نقد و بررسی سرور 2 راند 2 | آغاز 16 خرداد 1397 |

• MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

در اوایل سرور امین جان ذکر خیر دوستان شمالی رو کرده بود مخصوصا خرید و ف.روش اکانت و ... با توجه به شواهد و مدارک و مستندات ، شمال از بنیاد ریشه در بازی آلوده ( کثیف ) داشته . ( در سرور های قبل )

یا حق
      حقیقتا توقع داشتم هر کسی غیر شما همچین چیزی رو عنوان کنه

صورت مسئله : تزریق دفاع در فارم کار کثیفی هست
      دلیل : چون اتکر زحمت اینکه فارم لیست رو چک کنه و یا تارگت سیف بزنه به خودش نمیده

پس :
      بر همین مبنی خفت کردن نیرو ها کار کثیفی هست چون عینا همین اتفاق داره میوفته

تزریق فارم در همه جای دنیا وجود داره این چیزی که شما میگی بیشتر شبیه جوک هست و باید بهش از ته دل خندید :D
      من از غرب واقعا قطع امید کرده بودم ولی با این فعالیت های اخیری که دارم ازشون میبینم ظاهرا به سرور برگشتند و برنامه هایی دارن

وقتی کسی نیروهاش خفت میشن به همون اندازه سهل انگار و بازی نا بلد بوده که تو فارم تزریق دفاع میشه و نیروهاش دیوار میشن
      شما داشتی با ۵۰۰ تا =O گرز دار میزدی یعنی انقدر از اون تارگت مطمئن بودی و دیوار شدی
      اونی هم که نیروهاش خفت میشن ٬ نیروهاش رو تو یک جای سیف قرار میده جایی که ازش کاملا مطمئن هست و خفت میشه

دقیقا در کجای دنیا همچین چیزی رو بازی کثیف میدونند ؟
      اصلا اطلاعی دارید بازی کثیف به چی گفته میشه ؟ به ه/ک کردن ٬ به نیروهارو به دیوار زدن ٬ به بهشت ساختن (‌به ولله اگر بدونید در مورد چی صحبت میکنم ) ٬ به اکانت خریدن و زدنش به واندر همون ساید
      از کی تا حالا به چیزی که قانونی تو بازی اتفاق میوفته بازی کثیف گفته میشه ؟ خوبی‌؟ :D
      بعد خیلی جالبه شما جوری صحبت میکنی که انگار از موضع مالدیو داری با مقامات آمریکایی مذاکره میکنی و میگی دوست دارین بزاریم بریم بهتون بخندیم ؟
      تو هر ساید نهایت ۵ تا پلیر بازی بلد هست ٬ شما دست تنها هستی ولی فکر نکن فقط تو دست تنها هستی
      همین ش.ش بخاطر اینکه رفقای سرور قبلی با هم هستیم یه جونی داره ٬ ج.غ و ش.غ روهم فکر میکنی چند تا پلیر اکتیو و بازی بلد داره ؟ ساید خودت هم که گفتی ۵ نفر بیشتر نیستین

و جالب اینجاست عکس اکانتی که لیدر هم هست رو گذاشتی میگی چرا انقدر تابلویی که از اکانت خودت ریختی ؟
      مگه داره عرق میفروشه تو بازی که روش نشه با اکانت خودش اینکارو بکنه ؟ :huh: طرف وقت گذاشته فارم یابی کرده دفاع تزریق کرده با فاصله حدافل ۱۰ ساعت { تمام اعمالی که قانونی داره تو بازی اتفاق میوفته } بعد عکس ش هم گذاشتین که مثلا بیاریمش جلوی تخته بچه ها هو کنند طرف رو ؟ ||

این عکس هارو هم گفتم بزارم شما هم ببینین خالی از لطف نیست توسط FRT.Cor زده شده
      بعد دیدن عکس ها یادتون نره که آدمی با امید زندست :D

دوست عزیز از کی تاحالا ریختن دف توی فارم های یه ساید ، برابر شده با خفت کردن همر طرف ؟
      این دف ریختن رو باید با این مقایسه کنی که از خود همون ساید طرف با یه اکانت همرتو خفت کنه :)

اکانت فارم توی ساید X هست ، از ساید Y توش دف میریزن ، بعد میشه زرنگی و بازی بلدی ؟ :))

بعد جالبیش اینجاس افتخار هم داره .

یا ما بلد نیستیم تراوین بازی کنیم ، یا شما اشتباه میکنی :)

من که پیش اساتید بزرگ تراوین هیچی نیستم ، اما قبل اینکه بیای اینجا موضوعی رو مطرح کنی از 4 تا پلیر بپرس ببین به این سبک چی میگم :)

بازی کثیف فقط اونایی که تو فکر میکنی نیست :)

بازی کثیف شامل ریختن دف از ساید دیگه به فارم های ساید دیگس ، بازی کثیف اینه که طرف از اکانت های SE رو خودش دف بریزه و عکساشم موجود باشه رو چه اکانت هایی رفته ، مثلا Siamakra یا ... :)

نه نه من اشتباه میکنم بابا این حرفم بیشتر شبیه جوکه ، ربطی نداره که طرف داره از ساید دیگه کمک میگیره دف جمع میکنه ، من فک میکنم آمریکا ام ، مرگ بر اسرائیل :))

تویی که میای میگی باید لیست فارمتو چک کنی ، لیست فارم رو هر روز اسکات میکشی قبل اتک ؟
      تویی که میای میگی با 500 تا گرز میزنی ، گلم وقتی یه ده 900تا پاپ داره با حداکثر تولید ، دوس داری با 20 تا گرز بزنم ؟ :))

حرف تو فقط در یه صورت درسته که اون فارم توی ساید خودت باشه نه از ساید دیگه دف بریزی رو فارم ساید دیگه :) من نوبم نمیدونم اما از 4 تا پلیر سوال کن راهنمایی میکنن :)

اصلا و اصلا هم هیچ انتظاری ندارم میگم که تراوین مرده ما خبر نداشتیم و متاسفانه تو دام افتادیم :)

فقط حتما راجبش تحقیق کن از 4 نفر بپرس بازی کثیف چیه :)

پ.ن : اگر جوابی ندارید ، سکوت بهترین جوابه :) همه ما ها اشتباه میکنیم ، اما نیاین بگین این قانونه بازیه :) اینجوری بیشتر خودتون خراب میشید

یاحق
    • MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

در اوایل سرور امین جان ذکر خیر دوستان شمالی رو کرده بود مخصوصا خرید و ف.روش اکانت و ... با توجه به شواهد و مدارک و مستندات ، شمال از بنیاد ریشه در بازی آلوده ( کثیف ) داشته . ( در سرور های قبل )

یا حق
      حقیقتا توقع داشتم هر کسی غیر شما همچین چیزی رو عنوان کنه

صورت مسئله : تزریق دفاع در فارم کار کثیفی هست
      دلیل : چون اتکر زحمت اینکه فارم لیست رو چک کنه و یا تارگت سیف بزنه به خودش نمیده

پس :
      بر همین مبنی خفت کردن نیرو ها کار کثیفی هست چون عینا همین اتفاق داره میوفته

تزریق فارم در همه جای دنیا وجود داره این چیزی که شما میگی بیشتر شبیه جوک هست و باید بهش از ته دل خندید :D
      من از غرب واقعا قطع امید کرده بودم ولی با این فعالیت های اخیری که دارم ازشون میبینم ظاهرا به سرور برگشتند و برنامه هایی دارن

وقتی کسی نیروهاش خفت میشن به همون اندازه سهل انگار و بازی نا بلد بوده که تو فارم تزریق دفاع میشه و نیروهاش دیوار میشن
      شما داشتی با ۵۰۰ تا =O گرز دار میزدی یعنی انقدر از اون تارگت مطمئن بودی و دیوار شدی
      اونی هم که نیروهاش خفت میشن ٬ نیروهاش رو تو یک جای سیف قرار میده جایی که ازش کاملا مطمئن هست و خفت میشه

دقیقا در کجای دنیا همچین چیزی رو بازی کثیف میدونند ؟
      اصلا اطلاعی دارید بازی کثیف به چی گفته میشه ؟ به ه/ک کردن ٬ به نیروهارو به دیوار زدن ٬ به بهشت ساختن (‌به ولله اگر بدونید در مورد چی صحبت میکنم ) ٬ به اکانت خریدن و زدنش به واندر همون ساید
      از کی تا حالا به چیزی که قانونی تو بازی اتفاق میوفته بازی کثیف گفته میشه ؟ خوبی‌؟ :D
      بعد خیلی جالبه شما جوری صحبت میکنی که انگار از موضع مالدیو داری با مقامات آمریکایی مذاکره میکنی و میگی دوست دارین بزاریم بریم بهتون بخندیم ؟
      تو هر ساید نهایت ۵ تا پلیر بازی بلد هست ٬ شما دست تنها هستی ولی فکر نکن فقط تو دست تنها هستی
      همین ش.ش بخاطر اینکه رفقای سرور قبلی با هم هستیم یه جونی داره ٬ ج.غ و ش.غ روهم فکر میکنی چند تا پلیر اکتیو و بازی بلد داره ؟ ساید خودت هم که گفتی ۵ نفر بیشتر نیستین

و جالب اینجاست عکس اکانتی که لیدر هم هست رو گذاشتی میگی چرا انقدر تابلویی که از اکانت خودت ریختی ؟
      مگه داره عرق میفروشه تو بازی که روش نشه با اکانت خودش اینکارو بکنه ؟ :huh: طرف وقت گذاشته فارم یابی کرده دفاع تزریق کرده با فاصله حدافل ۱۰ ساعت { تمام اعمالی که قانونی داره تو بازی اتفاق میوفته } بعد عکس ش هم گذاشتین که مثلا بیاریمش جلوی تخته بچه ها هو کنند طرف رو ؟ ||

این عکس هارو هم گفتم بزارم شما هم ببینین خالی از لطف نیست توسط FRT.Cor زده شده
      بعد دیدن عکس ها یادتون نره که آدمی با امید زندست :D

سلام دوست عزیز ،
      در تایید صحبتهاتون مارو یاد بهشت انداختی یادش بخیر امیدوارم دیگر نداشته باشیم از این موارد تو این سرورها ، :saint:
      دوستانی که واقعا به این چیزها میگن بازی کثیف قطعا سطح آگاهیشون پایین هست ! ا =O
      اگر اینطور که شما میگی باشه پس خقت کردن تروپ در بقیه سایدها هم جزو بازی کثیف حساب میاد :) حتی با چکمه خدایان بزرگ 8)
      [SIGPIC][/SIGPIC]

کجایند مردان بی ادعا ؟ :saint:

S1 - R1 : Aras_Delta = Loser
      S4 - R1 : APACHE = Loser
      S1 - R2 : APACHEE = Winner
      S2 - R3 : OZHEN = Winner
      S2 - R2 ;)
    • SinaSaddam wrote:

دوست عزیز از کی تاحالا ریختن دف توی فارم های یه ساید ، برابر شده با خفت کردن همر طرف ؟این دف ریختن رو باید با این مقایسه کنی که از خود همون ساید طرف با یه اکانت همرتو خفت کنه :)

اکانت فارم توی ساید X هست ، از ساید Y توش دف میریزن ، بعد میشه زرنگی و بازی بلدی ؟ :))

من که پیش اساتید بزرگ تراوین هیچی نیستم ، اما قبل اینکه بیای اینجا موضوعی رو مطرح کنی از 4 تا پلیر بپرس ببین به این سبک چی میگم :)

بازی کثیف شامل ریختن دف از ساید دیگه به فارم های ساید دیگس ، بازی کثیف اینه که طرف از اکانت های SE رو خودش دف بریزه و عکساشم موجود باشه رو چه اکانت هایی رفته ، مثلا Siamakra یا ... :)

نه نه من اشتباه میکنم بابا این حرفم بیشتر شبیه جوکه ، ربطی نداره که طرف داره از ساید دیگه کمک میگیره دف جمع میکنه ، من فک میکنم آمریکا ام ، مرگ بر اسرائیل :))

تویی که میای میگی باید لیست فارمتو چک کنی ، لیست فارم رو هر روز اسکات میکشی قبل اتک ؟
      تویی که میای میگی با 500 تا گرز میزنی ، گلم وقتی یه ده 900تا پاپ داره با حداکثر تولید ، دوس داری با 20 تا گرز بزنم ؟ :))

حرف تو فقط در یه صورت درسته که اون فارم توی ساید خودت باشه نه از ساید دیگه دف بریزی رو فارم ساید دیگه :) من نوبم نمیدونم اما از 4 تا پلیر سوال کن راهنمایی میکنن :)

اصلا و اصلا هم هیچ انتظاری ندارم میگم که تراوین مرده ما خبر نداشتیم و متاسفانه تو دام افتادیم :)

پ.ن : اگر جوابی ندارید ، سکوت بهترین جوابه :) همه ما ها اشتباه میکنیم ، اما نیاین بگین این قانونه بازیه :) اینجوری بیشتر خودتون خراب میشید

یاحق

یا ما بلد نیستیم تراوین بازی کنیم ، یا شما اشتباه میکنی

با هم پله پله مرور میکنیم که همه ببینند ما در اشتباهیم یا شما بازی بلد نیستی

بازی بلدی خاصی واقعا نداره چون فقط باید فارم یابی کنی و بهش دفاع تزریق کنی
      زرنگی خاصی هم نداره چون هر کسی میتونه انجام بده

اما
      نیاز به زمان و پشتکار زیاد داره و این عاملی میشه کار هرکسی نباشه این پروسه رو طی کنه
      وگرنه همین جوری بگردی تو مپ کلی اکانت پیدا میکنی که تو اتحاد نیست ٬ اما مهم اینه بتونی تشخیص بدی کدوم فارمه ٬ کدوم فارم رو کی داره میزنه

چیزی که خلاف قوانین بازی باشه ٬ عنوان بازی کثیف بهش تعلق میگیره ٬ نه چیزی که در همه جا هست و شما جدیدا باهاش آشنا شدی

نه اسکات نمیکشم ولی هر ساعت چک میکنم لینک های زرد رنگ رو ٬ حقیقتا انقدر فارم توافقی ندارم که خیالم راحت باشه بزنم تا چند روز دیوار بشم با ۶/۷ک نیرو دیوار شده ;)
      انقدر زمان بندی خوبی دارم که مطمئن باشم اگر تو فارمم ایسنرت شد در حداقل زمان به دادش برسم
      انقدر فارم های مطمئنی دارم که مطمئن باشم اگر توش اینسرت شد نیروهای طرف میمیرند (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم )

اینجارو خوب نگاه کن ٬

این دهکده ای هست که توش دفاع اینسرت شده و اون دهکده یک اوسیس ۲۵٪ گندم و چوب داره (‌تو عکس به اشتباه آجر زدم که اهمیتی هم نداره )‌
      اون پایین یه عدد زده نوشته ۷۴۲۰
      یعنی هر ساعت تولید کامل این دهکده انقدره (‌با در نظر گرفتن اینکه کارخانه ها همگی در ساخته شده باشند و هیچ مخفیگاهی نباشه

طبق لینکی که گذاشتی :

شما هر دو ۲ساعت یکبار بهش اتک میدادی
      یعنی ۱۴۸۵۰ منابع اون دهکده بعد ۲ ساعت (‌با در نظر گرفتن اینکه اصلا کسی اونو نزده باشه که طبق لینکی که خودت دادی تازه هایزنبرگ هم داره بهش اتک میده )

۱۴۸۵۰ رو اگر تقسیم بر ۶۰ (‌ مقدار قابل حمل هر گرزدار )‌ کنیم میشه ۲۴۷ گرزدار
      حتی با در نظر اینکه هیچ پلیری اونو نزنه فقط خودت بزنی بشه فارم اختصاصیت ٬‌با در نظر گرفتن اینکه کارخانه ها همگی در ساخته شده باشند و هیچ مخفیگاهی نباشه

بازم داری با ۲۵۰ تا گرز دار بیشتر میزنیش (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم )

حرف تو فقط در یه صورت درسته که اون فارم توی ساید خودت باشه نه از ساید دیگه دف بریزی رو فارم ساید دیگه

بعد استاد میشه به این حقیر آموزش بدید یک فارم رو چه جوری باید بفهمی ساید دیگه داره بهش اتک میده ؟ آها یادم نبود اون فارم رو خودت میاری بالا بعدش اکانت رو ول میکنی که غارت کنی
      هر موقع به این مشکل خوردی با یک سیستم دیگه توش لاگین میکنی و میبینی کی داره بهش اتک میده اگر خواستی دفاع اینسرت میکنی بعد از نظر شما این بازی تمیز در حد سفیدکننده ست ولی کار ما
      کثیف در حد فاضلابه
      حتما میخوای بگی پس چه جوری فهمیدی ما این فارم رو داریم میزنیم که توش دفاع ریختی ؟
      خیلی سادست (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم ) تو شعاع ۴۰ در ۴۰ هایزنبرگ هر اکانتی مونده باشه یعنی

یا دست خودیه (‌بالا آورده شده > اکانت Afk شده برای فارم کردن
      یا پلیر داره که حوصله بازی کردن نداره / بازی بلد نیست و صرفا سر به اکانت میزنه و این دلیلی هست که اکانت حذف نشده ^^ ;)
      یا اکانت خودی هست که تو اتحاد نیست ولی برای پارکینگ یا جابجایی کتیبه اماده گذاشته شده
      چون با این حجم غارت تو اون منطقه که هم شما هستی هم هایزنبرگ و خودت هم اعلام کردی که چند نفر بیشتر نیستین تو ساید و توی تاپ تن هم ما اکانت خاصی با غارت خاصی در جنوب شرق نمیبینیم
      اکانتی نمیتونه خارج از این مسائل باشه و دووم بیاره
      هر دو حالت اول فارمه <3

پ.ن : اگر جوابی ندارید ، سکوت بهترین جوابه

الان جواب سوال اول پاراگراف من رو گرفتی ؟
      اگر جوابی نداری ٬‌ سکوت بهترین سنگره

اینجارو ببین :

یکپارچگی مد نبود ، وقتی یکپارچه بودیم مگه تو تابستون هم اسکی میرن ؟ فک نکنما
      پیشنهاد بنده به یه سری از دوستان اینه که منچ بازی کنید بهتره ، چرا تراوین ؟
      الان باز بچه ها میان به من فوش میدن میگن چرا داری راهنماییشون میکنی و بازی یاد میدی :)))

شما اگر به یکی بگی این پست بالا و پایین توسط یک نفر نوشته شده باور کن ازت تست الکل میگیرن

یه پست جالب امشب دیدم که واقعا نمیدونم چی بگم یعنی اصلا دوست نداشتم همچین پستی ببینم چون فکر میکردم هنوز بزرگانی هستند که دست بقیه رو بگیرن نه اینکه دست بندازن
      همه ما ها از یه جاهایی شروع کردیم اما اینکه بخوایم هم دیگه رو مسخره کنیم جالب نیست
      هیچوقت قضاوت نکنید . شاید 1% یه مشکلی بوده که اون پلن نشده یا اصلا یکی از بچه های تیم لیدری امار داده و پلن لو رفته یا ... ( پلنی نا موفق بوده و یکی سوتی داده توش )

اینکه مسخره کنیم درسته ؟

شما همجین کسی هستی ٬ نه اون چیزی که خودت از خودت نشون میدی و دوست داری باشی

یا حق
      نمیشه اثر انگشت بزنم ؟
    • MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

دوست عزیز از کی تاحالا ریختن دف توی فارم های یه ساید ، برابر شده با خفت کردن همر طرف ؟این دف ریختن رو باید با این مقایسه کنی که از خود همون ساید طرف با یه اکانت همرتو خفت کنه :)

یاحق
      یا ما بلد نیستیم تراوین بازی کنیم ، یا شما اشتباه میکنی
      با هم پله پله مرور میکنیم که همه ببینند ما در اشتباهیم یا شما بازی بلد نیستی

بازی بلدی خاصی واقعا نداره چون فقط باید فارم یابی کنی و بهش دفاع تزریق کنی
      زرنگی خاصی هم نداره چون هر کسی میتونه انجام بده

اما
      نیاز به زمان و پشتکار زیاد داره و این عاملی میشه کار هرکسی نباشه این پروسه رو طی کنه
      وگرنه همین جوری بگردی تو مپ کلی اکانت پیدا میکنی که تو اتحاد نیست ٬ اما مهم اینه بتونی تشخیص بدی کدوم فارمه ٬ کدوم فارم رو کی داره میزنه

چیزی که خلاف قوانین بازی باشه ٬ عنوان بازی کثیف بهش تعلق میگیره ٬ نه چیزی که در همه جا هست و شما جدیدا باهاش آشنا شدی
      نه اسکات نمیکشم ولی هر ساعت چک میکنم لینک های زرد رنگ رو ٬ حقیقتا انقدر فارم توافقی ندارم که خیالم راحت باشه بزنم تا چند روز دیوار بشم با ۶/۷ک نیرو دیوار شده ;)
      انقدر زمان بندی خوبی دارم که مطمئن باشم اگر تو فارمم ایسنرت شد در حداقل زمان به دادش برسم
      انقدر فارم های مطمئنی دارم که مطمئن باشم اگر توش اینسرت شد نیروهای طرف میمیرند (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم )

اینجارو خوب نگاه کن ٬

این دهکده ای هست که توش دفاع اینسرت شده و اون دهکده یک اوسیس ۲۵٪ گندم و چوب داره (‌تو عکس به اشتباه آجر زدم که اهمیتی هم نداره )‌
      اون پایین یه عدد زده نوشته ۷۴۲۰
      یعنی هر ساعت تولید کامل این دهکده انقدره (‌با در نظر گرفتن اینکه کارخانه ها همگی در ساخته شده باشند و هیچ مخفیگاهی نباشه

طبق لینکی که گذاشتی :

شما هر دو ۲ساعت یکبار بهش اتک میدادی
      یعنی ۱۴۸۵۰ منابع اون دهکده بعد ۲ ساعت (‌با در نظر گرفتن اینکه اصلا کسی اونو نزده باشه که طبق لینکی که خودت دادی تازه هایزنبرگ هم داره بهش اتک میده )

۱۴۸۵۰ رو اگر تقسیم بر ۶۰ (‌ مقدار قابل حمل هر گرزدار )‌ کنیم میشه ۲۴۷ گرزدار
      حتی با در نظر اینکه هیچ پلیری اونو نزنه فقط خودت بزنی بشه فارم اختصاصیت ٬‌با در نظر گرفتن اینکه کارخانه ها همگی در ساخته شده باشند و هیچ مخفیگاهی نباشه

بازم داری با ۲۵۰ تا گرز دار بیشتر میزنیش (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم )

حرف تو فقط در یه صورت درسته که اون فارم توی ساید خودت باشه نه از ساید دیگه دف بریزی رو فارم ساید دیگه
      بعد استاد میشه به این حقیر آموزش بدید یک فارم رو چه جوری باید بفهمی ساید دیگه داره بهش اتک میده ؟ آها یادم نبود اون فارم رو خودت میاری بالا بعدش اکانت رو ول میکنی که غارت کنی
      هر موقع به این مشکل خوردی با یک سیستم دیگه توش لاگین میکنی و میبینی کی داره بهش اتک میده اگر خواستی دفاع اینسرت میکنی بعد از نظر شما این بازی تمیز در حد سفیدکننده ست ولی کار ما
      کثیف در حد فاضلابه
      حتما میخوای بگی پس چه جوری فهمیدی ما این فارم رو داریم میزنیم که توش دفاع ریختی ؟
      خیلی سادست (‌واقعا نمیدونم چرا دارم یادت میدم ) تو شعاع ۴۰ در ۴۰ هایزنبرگ هر اکانتی مونده باشه یعنی

یا دست خودیه (‌بالا آورده شده > اکانت Afk شده برای فارم کردن
      یا پلیر داره که حوصله بازی کردن نداره / بازی بلد نیست و صرفا سر به اکانت میزنه و این دلیلی هست که اکانت حذف نشده ^^ ;)
      یا اکانت خودی هست که تو اتحاد نیست ولی برای پارکینگ یا جابجایی کتیبه اماده گذاشته شده
      چون با این حجم غارت تو اون منطقه که هم شما هستی هم هایزنبرگ و خودت هم اعلام کردی که چند نفر بیشتر نیستین تو ساید و توی تاپ تن هم ما اکانت خاصی با غارت خاصی در جنوب شرق نمیبینیم
      اکانتی نمیتونه خارج از این مسائل باشه و دووم بیاره
      هر دو حالت اول فارمه <3

پ.ن : اگر جوابی ندارید ، سکوت بهترین جوابه
      الان جواب سوال اول پاراگراف من رو گرفتی ؟
      اگر جوابی نداری ٬‌ سکوت بهترین سنگره

اینجارو ببین :

یکپارچگی مد نبود ، وقتی یکپارچه بودیم مگه تو تابستون هم اسکی میرن ؟ فک نکنما
      پیشنهاد بنده به یه سری از دوستان اینه که منچ بازی کنید بهتره ، چرا تراوین ؟
      الان باز بچه ها میان به من فوش میدن میگن چرا داری راهنماییشون میکنی و بازی یاد میدی :)))
      شما اگر به یکی بگی این پست بالا و پایین توسط یک نفر نوشته شده باور کن ازت تست الکل میگیرن

یه پست جالب امشب دیدم که واقعا نمیدونم چی بگم یعنی اصلا دوست نداشتم همچین پستی ببینم چون فکر میکردم هنوز بزرگانی هستند که دست بقیه رو بگیرن نه اینکه دست بندازن
      همه ما ها از یه جاهایی شروع کردیم اما اینکه بخوایم هم دیگه رو مسخره کنیم جالب نیست
      هیچوقت قضاوت نکنید . شاید 1% یه مشکلی بوده که اون پلن نشده یا اصلا یکی از بچه های تیم لیدری امار داده و پلن لو رفته یا ... ( پلنی نا موفق بوده و یکی سوتی داده توش )

اینکه مسخره کنیم درسته ؟
      شما همجین کسی هستی ٬ نه اون چیزی که خودت از خودت نشون میدی و دوست داری باشی

یا حق
      شما کافیه بری تو گترتولز ، بعد ببینی اکانت wolf تو اتحاد بوده و چون دیگه بازی نکرده و چراغش خاکستری شده ، اخراج شده :) اگه فارم اختصاصی باشه که نمیندازیمش بیرون :))
      اگه فارم خودمون بود که .... چی بگم والا

با شما هنوز منو نشناختین یا من خیلی عوض شدم :)

ویرایش شد

میخواید دونه دونه لینک و عکس و نامه بزارم ببینید چی هستید ؟

یا میخواید بهتون بگم پلن بعدیتون چیه ؟ اراده کنم بهتون میگم تو سایدتون چیکار دارید میکنید :)
      اما موضوع اینجاس یه سری پلیر هارو تو شمال دیدم که واقعا فکر میکردم خیلی خیلی محترم هستن و اگه موضوعی پیش بیاد ، توهین به خودمه :)

درصورتی که شما دف ساید خودتون هم از جنوب میگیرید کسگم :)

اما موضوع اینجاس میخوام خودتون این کارارو جمعش کنید وگرنه دو حالت داره ، یا دونه دونه اکانت های شمالو میخریم ، یا از بازی خیلی شیک خدافظی میکنیم ، شما بگید ما بردیم ، ما هم میگیم شما بردید :)

همین که پلیر های 4 تا ساید سرور پیش ، جمع شدید تو یه ساید نمیتونید کاری بکنید ، خودش جویای حال هست :)

بالای 15 تا بیگ همراتون به دیواره جنوب بوسه زده ، 2 تا همر دمپایی در حد 20روز اول بازی دیوار کردید پروفایل نویسی کردید .

همین دو روز پیش که فیک لیست رفتیم داشتید سر کتیبه و ... دعوا میکردید که جنگ کجا بره :))

موضوع میدونید چیه ؟ اینکه بعضی وقتا ادم خیلی کارا میتونه بکنه ، اما اونجوری دیگه نه هیجان داره بازی نه لذت :))

قانون های جدید در میارید توی تراوین ، اکانت جنوب رو میخرید ، دف از جنوب میریزید رو خودتون ، تو فارم های جنوب دف میریزید ، تو گروه پابلیک ها اقای جوکر پلیر میزاره واسه جاسوسی ، تو لیدرای ما خبر چین هست :)

ویرایش شد

یا درستش کنید یا تنها بازی کنید :)

یا حق

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط ASHKAN ()

• SinaSaddam wrote:

شما کافیه بری تو گترتولز ، بعد ببینی اکانت wolf تو اتحاد بوده و چون دیگه بازی نکرده و چراغش خاکستری شده ، اخراج شده :) اگه فارم اختصاصی باشه که نمیندازیمش بیرون :))اگه فارم خودمون بود که .... چی بگم والا

با شما هنوز منو نشناختین یا من خیلی عوض شدم :)

بازی کثیف ادمای کثیفی میخواد از جنس شمال :)

یا میخواید بهتون بگم پلن بعدیتون چیه ؟ اراده کنم بهتون میگم تو سایدتون چیکار دارید میکنید :)
      اما موضوع اینجاس یه سری پلیر هارو تو شمال دیدم که واقعا فکر میکردم خیلی خیلی محترم هستن و اگه موضوعی پیش بیاد ، توهین به خودمه :)

درصورتی که شما دف ساید خودتون هم از جنوب میگیرید کسگم :)

اما موضوع اینجاس میخوام خودتون این کارارو جمعش کنید وگرنه دو حالت داره ، یا دونه دونه اکانت های شمالو میخریم ، یا از بازی خیلی شیک خدافظی میکنیم ، شما بگید ما بردیم ، ما هم میگیم شما بردید :)

همین که پلیر های 4 تا ساید سرور پیش ، جمع شدید تو یه ساید نمیتونید کاری بکنید ، خودش جویای حال هست :)

بالای 15 تا بیگ همراتون به دیواره جنوب بوسه زده ، 2 تا همر دمپایی در حد 20روز اول بازی دیوار کردید پروفایل نویسی کردید .

همین دو روز پیش که فیک لیست رفتیم داشتید سر کتیبه و ... دعوا میکردید که جنگ کجا بره :))

موضوع میدونید چیه ؟ اینکه بعضی وقتا ادم خیلی کارا میتونه بکنه ، اما اونجوری دیگه نه هیجان داره بازی نه لذت :))

قانون های جدید از قسمت انتهایی بدن خودتون در میارید توی تراوین ، اکانت جنوب رو میخرید ، دف از جنوب میریزید رو خودتون ، تو فارم های جنوب دف میریزید ، تو گروه پابلیک ها اقای جوکر پلیر میزاره واسه جاسوسی ، تو لیدرای ما خبر چین هست :)

اینا قانونه بازیه ما چیز خولیم نمیدونیم :))

یا درستش کنید یا تنها بازی کنید :)

یا حق

هر چقدر میخوای خنده های هیستریکی بزار :))))) یا =))) یا لول یا هر چی که دوست داری
      بای دیفالت ٬ فان بودن یک مسئله خنده دار بودنش هست ٬ وقتی مسئله ای خنده دار نیست برات بلکه عذاب آوره و تو بهش میخندی
      بهش میگن خنده های هیستریکی

٬٬٬

قاعدتا وقتی لحن صحبت ت عوض میشه لحن من هم عوض میشه !!!

بازی کثیف ادمای کثیفی میخواد از جنس شمال

جدا از اینکه به کل شمال داری توهین میکنی ٬ این حرف ها صرفا مغلطه ست و بس !!! من تو پست قبل بهت ثابت کردم که بازی بلد نیستی
      تو ساید خودت چون ۴ تا پلیر تقریبا بازی بلد دور هم جمع شدین + یک مشت بازی نابلد سرور اولی و اونا تورو بازی بلد میدونند دلیلی نداره ما هم همین فکر رو بکنیم
      تو صرفا با یک چشم پادشاه کشور کور ها هستی ٬ تو قسمت ما همه بینا هستند عزیز دل
      منم خیلی سادست بیام بگم همچین جملات بچه گانه ای فقط از جنوبی ها بر میاد
      ولی خب قطعا من یک تفاوت هایی باید با امثال تو داشته باشم

یا میخواید بهتون بگم پلن بعدیتون چیه ؟ اراده کنم بهتون میگم تو سایدتون چیکار دارید میکنید

نه همچین آدمی نیستی ٬‌این اکت هارو برای همون افرادی که دورو ورت هستند بگیر سینا جان اینجا جایی برای اینکار ها نیست عزیز
      ما اون سرور اولی هایی که دورو ورت هستند نیستیم عزیز جان
      شما اگر همچین آدمی بودی کتیبه از دست نمیدادی
      لطفا اگر اراده ای هست برای پلن های ما بکار نبر ٬ برای حفاظت از دارایی های خودت بکار ببر

اما موضوع اینجاس میخوام خودتون این کارارو جمعش کنید وگرنه دو حالت داره ، یا دونه دونه اکانت های شمالو میخریم ، یا از بازی خیلی شیک خدافظی میکنیم ، شما بگید ما بردیم ، ما هم میگیم شما بردید

اول بگم هر چقدر بولد کنی و بزرگ بنویسی نه کسی میترسه نه کسی جدیش میگیره
      این جمله شما فقط یک چیزی رو نشون میده که شما خودتون پتانسیل بازی کثیف رو دارید در واقع آب ندیدین وگرنه غواصی میکنید
      شما دونه دونه اکانت های شمال رو بخر هر کدوم رو خواستی بخر ٬ انتهای سرور هم بیا بگو من سینا صدام بخاطر اینکه ساید رقیب تو فارم هام دفاع اینسرت میکرد اکانت هاشون رو خریدم
      و زدم به خودشون
      پسر جان شما ساده ترین مفاهیم بازی که حتی منع قانونی نداره رو داری با خرید اکانت مقایسه میکنی ؟ واقعا خوبی ؟
      بعد شما نا سلامتی تصمیم گیرنده ی جنوب شرق و به نوعی جنوب هستی ٬‌میای تو فروم میگی یا تو فارم های ما دفاع نریزید یا اکانت میخریم ازتون ؟ آر یو ف*** کیدینگ می ؟

همین که پلیر های 4 تا ساید سرور پیش ، جمع شدید تو یه ساید نمیتونید کاری بکنید ، خودش جویای حال هست

تا جایی که ما یادمونه و مستندات فروم نشون میدن نظر شما در مورد شمال شرق این بوده :

الان واقعا اگه بخوای منطقی فکر کنی و با عقل جلو بری ، ان ای قوی هست

و

ان ای این سرور نباید افتخار کنه ، خودتون خیلی بهتر میدونید چرا ، چون کل پلیر های یه سرور جمع شدن توی یه ساید ، حرکت خیلی قشنگی هست ، اما واقعا لذتی هم داره ؟

اصلا برنده شدن تو تراوین گروهی بازی کردنه

که دوباره میرسیم به اون بحثی که شما چیزی که هستی با چیزی که دوست داری نشون بدی کاملا فرق داره
      قبلا ما برنده ی بازی و قوی ترین ساید بودیم الان شدیم افرادی که هیچ کاری نمیتونیم بکنیم
      بگذریم که این جملات شما از جانب یکی از پلیر ها نیست شما داری به کل شمال توهین مستقیم میکنی از جانب لیدرکل

یا درستش کنید یا تنها بازی کنید

البته شما قبلتر گفته بودی یا درستش کنید یا کل اکانت هاتون رو میخریم یا حذف میکنیم
      این نوع گفتار دستوری هم برای هم اطرافیان عزیزت نگه دار گل من ٬ داریم تراوین بازی میکنیم نه SIMS که بزاریم همین جوری بیاین برین فارم کنین کیف کنید
      تمام لذت های تراوین تو چیزایی مثل اینسرت ٬ کانتر کردن ‌٬‌کانتره کانتر شدن ٬ دفاع اینسرت کردن تو فارم ها و ... ایناست نه تو فارم توافقی زدن
      غارت کردن انقدر راحته که حتی یک بات ساده هم میتونه انجام بده
      ولی موارد بالاست که کار بلد و نیروی انسانی میخواد

بدرود
      نمیشه اثر انگشت بزنم ؟
    • SinaSaddam wrote:

سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

دیشب یه چیز خیلی جالبی دیدم خواستم شما هم ببینید

و در آخر یه نکته خیلی جالب و تمیز و پاک و منزه .... با دقت مشاهده کنید

ما به فال نیک میگیریم که این سرور همه خوب و عالی و بدون آلودگی بازی کردیم ...

اما داداشای گلم ، شما که انقدر تابلو میای 2 نفر میزاری تو گروه پابلیک ما ، اکانت ساختی تو SE ، خبر و رد و بدل میکنی و ما انقدر نوبیم که نمیفهمیم ... همه و همه ... دیگه نیا تو فارم های ما دف بزار که ، شما به این کار میگی زرنگی اما ما به اینکار چیز دیگه ای میگیم
      حالا دف میزاری بزار ، دیگه چقدر تابلو با اکانت خودت ؟ :)))

دوست دارید حذف کنیم بریم خودتون با خودتون بازی کنید بخندیم بهتون ؟؟؟

اصلا تو 100ک گرز مارو دیوار کردی ، باریکلا آفرین تو برنده ای ، اما این کار فقط یه چیز رو ثابت میکنه

بابا فقط کمی معرفته تراوینی داشته باشید

کجان مردان بی ادعا آخه ؟

پ.ن : با مدرک صحبت کنید باتشکر

یا حق
      سلام خواستم بگم که این کار به نظر من اشتباهه مثل این که بری تو ساید حریف نمیگم اکانت بخری اکانت بزنی کنار کتیبه بعد کاتاشو از اون بزنی همرو از خودت بگی کارم قشنگ بوده بله قانونیه اما اشتباهه
      همه غارت گران لیست فارم دارن و قبل هر اتک از همه فارماشون جاسوسی نمیکنن بلکه با توجه به تولید ده نیرو ادد میکنن و سر تایم میزنن خیلی سرشون خلوت باشه و وقت داشته باشن گزارش زرد و قرمز رو چک میکنن

من یادمه اولای اکانتم که میشه هفته ده سرور حدودا aragon یک ده از ناتار چیف کرد ولی اتک من رو دف نکرد و یک ماه بعدش من چیف کردم بهشم نامه دادم که دمت گرم دفاع نکردی منم چیف کردم دفاع نمیکنم
      جوابش به دلم نشست گفت وقتی چیف میکنم به همه 24 ساعت فرصت میدم بعد دف میکنم
      حالا این مثال من مال چیف و این حرکت جوانمردانه بود ولی دفم کردی عیب نیست به نظرم
      اما اینکه بری تو فارم ساید مقابل دف بریزی به نظرم اشتباهه حالا گیرم از 10 تا تا اکانت اونا هر کدوم 500 تا گرزی کشتی ولی خب تغییری در روند سرور ایجاد کردی نه؟
      به نظر من حرکت اشتباهه البته جز بزرگان نیستم که نظر بدم ولی دوست دارم به یک سری چیزا پایبند باشیم
      من به نوبه ی خودم تا حالا یک بار بن نشدم چون هیچ وقت مولتی نداشتم اسکریپ نزدم و ... از بازی لذت بردم
      امیدوارم اگه خواستین تخلفی هم بکنین اولا لذت ببرین بازم ثانیا تخلفی باشه که لذت بقیه رو تلخ نکنه
      اگه به جای قانونی بودن به بازی بودنش فکر میکردیم انقدر متفاوت نبود برداشتامون
      s1 r1 classic: bill
      s5 r1 classic: masssoudjoon
      s5 r2 classic:juv
      sx2classic:majidjoon
      s3x r4classic:amiro0o
      s3x r5:amiro0o
      s2 r3(akharin classic):vorujak
      s2 .com claasic: f22
      s2 r1: sirabi
      s2 r3 : f14
    • MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

جدا از اینکه به کل شمال داری توهین میکنی ٬ این حرف ها صرفا مغلطه ست و بس !!! من تو پست قبل بهت ثابت کردم که بازی بلد نیستی
      تو ساید خودت چون ۴ تا پلیر تقریبا بازی بلد دور هم جمع شدین + یک مشت بازی نابلد سرور اولی و اونا تورو بازی بلد میدونند دلیلی نداره ما هم همین فکر رو بکنیم
      سینا جان من به عنوان پلیر شمال واقعا این حرفت بهم برخورد و انتظار همچین جمله ای رو ازت نداشتم این جمله توهین به شخص نیست به یک گروهه(توهین به شخصم اشتباهه)
      و از کسی با سابقه و اخلاقیات شما انتظار نمیره
      پ .ن : همتون رو دوست دارم چه شمال چه جنوب چه غرب چه شرق
    • New

massoudjon wrote:

MidNight wrote:

SinaSaddam wrote:

جدا از اینکه به کل شمال داری توهین میکنی ٬ این حرف ها صرفا مغلطه ست و بس !!! من تو پست قبل بهت ثابت کردم که بازی بلد نیستیتو ساید خودت چون ۴ تا پلیر تقریبا بازی بلد دور هم جمع شدین + یک مشت بازی نابلد سرور اولی و اونا تورو بازی بلد میدونند دلیلی نداره ما هم همین فکر رو بکنیم
      سینا جان من به عنوان پلیر شمال واقعا این حرفت بهم برخورد و انتظار همچین جمله ای رو ازت نداشتم این جمله توهین به شخص نیست به یک گروهه(توهین به شخصم اشتباهه)و از کسی با سابقه و اخلاقیات شما انتظار نمیره
      پ .ن : همتون رو دوست دارم چه شمال چه جنوب چه غرب چه شرق

مسعود جان شمارو تو بازی نمیشناسم اما تو فروم خوووووب با طرز صحبتت و منطق بازیت اشنا شدم :)
      100% این مشخصه که همه مثل هم نیستن ، من انتظار دارم دیگه شما و امثال شما این حرفای منو جدی نگیرن .
      شما نه تو این سرور بلکه هرجای دیگه هم باشی از بازی باهات لذت میبرم .

من حرفمو میندازم زمین ، صاحاب حرف خودش برمیداره .
    • New

سلامی دوباره و درود خدمت تمامی دوستانم

من چندین مرتبه ذکر کردم که بازی بلد نیستم و سرور اولم هست که توتال شدم و تاحالا جز لیدر ها نبودم متاسفانه ...

این افتخار نصیبم شد که در کنار یه سری از دوستان و بزرگان باشم ...

داداشای گلم ، من این حرفارو واسه آخرین بار باهاتون تو دنیای رفاقت میزنم ...

ما داریم بازی میکنیم که لذت ببریم ، 1 سال تو یه سرور با هم زندگی میکنیم ، بیشتر از اینکه وقت واسه زندگی بزاریم واسه این بازی میزاریم ...

اینکه بیای اکانت بخری تو یه ساید دیگه ، اینکه بخوای از ساید دیگه با اکانت های مولتیت رو کتیبه ها کاتا بزنی ، اینکه با همر های جنوب کتیبه هایی که رو ناتار شمال هست کلین کنی ، اینکه بحوای دفاع اکانتتو از جنوب سند کنی و ....
      واقعا لذتی داره ؟؟

اینکه توی لیدرهای ما خبر میاد تو شمال لذتی داره ؟
      من اگه هم اکانت god father رو گفتم نه تنها الان بلکه هروقت دیگه هم ببنمش به نگاه یه رفیق بهش میگم چون از اون انتظار نداشتم ، چون از طرز رفتار و صحبتش فهمیدم این اقا تو فاز نامردی و این داستانا نیست ، تعجب کردم ...

قضاوت این کارم میزارم به عهده خودش اگه میگه این حرکت قانونه بازی من حرفی ندارم ، ااونقدری دیده از این حرکتا و بازی کرده که بدونه چی قانونه چی نیست :)

بخدا خودم خجالت میکشم عکس بزارم که اکانت خریدید یا اصلا پلیر گذاشتید تو گروه ما که حرف جا به جا کنه و ...

بابا این بازیه لعنتی ارزش اینو نداره که بخوای بخاطرش خودتو اعتبارتو خراب کنی ...

اگه برنده بودن و رقابت از بعد فیلترینگ شده این روش بازی کردن ، من میخوام بازنده باشم :)
      شما همین روند رو ادامه بدید که حرف منم دیگه دستوری نباشه ناراحت بشید :)

همه جا خوب و بد هست ، اما یه سریا مجبورن بد باشن :)

یا خق

• New

SinaSaddam wrote:

مسعود جان شمارو تو بازی نمیشناسم اما تو فروم خوووووب با طرز صحبتت و منطق بازیت اشنا شدم :) 100% این مشخصه که همه مثل هم نیستن ، من انتظار دارم دیگه شما و امثال شما این حرفای منو جدی نگیرن .
      شما نه تو این سرور بلکه هرجای دیگه هم باشی از بازی باهات لذت میبرم .

من حرفمو میندازم زمین ، صاحاب حرف خودش برمیداره .

من که فکر نکنم دیگه بازی کنم این سرورم به عشق دوستان و فان اومدم مگه چند سال دیگه با بچم :P
      و تو این سرور در رکاب دوستان هستم با اکانت f14 قبلا هم گفتم بهت ازم پرسیدی با ترس گفتم بهت یادت نیست؟
      گفتم میگم ولی نزنی مارو الانم گفتم نیای مارو بزنی ها X(
      پ.ن : به نظرم هنوزم دف گذاشتن تو فارم اشتباهه اما دوستان میگن اگه فارم رو با اصول پیدا کرده باشی عیب نداره اما اگه فارم رو با روش غیر اخلاقی مثل پلیر تو اتحاد رقیب پیدا کردی عیب داره خب اینم نظریه ای هست و شاید درست باشه اما اونم به نظر من درست نیست
    • New

وقتی آدم کم میاره برای اینکه کارش انجام بشه دست به هر کاری میزنه

سینا خوب حرفی زد اگر این روال بازی کردنتونه ما حذف میکنیم میریم خودتون میمونید با ناتار سر واندر 100 کردن کل کل میکنید

سرور سه قبل فیلتر با احسان روکو این کارو کردیم همه پروفایل های جنوب شد خودکشی نهنگ ها. شمال دو هفته بعد ما حذف کرد ناتار 100 کرد

پس اگر میخواید وقت و هزینه بچه های ساید به هدر نره مردونه تر بازی کنیم . تو هر سایدی نهایتا 20 نفر نیست یکم مراعات کنیم
      آبادی ها رو که نمیشه زد . ناتار هم تلفات میگیره . تو فارم ها هم شما دف بچین آخر بازی 30 ک گرزی میشه سوپر همر سرور

پ.ن: اسم اکانت دوستمون تو بازی چیه
      MidNight
      کاشکی بترسه فک کنه میخوام بزنم :)))))
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    • New

سلام به همه دوستان خودم قبل از هر حرفی بگم که عزیزان ما داریم تراوین بازی میکنم خواهشا این محیط را مانند بازی سونیک در کنسول سگا تصور نفرمایید

مطلب بسیار مهم بنده بازهم اعلام میکنم من یک نوب بیش نیستم و با این پست قصد ندارم به کسی جسارت کنم

بنده از صبح دسترسی به نت نداشتم غروب طی تماس های مکرر دوستان خبردار شدم (که چه نشستی دارن توی فروم اعدامت میکنند چیکار کردی مگه...)
      یک ساعت پیش امدم فروم و دارم مطالب رو میخونم فکر کردم قتل انجام دادم

در پاسخ به دوستان و رقبا چندتا مطلب را عنوان میکنم

SinaSaddam

آقا سینای گل اول در پاسخ به شما
      رفیق خوبم من اهل نامردی و نیستم و همیشه مخالف این کار بودم و هستم

در مورد دفاع اینسرت شده در اون اکانت باید بگم دفاع از اکانت من اینسرت شده و اینکار اصلا اتفاق خواصی نیست یکی از قواعد تراوین از اولین روز شروعش در دنیا بوده من اینو همینجا اعلام میکنم و قصد خودنمایی ندارم بنده در سرور 1سال 86 سرور 2 سال87 سرور 2 سال 88 سرور داتکام فکر کنم سال 2006 یا 2007 و سرور مولتی هانترها تجربه بازی کردن دارم و بهترین خاطرات رو از اون سالها در حافظ ام و بهترین رفیق ها رو در کنارم دارم ، از همون روزها اینسرت دفاع در فارم ها جزی از قواعد بازی بود و کاملا قانونی بود و همچنان در سرورهای جهانی انجام میشه و هیچ کسی هم با اینکار مشکلی نداره چون رید رو دستی میزنند و هیچ وقت یه ریدر حرفه ای اینجوری قافل گیر نمیشه
      در ابتدا گفتم این تراوین هست نه بازی سونیک خواهشا قانون و قواعد را اگر نمیدونید بپرسید(پرسیدن عیب نیست ندانستن ایراد دار و بنده با افتخار میگم هر چیزی رو ندونم سوال میکنم) قواعد جدید و خنده دار نسازید، مشکلی که شما و دیگر دوستان دارید اینه که شما عزیزان در سرورهای بازی کردین که فارم ها و دفساز های ما اونجا شده بودن لیدرکل و خدای بازی یه پلیر بود که نمیتونم ازش اسم ببرم چون از دوستان بنده هست با 7 تا دهکده برای اکانت ریدر ما با دو دهکده دف میساخت بعد رفت توی سرور 6 شد لیدرکل و از تجربیات کسب نکرده اش برای پلیرهای اون سرورها حماسه سازی کرد و اون عزیزان هم ایشون رو واقعا به چشم یک پلیر حرفه ای میدیدند.

سینا جان مطلب دوم اینه که این کار کثیف بازی و زرنگ بازی نیست خواهشا آنقدر نگید کثیف بازی چون کسانی که تجربه بازی در سرورهای قدیم رو داشته باشند میدونند کثیف بازی چیه برای آشنای شما یکم کثیف بازی رو براتون باز میکنم که بدونید و باهاش آشنا بشید((خواهشا عزیزان از این نکاتی که در زیر مینویسم استفاده نکنید چون من و دوستان آشنایی کامل با نحوه مقابله با این کثافت کاری ها داریم خودتون ضرر خواهید کرد چون حتی کثافت کاری هم استادی خودش رو طلب میکنه و درصورت نوب بودن مانند کتیبه احمق کوچک معکوس عمل میکنه و خودتون رو گرفتار میکنه ))

1. دسترسی به پنل بازی
      2. خرید همر ساید رقیب و کوبیدن به دیوار
      3. خریدن واندر لول 95 رقیب
      4. خریدن همر با 2میلیون گندم خور و کوبیدن به واندر همون ساید
      5. فرستادن پلیر خودی به ساید روبرو و ورودش به شورا لیدری ساید رقیب و نابود کردن بیشتر از 30 تا همر که ساختش در این سرورها رویاست
      6. خالی کردن 4 میلیون دفاع از روی واندر رقیب قبل از لند شدن اتک توسط نزدیکترین دوست هولدرها بخاطر 50 هزار تومان
      7. راه اندازی جنگ داخلی با فرستادن دفاع به یک گروه و فرستادن منابع به گروه دیگه
      8. نابودی ایمیل واندر و اکانتهای همر دار
      9. [b]باقیش دیگه قابل گفتن نیست[/b]
      این بلاهای بود که من و دوستانمون از سر رد کردیم اینا کثیف بازی هستن دوست خوبم ولی با همه این بلاها که سرمون اوردن ما هیچ وقت قهر نکردیم و مردانه موندیم جنگیدیم 3 به 1 هم جنگیدیم
      با توجه به مطالب بالا و نحوه بازی ما در اون سرورها و سطح بسیار بالای اون زمان بنده فکر میکردم اینجا هم مثل همان سرور ها هست ولی الان متوجه شدم سطح این سرور اصلا در حد و اندازه یادآوری خاطرات اون دوران هم نیست

سینا جان بنده همینجا اعلام میکنم که هیچ اکانتی در3 ساید دیگه ندارم و در هیچ گروهی که مربوط به جنوب باشه عضویتی ندارم و در بین لیدرها و نزدیکان شما هم جاسوس ندارم و اصلا مثل شما که خودتون عنوان کردین اهل خریدن اکانت نیستم چون اینکار را ته نامردی میدونم از همه مهمتر به خودم اجازه نمیدم در این دنیا کسی رو تهدید کنم

یه نکته هم بگم بنده هم نامه های زیادی از گندکاری های جنوب در دستم دارم از خریدن اکانت در شمال و حتی پیشنهاد واگذاری اکانت اونم اکانتی از جمع 10 نفره شورای جنوب ولی داش سینای عزیز من اهل این گند کاری ها نبودم و نیستم من همون آدمی هستم که وقتی سرور دو 45 تا همر ما با هماهنگی ادمین اون سالهای تراوین آقا اشکان لو رفت و دیوار شد با 10 نفر مقابل 3 ساید مردونه جنگیدم آخر سرور اشکان خودش اعلام کرد سرور 2 سال87 دومین سرور خشن دنیا معرفی شده و گفت الان که تمام شده میتونم راحت بخوابم. ما سرور دوی ها مرد جنگیم الان امدیم بجنگیم تا ته سرور شما برید یا نرید ما امدیم بازی کنیم زمان ما از این قهر و قهر بازی ها و تهدید ها خبری نبود

massoudjon

آقا مسعود گل در بالا توضیح دادم این نامردی نیست و یه نوع تکنیک در دنیای تراوین حساب میشه مثل خفت کردن همر های پارک شده
      در مورد اون اکانت هم باید بگم چند روز ما زمان گذاشتیم تا فارم های توافقی و اجباری جنوب رو شناسایی کنیم خدای من شاهد هست که بنده هیچ دسترسی به اکانت های جنوبی ندارم برعکس آقا سینا که رسما اعلام کرد چقدر توانای برای انجام بازی کثیف داره و روی یکی از لیدرهای ما نفوذ کامل داره و میتونه پلن های ما رو در اولین فرصت شناسایی کنه

MidNight
      دوست خوبم اسمتون رو نمیدون توضیحات بسیار زیبا و دقیقی درمورد فارم زدن و فارم اختصاصی و فارم شخصی دادین و کاملا با صبحت های شما موافقم متاسفانه با این چیزای که امشب اینجا خوندم فهمیدم سطح سرور چقدر پایین امده البته دوستان تجربه دارن ولی هم زیاد نیست و هم اینکه دست تنها رسیدگی به این همه کار سخته
      یه نکته بسیار ریز توی یکی از پست هاتون دیدم که مطمن شدم شما از پلیرهای با سابقه و حرفه ای هستید بهشت رو میگم کلی یاد خاطرات قدیم و بهشت کردم خوشحال میشم باهتون آشنا بشم، راستی جهت اطلاع شما این سرور ها یه نوع دیگه از فارم هم داره که بهش میگن فارم اجباری نحوه فارم سازیشم اینجوریه که لیدره نامه میده به پلیر میگه خالی کن دارم میام غارت طرق هم یا خالی میکنه یا مجبور میشه اکانت رو بده و بره چون اگر خالی نکنه لیدر با تمام توان از روش رد میشه شایان ذکر است اون اکانتی که دفاع اینسرت شده بود هم یکی از همین فارم های اجباری بو که 10 تا از ریدهای جنوب روش رید میرفتن البته یه بنده خدای حمله عادی میزد

در آخر با توجه به تماسهای مکرر دوستان و پیام های رسیده به بنده و جو حاکم در فروم و درخواست یکی از دوستان بسیار خوبم همینجا اعلام میکنم از این تکنیک چشم پوشی کردم و نیرو ها بک شده اصلا دوست ندارم دوستانم در جنوب به ویژه آقا سینا گل که احترام ویژه ای برام دارن رو ناراحت ببینم این بازی ارزش نداره که بخوام باعث ناراحتی عزیزان بشم

پی نوشت : امیدوارم انگ بازی کثیف رو به بنده نچسبونید چون من و دوستانم قربانی حجم بسیار گسترده کثافت کاری ها بودیم خدای نکرده فکر نکنید ما مجری بودیم

در محفلی که خورشید اندر شمار ذره است
      خود را بزرگ دیدن رسم ادب نباشد
      ((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ، لیدرها ، وزرا و پلیرهای بزرگ و نام دار اتحادهای:
      ورژن 3.6 :
      Meta.ir : S2 R1
      LOYAL : S1 R2
      ورژن 4 :
      LOYAL : S2 R2
      میثم
    • New

God father wrote:

massoudjon

آقا مسعود گل در بالا توضیح دادم این نامردی نیست و یه نوع تکنیک در دنیای تراوین حساب میشه مثل خفت کردن همر های پارک شده
      در مورد اون اکانت هم باید بگم چند روز ما زمان گذاشتیم تا فارم های توافقی و اجباری جنوب رو شناسایی کنیم خدای من شاهد هست که بنده هیچ دسترسی به اکانت های جنوبی ندارم برعکس آقا سینا که رسما اعلام کرد چقدر توانای برای انجام بازی کثیف داره و روی یکی از لیدرهای ما نفوذ کامل داره و میتونه پلن های ما رو در اولین فرصت شناسایی کنه
      الهی من فدات اتفاقا من گفتم این کار قانونیه ولی به نظر من اشتباه بود ولی خداییش دلیلات منطقی بود و من توجیه شدم که کارت اشتباه نبوده و چون با شناختی که ازت دورارود دارم میدونم واقعا وقت گذاشتی و فارم رو پیدا کردی پس من قانع شدم که کارت درست باشه اتفاقا از وقتی این پست برادر سینارو دیدم از خیلی از دوستان پرسیدم تو پست قبلیم گفتم دوستان میگن هدف بازی ضربه زدن به حریفه شما اکانت وارد ساید اونا نکن بقیش هیچ کدوم نامردی نیست میگفتن شما با دف ساید خودت همر ساید حریف رو دف کن حله قضیه و اشتباه که نیست قشنگم هست
      من قانع شدم ها بازم بگم ولی به دلم نمیشینه چی کار کنم خب

در ضمن سجاد جان حذف کنیم حذف کنیم چیه راه انداختی واقعا که ماکسش به این کار بشه گیر داد میشه گفت یک اشتباهه چون واقعا خیلی از پلیر قدیمیا نه تنها میگن درسته بلکه میگن قشنگ و حرفه ای
      باور کن به خیلیا زنگ زدم پس مطمینن کثیف بازی نیست
      بعدم با هر اتفاقی حذف کنیم حذف کنیم نمیگن که فقط زحمات شمال به باد نمیره که زحمات شما هم که قول دادین حریف قدرتمندی باشین به باد میره
    • New

God father wrote:

سلام به همه دوستان خودم قبل از هر حرفی بگم که عزیزان ما داریم تراوین بازی میکنم خواهشا این محیط را مانند بازی سونیک در کنسول سگا تصور نفرمایید

مطلب بسیار مهم بنده بازهم اعلام میکنم من یک نوب بیش نیستم و با این پست قصد ندارم به کسی جسارت کنم

بنده از صبح دسترسی به نت نداشتم غروب طی تماس های مکرر دوستان خبردار شدم (که چه نشستی دارن توی فروم اعدامت میکنند چیکار کردی مگه...)
      یک ساعت پیش امدم فروم و دارم مطالب رو میخونم فکر کردم قتل انجام دادم

در پاسخ به دوستان و رقبا چندتا مطلب را عنوان میکنم

SinaSaddam

آقا سینای گل اول در پاسخ به شما
      رفیق خوبم من اهل نامردی و نیستم و همیشه مخالف این کار بودم و هستم

در مورد دفاع اینسرت شده در اون اکانت باید بگم دفاع از اکانت من اینسرت شده و اینکار اصلا اتفاق خواصی نیست یکی از قواعد تراوین از اولین روز شروعش در دنیا بوده من اینو همینجا اعلام میکنم و قصد خودنمایی ندارم بنده در سرور 1سال 86 سرور 2 سال87 سرور 2 سال 88 سرور داتکام فکر کنم سال 2006 یا 2007 و سرور مولتی هانترها تجربه بازی کردن دارم و بهترین خاطرات رو از اون سالها در حافظ ام و بهترین رفیق ها رو در کنارم دارم ، از همون روزها اینسرت دفاع در فارم ها جزی از قواعد بازی بود و کاملا قانونی بود و همچنان در سرورهای جهانی انجام میشه و هیچ کسی هم با اینکار مشکلی نداره چون رید رو دستی میزنند و هیچ وقت یه ریدر حرفه ای اینجوری قافل گیر نمیشه
      در ابتدا گفتم این تراوین هست نه بازی سونیک خواهشا قانون و قواعد را اگر نمیدونید بپرسید(پرسیدن عیب نیست ندانستن ایراد دار و بنده با افتخار میگم هر چیزی رو ندونم سوال میکنم) قواعد جدید و خنده دار نسازید، مشکلی که شما و دیگر دوستان دارید اینه که شما عزیزان در سرورهای بازی کردین که فارم ها و دفساز های ما اونجا شده بودن لیدرکل و خدای بازی یه پلیر بود که نمیتونم ازش اسم ببرم چون از دوستان بنده هست با 7 تا دهکده برای اکانت ریدر ما با دو دهکده دف میساخت بعد رفت توی سرور 6 شد لیدرکل و از تجربیات کسب نکرده اش برای پلیرهای اون سرورها حماسه سازی کرد و اون عزیزان هم ایشون رو واقعا به چشم یک پلیر حرفه ای میدیدند.

سینا جان مطلب دوم اینه که این کار کثیف بازی و زرنگ بازی نیست خواهشا آنقدر نگید کثیف بازی چون کسانی که تجربه بازی در سرورهای قدیم رو داشته باشند میدونند کثیف بازی چیه برای آشنای شما یکم کثیف بازی رو براتون باز میکنم که بدونید و باهاش آشنا بشید((خواهشا عزیزان از این نکاتی که در زیر مینویسم استفاده نکنید چون من و دوستان آشنایی کامل با نحوه مقابله با این کثافت کاری ها داریم خودتون ضرر خواهید کرد چون حتی کثافت کاری هم استادی خودش رو طلب میکنه و درصورت نوب بودن مانند کتیبه احمق کوچک معکوس عمل میکنه و خودتون رو گرفتار میکنه ))

1. دسترسی به پنل بازی
      2. خرید همر ساید رقیب و کوبیدن به دیوار
      3. خریدن واندر لول 95 رقیب
      4. خریدن همر با 2میلیون گندم خور و کوبیدن به واندر همون ساید
      5. فرستادن پلیر خودی به ساید روبرو و ورودش به شورا لیدری ساید رقیب و نابود کردن بیشتر از 30 تا همر که ساختش در این سرورها رویاست
      6. خالی کردن 4 میلیون دفاع از روی واندر رقیب قبل از لند شدن اتک توسط نزدیکترین دوست هولدرها بخاطر 50 هزار تومان
      7. راه اندازی جنگ داخلی با فرستادن دفاع به یک گروه و فرستادن منابع به گروه دیگه
      8. نابودی ایمیل واندر و اکانتهای همر دار
      9. [b]باقیش دیگه قابل گفتن نیست
      این بلاهای بود که من و دوستانمون از سر رد کردیم اینا کثیف بازی هستن دوست خوبم ولی با همه این بلاها که سرمون اوردن ما هیچ وقت قهر نکردیم و مردانه موندیم جنگیدیم 3 به 1 هم جنگیدیم
      با توجه به مطالب بالا و نحوه بازی ما در اون سرورها و سطح بسیار بالای اون زمان بنده فکر میکردم اینجا هم مثل همان سرور ها هست ولی الان متوجه شدم سطح این سرور اصلا در حد و اندازه یادآوری خاطرات اون دوران هم نیست

سینا جان بنده همینجا اعلام میکنم که هیچ اکانتی در3 ساید دیگه ندارم و در هیچ گروهی که مربوط به جنوب باشه عضویتی ندارم و در بین لیدرها و نزدیکان شما هم جاسوس ندارم و اصلا مثل شما که خودتون عنوان کردین اهل خریدن اکانت نیستم چون اینکار را ته نامردی میدونم از همه مهمتر به خودم اجازه نمیدم در این دنیا کسی رو تهدید کنم

یه نکته هم بگم بنده هم نامه های زیادی از گندکاری های جنوب در دستم دارم از خریدن اکانت در شمال و حتی پیشنهاد واگذاری اکانت اونم اکانتی از جمع 10 نفره شورای جنوب ولی داش سینای عزیز من اهل این گند کاری ها نبودم و نیستم من همون آدمی هستم که وقتی سرور دو 45 تا همر ما با هماهنگی ادمین اون سالهای تراوین آقا اشکان لو رفت و دیوار شد با 10 نفر مقابل 3 ساید مردونه جنگیدم آخر سرور اشکان خودش اعلام کرد سرور 2 سال87 دومین سرور خشن دنیا معرفی شده و گفت الان که تمام شده میتونم راحت بخوابم. ما سرور دوی ها مرد جنگیم الان امدیم بجنگیم تا ته سرور شما برید یا نرید ما امدیم بازی کنیم زمان ما از این قهر و قهر بازی ها و تهدید ها خبری نبود

massoudjon

MidNight
      دوست خوبم اسمتون رو نمیدون توضیحات بسیار زیبا و دقیقی درمورد فارم زدن و فارم اختصاصی و فارم شخصی دادین و کاملا با صبحت های شما موافقم متاسفانه با این چیزای که امشب اینجا خوندم فهمیدم سطح سرور چقدر پایین امده البته دوستان تجربه دارن ولی هم زیاد نیست و هم اینکه دست تنها رسیدگی به این همه کار سخته
      یه نکته بسیار ریز توی یکی از پست هاتون دیدم که مطمن شدم شما از پلیرهای با سابقه و حرفه ای هستید بهشت رو میگم کلی یاد خاطرات قدیم و بهشت کردم خوشحال میشم باهتون آشنا بشم، راستی جهت اطلاع شما این سرور ها یه نوع دیگه از فارم هم داره که بهش میگن فارم اجباری نحوه فارم سازیشم اینجوریه که لیدره نامه میده به پلیر میگه خالی کن دارم میام غارت طرق هم یا خالی میکنه یا مجبور میشه اکانت رو بده و بره چون اگر خالی نکنه لیدر با تمام توان از روش رد میشه شایان ذکر است اون اکانتی که دفاع اینسرت شده بود هم یکی از همین فارم های اجباری بو که 10 تا از ریدهای جنوب روش رید میرفتن البته یه بنده خدای حمله عادی میزد

در آخر با توجه به تماسهای مکرر دوستان و پیام های رسیده به بنده و جو حاکم در فروم و درخواست یکی از دوستان بسیار خوبم همینجا اعلام میکنم از این تکنیک چشم پوشی کردم و نیرو ها بک شده اصلا دوست ندارم دوستانم در جنوب به ویژه آقا سینا گل که احترام ویژه ای برام دارن رو ناراحت ببینم این بازی ارزش نداره که بخوام باعث ناراحتی عزیزان بشم

پی نوشت : امیدوارم انگ بازی کثیف رو به بنده نچسبونید چون من و دوستانم قربانی حجم بسیار گسترده کثافت کاری ها بودیم خدای نکرده فکر نکنید ما مجری بودیم

در محفلی که خورشید اندر شمار ذره است
      خود را بزرگ دیدن رسم ادب نباشد

سلام و عرض ادب خدمت شما و بقیه دوستان

میثم جان ، اگه شما میگی که این کارایی که الان بهت میگم بازی کثیف نیست ، من دیگه هیچ اعتراضی ندارم

1- خرید اکانت توی جنوب و گذاشتن پلیر روی اون
      2- ساخت دف توی اکانت های جنوب و فرستادن اون به اکانت های شمال
      3- عضو شدن دوستان شمالی توی کانال های تلگرامی و پا فشاری داشتن که توی پلن ها حتما شرکت کنن
      4- در زمان کتیبه ها کاتا از جنوب میزدن و همر خالی از شمال
      5-داشتن جاسوس توی تیم لیدری ما و لو رفتن تمامی پلن ها بجز پلن احمق کوچیکی که هم لانچشو خودم کردم هم تارگت هارو خودم گفتم
      6- دف ریختن روی اکانت فارمی که بخاطر چراغ خاکستری از اتحاد اخراج شده ( نه فارم اجباری بوده نه توافقی )

تمامی این مواردی که بالا گفتم با سند و مدرک هست

ظاهرا خوده شما هم اکانت کاپیتان رو خریداری کردید ( جدا از اینکه پلیری که روش هست معرفت داره )

دیگه نمیدونم چیکار میتونستید بکنید و نکردید ؟

دوستانی که توی تلگرام با من در تماس هستن عکسارو مشاهده کردن

ببخشید که ما تو سرورایی بازی کردیم که دف سازان و فارم های شما اونجا توتال بودن ، هم بازی و دوال های ما کسانی بودن همچون مجید گانر و احسان msh که الان ادمین فروم هستن و سرشون به زندگی خودشونه 5تا سرور افتخار داشتم که پیش اساتید و بزرگان تراوین توتالی کردم
      کسانی چون ...

بگذریم ما نوب و نیوچتری بیش نیستیم و قوانین بازی رو بلد نیستیم .
      دوستان فکر کردن زرنگن اما ما یه ماهه همه چیز و میدونیم و هی صبر کردیم هی صبر کردیم ، صبر هم حدی داره ...
      دیگه کم مونده از خودمون لانچ کنن رو خودمون :))

با اینکارا شاید ما ضربه خورده باشیم اما با اسامی و حرکات بعضی از دوستان کاملا آشنا شدیم که قوانین بازیشون به چه شکلی هست

و در آخر عرض کنم خدمتتون که :

ما 1 واندر شمال شرق و 1 واندر شمال غرب رو کلین میکنیم یعنی حتی دیگه انگیزه اینم نداریم که رو خوده شمال لانچ کنیم ... ( البته ما دف ساز هستیم و فارم )

از اینجای بازی به بعد لذت ببرید در کنار قوانین بازی و قانون مند جلو برید . ما هم میریم سگا و ماریو قارچ خور بازی میکنیم

یه سری دوستان هم چون گلد گرفتن حذف کردنشون یکم زمان میبره ، شما ببخشید که قوانین بازی میگه زووود حذف کن :))

راجبه اینکه کار شما جز قوانین بازی بوده لطفا بازم سوال کنید ببینید جواب بقیه چیه ( البته ماست ف.روش نمیگه ماسته من ترشه ) ( شاهده روباه هم دمش نیست )

توی این سرور یه سری از دوستانه گل گرفتار یه سری از دوستانه گل تر شدن

من از همشون معذرت میخوام ، ما واسمون بازی در کنار شما ها افتخاره ، در کنارتون دف سازی کنیم و فارم باشیم و قوانین بازی رو بلد باشیم .

یا حق
      بدرود
    • New

SinaSaddam wrote:

میثم جان ، اگه شما میگی که این کارایی که الان بهت میگم بازی کثیف نیست ، من دیگه هیچ اعتراضی ندارم

3- عضو شدن دوستان شمالی توی کانال های تلگرامی و پا فشاری داشتن که توی پلن ها حتما شرکت کنن
      5-داشتن جاسوس توی تیم لیدری ما و لو رفتن تمامی پلن ها بجز پلن احمق کوچیکی که هم لانچشو خودم کردم هم تارگت هارو خودم گفتم
      6- دف ریختن روی اکانت فارمی که بخاطر چراغ خاکستری از اتحاد اخراج شده ( نه فارم اجباری بوده نه توافقی )
      سلام به همه دوستان
      سینا جان متاسفانه برداشت اشتباه از حرفهای بنده کردین
      اول از همه بنده در ابتدای پستم نوشتم قصد جسارت کردن به کسی را ندارم و کلی گویی میکنم
      دوست خوبم من هر حرفی زدم درمورد کار خودم بوده تمام این مواردی که شما گفتید رو منم باهاش مخالفم وتا امروز اگر همچین چیزهای اتفاق افتاده باشه من ازش بی خبرم چون روز اول شکل گیری اتحادها و آشنا شدن با دوستانم NW و بعد هم متای شمال من به عزیزان گفتم از ورود به گندکاری ویا ساپورت اکات های مخالف در ساید رقیب کاملا مخالفم و درش شرکت نمیکنم و هیچ دخل و تصرفی در همچین کارهای ندارم
      اگرحرفی از لیدرسرور6 زدم با سند و مدرک و شاهد زنده حرف زدم ، هیچ وقت نخواستم از شان و جایگاه شما کم کنم بنده شما رو به عنوان یه پلیرقوی و یه رقیب خوب قبول داشته و دارم و برام ارزشمند هستید

ولی جان خودم این حرکت اینسرت دفاع رو از بچه های قدیم بپرسی همه تایید میکنند :whistling: به کی قسم بخورم باور کنید به جان موش کوچولوم قسم 8o

SinaSaddam wrote:

ظاهرا خوده شما هم اکانت کاپیتان رو خریداری کردید ( جدا از اینکه پلیری که روش هست معرفت داره )

نمیدونم چرا هر چی میشه جنوب نبش قبر میکنند
      سینا جان از شما انتظار نداشتم داداش یعنی من بی معرفتم :evil: فرهنگ مگه دستم بهت نرسه
      بحث اکانت کاپیتان بارها در موردش من و فرهنگ جان توضیح دادیم سالار انجوری که رفیقتون براتون توضیح داده نبوده

فقط جوسازی و سیاه نمایی کردن در موردش

سینا جان حرف از نامهربانی نزنید تا ته داستان هستیم در کنار هم و رقابت میکنیم مرد و مردانه

میخوام برم بیرون حوصله تایپ کردن ندارم باقی رو میسپارم دست آقا سجاد و مسغود جان :thumbsup:

آخر شب میام جنگ کنیم دوباره
      رفقای جنوب و شمال خواهشی که دارم بیان با هم و برای لذت بردن بازی کنیم نه برای تخریب طرف مقابل
      ((همه برای یکی،یکی برای همه))

به یاد بزرگان تراوین ایران

لیدرکل ، لیدرها ، وزرا و پلیرهای بزرگ و نام دار اتحادهای:
      ورژن 3.6 :
      Meta.ir : S2 R1
      LOYAL : S1 R2
      ورژن 4 :
      LOYAL : S2 R2
      میثم
    • New

SinaSaddam wrote:

دوستانی که توی تلگرام با من در تماس هستن عکسارو مشاهده کردن

ببخشید که ما تو سرورایی بازی کردیم که دف سازان و فارم های شما اونجا توتال بودن ، هم بازی و دوال های ما کسانی بودن همچون مجید گانر و احسان msh که الان ادمین فروم هستن و سرشون به زندگی خودشونه 5تا سرور افتخار داشتم که پیش اساتید و بزرگان تراوین توتالی کردم
      کسانی چون ...

بگذریم ما نوب و نیوچتری بیش نیستیم و قوانین بازی رو بلد نیستیم .
      دوستان فکر کردن زرنگن اما ما یه ماهه همه چیز و میدونیم و هی صبر کردیم هی صبر کردیم ، صبر هم حدی داره ...
      دیگه کم مونده از خودمون لانچ کنن رو خودمون :))

با اینکارا شاید ما ضربه خورده باشیم اما با اسامی و حرکات بعضی از دوستان کاملا آشنا شدیم که قوانین بازیشون به چه شکلی هست

و در آخر عرض کنم خدمتتون که :

ما 1 واندر شمال شرق و 1 واندر شمال غرب رو کلین میکنیم یعنی حتی دیگه انگیزه اینم نداریم که رو خوده شمال لانچ کنیم ... ( البته ما دف ساز هستیم و فارم )

از اینجای بازی به بعد لذت ببرید در کنار قوانین بازی و قانون مند جلو برید . ما هم میریم سگا و ماریو قارچ خور بازی میکنیم

یه سری دوستان هم چون گلد گرفتن حذف کردنشون یکم زمان میبره ، شما ببخشید که قوانین بازی میگه زووود حذف کن :))

راجبه اینکه کار شما جز قوانین بازی بوده لطفا بازم سوال کنید ببینید جواب بقیه چیه ( البته ماست ف.روش نمیگه ماسته من ترشه ) ( شاهده روباه هم دمش نیست )

توی این سرور یه سری از دوستانه گل گرفتار یه سری از دوستانه گل تر شدن

من از همشون معذرت میخوام ، ما واسمون بازی در کنار شما ها افتخاره ، در کنارتون دف سازی کنیم و فارم باشیم و قوانین بازی رو بلد باشیم .

یا حق
      بدرود

سینا جان میدونم اعصابت خورده و بحث تو این شرایط درست نیست
      اما منظور میثم از اون لیدر که دف بود مال سرور 6 بود و اصلا منظورش من و شما نبودیم که اگه غیر از این فکر کنیم منم چون با دف تو فارم مخالفم پس منظورش منم میشم پس بیا با دید مثبت به حرف های هم نگاه کنیم منظور میثم مال سرور 6 بود که بحثش اینجا نباید میومد این از این که به دل نگیر به جون من به دل نگیر
      برای بحث دف تو فارم ریختنم به نظر من اشتباهه اتفاقا با دوستان قدیمی که الانم بازی نمیکنن بحث کردم و نظرات مختلفه بعضی میگن اشتباهه بعضی میگن نه و تو مسيله که این طور اختلاف نظر هست کثیف بازی نمیشه اسمش رو گذاشت تفاوت دیدگاه بهتره.تو این سرور میثمم گفت چون از دیدش اشکالی نداشته و نمونشم قبلا دیده این حرکت رو زده و گفت که حالا میگین بده بک داده دف رو و گفت اگه بده دیگه نمیکنم خب اینجا این میشه این بحث رو با خوشی و تفاهم و بدون به دل گرفتن تموم کنیم و برگردیم و از بازی لذت ببریم در کنار هم
      اما اون کثیف بازیایی که گفتی جای بحث نداره و اصلا قشنگ نیست و توهین هم به ساید خودته هم ساید حریف و کل پلیرایی که دارن هزینه و وقت میزارن اینجا که از بازی لذت ببرن گیرم تمام سرورا واندر 100 مال تو باشه اما حرفت یک پاپاسی نیارزه وقعا!!!!!
      اصلا اون کارارو که گفتی شنیدم با خودم فکر کردم اگه درست باشه و کسی انجام بده واسه بازی واسه واقعیت زندگی چی کارا میکنه؟!
      پ.ن : من از طرف همه از همه معذرت میخوام اما یک سرور من بعد سالها اومدم چه ببازم چه ببرم میخوام قشنگ بازی کنم بیاین قشنگ بازی کنیم
      پ.ن 2: 6 تا کثیف کاری گفتی 5 تاشو قبول داریم کثیف بازیه و برخورد میکنیم ببینیم یکیش قبول نداریم ولی اگه میگی هست انجام نمیدیم و جلوش رو هم میگیریم.تفاهم رو حال کردی جان من
    • New

سلام دوستان من یه توضیحی بدم راجع به این اتفاقات اخیر و این شایعه پراکنیا راجع به شمال غرب تو این مدت
      والا اقا من نمیدونم چی شده هی میگین شما ضعیفه شمال غرب نوبه والا ما همونقدر که شما همر زدین همر زدیم تاپ غارتم زیاد فاصله ای نداشتیم از اول کتیبه ام که اندازه ی خودتون داریم
      راجع به اون همرایی که دیوار شدم بگم که اول این که ما بیشتر در گیر مشکلای داخلی هستیم تا شما خیلی ازون همرایی که زدیمو دیوار شد نصف اون اکانتا پلیراش خسته شده بودن و رفته بودن ومیخواستن همرارو بکوبن به یه جایی قبل رفتن؛ کسیم نبود به اون همرا برسه ماام زدیم به شما قبول دارم
      شماام خوب بازی کردید
      خوب دفاع کردید و ازین نظر احترام میذارم بهتون
      ولی خب هنوزم اونقد همه چیز مشخص نیس که شما میگید یعنی شما میگید صد در صد برنده ی بازی این ؟ فک نکنم
      راجع به کثیف بازی هم بیاید بگید تا من توضیح بدم بهتون والا قصد ما نامردی نبوده اگه حرکتیم کسی زده مثل همینی که الان بحثش هست بی خبر از منو شورای شمال غرب بوده؛ اکانت کاپیتانم والا تا جایی که من یادمه اون چاووش عزیزتون همونطوری که خودتون نامه گذاشتین قرار بود بیاد نقشه از شمال غرب بزنه و شماام خیلی اصرار داشتین بیاد تو ساید ما
      با وجود اینکه من هی میگفتم که ادمی که سایدشو بفروشه قابل اعتماد نیست شما هی اصرار داشتید بیاد تو ساید ما
      والا من بعد از دیدن اون نامه که خودتون گذاشتید راجع به نقشه زدن از ساید ما خیلی شوکه شدم
      منم راجع به شما همچین فکری نمیکردم
    • New

Mohammad Mahdi wrote:

سلام دوستان من یه توضیحی بدم راجع به این اتفاقات اخیر و این شایعه پراکنیا راجع به شمال غرب تو این مدت
      والا اقا من نمیدونم چی شده هی میگین شما ضعیفه شمال غرب نوبه والا ما همونقدر که شما همر زدین همر زدیم تاپ غارتم زیاد فاصله ای نداشتیم از اول کتیبه ام که اندازه ی خودتون داریم
      راجع به اون همرایی که دیوار شدم بگم که اول این که ما بیشتر در گیر مشکلای داخلی هستیم تا شما خیلی ازون همرایی که زدیمو دیوار شد نصف اون اکانتا پلیراش خسته شده بودن و رفته بودن ومیخواستن همرارو بکوبن به یه جایی قبل رفتن؛ کسیم نبود به اون همرا برسه ماام زدیم به شما قبول دارم
      شماام خوب بازی کردید
      ولی خب هنوزم اونقد همه چیز مشخص نیس که شما میگید یعنی شما میگید صد در صد برنده ی بازی این ؟ فک نکنم
      راجع به کثیف بازی هم بیاید بگید تا من توضیح بدم بهتون والا قصد ما نامردی نبوده اگه حرکتیم کسی زده مثل همینی که الان بحثش هست بی خبر از منو شورای شمال غرب بوده؛ اکانت کاپیتانم والا تا جایی که من یادمه اون چاووش عزیزتون همونطوری که خودتون نامه گذاشتین قرار بود بیاد نقشه از شمال غرب بزنه و شماام خیلی اصرار داشتین بیاد تو ساید ما
      با وجود اینکه من هی میگفتم که ادمی که سایدشو بفروشه قابل اعتماد نیست شما هی اصرار داشتید بیاد تو ساید ما
      والا من بعد از دیدن اون نامه که خودتون گذاشتید راجع به نقشه زدن از ساید ما خیلی شوکه شدم
      منم راجع به شما همچین فکری نمیکردم
      شرمنده از یک ساید هم هستیم اما من شما رو نمیشناسم ولی خب چه کسی و چه زمانی و کجا (میخواستم بنویسم کی کی کجا دیدم خوندنش سخته) گفت شمال ضعیفه؟
      شمال شماله دیگه غرب و شرق نداره همه جاش وطنمه
      بعدم الان یکمی به نظر من این حرفا به بحث های الان فروم ربطی نداشت بحث اکانت کاپیتان قرار شد که دیگه بنده خدا اسمش نیاد مگر اینکه کاری بکنه که فکر نمیکنم کاری کرده باشه که اسمش رو دوباره آوردی خلاصه من که با پستت حسابی گیج شدم و در کل هدف و منظورت رو نگرفتم
      پ.ن : محمد مهدی دوست دارم
    • New

Mohammad Mahdi wrote:

شماام خوب بازی کردید
      منم راجع به شما همچین فکری
      بیشتر از همه من در مورد شمال حرف زدم هی گفتم آموزش لازمه اما باور کن من هیچ جا نگفتم شمال ضعیفه

شمالی که تعداد پلیراش بیشتر از ماست کتیبه هاشم بیشتر از ماست صد در صد دف و
      هامرشم :) بیشتر از ماست
      جنوب بازیکن کم داره شاید به 10 نفر هم نرسه ولی همون 10 تا دارن مردونه وقت میذارن ما دیگه وقت مقابله با سیاست های شما رو نداریم شمال شرق که همه از سرور قبل mp3 چهارتا سایده شمال غرب هم که نپ بسته باهاش.

وایستادید رو بروی 10 نفر

واقعا از این 10 نفر اینجوری میترسید که اومدید دف میریزید تو فارم ها اکانت میخرید یا جاسوس تو شورای ما میفرستید

پ.ن 1: مسعود آمار این دوستمون رو در بیار ببینینم کدوم اکانته
      پ.ن 2 : یه غلط املایی مشتی واسه میثم عزیز
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
    • New

33yed wrote:

وقتی آدم کم میاره برای اینکه کارش انجام بشه دست به هر کاری میزنه

سینا خوب حرفی زد اگر این روال بازی کردنتونه

SinaSaddam wrote:

شما به اسم کوچیک منو نمیشناسی ولی قبلا با هم صحبت کردیم
      والا میگن که شمال کم اورده
      شمال کثیفه
      شمال نوبه
      از اول دارن همین حرفارو میگن
      مثلا به خاطر اینکه یکی از بچه های شمال به جای 20 تا سرباز 21 ی سرباز رفته اومدن میگن که شما بازی بلد نیستید یا مثلا یه نفر حواسش نبوده رو چشمان عقاب فیک رفته
      والا روزای اول که کتیبه ها اومده بود بچه های ما انقد جو گرفته بودشون رو خود منم فیک میومدن :d
      راجع به اک کاپیتان همین بالا بهش اشاره کرد
      اونجاام که شمال شرق و جدا کردم چون اونموقع که اک کاپیتان داشت جا به جا میشد هنوز متا بسته نشده بود
      اگرنه بچه های شمال شرق عزیزن خودشونم میدونن