مهم نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|

• New

سلام خدمت همه دوستان
      پیشاپیش 100 شدن واندر شمال شرق رو بهشون تبریک میگم.
      انشالله که توی همه سرورها همین طور خوب بدرخشند.
      این سرور هم مثل تمام سرورهای دیگه داره تمام میشه و برای بنده افتخاری بود که با چند تن از بچه های شمال شرق رفیق بشیم.
      رفیق قدیمی خودم بابک از اکانت mak
      آقا بابک گل از اکانت بابک
      آقا ناصر گل
      آقا پرهام گل
      و همه دوستان شمال شرق .
      بازم تبریک پایانی رو توی یه پست دیگه میدم :thumbsup:

ارادتمند همگی - مسعود
    • New

سلام خدمت همگی. ساید جنوب غرب با اینکه شاید نصف سایدایی مثل شمال شرق پلیر فعال داشته (پاپ باز فعال نیست) بوت هم میتونه پاپ بازی کنه ولی خوب پیش رفت. شمال غرب اگه نتونه شمال شرقو بزنه بازی تمومه اگرم بتونه از اونجا که آقای best player که اینجا تبریک عرض میکنن خدمت بچه های شمال شرق و یه جورایی ساید خودشونو میفروشن به متحدان و همرشونو ترشی میکنن و شمال شرقو نمیزنن برنده معلومه. یه ساید حریف چند ساید نمیتونه باشه اونم با پلیرهای کم. به هر حال این سرور آخرین سرور تراوین من بودش و خوش گذشت . آشنایی با یه سری بچه های خوب از جنوب غرب افتخاری که نصیب من شد. موفق باشید همگی
    • New

Miracle wrote:

سلام خدمت همگی. ساید جنوب غرب با اینکه شاید نصف سایدایی مثل شمال شرق پلیر فعال داشته (پاپ باز فعال نیست) بوت هم میتونه پاپ بازی کنه ولی خوب پیش رفت. شمال غرب اگه نتونه شمال شرقو بزنه بازی تمومه اگرم بتونه از اونجا که آقای best player که اینجا تبریک عرض میکنن خدمت بچه های شمال شرق و یه جورایی ساید خودشونو میفروشن به متحدان و همرشونو ترشی میکنن و شمال شرقو نمیزنن برنده معلومه. یه ساید حریف چند ساید نمیتونه باشه اونم با پلیرهای کم. به هر حال این سرور آخرین سرور تراوین من بودش و خوش گذشت . آشنایی با یه سری بچه های خوب از جنوب غرب افتخاری که نصیب من شد. موفق باشید همگی
      سلام دوست عزیزم که نمیدونم کی هستی
      شما اگر به پست من مراجعه کنی
      نقد و بررسی سرور اسپید راند 5| آغاز 26 اردیبهشت 1397|
      متوجه خواهی شد که اعلام کردم توی فروم :

سلام خدمت همه پلیرهای سرور اسپید
      این سرور با کم و کاستی های که داشت و داره در حال تمام شدن است.
      از طریق فروم متای شرق رو اعلام میکنم متای جنوب شرق و شمال شرق و تا پایان سرور این دو ساید باهم متا هستند و به هیچ عنوان اتکی روی هیچکدوم از واندرها زده نمیشه.
      به امید پیروزی شرق
      ارادتمند همگی - مسعود

وقتی اعلام میکنیم متا هستیم و به هیچ وجه واندر متا رو نمیزنیم ، حتی اگر متای ما 100 کنه اصلا اتکی نمیزنیم، توی بازی اخلاق مهمه نه 100 کردن.
      بله بنده همر دارم و به هر واندری هم بزنم 0 میشه ( انشالله بعد از اتمام بازی میزارم توی فروم ) ولی به هیچ وجه حرفمون رو زیر پا نمیزاریم.
      شما ضربه از متاتون خوردید متایی که واقعا ضعیف بود ، نه همری داشت نه دفی ، تنها همری هم که داشت هدف تصادفی زد !

انشالله موفق و پیروز باشید - مسعود
    • New

Miracle wrote:

سلام خدمت همگی. ساید جنوب غرب با اینکه شاید نصف سایدایی مثل شمال شرق پلیر فعال داشته (پاپ باز فعال نیست) بوت هم میتونه پاپ بازی کنه ولی خوب پیش رفت. شمال غرب اگه نتونه شمال شرقو بزنه بازی تمومه اگرم بتونه از اونجا که آقای best player که اینجا تبریک عرض میکنن خدمت بچه های شمال شرق و یه جورایی ساید خودشونو میفروشن به متحدان و همرشونو ترشی میکنن و شمال شرقو نمیزنن برنده معلومه. یه ساید حریف چند ساید نمیتونه باشه اونم با پلیرهای کم. به هر حال این سرور آخرین سرور تراوین من بودش و خوش گذشت . آشنایی با یه سری بچه های خوب از جنوب غرب افتخاری که نصیب من شد. موفق باشید همگ
      درود دوست عزیز نه میشناسمتون و نه اینکه برام مهمه کی هستین !
      ولی با این طرز گفتارتون معلومه فشاری که روی شما هست از این متا و ناراحتی که شما متحمل اون شدید هیچ کسی اندازه شما احساساتی نشده !
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
      آّب رفته باز آید به رود ، ماهی بیچاره اما مرده بود
    • New

best.player wrote:

سلام خدمت همه دوستان
      پیشاپیش 100 شدن واندر شمال شرق رو بهشون تبریک میگم.
      انشالله که توی همه سرورها همین طور خوب بدرخشند.
      این سرور هم مثل تمام سرورهای دیگه داره تمام میشه و برای بنده افتخاری بود که با چند تن از بچه های شمال شرق رفیق بشیم.
      رفیق قدیمی خودم بابک از اکانت mak
      آقا بابک گل از اکانت بابک
      آقا ناصر گل
      آقا پرهام گل
      و همه دوستان شمال شرق .
      بازم تبریک پایانی رو توی یه پست دیگه میدم :thumbsup:

ارادتمند همگی - مسعود

یه درود میفرستم به مسعود عزیز و دوستان جنوب شرق که باعث افتخاره که با این دوستان اشنا شدم و اینکه دقیقا تا جایی که من دیدم دو ساید متای شرق بیشتر از اینکه بازی براشون مهم باشه اخلاقیات و بازی جوانمردانه رو پیش گرفتن و خیلی خوشحالم که قسمتی ( اگر چه کوچیک ) از این مجموعه بودم
      ارزوی موفقیت دارم برای تک تک دوستان در تمام مراحل زندگیشون
      مانا باشید
      بابک
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

تبریک میگم به ساید شمال غرب با تمام کم و کاستی هاش تونستن برای بار دوم واندر شمال شرق رو بیارن پایین

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

من از بچه های شمال غرب نیستم. من از جنوب غربم پس دارید اشتباه میزنید. بعدم اینجا خیلی واضحه که شما بازیرو واسه خودتون آسون کردید. ان ای خودش اینقدر پلیر داره که بازیرو ناعادلانه کنه بعد یکی دیگه هم میاد باهاشون متا میشه. جذابیت بازی از بین بردید رفقا حالا هرطور میخواین فکر کنین.فشاری روی من نیست من اونقدر بازیرو جدی نمیگیرم ولی مشخصه هر ساید فقط باید به ساید خودش اهمیت بده و همکاری فقط در صورتی منطقی هستش که شما جلوی برنده شدن یکی رو بگیرید که خودتون شانس داشته باشید نه اینکه از اول 3قسمت شرق شمال غرب جنوب غربش کردیدو به این بردتونم افتخار کنید! طور دیگه ای که منطقی ایه اینه که دو قسمت شرق غرب یا شمال جنوب بشه و دو ساید با هم درگیری داشته باشند که بازم ما با شمال غرب متایی نداشتیم. خلاصه که امیدوارم سرورهای دیگه برای دوستانی که بازی میکنند سروری هیجانی با تقسیم پلیرا به صورت تقریبا مساوی باشه تا بشه رقابت کرد. شب همگی بخیر
    • New

درود اخرین وضعیت واندرها

اتک جا افتاده از شمال غرب و اخرین تلاش از این مجموعه

و این هم اولین و فکر کنم اخرین تلاش مجموعه جنوب غرب روی واندر شمال شرق

پایدار و مانا باشید

بابک
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

MERLIN.METAL wrote:

درود اخرین وضعیت واندرها

اتک جا افتاده از شمال غرب و اخرین تلاش از این مجموعه

و این هم اولین و فکر کنم اخرین تلاش مجموعه جنوب غرب روی واندر شمال شرق

پایدار و مانا باشید

بابک

درود دوستان یه نکته پیرو پست قبلی بگم بنده از سرور 11 ایران به این ور بازی نکرده بودم و کل بچه های تیم ریدر یا قدیمی تراوین هستند یا سر رفاقت با ما اومدن و سرور اولشونه !
      بنده به اشتباه گفتم فکر کنم اخرین تلاش که یه درس جدید از تراوین امروزی گرفتم
      دوستان با توجه به اینکه واندر شمال شرق کتیبه دایت یونیک داره و استحکام نداره از مید گیم که زمان کتیبه ها میشه به اینور پلن ما بر روی دف واندر بود که یه سطح خوبی از دف رو جمع کردیم !
      اما متاسفانه بعضی از دوستان با خرید نیرو از پنل و روانه ان به واندر شمال شرق که حدود 200 کی نیرو میشه رو انجام و گزارش دادند !
      دوست عزیز این یه بازیه و چیزی بیشتر از این نیست ! و برای ما بدست اوردن چیزی به هر قیمتی هم دور از باورها و عقایدمون ! متاسفم برای این طرز فکر و باعث و بانی این کار !!
      زمانی که واندر جنوب شرق بالاترین سطح رو داشت اومدین یه نامه دادین که نمیخواین بزنین گفتیم نه و متا هستیم . همین کار رو وقتی شمال شرق واندرش بالاترین سطح رو داشت اومدین انجام دادین و به طرف متای ما نامه زدین !
      الانم که دارین با این طرح جدیدتون جلو میرین ! این قول رو از طرف کل اکانتهای شمال شرق به شما و سایدتون میدم واندر شما به هیچ عنوان 100 نمیشه ! و یکی از سایدها (از متای شرق ) واندر رو 100 میکنه ! و دیگه همچین اجازه ای بهتون نمیدم که با این کثیف بازیاتون مارو بد نشون بدین !
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

قبل از همه چی تبریک میگم به ساید جنوب غرب که بزودی واندرو 100 می‌کنه ... :thumbsup:
      خوشحالم از اینکه تونستیم با خرید ... برای واندر شمال شرق اونو بن کنیم و جلوی 100 کردنشونو بگیریم.
      فعلا که بن هستند و بعدش هم پانیش میخورن. حالا حالاها نمیتونن بالا بیان.
      باید یاد بگیرند که :thumbdown: همیشه متای قوی در یک بازی یکطرفه برنده نیست.
    • New

For_SW wrote:

قبل از همه چی تبریک میگم به ساید جنوب غرب که بزودی واندرو 100 می‌کنه ... :thumbsup:
      خوشحالم از اینکه تونستیم با خرید ... برای واندر شمال شرق اونو بن کنیم و جلوی 100 کردنشونو بگیریم.
      درود دوستان
      اینکه اون واندرتون بی برو برگرد 0 میشه در اون شکی نیست و زیاد دوست ندارم کری بخونم اما یه سوال چرا یه اکانت جدید تو فروم ساختین ؟
      یعنی وجود این رو ندارین که اسم اکانتتون رو بدین بیشتر اشنا شیم ؟
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

For_SW wrote:

سلام

متای غرب رو از همینجا اعلام میکنم زنده باد اتحاد غرب
      البته اگه هم نمیگفتم باز هم تابلو بود دیگه خخخخخخخ

اول اینکه این دوستمون رو نمیشناسم ولی تا جایی که من میدونم هیج
      خریدی بابت ..... از ساید اس دبلیو برای واندر ان ای انجام نشده واضح که
      خودشون این خرید رو انجام دادن بعدشم میشه بدونم شما کدوم اکانت در ساید اس دبیلو هستی که من نمیشناسمت ؟ خودتو معرفی میکنی ؟ هدفت چیه ؟ من الان با لیدراس دبلیو صحبت کردم اصلا شما رو نمیشناسه ان ای دست به چه کارها که نمیزنه خخخخخخخخخخخخخخخخ

به هر حال بریم سر اصل مطلب واقعا ساید ان ای خجالت نمیکشه ؟ چطور وجدانتون اجازه میده برید اینقدر دف بخرید و بریزید تو واندر اسم خودتون هم میزارید پلیر؟

ثابت کردیم تیم پانیشر اگه همون سه میل چهار میل دفی که داشت رو مردونه کشیده و مردونه هم واندرش صفر شده مثل مرد بازی میکنیم این نتیجه کثیف بازی کردن ساید ان ای هستش

خدا نزاشت حق بچه های ساید ما ضایع بشه این همه همر کوبیدیم باز هم واندر تکون نمیخورد خب برادر من تابلو دیگه مردم که بلانسبت .......... نیستن

معلوم شد سایدی که کثیف بازی میکنه عاقبتش چیه من جای شماها بودم دیگه تراوین بازی نمیکردم از رو برید دیگه X/

پ.ن:از ساید اس ای هم به خاطر بازی جوانمردانه ای که انجام دادن و به سرورهیجان خاصی بخشیدن کمال تشکر رو دارم ^^

پ.ن: در مرحله بعدی از تیم مدیریتی تراوین و مولتی هانتر محترم سرور کمال تشکر رو دارم که با هوش و تیزبینی که داشت خیلی عملکرد خوبی رو از خودش نشون داد و باز هم نشون دادن که کاملا بیطرف وهستن و قانون رو برای همه یکسان اعمال میکنند <3

پ.ن: از مولتی هانتر عزیز به خاطر اینکه ساید ان ای بازی کثیفی رو انجام داده از طرف کلیه اتحاد غرب تقاضای اشد مجازات رو دارم :D

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:

tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • New

AhmadFbi wrote:

سلام به همگی بعضی از دوستان خواهش کردن که بیایم کمکشون کنیم برای واندر صد کردن ولی متاسفانه اینقدر نوب و بی مسیولیت تشریف دارن که هیچ کاری نمیشه کرد هیچ گونه همکاری نمیکنند وقتی طرف حاضر نیست سر یه پلن رفتن یه کار خیلی ساده رو بهش سپردیم انجام بده دیگه معجزه که نمیتونیم بکنیم از همینجا از طرف تیم پانیشر رفع مسولیت میکنم آقای بابک خان انشا اله سرور بعدی از شروع سرور اسم اکانتم رو میدم شما هم همینطور اونجا با هم بیشتر آشنا میشیم همه میدونن بازی تراوین قشنگیش به کل کل کردن هاشه اگه کسی ناراحت شد من از همینجا عذر خواهی میکنم اگر عمری باقی بود و سرور بعدی بودیم اعلام حضور میکنیم و تسویه حساب هامون رو انجام میدیم به امید دیدار

AhmadFbi wrote:

For_SW wrote:

سلام

خودشون این خرید رو انجام دادن بعدشم میشه بدونم شما کدوم اکانت در ساید اس دبیلو هستی که من نمیشناسمت ؟ خودتو معرفی میکنی ؟ هدفت چیه ؟ من الان با لیدراس دبلیو صحبت کردم اصلا شما رو نمیشناسه ان ای دست به چه کارها که نمیزنه خخخخخخخخخخخخخخخخ

به هر حال بریم سر اصل مطلب واقعا ساید ان ای خجالت نمیکشه ؟ چطور وجدانتون اجازه میده برید اینقدر دف بخرید و بریزید تو واندر اسم خودتون هم میزارید پلیر؟

ثابت کردیم تیم پانیشر اگه همون سه میل چهار میل دفی که داشت رو مردونه کشیده و مردونه هم واندرش صفر شده مثل مرد بازی میکنیم این نتیجه کثیف بازی کردن ساید ان ای هستش

خدا نزاشت حق بچه های ساید ما ضایع بشه این همه همر کوبیدیم باز هم واندر تکون نمیخورد خب برادر من تابلو دیگه مردم که بلانسبت .......... نیستن

معلوم شد سایدی که کثیف بازی میکنه عاقبتش چیه من جای شماها بودم دیگه تراوین بازی نمیکردم از رو برید دیگه X/

پ.ن:از ساید اس ای هم به خاطر بازی جوانمردانه ای که انجام دادن و به سرورهیجان خاصی بخشیدن کمال تشکر رو دارم ^^

پ.ن: در مرحله بعدی از تیم مدیریتی تراوین و مولتی هانتر محترم سرور کمال تشکر رو دارم که با هوش و تیزبینی که داشت خیلی عملکرد خوبی رو از خودش نشون داد و باز هم نشون دادن که کاملا بیطرف وهستن و قانون رو برای همه یکسان اعمال میکنند <3

پ.ن: از مولتی هانتر عزیز به خاطر اینکه ساید ان ای بازی کثیفی رو انجام داده از طرف کلیه اتحاد غرب تقاضای اشد مجازات رو دارم :D

دو پست بالا جوریه که این دوستمون اول میاد ادعاش میشه بعد خداحافظی میکنه کاملا تابلو بصورت مخفی میاد به فروم سر میزنه و ....
      گفته بودم همراه با والدین و کارت ملی حضور به عمل بیارین که بعدا نگن به سن بلوغ نرسیده نمیدونه چی میگه !

شمایی که میای از طرف یه ساید حرف میزنی و پلیر های سایدت رو نوب و بی برنامه جلوه میدی و تخریب میکنی حرفی با شما نمیمونه بفرمایین دنبال رفع مسئولیتتون و سیمز سیتیت رو ادامه بده !

Miracle wrote:

خیلی خندیدیم. خیلی شاد گشتیم . میریم دف میخریم و میایم اعلامم میکنیم. چقدر ما باهوشیم. روش های جدید میبینم تو بازی.مطمئنا بازی رو ما نمیبریم ولی خودتون به ریش خودتون نخندین با این حرف ها و تهمت ها و بشینین بازیتونو بکنین!
      امیدوارم این ابهام رو مولتی هانتر و مدیریت تیم فروم بررسی کنن و همینجا اعلام کنن که این اکانت با ایپی کدوم اکانت از داخل گیم همخونی داره !
      شما همونی نیستین که تا دیروز زاری میکردین که متا رو جوری بستیم بخواین هم نمیتونین کاری کنین ؟

خیلی جالبه که دوستان تا دیروز زانوی غم بغل گرفته بودند و امروز سر از خاک بیرون اوردند و ادعاشون میشه .

خیلی خوشحالم از این بابت که تو مخیلاتتون جشنی برپا شده و اگر چه برای مدت کوتاه شادی به دل و لبخند روی لباتون اومده

نهایت استفاده رو بکنین که این نیز بگذرد

پایدار و مانا باشید

بابک
      s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak
    • New

دوست عزیز چرا داغ میکنی؟؟!!!! بن شدید و علتشو هم خودتون خوب میدونید . دیگه سیاه بازیش چیه . اونم پیش ذغال فروش؟؟؟

من از یک یک دات کام بازی کردم . همیشه هم بی ادعا . انقدر توی این بازی مار خوردم که افعی شدم . چیف شدم . دیستروی شدم . صفر شدم ... ولی ""جرزن نبودم "" . اصلا در شان جاج نیست که یکی اسمشو یدک بکشه و جربزنه .

انقدری بازی کردم که برام خنده داره یکی بگه پاک بازی میکنم. هفته ای 800 مگ غارت بزنه و تلفات نده و تلفات نگیره و رنک هجومیش اندازه اکانتای خز خیبیل باشه . کاش مولتی هانتر یه ویو میزد از اول بازی تا اینجا کی چکار کرده . منکه به عنوان رنک اول هجومی اس دبلیو حاضرم

گفتی میزنی . آره میتونید بزنید . بر منکرش لعنت . بالاخره مولتی باز خفن بودید و همر ساختید با غارت اکانتای مولتی و دف کشیدید با بات از اکانتای مولتی . دف خریدید بالای 1 میلیون گندم خور . بالاخره همر همره . چه مرد و مردونه بشینی پای سیستم بسازیش و چه مثل شما ساخته بشه .

پ ن : شما گندم منحضر داشتی . منم چشم منحصر داشتم . میدونم و میدونی 5 میلیون تا 8 میلیون خیلی توفیر داره . صحبت 200 ک نیست عزیز دل برادر .

مخلص کلام : برنده بازی اونی نیست که واندر 100 کنه . اونیه که برای دلش بازی کنه و لذت ببره . به همه دوستانی که از بازی لذت بردن توی هر سایدی تبریک میگم . به اکانت gras تبریک ویژه میگم که دلی بازی کرد و حال کرد و به ما هم حال داد تا از بازی لذت ببریم . دمت گرم داداش . زدی و خوردی اما "" جرنزدی "" ما مخلصیم . هر چند رقیب جدیمون بودی ولی مخلصیم اساسی
    • New

سلام به همه ی رفقای گل سرور اسپید
      آقا ما گنده نمیکنیم پیامامونو مثل رفقا که بقیه چشم درد بگیرند . شاید کوچیکشم چشم درد بیاره:دی
      بعد فیلترینگ سرور اولمه . درخشانم نبودم همچین ولی خبر از بچه های خوب جنوب غرب دارم و بهم برخورد توهین یه سری از روی شاید اطلاعات اشتباه.
      اولا که کسی که یه کاری رو میکنه که قشنگم نیست نمیاد بعدش جار بزنه خودشو لو بده اینه که مشخصه که این دوستمون هرکی که هست خواسته فقط چهره ی جنوب غربو لکه دار کنه. دوما من میتونم بگم تو اکانتای اکثر بچه های سایدمون رفتم بچه هامون حتی لنگ پول گلدشوننو تنها چیزی که واقعا میزارن که جبران کمبودا نسبت به سایدا دیگه بشه تلاش بیشتره تو این سرور جنوب غرب از مهره های اساسی کمتری برخوردار بوده نسبتا به سایدای دیگه ولی بازم بچه ها دمشون گرم با برنامه ی خوبی پیش رفتند کمبودا پلنای اشتباه و همرو سعی کردن جبران کنند پس کسی که پول گلدشو نداره پول دف خریدنم نداره :دی. سوما فکر کنم همه ی بچه هایی که تا اینجا من باهاشون آشنا شدم به این موضوع عقیده دارند که حریف بیاد 0رشونم کنه اونقدر ارزش نداره که بخوایم تقلبی بازی کنیمو ببریم ، اصن چه ارزشی داره اینطوری بردن یا حتی بازی کردن، سر همه رو هم که گول بزنی سر خودتو که نمیتونی بزنی میتونی؟ من از دف زیاد داشتن ان ای تعجبی نکردم چون پلیرهای زیادی داره که تواناییشو دارند. همین. روی حرفم همین بود که تهمت نزنین به تیم جنوب غرب ما حتی اگه این هم کار ما باشه بازم شانسمون برای بردن بازی زیاد نمیشه فقط تمام تلاشمونو میکنیم که کار حریف سخت تر بشه اونم با روش های درست. موفق باشید همه ی دوستان
    • New

MERLIN.METAL wrote:

AhmadFbi wrote:

سلام به همگی بعضی از دوستان خواهش کردن که بیایم کمکشون کنیم برای واندر صد کردن ولی متاسفانه اینقدر نوب و بی مسیولیت تشریف دارن که هیچ کاری نمیشه کرد هیچ گونه همکاری نمیکنند وقتی طرف حاضر نیست سر یه پلن رفتن یه کار خیلی ساده رو بهش سپردیم انجام بده دیگه معجزه که نمیتونیم بکنیم از همینجا از طرف تیم پانیشر رفع مسولیت میکنم آقای بابک خان انشا اله سرور بعدی از شروع سرور اسم اکانتم رو میدم شما هم همینطور اونجا با هم بیشتر آشنا میشیم همه میدونن بازی تراوین قشنگیش به کل کل کردن هاشه اگه کسی ناراحت شد من از همینجا عذر خواهی میکنم اگر عمری باقی بود و سرور بعدی بودیم اعلام حضور میکنیم و تسویه حساب هامون رو انجام میدیم به امید دیدار

AhmadFbi wrote:

For_SW wrote:

سلام

دو پست بالا جوریه که این دوستمون اول میاد ادعاش میشه بعد خداحافظی میکنه کاملا تابلو بصورت مخفی میاد به فروم سر میزنه و ....گفته بودم همراه با والدین و کارت ملی حضور به عمل بیارین که بعدا نگن به سن بلوغ نرسیده نمیدونه چی میگه !

شمایی که میای از طرف یه ساید حرف میزنی و پلیر های سایدت رو نوب و بی برنامه جلوه میدی و تخریب میکنی حرفی با شما نمیمونه بفرمایین دنبال رفع مسئولیتتون و سیمز سیتیت رو ادامه بده !

Miracle wrote:

خیلی خندیدیم. خیلی شاد گشتیم . میریم دف میخریم و میایم اعلامم میکنیم. چقدر ما باهوشیم. روش های جدید میبینم تو بازی.مطمئنا بازی رو ما نمیبریم ولی خودتون به ریش خودتون نخندین با این حرف ها و تهمت ها و بشینین بازیتونو بکنین!
      امیدوارم این ابهام رو مولتی هانتر و مدیریت تیم فروم بررسی کنن و همینجا اعلام کنن که این اکانت با ایپی کدوم اکانت از داخل گیم همخونی داره ! شما همونی نیستین که تا دیروز زاری میکردین که متا رو جوری بستیم بخواین هم نمیتونین کاری کنین ؟

خیلی جالبه که دوستان تا دیروز زانوی غم بغل گرفته بودند و امروز سر از خاک بیرون اوردند و ادعاشون میشه .

خیلی خوشحالم از این بابت که تو مخیلاتتون جشنی برپا شده و اگر چه برای مدت کوتاه شادی به دل و لبخند روی لباتون اومده

نهایت استفاده رو بکنین که این نیز بگذرد

پایدار و مانا باشید

بابک
      سلام آقا بابک خوبه پستی رو که نوشته بودم باز هم گذاشتی من کی خداحافظی کردم گفتم که بی مسولیت تشریف دارن و نوب بازی در میارن دیگه معجزه که نمیتونیم بکنیم تا اینجا که مشکلی نداری درسته ؟

کی خداحافظی کردم ؟ من که ادعام میشه شما هم که مدعی هستی بهت گفتم سرور بعدی ما که همیشه از اول اسم اکانتمون رو میگیم شما هم وجودشو داشته باش سرور بعدی از شروع سرور اسم اکانتت رو بده ببینم چی کاره هستی

پ.ن: آقا بابک الان فشار زیاده نه ؟ این همه هزینه این همه مولتی بکشی غارت کنی دف بخرین واسه اکانت هاتون و واندرتون آخرش اینجوری بشه بد دردیه

البته من درکت نمیکنم چون ما از این کارها انجام نمیدیم که به سرنوشت شماها دچار بشیم

پ.ن : بابک جان ادعات میشه ؟ منتظرم جوری صفرت کنم که عین آبمیوه گیری ها و زیرچادری های اصلی اونم از نوع برزنت به سرنوشت اونها دچار بشی حالا فعلا واندرتون رو دریاب خخخخخخ

tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • New

درود عزیزان و صد البته خود زرنگ پندار های سر از زیر خاک در آورده...

شخصا علاقه ای نداشتم وارد این موضوع بشم چون فکر میکردم دیگه حداقل اگر کسی یک سرور هم بازی کرده باشه عقلش به این میرسه که هیچ موجودی برای واندر خودش دف نمیخره اما دیدم وضعیت بعضیا خیلی داغون تر از این حرفاست!

واندری که از بدو استارتش تا صد شدنش n بار از هر ساید دیگه ای به n بهانه ی دیگه ریپورت میشه تا زمین بخوره دیگه هولدرش یا باید از نعمت عقل بی بهره باشه که 3 ماه تلاش سایدش به درک تلاش و وقت خودشو هدر بده یا اینکه از یه جای دیگه آب بخوره این موضوع که گویا لازمه بازش کنیم برای بعضی ها که تا امروز تو سوراخ بودن یهو سر و کله شون بیرون اومد...

شما ضعف مدیریتی ساید داشتی از اول با غرور و مسائل بچگانه خودتون تو در و دیوار خودتون بودید اومدید از ساید ما اکانت خریدید اینقدرم نوب تشریف داشتید با جانشینی ازش به من پیام دادید 2 تا رمراتون رفت تو دیوار همراتونو با هدف تصادفی لانچ فرمودید سوژه یه عمر تراوین شدید کلا دوستان nw یه گوشه بایستن نگاه کنن سنگین ترن...

اما دوستان sw
      ما تو پست های قبلی بابت پیشرفتی که تو سرور کردید و انتظار نداشتیم تعریف کرده بودیم اما اصلا فکر نمیکردیم یه بازی ارزش همچین کاری داشته باشه!
      هولدر واندر مدتیه دست یکی دیگه از بچه های ساید هستش اما شخصا همون روز اول آپ شدن واندر اومدن دف از اکانت های پنل رو به عینه دیدم و به بچه ها گفتم
      دوستانی که فکر میکنید خیلی زرنگ تشریف دارید حالا از هر سایدی که همچین حرکتی زده شده...
      شما اگر ...تشریف دارید ما نیستیم! هیچ موجود ناقص العقلی برای واندر خودش دف نمیخره چون میدونه 100% بن میشه
      تهمت هایی ام که به ساید ne زدید هیچ اهمیتی نداره ما خودمونو از اول سرور تا اینجای کار به همه اثبات کردیم با بهترین همر ها بهترین دف ها بهترین پلن ها و بهترین تیم مدیریتی ساید...

NE Soldier
    • New

PaRHaM_P.H wrote:

درود عزیزان و صد البته خود زرنگ پندار های سر از زیر خاک در آورده...

شخصا علاقه ای نداشتم وارد این موضوع بشم چون فکر میکردم دیگه حداقل اگر کسی یک سرور هم بازی کرده باشه عقلش به این میرسه که هیچ موجودی برای واندر خودش دف نمیخره اما دیدم وضعیت بعضیا خیلی داغون تر از این حرفاست!

واندری که از بدو استارتش تا صد شدنش n بار از هر ساید دیگه ای به n بهانه ی دیگه ریپورت میشه تا زمین بخوره دیگه هولدرش یا باید از نعمت عقل بی بهره باشه که 3 ماه تلاش سایدش به درک تلاش و وقت خودشو هدر بده یا اینکه از یه جای دیگه آب بخوره این موضوع که گویا لازمه بازش کنیم برای بعضی ها که تا امروز تو سوراخ بودن یهو سر و کله شون بیرون اومد...

شما ضعف مدیریتی ساید داشتی از اول با غرور و مسائل بچگانه خودتون تو در و دیوار خودتون بودید اومدید از ساید ما اکانت خریدید اینقدرم نوب تشریف داشتید با جانشینی ازش به من پیام دادید 2 تا رمراتون رفت تو دیوار همراتونو با هدف تصادفی لانچ فرمودید سوژه یه عمر تراوین شدید کلا دوستان nw یه گوشه بایستن نگاه کنن سنگین ترن...

اما دوستان sw
      ما تو پست های قبلی بابت پیشرفتی که تو سرور کردید و انتظار نداشتیم تعریف کرده بودیم اما اصلا فکر نمیکردیم یه بازی ارزش همچین کاری داشته باشه!
      هولدر واندر مدتیه دست یکی دیگه از بچه های ساید هستش اما شخصا همون روز اول آپ شدن واندر اومدن دف از اکانت های پنل رو به عینه دیدم و به بچه ها گفتم
      دوستانی که فکر میکنید خیلی زرنگ تشریف دارید حالا از هر سایدی که همچین حرکتی زده شده...
      شما اگر ...تشریف دارید ما نیستیم! هیچ موجود ناقص العقلی برای واندر خودش دف نمیخره چون میدونه 100% بن میشه
      تهمت هایی ام که به ساید ne زدید هیچ اهمیتی نداره ما خودمونو از اول سرور تا اینجای کار به همه اثبات کردیم با بهترین همر ها بهترین دف ها بهترین پلن ها و بهترین تیم مدیریتی ساید...

NE Soldier
      دوست عزیز با این تهمت هایی که میزنی واندر ان ای از بن در نمیاد دف خریدین خودتونو گول نزنید در ضمن 95% بچه های ان دبلیو تجربه بازی رو نداشتن خیلی هاشون بار اول یا دومشونه که بازی میکردن که با این همر هایی که کشیده شد تیم پانیشر خیلی هم خوب مدیریتشون کرد و انتظار بیشتر از این هم نمیشد داشته باشیم پس برو فعلا به واندرتون برسید که با دف خریدن روی واندرتون شماها سوژه شدین نه ما

tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • New

mskh wrote:

دوست عزیز چرا داغ میکنی؟؟!!!! بن شدید و علتشو هم خودتون خوب میدونید . دیگه سیاه بازیش چیه . اونم پیش ذغال فروش؟؟؟

من از یک یک دات کام بازی کردم . همیشه هم بی ادعا . انقدر توی این بازی مار خوردم که افعی شدم . چیف شدم . دیستروی شدم . صفر شدم ... ولی ""جرزن نبودم "" . اصلا در شان جاج نیست که یکی اسمشو یدک بکشه و جربزنه .

انقدری بازی کردم که برام خنده داره یکی بگه پاک بازی میکنم. هفته ای 800 مگ غارت بزنه و تلفات نده و تلفات نگیره و رنک هجومیش اندازه اکانتای خز خیبیل باشه . کاش مولتی هانتر یه ویو میزد از اول بازی تا اینجا کی چکار کرده . منکه به عنوان رنک اول هجومی اس دبلیو حاضرم

گفتی میزنی . آره میتونید بزنید . بر منکرش لعنت . بالاخره مولتی باز خفن بودید و همر ساختید با غارت اکانتای مولتی و دف کشیدید با بات از اکانتای مولتی . دف خریدید بالای 1 میلیون گندم خور . بالاخره همر همره . چه مرد و مردونه بشینی پای سیستم بسازیش و چه مثل شما ساخته بشه .

پ ن : شما گندم منحضر داشتی . منم چشم منحصر داشتم . میدونم و میدونی 5 میلیون تا 8 میلیون خیلی توفیر داره . صحبت 200 ک نیست عزیز دل برادر .

مخلص کلام : برنده بازی اونی نیست که واندر 100 کنه . اونیه که برای دلش بازی کنه و لذت ببره . به همه دوستانی که از بازی لذت بردن توی هر سایدی تبریک میگم . به اکانت gras تبریک ویژه میگم که دلی بازی کرد و حال کرد و به ما هم حال داد تا از بازی لذت ببریم . دمت گرم داداش . زدی و خوردی اما "" جرنزدی "" ما مخلصیم . هر چند رقیب جدیمون بودی ولی مخلصیم اساسی

SaeedTrh wrote:

سلام به همه ی رفقای گل سرور اسپید
      آقا ما گنده نمیکنیم پیامامونو مثل رفقا که بقیه چشم درد بگیرند . شاید کوچیکشم چشم درد بیاره:دی
      بعد فیلترینگ سرور اولمه . درخشانم نبودم همچین ولی خبر از بچه های خوب جنوب غرب دارم و بهم برخورد توهین یه سری از روی شاید اطلاعات اشتباه.
      اولا که کسی که یه کاری رو میکنه که قشنگم نیست نمیاد بعدش جار بزنه خودشو لو بده اینه که مشخصه که این دوستمون هرکی که هست خواسته فقط چهره ی جنوب غربو لکه دار کنه. دوما من میتونم بگم تو اکانتای اکثر بچه های سایدمون رفتم بچه هامون حتی لنگ پول گلدشوننو تنها چیزی که واقعا میزارن که جبران کمبودا نسبت به سایدا دیگه بشه تلاش بیشتره تو این سرور جنوب غرب از مهره های اساسی کمتری برخوردار بوده نسبتا به سایدای دیگه ولی بازم بچه ها دمشون گرم با برنامه ی خوبی پیش رفتند کمبودا پلنای اشتباه و همرو سعی کردن جبران کنند پس کسی که پول گلدشو نداره پول دف خریدنم نداره :دی. سوما فکر کنم همه ی بچه هایی که تا اینجا من باهاشون آشنا شدم به این موضوع عقیده دارند که حریف بیاد 0رشونم کنه اونقدر ارزش نداره که بخوایم تقلبی بازی کنیمو ببریم ، اصن چه ارزشی داره اینطوری بردن یا حتی بازی کردن، سر همه رو هم که گول بزنی سر خودتو که نمیتونی بزنی میتونی؟ من از دف زیاد داشتن ان ای تعجبی نکردم چون پلیرهای زیادی داره که تواناییشو دارند. همین. روی حرفم همین بود که تهمت نزنین به تیم جنوب غرب ما حتی اگه این هم کار ما باشه بازم شانسمون برای بردن بازی زیاد نمیشه فقط تمام تلاشمونو میکنیم که کار حریف سخت تر بشه اونم با روش های درست. موفق باشید همه ی دوستان

چند تا سوال رو بنده از شما داشتم

1. شما امار دفاع مارو داشتین چون 2 بار غارت زدین و امار دف واندر در اومده بود سه چهارتا اتکی که برای در اوردن امار اومده روی واندر در عرض سه چهار ساعت دلیلش چیه ؟

2. شمایی که با ادعا میگین ما مولتی بازیم یعنی ریپورت نداده بودین ؟ پس چرا بن نشدیم ؟ نکنه با مولتی هانتر دستمون تو یه کاسست ؟ و اگه هست چرا الان بن هستیم ؟

3. دلین اینکه اکانت کینگ تراوین زمانی که واندر جنوب شرق بالا بود نامه داد به ما که قرار نیست بزنیمش چیبود ؟ و برعکس همین کار رو وقتی واندر ما +95 بود به مسعود نامه زدند با همین مزمون ! ایا از متا اطلاعی نداشتند ؟ ایا معنی متارو نمیدونن ؟ یا اینکه میتونن راحت زیر حرفشون بزنن ؟

s3 r1 Acc Merlin
      s4 r1 acc Absolut
      S11 r1 acc Absolut
      tx3 r5 acc Babak