مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور اسپید راند پنجم آغاز 26 اردیبهشت 1397 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

"قوانین انجمن تراوین ایران" - "لطفا قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه کنید "

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:
    [/b]

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

• لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

• به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

• استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

• بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور اسپید)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

• استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس

• استفاده از فونت درشت و چشم آزار

• نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

• هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)
  • سلام به همه امیدوارم سرور خوبی کنار هم داشته باشیم و لذت ببریم از بازی

این سرور در خدمت دوستان شمال شرق هستیم به امید برد ان ای

امیدوارم بتونم به شمال شرق کمکی بکنیم با تشکر از همه

ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • 1KILU wrote:

سلام به همه امیدوارم سرور خوبی کنار هم داشته باشیم و لذت ببریم از بازی

این سرور در خدمت دوستان شمال شرق هستیم به امید برد ان ای

امیدوارم بتونم به شمال شرق کمکی بکنیم با تشکر از همه

خب خب به به بیا که چشم انتطارتیم
    میبری شک نکن ان ای چی شد به چه روزی افتاد که تو براش ارزوی پیروزی میکنی ..... :P
    اسم اکانتت بگو خدایی کاریت ندارم :rolleyes:

این برادر صابر که بهش کلک مرغابی زدیم تا دید احمد گفت ما نمیاییم یهو ظهور کرد کووووووووووو ؟ :D :D
    احمد احمدددددددددد خخخخخخخخخخخخخخ دیدی تا گفتی نمیاییم چجوری افتابی شد حال کردی گفتم میگیره کلکمون 8o 8o 8o 8o
    این یکی دیگه چادرو رد داده برزنت کشیده رو خودش 8) 8) 8) 8)
    فقط درصورتی افتابی میشه که سازمان های اطلاعاتی خروج مارو از مدار زمین تایید کرده باشن ولی حواسش نبود پانیشر صد تا مثل داداشمون تشنه میبره لب چشمه تشنه برمیگردونه حالا فهمیدی واسه چی میگن افسانه به ما صابر جان .... :thumbsup:
    خدایی اگه اسم خودت گزاشتی پلیر و بازیکن و میایی واسه ما اینجا فتوا میدی بیا زیر همین پست اسم اکانتتو بگو ببین ی کار میکنم اسم تراوین اومد 40 روز جلوی درب سازمان ملل اعتصاب غذای خشک کنی .... :evil: 8|
    بهت گفتم من همه هستو نیستم پای این تراوین دادم مگه نفهمم تو کدوم اکانتی ..... ;)

ما هستیم مثل شیر.. :saint: <3

پ ن :احمد بیا اقایونو به راه راست هدایت بفرما کلکمون گرفت .. :thumbsup: :thumbsup:
    پ ن :حمید بادبانو محکم ببند داداشمون اومده میخواد ان ای ببره 8) 8)
    پ ن : اون جغده بود تو کارتون چوبین حی میگفت ی خبر بد ی خبر بد دقیقا همونه الان داش ارش و زئوس هم شاید بیایین واقعا ی خبر بده :D :D

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام به همگی خب خب یه ابوذر نامی به من گفت من فعلا بازی نمیکنم تا ما بیانیه دادیم نمیایم سری امد خودشو تو ان ای جا کرد از خدا خواسته لوووول

داداش فرزاد کلکمون گرفت رو کردن خودشونو حالا که رو کردین بی زحمت اسم اکانتی که روش بازی میکنید رو هم بدید بازی رو واستون هیجان انگیزش کنم

این صابر چی میگه نکنه فکر کرده هنوز مدیر فروم هستش لوووووول این همه میای دعا میکنی تحلیل میزاری بیا یه اکانت ثبت نام کن ببینم چی کاره ای تو بازی ما همیشه تو بازی ثابت کردیم چه کارایی از دستمون بر میاد

ابوذر بلایی که سر آبمیوه گیر های سرور قبل اوردم سر تو هم میاد شک نکن یادته تلگرام چی بهت گفتم من آدم رک هستم بهت گفتم با اینکه میدونی فرزاد با علی سه پیچ قدیمی این بازی هستن باز هم انکارشون میکنی و میری میگی الکی میگن همیشه گفتم جماعتی که تاریخ سرور اسپید تراوین رو ندونن محکوم به تکرارش هستن شمال شرقو این سرور هم شخمش میزنم که اگه افسانه پانیشر رو میخوای از ذهنت بیرون کنی همیشه یادت بمونه تا موقعی که افسانه ای بنام پانیشر تو سرور اسپید ایران بازی میکنه شمال شرق و اون تازه به دوران رسیده هایی که فکر میکنن الان لیدر شدن واسه خودشون روی آرامش رو نخواهد دید

در یک صورت میتونن روی آرامش رو ببینن اونم اینه

شخصا بیان و از افسانه ای بنام پانیشر داداش فرزاد تو فروم معذرت خواهی کنن به خاطر تمامی تهمت هایی که بهش زدن اونوقت اگه داداش گلم گفت میبخشمشون منو حمید سنگک و بقیه دوستان بیخیالشون میشیم گرفتین چی میگم ؟

پ.ن: ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی

پ.ن: یه بنده خدایی گفت خواستم بازی کنم خبرتون میدم همین که دید ما گفتیم نمییام امده ثبت نام کرده حذف نکنی اکانتت رو یه موقع

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:
    tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • خب این سرورم پروندش بسته شد بعد از ثبت نام برخی از دوستان
    se برنده میشه
    سایدای دیگه هم 1ماه دیگه میرن رو حذف دوباره بخاطر اتفاقای تخیلی که برای se میفته
    به نظرم وقتتونو تلف نکنین از همین الان بزنین حذف
    یا حق
  • ali021 wrote:

خب این سرورم پروندش بسته شد بعد از ثبت نام برخی از دوستان
    se برنده میشه
    سایدای دیگه هم 1ماه دیگه میرن رو حذف دوباره بخاطر اتفاقای تخیلی که برای se میفته
    یا حق

اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...
    کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...
    پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :)

پ.ن:با تشکر از دکتر‌هانی ❤
    پ.ن:کلاغ ها میگن زئوس هم هست:دی
    موفق باشید ...
  • All The ThankS wrote:

با سلام و عرض ادب

از همینجا به ساید شمال شرق تبریک میگم و براشون بهترین آرزوها رو دارم چون دیگر این ساید از این به بعد گرفتار خائنین نخواهد بود.

از این به بعد این ساید آرامش رو خواهد دید چون گرفتار تسویه حساب های شخصی نخواهد شد.

ساید شمال شرق به خود خواهد بالید چون این ساید از این به بعد سایه توهم لیدر بودن و افتخار تراوین بودن را در خود نخواهد دید.

به امید تراوینی پاک

در مورد اینکه بازار شرکت تراوین در ایران هم رو به زوال هست دلواپسان عزیز نگران نباشند. هر بازی روز های اوج و نزولی داره و من مطمئنم اگر مدیریت فعلی تراوین ایران بتواند با لیدرهایی چون ایدین، محمد ایمورتال، کاظم خان جیا، احمد و حسین و رهبران قدیمی اسپید که اسمشون یادم نیست ارتباط برقرار کند مطمئنا میتوانند به روزهای خوبش بازگردند. اینایی که گفتم لیدرای درس حسابی هستنااا یه عده پلیر درجه 4 مدعی لیدری نیستن.

موفق باشید
    احمد اینا پستشو پیدا کردم 8o 8o 8o 8o 8o

باید یک سری مسائلو همه بدونند قابل توجهت اقا صابر خیلی وقته مدیریت تراوین عوض شده !
    و زمان برداری تمام شده..
    الان با مدیریت جدید همه نوکر خودشون و اقای خودشون کارت اینه نفرت پراکنی کنی بچه ها با هم دشمن بشن بعد بدویی بری بگی اقا تیم تراوین جدید اینجوری و اون جوری نه داداش صابر ما مار خوردیم افعی شدیم همون موقعشم که شما سر کار بودین نتونستین حریف من بشین چه برسه الان که به تاریخ پر از علامت سوالتون پیوستین !!
    به خاطر مسایل شغلی میایی دسیسه میکنی علیه پلیرهای خوب تراوین تا میبینی ی بازیکن قدرت داره سریع میایی شروع میکنی به چالش کشیدن طرف و دسیسه کردن علیهش که از تراوین بره دقیقا سه سروره گیر دادی به ما بازیکنو به خاطر اهدافتون اذیت میکنید که ی جای دیگه دنبال مقاصدت بگردی در صورتی که ما کلا فقط میخوایم بازی کنیم خبر از اون ور اب نداریمو دوست نداریم داشته باشیم اما تو انگار داری اتیش میگیری واسه پستو مقام... !!

من سرور پیشم شمال شرق نبودم و نخواهم بود با لیدرهای عزیز شمال شرقم رفیقم و خیلی با احترام برخورد میکنیم با هم شما لازم نکرده یاد بچه های دیگه بدی همون راند سه از نوپا بودن یک سری بازیکن ها سو استفاده کردین و گولشون زدین واندر بردرو دو دستی تقدیمت کردن که پشت پرده بخندی بگی ه ه ه ه دیدی چجوری زحمتو اونا کشیدن ما واندر 100 کردیم خب مقصر خودم بودم به یک نفر اعتماد کردمو گزاشتم تو ان ای لیدری کنه مقصر ما بودیم پرچمشو بردیم بالا خودمونم به موقعش پرچمشو اتیش زدیم و میزنیم ....
    پس تو زرنگ نیستی کلا هیچی نیستی در ضمن این فروم جای بچه هایی هست که بازی میکنند نه شما که فقط بلدی بیایی اینجا دعوا راه بندازی و بعدشم بری زیر اب بزنی المان برو اقا جان برو دیگه دستت رو شده همه تراوین میدونند تو قصدو غرضت چیه برادر برو این جا شورای امنیت سازمان ملل نیست بخوای سیاست بزنی چند تا پلیر هستیم دور هم جمع شدیم بازی میکنیم اخرشم یکی میبره بقیه هم تبریک میگن میریم راند بعدی جایی برای نفرت پراکنی امسال تو نیست ما همه با هم دوست هستیم و امثال تورو میشناسیم خودتو خسته نکن اطلاع رسانی کامل شده از مدیریت فروم خواهش دارم پیگیری کنه این اقا برای چی به ما میگه خائن
    ایا درسته به خاطر اهداف شغلی پلیر قربانی همچین افراد از بالا پرت شده بشیم ؟

صد میلیون بار گفتم بازم میگم کلللللللللللل تراوین شاهدن من زندگیمو بالا این بازی دادم بخوای با من یکی کل کل کنی کلا دو تا دنیاتو برات جهنم میکنم که کردم ....
    من تا ووقتی ان ای بودم فقط زحمت کشیدم نمونش کتیبه دادن به سایدت که خودت اومدی چه قربون صدقه من رفتی مدرکش هم هست !!
    کسی که خودش پول خرج میکنه خودشم 18 ساعت بازی میکنه احتیاج به هیچی نداره اره خائن بودم که این همه سال برای ی مشت ادم نمک نشناس زحمت کشیدم ... اگه ی مرد تو ان ای باشه اونم (علی دهیروزه )چون سر ی بازی چشمشو رو خدا و عدالت نبست ...
    علی دهیروز که خودش تیم داره ما هم بهش احترام میزاریم کمک هم بخواد کمکش میکنیم ولی مابقیشون که متاسفانه با من هم تیمی بودن سال ها بشین تماشا کن بعد من چه اتفاقی براشون میفته اون وقت خائن دقیقا معلوم میشه ....
    میخوای اینجا معروف بشی باید اسم اکانتتو بگی و از قول مرحله اخر که منم رد بشی..
    وگرنه بلدم چجوری باهات طرف بشم داداش لقمه را همیشه اندازه دهانتون بردار لطفا من زیادی سنگینم واست تو گلوت گیر میکنم میگی نه؟
    این فالو این تماشا بچرخ تا بچرخیم هر چند زدن تو برام از فانم ی چی پایین تره ولی خب تارگت تارگته بدون تردید شهرشو اتیش میزنیم بیا کف بازی بازی کن و الا تو رویا همه وینستون چرچیلن ....

همین که جرات نداری اسم اکانت بدی بسه !!

پ ن : حمید داداش بیا ی سیاست واسه این بزن بره پی کارش .. 8)
    پ ن :احمد داداش این اقا شدیدا احتیاح ب راه راست دارن لطفا کمکش کن راهشو پیدا کنه :P 8|

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام به بروبکس

داداش فرزاد آخه این صابره حساب میشه که واسش تا تایپ میکنی ؟ خدا وکیلی معروف میشه نکن داداش من الان فکر میکنه مهم شده :D

واسه کسی تایپ میکنن که تو بازی حضوری داشته باشه و هزینه کرده باشه نه اینکه میاد از رو توهم هاش تایپ میده :evil:

از مدیریت محترم فروم خوهش میکنم تکلیف اینو مشخص کنند به چه اجاژه ای کسی که خیلی وقته تو بازی حضوری نداره میاد اینجا تشنج میده به بقیه پلیرها لطفا پیگیری کنند با تشکر

پ.ن: داداش فرزاد تو همون افسانه ای بنام پانیشر هستی که همه آرزوشو دارن چه با دوستی باهات چه با دشمنی باهات بخوان معروف بشن

پ.ن: حمید سنگنک یه مقدار از اون سیاست مداریتو نشون بده حالشو ببریم

پ.ن: آخرش اسم اکانت هاشونو ندادن ای داد بیداد در این حد ترسیدن البته فرقی نمیکنه چون همشونو شخم میزنم

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

se برنده میشه
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...
    کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...
    پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :)

موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :)
    واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیست
    برنده تعیین شده :)
  • ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

se برنده میشه
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...

موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :) واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیست
    برنده تعیین شده :)

همه؟کدوم سرورا کیا حذف کردن عزیزم؟

کسیم اجبارت نکرده بازی کنی عزیزم
    تراوین جا پلیره :)
    برنده رو بازی و قدرت تعیین میکنه ^_^

موفق باشی ...
  • سلام به همگی حوصله ام سر رفت گفتم یه پیام واسه اون زیر چادری ها بزارم گرچه در حد و اندازه هاش نیستن فقط خواستم بگم در همین حد هستید جرات گفتن اینکه بگید رو کدوم اکانت بازی میکنید رو ندارید سرور قبل یادتونه مثل مرد امدیم گفتیم این اسم اکانت تا آخرش هم یه تنه جلوتون وایسادیم و شخمتون زدیم آخه تویی که جرات گفتن اکانتتو نداری واسه چی میای ادعا میکنی برو منج بازی کن منچ که میدونی چیه یا اینم واست توضیح بدم :D

پ.ن: تشکر ویژه از داداش فرزاد گل و حمید سنگک و مهدی مرلین و حامد و حمید و...... اسم ببرم زیادن میترسم کسی از قلم بیوفته

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام به همگی مخصوصا مخصوصا تیم همرفروش و خودفروخته به واندر اسیب نرسانده
    چه خبره چقدر برا هم نوشابه باز میکنید
    راستی این سرور به کی قراره خدمت کنید ؟؟
    یکی دیگه هم انگاری هنوز دوست داره با تقلب هر کاری کنه ولی بن نشه و تا اخرش بره
    عزیزم دوره زمونه با گلد مجانی بردن تموم شد بازی سالم بلد نیستی بازی نکن
    مهدی بلور با کی داری بحث میکنی بزار تو حال خودش باشه طرف
    با تشکر فراوان از دکتر هانی عزیزمممممممممم
    پ.ن:ف.ر.و.ش مگه فحشه سیستم خطا میده
    :huh: :huh: :huh: :huh:
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

se برنده میشه
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :)

موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :) واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیستبرنده تعیین شده :)

موفق باشی ...
    قطعا تا وقتی پلیرهایی مثل شما باشن من رجیستر نمیکنم و بازی نمیکنم :)) نیازی هم به اجازه شما ندارم :)
    میترسم بیام همر بزنم رو دهت یهو اکم حذف شه وسط راه
    بعید نیست از کارای شما :))
    برنده رو بازی و قدرت تعیین نمیکنه برنده رو یه چی دیگه تعیین میکنه که اگه نداشتین هفته اول هر سرور باس میزدین حذف :دی
  • ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

MaHDi_BluR wrote:

ali021 wrote:

se برنده میشه
    یا حق
    اول اینکه ساید جنوب شرق [SE] اصلی‌هیچ فعالیتی در این سرور نداره ! همونطوری که اطلاع رسانی کردیم...کسایی هم که هستن بچه های جدید ساید هستن و لطف داشتن جنوب شرق ثبت نام کردن...پس از پایان اسپید ران قبلی ، ۱۰ ۱۵ نفر از جنوب شرق به سرور Fire And Sand 3X‌ رفتیم و یه مجموعه به اسم Royal تشکیل دادیم که از این مجموعه نصفی در‌ساید جنوب شرق حضور دارن همین و بس ، فکر نکنم از بزرگان ساید جز ۱ الی ۲ نفر کسی حضور داشته باشه...حالا بعدا چه خواهد شد معلوم نیست ولی در حال حاضر جنوب شرق ساید نو پایی هست ! البته با هدایت وحضور برخی از دوستان قدیمی :)
    موفق باشید ...
    بله در جریانم اون سرورم همه زدن حذف بخاطر کارای شما :) این سرورم یه سریاتون اومدین که میشناسن بقیه همونایی که اسپید قبلی باعث حذف شدین :) واسه همین میگم این سرورم احتیاجی به بازی کردن نیستبرنده تعیین شده :)

موفق باشی ...
    قطعا تا وقتی پلیرهایی مثل شما باشن من رجیستر نمیکنم و بازی نمیکنم :)) نیازی هم به اجازه شما ندارم :) میترسم بیام همر بزنم رو دهت یهو اکم حذف شه وسط راه
    برنده رو بازی و قدرت تعیین نمیکنه برنده رو یه چی دیگه تعیین میکنه که اگه نداشتین هفته اول هر سرور باس میزدین حذف :دی

شک‌نکن بود و نبودت اصلا مهم نیست عزیزدل چون باشی هم انگار‌نیستی ، همر هم نکش خدایی همه فرار میکننهنوز به اون جایگاه هم نرسیدی که همرت(۱۰ ۲۰ک گرزی) به دهکده کسی برسه...آره تو راه حذف میشه ! اما دهکدت:))
    وقتی اینقدر آماتور و کوتَه فکر هستی که فکر میکنی مولتی هانتر ( ادامین لطفا توضیح بدن موضوع شفاف شه این افراد بی عقل‌هوشیار شن:)) ) به مجموعه ی ما‌کمک میکنه چی‌میشه بهت گفت :)؟
    بعضیا که روآ بودن از این میسوزن که ما تا میزدیمشون یا هرچی سریع بن میشدن ولی ما‌بن‌ نمیشیم:))
    آ
    خه اماتوره خوب وقتی ریپورت میدیم بن میشین به دلیل اینکه با ۲۰ تا اکانت آیپی دارین تقصیر ماست؟
    وقتی هزارتا کثافت کاری‌کردین بن میشین تقصیر ماست؟
    وقتی دف میخرین ریپورت میدیم قبل اتک بن میشین تقصیر ماست؟
    اره عزیزم ما فقط دست به ریپورتمون خوبه
    فرق ... از گوشت کوبیده تشخیص میدیم
    نه تهمت میزنیم نه آماتوریم که این اراجیف و گوش کنیم
    دریا به دهن سگان نجس نشد:)
    ا
    میدوارم ایمان بیارید*-*
  • ali021 wrote:

قطعا تا وقتی پلیرهایی مثل شما باشن من رجیستر نمیکنم و بازی نمیکنم :)) نیازی هم به اجازه شما ندارم :) میترسم بیام همر بزنم رو دهت یهو اکم حذف شه وسط راه
    عزیزم اونی که از ساید خود ما همر میخرید ما میرفتیم برا صفر کردنش و اکانت رو بن میکردن (متوجه شدید کدوم ماجرا رو میگم دیگه یا واضح تر بگم؟؟؟)
    اربابای زئوسیت بودن
    وسلام
    مهمترین دارایی هر فردی شعور، ادب و شخصیت اوست برای 4تا عدد اونو پایین نبر.
  • KinG Me Ha wrote:

سلام به همگی مخصوصا مخصوصا تیم همرفروش و خودفروخته به واندر اسیب نرسانده
    چه خبره چقدر برا هم نوشابه باز میکنید
    راستی این سرور به کی قراره خدمت کنید ؟؟
    یکی دیگه هم انگاری هنوز دوست داره با تقلب هر کاری کنه ولی بن نشه و تا اخرش بره
    عزیزم دوره زمونه با گلد مجانی بردن تموم شد بازی سالم بلد نیستی بازی نکن
    مهدی بلور با کی داری بحث میکنی بزار تو حال خودش باشه طرف
    با تشکر فراوان از دکتر هانی عزیزمممممممممم
    پ.ن:ف.ر.و.ش مگه فحشه سیستم خطا میده :huh: :huh: :huh: :huh:
    بچه جان نمک میخوری احترام نمکو نگه دار یادت زئوس زده بود فارمت کرد بود تا 100 خونه سایدتو شخم زده بود حتی ی کتیبه هم نداشتی لیدرهات تا 12 شب به تورج التماس کردن چشمان بده بیشتر از این ابرتون نره تورجم ندادددددددددددددددد گفت به کاظم جیا ............ نمیدم چه برسه کتیبه برگشتم به هانی گفتم هانی من میدم بهت با مسئولیت خودم ..

فرداش اومدم کتیبرو بگیرم بدم بهتون بچه های تیم تورج ندادن گفتن کتیبه بدیم ارش مارو نابود میکنه ارش تورو نمیزنه مارو میزنه که به تهدید همر دیفالتم که 270 ک گرزی بود کتیبرو گرفتم اوردم رو اکانتم تحویلتون دادم حتی جرات نداشتن کتیبرو رو اکشون بدن به اس ای سر همین کارم با بهترین دوست مهدی اواتار درگیر شدم و همر هم رومون بلند کرد تا یک ماه با هم قهر بودیم !!
    همین صابر جونتون که الان رفته تو صد تا سوراخ قایم شده اومد فروم قربون صدقه من رفت که چه کاری بزرگی کرد یادت باشه سایدتو وقتی داشت از هم میپاچید این جگرو جرات من بود نجات داد ... پس ی مقدار احترام نگه دار زشته حی میایی اینجا تیکه میندازی میری خجالت بکش اگه میتونی ی مقدارم حیا کن ...

تقصیر تو نیست تقصیر لیدرهات که یادت ندادن با لیدری که برای شما خدمت کرده چجوری رفتار کنی ....

,ویرایش شد.
    در ضمن بخوام بفروشم 11 ساله وقتی تو قنداقت بودی من اینجا بازی میکردم بخوام بفروشمم هیچ قدرتیم نمیتونه جلومو بگیره تو بازی
    زوم زیاد میفروشم تو گردنت کلفته بیا جلوی منو بگیر .... :evil:
    متاسفم برای سایدی که خدمت به اون بزرگی بهشون کردمو جواب خوبیه منو با این رفتار زشتشون میدن این فقط به من یاد میده دیگه به بابام هم رحم نکنم تورج راست میگفت من چوب سادگیمو میخورم همیشه ...
    حالا حوا برت نداره ی دو سرور ی سری اتفاقات افتاد فکر نکن دیگه همیشه همینه جوری شخمت میزنیم بری با 4 تا زمستون اون ور تر ی گلوه برف نمکی خوشگل بشی بیایی پایین بشین بازیتو کن زیادم اینجا نمک نریز بخوای به این صحبت
    ویرایش.

یادت باشه ما خصلت مارو داریم به کسی کاری نداریم پس محترم باش اگه پا رو دمبمون بزاری تا روزی هزار بار بهت نیش نزنیم ول کنت نیستیم بیا برو تیله بازیتو کن زیاد اینجا فتوا نده دفعه دیگه بیایی اینجا نمکدون بشکونی قفل میکنم
    ویرایش

ریپلی هم نکن پست منو عددی نمیبینمت بخوام دنبال کنم توهماتو ..
    جای وقت گزاشتن توی فروم پاشو بروم ی کم مرامو معرفتو مردونگی یاد بگیر کلا ایدی تورو میبینم به زندگی و مرامو مردونگی نا امید میشم ...

الان بیایی اینجا باز توهمی حرف بزنی من دیگه هیچی نمیگم ولی تو بازی ی کاری باهات میکنم بفهمی ی من اب چقدر کره میده ماست حیفه همون اب ... X/
    و در اخر بازم میگم خجالت بکش و درباره واژه ای به نام شرم کن یک سری تحقیقات گسترده کن لازم داری بچه جان ...

حمید سنگک : کپ ببر بالا دف پر شد همین اول بازی 8)
    احمد اف بی ای : نوکرتم داداش پپسی دوست داری برات باز کنم یا زمزم خودمون 8o :D

با احترام - فرزاد پانیشر ناجی نمک نشناس ها ||

Images
    • Ashampoo_Snap_2018.05.20_23h21m25s_001_.png

114.18 kB, 1,197×440, viewed 110 times

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()

• اینی که این بابا این تهش نوشته به نظرتون با روایت خنجر از پشت زدنشون این الان دروغ سیزده میشه یا جک سال یکی بیاد جواب منو بده از دست رفتار جدید ادما کلا مغز به سطحی رسیده انگار با کاتا کوبیدن وسطش .....

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    -tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • سلام خدمت همه عزیزان

ذکر چند نکته لازم هست

1. یه بنده خدایی میگه من به خاطر قدرت و زیر سوال بردن تیم تراوین پست میدم؟ بخاطر پست و مقام؟! بخاطر اینکه تراوین ایران رو خراب کنم؟! ویرایش شد

2. این تو بودی که گفتی من کل زندگیمو تو تراوین گذاشتم و کار نمیکنم تا تراوین بازی کنم ولی برای اینکه بدونی این بازی برای من حکم فان رو داره :ی کارمم دارم پولمم در میارم و خوب خداروشکر محتاج نامرد نیستم.

3. 2تا سرور قبل بار ها از ساید شمال شرقی بخاطر دادن کتیبه چشمان تشکر کردم توی چندین پست. میدونی چرا؟ کار خوب خوبه و باید به نیکی ازش یاد بشه چون ما نمک نمیخوریم و نمکدون بشکنیم ولی یه نکته میگم. یکی میاد سال ها برای خودش آبرو جمع میکنه ولی توی یه ثانیه اون آبرو رو از دست میده. وقتی شما بخاطر اینکه دیدی منافعت نابود شد تو شمال شرق و به قول خودت بهت بی احترامی شد 2تا راه حل داشتی. یک. حذف اکانت کنی دو. کنار سایدت باشی وظیفه یه سرباز اینه. یه لیدرم سربازه از تو گنده تراشم همین دید رو دارن ولی چیکار کردی؟ رفتی صاف پابوس متقلبین جنوب غربی! این مصداق خیانت هست به اتحاد. هرقدرم بالا و پایین بپری این ننگ همیشه باهات خواهد موند.

4. یه جا دیدم دم از دوره و پول خرج کردن زدی. خیلیا تو این بازی مایه دارن و جز قشر مرفه محسوب میشن ولی به روی خودشون نمیارن. چون خیلی زشته پولم پولم میکنی.

5. من تقریبا به هرچی افتخار تو تراوین بوده رسیدم دیگه نیازی نیست بیشتر از این خودمو به اب و اتیش بزنم. منتها علاقه ندارم لینک همر و اینارو نگه دارم چون راستش برام زیاد مهم نیستن.

6. مدیر ارشد تراوین بودن رو هم تو دوره ای تجربه کردم که اوج بازی تراوین بود. برای بازی تراوین هم نه وقتش رو دارم نه حوصله اش رو. 4تا رفیقم یه جا جمع شن سعی میکنم کنارشون باشم لااقل از دور براشون کف و هورا بکشم. در ضمن مدیر فروم بودن همچین افتخار خاصی نیست که بهش ببالم. ولی به این افتخار میکنم که محمدرضا منو تو تیم آورده بود.

میدونی چیه؟ تو ساده نیستی تو برای اینکه تحویلت بگیرن هرکاری میکنی. اینقدرلیدر لیدر میکنی من جز 4نفر ندیدم بیان اینجا تحویلت بگیرن. حتی گاها حس میکنم مولتی اکانتات هستن بعضی از اکانتا :ی خودت برای خودت نوشابه باز میکنی :ی

موفق باشید

J.D.Salinger wrote:

I am a kind of paranoid in reverse. I suspect people of plotting to make me happy

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط Eh S aN ()