مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم از آقا مهدی گل که کاملا هم میشناسمش البته ایشون منو شاید بخاطر ای دی جدیدم که الان به اجبار ساختم نشناسن
    مهدی جان توی پست هاتونم گفتید با رسول و یاسر توی neهمبازی بودی و کتیبه رو حذفوندی احیانا او کتیبه معماری منحصر نبود؟
    راستی کدوم رسول و یاسر؟نکنه رسول کیلر و یاسر قابیل رو میگی؟
    دوستان من ای دیم باز نمیشد بخاطر همین مجبور شدم با یک ایمیل دیگه و ای دی جدید وارد فروم بشم
    این سرور بعد از سالها دوباره برگشتم و بشکل عجیب برای اولین بار توی کل زندگی تراوینیم توی اسپید در سایدی که اصلا توش نبودم شروع به بازی کردم
    ابوذر جان باز هم مثل قدیم پر انرژی توی مرکز حاشیه هستی
    موفق باشی عزیز
  • MaHDi_BluR wrote:

AhmadFbi wrote:

MaHDi_BluR wrote:

احمدجان عزیردلم با اینکه باهم هم صحبت نشدیم‌و کم سعادتی من بوده ولی بازی ارزش اینو نداره که حرف آدم دو تا بشه و دروغ بگه واسه همین منم هرچی‌که بود و گفتم ...
    فرزاد داداش گل منه با اینکه ازش ناراحتم و تو چندتا پستم اینو گفتم و مطمئنم هستم که خونده ولی‌تلگرامم بهم پیام نداده که بازم سر همین ناراحتم ازش :cursing: :cursing:
    #فرزاد حیف زیادی غولی داداچ و الا با گرز میومدم پیشت فارمت کنم
    احمدجان همیشه حاشیه هست ولی بخوای‌به همشون دامن بزنی و جوابگو باشی کسی که میبینه نمیگه فلانی آدم خوبیه همون چیزایی که میبینه و به شخصیتت ربط میده،پس بزار هرکسی که چرت میگه با شخصیت پوچ و توخالی خودش حال‌کنه...[دقیقا شبیه همین پسرک نوپا که راجب‌ مجموعه ی ما حرف میزد:)]
    بالاتر هم گفتم پشت سر آدم های موفق حرف زیاده!!!

راجب NE سرور پیش هم چیزایی که دیدم خوب بود پتانسیل بدی نداشتن و ۴ ۵ تا اکانت ۴۰۰ ۵۰۰ ک دف داشتن
    فشار خونگرچه یه ۲۰ تا مولتی به من دادن رید برم ، ولی دف ریختن توش و هرچی اضافی داشتن موقع حذف به ما زدن.چرا؟چون رنک یک غارت بود و‌ اکانت واندر داشت؟...عقدس دیگه...البته ما میگیم دوآل ها بودن...

یه سری هاشون قبل‌خوردن حذف کردن ولی خب یه سری هم خوردن حذف کردن باقی هم که خوردن یا موندن یا حذف کردن ... مهم نیست تموم شده در هر صورت خوردن و حذف‌کردن!منم احمق منحصر انحصاری داشتم لامصب رو‌مخ بودخدا نصیب هیچکس‌نکنه خخ ، البته خوبه...

درکل کلام پایانی و‌پست لاقل آخرم اینه : باهم دوست باشید
    آی لاو یو‌دارید <3
    سپاس:)

پ.ن:باتشکر‌از دکتر هانی :cursing: :thumbsup:
    سلام مهدی جان انشا اله بیشتر با هم آشنا میشیم مهدی جان فرزاد که نیست ولی میگه تو که خبر داشتی هم کمر درد داشت هم فشار خونش بالا بود وگر نه میگه من همچین آدمی نیستم

مهدی جان ما تورو یه پلیر با کلاس و آدم حسابی و با شخصیت میدونیم تو فینال میایم پشتت وای میسیم دفاع هم میکشیم اینجا هم من احمد اف بی آی نوشتم که سند باشه میایم و به خاطر جبران اون سرور که به خاطر مریضی فرزاد قسمت نشد جبران بشه داداش

پ.ن:داداش مهدی همه پلیر های یک کشوریم با هم رقابت میکنیم اما به موقع اش پشت هم وایمسیم اس ای ان دبیلو یا هر ساید دیگه بهونه است واسه دور هم بودن مهم رفاقت و شخصیته که فرزاد هم همیشه میگه مهدی بلور نماد یه پلیر آدم حسابیه

احمد اف بی آی 8) :thumbsup:
    آره گرچه خبر‌کمر دردشم خودش نداد بی معرفت،لاقل میرفتیم سر بزنیم...

لطف دارین عزیزم ما چیزی‌نیستیم،فقط مردانگی برامون اولویت داره تا بازی گرچه خیلیا میگن ادمین باماعه:دی...هنوز خیلی مونده درس پس بدیم استاد های عزیزم ❤
    فینال‌تا ۱ یا ۲ ماه دیگه شروع میشه اگه یه تیم ۲۰۰ ۳۰۰ نفره جمع شیم از ایران واقعا جذابه پا گذاشتن به این سرور(حداقل ۲ ایکس:دی)و البته اگه همه شعور این و داشته باشن که رقابت و کنار بزارن و بخاطر پرچمشون بازی کنن...

اگه عمری بود ما خودمونم دف ساز‌همه اییم❤
    فرزاد لطف داره ومثل داداش دوستش دارم ولی حیف بی معرفته:( (من هی دارم تاکید میکنم که پیام بده دلمون براش تنگ شده:دی )

پ.ن:باتشکر‌از دکتر مهرداد یکی‌از بهترینا ❤( متفاوت باشیم :دی)

اوقات به کام
    راستی من کلا واسه فینال دوباره اومدم
  • Kasra king teutans wrote:

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم از آقا مهدی گل که کاملا هم میشناسمش البته ایشون منو شاید بخاطر ای دی جدیدم که الان به اجبار ساختم نشناسن
    مهدی جان توی پست هاتونم گفتید با رسول و یاسر توی neهمبازی بودی و کتیبه رو حذفوندی احیانا او کتیبه معماری منحصر نبود؟
    راستی کدوم رسول و یاسر؟نکنه رسول کیلر و یاسر قابیل رو میگی؟
    دوستان من ای دیم باز نمیشد بخاطر همین مجبور شدم با یک ایمیل دیگه و ای دی جدید وارد فروم بشم
    این سرور بعد از سالها دوباره برگشتم و بشکل عجیب برای اولین بار توی کل زندگی تراوینیم توی اسپید در سایدی که اصلا توش نبودم شروع به بازی کردم
    ابوذر جان باز هم مثل قدیم پر انرژی توی مرکز حاشیه هستی
    موفق باشی عزیز

سلام کسری جان تُرک با غیرت
    میشناسمت عزیزم
    آره عزیزم رسول k!ler , Ghabil , King Teutons , سلام سوسیس ، و ... (همه یک نفرن :دی و همیشه هم با یاسر قابیل و‌ اسم های فان)
    [خدا قبول کنه برادر تَنی هستیم...]
    راجب‌کتیبه از رسول‌هم که کنارمه پرسیدم یادش نبود مال خیلی سال پیشه یا منحصر بود یا جنگ کوچیک دقیق یادم نیست ولی به نظرم جنگ آموز بود...
    یاسر عزیزم مشتی هستی معروف و صد البته شیرازی خسته :دی
    آخه خدایی اسم از سلام‌سوسیس بهتر‌نبود که واندری‌هم بشه :))؟ {زمان پخش فیلم نمایش خانگی ساخت ایران یک بود که این جمله و شنیده بود و اسم‌و گذاشت}
    خوش برگشتی داداش گلم خوشحالمون کردی ولی چرا ساید دیگه... (ما هم نیستیم البته،چند روز‌پیش زنگ زدی به رسول :دی)
    فینال هم نیاز به پلیر های توانایی مثل‌خودت داره...
    آیدیتو گم کردیم :دی
    تلگرام پیامی بده اگه لایق دونستی :*
    آیدی : MaHDi_BluR

مخلصیم...

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط MaHDi_BluR ()

• Kasra king teutans wrote:

تو علی هستی؟
    والا همه درگیر اکانت ها هستن
    خداروشکر سرور ارومی هست
    خدا میدونه این آرامش تا کی ادامه داره؟
    نه من رضا هستم.
    یادش بخیر یه زمانی تو خود هر سایدی جنگ بود تا اتحادی ساخته بشه.الان تا کتیبه بعد کتیبه واندر کلا ارامش هست
  • سلام به همگی امدم فقط یه چیزی بگم

از زیر چادری های برزنتی چه خبر حالا یه همری و دفی میکشید ولی باید بدونید زیر چادری بیش نیستید وجودشو نداشتیناسم اکانت بدین

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • وقتی ما نیستیم حسابی خوش میگذرونین نه ؟؟؟ :))))))

بدون ترس از ما تو سرور خوش میگذره ؟؟

فقط خواستم بیام یه پست اینجا بزارم همین که اسم مارو میبینین ترس میوفته به وجودتون !!

خوش باشین عزیزان من ... گستاخی هم نکنین یهو دیدین ثبت نام کردیماااااااا
    ɢɮօʍɮ
  • GbomB wrote:

وقتی ما نیستیم حسابی خوش میگذرونین نه ؟؟؟ :))))))

فقط خواستم بیام یه پست اینجا بزارم همین که اسم مارو میبینین ترس میوفته به وجودتون !!

میگن ادب از که آموختی از بی ادبان :!:
    ی سلام میکردی بد نبود و به کسی بر نمیخورد :thumbup: ویرایش شد ɢɮօʍɮ
    والا نمیدونم چی ت ترسناکه :S از ریشات بترسن یا از بازی خوبت :sleeping:

گر عاقلی و از کارها آگاه
    ناپخته مخور، یاوه مگو، خام مخواه
    صد عاقل کاردان، برونش نارند
    یک سنگ، که دیوانه ای <X انداخت به چاه

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: لطفا در انتخاب کلمات بیشتر دقت کنید ()

• GbomB wrote:

تو بازی کن بخدا هروقت میبینم عکستو یاد همری که ازت خفت شد سرور یک اسپید بعد فیلتر میافتم کلی میخندم

کجایی دکتر کینگ باز این دوستان پیداشون شده

الوو دکتر مهرداد الوو

از اتاق فرمان همین الان گفتن بگو ثبت نام کنن حال میده(حمید ایمورتال اینا نمیان میترسن فرار کردن دنبال پناهندگی هستن)

از روزی که افسانه ای به نام پانیشر رفت پیش خداوندگار زئوس نمیدونم چی دیدن تو افسانه ای به نام پانیشر که خداوندگار زئوس منحل گرد رفتن زیر چادر از جنس برزنتی اخخخخخخ

احمد جان پست نمیزای غمگینم مجبورم اداتو در بیارم ببخشید

افسانه ای به نام پانیشر . چادر از جنس برزنتی . احمد اف بی ای .(اخ اخ اخ اخ)

فرزاد پانیشر التماس دعا دارم تو که دستی داری تو این کار یه التماسی هم برای ما بکن

حمید سنگک جام جهانی نزدیکه بزنیم سر گلد؟؟؟
    ehsan_esl
    ehsan_esl
    xaraneous
    legend3 brother
    matter
    LOLE BOKHARI

مسکن مهر
    HoDoR
    FandoQ

m.a.r.i.o
  • 1KILU wrote:

GbomB wrote:

تو بازی کن بخدا هروقت میبینم عکستو یاد همری که ازت خفت شد سرور یک اسپید بعد فیلتر میافتم کلی میخندم
    کجایی دکتر کینگ باز این دوستان پیداشون شده

الوو دکتر مهرداد الوو

از اتاق فرمان همین الان گفتن بگو ثبت نام کنن حال میده(حمید ایمورتال اینا نمیان میترسن فرار کردن دنبال پناهندگی هستن)

از روزی که افسانه ای به نام پانیشر رفت پیش خداوندگار زئوس نمیدونم چی دیدن تو افسانه ای به نام پانیشر که خداوندگار زئوس منحل گرد رفتن زیر چادر از جنس برزنتی اخخخخخخ

احمد جان پست نمیزای غمگینم مجبورم اداتو در بیارم ببخشید

افسانه ای به نام پانیشر . چادر از جنس برزنتی . احمد اف بی ای .(اخ اخ اخ اخ)

فرزاد پانیشر التماس دعا دارم تو که دستی داری تو این کار یه التماسی هم برای ما بکن

حمید سنگک جام جهانی نزدیکه بزنیم سر گلد؟؟؟
    اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسممممممممممممممممممممممم اکانت زیر چادری از نوع برزت آخرش وجودشو نداشتی مشخص شد کی افسانه است کی بلوف میزنه بلوف زن تراوین پرمدعا یک کیلو زیر چادری اونم از نوع برزنت

خب بریم سر اصل مطلب از اونجایی که مقدماتی و فینال تو راهه و برنامه ما واسه مقدماتی و فینال بود علی رغم میل باطنی مون باید بریم تیم پانیشر بدور از حاشیه میره کمک برو بچه های ایران که انشاله بتونیم کمکی کرده باشیم تو این راه الان یه بنده خدایی که وجودشو نداشت اسم اکانت بده از خوشحالی بال در میاره و میاد واسه خودش داستان سازی هر وقت وجودشو داشتی اسم اکانت بدی بعد بیا ادعا بکن 8o

اکانت ها مون هم بدون هیچ چشم داشتی در اختیار ساید میزاریم تا بتونن استفاده کامل رو ازش ببرن

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • البته یک کیلو زیر چادری دلیل اصلی ما برای رفتن اینه که تیم پانیشر واسه صد کردن واندر نمیاد میاد شما ها رو شخم بزنه امثال شما هم که وجودشو ندارین اسم اکانت بدین حال نمیده بمونیم چیکار هروقت امثال تو زیرچادری وجودشو داشتین از شروع سرور اسم اکانت بدین اون موقع میشینیم با هم صحبت میکنیم

tx3.rand1.3.6.punisher
    tx3/2.-3.6.punisher
    tx3/3.3.6.punisher
    tx3-1-4.0.punisher
    tx3/2.4.0.punisher
    tx3/3.4.0.punisher
    tx3/rand1-4.5.3pich
    tx3/2-4.5.3pich
    tx3/3.4.5.punisher
    tx3/4.4.5.punisher
    com.2x.2017.punisher
    us.2x.2017.3pich
  • با سلام خدمت همه دوستان عزیز

این سرور هم با همه کمی ها و کاستی هاش مخصوصاً کمبود پلیر، داره به پایان خودش نزدیک می شه، تقریبا تا 30 ساعت دیگه نقشه های ساخت در سرور ظاهر می شوند که مقداری هیجان به خاطر رقابت واندرها به سرور تزریق می شه که مطمئناً همه ی پلیرها خودشون رو آماده کردند.

خلاصه مطلب اینکه متاسفانه این چند روزه ما شاهد اتک هایی از اکانت های تک دهکده ای "ت پ" به روی کتیبه ها و واندرمون هستیم این نشان دهنده ی بازی کثیف برخی دوستان می باشد، که مطمئناً جواب داده خواهد شد کاملاً به شیوه سالم و پلن های عالی علی گرس عزیز.

در آخر آرزوی موفقیت برای هر چهار ساید الخصوص ساید همیشگی خودم جنوب شرق دارم.

ارادت فراوان

SaeidShadow
  • سلام خدمت همه پلیرهای سرور اسپید

این سرور با کم و کاستی های که داشت و داره در حال تمام شدن است.

از طریق فروم متای شرق رو اعلام میکنم متای جنوب شرق و شمال شرق و تا پایان سرور این دو ساید باهم متا هستند و به هیچ عنوان اتکی روی هیچکدوم از واندرها زده نمیشه.
    به امید پیروزی شرق
    ارادتمند همگی - مسعود
  • سلام به دوستان و پلیرای عزیز سرور اسپید

آقا یه عکس از کتیبه ها از واندرا از تاپ تن یا از پاپ بازا نمیزارین وضعیت سرور برا ما ها از بیرون معلوم بشه؟؟

چرا فروم اینقدر خلوته؟؟ یه آماری بدید لطفا

با تشکر
    s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • با سلام خدمت همه دوستان و اسپید بازان عزیز الخصوص لرد هادی عزیز

از کتیبه ها اگه بخوام عکس بدم خیلی میشه، پی وی بهم پیام بدین، پسورد میدم نگاه کنین.

آمار واندر ها :

تاپ تن:

تاپ پاپ :

چند روز پیش از ساید NE یه همر (دمپایی) به سمت واندر SW بلند شد که 15 لول واندر رو پایین آورد.

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

ارادت فراوان
    SaeidShadow
  • سلام مجدد به اسپید بازان و یاران قدیم

و یه تشکر مخصوص از سعید گل با آماری که داد و اکانتشو در اختیار گذاشت

امیدوارم راند لذت بخشی برا هر 4 ساید بوده باشه و باعث استحکام دوستی ها بشه

و همه از بازی لذت برده باشن

به امید روزی که باز همگی بازی کنا( دوست و دشمن) تو 4 ساید جمع شن و منم وقت آزاد پیدا کنم که کنار دوستان بازی کنم
    s6 r2:lord hadi
    3x.r5:unfather
    2x r2 : lord hadi
    f.com : lord hadi.ir
  • SaeidShadow wrote:

با سلام خدمت همه دوستان و اسپید بازان عزیز الخصوص لرد هادی عزیز

از کتیبه ها اگه بخوام عکس بدم خیلی میشه، پی وی بهم پیام بدین، پسورد میدم نگاه کنین.

آمار واندر ها :

تاپ تن:

تاپ پاپ :

چند روز پیش از ساید NE یه همر (دمپایی) به سمت واندر SW بلند شد که 15 لول واندر رو پایین آورد.

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

ارادت فراوان

SaeidShadow

واقعا چقدر سطح سرور اومده پایین که دمپایی واندر و میاره پایین ، چرا فروم خلوت...چرا واندر ها عاری از دف ؟چرا پلنی گذاشته‌نشده جایی‌، در طول‌سرور؟[/i]
    واقعا که متروکه شده اسپید ...

موفق‌باشن ساید ها...
  • سلام مهدی جان
    پایین بودن سطح سرور به دلیل نبودن بازیکن هست ، شاید هر سایدی کلا 5 -6 بازیکن داشته باشه.
    کلا هرکی داره تو 4 ساید بازی میکنه خیلی اهل فروم نویسی نبوده.
    کمبوده دف هم به دلیل کمبود بازیکن هست.
    پلن توی سرور زیاد بوده اما توی فروم نذاشتن ، جنوب شرق با جنوب غرب درگیر بوده و شمال شرق با شمال غرب.
    ارادتمند شما - مسعود
  • best.player wrote:

سلام مهدی جان
    پایین بودن سطح سرور به دلیل نبودن بازیکن هست ، شاید هر سایدی کلا 5 -6 بازیکن داشته باشه.
    کلا هرکی داره تو 4 ساید بازی میکنه خیلی اهل فروم نویسی نبوده.
    کمبوده دف هم به دلیل کمبود بازیکن هست.
    پلن توی سرور زیاد بوده اما توی فروم نذاشتن ، جنوب شرق با جنوب غرب درگیر بوده و شمال شرق با شمال غرب.
    ارادتمند شما - مسعود

مسعود عزیزم ❤
    قطعا همینطوره منشأ نبودن پلیر و میشه به اوضاعی که اسمش و نبر ها ایجاد کردن و ناعدالتی ها ربط داد ...
    یادش بخیر پلیر های قبل فیلتر... یا همین ۳ ۴ سرور بعد فیلتر ... به کجا داره میره تراوین ؟ #فراموشی؟
    فروم جذابیته بازی و کل کل هایه منحصر به فرده ، البته من خودم به شخصه اهل‌حاشیه نیستم ولی واسه دنبال کردن خوبه ..!
    اما اینکه هر ساید ۲-۳ تا اتحاد داره عجیبه ! وقتی ۵ نفر تو‌یه ساید بازی میکنن...
    همه ی بازی شده مولتی و‌صد البته ازشون استفاده درست نمیشه.

انشالله که موفقیت برای همگان باشه
    دوست داریم عشقی <3