مهم معرفی سرورهای فینال و سرورهای تایید صلاحیت بازی تراوین

• سلام به همگی

یه خسته نباشید میگم خدمت همه کسانی که دارن واسه یه هدف مشترک بازی میکنن

بعد از خوندن تمامی پست های همه دوستان حس کردم که اگه یه موضوعاتی رعایت بشه قطعا تنش کمتری در تیم ایجاد میشه

ما باید اینو قبول کنیم چه بخوایم چه نخوایم دوستانی که سابقه بازی کردنشون از یه عده ای بیشتر هست انتظار احترام گذاشتن رو دارن

و اونهایی که بعد از این دوستان حالا میگیم یک یا دو سرور بعدش تشریف اوردن هم به همین صورت پس این قضیه همیشه بوده حتی در پست های قبلیم که با بعضی از دوستان در سرور اسپید کل کل داشتم خودمم همچین ادعایی کردم پس همیشه چنین مواردی بوده

اگر دوستان قابل بدونن بنده یه پیشنهاد دارم واسه اینکه این تنش ها بخوابه

یادمه یه بنده خدایی یه حرف قشنگی میزد میگفت احمد اف بی آی اگه یکی بیاد تیم اسپیک بخواد راجب کاری که انجام دادم ازم سوال کنه صد در صد قانع اش میکینم ولی تو فروم یکی اون میگه یکی من پس بنابر این جوابشو نمیدم

حالا هم ازتون خواهش میکنم هادی جان آدیدین جان ووووو........... همه دوستان لطفا اگر حس میکنید در تیم لیدری کاری انجام میشه که به ضرر تیم هست در تیم اسپیک مطرح کنید یا در دیسکورد بالاخره به یه نتیجه ای خواهید رسید اگر اینجا این بحث ها ادامه پیدا کنه قطعا تنش بوجود میاد و یکی اگه هم بخواد ثبت نام کنه این موارد رو ببینه پیش خودش میگه اینها همش با هم اختلاف دارن پس منصرف میشه

اگر در تیم اسپیک یا دیسکورد صحبت کنید اگر تونستن شما رو بابت کارهایی که انجام میدن قانع کنن که هیچی اگر نتوستن تصمیم با خود انتقاد کننده است که به بازی کردن با این تیم ادامه بده یا نه

تشکر ویژه از کسانی که صادقانه دارن واسه سربلندی تیم زحمت میکشن

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:
      tx3.rand1.3.6.punisher
      tx3/2.-3.6.punisher
      tx3/3.3.6.punisher
      tx3-1-4.0.punisher
      tx3/2.4.0.punisher
      tx3/3.4.0.punisher
      tx3/rand1-4.5.3pich
      tx3/2-4.5.3pich
      tx3/3.4.5.punisher
      tx3/4.4.5.punisher
      com.2x.2017.punisher
      us.2x.2017.3pich
    • چرا قضیه رو الکی طولش میدین؟

همونطوری که همه از درون مایه و لحن پست ها متوجه میشن ، از این 3 نفری که انتقاد میکنن ، یه نفرشون از روی دلسوزی داره انتقاد میکنه. دو نفرشون از حرص اینکه تو راس قدرت یا کادر لیدری و اینا نیستن و کسی خریدار حرفشون نیست و اون قدرت پوشالی سابق رو ندارن ( امروزیا هم پوشالیه ، کلا قدرت پوشالیه ) . هیچ رفاقت و نزدیکی هم با این 3 نفر ندارم و همیشکدومشونم منو نمیشناسن ک بخام جانب داری کنم

چیزی که میبینم و درک میکنم رو دارم میگم

دقیقا همون یک نفر هم که از روی دلسوزی داره انتقاد میکنه بنده خدا اکانت زده و داره بازی میکنه... اون دو نفر... کجایید؟ وقتی حس اینو نداری که بیای یه اکانت کوچیک بزنی و حدالمقدور یه دف کوچیک برای کمک به هم وطنات جور کنی پس الکی اینجا تز دفاع از ایران و پرچم و اینارو نده. برین بشینین رزومه بنویسین ببینیم آخرش به کجا میرسین.

بحث دوم هم راجب تیم ملی از طرف ایران بودن... این فقط مقدماتیه و فینال نیست. تیم رسمی و ملی برای فیناله. این تیم 100 نفره هم کنار بقیه تیم های ایرانی داره بازی میکنه و فرقش اینه که از تیم دیگه ایران تو همون اینترنشنال یا تیم 20 نفره ما تو گروه A بازی بزرگ تره . همین
      جای فروم نویسی برین بشینین بازیتونو بکنید

با توام سربازه حرفه ایه جنگ .............................. ترسوترین شجاعه قصه بی درنگ

شمشیر من ، سنگینه واست ............................... مضحک ترین شوخیه زندگیه من

• آقا من داشتم اکانت‌های ایرانی تاپ رو نگاه می‌کردم دیدم چه جالب هر کدوم‌شون یه داستان و حاشیه‌ای دارن از بیرون!

اکانت No MercY

TT 2018 Int

این اکانت رفته بغل یه ۱۵ گندمی ۱۵۰درصد که مال یه بابای دیگه هست ده زده و فکر کنم برنامه چیف/کاتا کردن اونجا رو داره. قضیه ولی اینه که این اکانت ۷ میلیون غارت کرده (احتمالاً ۹۰ درصدش از دهکده اولش) که امکان ارسالش به دهکده دوم سخت هست معمولاً با تاجر با این فاصله.

نتیجه این‌که این اکانت یه تک دهکده اول داره با یه عالمه گرزی احتمالاً، و هفته تقریباً سوم سرور دو ایکس هنوز کپ ۱۵گ رو نگرفته. به‌نظرم شاید اگه دنبال ۱۵گ ۱۵۰ درصد نمی‌بود و به یه ۱۲۵ هم قناعت می‌کرد می‌تونست خیلی سریع‌تر رشد کنه و تروپ بسازه.

راهنمایی: اکانت رنک ۳ بازی واحه سومش رو هم برای کپش گرفته!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اکانت P A S A R G A D

این دهکده هم جالبه:

Village 03 Hadaf - Player: P A S A R G A D - Server: tx2.travian.com (comtx2) - Travian analytics & statistics

این مختصات -83|-92 هم یه کپ ۱۵۰ درصد هست. این مختصات یکی از اون ۳ تا دهکده‌ای هست که اول بازی نامه زدن گفتن هیچ کسی حق نداره بگیره چون قراره توش «واندرزن۱» نصب بشه! و حالا گویا به‌عنوان یک وسیله برای مصالحه با اتحاد C.O.B_PT به اکانت پاسارگاد از طرف اکانت هانی تقدیم شده. :)

کلاً بازی جالبیه که ۱۵ گندمی‌های ۱۵۰ درصد رو نذاریم بچه‌های مستعد بگیرن و بدیم لیدرها بگیرن و به عنوان ارز رایج (currency) در زد و بندهای سیاسی ازشون استفاده کنیم. :دی

البته اکانت پاسارگاد (که هفت نفر روش بازی می‌کنن!) هفته پیش ۱۰ میلیون غارت داشت که خب قطعاً با این همه منبع می‌تونن سریع این دهکده رو بالا بکشن به امید خدا... اما نه انگار! توی ۶۰ ساعتی که از چیف شدن این دهکده می‌گذره پاپ این دهکده ۱۸۸ هست و فقط حدود ۶۰ تا اومده بالا و هنوز واحه اول هم براش گرفته نشده (سطح ۶ و ۷ گندمزار...)

من حتی گفتم شاید بخوان این عقب موندگی رو این دوستان با نان کپ نگه داشتن این دهکده و تو صف گذاشتن مقادیر زیادی نیروی جی.بی/جی.اس جبران کنن، که خب همون‌طور که توی عکس هم پیداست این دوستان فوراً این دهکده رو کپ هم کرده‌ان!

پس نتیجه می‌گیریم که:

1. این اکانت هم با غارت نجومی رشد منبعی خوبی نداره و کپش هنوز واحه اول هم نگرفته. (امیدوارم با ۷ تا پلیر نگن ۲۰۰ تا گلد نداریم کراپا رو سریع فول ۱۰ کنیم.)
      2. در کل یکی دیگه از کپ های بسیار مهم جنوب غربی هم هنوز شروع به کار برای تولید نیرو نکرده.

می‌گم در کل ایرانی‌ها یه «خاص» بودنی دارن همیشه! چه توی بیدار نگه‌داشتن تیم حرف دم در هتلش باشه، چه توی تراوین. امیدوارم آخرش حداقل این‌جا که کارهای غیر-نرمال توی تراوین که ما توی این سرور داریم می‌کنیم آخرش به نفع سرور تموم بشه!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اکانت CatChMe-TeaM

پ.ن. اون اکانت Fat&Hungry که صفحه پیش بحثش بود که کپش رو دوستان توافقی صفر کردن و ۱۵۰درصدی رو ازش پس گرفتن و کپ خودشون کردن و توی فروم دات کام هم کلی دوم دوم کردن که اولین کاتای سرور رو کشیدن... اون اکانته با این که کلی عقب افتاده بود (فکر کن بری تقریباً اولین کپ ۱۵۰درصد ربع رو بگیری، بعد دو روز بعد بیان هیئتی منبع جمع کنن و کاتات کنن و تو دوباره بری دهکده دوم بزنی) اما توی تاپ ۱۰ غارت بود و ۷ میلیون منبع غارت کرده و خیلی هم تپل داره پیش می‌ره: TT 2018 Int

در حالیکه دوستان اکانت CatchMe (که ۱۵۰درصد رو گرفتن از فت-اند-هانگری) توی تاپ۱۰ غارت نیستن.

من به‌نظرم اشتباه استراتژیک اینجا اینه که این دوستان ما با قرار دادن خودشون کنار همچین اکانت غارتگر و حرفه‌ای، عملاً غارت خودشون رو بسیار محدود کردن چون تماماً در مقابله با این اکانت بر سر فارم‌های بسیار مشترک خواهند بود.

مجدداً شاید بد نبود قید اون ۲۵ درصد آخر قضیه رو می‌زدن و به جاش می‌رفتن جایی که هم از حواشی کمی دورتر باشن، هم سریع‌تر استارت بزنن (به قول خودشون ۶۰۰ک هفته اول رو نخوان خرج کاتا بکنن) و هم غارت بیشتری داشته باشن. فرق تولید ۱۵ گندمی ۱۲۵ درصد با ۱۵۰ درصد در سطح ۱۷ توی این سرور فقط ۱۶ک/ساعت هست که تولید یک دهکده اضافه هست (کمتر از ۱۰ درصد تفاوت تولید ۱۸۷ک با ۲۰۴ک در ساعت).

حالا حتماً خود این دوستان بهتر می‌دونن دارن چی‌کار می‌کنن. ما هم ناظر خواهیم بود ببینیم آینده این سرور و این اکانت‌ها به کجا می‌رسه!

ضمناً دقایقی پیش این عزیزان به جمع باشگاه ۵ دهکده‌ای‌ها پیوستند که نشون می‌ده در مصرف گلد هم اوضاع‌شون خوب هست.

اکانت OpaL

این اکانت هم توی صفحه اول پاپ هست و دو تا دهکده توی منطقه خاکستری داره. برای گرفتن امتیاز فرهنگی احتمالاً باید سخت‌شون بشه اما در عین حال احتمالاً بازی مهیج و زیبایی رو منطقه خاکستری خواهند داشت. گرچه امتیاز هجومی ۱۳۰۰ و امتیاز دفاعی ۳۰۰ تا حدودی می‌گه که خیلی اهل دعوا نیستن،‌یا هنوز پاش نیافتاده...

این که ظرف یک روز پاپ یه دهکده شون رو ۳۲۰ تا کشیدن بالا نشون می‌ده دست به گلد خوبی دارن.

و اگه اشتباه نکنم یه پانیش هم خوردن، ولی شرایط حال حاضرشون خوب هست.

اکانت ROTTEN

اکانت رنک ۱۳ سرور هست این اکانت ولی کپش ۹گندمی هست و ادعا می‌کنه که دفساز هست. کلاً کپ ۹گندمی برای کسی که اکتیو هست و گلد می‌زنه و پاپ خوبی هم می‌زنه یه مقدار زیادی جالب هست به‌نظرم. اونم توی سرور ۲ ایکس که اگه بخوای ۳ تا کارخونه رو بزنی برای انبار جا کم می‌یاری و اگه نزنی خب ۲۵ درصد تولید ۹ تا دونه از خونه‌هات رو از دست می‌دی...

احتمالاً سبک بازی ایشون هم جالب باشه.

اکانت‌های رنک بالای دفاعی

من یادم نمی‌یاد لینک خاصی از این دوستان دیده باشم. ۱۹ک دفاع کم چیزی نیست! مطمئن هستم ذهن همه‌ی ماها به یه جا می‌ره که خب ...

مهربون اگه بخوایم بگیم: «تیم پرشین» یک تیم «خاص» هست!

شاد باشیم،
      --آیدین

‎2009: eyeDean @ s1.ir (Romans)
      2010: EyeDean @ s8.ir (Romans)
      2011: EyeDean @ travianteam.com (3x, v4, Romans with JTR & E h s a n)
      ‎‎2011:‎‎ Insomniacs @ s2.ir (Teutons! with JTR & E ‎h s a n)‎

Justin Bond wrote:

‎‎
      ‎As my dear departed friend Lotus Weinstock used to say: "I used to wanna change the world. Now I just wanna leave the room with a little dignity‎."‎

لطفاً قبل از ارسال پُست حتماً قوانین انجمن تراوین ایران رو دقیق بخونین. سپاس!
    • سلام یه چند نکته رو عرض کنم قصد ما در ابتدای بازی مثل هر کسی یه ۱۵ گندومی خوب بود و خوب از بدشانسی ۲ روز مهاجرا هراسون بودند که یه بنده خدای خارجی اومده بود ده رو زده بود که نزدیکتر هم بود نسبت به ما و خوب اگه ده رو میخواستیم عقب ببریم باز این احتمال وجود داشت که کسی ده بزنه و ریسکی بود و باز مهاجر می رفت و برمیگشت نزدیک ها هم یا رزو بودن برا واندر زنا یا گرفته شده بودن یا درصدش کم بود!بیشتر عقب میموندیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم حقمون رو بگیریم :دی یه ده بغل طرف زدیم ؛ طرف هم بنده خدا با ما راه اومد چون تا دهکده خورد با انتقال هیرو و فارم اون ده و ساخت گرزی از منابع طرف کلا طرف رو فارم کردیم تا بحث به نامه بازی کشیده شد و قرار شد طرف ده رو تحویل ما بده که البته می خواست زیرش بزنه و تهش منجر شد که چیف کنیم ده رو و خوب اونقدر هم که فکر میکنی عقب نیستیم هم گرزمونو یه طرف ساختیم و غارتو همر به راه هم ۱۵۰ درصدمون ۱۰۰ خونه اونوره باز هم پتانسیل داره همر بزنه از اونجا و منطقه اونجا و خوبیش اینه کپ و دیفالت نزدیک هم نیستن شما الان و میبینی ۴ رووز دیگرو ببین که این ده های سیلور همه بنن شما می مونی و حوضت و فارمی که نداری حالا چه جوری میخوای نیرو بسازی تو اون منطقه با این هه غارت گر خدا میدونه کپ و دیفالتتونم نزدیکه همه دیگه کلا قفل میشه اکانت... تهش یه همر با کپت ردیف کنی نه؟! البته اگر اهل استفاده از اسمشو نبر و مولتی اکک نباشی که فکر کنم نباشی:دی و این رو هم بگم که ۲۰ ک تولید ۱۵۰ درصد از ۱۲۵ باعث میشه حالا بعدا منابع بیشتر بیاد و اون عقب اوفتادگی این ورو جبران کنه ؛ آثارم گرونه :دی نگی بیا ده بزن! ولی کلا این موارد رو بذار به بدشانسی که یکمی اکک عقب اوفتاد؛ ۲ بار مهاجر بره برگرده و ... به جز این ها منطقه ای رو که انتحاب کردیم با فکر بوده شما یه توجه کنی و نقشه رو باز کنی بهشت رو می تونی نظاره گر باشی و اکانت ها همه تحت حمایت و قابل توجهت وقتی اکانت خورد یه دونه دهکده هم اونجا نبود و با توجه به نقشه بیش بینی میشد این منطقه پر شه و آماده برای غارت و رشد ۱۵ کراپ هستند.... قابل توجهت وضعیت فعلی اکانت..نکته ی دیگه ای که میمونه اینه که اونقدرم بد نیستن این اجنبی ها اینم نمایی از ده چیف شده دوستمون....

خوب این ماهیت اکانت ما به هر حال هرکس یه جور بازی میکنه و اگه همه مثل هم بودند که بازی نمیشد!! باید دید تهش چی در میاد.!

پ.ن: دم بچه های تیم ملی هم گرم گل کاشتن ایشاالله ما هم یه حرکتی باسه تراوین ایران بزنیم!

• سلام،

پیش از هر چیز ممنون از پاسخ مفصلی دادی. بنای تحلیل‌هایی که من می‌کنم نقد هست و این‌که تهش چهار تا چیز از همدیگه یاد بگیریم که خب شما هم نشون دادی درایتی که در برنامه‌ریزی آتی برای اکانتت در ادامه این سرور داری بسیار زیبا هست و مسیر موفقیت رو حسابی چیدی. احسنت.

چند تا نکته ریز...

No MerC wrote:

تا بحث به نامه بازی کشیده شد و قرار شد طرف ده رو تحویل ما بده که البته می خواست زیرش بزنه و تهش منجر شد که چیف کنیم

من این تیکه رو توی محاسباتم دخیل نکرده بودم. خصوصاً چون PayPal توی ایران رایج نیست. : )

No MerC wrote:

و خوب اونقدر هم که فکر میکنی عقب نیستیم هم گرزمونو یه طرف ساختیم و غارتو همر به راه
      اینم دوباره سبک جالبی هست و دوست دارم ببینم در ادامه به چه شکل ازش استفاده می‌شه خصوصاً توی سرور دات کام.

این‌که شما یه دهکده دارین (دیفالت) که با سایر دهکده‌هاتون (کپ) ۱۲۰ تا خونه فاصله داره. یعنی عملاً انتقال منابع منتفی هست به کل.

حالا این وسط از این دهکده دیفالت یه همرک هم می‌خواین بکشین بیرون. خب بحثی که پیش می‌یاد اینه که فردا اگه روی این دهکده دیفالت اتک بیاد شما دفاع ثابت می‌خواین بذارین توش یا نه؟

کلاً به‌نظرم به عنوان یه بازی موازی بامزه حرکت جالبی هست. اما این‌که بخواد روش خیلی هم حساب بشه، مطمئن نیستم. در ادامه می‌بینیم. : )

No MerC wrote:

هم ۱۵۰ درصدمون ۱۰۰ خونه اونوره باز هم پتانسیل داره همر بزنه از اونجا و منطقه اونجا و خوبیش اینه کپ و دیفالت نزدیک هم نیستن شما الان و میبینی ۴ رووز دیگرو ببین که این ده های سیلور همه بنن شما می مونی و حوضت و فارمی که نداری حالا چه جوری میخوای نیرو بسازی تو اون منطقه با این هه غارت گر خدا میدونه کپ و دیفالتتونم نزدیکه همه دیگه کلا قفل میشه اکانت...

حوض رو خوب اومدی :دی

ببین به‌نظر من غارت، خصوصاً بعد از دو هفته اول (یک ماه اول توی سرور نرمال) یه مقدار ovverrated هست و بیش‌تر از اون حدی که لیاقتش هست بهش بها داده می‌شه!

بذار من خودم رو مثال بزنم. الآن این اکانت koroush kabir رو شما در نظر بگیر.

این اکانت توی ۴۰ ساعت گذشته (از ریست تاپ ۱۰) ۲٫۶میلیون منبع غارت کرده. یعنی ساعتی ۶۵ک. و به جز اون دو تا اکانت اولی تقریباً همه غارتگرهای تاپ توی همین رده هستند؛ اما وقتی اکانت رو می‌بینی،‌ می‌بینی که هنوز چنج کپ نکرده و فقط واحه ۲۵ درصد کپش رو هم گرفته. یعنی تولید کپش حداکثر در بهترین حالت ۱۸ک در ساعت هست:

TT 2018 Int

از اون ور این تولید کپ ما هست (که تازه مطمئنم در مقایسه به خیلی از کپ‌های خیلی از دوستانِ همین سرور واقعاً در حد جُک هست این الآن) که صرفاً جهت مقایسه می‌ذارم اینجا:

خب تفاوتش به نظرم واضح هست. این‌که شما می‌تونی سرمایه‌گذاریت روی غارت (اونم از دهکده دیفالت با فاصله بالای ۱۰۰ خونه) بذاری،‌ یا این‌که برای آینده‌ات برنامه‌ریزی کنی. مضاف بر این‌که غارت تلفات خیلی بالایی هم داره و شما هزینه گندمخور رو هم باید بدی و منابع رو نمی‌تونی به کپت هم برسونی و رشد اکانت خوبی داشته باشی...

من نمی‌گم همه دوستان شروع کنن به کشاورزی! حرفم اینه که غارت تا یه شعاعی (مثلاً یک ساعتی یا دو ساعتی)‌ و یه زمانی جوابگو هست و مثلاً حداکثر مفیدش توی دو هفته اول بازی ۲۰ک در ساعت هست. وقتی تولید خالص ۵ک هست، خب اون غارت ۲۰ک خیلی عالی هست. اما وقتی تولید خالصت بشه ۱۰۰ک، دیگه اون ۲۰ک اونقدار هم تأثیرگذار نیست (گرچه بودنش بهتر از نبودنش هست اگه سایز همر اصلی رو کوچیک نکنه). خب این «سوئیچ» روی سرمایه‌گذاری روی منابع چیزی هست که یه آگاهی خوبی می‌خواد که بدونی چه زمانی روی چی سرمایه‌گذاری کنی! یه موقعی بورس خوبه، یه موقع حساب پس‌انداز خوبه، یه موقع سکه خوبه، یه موقع ... این که کلاً فقط و فقط روی یه چیز بخوای سرمایه‌گذاری و از یه جایی به بعد هم ضرر بدی خیلی خوب نیست...

این در جواب این جمله ات بود که گفتی:
      «فارمی که نداری حالا چه جوری میخوای نیرو بسازی تو اون منطقه با این هه غارت گر خدا میدونه»

خواستم بگم من خودم هم می‌دونم به‌جز خدا :دی و خب درک می‌کنم که وقتی سبک بازی شما به‌شدت مبتنی بر غارت باشه (اینش قابل احترامه شدید) و هیچ سبک بازی دیگه‌ای رو حتی شدنی هم نبینید (در حد خدا می‌دونه) خب اینجاست که بخواین تغییر لحن بدین.

تهش یه همر با کپت ردیف کنی نه؟!
      اینجا به نظرم لحن شما منتقدانه نیست. بلکه کاملاً «دفاعی/هجومی» (passive aggressive) هست!
      منم جوابی نمی‌دم. فکر کنم سایر عدد رقم‌هایی که گفتم جواب رو برسونن.

خوب این ماهیت اکانت ما به هر حال هرکس یه جور بازی میکنه و اگه همه مثل هم بودند که بازی نمیشد!! باید دید تهش چی در میاد.!

دقیقاً اشتباه برداشت شما اینه که فکر می‌کنی من می‌گم همه «مثل هم» باشن! نه، من فقط دوست دارم بدونم دوستانی که سبک بازی‌های غیرروتین رو انتخاب می‌کنن چه طرز تفکری دارن و عقب‌افتادن ضمنی از مسیر طبیعی بازی رو چه‌جوری جبران می‌کنن و آیا محاسباتشون خیلی دقیق هست، یا بیشتر حسی و مبتنی بر «غارت سمت شما دیگه نیست» «ببینیم همر می‌تونی بسازی اون وسط یا نه» و ...!

پ.ن: دم بچه های تیم ملی هم گرم گل کاشتن ایشاالله ما هم یه حرکتی باسه تراوین ایران بزنیم!
      انشالله.
      ‎2009: eyeDean @ s1.ir (Romans)
      2010: EyeDean @ s8.ir (Romans)
      2011: EyeDean @ travianteam.com (3x, v4, Romans with JTR & E h s a n)
      ‎‎2011:‎‎ Insomniacs @ s2.ir (Teutons! with JTR & E ‎h s a n)‎

Justin Bond wrote:

‎‎
      ‎As my dear departed friend Lotus Weinstock used to say: "I used to wanna change the world. Now I just wanna leave the room with a little dignity‎."‎

لطفاً قبل از ارسال پُست حتماً قوانین انجمن تراوین ایران رو دقیق بخونین. سپاس!
    • EyeDean wrote:

من این تیکه رو توی محاسباتم دخیل نکرده بودم. خصوصاً چون PayPal توی ایران رایج نیست. : )

خوب این لحن شما هم من میذارم به نقد:دی و از این تیکه خارجیا (passive aggressive) ؛ گویا طرف paypal نداشت با visa cart حلش کردیم!:دی عجب زمونه ای شده!...خوب خداروشکر نامه هاشو گذاشتیم بمونه این رو بذار به این حساب که طرف خودش فهمیده ده رو تحویل داد و چیزیم نخواست حتی! حالا نمیدونم چرا شما اصرار داری خریداری شده!

نامه ها زیادن :دی والا حسش نیست ...

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
      خوب کلا من مخالف بالا کشیدن crop نبودم اما تز من اینه هم غارت باشه از یه ده و به خودکفایی برسه هم تولید ۱۵c بالا باشه این جوری قطعا بازده بیشتره اما اون برنامه ریزی که ازش خوش حال شدی یه نمونش رو میزارم
      و فکر میکنم حداقل ۲-۳ برابر شما این پارکینگای ما تولید می ده در حال حاضر یه ۲ تا شو می زارم :دی که جانشینم تا بقیش.... البته این رو بگم کلا کشاورزی خوبه اما باز همون سبکست که من خیلی روش اعتقاد دارم و باید دید چی در میاد ازش! مهم اینه هر جا کمبودی حس میشه جبرانش کرد با امکاناتی که حالا می تونی و وقتی که صرف میشه ! امااا این که فقط تولید خالی باشه رو زیاد من ترجیح نمی دم و حتی شاعری می فرماید در این رابطه: تو مزرعه دنباله کشت و کارم اگر که محصول نمیده به من چه!:دی
      و اما با توجه به تولید 15c شما که حدودا سطح ۱۳ هست و تایمی که طول میکشه به سطح ۱۷ برسه تقریبا ۱۲ روز هست و طی این ۱۲ روز و استارت همرتون با توجه به ۱۲۵ درصد بودن و با توجه به زیر ساخت ایتم های سربازخونه کوچک و بزرگ شما استارت همرتون رو سطح ۱۷ , تولید 170k تو ساعت روز ۲۵-۲۷ سرور استارت همر می زنید و این رو فراموش نکنید این ۱۷۰ هزار تولید تو روز معادل تولید ۴میلیون منابعست که برای شارژ کردن ایتم های سربازخونه متناسب هست اما برور زمان نسبت به گندوم خوری که تولید میشه و منابعی که برای ساخت نیازه کم و کمتر میشه تا اینکه برای مثال شما بعد ۳ هفته به عددی می رسی که دیگه سخت روشن میشه همه چیز و مجبوری یا به رید برسی یا به فکر
      پارکینگ باشی که خوب این لینک میگه شما به این عدد تو روز ۴۸ سرور میرسی که عالیه و من هم هدفم اینه اما چه بهتر که توی ۲ دهکده این میزان همر اتفاق بیوفته

تراویان :: محاسبگر قدرت حمله

اما ادامه ی شارژ همر سخته ... سختیش این جاست که میگم قفل میشی هم باید از ۱۵c دفاع کنی هم باید از همرات که البته با این میزان تولید فقط میشه همون یه همرو ردیف کرد هم دیفالت که کنارت هست ؛ هم این که نمیدونی کی سطح ۱۸ کنی و ... من این جا پارکینگ روپیشنهاد میدم که حالا یا به صورت رید توافقی بزنی یا پارک کنی که خطر خفت شدن هست تو حالت دوم و این جاست که دیگه کشاورزی فایده نداره چون منبع میخوای یا رید ناتار با لاست کم و وقت زیاد یا این که به یه سطح شد نیروهاتو بزنی از نو شروع کنی یا از قبل به فکر بوده باشی... در مورد ناتار مورد اول هم لاست و تعدیل زیاد رو ۱۰۰ درصد خواهی داشت؛ و اگر تولیدات فیدر ها هم بگذاریم به دف سازی شخصی و یا اینکه می تونیم باهاش یه همرک استارت بزنیم اگه اوضاع دف ساید ردیف باشه...

در کل این روش زود بالا کشیدن 15c خیلی عالیه و مهم و من روش بسیار تاکید دارم و حتی من خودم انجام میدم ؛ روز ۴۸ سرور تقریبا از ۲ منطقه همر داری هم دیفالت هم ۱۵c که اگر این اتفاقات نمیوفتاد برای اکانت ما.
      و کلا ترجیح میدم از یه سمت و یه منطقه یه همرک دیفالت بکشم از یه ورو یه منطقه دیگه هم ۲ تا همر که بچربه! اما من چون اتفاقای ناگوار همون اقاههه منظورمه که اومد زودتر از ما ده رو زد و کمی عقب انداخت کاره مارو برام اتفاق افتاد و خوب از نظر ۱۵c اکانت عقب هستم باید بیشتر وقت بزارم اما از یه بعد هم از خیلی ها جلو ترم و خوش حالم از این که نصف هزینه و وقت رو گذاشتم رو این جا و نصف بیشتر رو روی پارکینگا و دف سازها چون آینده رو دیدم و امیدوارم در ادامه مشکلی به وجود نیاد تا به ثمر برسه! این عکس دومش هم هر کاری کردم باز نشد!

• EyeDean wrote:

آقا من داشتم اکانت‌های ایرانی تاپ رو نگاه می‌کردم دیدم چه جالب هر کدوم‌شون یه داستان و حاشیه‌ای دارن از بیرون!

اکانت No MercY

TT 2018 Int

این اکانت رفته بغل یه ۱۵ گندمی ۱۵۰درصد که مال یه بابای دیگه هست ده زده و فکر کنم برنامه چیف/کاتا کردن اونجا رو داره. قضیه ولی اینه که این اکانت ۷ میلیون غارت کرده (احتمالاً ۹۰ درصدش از دهکده اولش) که امکان ارسالش به دهکده دوم سخت هست معمولاً با تاجر با این فاصله.

نتیجه این‌که این اکانت یه تک دهکده اول داره با یه عالمه گرزی احتمالاً، و هفته تقریباً سوم سرور دو ایکس هنوز کپ ۱۵گ رو نگرفته. به‌نظرم شاید اگه دنبال ۱۵گ ۱۵۰ درصد نمی‌بود و به یه ۱۲۵ هم قناعت می‌کرد می‌تونست خیلی سریع‌تر رشد کنه و تروپ بسازه.

راهنمایی: اکانت رنک ۳ بازی واحه سومش رو هم برای کپش گرفته!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

اکانت P A S A R G A D

این دهکده هم جالبه:

Village 03 Hadaf - Player: P A S A R G A D - Server: tx2.travian.com (comtx2) - Travian analytics & statistics

این مختصات -83|-92 هم یه کپ ۱۵۰ درصد هست. این مختصات یکی از اون ۳ تا دهکده‌ای هست که اول بازی نامه زدن گفتن هیچ کسی حق نداره بگیره چون قراره توش «واندرزن۱» نصب بشه! و حالا گویا به‌عنوان یک وسیله برای مصالحه با اتحاد C.O.B_PT به اکانت پاسارگاد از طرف اکانت هانی تقدیم شده. :)

کلاً بازی جالبیه که ۱۵ گندمی‌های ۱۵۰ درصد رو نذاریم بچه‌های مستعد بگیرن و بدیم لیدرها بگیرن و به عنوان ارز رایج (currency) در زد و بندهای سیاسی ازشون استفاده کنیم. :دی

البته اکانت پاسارگاد (که هفت نفر روش بازی می‌کنن!) هفته پیش ۱۰ میلیون غارت داشت که خب قطعاً با این همه منبع می‌تونن سریع این دهکده رو بالا بکشن به امید خدا... اما نه انگار! توی ۶۰ ساعتی که از چیف شدن این دهکده می‌گذره پاپ این دهکده ۱۸۸ هست و فقط حدود ۶۰ تا اومده بالا و هنوز واحه اول هم براش گرفته نشده (سطح ۶ و ۷ گندمزار...)

من حتی گفتم شاید بخوان این عقب موندگی رو این دوستان با نان کپ نگه داشتن این دهکده و تو صف گذاشتن مقادیر زیادی نیروی جی.بی/جی.اس جبران کنن، که خب همون‌طور که توی عکس هم پیداست این دوستان فوراً این دهکده رو کپ هم کرده‌ان!

پس نتیجه می‌گیریم که:

1. این اکانت هم با غارت نجومی رشد منبعی خوبی نداره و کپش هنوز واحه اول هم نگرفته. (امیدوارم با ۷ تا پلیر نگن ۲۰۰ تا گلد نداریم کراپا رو سریع فول ۱۰ کنیم.)
      2. در کل یکی دیگه از کپ های بسیار مهم جنوب غربی هم هنوز شروع به کار برای تولید نیرو نکرده.

می‌گم در کل ایرانی‌ها یه «خاص» بودنی دارن همیشه! چه توی بیدار نگه‌داشتن تیم حرف دم در هتلش باشه، چه توی تراوین. امیدوارم آخرش حداقل این‌جا که کارهای غیر-نرمال توی تراوین که ما توی این سرور داریم می‌کنیم آخرش به نفع سرور تموم بشه!

اکانت CatChMe-TeaM

پ.ن. اون اکانت Fat&Hungry که صفحه پیش بحثش بود که کپش رو دوستان توافقی صفر کردن و ۱۵۰درصدی رو ازش پس گرفتن و کپ خودشون کردن و توی فروم دات کام هم کلی دوم دوم کردن که اولین کاتای سرور رو کشیدن... اون اکانته با این که کلی عقب افتاده بود (فکر کن بری تقریباً اولین کپ ۱۵۰درصد ربع رو بگیری، بعد دو روز بعد بیان هیئتی منبع جمع کنن و کاتات کنن و تو دوباره بری دهکده دوم بزنی) اما توی تاپ ۱۰ غارت بود و ۷ میلیون منبع غارت کرده و خیلی هم تپل داره پیش می‌ره: TT 2018 Int

در حالیکه دوستان اکانت CatchMe (که ۱۵۰درصد رو گرفتن از فت-اند-هانگری) توی تاپ۱۰ غارت نیستن.

من به‌نظرم اشتباه استراتژیک اینجا اینه که این دوستان ما با قرار دادن خودشون کنار همچین اکانت غارتگر و حرفه‌ای، عملاً غارت خودشون رو بسیار محدود کردن چون تماماً در مقابله با این اکانت بر سر فارم‌های بسیار مشترک خواهند بود.

مجدداً شاید بد نبود قید اون ۲۵ درصد آخر قضیه رو می‌زدن و به جاش می‌رفتن جایی که هم از حواشی کمی دورتر باشن، هم سریع‌تر استارت بزنن (به قول خودشون ۶۰۰ک هفته اول رو نخوان خرج کاتا بکنن) و هم غارت بیشتری داشته باشن. فرق تولید ۱۵ گندمی ۱۲۵ درصد با ۱۵۰ درصد در سطح ۱۷ توی این سرور فقط ۱۶ک/ساعت هست که تولید یک دهکده اضافه هست (کمتر از ۱۰ درصد تفاوت تولید ۱۸۷ک با ۲۰۴ک در ساعت).

حالا حتماً خود این دوستان بهتر می‌دونن دارن چی‌کار می‌کنن. ما هم ناظر خواهیم بود ببینیم آینده این سرور و این اکانت‌ها به کجا می‌رسه!

ضمناً دقایقی پیش این عزیزان به جمع باشگاه ۵ دهکده‌ای‌ها پیوستند که نشون می‌ده در مصرف گلد هم اوضاع‌شون خوب هست.

اکانت OpaL

این اکانت هم توی صفحه اول پاپ هست و دو تا دهکده توی منطقه خاکستری داره. برای گرفتن امتیاز فرهنگی احتمالاً باید سخت‌شون بشه اما در عین حال احتمالاً بازی مهیج و زیبایی رو منطقه خاکستری خواهند داشت. گرچه امتیاز هجومی ۱۳۰۰ و امتیاز دفاعی ۳۰۰ تا حدودی می‌گه که خیلی اهل دعوا نیستن،‌یا هنوز پاش نیافتاده...

این که ظرف یک روز پاپ یه دهکده شون رو ۳۲۰ تا کشیدن بالا نشون می‌ده دست به گلد خوبی دارن.

و اگه اشتباه نکنم یه پانیش هم خوردن، ولی شرایط حال حاضرشون خوب هست.

اکانت ROTTEN

اکانت رنک ۱۳ سرور هست این اکانت ولی کپش ۹گندمی هست و ادعا می‌کنه که دفساز هست. کلاً کپ ۹گندمی برای کسی که اکتیو هست و گلد می‌زنه و پاپ خوبی هم می‌زنه یه مقدار زیادی جالب هست به‌نظرم. اونم توی سرور ۲ ایکس که اگه بخوای ۳ تا کارخونه رو بزنی برای انبار جا کم می‌یاری و اگه نزنی خب ۲۵ درصد تولید ۹ تا دونه از خونه‌هات رو از دست می‌دی...

احتمالاً سبک بازی ایشون هم جالب باشه.

اکانت‌های رنک بالای دفاعی

من یادم نمی‌یاد لینک خاصی از این دوستان دیده باشم. ۱۹ک دفاع کم چیزی نیست! مطمئن هستم ذهن همه‌ی ماها به یه جا می‌ره که خب ...

مهربون اگه بخوایم بگیم: «تیم پرشین» یک تیم «خاص» هست!

شاد باشیم،
      --آیدین

سلام آیدین جان
      خوشحالم که بعد از باز شدن تراوین ایران یک نفر پیدا شده که برای بازی وقت میذاره و بازی رو تحلیل میکنه و واقعا نکات آموزنده ای توی پستاش وجود داره .
      و مثل خیلی از دوستان حرص نمیخوره و جواب سربالا و غیر منطقی نمیده.
      امیدوارم این تحلیل ها ادمه داشته باشه و بتونیم از نکات و تحلیل ها و به قول دوستان نقد های شما استفاده کنیم.
      ارادتمند شما - مسعود
    • یه نکته ای در مورد gettertools و مشارکت دوستان به نظر من میرسه که میگم امیدوارم در رفتارتون تجدید نظر بکنید.اول از همه اینکه در این تایم بازی و تا قبل از اینکه اتک ها با کاتا انجام بشه بهتر هست دفاع با قهرمان و حیوانات و کانتر انجام بشه.در این مقطع از بازی نیرویی اگر ساخته شده در حد غارت کردن هست و دفاع آنچنانی ساخته نشده.اگر مشارکت برای ثبت نام در gettertools پایین هست به نظر من دو دلیل داره.یک اینکه تو این مرحله که اکثرا در حال غارت و پاپ بازی هستن اطلاعاتی برای وارد کردن وجود نداره.دو اینکه نحوه برخورد بعضی از لیدرها داخل تلگرام تشویق کننده نیست.به نظر من لیدر شدن یه شرایطی داره که اول همه کاریزما هست.تهدید کردن بازیکنان به ندادن دفاع و بی تفاوتی باعث نمیشه برن به سرعت نور داخل سایت اطلاعاتشون ثبت نام بکنن باعث میشه از الان تا آخر بازی به هر درخواستی که شما داری تو بهترین حالت بی تفاوت باشن.اکثر دوستانی که داخل سرور هستند حداقل 5 سال سابقه بازی دارن پس اگر توقع دارید همکاری ببینید در درجه اول احترام بیشتری قائل بشید و در ضمن برخورد با بازیکنان رو بسپارید به کسی که بلد باشه چطور همکاری گروهی بوجود بیاره.
    • دوستان هرچه سریعتر منطقه بندی رو انجام بدید.افراد نزدیک به هم باید فارغ از ایرانی و خارجی بودن دسته بندی بشن تا در حمله و دفاع به سرعت به هم کمک بکنن و پاکسازی ساید شروع بشه. میزان هماهنگی و انگیزه در حال حاضر به شدت پایین هست.تیم لیدری فعلی به اندازه کافی فعال نیست لطفا یه تیم جدید متشکل از افراد حرفه ای فعال و پیگیر تشکیل بدید.اصولا از اول باید کوچک ترین حمله کاتا به اعضای اتحاد به شدیدترین شکل ممکن پاسخ داده میشد که متاسفانه اینطور نبوده.
    • سلام خدمت دوستان 20 روز از سرور گذشت یه روندی رو که تیم ایران تا الان طی کرده خدمت دوستان بگم و انتقادهایی هم از دوستان .. در حال حاضر هفته ۴ رم بازی رو داریم و یه برسی کوچکی از وضعیت سرور رو به اطلاعتون میرسونم
      تعداد نفرات ثبت نام شده داخل بازی 15296 اکانت هست که البته اکثرا سیلور ف روش ها هستند و اکانت های فعال 13415 اکانت هست و میانگین اکانتهایی آنلاینی تو بازی ۶۰۰-۷۰۰ هست در تایمای مختلف یعنی تقریبا میشه گفت حدودا 1000-1500 نفر از این اکانتای زده شده بازی میکنند با توجه به وضعیت دهکده ها یعنی حداقل ده ۲ رو زدند و تایمای زیادی رو مشغول بازی کردند و تعداد اتحاد های موجود بازی 378 اتحاد هست که اکثرا باز سیلور فرو ش هستند و اگر بگیم اتحاد های ۳ عضو دار به بالا رو اتحاد واقعی در نظر بگیریم تقریبا 94 اتحاد خواهیم داشت که از این ها باز بخوایم فعال هارو جدا کنیم حدود ۳۰-۲۰ اتحاد فعال و اگر اتحادهای صفحه اول رو در نظر بگیریرم 9 اتحاد اصلی به جز زیر شاخه ها رو خواهیم داشت که خوب یه سریهاشون نسبت به ما بهتر کار کردند.

.................
      اولین موردی که خیلی ضعف دیدم تو دوستان زدن دهکده بود که این میزان خیلی قابل توجه هست و حتی تا ۲ برابر هم به چشم میرسه برای مثال عرض میکنم اتحاد رنک ۱ بازی نسبت به اتحاد اصلی اتحاد ما
      Ghetto - Alliances - tx2.travian.com - Getter-Tools
      ۲۷۵ دهکده در مجموع و اتحاد ما ۱۳۶ دهکده دارند! این یعنی اون ها تقریبا ۲ برابر ما از تولیدات بیشتر برخوردار هستند و برور زمان این استفاده بیشتر خواهد شد دور از اتحاد های زیر شاخه ها.
      و خوب دهکده بیشتر باعث میشه تولیدات و سرمایه شما بیشتر باشه و میتونید بهره بیشتری ببرید در طول زمان چه از نظر دفاع چه هجوم البته یه سری ها مورال رو در نظر میگیرند اما به نظر بنده مورال تو ورژن جدید تاثیری نداره چون اکثر کسانی که همر خوبی میسازند معمولا خودشون از جمعیت بالایی برخوردارند . نکته ای دیگه ای که خیلی تو جمع ایرانی ها میبینم طبق معمول اعتراض به وضع موجود و عدم همکاری است ای کسانی که دم از همکاری و ... می زنید خوب لااقل ۲-۳ تا کار که انجام میشه و به نفع خودتون هست رو انجام بدید بعد انتظار داشته باشید از سوی بقیه همکاری ببینید! برای مثال عرض میکنم دوستی نسبت به منطقه بندی معترض بود یا اتک هایی که روی بقیه هست که چرا مثلا یه جا لیدر اتحاد گفته دف بدید یه جا نه ! اول از این جا شروع کنم اتحاد ایران اختلافی نداره بین خودش خدارو شکر و تو ساید جنوب غرب کلا ۲ اتحاد هستند که کمی مشکل سازند یکی که مهم ترینشون یه اتحاد TUF - Alliances - tx2.travian.com - Getter-Tools که خوب همشون رفتن کنار هم تو منطقه -۲۰۰/-۲۰۰ ده گرفتن و خوب اون منطقه رو یه مقدار مشکل ساز کردند و ما هم فقط یه اکانت اونجا داریم و در حال این هستیم یه جوری این اتحادو از میان ببریم. یه اتحاد دیگه هم هست یه سری از اعضاشون ایرانیان حالا معلومم نیست کین و چی می خوان اما حسم میگه می خوان مشکل ساز شن در آینده که چندین بار از لیدرای محترم سوال شده راجبشون جواب دقیق و صریح نشنیدم!این دوستان هم به زودی معلوم میشه کی هستند و حداقل اگر مشکل ساز هم باشند در آینده فکر نکنم جایی تو تراوین ایران داشته باشند؛ بهتره یا نباشیم یا باعث مشکل ساز هم تیمیمون نباشیم!مشکلی مهم دیگه ای که خیلی تو چشم عدم هماهنگی لیدرا و اعضاست یعنی ؛ من بازیکن هنوز نمیدونم کی عهده دار چیه؟! برای مثال طرف روش اتک میاد ؛ میاد به من میگه ؛ باز طرف با همسایش مشکل داره میاد به من میگه و خوب فکر میکنم این هنوز جا نیوفتاده کی مسول چیه؛ یا همچنین طرف سوال آموزشی داره نه تو گروهش عضو شده نه به مسولش نامه داده یه سوال میذاره تو گروه که کلی نامه متن هست انتظار جواب هم داره!!! یه نکته ای دیگه که باز خیلی سرعت گیره عدم هماهنگیه لیدراست برای مثال من مسولیت برنامه ریزی اتکای بین سایدی رو قبول کردم و خوب پلن ریزی بین سایدی هم همچنین. فرداش میبینم مسول دیپلماسی رفته با یه ساید متا کرده بدون مشورت خوب ۴ روز دیگه هم جنگ شه یا مشکلی بوجود بیاد قطعا باز به من نمیگه کار خودش رو میکنه! یا برای مثال طرف با همسایش مشکل داره و مشکل سازه بدون هماهنگی میزنه و چند نفرم با خودش دیوار میکنه! و خوب مشکل بزرگی دیگه ای که باز تو چش میزنه نداشتن آمار از اکانت هاست تا به این جای بازی کی چه کرده! بالاخره ۲۰ روز گذشته دیگه!! یه سری ها هستند کار خودشون رو میکنند و خوب فکر میکنند هم درسته قطعا باید راهنمایی بشند وقتی بازیکن هنوز تو ده ۳-۲ خودش گیر کرده یعنی نیاز به آموزش داره یا حالا باید خودش بخواد یا کسی که عهده دارش هست بره سروقتش که ببینه کجای کار میلنگه.یکی از کارایی که من می خواستم انجام بشه و نشد اطلاعات گتر تولز بود که آقا تو رو غراااان بیا اینو وارد کن چرا چون میخوام ببینم تو منطقت کیان که اتک اومد رووت هماهنگ کنم سریع دف بره روت ! چراا چون جنگ بین سایدی شد سریع تایمارو در بیارم و ۵ ساعت نرم رو هر اکانت تایم بگیرم با اکانت دیگه چون کمکه شما و تیم میکنه باز...و میبینیم تیم لیدری هم به این موضوع اهمیت نمیده و حتی اختیارات ام ام اتحاد برای این موضوع هم داده نشده !!
      چیزی که اساس کار خارجیاست و هرجا از هر آماری بخوان حرف بزنن لینکای گتر تولزو نظمی که بهش دادن رو میزارن..

بحث بازرسی و آموزش باید با هم هماهنگ باشن تا کمر آموزش نشکنه تنهایی این همه اکانت رو چک کنه کسایی هستند که گلد استفاده میکننید اما به راه راست هدایت نشدند اون ها رو باید این دوستان زحمتش رو بکشند و همچنین اطلاعاتشون رو در به وسیله گتر تولز در اختیار دف کورد و برنامه ریز ساید بگذارند...و اما در آخر یه آمار از بچه های ایران تو ۱۰۰ نفر اول ۱۹ اکانت داریم و از نظر غارت ۲-۳ بازیکن از ایران داخل غارت گران و از نظر اتحاد در بین اتحادای دیگه رتبه نخست رو داریم فعلا ولی خوب ۲ اتحاد زیر شاخه خارجی و دف سازا هم داخل غارت گران هستند میشه نتیجه گرفت از لحاظ ساخت نیرو زیاد عقب نیستیم اما خوب از نظر جمعیت و میزان دهکده خیلی عقب هستیم همین طور که از پیشرفت کننده های هفته هم مشخص هست وضعیت مطلوبی نداریم و این میتونه به مرور زمان از این قدرت کم کنه.

در ضمن
      ...........................

راهکارهایی که به نظرم میتونه خیلی کمک کنه در مرحله اول همکاری دوستان با کسانی است که مشغولند .. " به ویژه تو زمینه گتر تولز؛ بازرسی و ریز وضعیتشون به لیدرای محترم هست.
      دومین موردی که مد نظرم هست آموزش از کسانی که ۳-۲ دهکده دارند درخواست بازرسی و بنا به اکانتشون به یه برنامه ریزی باتوجه به گلد و نوع بازیشون جهت داده شه.
      نکته سوم هماهنگی لیدرای محترم هست بهتره تو گروهی که برای لیدران وجود داره مسال گفته شه و به کمک هم برسی شه و هرکس برای خودش تصمیم نگیره.!
      چهارمین مورد اقدامات عجیب غریبه؛ یهو نشه ام ام بره اینارو بزنین یا برای اینا دف بفرستین؛یا منابع بدید اینجا! از داخل کمی مسخره هست این جور ام ام ها وقتی می دونید بی فایده هست! اول بازی از نظر بنده باید محتاط بود چون که همه میدونیم با ۴ تا هیرو و کمی حیون راحت میشه مهاجم رو به زمین زد و برای اول بازی بهتره مدافع خوبی باشی تا مهاجم با استفاده از قفس و هیرو میشه کمر مهاجم رو خم کرد ؛ حالا اگر واقعا یکی داشت رشد میکرد میشه براش فکر کرد اونم برا اساس تایم و زمان که با کمترین خسارت بر اساس اون منطقه زده شه نه یکی از ۲۰ ساعت اونور دنیا اتک بزاره که قطعا باعث دیوار شدن و خنده حریف به ریشمون میشه!! .کسانی که در راس قرار دارند لطفا این موارد رو حتما در نظر بگیرند تا لااقل یه چی ازش دربیاد!
      اینم آمار اتحاد و بازیکنای سرور ...

• یه نکته خیلی مهم در مورد همکاری اعضا و گترتولز من اشاره کردم و هیچ پاسخی نگرفتم.دوستان قبل از اینکه انتظار همکاری کردن از اعضا رو داشته باشید باید در عمل نشون بدید از این همکاری در جهت منافع اعضای اتحاد به صورت یکسان استفاده می کنید.به عنوان یه فردی که از داخل دارم نگاه میکنم تا الان این حس اطمینان بوجود نیومده.به عنوان مثال میزان حساسیت تیم لیدری نسبت به حمله هایی که به بازیکنان میشه باید یکسان باشه.بخوام با زبون خودمونی بگم اگر توقع دارید ملت پول و وقت بزارن و دفاع و منابع برای یه تعداد افراد معدود بفرستن کاملا در اشتباهید به این نمیگن همکاری به این سیستم میگن برده داری.دوتا مثالی هم زدم که عملا اتفاق افتاده.من افراد زیادی رو تا الان در جایگاه لیدری دیدم موفق ترین هاشون اونهایی بودن که منافع اعضای اتحاد رو به منافع شخصی ترجیح میدادن و حضور موثر داشتن.
    • Se7en wrote:

یه نکته خیلی مهم در مورد همکاری اعضا و گترتولز من اشاره کردم و هیچ پاسخی نگرفتم.دوستان قبل از اینکه انتظار همکاری کردن از اعضا رو داشته باشید باید در عمل نشون بدید از این همکاری در جهت منافع اعضای اتحاد به صورت یکسان استفاده می کنید.به عنوان یه فردی که از داخل دارم نگاه میکنم تا الان این حس اطمینان بوجود نیومده.به عنوان مثال میزان حساسیت تیم لیدری نسبت به حمله هایی که به بازیکنان میشه باید یکسان باشه.بخوام با زبون خودمونی بگم اگر توقع دارید ملت پول و وقت بزارن و دفاع و منابع برای یه تعداد افراد معدود بفرستن کاملا در اشتباهید به این نمیگن همکاری به این سیستم میگن برده داری.دوتا مثالی هم زدم که عملا اتفاق افتاده.من افراد زیادی رو تا الان در جایگاه لیدری دیدم موفق ترین هاشون اونهایی بودن که منافع اعضای اتحاد رو به منافع شخصی ترجیح میدادن و حضور موثر داشتن.
      چند نکته؛ یکی اینکه من برای مثال شمارو غارت میکنم شما اگر حضور داشته باشید می تونید اولین کاری که انجام بدین حالا به وسیله ی غارت با یه ده دیگرتون یا تعدیل منابعتون رو استفاده کنید. بعد از این کار و فهمیدن از نوع نیرو طرف ترجیحا اگر گرزی بود سعی کنید طرف رو کانتر کنید به وسیله هیرو یا دلاوری یا سواره ای!قبلش یه اسکاتم بزنید حتما شاید باغ وحش داشته باشه طرف... اگر حملات زیاد شد شما هم این میزان رو بیشتر کنید قطعا خودش بیخیال میشه!!اگر مورد شما کاتا بوده فکر میکنم برای ۲ مورد ام ام شده که دفاع جمع شه !!اونم برای موارد کاتا و نیروی سنگین اون هم ۲ موردش یکی رو بالا گفتم منطقه ی -۲۰۰/-۲۰۰ که یه اتحاد گرفته بودند و منطقه خاکستری که دو مورد دیوار شدند و یه چندتایشون حذف کردند...اگر مواردی مثل این ۲ مد نظرتون بوده به لیدر اتحاد و عهده دار دف کوردیناتوری اطلاع میدادین قطعا سعی میکردن حداقل با جمع کردن ۵-۶ تا هیرو تا حدودی کمک کنند..دقیقا هدف هم همینه این جا بازیه و برده داری نیست اما برای رسیدن به هدف یه نظمی می خواد که ملزم به استفاده از این موارد هست.این اطلاعات؛ آموزشش و خود استفادش نیاز به زمان داره و سود شخصی برا کسی نداره که هم اتحادیش چقدر نیرو داره یا چه کرده ! مهم اون استفادش ؛ یه اتحاد خارجی هم هستند که با تیم ایران همراهند اول بازی براشون فرستاده شد آموزشش و نحوه ساخت گتر تولز نامه دادند که ما خودمون گترتولز رو از ابتدای بازی ساختیم و آبدیت کردیم!!!و به لینک ما ملحق شدند به وسیله لینک اتحادشون!این جا هم ؛ هم از نظر تکنولوژی عقبیم هم از نظر همکاری و خوب شروع این عدم همکاری هم بر میگرده به همین دیدگاه نظر برده داری!!
    • من اصلا یک مورد حمله هم به اکانتم نشده.الان دف کورد که فرمودین کیه؟
      قطعا خیلی از افراد به دلیل مشکلات زندگی وقت کافی نمیتونن برای بازی بزارن مثل خودم که در حد توان دارم کمک میکنم.اما لیدرهای اتحاد باید افرادی باشند که وقت و تجربه کافی رو دارن.اکثر این گلایه ها به دلیل کم رنگ بودن حضور لیدرها و نبودن برنامه ریزی مناسب هست.اینجا که سرور ایران نیست صحبت این تیم و اون تیم نیست بیاید از تمام پتانسیل استفاده بکنید.اجازه بدید اونهایی که در توانشون هست کمک بکنن.یه استراتژی مشخص یه برنامه ریزی یه هدفگذاری درست که بر اساس اون بدونیم چی داریم و به کجا باید برسیم.باور کنید الان اینجوری همه احساس سرگردون بودن دارن.اگر واقعا هدفتون تمرین کار گروهی و انجام دادن یه بازی زیبا تو مقدماتی و فینال از تیم ایران هست همین امروز یه ام ام بزنید از همه افرادی که در توانشون هست به تیم کمک بکنن خواهش بکنید اعلام آمادگی بکنن.بعد هم یه جلسه تو تیم اسپیک بگذارید و براساس برنامه هایی که افراد اونجا میدن و تجربیاتی که دارن یه رای گیری بکنید و یه تیم لیدری قوی تشکیل بدید.این مسیری که الان میریم درجا زدن و گاهی رو به عقب هست.هنوز این پتانسیل وجود داره لطفا نزارید دیر بشه.اینجا دیگه بحث فرد و گروه مطرح نیست هممون توی یه مسیر داریم حرکت میکنیم لطفا به انتقادات توجه بکنید.برای اینکه یه ارزیابی داشته باشید یه رای گیری تو گروه صد نفره برگذار کنید ببینید چند نفر از عملکرد تیم لیدری راضی هستن.اگر اکثریت ناراضی بودن تغییرات بدید اگر اکثریت راضی بودن من شخصا دیگه صحبتی ندارم میشینم براتون دفاع میسازم.
    • Se7en wrote:

من اصلا یک مورد حمله هم به اکانتم نشده.الان دف کورد که فرمودین کیه؟
      قطعا خیلی از افراد به دلیل مشکلات زندگی وقت کافی نمیتونن برای بازی بزارن مثل خودم که در حد توان دارم کمک میکنم.اما لیدرهای اتحاد باید افرادی باشند که وقت و تجربه کافی رو دارن.اکثر این گلایه ها به دلیل کم رنگ بودن حضور لیدرها و نبودن برنامه ریزی مناسب هست.اینجا که سرور ایران نیست صحبت این تیم و اون تیم نیست بیاید از تمام پتانسیل استفاده بکنید.اجازه بدید اونهایی که در توانشون هست کمک بکنن.یه استراتژی مشخص یه برنامه ریزی یه هدفگذاری درست که بر اساس اون بدونیم چی داریم و به کجا باید برسیم.باور کنید الان اینجوری همه احساس سرگردون بودن دارن.اگر واقعا هدفتون تمرین کار گروهی و انجام دادن یه بازی زیبا تو مقدماتی و فینال از تیم ایران هست همین امروز یه ام ام بزنید از همه افرادی که در توانشون هست به تیم کمک بکنن خواهش بکنید اعلام آمادگی بکنن.بعد هم یه جلسه تو تیم اسپیک بگذارید و براساس برنامه هایی که افراد اونجا میدن و تجربیاتی که دارن یه رای گیری بکنید و یه تیم لیدری قوی تشکیل بدید.این مسیری که الان میریم درجا زدن و گاهی رو به عقب هست.هنوز این پتانسیل وجود داره لطفا نزارید دیر بشه.اینجا دیگه بحث فرد و گروه مطرح نیست هممون توی یه مسیر داریم حرکت میکنیم لطفا به انتقادات توجه بکنید.برای اینکه یه ارزیابی داشته باشید یه رای گیری تو گروه صد نفره برگذار کنید ببینید چند نفر از عملکرد تیم لیدری راضی هستن.اگر اکثریت ناراضی بودن تغییرات بدید اگر اکثریت راضی بودن من شخصا دیگه صحبتی ندارم میشینم براتون دفاع میسازم.

انشاالله به زودی درست میشه من خودم بیشتر از قبل دارم وقت میگذارم همچنین دوستان دیگه ؛ در ابتدای بازی طی جلساتی که بود از کسایی که توانایی کمک داشتند دعوت به گفتگو شد تا به انتخاب و کمک هم رای گیری شد و افرادی انتخاب شدند اون تایم می تونستید کمک کنید؛ اگر وقت و تجربه دارید همچنین الان هم می تونید به لیدر اتحاد نامه بزنید و توانایی هایی که تو انجامش می تونید کمک کنید رو بازگو کنید حتما کمک گرفته خواهد شد. درباره ی رضایتی افراد و لیدر ها یک چیز دو طرف و وابسته به هم هستند اگر از جانب اعضا کم کاری شه تو روند کار لیدری تاثیر داره همچنین برعکس به زودی سعی میشه با موارد انگیزشی موج انگیزه رو در بقیه و کسانی که مسولیت دارند بیشتر به وجود آورد و دیگر اعضا هم با مسولیت هایی که به عهدشون قرار داده میشه انشاالله انگیزه برای ادامه کار به وجود خواهد امد و به یک همبستگی میرسیم.
    • امروز یه ام ام زدین برای ساخت دفاع که به نظر من بهتر بود برای افزایش جمعیت برنامه ریزی میکردین.دفاع رو از یک هفته قبل از آزاد شدن کتیبه ها هم میشه استارت کرد اما الان شما دارید برای اکانتهای ضعیفی که هنوز خوب هم بالا کشیده نشدن حدود 1 میل منبع تا جمعه و برای 20 روز آینده حدود 1.5 میل هزینه نگهداری بوجود میارید.هرکدوم از این بازیکنها این 2-2.5 میلیون منبع رو روی افزایش تولید اکانت و افزایش جمعیت سرمایه گذاری بکنه بهتر نیست؟ الان مشکلی که خیلی به چشم میاد همین کم بودن پاپ نسبت به اتحادهای دیگه هست و الان با این دف ساختن اجباری بدتر میشه اوضاع.
    • Se7en wrote:

امروز یه ام ام زدین برای ساخت دفاع که به نظر من بهتر بود برای افزایش جمعیت برنامه ریزی میکردین.دفاع رو از یک هفته قبل از آزاد شدن کتیبه ها هم میشه استارت کرد اما الان شما دارید برای اکانتهای ضعیفی که هنوز خوب هم بالا کشیده نشدن حدود 1 میل منبع تا جمعه و برای 20 روز آینده حدود 1.5 میل هزینه نگهداری بوجود میارید.هرکدوم از این بازیکنها این 2-2.5 میلیون منبع رو روی افزایش تولید اکانت و افزایش جمعیت سرمایه گذاری بکنه بهتر نیست؟ الان مشکلی که خیلی به چشم میاد همین کم بودن پاپ نسبت به اتحادهای دیگه هست و الان با این دف ساختن اجباری بدتر میشه اوضاع.
      من قصد نداشتم پستی بذارم اما خب متاسفانه شما فکر کردین داریم تو ایران بازی میکنیم
      این حرف شما فقط تولید فارم میکنه تو سرور حرفی که میزنی مال ۲هفته اول نه روز ۳۰بازی
      کسی که ۳کی دف نداره فارم خالص حساب میشه حالا هرچی هم بشینی منابع بشماری
      NE
    • GREEN MAN wrote:

متاسفانه شما فکر کردین داریم تو ایران بازی میکنیم
      فکر کنم داداشمون رفته تو اتحادای Ghetto و دهکدهش هم ته شمال شرقه :D

خبر نداره 20 روزه اول بازی چند نفرو داشتن میزدن و دفاع نیاز بود و حتی کم بود
      فکر میکنه به سبک بازی سرورای ایران که میگیم حالا که هیچکس نمیزنه پس ضرره نیرو ساختن بزار خوب فربه بشیم بعد شروع میکنیم 24 ساعته ساختن
      آره داداش شما درست میگی اما در صورتی این حرفت درسته که کسی بهت حمله نکنه...نه اینکه روزه بعد از حمایت از 5 تا اکانت که با هم متحد هم نیستن ازت جاسوسی بشه و بخوان بزننت
      البته بستگی به موقعیت و جمعیتت هم داره که چه زمانی به سراقت بیان حالا خدا نکنه 15کراپ طرفو گرفته باشی یا تو 7 در 7 باشین دیگه ولت نمیکنه
      ولی خیلی دوست دارم نتیجه اکانتت رو ببینم با این روشی که میخوای بری جلو...آخره سر یه اسکرین از اکانتت حتمی بده بهم

اون هزینه نگهداری هم به نظرم میتونن اول جاشو هماهنگ کنن بعد بسازن..که هزینه بیوفته پای بازیکنایی که نیاز به دفاع دارن و تو هزینه دادن مشکلی ندارن
      اکانتایی هم که هنوز خوب بالا نیومدن هم کلا رواله کار اینه که نصفه منابع تولیدی هر دهکده سطح 10 رو برای ساخت دفاع هزینه و نصفش هم برای ساخت و ساز دهکده های بعدی
      اینجوری هم جمعیت بالا میره هم دفاع ساخته میشه و اذیت نمیشن دوستان

درکل لطفا اینقد گیره الکی ندید..لیدرا یه چیزی رو دارن از بالا میبینن که میگن یه کاری بکنین(خودم هیچ کارم) برای 1 بارم که شده تیمی بازی کنین و بزارید لیدر بهتون جهت بده

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط TX3-ZEUS ()

• New

GREEN MAN wrote:

Se7en wrote:

امروز یه ام ام زدین برای ساخت دفاع که به نظر من بهتر بود برای افزایش جمعیت برنامه ریزی میکردین.دفاع رو از یک هفته قبل از آزاد شدن کتیبه ها هم میشه استارت کرد اما الان شما دارید برای اکانتهای ضعیفی که هنوز خوب هم بالا کشیده نشدن حدود 1 میل منبع تا جمعه و برای 20 روز آینده حدود 1.5 میل هزینه نگهداری بوجود میارید.هرکدوم از این بازیکنها این 2-2.5 میلیون منبع رو روی افزایش تولید اکانت و افزایش جمعیت سرمایه گذاری بکنه بهتر نیست؟ الان مشکلی که خیلی به چشم میاد همین کم بودن پاپ نسبت به اتحادهای دیگه هست و الان با این دف ساختن اجباری بدتر میشه اوضاع.
      من قصد نداشتم پستی بذارم اما خب متاسفانه شما فکر کردین داریم تو ایران بازی میکنیماین حرف شما فقط تولید فارم میکنه تو سرور حرفی که میزنی مال ۲هفته اول نه روز ۳۰بازی
      کسی که ۳کی دف نداره فارم خالص حساب میشه حالا هرچی هم بشینی منابع بشماری
      هرسیستمی برای پیشرفت کردن احتیاج به اصلاح داره.هر تصمیمی که شما به عنوان تیم لیدری میگیرید باید در جهت رشد تیم و منافع کل بازیکنها باشه.اینکه انتقادی از روش کار شما میشه اگر به صورت منطقی ( نه احساسی ) باهاش برخورد بکنید اتفاقا میتونه باعث پیشرفتتون بشه.شما به عنوان تیم لیدری موظف هستید در قبال تصمیماتی که میگیرید به بازیکنان پاسخگو باشید و به صورت علمی ثابت کنید بهترین تصمیم ممکن رو گرفتید.

منظور من از انتقادی که کردم این نیست که کلا کسی دفاع نسازه.منظور من میزان ساخت اون تعداد دفاع در مدت زمان کم هست که به بازیکنان با جمعیت کم فشار میاورد.الان چند نفر تو اتحاد اون تعداد دفاع رو ساختن؟ با توجه به ضعیف بودن اتحاد تو زدن دهکده و افزایش جمعیت چرا برای افزایش جمعیت ددلاین نزاشتید؟ یاد بگیرید وقتی یه مسئولیتی رو قبول میکنید باید پاسخگو باشید.در ضمن اگر میزان کار تیمی پایین هست مقصر نحوه لیدری تیم شما هست.بوجود آوردن کار تیمی اول از همه احتیاج داره که با بازیکنها بتونید ارتباط برقرار بکنید.من به شما قول میدم خیلی از بازیکنهای اتحاد اصلا نمیدونن کیا لیدرن.مهمترین روش ارتباط برقرار کردن با بازیکنها از طریق نامه دادن داخل بازی هست.ام ام زدن موضوع مهمی هست.متن نامه باید محترمانه باشه و بتونه فرد رو به انجام درخواست داخل متن نامه تشویق بکنه.درخواست های همکاری باید از در خواست های خیلی آسون شروع بشه تا افراد کم کم عادت بکنن به همکاری نه اینکه اول بازی ام ام کنین نفری 8 کی منبع بدین فلان جا.ام ام ها باید بصورت منظم داده بشه و گاهی وقتها فقط باید به صورت خبری یا تشویقی باشه بدون اینکه درخواستی از افراد داشته باشید.

به عنوان تیم لیدری چقدر از این موارد رو درست انجام دادید؟ بلد نبودن اصلا ایراد نیست اینکه در حالی که کاری رو به خوبی انجام نمیدی و حاضر نیستی حتی انتقاد رو بشنوی و پاسخگو باشی این ایراد هست.
    • New

Se7en wrote:

GREEN MAN wrote:

Se7en wrote:

من قصد نداشتم پستی بذارم اما خب متاسفانه شما فکر کردین داریم تو ایران بازی میکنیماین حرف شما فقط تولید فارم میکنه تو سرور حرفی که میزنی مال ۲هفته اول نه روز ۳۰بازیکسی که ۳کی دف نداره فارم خالص حساب میشه حالا هرچی هم بشینی منابع بشماری
      هرسیستمی برای پیشرفت کردن احتیاج به اصلاح داره.هر تصمیمی که شما به عنوان تیم لیدری میگیرید باید در جهت رشد تیم و منافع کل بازیکنها باشه.اینکه انتقادی از روش کار شما میشه اگر به صورت منطقی ( نه احساسی ) باهاش برخورد بکنید اتفاقا میتونه باعث پیشرفتتون بشه.شما به عنوان تیم لیدری موظف هستید در قبال تصمیماتی که میگیرید به بازیکنان پاسخگو باشید و به صورت علمی ثابت کنید بهترین تصمیم ممکن رو گرفتید.
      منظور من از انتقادی که کردم این نیست که کلا کسی دفاع نسازه.منظور من میزان ساخت اون تعداد دفاع در مدت زمان کم هست که به بازیکنان با جمعیت کم فشار میاورد.الان چند نفر تو اتحاد اون تعداد دفاع رو ساختن؟ با توجه به ضعیف بودن اتحاد تو زدن دهکده و افزایش جمعیت چرا برای افزایش جمعیت ددلاین نزاشتید؟ یاد بگیرید وقتی یه مسئولیتی رو قبول میکنید باید پاسخگو باشید.در ضمن اگر میزان کار تیمی پایین هست مقصر نحوه لیدری تیم شما هست.بوجود آوردن کار تیمی اول از همه احتیاج داره که با بازیکنها بتونید ارتباط برقرار بکنید.من به شما قول میدم خیلی از بازیکنهای اتحاد اصلا نمیدونن کیا لیدرن.مهمترین روش ارتباط برقرار کردن با بازیکنها از طریق نامه دادن داخل بازی هست.ام ام زدن موضوع مهمی هست.متن نامه باید محترمانه باشه و بتونه فرد رو به انجام درخواست داخل متن نامه تشویق بکنه.درخواست های همکاری باید از در خواست های خیلی آسون شروع بشه تا افراد کم کم عادت بکنن به همکاری نه اینکه اول بازی ام ام کنین نفری 8 کی منبع بدین فلان جا.ام ام ها باید بصورت منظم داده بشه و گاهی وقتها فقط باید به صورت خبری یا تشویقی باشه بدون اینکه درخواستی از افراد داشته باشید.

به عنوان تیم لیدری چقدر از این موارد رو درست انجام دادید؟ بلد نبودن اصلا ایراد نیست اینکه در حالی که کاری رو به خوبی انجام نمیدی و حاضر نیستی حتی انتقاد رو بشنوی و پاسخگو باشی این ایراد هست.

شما راحت نشستی فقط نظرات الکی میدی متاسفانه
      اولا شما خودت ام ام رو درست نخوندی و نفهمیدی اونا ۴روز وقت نداشتن ۳۰روز داشتن که ۳کی بسازن
      دوما امروز بازرسی های انجام شده ۹۵درصد اون میزان رو ساخته بودن و یا بیشتر این میزان داشتن
      شما متاسفانه تجربه کافی توی همچین سروری رو نداری چون بحث انتقاد نیست بحث خاله زنک بازیه که تو اون سرور جواب نمیده
      NE