مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• farzad-alikhan wrote:

:evil:

حمید سنگک : کپ ببر بالا دف پر شد همین اول بازی 8)
    نترس عزیزم نترس اروم ,اروم, تورو کسی نمیزنه!!کسی جرعت زدن تورو نداره!!

سرور قبل لورد هادی(صاحب اکانت علی رضااینا) میگفت کسی حق نداره به اکانتای این یارو فرزاده فیک بده بخدا اینقد نامه میده نامه هاشم یک کیلومتره التماس میکنه وقت ادمو میگیره

تو دف نیاز نداری دست به التماست حرف نداره

ویرایش شد

میثم این چی میگه هوووم؟
    عکس نامه هاشو بزارم؟
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط MshTeam ()

• All The ThankS wrote:

سلام خدمت همه عزیزان

ذکر چند نکته لازم هست

1. یه بنده خدایی میگه من به خاطر قدرت و زیر سوال بردن تیم تراوین پست میدم؟ بخاطر پست و مقام؟! بخاطر اینکه تراوین ایران رو خراب کنم؟! ویرایش شد

2. این تو بودی که گفتی من کل زندگیمو تو تراوین گذاشتم و کار نمیکنم تا تراوین بازی کنم ولی برای اینکه بدونی این بازی برای من حکم فان رو داره :ی کارمم دارم پولمم در میارم و خوب خداروشکر محتاج نامرد نیستم.

3. 2تا سرور قبل بار ها از ساید شمال شرقی بخاطر دادن کتیبه چشمان تشکر کردم توی چندین پست. میدونی چرا؟ کار خوب خوبه و باید به نیکی ازش یاد بشه چون ما نمک نمیخوریم و نمکدون بشکنیم ولی یه نکته میگم. یکی میاد سال ها برای خودش آبرو جمع میکنه ولی توی یه ثانیه اون آبرو رو از دست میده. وقتی شما بخاطر اینکه دیدی منافعت نابود شد تو شمال شرق و به قول خودت بهت بی احترامی شد 2تا راه حل داشتی. یک. حذف اکانت کنی دو. کنار سایدت باشی وظیفه یه سرباز اینه. یه لیدرم سربازه از تو گنده تراشم همین دید رو دارن ولی چیکار کردی؟ رفتی صاف پابوس متقلبین جنوب غربی! این مصداق خیانت هست به اتحاد. هرقدرم بالا و پایین بپری این ننگ همیشه باهات خواهد موند.

4. یه جا دیدم دم از دوره و پول خرج کردن زدی. خیلیا تو این بازی مایه دارن و جز قشر مرفه محسوب میشن ولی به روی خودشون نمیارن. چون خیلی زشته پولم پولم میکنی.

5. من تقریبا به هرچی افتخار تو تراوین بوده رسیدم دیگه نیازی نیست بیشتر از این خودمو به اب و اتیش بزنم. منتها علاقه ندارم لینک همر و اینارو نگه دارم چون راستش برام زیاد مهم نیستن.

6. مدیر ارشد تراوین بودن رو هم تو دوره ای تجربه کردم که اوج بازی تراوین بود. برای بازی تراوین هم نه وقتش رو دارم نه حوصله اش رو. 4تا رفیقم یه جا جمع شن سعی میکنم کنارشون باشم لااقل از دور براشون کف و هورا بکشم. در ضمن مدیر فروم بودن همچین افتخار خاصی نیست که بهش ببالم. ولی به این افتخار میکنم که محمدرضا منو تو تیم آورده بود.

میدونی چیه؟ تو ساده نیستی تو برای اینکه تحویلت بگیرن هرکاری میکنی. اینقدرلیدر لیدر میکنی من جز 4نفر ندیدم بیان اینجا تحویلت بگیرن. حتی گاها حس میکنم مولتی اکانتات هستن بعضی از اکانتا :ی خودت برای خودت نوشابه باز میکنی :ی

موفق باشید

سلام به همگی

دوست عزیز راجب اون جمله که میگی من فقط سه چهار نفر دیدم تحویلت میگیرن چیزی که در جریان نیستی نظر نده اکی ؟

در ضمن شما فکر کن ما همون سه چهار نفریم دیدی که اینقدر شاخ بودیم که کل ساید ان ای رو شخم زدیم تو رویاهات هم همچین کاری نه از دست تو نه بزرگتر از تو بر میاد پس همین سه چهار نفر اندازه دو تا ساید هستن پس هیسسسسسسسسسسسس

فرزاد احتیاجی نداره بخواد دنبال اسم و رسم باشه چون همیشه افسانه ای بنام پانیشر بوده و خواهد بود

تو که نه وقتش رو داری نه حوصله اش رو پس چرا میای نظر میدی ؟ یادم نبود واسه توهماتت همیشه وقت هست خخخخخخخخخخ

در ضمن همیشه گفتم بازم میگم شناسنامه شمال شرق از این سه نفر تشکیل شده پانیشر سه پیچ مازی که افتخار بازی رو با مازیار داشتم و در همون حین با فرزاد آشنا شدم دیگه شد داداشی بقیه یک یا دو سرور بعدش امدن تو شمال شرق اگه تونستی یکی رو بیاری که ثابت کنه اینا شناسنامه شمال شرق نبودن با سند و مدرک من از همین جا اعلام میکنم دیگه تراوین بازی نمیکنم پس برو منچ رو بازی کن منچ که میدونی چیه ؟

همیشه گفتم ما تو بازی ثابت میکنیم کی بودیم و چه کارهایی از دستمون بر میاد بیا کف گود آقای ادعا ببینم چی کاره ای

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • 1KILU wrote:

farzad-alikhan wrote:

:evil:

حمید سنگک : کپ ببر بالا دف پر شد همین اول بازی 8)
    نترس عزیزم نترس اروم ,اروم, تورو کسی نمیزنه!!کسی جرعت زدن تورو نداره!!
    سرور قبل لورد هادی(صاحب اکانت علی رضااینا) میگفت کسی حق نداره به اکانتای این یارو فرزاده فیک بده بخدا اینقد نامه میده نامه هاشم یک کیلومتره التماس میکنه وقت ادمو میگیره

تو دف نیاز نداری دست به التماست حرف نداره

ویرایش شد

میثم این چی میگه هوووم؟
    عکس نامه هاشو بزارم؟
    نامه درست کردن که کاری نداره ابوذر قبلا هم بهت گفتم چند تا از این نامه ها میخوای واست درست کنم همه که مثل آبمیوه گیر نیستن که بخوان التماس کنن

ما دست به حمله مون خوبه نه التماس

امتحانش مجانیه ابوذر همچنان منتظر اسم اکانتت هستم هنوز نگفتی رو کدوم اکانتی هر وقت گفتی ادامه صحبتمون رو ادامه میدیم بهت گفتم سرور قبل خالی رو بازی کردی کسی هم روت اتک نزاشته بود راحت نشستی همر کشیدی فکر کردی خبریه ؟

از همه جا رو اکانت ما اتک میومد یه والله شماها بودید حذف اکانت میکردید مثل مرد یه تنه وایسادیم صفرشون کردیم پس ادعا نکن جیگرتو بخورم خاخام با نمک و آبلیمو

یه کلیو هههههههههههههههههههه 8o

اسم اکانتت رو بده روت چت کنم ببینم اتک روت بیاد عین ما میتونی دف کنی همر بکشی یا نه

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

خب این سرورم پروندش بسته شد بعد از ثبت نام برخی از دوستان
    se برنده میشه
    سایدای دیگه هم 1ماه دیگه میرن رو حذف دوباره بخاطر اتفاقای تخیلی که برای se میفته
    به نظرم وقتتونو تلف نکنین از همین الان بزنین حذف
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :) پ.ن:با تشکر از دکتر‌هانی ❤
    پ.ن:کلاغ ها میگن زئوس هم هست:دی
    موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :) واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیستبرنده تعیین شده :)
    همه؟کدوم سرورا کیا حذف کردن عزیزم؟کسیم اجبارت نکرده بازی کنی عزیزم
    تراوین جا پلیره :)
    برنده رو بازی و قدرت تعیین میکنه ^_^

موفق باشی ...
    قطعا تا وقتی پلیرهایی مثل شما باشن من رجیستر نمیکنم و بازی نمیکنم :)) نیازی هم به اجازه شما ندارم :) میترسم بیام همر بزنم رو دهت یهو اکم حذف شه وسط راهبعید نیست از کارای شما :))
    برنده رو بازی و قدرت تعیین نمیکنه برنده رو یه چی دیگه تعیین میکنه که اگه نداشتین هفته اول هر سرور باس میزدین حذف :دی
    شک‌نکن بود و نبودت اصلا مهم نیست عزیزدل چون باشی هم انگار‌نیستی ، همر هم نکش خدایی همه فرار میکننهنوز به اون جایگاه هم نرسیدی که همرت(۱۰ ۲۰ک گرزی) به دهکده کسی برسه...آره تو راه حذف میشه ! اما دهکدت:))
    وقتی اینقدر آماتور و کوتَه فکر هستی که فکر میکنی مولتی هانتر ( ادامین لطفا توضیح بدن موضوع شفاف شه این افراد بی عقل‌هوشیار شن:)) ) به مجموعه ی ما‌کمک میکنه چی‌میشه بهت گفت :)؟
    بعضیا که روآ بودن از این میسوزن که ما تا میزدیمشون یا هرچی سریع بن میشدن ولی ما‌بن‌ نمیشیم:))
    آ
    خه اماتوره خوب وقتی ریپورت میدیم بن میشین به دلیل اینکه با ۲۰ تا اکانت آیپی دارین تقصیر ماست؟
    وقتی هزارتا کثافت کاری‌کردین بن میشین تقصیر ماست؟
    وقتی دف میخرین ریپورت میدیم قبل اتک بن میشین تقصیر ماست؟
    اره عزیزم ما فقط دست به ریپورتمون خوبه
    فرق ... از گوشت کوبیده تشخیص میدیم
    نه تهمت میزنیم نه آماتوریم که این اراجیف و گوش کنیم
    دریا به دهن سگان نجس نشد:)
    ا
    میدوارم ایمان بیارید*-*

خودت خندت میگیره اینارو میگی :)))

ویرایش شد.

شما اندشی
    بزارین بقیه هم بازی کنن
    وقت میزارن هزینه میکنن
    سرور روا رو دیگه به من نگو که درجریانش هستم کامل :)))
    دیگه جوابی به شما نمیدم چون ارزش جواب دادن نداری
    و من الله توفیق
    بای بای :))

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط MshTeam ()

• farzad-alikhan wrote:

KinG Me Ha wrote:

سلام به همگی مخصوصا مخصوصا تیم همرفروش و خودفروخته به واندر اسیب نرسانده
    چه خبره چقدر برا هم نوشابه باز میکنید
    راستی این سرور به کی قراره خدمت کنید ؟؟
    یکی دیگه هم انگاری هنوز دوست داره با تقلب هر کاری کنه ولی بن نشه و تا اخرش بره
    عزیزم دوره زمونه با گلد مجانی بردن تموم شد بازی سالم بلد نیستی بازی نکن
    مهدی بلور با کی داری بحث میکنی بزار تو حال خودش باشه طرف
    با تشکر فراوان از دکتر هانی عزیزمممممممممم
    پ.ن:ف.ر.و.ش مگه فحشه سیستم خطا میده :huh: :huh: :huh: :huh:
    بچه جان نمک میخوری احترام نمکو نگه دار یادت زئوس زده بود فارمت کرد بود تا 100 خونه سایدتو شخم زده بود حتی ی کتیبه هم نداشتی لیدرهات تا 12 شب به تورج التماس کردن چشمان بده بیشتر از این ابرتون نره تورجم ندادددددددددددددددد گفت به کاظم جیا ............ نمیدم چه برسه کتیبه برگشتم به هانی گفتم هانی من میدم بهت با مسئولیت خودم ..

خود افسانه پندار عزیز شما یه کار خوب کردی در ازای لطف بزرگ جنوب شرق بود که گذاشت یه سرور 100کنید(یادته یا فراموش کردی)
    یه سرور 100 کردید در ازای یه کتیبه چشمان اینجا جو نده که کار بزرگی کردی 1000تا کتیبه هم بدی جای اون واندر 100 کردن تون رو جبران نمیکنه
    بعدم کسی که رو واندر ما همر میکشه اول نمکدون رو میشکونه یادته که
    کسی که میره زیر پرچم دشمن ما نمکدون رو میشکنه
    اینقدرم تورج تورج نکن تو لیدر همون اتحادی بودی که پست های اتحادش توهین به تورج بود حتی جرات نداشتی اون توهین ها رو ویرایش کنی یاده یا نه (موسس اتحاد)
    ما به همه ثابت کردیم رو بازی میکنیم
    اونی که زیر و رو میکشه و دوست داره به هر نحوی برنده باشه هم همه میشناسن
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • KinG Me Ha wrote:

farzad-alikhan wrote:

KinG Me Ha wrote:

سلام به همگی مخصوصا مخصوصا تیم همرفروش و خودفروخته به واندر اسیب نرسانده
    چه خبره چقدر برا هم نوشابه باز میکنید
    راستی این سرور به کی قراره خدمت کنید ؟؟
    یکی دیگه هم انگاری هنوز دوست داره با تقلب هر کاری کنه ولی بن نشه و تا اخرش بره
    عزیزم دوره زمونه با گلد مجانی بردن تموم شد بازی سالم بلد نیستی بازی نکن
    مهدی بلور با کی داری بحث میکنی بزار تو حال خودش باشه طرف
    با تشکر فراوان از دکتر هانی عزیزمممممممممم
    پ.ن:ف.ر.و.ش مگه فحشه سیستم خطا میده :huh: :huh: :huh: :huh:
    بچه جان نمک میخوری احترام نمکو نگه دار یادت زئوس زده بود فارمت کرد بود تا 100 خونه سایدتو شخم زده بود حتی ی کتیبه هم نداشتی لیدرهات تا 12 شب به تورج التماس کردن چشمان بده بیشتر از این ابرتون نره تورجم ندادددددددددددددددد گفت به کاظم جیا ............ نمیدم چه برسه کتیبه برگشتم به هانی گفتم هانی من میدم بهت با مسئولیت خودم ..
    خود افسانه پندار عزیز شما یه کار خوب کردی در ازای لطف بزرگ جنوب شرق بود که گذاشت یه سرور 100کنید(یادته یا فراموش کردی)یه سرور 100 کردید در ازای یه کتیبه چشمان اینجا جو نده که کار بزرگی کردی 1000تا کتیبه هم بدی جای اون واندر 100 کردن تون رو جبران نمیکنه
    بعدم کسی که رو واندر ما همر میکشه اول نمکدون رو میشکونه یادته که
    کسی که میره زیر پرچم دشمن ما نمکدون رو میشکنه
    اینقدرم تورج تورج نکن تو لیدر همون اتحادی بودی که پست های اتحادش توهین به تورج بود حتی جرات نداشتی اون توهین ها رو ویرایش کنی یاده یا نه (موسس اتحاد)
    ما به همه ثابت کردیم رو بازی میکنیم
    اونی که زیر و رو میکشه و دوست داره به هر نحوی برنده باشه هم همه میشناسن

سلام به همگی

خود کینگ پندار عزیز یه سوال در مورد دو سرور گذشته از بچه های آبمیوه گیری کردم هنوز جواب ندادن حالا از شما میپرسم

کسی که واندرش رو 99 هست وبازی برده رو عملا میاد تقدیم شما میکنه و به سایدش پشت میکنه این خیانت به زحمت بکس تیمش حساب میشه یا نه

رو چه حسابی کسی باید بیاد بازی بردرو دو دستی تقدیم یه ساید دیگه کنه و به بردگی رضایت بده و هیچ توضیحی هم نداشته باشه چند نفر از دوست های آبمیوه گیر به من زنگ زدن و خواستن توجیه کنن منم از پشت تلفن همین سوال رو کردم و هیچ کدومشون جوابی نداشتن بدن فقط گفتن ما در جریان نیستیم

فرزاد هر کاری که به صلاح سایدش باشه انجام میده شما هم خیلی مدعی هستی اسم اکانت بده با هم بیشتر آشنا میشیم

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

خب این سرورم پروندش بسته شد بعد از ثبت نام برخی از دوستان
    se برنده میشه
    سایدای دیگه هم 1ماه دیگه میرن رو حذف دوباره بخاطر اتفاقای تخیلی که برای se میفته
    به نظرم وقتتونو تلف نکنین از همین الان بزنین حذف
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :) پ.ن:با تشکر از دکتر‌هانی ❤پ.ن:کلاغ ها میگن زئوس هم هست:دی
    موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :) واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیستبرنده تعیین شده :)
    همه؟کدوم سرورا کیا حذف کردن عزیزم؟کسیم اجبارت نکرده بازی کنی عزیزمتراوین جا پلیره :)
    برنده رو بازی و قدرت تعیین میکنه ^_^

موفق باشی ...
    قطعا تا وقتی پلیرهایی مثل شما باشن من رجیستر نمیکنم و بازی نمیکنم :)) نیازی هم به اجازه شما ندارم :) میترسم بیام همر بزنم رو دهت یهو اکم حذف شه وسط راهبعید نیست از کارای شما :))برنده رو بازی و قدرت تعیین نمیکنه برنده رو یه چی دیگه تعیین میکنه که اگه نداشتین هفته اول هر سرور باس میزدین حذف :دی
    شک‌نکن بود و نبودت اصلا مهم نیست عزیزدل چون باشی هم انگار‌نیستی ، همر هم نکش خدایی همه فرار میکننهنوز به اون جایگاه هم نرسیدی که همرت(۱۰ ۲۰ک گرزی) به دهکده کسی برسه...آره تو راه حذف میشه ! اما دهکدت:))وقتی اینقدر آماتور و کوتَه فکر هستی که فکر میکنی مولتی هانتر ( ادامین لطفا توضیح بدن موضوع شفاف شه این افراد بی عقل‌هوشیار شن:)) ) به مجموعه ی ما‌کمک میکنه چی‌میشه بهت گفت :)؟
    بعضیا که روآ بودن از این میسوزن که ما تا میزدیمشون یا هرچی سریع بن میشدن ولی ما‌بن‌ نمیشیم:))
    آ
    خه اماتوره خوب وقتی ریپورت میدیم بن میشین به دلیل اینکه با ۲۰ تا اکانت آیپی دارین تقصیر ماست؟
    وقتی هزارتا کثافت کاری‌کردین بن میشین تقصیر ماست؟
    وقتی دف میخرین ریپورت میدیم قبل اتک بن میشین تقصیر ماست؟
    اره عزیزم ما فقط دست به ریپورتمون خوبه
    فرق ... از گوشت کوبیده تشخیص میدیم
    نه تهمت میزنیم نه آماتوریم که این اراجیف و گوش کنیم
    دریا به دهن سگان نجس نشد:)
    ا
    میدوارم ایمان بیارید*-*
    خودت خندت میگیره اینارو میگی :)))

ویرایش شد.

شما اندشی
    بزارین بقیه هم بازی کنن
    وقت میزارن هزینه میکنن
    سرور روا رو دیگه به من نگو که درجریانش هستم کامل :)))
    دیگه جوابی به شما نمیدم چون ارزش جواب دادن نداری
    و من الله توفیق
    بای بای :))

آفرین عزیزم‌خودت اندشو میشناسی*-*
    بقیه هم بازی میکنن ولی‌اگه بلد باشن نه آماتور مثل امثال شما:)

درضمن سرور روآ رو همه میدونن تو خودتو به جهالت و نفهمی میزنی‌مقصر بنده و مجموعه ی ما نیست...
    [پشت سر آدم های موفق حرف زیاده:))]
    یه جور میگی به من نگوانگار میشناسمت،کدوم اکانتی بودی که صفر شدی پسرخوب؟

این کاملا عادیه وقتی از یکی ف.ش.ا.ر میخوری بگی‌فلانی دست داره:)
    تو ایران همین رسم بابه عزیزم،هرکی پولداره میگن دزدی کرده یا اختلاسی کرده که پولدار شده:))کلا عادته خیلیاس‌ نفهم بودن و حقیقت هارو نفهمیدن... وقتی یکی بالاتر از توعه و نمیتونی بهش برسی دلیل نیست اون کاره ایی باشه:))#دلیلش اینه شاید تو خیلی ... هستی
    خداحافظت دورگه ی ایرانی ( بای بای؟:)) ) دخترا هم اینطوری از‌هم جدا نمیشن

ریپلی نکن دیگه پستارو ، راه دیده شدن اینا نیست
    بجاش برو فضای مجازی‌کلیپ درست کن،بگو اینا مارو زدن ولی اینا که نزدن (اسمش رو‌نبر)مارو زده
    نه تنها شاخ میشی،بلکه یه مردم هم شاد میکنی پسرک بامزه؛)

(احمدجان صابر جان میثم جان ابوذرجان:
    سرور های گذشته رو همه میدونن چی شده و چی بوده،همتون عزیزین ولی خواهشا ساید هم‌دیگه رو زیر سوال نبرید...فقط یک بازیه فقط یک بازی...)
  • سلام و عرض ادب ^^

بعد از کلی وقت برگشتیم به بازی، فکر نکنم از نسل ما فسیل ها کسی دیگه اینجا مونده باشه . البته صابر All The Thanks و Kinder رو می بینم که همچنان مثل عقاب های

تیزبین ناظر بر نوشته های ما هستن ;)

از سال 88 تا الان که عضو تراوین شدم این اولین باره که دارم توی سرور بازی می کنم در حالی که توی تیم تراوین هیچ کدوم از مسئولیت های سابقم اعم از ادمین فروم،

مولتی هانتر و سرپرست ساپورتر هارو ندارم و اعتراف می کنم خیلی حس بدیه!

انشالله که سرور خوبی بشه :*
    Eägles Team Alliance

SAEED SCANIA

• سلام مهدی جان خوبی من خودم شخصا با شما هیچ مشکلی ندارم نه با شما و نه با بقیه پلیر ها مخصوصا پلیر های قدیمی و جدید احترام میزارم ولی .....

ببین مهدی جان ما عملا کاری به کسی نداشتیم جز یه عده ای که ادعای آبمیوه گیری میکردن به قول شما همه میدونن چجوری یه تنه شخمشون زدیم

ولی وقتی یه عده ای که موضوع هیچ ارتباطی بهشون نداره و میان خودشونو نخود هر آش میکنن باید حواسشون خیلی خیلی جمع باشه چون باید بدونن به پروپای تیم پانیشر پیچیدن هزینه داره هزینه خیلی خیلی سنگینی هم داره پس بهشون بگو مهدی جان وجودشو ندارن اسم اکانت بدن ادعای تو خالی نکنن و بشینن یه گوشه بازیشونو بکنن

البته من این سرور گفتم با خیلی ها کار دارم شخمشون میزنم تا درس عبرتی بشه برای بقیه که بدونن در افتادن با تیم پانیشر هزینه اش چیه

مهدی جان این پایین یه جمله ای مینویسم شما صد در صد میدونی معنی این جمله چیه پس نصیحتشون کن لقمه اندازه دهنشون بردارن تیم پانیشر زیادی براشون بزرگه

جماعتی که تاریخ تراوین اسپید ایران رو ندونن محکوم به تکرارش هستن تا بفهمن چرا میگن افسانه ای بنام پانیشر

باز هم میگم شمال شرق در یه صورت روی آرامش رو میبینه وقتی اون یه عده که خودشون هم میدونن منظورم رو بیان تو فروم از فرزاد به خاطر تهمت هایی که زدن معذرت خواهی کنن

پ.ن: داداش فرزاد تا هرجا که بگی باهات هستم چه بهشت باشه چه جهنم

پ.ن: حمید جووووووووووون خاطرت خیلی عزیزه

پ.ن: بروبکس تیم ما دوستون دارم اسم ببرم زیاد میشه

پ.ن: افسانه ای بنام پانیشر

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • AhmadFbi wrote:

مهدی جان این پایین یه جمله ای مینویسم شما صد در صد میدونی معنی این جمله چیه پس نصیحتشون کن لقمه اندازه دهنشون بردارن تیم پانیشر زیادی براشون بزرگه

جماعتی که تاریخ تراوین اسپید ایران رو ندونن محکوم به تکرارش هستن تا بفهمن چرا میگن افسانه ای بنام پانیشر

[/size]

اقا سلام همگی
    خوبین؟؟ خوشیین ؟؟؟

دوست عزیز یه سوال!!!

من زیاد ذهن خوبی ندارم میشه یکم بیشتر این افسانه پانیشر رو برام بیشتر نوضیح بدی؟؟ کار های که کرده , همر های که ساخته

شایدم به قول خودتون افسانه باشه و زاییده ذهن دوست عزیزمون باشه؟؟

تا اونجایی که ما یادمون میاد یه سرور که از داخل شمال شرق صفر شدید یه سرور هم به امید زئوس رفتین شمال غرب با اون همه حجم از نامه به جنوب شرق که ما شمارو نمیزنیم شما کاری به ما نداشته باشید روبه رو شدیم یه سرور هم رفتین شن و ماسه برای مهدی بلور دف سازی

حالا این افسانه یا رویا پردازی کجا بوده خدا عالمه

اینم یادم رفت بگم کسی تا حالا ندیدم در مورد افسانه پانیشر حرف برنه بخدا یه بحثی میاد شما یهو خودتونو میندازید وسط (لهن توهین نیس ادمین )

با تشکر از ادمین قصد توهین ندارم(ادمین روزس اصلا اعصاب نداره مخصوص دم افطار کسی به کسی بگه تو بن میشه )
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o

• 1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

[/size]

اقا سلام همگی خوبین؟؟ خوشیین ؟؟؟

دوست عزیز یه سوال!!!

من زیاد ذهن خوبی ندارم میشه یکم بیشتر این افسانه پانیشر رو برام بیشتر نوضیح بدی؟؟ کار های که کرده , همر های که ساخته

شایدم به قول خودتون افسانه باشه و زاییده ذهن دوست عزیزمون باشه؟؟

تا اونجایی که ما یادمون میاد یه سرور که از داخل شمال شرق صفر شدید یه سرور هم به امید زئوس رفتین شمال غرب با اون همه حجم از نامه به جنوب شرق که ما شمارو نمیزنیم شما کاری به ما نداشته باشید روبه رو شدیم یه سرور هم رفتین شن و ماسه برای مهدی بلور دف سازی

حالا این افسانه یا رویا پردازی کجا بوده خدا عالمه

اینم یادم رفت بگم کسی تا حالا ندیدم در مورد افسانه پانیشر حرف برنه بخدا یه بحثی میاد شما یهو خودتونو میندازید وسط (لهن توهین نیس ادمین )

با تشکر از ادمین قصد توهین ندارم(ادمین روزس اصلا اعصاب نداره مخصوص دم افطار کسی به کسی بگه تو بن میشه )
    ابوذر تو اول اسم اکانتت رو بده بعد با ادعا بیا پست بزار

در ضمن اونی که تو میگی مگر خیانت در امانت بشه بتونید بزنید در غیر این صورت مگر در رویاهات و توهم هاتون

ما اصلا به امید زعوس نرفتیم ما خواستیم تو یه ساید دیگه بازی کنیم و با اینکارمون نشون بدیم شمال شرق بدون پانیشر هیچی نبوده و نخواهد بود که ثابت هم کردیم یه تنه شمال شرقو صاف کردیم همه میدونن زعوس رفت و ما موندیم یک اکانت در مقابل یه ساید نتیجه اش رو همتون دیدید

در مورد نامه ها هم هزار دفعه گفتم این دوستمون انگار خواب تشریف دارن چند تا از این نامه میخوای واست درست کنم

دیگه هم در حد و اندازه ای نمیبینمت جوابتو بدم چون وجودشو نداری اسم اکانتت رو بدی بعد دم از یک کیلو بودنش میزنه تو اگه یک کیلو هستی منم اسمال سه کیلو هستم اسسسسممممممممممممممممممممممممممم اکانت

آها راستی حواسم به این جمله آخریت نبود

اولا مهدی بلور رفیق فرزاد هست و ما براش احترام زیادی قایل هستم

بعدشم اگه واسه دوستمون مهدی بلور عزیز با این همه سابقه بازی و همر هایی که کشیده بخوایم دف بکشیم اینقدر حقارت میاره ؟

این چه حرفیه میزنی ابوذر منظورت اینه مهدی بلور نوبی بیش نیست و دف کشیدن واسش حقارت رو برای ما بهمراه میاره ؟

عجب عجب عجب پس که اینطور اگه ما واسه مهدی بلور دف بکشیم حقارت رو بهمراه داره یعنی مهدی بلور در حد یه تازه کاره دیگه

فکر کنم دقیقا منظور ابوذر این بود 8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o

مهدی جان لطف کنید بیاید و واسه این ابوذر توضیح بدید جریان چی بوده شاید ایمان بیاره و به راه راست هدایت بشه :thumbsup:

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • AhmadFbi wrote:

1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

[/size]

ا

به به احمد خان یکی از عضو های افسانه پانیشر خوبی

من اینجا برای روشن شدن قضیه نامه همینجا از فرزاد عزیز خواهش میکنم خودش بیاد به صراحت بگه ایا اون نامه ها ساختگی و فیکه یا اون نامه هارو داده؟؟لطفا بیا برای احمد عزیز شفاف سازی کن لدفا

آآمآآ در مورد مهدی بلور عزیز
    مهدی عزیز منه مهدی عشقه یه چیزای از خودم تو مهدی میبینم (مهدی میدونی که چی میگم) ولی خدایی دف سازی برای مهدی خوب مشکلی نداره ولی این دف سازی برای چی انجام شده؟؟

فرزاد عزیز منتظر جواب این هستم بگی که این نامه ها دادی یا فیکه من خودم ساختم

راستی یکی بود قول گلد داده بود کجایی مشتی گلددمون ته کشیده

اکانتمون منابع زیاد داره کسی خواست بگه براش بفرستیم خخخخخ

با تشکر افسانه یک کیلو
    فک کنم فیلم جومونگ خیلی دوس داشتی افسانه جون
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • 1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

[/size]

ا

من اینجا برای روشن شدن قضیه نامه همینجا از فرزاد عزیز خواهش میکنم خودش بیاد به صراحت بگه ایا اون نامه ها ساختگی و فیکه یا اون نامه هارو داده؟؟لطفا بیا برای احمد عزیز شفاف سازی کن لدفا

آآمآآ در مورد مهدی بلور عزیز
    مهدی عزیز منه مهدی عشقه یه چیزای از خودم تو مهدی میبینم (مهدی میدونی که چی میگم) ولی خدایی دف سازی برای مهدی خوب مشکلی نداره ولی این دف سازی برای چی انجام شده؟؟

فرزاد عزیز منتظر جواب این هستم بگی که این نامه ها دادی یا فیکه من خودم ساختم

راستی یکی بود قول گلد داده بود کجایی مشتی گلددمون ته کشیده

اکانتمون منابع زیاد داره کسی خواست بگه براش بفرستیم خخخخخ

با تشکر افسانه یک کیلو
    فک کنم فیلم جومونگ خیلی دوس داشتی افسانه جون
    ابوذر اول یه چیزی رو برات روشن کنم نیا بحث رو عوض نکن حرفت رو به صراحت زدی از مهدی بلور بپرس واسه اون سرور از فرزاد خواست دف بکشه واسش بعدش به دلیل مشغله کاری نرفتیم اینی که میگی رفتیم دف کشیدیم توهمی بیش نیست مهدی جان واسش توضیح بده شایدم ایمان اورد

در ضمن تو چی از خودت تو مهدی میبینی ؟ اصلا چی داری که بخوای از خودت تو مهدی ببینی دقیقا تو جمله بالا حرفت رو زدی اگه هم میرفتیم این کارو واسه مهدی عزیز انجام میدادیم مشکلی نبود این همه ساله دارم با فرزاد بازی میکنم یادم نمیاد به کسی التماس کرده باشه خوب داریم از بحث دور میشیم

اسسسسسسسسسسسسمممممممممممممممممممم اکانت ابوذر جرات گفتنشو داری یا نه ؟

پست بزاری بلافاصله میگم اسم اکانت تا یک ساعت دیگه اسم اکانتت رو ندی دیگه نمیگم بهت ابوذر

بهت میگم یک کیلو زیر چادری اونم از نوع برزنت

احمد اف بی آی :thumbsup: :thumbup:
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • AhmadFbi wrote:

1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

1KILU wrote:

AhmadFbi wrote:

ا

احمد اف بی آی :thumbsup: :thumbup:
    افسانه جان چرا نمیتونید پاک بازی کنید چرا بن هستید؟؟!!

میخوای با تقلب بیای بالا این راهش نیس بیا خودم بازی کردنو بهت یاد بدم نیاز نیس این همه منابع بخری

افسانه پانیشر نیومده بن شد از بس منابع خریده خخخخ فردا میگن افسانه ای که خاموش شد هنوز راه نیفتاده

فرزاد خواست براش کلاس میزارم فرزاد رفیقمونه رفیق مهدی بلورم هست (یعنی دف سازش )

در کلاس های یک کیلو شرکت کن چگونه همر بسازید

چگونه از خود دفاع کنیم بدونه التماس از دشمن

چگونه پاپ بزنید بدونه تقلب

فرزاد جان با احمد و حمید بشتابید بشتابید

Travian irx

چرا بن شدی؟؟
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • من و رسول (به همراه یاسر عزیزم) یه سرور NE بازی کردیم و اکثرا عزیز دل‌ما هستن حالا‌درسته به یه سری دلایل باعث‌شدن که با ۷۲ ۷۳ دهکده حذف کنیم‌اکانت به همراه کتیبه:دی ولی‌ خب...
    تاریخ اسپید مال قبل‌فیلتر‌خیلی وقته بسته شده ، حالا بعد فیلتر کلا شعور و شخصیت کسری از پلیر‌ها تغییر‌کرده و فقط به دنبال تقلب‌و زیر و رو‌کشی هستن ...

یادمه با ماهان و مهران hellseeker در عین رقابت و دشمنی ، رفیق هم بودیم و اواخر سرور میگفتیم‌میخندیدیم... همچنین علی ویسکی که هنوزم که هنوزه رسول‌بهش زنگ میزنه کلی میگن و میخندن سر‌گذشته ها ...
    تراوین مثل الآن نبود که هرکی رو بزنی بیاد بهت فحش بده و تورو متهم به بازی کثیف کنه!
    جو بازی خیلی عوض شده ... خیلی ...
    تیم پانیشر هم از قدیمی های اسپید هستش هیچ مشکلیم به شخصه ندارم و همه رفیقای عزیز ما هستن حالا‌تو‌بازی شاید رقابت باشه که اونم دلیلش سایدها هستش ولی به دور‌از هیچ حاشیه ایی رقابت‌و انجام میدیم...خود فرزاد که به شدت هم ازش ناراحتم(به دلیل همون لطفی که قرار بود به من بکنه و‌ یه قدری‌اکانت کمکی به ما‌قرض بده که بریم آتش و شن .کام ولی بدقولی کرد و‌دیگه هم پس از پایان اسپید جواب مارو نداد ما مجبور شدیم‌تغییر پلن بدیم بریم
    آتش و شن ایران و بازی کنیم،وشکر خدا هم سرورو جمع کردیم...)
    فرزاد که لیدر این تیم هستش ، خودش هم میدونه که اشتباهاتی داشته برای مثال دست دوستی با زئوس،زئوسی که به قول خودش سرور پیش NW رو به کثافت کشیده بود و‌زورگویی...

دیگه پرونده اسپید بسته شده همینطور که این سرور میبینید از SE تیم هولدری و لیدری گذشته وجود نداره،حتی خودمم ۳ روز بازی کردم فورفان،ولی اومدم سفر و اسم اکانت و عوض کردم:دی (دلیل‌ تاخیر جواب)

همونطور که سرور پیش یه سری از اشخاص از SW میگفتن من و نمیشناسن و‌ ما تازه کاریم ، شاید همینطوریه و ما هیچ رکوردی نزدیم و ما‌ نوبی بیش نیستیم و خاک پای همه هم هستیم ، بازی هم ارزش این و نداره که شخصیت خودم و زیر سوال ببرم برای ثابت کردن خودم ، بخصوص داخل‌این بازی‌که هیچ افتخاری نداره و تنها حُسن این بازی میتونه این باشه که آدم رفیقای‌مشتی ایی پیدا کنه ...

سرور‌گذشته هم که NE حذف کرد و باقی مانده رو نم فرزاد جان و تیم عزیزش صفر کردن صد البته قابل تقدیره و میتونه حق با احمد باشه در برخی از مسائلی که بالا گفتن
    اینقدری سرور‌پیش خسته کننده بود که خودم به شخصه ۵ تا همرم ترشی شد و همر رکوردی‌و آف زدیم‌:))
    در‌اواخر سرور‌هم یه سری نامه نگاری با فرزاد داشتم که بعد به تلگرام ختم شد و راجب روآیه اول صحبت کردیم و عکس رکوردو بهش دادم و فرزاد هم مشتاق شد بیاد کمک من ولی خب بدقولی کرد که بالاتر عرض کردم...
    امیدوارم این مشکلات حل‌بشه و این حاشیه ها از بین بره و همه در عین رقابت رفیق باشن
    این سرور هم اگه ابوذر صفر بشه چیز عجیبی نیست چون سایدش نیست و این معلومه که تیم پانیشر‌با تعداد بیشتری هستن و‌کامل اومدن ...
    اما خب انشالله که بازی جذابی رو داشته باشید.

پ.ن۱:ابوذر جان منم یه چیزیم و تویه تو میبینم داداش :دی ( بیشعور:)) )
    پ.ن۲:باتشکر همیشگی از دکتر‌هانی:دی
    پ.ن۳:خدایی ۱۱ راند اسپید پلی کردیم و کردین همتون خسته نشدینننن؟:(
    پ.ن۴:تهران بارونیه میترسیم بریم بیرون گم شیم
    پ.ن۵:من و تو حاشیه نندازین نامردا :thumbsup:
    ارادت
    MaHDi_BluR
  • سلام به همگی

مهدی جان همین صداقتت رو دوست دارم جدا از اینکه پلیر خوبی هستی راستگویی خوبی هم هستی

به همون خدا قسم مهدی جان واسه ما هم همیشه همینجور بوده تو بازی رقیب و بیرون بازی کلی میگفتیم و میخندیدیم ولی خودت شاهدی یه عده ای از حد گذروندن

وقتی که آبمیوه گیری ها رو با دارو دسته اش صفر کردیم شاید باورت نشه 4 الی 5 نفر از اونهایی که با آبمیوه گیر بازی میکردن زنگ زدن به خود من و تبریک گفتن ولی با بقیه اش شون دلم صاف نمیشه چون از حد گذروندن و تهمت هایی زدن که باید معذرت خواهی کنن

مهدی جان بقول شما همیشه رقابت و کل کل بوده اما تا موقعی که بازی بوده و کار به خارج از بازی و به شخصیت بازیکن توهین نشده بود ولی این یه عده زیاده روی کردن واسه همین دارن از طرف ما اذیت میشن

خوب بریم سر حرف یک کیلو

آیا اون اکانت مال ما بوده آیا سر منابع خریدن بن شده آیا سر آی پی خوردن بن شده ؟

خدا عالمه

اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسممممممممممممممممممم اکانت یک کیلو زیر چادری اونم از نوع برزنت اش

پ.ن: داداش فرزاد یعنی واقعا اکانت مال ما بوده ؟

پ.ن: حمید جووووووووووووون کجایی دقیقا کجایی

پ.ن: بروبکس پانیشر همتونو دوست دارم

پ.ن: تموم شد دیگه فعلا همینا بسه

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • البته مهدی جان یه نکته دیگه موند اونم این بود که وقتی ما اکانت های اصلی آبمیوه گیری ها رو زدیم باقیموندشون گذاشتن رو حذف جنگ آموز رو اختصاصی اش کرده بودن 8) :thumbsup: :thumbup:
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • احمدجان عزیردلم با اینکه باهم هم صحبت نشدیم‌و کم سعادتی من بوده ولی بازی ارزش اینو نداره که حرف آدم دو تا بشه و دروغ بگه واسه همین منم هرچی‌که بود و گفتم ...
    فرزاد داداش گل منه با اینکه ازش ناراحتم و تو چندتا پستم اینو گفتم و مطمئنم هستم که خونده ولی‌تلگرامم بهم پیام نداده که بازم سر همین ناراحتم ازش :cursing: :cursing:
    #فرزاد حیف زیادی غولی داداچ و الا با گرز میومدم پیشت فارمت کنم
    احمدجان همیشه حاشیه هست ولی بخوای‌به همشون دامن بزنی و جوابگو باشی کسی که میبینه نمیگه فلانی آدم خوبیه همون چیزایی که میبینه و به شخصیتت ربط میده،پس بزار هرکسی که چرت میگه با شخصیت پوچ و توخالی خودش حال‌کنه...[دقیقا شبیه همین پسرک نوپا که راجب‌ مجموعه ی ما حرف میزد:)]
    بالاتر هم گفتم پشت سر آدم های موفق حرف زیاده!!!

راجب NE سرور پیش هم چیزایی که دیدم خوب بود پتانسیل بدی نداشتن و ۴ ۵ تا اکانت ۴۰۰ ۵۰۰ ک دف داشتن
    گرچه یه ۲۰ تا مولتی به من دادن رید برم ، ولی دف ریختن توش و هرچی اضافی داشتن موقع حذف به ما زدن.چرا؟چون رنک یک غارت بود و‌ اکانت واندر داشت؟...عقدس دیگه...البته ما میگیم دوآل ها بودن...

یه سری هاشون قبل‌خوردن حذف کردن ولی خب یه سری هم خوردن حذف کردن باقی هم که خوردن یا موندن یا حذف کردن ... مهم نیست تموم شده در هر صورت خوردن و حذف‌کردن!منم احمق منحصر انحصاری داشتم لامصب رو‌مخ بودخدا نصیب هیچکس‌نکنه خخ ، البته خوبه...

درکل کلام پایانی و‌پست لاقل آخرم اینه : باهم دوست باشید
    آی لاو یو‌دارید <3
    سپاس:)

پ.ن:باتشکر‌از دکتر هانی :cursing: :thumbsup:
  • MaHDi_BluR wrote:

احمدجان عزیردلم با اینکه باهم هم صحبت نشدیم‌و کم سعادتی من بوده ولی بازی ارزش اینو نداره که حرف آدم دو تا بشه و دروغ بگه واسه همین منم هرچی‌که بود و گفتم ...
    فرزاد داداش گل منه با اینکه ازش ناراحتم و تو چندتا پستم اینو گفتم و مطمئنم هستم که خونده ولی‌تلگرامم بهم پیام نداده که بازم سر همین ناراحتم ازش :cursing: :cursing:
    احمدجان همیشه حاشیه هست ولی بخوای‌به همشون دامن بزنی و جوابگو باشی کسی که میبینه نمیگه فلانی آدم خوبیه همون چیزایی که میبینه و به شخصیتت ربط میده،پس بزار هرکسی که چرت میگه با شخصیت پوچ و توخالی خودش حال‌کنه...[دقیقا شبیه همین پسرک نوپا که راجب‌ مجموعه ی ما حرف میزد:)]

راجب NE سرور پیش هم چیزایی که دیدم خوب بود پتانسیل بدی نداشتن و ۴ ۵ تا اکانت ۴۰۰ ۵۰۰ ک دف داشتن
    فشار خونگرچه یه ۲۰ تا مولتی به من دادن رید برم ، ولی دف ریختن توش و هرچی اضافی داشتن موقع حذف به ما زدن.چرا؟چون رنک یک غارت بود و‌ اکانت واندر داشت؟...عقدس دیگه...البته ما میگیم دوآل ها بودن...

یه سری هاشون قبل‌خوردن حذف کردن ولی خب یه سری هم خوردن حذف کردن باقی هم که خوردن یا موندن یا حذف کردن ... مهم نیست تموم شده در هر صورت خوردن و حذف‌کردن!منم احمق منحصر انحصاری داشتم لامصب رو‌مخ بودخدا نصیب هیچکس‌نکنه خخ ، البته خوبه...

آی لاو یو‌دارید <3

سلام مهدی جان انشا اله بیشتر با هم آشنا میشیم

مهدی جان فرزاد که نیست ولی میگه تو که خبر داشتی هم کمر درد داشت هم فشار خونش بالا بود وگر نه میگه من همچین آدمی نیستم

مهدی جان ما تورو یه پلیر با کلاس و آدم حسابی و با شخصیت میدونیم تو فینال میایم پشتت وای میسیم دفاع هم میکشیم اینجا هم من احمد اف بی آی نوشتم که سند باشه میایم و به خاطر جبران اون سرور که به خاطر مریضی فرزاد قسمت نشد جبران بشه داداش

پ.ن:داداش مهدی همه پلیر های یک کشوریم با هم رقابت میکنیم اما به موقع اش پشت هم وایمسیم اس ای ان دبیلو یا هر ساید دیگه بهونه است واسه دور هم بودن مهم رفاقت و شخصیته که فرزاد هم همیشه میگه مهدی بلور نماد یه پلیر آدم حسابیه

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • AhmadFbi wrote:

MaHDi_BluR wrote:

احمدجان عزیردلم با اینکه باهم هم صحبت نشدیم‌و کم سعادتی من بوده ولی بازی ارزش اینو نداره که حرف آدم دو تا بشه و دروغ بگه واسه همین منم هرچی‌که بود و گفتم ...

فشار خونگرچه یه ۲۰ تا مولتی به من دادن رید برم ، ولی دف ریختن توش و هرچی اضافی داشتن موقع حذف به ما زدن.چرا؟چون رنک یک غارت بود و‌ اکانت واندر داشت؟...عقدس دیگه...البته ما میگیم دوآل ها بودن...

آی لاو یو‌دارید <3

سلام مهدی جان انشا اله بیشتر با هم آشنا میشیم
    مهدی جان فرزاد که نیست ولی میگه تو که خبر داشتی هم کمر درد داشت هم فشار خونش بالا بود وگر نه میگه من همچین آدمی نیستم

مهدی جان ما تورو یه پلیر با کلاس و آدم حسابی و با شخصیت میدونیم تو فینال میایم پشتت وای میسیم دفاع هم میکشیم اینجا هم من احمد اف بی آی نوشتم که سند باشه میایم و به خاطر جبران اون سرور که به خاطر مریضی فرزاد قسمت نشد جبران بشه داداش

پ.ن:داداش مهدی همه پلیر های یک کشوریم با هم رقابت میکنیم اما به موقع اش پشت هم وایمسیم اس ای ان دبیلو یا هر ساید دیگه بهونه است واسه دور هم بودن مهم رفاقت و شخصیته که فرزاد هم همیشه میگه مهدی بلور نماد یه پلیر آدم حسابیه

احمد اف بی آی 8) :thumbsup:

آره گرچه خبر‌کمر دردشم خودش نداد بی معرفت،لاقل میرفتیم سر بزنیم...

لطف دارین عزیزم ما چیزی‌نیستیم،فقط مردانگی برامون اولویت داره تا بازی گرچه خیلیا میگن ادمین باماعه:دی...هنوز خیلی مونده درس پس بدیم استاد های عزیزم ❤
    فینال‌تا ۱ یا ۲ ماه دیگه شروع میشه اگه یه تیم ۲۰۰ ۳۰۰ نفره جمع شیم از ایران واقعا جذابه پا گذاشتن به این سرور(حداقل ۲ ایکس:دی)و البته اگه همه شعور این و داشته باشن که رقابت و کنار بزارن و بخاطر پرچمشون بازی کنن...

اگه عمری بود ما خودمونم دف ساز‌همه اییم❤
    فرزاد لطف داره ومثل داداش دوستش دارم ولی حیف بی معرفته:( (من هی دارم تاکید میکنم که پیام بده دلمون براش تنگ شده:دی )

پ.ن:باتشکر‌از دکتر مهرداد یکی‌از بهترینا ❤( متفاوت باشیم :دی)

اوقات به کام