نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• چرا دروغ؟
      ما تا الان بن نشدیم!چرا فتو شاپ میکنید؟ یه پیام بدید Multihunter مشخص میشه کی بن شده کی نه
      پیام ها موجود هست که چرا ما بن نشدیم هاااا بزارم :D نمی خوام ابرو ریزی شه پس لطفا کشش ندید همین کافیه تونه دیگه!
      نصف ne بن و حذف مدیریتی!
      89bt_untitled.png
      جالبه با تمام تلاش هایی که کردین ما تا الان خدا رو شکر بن نشدیم نمونش 12 کیلو نیرویی که خریدن زدن به ما اونم نصف شب که به مولتی هانتر ساعت 6 صبح پیام دادیم و دستتون رو شد.
      جالبه با این همه تلاش پول خرج کردن واسه ما بن نشدیم نه؟پماد سوختگی بدرد می خوره اینجا
      چرا اخه فوتوشاپ :D چه کاریه :whistling: اینو همه میدونن که اک کی بن شده کی نه!
      هفته اول تو تاپ غارت و پیشرفت بودیم ایا یادتون رفته؟حیف نزاشتن لیدر های نوب تا اخرش بمونیم

بابت شورای لیدر یه سبک جدید وارد شده تو تراوین لیدری رفاقتی :D بقیه هم مجبور به هم راستا شدن با این چند نفر

تعداد بازی کن های ne که بیشتر بود درست اما با لیدر های نوب بدون در گیری با در نظر گرفت بهترین شرایط هم اخر بازی مشخص بود

هدف لذت بردن از بازیه نه برد باخت امید وارم به این مهم برسید 8)
    • با توجه به لهن صحبت کردنت...

به این نکته توجه کن که من هم از شما هم از بقیه پلیر های NE انتقاد کردم...

اصلا دوست ندارم اینجوری تصور بشه که من تعصب خاصی رو کسی یا گروهی از افراد دارم...پس بهتره جمع نبدی..

من فقط دارم سنگ NE به سینه میزنم دوست من...چون با این روال هممون اسیب میبینیم...

بهتره هرچه زود تر دور هم جمع بشیم و این مشکلات رو حل کنیم

امیدوارم هم شما هم بقیه پلیر های NE حرفمو بفهمید
      :))
    • دادا اونجا جوابتون رو دادم اینجا هم میدم
      کل سرور میدونن اتک ها کار کی بود
      ما روانداختید جلو که کارهای خودتون رو انجام بدید

در کل ما مجارت شدیم و رفته بودیم رو حذف ولی الان اینجایم و تا اخر سرور هم خواهیم موند
      حالا از امروز صد کیلو صد کیلو هم نیرو بفرستید
      تا ته سرور هستیم
      Images
      • Screenshot-2018-7-10 Travian ir2(1).png

15.04 kB, 320×393, viewed 53 times
    • با عرض سلام و خسته نباشی

سرور عجیبی شده !

جنوب شرق هم مثل اینکه دچار جنگ داخلی شده !!! :O

تا جایی که ما یادمون هست اکانت 33yed همیشه جنوب غرب بوده و یا توتال بوده یا جزء شورا و توفیق اینو داشتیم که چند تا سرور کنار یا مقابلشون پلی بدیم و علی و سجاد عزیز هم از خوب های جنوب غرب بودن و هستن.

حیف هست که ساید جنوب غرب همچین اکانتی رو ندونسته و نشناخته از دست بده
    • Saeed_dg wrote:

با عرض سلام و خسته نباشی

سرور عجیبی شده !

تا جایی که ما یادمون هست اکانت 33yed همیشه جنوب غرب بوده و یا توتال بوده یا جزء شورا و توفیق اینو داشتیم که چند تا سرور کنار یا مقابلشون پلی بدیم و علی و سجاد عزیز هم از خوب های جنوب غرب بودن و هستن.

سلام واقعا سرور عجیبیه ، تنها سایدی که درگیری داخلی نداشت SW بوده ...
      هنوزم وجود نداره ، در آینده هم وجود نخواهد داشت به شرطی که امثال این دوستانی که فرمودین پیدا نشن ...
      کسی اگر ادعای تجربه داشته باشه و بازیکن جنوب غرب بوده باشه
      اتک به بازیکن خودی ساید نمیده .،اونم در حالی که بهش اختیارات لیدری داده بودن ...

در هر صورت امیدوارم هر 4 تا ساید شرایط خوبشون رو پیدا کنند تا در آینده بازی جذاب تر بشه ...
      IrX rnd2: Parikal
      S1 rnd2: Totane Badzat
      S6 rnd2: Totane Badzat
      TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
      New Ts2 rnd1: DeadPool
    • Ragnarok wrote:

Saeed_dg wrote:

با عرض سلام و خسته نباشی

سرور عجیبی شده !

سلام واقعا سرور عجیبیه ، تنها سایدی که درگیری داخلی نداشت SW بوده ...هنوزم وجود نداره ، در آینده هم وجود نخواهد داشت به شرطی که امثال این دوستانی که فرمودین پیدا نشن ...
      کسی اگر ادعای تجربه داشته باشه و بازیکن جنوب غرب بوده باشه
      اتک به بازیکن خودی ساید نمیده .،اونم در حالی که بهش اختیارات لیدری داده بودن ...

در هر صورت امیدوارم هر 4 تا ساید شرایط خوبشون رو پیدا کنند تا در آینده بازی جذاب تر بشه ...
      سلام دوست عزیز من به کسی از ساید خودم اتک ندادم فقط یه نفر بود که اگر نمیزدم میزد
      نفر بعدی هم که زدم و دارم میزنم و از روش هم رد میشم همون لیدر بیکفایت جنوب غربه
      که با تهدید یه بازیکنه 60 نفر جمعیت طرف رو از جنوب شرق آورده تو اتحاد
      من بهش فیک دادم کاتا شد انبارش میخواستم بزنم چی میشد
      من فقظ تو
      • SW FOR EVER
    • سلام دوست عزیز من به کسی از ساید خودم اتک ندادم فقط یه نفر بود که اگر نمیزدم میزد
      من بهش فیک دادم کاتا شد انبارش. میخواستم بزنم چی میشد
      من فقظ توsw پلی دادم همه هم میدونن روش تعصب دارم نمیتونم سایدمو بدم به کسی که سرور اولشو تو شمال غرب بوده البته اینم دومین سرورش ممحسوب میشه
      باز خدا رو شکر چند سری لیدر کل بودیم واندر داشتیم پلنر بودیم خدمت بزرگانی چون شایان شانگفی صادق عزیز , مجید msh ,و خیلی هتی دیگه بودیم نمیخوام لیدر باشم بعدش توقع داری بذارم ساید دست دو تا بازکن بیتجربه که فیک دادن بلد نیستن باشه
      من بدترین انگ ها رو هم به هم بزنن پای سایدم هستم. بندگان خدا تا به حال بعد کتیبه ها رو ندیدن. میبینن بچه های ساید دیگه با من دوستن فک میکنن من جاسوسم
      اقا ما انقدر ادب و معرفت داشتیم که
      شایان شانگفی از جنوب شرق . سعید اسکانیا از شمال شرق مجید msh ار شمال غرب
      همشون لیدر کل بودن بازم جواب سلام ما رو میدن
      • SW FOR EVER
    • 33yed-sajad wrote:

سلام دوست عزیز من به کسی از ساید خودم اتک ندادم فقط یه نفر بود که اگر نمیزدم میزد
      من بهش فیک دادم کاتا شد انبارش. میخواستم بزنم چی میشد
      من فقظ توsw پلی دادم همه هم میدونن روش تعصب دارم نمیتونم سایدمو بدم به کسی که سرور اولشو تو شمال غرب بوده البته اینم دومین سرورش ممحسوب میشه
      باز خدا رو شکر چند سری لیدر کل بودیم واندر داشتیم پلنر بودیم خدمت بزرگانی چون شایان شانگفی صادق عزیز , مجید msh ,و خیلی هتی دیگه بودیم نمیخوام لیدر باشم بعدش توقع داری بذارم ساید دست دو تا بازکن بیتجربه که فیک دادن بلد نیستن باشه
      من بدترین انگ ها رو هم به هم بزنن پای سایدم هستم. بندگان خدا تا به حال بعد کتیبه ها رو ندیدن. میبینن بچه های ساید دیگه با من دوستن فک میکنن من جاسوسم
      اقا ما انقدر ادب و معرفت داشتیم که
      شایان شانگفی از جنوب شرق . سعید اسکانیا از شمال شرق مجید msh ار شمال غرب
      همشون لیدر کل بودن بازم جواب سلام ما رو میدن
      خوب الان شما با اینکار مقداری از دفاع ساید و میزنی وسلام ،پس خواهشا دم از مرام و معرفت برای sw نزن ...
      قطعا اگر میخواستیم شمارو بزنیم گزینه های زیادی بودن و هستن ...

در مورد اون قضیه دعوت بازیکن ساید دیگه ،به نظرت یکم خنده دار نیست به نظر خودت ؟!

دیگه خود دانی ، من میخواستم این مشکلاتو حل کنم ولی شما فقط من من میکنی ...اصلا جایزه the best سال هم واسه شما ...
      ما ها هم نوب و بی تجربه...
      من هم نظرم رو بازیکنی که بخواد ساید و بهم بریزه زدنه ولی greed اون بازیکن نیست ...
      زمانی که شما ادعای لیدری کردی بهت این فرصت داده شد ، اینکه شما نتونستی این اعتماد و حفظ کنی ببین کجای کارت میلنگه ...

این اخرین پست من در مورد این موضوع بود و قطعا جوابی در این مورد نمیدم،چون قطعا اینجا جاش نیست ،
      کاش یاد بگیریم بزرگ فکر‌ کنیم مثل سایدای دیگه که مشکلاتشونو بین خودشون حل میکنند ...
      موفق باشید.
      IrX rnd2: Parikal
      S1 rnd2: Totane Badzat
      S6 rnd2: Totane Badzat
      TcX3: Totane Badzat

New Ts1 rnd1: Ragnarok
      New Ts2 rnd1: DeadPool
    • KHaraJi wrote:

دادا اونجا جوابتون رو دادم اینجا هم میدم
      کل سرور میدونن اتک ها کار کی بود
      ما روانداختید جلو که کارهای خودتون رو انجام بدید

در کل ما مجارت شدیم و رفته بودیم رو حذف ولی الان اینجایم و تا اخر سرور هم خواهیم موند
      حالا از امروز صد کیلو صد کیلو هم نیرو بفرستید
      تا ته سرور هستیم
      تقلب نکن بن نشی!چرا خودت رو اذیت میکنی 8)
      هنوزم که بن هستی که خخخ
      بابت عکسی که گذاشتی ! 2 نفر جانشین داره اکانت 3 نفر پسورد دارن .کسی که پیام دادی جوابت رو داد جانشین بود.
      چون قرار بود کتیبه ها رو جارو کنیم بدیم ساید های دیگه اونم فری بدون هیچ چشم داشتی
      فقط محض خنده لیدر های نوب ne
      به دلایل تقلب گسترده در بازی و دلسرد شدن از این رویه چند روزی هست که کسی رو اک نمیره و رو حذف هستش!
      جالب بود برامون مایی که تا به حال بن نشدیم متقلب به ما بگن :D با تمام خرید هایی که انجام دادن برامون خخ
      اونایی که کلا تو بن هستن پاک باز اووووف رو روبرم
      .....................................................
    • با سلام خدمت همه دوستان عزیز

امیدواریم تا اینجا از بازی لذت کافی را برده باشید.

دوستان لطفا از ارسال پستهای که موجب انحراف مسیر انجمن میشود خودداری کنید و همچنین اگر شخص یا اشخاصی خود را از تیم مدیریت معرفی میکنه یا.... و موجب ایجاد مشکلاتی برای پلیرها میشوند لطفا مدارک را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت پیگیری کنیم

تیم تراوین
      تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ، ولی نمیشه فهموند!!!

قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه کنید

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سکوت سختی تو بازی حاکمه
      در پس این سکوت گویا اتفاقاتی داره میوفته
      ساید های شمالی با هم ناپ بستن و در جنوب شاهد متای قدرت مندی هستیم
      شاید اول سرور کمتر کسی فکرشم میکرد که این اتفاق ها بیوفته چیزی که مهمه اینه
      ایا جنگ بین شمال و جنوب خواهد بود یا نه ساید ها به مشکل میخورن و درگیری ها شدید تر خواهد بود

کم کم به کتیبه ها نزدیک میشیم :)

منتظر دیدن همرهای هم هستیم :)
    • بازی داره جالب میشه تو این سکوت اتفاقات بزرگی داره میفته
      دوستان جنوبی اگر بر سر حرف هاشون بودند شاید الان اوضاعشون بهتر ای این بود که الان هست
      ((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ها،لیدرها،وزرا و پلیرهای بزرگ ونام داراتحاد های:

Meta.ir : S2 R1

LOYAL : S1 R2