تاپیک آمادگی برای دور پنجم سرور اسپید ایران - آغاز سرور در تاریخ 26 اردیبهشت 1396 ساعت 18:30 به وقت ایران

• به نام ایزد پاک
    همیشه تو تراوین کل کل بوده...
    اما اول از همه در عین رقابت رفیقین،دوستی هارو نابود نکنیم...
    ساید جنوب شرق بعد از ۲ برد پیاپی و بستن پرونده ها ، تصمیم بر این گرفتن که سرور بعدی رو حضور نداشته باشن اکثر بزرگان این ساید از تراوین خداحافظی کردن و ساید بدون بزرگ هم عموما نمیشه...
    شاید جمع کمی از ساید منسجم جنوب شرق رو در این سرور مشاهده کنید اما جمع اصلی ای وجود نداره ، شاید بشه گفت دلیل اصلیش نبودن پلیر زیاد در ساید هاس که بازی جذاب بشه،همه سرور قبل شاهد این بودن که از بعد کتیبه ها تو سرور مگس‌پر نمیزد... (البته خب پیر شدن:دی)
    حتی میشه از خلوتی فروم این سرور وضعیت سرور رو فهمید...
    #هرچیزی‌یه عمری داره

و اینکه امثال ابوذر ها هم حضور نداشته باشن بعد یه عمر عادیه چون سایدش نیست...پس نمیشه این نبودن رو ترس تلقی کرد .
    جنوب شرق همیشه بر پایه ی رفاقت و صمیمیت برپا بوده و تنها دلیل بازی کردن همگی ، دورهمی داخل مسنجر ها بوده نه کل کل و هرچیز دیگه ایی و میشه اینو در سابقه ی خوب صد کردن واندر و رکورد های متفاوت در این ساید دید ~[ 5 یا 6 سرور از جمع 11 سرور ]~

پ.ن ۱ :چو نباشد بزرگی ، کوچ نکنند کوچک ها (از خودم :دی)
    پ.ن ۲ :فرزاد ازت ناراحتم...
    پ.ن ۳ :باتشکر از دکتر‌هانی
    پ.ن ۴ :گوشی ما هم شکسته‌:دی شماره کارت بزاریم‌کمک های مردمی جمع کنیم؟ :D (تازه زلزله زده هم هستیم)

آرزو موفقیت برای بازمانده ها داریم که میخوان این سرور رو بازی میکنن ، واندر دل هاتون صد شه <3
    ارادت
    MaHDi_BluR
  • MshTeam wrote:

با سلام خدمت دوست گرامی ، فقط برای روشن شدن قضیه جواب شما رو میدم گرچه پست شما بخاطر تهمت پاک شده .
    دوست گرامی ، تخلف، تخلف است فرفی نمیکنه شما واندر داشته باشی یا کتیبه . دلیل نمیشه چون کتیبه روی اکانت شما بوده نباید بن بشی !!! شما اگر تخلف نکنی هزگز بن نمیشی . تیم تراوین تمام تلاششو برای بهتر شدن مدیریت داخل بازی داره انجام میده نمیگم که کموکاستی نبوده ولی قرارم نیست متخلف بخاطر اینکه گلد میخره یا کتیبه داره یا ... اکانتش بن نشه .

با ارزوی موفقیت

سلام خدمت مدیر ارشد .با تشکر .. خب بنده و امثال بنده جوابمونو از پست شما گرفتیم (بنده چون شاهد بودم در گذشته این اتفاقات یک چیز عادی بود عرض کردم)حتما این دو موضوع هست تهمت تلقی نکین خواهشا ( آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است )
    و مشکل امثال من که از نزدیک پیداش تراوین حضور داشتن باز هم میگم بازی بلد نبودن مولتی هانتراس وتوجه نداشتن به حضور فرو..شنده های منابع و سیلور .... این موضوع همچونان ادامه دارد .. راجب بن هم عرض کنم هر کسی نیاز به اعدام نداره اخر سر به خودت میای میبینی همه دورو برت خالی شده از سکنه.. قبلا یک لیدر میتونست با اعتبار خودش و صحبت با مولتی هانتر و توضیح دادن موضوعات اکانت رو منطقی و به دلیل های حیاتی واسه ساید فورجه بگیره و باز کنه و بعد از حل شدن موضوع دوباره قانون اجراع بشه ...

حال موفق باشین و با صلابت به تراوین ایران رنگ و بو ببخشین در نبود سه ساید از پیش اعلام شده ( اس ای ان ای قدیم و ان دابلیو از سرور گذشته)
    همانطور که مهدی گفت اکثریت پیرمردها حضور نخواهند داشت ( دکتر هانی کجایی که دیگه کمتر ارت تشکر میکنن )

روزگار به کام
    برای دوستانی که شاید بخوان در ارتباط باشن اینم شمارم هست
    09380913376
    یاحق
    رسول K!ler
    TX3 1 : K!ler
    TX3 2 : K!ler
    TX3 3 : King Teutons
    TX3 4 : K!ler
    TX3 5: Ghabil
    TX3 6: King Teutons
    سلام سوسیس : TX3 7
    Viva Se
  • MshTeam wrote:

با سلام خدمت دوست گرامی ، فقط برای روشن شدن قضیه جواب شما رو میدم گرچه پست شما بخاطر تهمت پاک شده .
    دوست گرامی ، تخلف، تخلف است فرفی نمیکنه شما واندر داشته باشی یا کتیبه . دلیل نمیشه چون کتیبه روی اکانت شما بوده نباید بن بشی !!! شما اگر تخلف نکنی هزگز بن نمیشی . تیم تراوین تمام تلاششو برای بهتر شدن مدیریت داخل بازی داره انجام میده نمیگم که کموکاستی نبوده ولی قرارم نیست متخلف بخاطر اینکه گلد میخره یا کتیبه داره یا ... اکانتش بن نشه .

با ارزوی موفقیت

سلام شما در مدیریتتون سلیقه ای عمل کردید و در جایی به نا حق کسانی رو بن کردید و در جایی که باید اکانتهایی رو بن می کردید نکردید..
    بس تنها چیزی که به ذهن می رسه اینه...که مولتی هانترهای عزیز از جایی ساپورت میشدند که این برخوردهای نا حق صورت می گرفت و تخلفات زیادی از بازیکنها هم نادیده گرفته میشد...

در سرور گذشته هم وقتی این برخوردهای ناحق صورت گرفته بارها به جناب سورنا نامه زدم...یا خودش رو به ندیدن زد یا جدند از نظر بینایی مشکل داشتند و نامه هارو نمی دیدند....یا اصلا دوست نداشتند ببیند چون به نفع منافشون نبود...

نکته اخر ..از بدو شروع دوباره تراوین تو ایران بارها چه توی بازی چه خارج بازی نامه هایی زدم از برخوردهای سلیقه ای و...و انجا اشاره کردم..اگه با همین فرمون بخواید پیش برید..متاسفانه به جای جذب پلیر دفع پلیر خواهید داشت...
    با تشکر
  • سلام

به نظر من بیشترین دفع پلیر از مدیریت ضعیف و سلیقه ای فروم هست دوستان هر جوری دوست دارن میتازونن واسه خودشون پست پاک میکنن ویرایش میکنن فروم که سلیقه ای میشه و داغ نیست بازی هم از تب و تاب میوفته

الان هم این پستو گذاشتم چون دیدم سورنا آنلاینه میبینه
    بلکه فکری به حال مدیریت فروم بکنه
    ساید پنجم سرور۲
  • سلام نمیدونم جای این پیام اینجا هست یا نه
    ولی از مدیران میخوام یکم داخل سایت های دیگه تبلیغ کنند تا مثل قبل سرور های تراوین پر از پلیر بشه به خدا خسته شدیم از بس ناتار یا اکانتای سیلور ساز رو زدیم ممنون
    با چشم باز نگاه کنید !!!!!!

x3.ir aloooo
    x2.ir gondor
    x3.com fire hide
    ts9 fire hide
    ts12 .jemp
  • بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه رسمی تیم پانیشر آخرین بازمانده تراوین

با توجه به تکرار بی دلیل و بی احترمی به لیدر ارشدمون در فروم و چند تن از بازیکن هامون ما هم مثل بقیه ساید های دیگر کلا در هیچ کدام از سرور های تراوین بازی نمیکنیم

خداوند نگهدار صلح آزادی و زیبایی بماند ....

با تشکر و احترام احمد اف بی آی 1397.2.26

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام به همه جیگرای شاخ و شاخ شکن

بعد از اینکه بیانیه رسمی تیم پانیشر رو دیدیم ، برای جذاب شدن سرور لازم شد که تیم ما هم با حضور پررنگ :evil: سهیل نپی :evil: عزیز ، حضورش رو اعلام کنه
    انشا... همه خوبا رو تو این سرور میبینیم
    emperors team

باشد که رستگار شوید
  • با سلام و عرض ادب

از همینجا به ساید شمال شرق تبریک میگم و براشون بهترین آرزوها رو دارم چون دیگر این ساید از این به بعد گرفتار خائنین نخواهد بود.

از این به بعد این ساید آرامش رو خواهد دید چون گرفتار تسویه حساب های شخصی نخواهد شد.

ساید شمال شرق به خود خواهد بالید چون این ساید از این به بعد سایه توهم لیدر بودن و افتخار تراوین بودن را در خود نخواهد دید.

به امید تراوینی پاک

در مورد اینکه بازار شرکت تراوین در ایران هم رو به زوال هست دلواپسان عزیز نگران نباشند. هر بازی روز های اوج و نزولی داره و من مطمئنم اگر مدیریت فعلی تراوین ایران بتواند با لیدرهایی چون ایدین، محمد ایمورتال، کاظم خان جیا، احمد و حسین و رهبران قدیمی اسپید که اسمشون یادم نیست ارتباط برقرار کند مطمئنا میتوانند به روزهای خوبش بازگردند. اینایی که گفتم لیدرای درس حسابی هستنااا یه عده پلیر درجه 4 مدعی لیدری نیستن.

موفق باشید

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

• دوست عزیز باید بگم حرف شما درست لیدر های قدیمی اگه بیاند خیلی خیلی سرورهای تراوین لولش میره بالا ولی باید بگم بیشترین بچه های تراوین ازدواج کردند یا رفتند سر خونه زندگیشون و وقت بازی ندارند با خبر رسانی زیاد میشه بازیکن های جدید اورد و از اونا لیدر هایی هم پیدا کرد همه ما خوب میدونیم تراوین رو هرکی وقت زیادی براش بزاره میتونه بازیکن خوبی باشه
    باید دنبال بازیکن های جدید بگردیم که تا چند سرور آینده اونا هم بازی بلد بشند و مثل گذشته سرور های ایران جا برای ثبت نام نداشته باشه
    یاادش بخیر
    به امید اینکه روزی برسه نتونیم تو سرور ثبت نام کنیم از حجوم مردم :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    با چشم باز نگاه کنید !!!!!!

x3.ir aloooo
    x2.ir gondor
    x3.com fire hide
    ts9 fire hide
    ts12 .jemp
  • All The ThankS wrote:

با سلام و عرض ادب

از همینجا به ساید شمال شرق تبریک میگم و براشون بهترین آرزوها رو دارم چون دیگر این ساید از این به بعد گرفتار خائنین نخواهد بود.

از این به بعد این ساید آرامش رو خواهد دید چون گرفتار تسویه حساب های شخصی نخواهد شد.

ساید شمال شرق به خود خواهد بالید چون این ساید از این به بعد سایه توهم لیدر بودن و افتخار تراوین بودن را در خود نخواهد دید.

به امید تراوینی پاک

در مورد اینکه بازار شرکت تراوین در ایران هم رو به زوال هست دلواپسان عزیز نگران نباشند. هر بازی روز های اوج و نزولی داره و من مطمئنم اگر مدیریت فعلی تراوین ایران بتواند با لیدرهایی چون ایدین، محمد ایمورتال، کاظم خان جیا، احمد و حسین و رهبران قدیمی اسپید که اسمشون یادم نیست ارتباط برقرار کند مطمئنا میتوانند به روزهای خوبش بازگردند. اینایی که گفتم لیدرای درس حسابی هستنااا یه عده پلیر درجه 4 مدعی لیدری نیستن.

موفق باشید
    سلام
    من میدونم که این صحبتم آف تاپیک هست ولی به نظرم گفتنش لازم هست.

به نظرم مهمترین نقاط ضعف تراوین در حال حاضر :

1.گلد محور شدن بازی - یعنی گلد بزن بازیو ببر بازی شده مسابقه پول خرج کردن
    2.از بین رفتن فارم و بوجود اومدن انواع سیلور ف ر و ش که محیط بازی رو عملا فاسد کرده
    3.نداشتن اپلیکیشن مناسب موبایل

به نظر من مهمترین نکته در یک بازی گروهی بوجود آوردن محیط چالش برانگیز هست.وقتی یک نفر میتونه پول بده کل محاسبات و زمانی که برای گرفتن نتیجه گذاشتید بخره چه ارزشی برای موندن در اون محیط باقی میمونه؟ جذابیت برای افرادی که از چالش بوجود اومده لذت میبرن هیچوقت از بین نمیره.اما برای افرادی که با پول برنده میشن به سرعت لذت بردن تکراری میشه.روش ف ر و ش و تاثیرگذاری گلد در ورژن های قبل منطقی و قابل تحمل بود.

من یه سوال دارم آیا امکان پایین آوردن زاد و ولد ناتار و بالا بردن تولید منابع در دهکده های ناتار برای سرورهای کم جمعیت وجود نداره؟ میدونم سخته ولی امکان پذیر هست.

واقعا ساختن یه اپلیکیشن که بشه روی موبایل و تبلت باهاش کار کرد به علاوه مدهای مختلف بازی با سرعت های مختلف میتونه به پرطرفدار شدن بازی کمک بکنه.الان کی میشینه تو مرورگر بازی بکنه؟

در ضمن من شخصا به مدیریت سلیقه ای فروم مخصوصا زمان سرور 2 انتقاد دارم به علاوه ضعف های مدیریتی داخل بازی.سیستم مدیریتی یک بازی رقابتی باید کاملا بیطرف باشه.

به عنوان راهکار تماس گرفتن با لیدرهای قدیمی میتونه کارساز باشه اما بازکردن یه تایپیک و دادن لینک ثبت نام از نظر من غیر حرفه ای هست.