تاپیک آمادگی برای دور پنجم سرور اسپید ایران - آغاز سرور در تاریخ 26 اردیبهشت 1396 ساعت 18:30 به وقت ایران

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• تاپیک آمادگی برای دور پنجم سرور اسپید ایران - آغاز سرور در تاریخ 26 اردیبهشت 1396 ساعت 18:30 به وقت ایران

کاربران عزیز بازی تراوین سلام
    با توجه نزدکی زمان شروع دور پنجم سرور اسپید ایران، شما می توانید در این انجمن به معرفی و آمادگی خود برای این سرور بپردازید
    با احترام
    تیم تراوین
    Images
    • IR5_anonce.jpg

669.7 kB, 900×900, viewed 233 times
  • به نام اهورا مزدای ایران

سلام و درود خدمت دوستانی که میخوان ساکنین راند 5 اسپید ایران باشن 8o 8o

ما طبق معمول همیشه بازی میکنیم تو کشور خودمون زند باد اسپید ایران <3
    اما چند نکته را بگم همین اولو کارو بقیه داستان بمونه کف بازی ....

1- این جناب صابر که در توهمات خودشو با وینستون چرچیل اشتباه گرفته هر راند اخرش از خواب زمستانی بلند میشه میاد ی دو تا فتوا علیه ما میده مارو محکوم به نابودی میکنه خب بیا داداش اسپید 4 روز دیگه شروع میشه اگه مردی اگه وجود داری اگه تو هم مثل بقیه رفتگان که با خاک یکسان شدن اهل چادر کشیدن سرت نیستی مثل مرد پاشو بیا اعلام امادگی کن اسم اکانتتو بگو اون موقعه ما میگیم دمش گرم مثل مرد اومد اسم اکانتشو گفتو مثل مرد صفر شد رفت..
    نیایی مثل مرددددددددددددددد اعلام امادگی ندی تو هم میشی چادری اون وقت بلدم چجوری بهت درس بدم تا دیگه با دم شیر بازی نکنی در ضمن بچه جان ستون اسپید پانیشره بیا ببینم چجوری میخوای نابودمون کنی 8o <X ....

2- ی ابوذر نامی سرور پیش همین که تموم شد زبون در اوردو اومد فاز سوپرمن گرفت پسرک اسیاب به نوبت حالا نوبت تو شده توتن گاد جونم پاشو بیا اعلام امادگی بکن اسم اکانتت هم بگو ی توتن گادی ازت بسازم اون سرش ناپیدا کسی که ادعای بازیش میشه همیشه باید باشه و بازی کنه و باید مرد باشه خودشو معرفی کنه مثل ماااااااااااااااااااااااااا در ضمن من از کسی نمیرم بپرسم تاریخ زنده اسپید ایران ازاون اول تا الانش جلوت مثل شیر واساده تو که اینو خوب میدونی پس یادت باشه پانیشر همون پانیشره حتی اگه پیرش باشه :cursing: ...
    وقتی نیم وجب بچه بودی ما ابو دونت دادیم الان واسه ما شاخ شدی هر جا پیدات کنم جوری شخمت میزنم دیگه یاد بگیری با کسی که ابو دونت داد کل کل نکنی ........

3. همه میامدن میگفتن زند باد فلان ساید متحدو از این حرفا اخرش هم میترکن در میرن حالا من میگم زند باد اتشو خون تباهی پاشین بیایین که میخوایم این سرور بهتون ندیدهارو نشون بدیم ....

4- اسمال اقا پرچمو گرفته رفته رو دیوار شهر اس ام اس زده 3 کیلو تخمه بگیر بیا فری تو راه ی خبری از دختر شاه رومن ها بگیر ببین جوابش بله هست یا نه ...
    حالا اینو چه کنیم اگه بهش بله نگه احمد خب اسمال افسرده بشه که بدبختیم بیا برو خودت ی صحبتی کن اسمال بعد 11 سال بره خونه بختش جون احمد اسمال افسردگی بگیره بدبختیما ...
    اگه بهت جواب ندادن حمیدو بفرست اون بلده چجوری بله را بگیره ازشون :saint: :saint: <3 <3

پ ن:احمد اف بی ای بزرگ ما پستمونو گزاشتیم بقیش با تو داداش ادرس بده اتشو ویرانی تحویل بگیر .... 8)
    پ ن : مهدی مرلین دادا رعد هاتو چاق کن که وقت اتش بازیه شخص خودته 8o .........
    پ ن : علی مهری داداش ی دهن مکن ای صبح طلوع واسه این عزیزای تارگت بخون که امرزیده از این دنیا بزن :P
    پ ن : حسین شیفت رمت چی میگه داداش ؟ 8)
    پ ن : حمید سنگک بزرگ و با عشق بادبان هارو نکش ما مثل مردددددددددددددددددددددد تو کشور خودمون بازی میکنیم وقتیم بن بشیم یا کتک بخوریم نمیگیم مقصر مولتی هانتر بودو همه چیو بنداز یم گردن چندین عزیز زحمت کش خوردیم میگیم دمتون گرم ایشالا سرور بعد بزنیم میگم دممون گرم عجب اتکی بود .... ;)

تشکر از تیم تراوین بابت فراهم کردن راند های منظم اسپید و مدیریت بازی <3

با عرض ادب و احترام - فرزاد پانیشر .22/2/1397

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

پست 8 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط farzad-alikhan ()

• سلام خدمت همه اسپید بازان

میبینم که داداش فرزاد اعلام آمادگی کرده و این بار هم تیم بزرگ پانیشر مثل همیشه آماده پذیرایی از عزیزانی که مدعی باشند حریف ما هستند خواهد بود داداش فرزاد تو چرا زحمت زدنو بکشی تو فروم واسه سرور پیش گفتم بزنی اینها رو معروف میشن میگن وای چه افتخاری فرزاد پانیشر مارو زد اسم اکانت بده صفر شده تحویل بگیر :D

در ضمن اون آقایی که سرور خالی رو بازی کرد و هیچ اتکی روش نیومد و ادعا کرد بیاد اعلام آمادگی کنه ببینم بازم میتونه همر یا دف بکشه ؟

فرزاد بگه تارگت ابوذر باید بزاری رو حذف چون چیزی ازت نمیمونه درست مثل آبمیوه گیرهای سرور قبل

پ.ن: حمید سنگک جونم و مهدی مرلین عزیز منتظر حضور سبزتون هستیم در تیم بزرگ پانیشر

پ.ن: اسمال جونم خودم واست میرم خواستگاری اگه دختر شاه رومن نشد دختر شاه گول ها رو واست میگیرم

پ.ن : جماعتی که تاریخ رو بلد نیستن محکوم به تکرار هستن پس به یاد بیارید تیم پانیشر چه کارها کرده و داداش فرزاد چه کارهایی از دستش بر میاد الکی نیست که میگن افسانه ای به نام پانیشر 8) :thumbsup: :thumbup:

احمد اف بی آی
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام و عرض ادب از درب روبرو

با توجه با پاک شدن تمامی پست های بنده و با توصیه هایی که به من شد در مورد انتخاب رنگ پس زمینه حریفامون ترجیح میدم خیلی خیلی مختصر و مفید یه چندتا چیز بگم
    حالا باز چیز داره میان پاک میکنن میگن چیز دار بود ولی چیزی نیست چیزتون نمیشه
    خب بریم سر اصل مطلب
    اقا ما اومدیم اتیش و خون راه بندازیم با یه سطل رنگ که تو جعبه مداد رنگیا قبل از مشکیه
    داش فرزادمونم هست

احمد جوووووون هم هست تیم دگ تکمیل شده

داش مهدی مرلینم که دیگه اسمش یه لشکره لامصب از اول سرور اخرشو میزنه میکَنه میبره

پ.ن: اقا این دختر شاه رومی ها کیه خوشگله به ما میخوره؟؟؟
    پ.ن: فرزاد به اسمال اقا بگو تخمه چیه ماهی و میگو میرم برات سیخ بزنی

و در اخر از برو بکس فروم کمال تشکر رو دارم اگر پست منو پاک نکنه

حمید سنگک (سیاست گذارشون)
  • باز من باز تو باز از نو
    سلام و درود خدمت تمام دوستان و رقیبا و دشمنان همیشگی خوشحالم عمری بود و سرور جدیدی در خدمت هم هستیم

سلام به تیم افسانه ای پانیشر که بنده حقیر و از بدنه خودش میدونه که برای من باعث افتخار هست که سالیان درازی هست در کنار دوستان بزرگ و افسانه ای پانیشر :
    فرزاد پادشاه
    احمد FBI مغز متفکر
    حمید SANGAK سیاست مدارمون
    و بنده حقیر در حد یه آبدارچی دربار خدمت کردم.

جا داره همین ابتدا برای چندمین بار بگم هر کَس و نا کسی که ادعا داره ما رو به مبارزه یا دوئل دعوت میکنه از همین افرادی که اسامیشون اولین باره به گوشمون میخوره مثل صابر و ابوذر و... اگه حرفی داره اسم اکانتشو تویه بازی اعلام کنه و استارت کنه طولی نخواهد کشید که هم پنچرش میکنیم و هم خاموش

فرزاد جون رعد چیه شما لب تر کن ما خودمون فدایی میریم

احمد عزیز ما همیشه جوانه اون بذری هستیم که در زیر پایه شما رشد کرده تا حضور سبزمون را به حضور همیشه سبزتان برسانیم

حمید جان شما به من لطف داری با حضور بزرگانی مثل شما ما فقط ۱×۱ خودمونو میتونیم مدیریت کنیم چون این سیاست مدارمونه که به کل نقشه سرور احاطه داره

و در آخر تشکر میکنم از تیم مدیریتی تراوین ایران که با تمام اذیت هایی که ما میکنیم همچنان ما رو تحمل میکنن و ۲۴ ساعته پوشش میدن و هیچ خطایی رو نادیده نمیگرن خدا قوت سورنا جان و کادر مجرب تراوین ایران

در آخر هر کی با ما در افتاد ور افتاد

================================
    تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف
    مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی
    ================================

Merelin
    All Server ir : Merelin
    Server.com : Merlin88
    [SIGPIC][/SIGPIC]

پست 3 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط merelin ()

• بابا جمع کنید این بساط چاپلوسیو
    جنگ خلیج فارس رو که مدیریت نمیکنید که، یه سروریه برای لذت ران شده یکی میزنه یکی میخوره...
    هر بار این فروم رو باز کردیم یکی از این ۴ تا آیدی داره قربون صدقه بقیشون میره
    <X <X <X <X <X <X <X

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط newbie: خودم ویرایش کردم،دلم نمیخواد دوباره الکی یکماه بنم کنید ()

• سطح این راند اسپید از تاپیک آمادگیش پیداست :D

دوستانی که با تیم شرکت می کنن اعلام آمادگیی کنند ببینم جذاب میشه بیایم ؟؟؟؟ !!!!

فارمم نیازه خب (الکی مثلا خیلی بی ادعا هستیم :P )

ای پیرمردهای بی ادعا se کجایید ؟؟؟
    دبل کردیدو رفتید :thumbsup: :thumbup:

یعنی هیچ کی نمیاد این سرور ؟؟ :whistling: :whistling: :whistling:

با تشکر از دکتر هانی <3
  • سلام به همگی

شخصی که اصلا نمیدونم کیه یه جملاتی گفته در مورد چابلوسی و دستمال کشی دوست عزیز اگه از خوبی و خوب بازی کردن دوستتون بگید میشه دستمال کشی و چابلوسی ؟

بعد سرور پیش رو یادت نمیاد که هر کی از بچه های اس ای میومد فروم مینوشت امدم فقط تشکر ویژه از دکتر هانی این اونوقت چی بهش میگین تو شهرتون ؟

البته ناگفته نماند هیچ مشکلی با دکتر هانی ندارم و براش به عنوان یه پلیر و کسی که واقعا ادب رو چه تو بازی و جاهای دیگه که ازش شنیدم رعایت میکنه احترام میذارم بهش اینو گفتم که بد برداشت نشه

رفاقت ما مثل شماها که به یه سرور و نهایتا دو سرور ختم نمیشه که بخوایم به قول شما دستمال کشی یا چابلوسی کنیم

کارهایی که ازش یاد میکنیم و میگیم واقعیته افتاد ناراحتی سرور قبل دیگه درک میکنم بیشتر از این واست بنویسم معروف میشی

پ.ن: اینها همه حقیقت است که ما کوه درد طاقتیم به خدا تشنه بوی صداقتیم ای چشم خیس آینه صبور باش که تا عاشقیم در گذر سنگ تهمتیم 8) :thumbsup: :thumbup:

احمد اف بی آی

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • با سلام خدمت دوست گرامی ، فقط برای روشن شدن قضیه جواب شما رو میدم گرچه پست شما بخاطر تهمت پاک شده .
    دوست گرامی ، تخلف، تخلف است فرفی نمیکنه شما واندر داشته باشی یا کتیبه . دلیل نمیشه چون کتیبه روی اکانت شما بوده نباید بن بشی !!! شما اگر تخلف نکنی هزگز بن نمیشی . تیم تراوین تمام تلاششو برای بهتر شدن مدیریت داخل بازی داره انجام میده نمیگم که کموکاستی نبوده ولی قرارم نیست متخلف بخاطر اینکه گلد میخره یا کتیبه داره یا ... اکانتش بن نشه .

با ارزوی موفقیت
  • farzad-alikhan wrote:

2- ی ابوذر نامی

AhmadFbi wrote:

فرزاد بگه تارگت ابوذر
    اهوم بعله اینجوریاس خیلی میان خودشونو میچسبونن بزرگ بشن

اول از همه دوستان عزیز اسم اقانون میارید اقا ابوذر بگید ممنون میشم اگی؟؟؟؟

بعدش دوتا عکس میزارم هیچ حرفی نمیزنم

انتشار چت خصوصی ممنوع است

حوصله التماس شمارو ندارم خدایی برو در خونتون بازی کن عمویی
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()

• newbie wrote:

بابا جمع کنید این بساط چاپلوسیو
    جنگ خلیج فارس رو که مدیریت نمیکنید که، یه سروریه برای لذت ران شده یکی میزنه یکی میخوره...
    هر بار این فروم رو باز کردیم یکی از این ۴ تا آیدی داره قربون صدقه بقیشون میره <X <X <X <X <X <X <X
    داداچ دقیقابگو چیو جمع کنیم اگر خومون نتونستیم جمع کنیم اشنا تو شهرداری دارم میگم بیان به عنوان سد معبر جمعش کنند برات .. :D

والا جنگ های تراوین از جنگ جهانی هم بدتره یا نوبی نمیدونی یا کلا باز نوبی نمیدونی ی راند بیا پیش حمید سنگک بازی کن یادت بده .. 8)
    داداچ خب وقتی باز میکنی میبنی ما مثل پلینگ داریم نیزه تیز میکنیم واسه رفیقات که راند قبلی با کله رفتن تو پیت نفت خب بازش نکن چه کاریه برو منچ بازی کن ... :P

ی پیشنهاد دارم برات تو بیا مارو بزن من بهت قول میدم دیگه نیاییم تو فروم قربون صدقه هم بریم ... :rolleyes:
    قربون صدقه هم میریم که رفیقات حرصشون بگیره بیان بزنیمشون برو بیارشون بدوو و و و 8o 8o 8)

پ ن : ایا قربون صدقه رفتن هم جرم شده >؟ :/
    پ ن : حمید (بابا جمع کنید بساطو) تیکه کلام کی بود خوب فکر کن اهان ن ن ن بیشتر بیشتر افرین خودشه نه .... :thumbsup: 8) 8)
    پ ن : احمد( اقا به راه راست هدایت شد )... :P
    پ ن : میخوایم سه ماه بازی کنیم زحمت بکشیم بیخوابی بکشیم حق داریم بیاییم تو فروم قربون صدقه هم بریم تو هم برو رفیقاتو بیار حی قربون صدقه هم برین منم صفرش کنم اون وسط مسطا ... ^^ ^^
    پ ن : فوضولو بردن جهنم گفت هیزمش تره .. <X <X

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • فرزاد جون قربونت بشم

آخه الهی من فدات بشم چرا اون دستهای نازنین رو خسته میکنی واسه این تازه کارها تایپ میکنی معروف میشن ها عزیز دل :thumbup: :thumbsup: 8)
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • 1KILU wrote:

farzad-alikhan wrote:

2- ی ابوذر نامی

AhmadFbi wrote:

فرزاد بگه تارگت ابوذر

به به میبینم که ابوذر جوووووووون اومده

یه بسم الله بگو بیا وسط گود یدونه از همون همرهایی بود که میگفتی اگه میزدم رد میشد ولی نزدیو ما هم ندیدیم
    بیا یدونه از اونا بکش بزن رد کن
    پول گلدتم من میدم دیگه به فرزاد نگو
    ولی جان خودت ابوذر واسه یه پک گلد دیگه هی با شماره های مختلف زنگ نزنیا از ترس اینکه یه وقت فکر کنی بشناسمتو جوابت ندم نه داداش خیالت راحت دگ 30 تومن 60 تومن شده پول خورد

پ.ن : یه سریا اومدن به یاد سرور گذشته با روسری و چادر لایک میکنن فقط

پ.ن : بابا تو که با چادر لایک میکنی تو که از ما بودی میخواستی اکانت بدی بهمون چی شد باد از شرق میاد الان

پ.ن : یه دوست مجهول النامی هم اومد گفت چرا قربون صدقه میرید
    داداش دوست داریم میریم میتونی برو نمیتونی به قول بچه های لب شط ابودان اِسگِت

با تشکر سیاست مدارشون

پست 2 بار⁦⁩ ویرایش شد، آخرین بار توسط sangak.hamid ()

• 1KILU wrote:

farzad-alikhan wrote:

2- ی ابوذر نامی

AhmadFbi wrote:

فرزاد بگه تارگت ابوذر

اوه تو همونی نبودی سرور پیش بازی تموم شد سوپر من شده بودی ببین عکسو این خرافاتو واسه ما نزار همه منو میشناسن تورو هم میشناسن ...

پاشو اگه وجود داری اگه مردی بیا اسم اکانتتو بگو واسا بازی کن تو فروم کل کل خود خوریه یکی تو میگی یکی ما به هیچ جا هم نمیرسه اگه اسم خودتو گزاشتی مرد اسم اکانتتو بگو پلی بده ببین من تو ی علف بچرو که هنوز پشت لبت سبز نشده میایی واسه قول های تراوین شاخو شونه میکشی چجوری به خاکو خون میکشم من احمد حمید مهدی این راند یا هر راند تو ی نفرو نمیزاریم دیگه بازی کنی حالا تو میگی من شاخم منم میگم ما شاخ شکنیم پس بسم الله بیا ببینم مردش هستی یا ی ترسوی فراری چادری هستی
    برداشتی همر منو فروختی با اون شاهین 2 روز رفتم مسافرت تو سرورهای قبل فیلتر ی کاری باهات کنم بفهمی دنیا دسته کیه ...

هیچ پستی ازتو رو جواب نمیدیم اسم اکانت کف بازی تراوین یعنی همین اینجا همه سوپر منند واسه خودشون وسلام .

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط farzad-alikhan ()

• خیلی ها خودشونو میچسپونن بزرگ شن ؟ 8o

اسم آقاتونو میارید؟ لوووووووووووول

یه دوتا عکس میزارم ؟ والا من که عکسی نمیبینم احیانا اگه منظورت عکسی که تو فروم واسه سرور پیش گذاشتی ؟ چند تا از این نامه ها میخوای واست درست کنم اکانت یک کیلو

راستی یادم رفت بگم منم اسمال سه کیلو هستم شما یه لطفی کن اسم اکانتت رو بگو اینجا نوشتن که خود خوریه یکی تو میگی یکی من

همر دادش فرزاد رو میفروشی خیانت در امانت میکنی قیامتی در راه است

من همیشه گفتم ما تو بازی ثابت میکنیم اسم اکانت بده تو بازی با هم تسویه میکنیم 8) :thumbsup: :thumbup:

احمد اف بی آی
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • sangak.hamid wrote:

1KILU wrote:

farzad-alikhan wrote:

2- ی ابوذر نامی

AhmadFbi wrote:

فرزاد بگه تارگت ابوذر

به به میبینم که ابوذر جوووووووون اومده

یه بسم الله بگو بیا وسط گود یدونه از همون همرهایی بود که میگفتی اگه میزدم رد میشد ولی نزدیو ما هم ندیدیم
    بیا یدونه از اونا بکش بزن رد کن
    پول گلدتم من میدم دیگه به فرزاد نگو
    ولی جان خودت ابوذر واسه یه پک گلد دیگه هی با شماره های مختلف زنگ نزنیا از ترس اینکه یه وقت فکر کنی بشناسمتو جوابت ندم نه داداش خیالت راحت دگ 30 تومن 60 تومن شده پول خورد

پ.ن : یه سریا اومدن به یاد سرور گذشته با روسری و چادر لایک میکنن فقط

پ.ن : بابا تو که با چادر لایک میکنی تو که از ما بودی میخواستی اکانت بدی بهمون چی شد باد از شرق میاد الان

پ.ن : یه دوست مجهول النامی هم اومد گفت چرا قربون صدقه میرید
    داداش دوست داریم میریم میتونی برو نمیتونی به قول بچه های لب شط ابودان اِسگِت

با تشکر سیاست مدارشون
    حمید سلام خوبی

حمید جان شما یه حرفی زدی رو حرفت نموندی گفتی اگه رئال پاریس رو بزنه ششصدتا گلد تو میدی اگه رئال باخت ششصدتا من میدم یادته یا نه هوووم؟

حمید تا 15نومن از اون شصدتومن ازت گرفتم دهنم صاف شد مشتی تو که پول خورده مابقی پولو بریز به حساب مشتی تا بشه رو حرفت حساب کرد 6104337845264520

600 تا گلد میشه 60هزار 15 شو دادی 45 مونده منتظرم اینو دادی در مورد گلد سرور بعد حرف بزنیم

حمید شعار من اینه یک کیلو باش اما مرد یاش شما هم لطفا سر حرفت باش منتظر اس ام اس حسابم هستم ریختی ریختی نریختی بشین حرف نزن
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o