/11928187

جالبی قضیه هم این هست که اتحاد رتبه ۲۰ بازی یه عضو داره! یعنی همه اتحادهای اصلی بازی توی همون ۲۰ تای اول هستن. یا حتی فقط ۱۳ اتحاد اول هستن که بالای ۱۰ تا عضو دارن.

تحلیل سرور

و اما در نهایت تحلیلی هم از سرور بکنیم.

فروم سرور که به شدت بی بخار هست. من باورم نمی شه که دو هفته از شروع سرور گذشته و اینجا کلاً ۵ تا پست گذاشته شده! واقعاً بی سابقه است. خوشحال می شم نظر شما رو هم در این زمینه بدونم.

خود سرور هم به شدت اکانت های غیر آدمیزادی (سیلور-فلان) داره. تخمین خود من اینه که کلاً توی سرور زیر ۵۰۰ تا اکانت هست که پلیر داره و جدی داره بازی می کنه. و از این تعداد شاید ۲۰۰ تاش اکانت اصلی باشن. این یعنی سرور به شدت خسته کننده خواهد شد در ادامه. (تعداد کتیبه ها بیشتر از تعداد اکانت های پلیدار خواهد بود!)

از اون ور یه اثر دیگه که وجود بیش از حد اکانت های سیلور فلان می ذاره روی سرور اینه که آیتم های قهرمان کلاً توی بازی مفت خواهد بود و یه سری جذابیت ها از بین می ره. الآن دیشب مثلاً پماد و کتاب جفت شون دونه ای ۱ دونه سیلور بود. خب شما با ۱۰۰ تا سیلور می ری ۱۰۰ تا کتاب می خری و با ۱۰۰۰ تا سیلور (۱۰ تا طلا) هم می ری ۱‍۰۰۰ تا پماد می خری و مدام هی هیروت رو می ذاری روی هجومی تمام (۱ دقیقه قبل از لندینگ به واحه) و بعد می ذاری روی منبع. اینجوری خیلی راحت هیرو رو لول ۱۰ می کنی (حدود ۲۵۰۰ تا امتیاز) بدون این که از حمایت در بیای و بعد تولید هیروی خالی می شه ۱۰۰۰ تا در ساعت (۲۰۰ک در هفته) فقط با یه شروع خیلی ساده!

همین قضیه پس فردا که اسکرول بیاد و بعدش اثرهنری بیاد تکرار خواهد شد. و خب به جای یه بازی چالش برانگیز شاهد بخور بخواب خواهیم بود.

این رو اگه به دراماهای رایج سرورهای ایران (لیدر خائن؛ هـک شدن اکانت ها؛ ...) اضافه کنیم، واقعاً خیلی دور از ذهن خواهد بود که بشه این سرور رو سرور جذابی دید.

چه باید کرد؟

من به نظرم مبارزه با اکانت های سیلور-فلان باید جدی تر پیگیری بشه. نظری راجع به مدیریت و غیره نمی دم،‌ اما این وضع که ۹۰ درصد سرور اکانت های غیر آدمیزادی باشن یه مقدار زیاده از حد بازی رو عوض می کنه...

از اون ور هم با رشد بازی هایی که توی موبایل می شه انجامشون داد به شدت زیاد شده و خیلی سخته ملت رو پای کامپیوتر و لپ تاپ نشوندن. من خودم از خیلی دوستان که پرسیدم یکی از دلایلی که انگیزه ای برای تراوین ندارن اینه که توی موبایل عملاً خیلی سخته بازی کردنش. مخصوصاً اگه بخوای غارت هم بری بعضاً! این از پیشنهاداتی هست که باید به آلمان منتقل بشه شاید.

و در نهایت به نظرم به جای رشد افقی سرورهایی که توش پلیر واقعاً کم هست، اگه روی کیفیت کار بشه خیلی می تونه مؤثرتر باشه. این وسط خود بازیکن ها می تونن تأثیرگذار باشن. مثلاً یه پیشنهادی که من دارم اینه که برای سرور اسپید بعدی همه بازیکنان قدیم و جدید رو دوباره جمع کنیم یه سرور قوی و جدی دور هم باشن!

...

این نظرات من بود. خوشحال می شم تحلیل شماها رو هم بشنوم.

‎2009: eyeDean @ s1.ir (Romans)
      2010: EyeDean @ s8.ir (Romans)
      2011: EyeDean @ travianteam.com (3x, v4, Romans with JTR & E h s a n)
      ‎‎2011:‎‎ Insomniacs @ s2.ir (Teutons! with JTR & E ‎h s a n)‎

Justin Bond wrote:

‎‎
      ‎As my dear departed friend Lotus Weinstock used to say: "I used to wanna change the world. Now I just wanna leave the room with a little dignity‎."‎

لطفاً قبل از ارسال پُست حتماً قوانین انجمن تراوین ایران رو دقیق بخونین. سپاس!
    • EyeDean wrote:

و در نهایت به نظرم به جای رشد افقی سرورهایی که توش پلیر واقعاً کم هست، اگه روی کیفیت کار بشه خیلی می تونه مؤثرتر باشه. این وسط خود بازیکن ها می تونن تأثیرگذار باشن. مثلاً یه پیشنهادی که من دارم اینه که برای سرور اسپید بعدی همه بازیکنان قدیم و جدید رو دوباره جمع کنیم یه سرور قوی و جدی دور هم باشن!

...

این نظرات من بود. خوشحال می شم تحلیل شماها رو هم بشنوم.

سلام بر آیدین عزیز

بزرگ مرد تراوین ایران

اول از همه که خیلی خوشحالم که شما هنوز این پیج تراوین هر از گاهی باز میکنی و ما میتونیم از تحلیلاتون و آموزشها استفاده کنیم

دوم اینکه واقعا با تمام صحبتها شما موافقم...بعد از شروع و راه اندازه مجدد تراوین فک کنم 5 راند بازی کردم( 4 راند اسپید+1 راند هم با تیم کلاسیک)

واقعا تعداد پلیر واقعی و سطح پلیری و بازی هر روز کم و کمتر میشه

اینجوری که هر کسی اراده کنه بیاد بازی حتما همه لیدرا جذبش میکنن و سعی میکنن بازیو یادش بدن

اما حقیقتا اینجوری هست که جذب پلیر جدید تقریبا صفر شده به همون دلایلی که گفتید ... فقط و فقط کسایی که از قدیم بازی میکنن و به اصطلاح خودمون معتاد بازی هستن موندن که تعداد زیادی از اینا هم با توجه به سن و شرایط زندگی مثل 8-9 سال قبل وقت بازی جدی ندارن ....

البته یه تیم متقلب بود که خودتون در جریانید اما نتونیست جلو همین 4 تا پلیر قدیمی دوم بیاره و رفت اگه خدا بخواد...

پیشنهادتون قشنگ بود و منم استقبال میکنم اگه از همه دوستان قدیمی دعوت به چالش کنیم و یه راند خوب و قوی بزنیم ...

چه بهتر که اگه ران بشه سرور مقدماتی قهرمانان باشه که یه تمرین برا ایرانیا که بتونیم یه فینال تیمی خوب و قوی بزنیم...
      s6 r2:lord hadi
      3x.r5:unfather
      2x r2 : lord hadi
      f.com : lord hadi.ir